Beniaminek zakończył sezon z przytupem

Na zakończenie sezonu LKS Śledziejowice rozbił na wyjeździe Pasternik Ochojno 9-0. Mecz od samego początku układał się pod dyktando przyjezdnych, którzy przewyższali swoich przeciwników w tym dniu w każdym aspekcie. Worek z bramki otworzył w 9 minucie Buraczek, który po indywidualnej akcji na raty pokonał bramkarza gospodarzy. W 25 minucie po rzucie rożnym piłkę do bramki „pakuje” Górski. Nie minęły 2 minuty a Śledziejowice już prowadziły 3-0 tym razem po dobrym wykończeniu Klima.Chwilę później swoją jedną sytuację w tej części spotkania mieli po rzucie wolnym gospodarze lecz bardzo dobrze w bramce interweniował Jasowicz. Kiedy na zegarze widniała 30 minuta na uderzenie z dystansu z okolic 30 metra zdecydował się Makieła, który „ściągając pajęczynę” nie dał szans bramkarzowi z Ochojna… bramka stadiony… Na 5 minut przed końcem pierwszej połowy Śledziejowice dokładają jeszcze jedną bramką po kapitalnym zagraniu z bocznego sektora Dziadzio do wbiegającego w pole karne Klima który wślizgiem zamyka akcje i trafia na 5-0. Po zmianie stron goście kontynuowali strzelecki popis. I tak w 50 minucie swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu dokłada Klim, który z obrębu 16stki trafia obok bezradnego bramkarza. Chwilę później do akcji ofensywnej podłącza się Cyganek, który jest faulowany w polu karnym gości a sędzia wskazuje na „wapno”. Do piłki podchodzi bramkarz Śledziejowic Jasowicz, który pewnym strzałem podwyższa wynik spotkania. W 55 minucie bramę na 8-0 zdobywa chwilę wcześniej wprowadzony na boisko 15-letni Konarski, który najpierw nie trafia w piłkę po zagraniu z lewej strony lecz odbita przez obrońce piłka spada mu tuż pod nogi i tym razem jego strzał okazuje się już skuteczny. Wysokie prowadzenie sprawiło, że zawodnicy gości zaczęli grać bardziej indywidualnie, myśląc już tylko o zdobywaniu kolejnych bramek co sprawiło, że swoje szanse po kontratakach mieli gospodarze, jednak dwukrotnie z najbliższej odległości nie potrafili skierować piłki do bramki. W samej końcówce jednak jeszcze swoje drugie trafienie dołożył Makieła trafiając głową po rzucie rożnym.

Pasternik Ochojno – Śledziejowice 0-9 (0-5)

Buraczek 9, Górski 25, Klim, 27, 40, 50, Makieła 30, 85, Jasowicz 53, Konarski 55.

Śledziejowice: Jasowicz – Kubik, Górski (55′ Polek), Cyganek, Wąs (55′ Konarski), Makieła, Zapiór (80′ Sitarz), Buraczek (46′ Duda), Talowski, Dziadzio, Klim (55′ Kushnirov)

Źródło: Śledziejowice

Dodano: 2019-06-25 18:26:21