facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wiadomości

   Następna strona


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:0
Wisła Płock
18.11.2017
20:30
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
18.11.2017
15:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Lech Poznań
18.11.2017
18:00
Legia Warszawa
1:0
Górnik Zabrze
19.11.2017
18:00
Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
19.11.2017
15:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:1
GKS Katowice
18.11.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017
16:00
GKS Tychy
0:3
Wigry Suwałki
18.11.2017
17:00
Miedź Legnica
1:1
Raków Częstochowa
19.11.2017
17:45
Górnik Łęczna
0:3
Odra Opole
19.11.2017
12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

III liga (gr. IV)

MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty K.
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
13:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm
18.11.2017
13:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
2:1
Iskra Klecza Dolna
18.11.2017
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:4
Tarnovia Tarnów
18.11.2017
17:00
BKS Bochnia
2:0
KS Tymbark
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
3:2
Orzeł Myślenice
19.11.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Pasternik Ochojno
19.11.2017
13:00
Wolni Kłaj
1:0
Targowianka Targowisko
19.11.2017
13:00
Czarni Staniątki
1:4
LKS Mogilany
19.11.2017
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:2
Radziszowianka Radziszów
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
4:3
LKS Żarki
18.11.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
0:5
Olimpia Kąty
18.11.2017
13:00
Okocimski Brzesko
4:2
Sokół Maszkienice
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
3:0
Metal Tarnów
18.11.2017
13:00
GLKS Gromnik
3:1
Wisła Szczucin
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Rupniów
0:9
LKS Szaflary
19.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
0:3
LKS Niedźwiedź
18.11.2017
13:30
Ekler Baranówka
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
18.11.2017
13:30
Maszycanka Maszyce
4:0
MKS Skała 2004
18.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
1:1
Szreniawa Koszyce
18.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
3:2
Górzanka Nawojowa Góra
18.11.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Prądniczanka II Kraków
18.11.2017
13:30
Krakus Swoszowice
6:1
Wanda Nowa Huta
19.11.2017
11:00
Liszczanka Liszki
1:3
Dragon Szczyglice
19.11.2017
11:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:1
Wisła Czernichów
18.11.2017
14:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Cedronka Wola Radziszowska
18.11.2017
11:00
Iskra Krzęcin
5:3
Armatura Kraków
18.11.2017
13:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Wiarusy Igołomia
19.11.2017
13:00
Piłkarz Podłęże
2:4
UKS Sygneczów
19.11.2017
13:00
Piast Łapanów
0:1
LKS Śledziejowice
19.11.2017
13:00
Zieloni Niegowić
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
19.11.2017
13:00
Zryw Szarów
4:1
Wieliczanka Wieliczka
19.11.2017
13:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
9:1
Górki Myślenice
18.11.2017
14:00
Beskid Tokarnia
10:2
LKS Trzebunia
19.11.2017
13:30
Gościbia II Sułkowice
1:3
Wróblowianka Wróblowice
19.11.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pogoń Miechów
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2017
13:00
Olimpia Łobzów
8:0
Unia Jaroszowiec
18.11.2017
13:00
Hetman Dłużec
1:3
Spartak Charsznica
18.11.2017
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Piliczanka Pilica
18.11.2017
13:00
Wielmożanka Wielmoża
9:3
Northstar Miechów
18.11.2017
13:00
Leśnik Gorenice
1:0
Promień Przeginia
19.11.2017
13:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Centuria Chechło
19.11.2017
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
Orzeł Balin
18.11.2017
13:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
5:2
Agricola Klimontów
19.11.2017
13:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
3:0
Fitball Szklary
19.11.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
4:6
Radziszowianka II
19.11.2017
13:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
0:4
Gwiazda Brzegi
19.11.2017
13:00
Batory Wola Batorska
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.11.2017
13:00
Contra Sułków
3:2
Gryf Wiatowice
19.11.2017
13:00
Czarnochowice
4:2
Gdovia II Gdów
19.11.2017
11:00
Start Brzezie
2:3
Iskra Zakrzów
19.11.2017
13:00
Rożnowa
5:4
Promień Zakrzowiec
19.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
0:5
Jawor Jawornik
18.11.2017
14:00
Tempo II Rzeszotary
6:0
Grodzisko Raciechowice
18.11.2017
12:00
Cisy Harbutowice
3:0
Cyrhla Krzczonów
19.11.2017
12:00
Raba II Dobczyce
5:1
Karpaty II Siepraw
19.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Nadwiślan II Rusocice
2:0
Tęcza II Piekary
19.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
6:3
Tęcza Słomiróg
18.11.2017
13:00
Złomex II Branice
6:1
Start II Brzezie
18.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
7:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
18.11.2017
13:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
Wieliczanka II Wieliczka
18.11.2017
13:00
Czarnochowice II
3:4
Ledniczanka
19.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
SMS Kraków
18.11.2017
12:00
Hutnik Kraków
4:0
Sokół Słopnice
18.11.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Soła Oświęcim
18.11.2017
11:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Karpaty Krosno
3:6
AP 21 Kraków
18.11.2017
12:00
Stal Mielec
1:0
BKS Lublin
18.11.2017
12:00
Motor Lublin
0:2
Cracovia Kraków
18.11.2017
12:00
Korona Kielce
1:0
Juventa
18.11.2017
14:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
4:2
Motor Lublin
18.11.2017
14:00
KKP Korona
2:3
SMS Jarosław
18.11.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
18.11.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
Beskid Tokarnia
18.11.2017
11:00
Gdovia Gdów
2:9
Pcimianka Pcim
19.11.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
0:3
UKS Sygneczów
19.11.2017
11:00
Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
4:1
Mitech Żywiec
18.11.2017
11:00
AZS Wrocław
2:1
Czwórka Radom
18.11.2017
11:00
Górnik Łęczna
10:0
Olimpia Szczecin
18.11.2017
11:30
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Unifreeze Górzno
18.11.2017
10:30
SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
18.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Pogoń 04 Szczecin
6:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.11.2017
17:00
AZS UŚ Katowice
2:2
Piast Gliwice
18.11.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
6:1
Red Dragons Pniewy
18.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
18.11.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:9
Rekord Bielsko Biała
18.11.2017
18:00
FC Toruń
:
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
6:4
Prądniczanka Kraków
19.11.2017
17:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
18.11.2017
08:00
Garbarnia Kraków
2:5
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
08:50
SMS Kraków
2:3
Krakus Nowa Huta
18.11.2017
09:40
Dalin Myślenice
3:2
Tramwaj Kraków
18.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

AP 21 Kraków
6:3
Krakus
18.11.2017
11:20
Garbarnia Kraków
1:6
Jadwiga Kraków
18.11.2017
12:10
Prokocim Kraków
1:3
Hutnik Kraków
18.11.2017
13:00
Wisła Kraków
5:3
Borek Kraków
18.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Cracovia Kraków
2:4
AS Progres Kraków
19.11.2017
08:00
Wisła Kraków
7:2
AP 21 Kraków
19.11.2017
08:50
Krakus Nowa Huta
5:6
Puszcza
19.11.2017
09:40
Krakus Nowa Huta
3:2
Bronowianka Kraków
19.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AP 21 Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
19.11.2017
11:20
Wisła Kraków
2:4
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:10
Piast S.
6:4
Bronowianka
19.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
3:2
Pcimianka
19.11.2017
13:50