Wygrali z drugoligowcem

Hutnik Kraków przygotowujący się do startu rozgrywek w III lidze rozegrał dziś pierwszy letni sparing. Rywalem podopiecznych Leszka Janiczaka był grający w II lidze Znicz Pruszków.

Lepsi w tym starciu okazali się piłkarze z Nowej Huty, którzy po bramce zdobytej w 74 minucie spotkania przez Kołodzieja wygrali 1:0.

Trener ekipy z Suchych Stawów wystawił w obu połowach dwie różne jedenastki, przez co sprawdził dwudziestu dwóch zawodników.

Hutnik- Znicz 1:0 (0:0)
Kołodziej 74

Hutnik (I połowa): Zając - Janecki, Jaklik, Garzeł, Tetych - Sobala, Drąg, Reczulski, Świątek, Linca - Ogar
Hutnik (II połowa): Dul - Źródlewski, Leśniak, Bienias, Pyciak - Gruszkowski, Handzlik, Kołodziej, Gamrot, Wątroba - Matysek

W najbliższą sobotę hutnicy rozegrają dwa test mecze. Pierwszy z nich o godzinie 13 na głównej płycie a ich rywalem będzie Resovia Rzeszów. O 16 na bocznym boisku zmierzą swoje siły z Jutrzenką Giebułtów.

Źródło: nh2010.pl

Dodano: 2019-07-10 19:52:20