facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Cracovia Kraków
5:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
19:00
Limanovia Limanowa
3:1
Krakus Nowa Huta
05.09.2018
16:30
AS Progres Kraków
6:0
Glinik Gorlice
19.09.2018
16:00
Unia Tarnów
1:3
Tarnovia Tarnów
26.09.2018
17:00

2. kolejka 18.08.2018

Cracovia Kraków
4:0
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
5:0
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Glinik Gorlice
0:1
Unia Tarnów
05.09.2018
17:30
Unia Oświęcim
2:1
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

AS Progres Kraków
6:0
Unia Oświęcim
25.08.2018
10:00
Limanovia Limanowa
2:2
Glinik Gorlice
25.08.2018
10:00
Unia Tarnów
0:3
Cracovia Kraków
25.08.2018
10:00
Krakus Nowa Huta
1:7
Tarnovia Tarnów
26.08.2018
10:00

4. kolejka 29.08.2018

AS Progres Kraków
2:1
Unia Tarnów
29.08.2018
15:00
Cracovia Kraków
9:0
Limanovia Limanowa
29.08.2018
16:00
Glinik Gorlice
4:2
Krakus Nowa Huta
29.08.2018
17:30
Unia Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
29.08.2018
12:00

5. kolejka 01.09.2018

Limanovia Limanowa
1:4
AS Progres Kraków
01.09.2018
10:00
Unia Tarnów
1:1
Unia Oświęcim
01.09.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Glinik Gorlice
01.09.2018
09:00
Krakus Nowa Huta
0:6
Cracovia Kraków
02.09.2018
10:00

6. kolejka 08.09.2018

Cracovia Kraków
4:0
Tarnovia Tarnów
08.09.2018
10:00
AS Progres Kraków
6:1
Krakus Nowa Huta
08.09.2018
10:00
Unia Tarnów
4:2
Limanovia Limanowa
08.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
2:0
Glinik Gorlice
08.09.2018
13:00

7. kolejka 15.09.2018

Krakus Nowa Huta
3:2
Unia Tarnów
15.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
0:5
Unia Oświęcim
15.09.2018
12:30
Glinik Gorlice
0:2
Cracovia Kraków
15.09.2018
15:00
Tarnovia Tarnów
1:3
AS Progres Kraków
16.09.2018
14:00

8. kolejka 22.09.2018

Krakus Nowa Huta
4:2
Limanovia Limanowa
22.09.2018
10:00
Glinik Gorlice
0:3
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
1:2
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

9. kolejka 29.09.2018

Limanovia Limanowa
0:0
Tarnovia Tarnów
29.09.2018
10:00
AS Progres Kraków
1:0
Cracovia Kraków
29.09.2018
10:00
Unia Tarnów
0:3
Glinik Gorlice
29.09.2018
11:00
Krakus Nowa Huta
0:3
Unia Oświęcim
30.09.2018
11:00

10. kolejka 06.10.2018

Cracovia Kraków
4:0
Unia Tarnów
06.10.2018
10:00
Glinik Gorlice
1:1
Limanovia Limanowa
06.10.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
5:1
Krakus Nowa Huta
06.10.2018
12:00
Unia Oświęcim
0:5
AS Progres Kraków
06.10.2018
10:00

11. kolejka 13.10.2018

Limanovia Limanowa
0:3
Cracovia Kraków
13.10.2018
10:00
Unia Tarnów
0:4
AS Progres Kraków
14.10.2018
13:45
Tarnovia Tarnów
2:1
Unia Oświęcim
14.10.2018
14:30
Krakus Nowa Huta
1:0
Glinik Gorlice
14.10.2018
10:00

12. kolejka 20.10.2018

Cracovia Kraków
8:0
Krakus Nowa Huta
20.10.2018
10:00
Glinik Gorlice
0:2
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Unia Oświęcim
1:1
Unia Tarnów
20.10.2018
12:00
AS Progres Kraków
5:1
Limanovia Limanowa
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Krakus Nowa Huta
1:6
AS Progres Kraków
27.10.2018
10:00
Limanovia Limanowa
7:2
Unia Tarnów
27.10.2018
11:30
Glinik Gorlice
1:1
Unia Oświęcim
27.10.2018
12:00
Tarnovia Tarnów
0:5
Cracovia Kraków
27.10.2018
10:00

14. kolejka 03.11.2018

Unia Tarnów
2:0
Krakus Nowa Huta
03.11.2018
10:00
Cracovia Kraków
8:0
Glinik Gorlice
04.11.2018
10:00
Unia Oświęcim
5:1
Limanovia Limanowa
04.11.2018
11:00
AS Progres Kraków
4:5
Tarnovia Tarnów
04.11.2018
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
10:00
Unia Tarnów
2:0
Krakus Nowa Huta
04.11.2018
10:00
Cracovia Kraków
8:0
Glinik Gorlice
04.11.2018
11:00
Unia Oświęcim
5:1
Limanovia Limanowa
04.11.2018
11:00
AS Progres Kraków
4:5
Tarnovia Tarnów

14. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
10:00
Unia Tarnów
2:0
Krakus Nowa Huta
04.11.2018
10:00
Cracovia Kraków
8:0
Glinik Gorlice
04.11.2018
11:00
Unia Oświęcim
5:1
Limanovia Limanowa
04.11.2018
11:00
AS Progres Kraków
4:5
Tarnovia Tarnów

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00