facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Okocimski Brzesko
1:2
MKS Trzebinia
15.08.2018
17:00
Karol Wadowice
3:1
Hutnik Kraków
22.08.2018
17:00
Orzeł Myślenice
2:1
Dunajec Nowy Sącz
22.08.2018
17:30
Górnik Wieliczka
4:1
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

2. kolejka 18.08.2018

MKS Trzebinia
4:0
Karol Wadowice
19.08.2018
11:00
Unia II Tarnów
0:8
Dunajec Nowy Sącz
12.09.2018
17:00
Górnik Wieliczka
0:2
Okocimski Brzesko
26.09.2018
18:30
Hutnik Kraków
:
Orzeł Myślenice
02.10.2018
16:30

3. kolejka 25.08.2018

Karol Wadowice
2:5
Górnik Wieliczka
25.08.2018
11:00
Okocimski Brzesko
13:0
Unia II Tarnów
25.08.2018
15:00
Orzeł Myślenice
3:1
MKS Trzebinia
25.08.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Hutnik Kraków
25.08.2018
13:30

4. kolejka 29.08.2018

Górnik Wieliczka
6:0
Orzeł Myślenice
29.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
8:2
Karol Wadowice
29.08.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:9
Hutnik Kraków
29.08.2018
10:00
MKS Trzebinia
2:2
Dunajec Nowy Sącz
29.08.2018
11:00

5. kolejka 01.09.2018

Karol Wadowice
10:0
Unia II Tarnów
01.09.2018
13:00
Dunajec Nowy Sącz
4:0
Górnik Wieliczka
01.09.2018
13:30
Hutnik Kraków
2:1
MKS Trzebinia
01.09.2018
10:00
Orzeł Myślenice
0:3
Okocimski Brzesko
02.09.2018
11:00

6. kolejka 08.09.2018

Karol Wadowice
6:1
Orzeł Myślenice
08.09.2018
11:00
Okocimski Brzesko
1:2
Dunajec Nowy Sącz
08.09.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:4
MKS Trzebinia
08.09.2018
13:00
Górnik Wieliczka
2:0
Hutnik Kraków
09.09.2018
16:00

7. kolejka 15.09.2018

Dunajec Nowy Sącz
6:0
Karol Wadowice
15.09.2018
13:30
Hutnik Kraków
1:2
Okocimski Brzesko
15.09.2018
10:00
Orzeł Myślenice
5:1
Unia II Tarnów
16.09.2018
13:00
MKS Trzebinia
2:1
Górnik Wieliczka
16.09.2018
10:00

8. kolejka 22.09.2018

Dunajec Nowy Sącz
2:0
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
0:5
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
1:1
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
0:0
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

9. kolejka 29.09.2018

Karol Wadowice
1:6
MKS Trzebinia
29.09.2018
11:00
Okocimski Brzesko
6:1
Górnik Wieliczka
29.09.2018
15:00
Orzeł Myślenice
5:3
Hutnik Kraków
29.09.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
4:1
Unia II Tarnów
29.09.2018
13:30

10. kolejka 06.10.2018

Unia II Tarnów
0:5
Okocimski Brzesko
06.10.2018
12:00
Hutnik Kraków
1:3
Dunajec Nowy Sącz
06.10.2018
12:30
MKS Trzebinia
4:3
Orzeł Myślenice
07.10.2018
10:00
Górnik Wieliczka
1:3
Karol Wadowice
07.10.2018
16:00

11. kolejka 13.10.2018

Karol Wadowice
1:2
Okocimski Brzesko
13.10.2018
11:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
MKS Trzebinia
13.10.2018
13:30
Hutnik Kraków
5:0
Unia II Tarnów
13.10.2018
12:00
Orzeł Myślenice
3:1
Górnik Wieliczka
14.10.2018
13:00

12. kolejka 20.10.2018

Górnik Wieliczka
1:3
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
2:0
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:10
Karol Wadowice
20.10.2018
12:00
MKS Trzebinia
1:1
Hutnik Kraków
21.10.2018
10:00

13. kolejka 27.10.2018

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Okocimski Brzesko
27.10.2018
13:30
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
28.10.2018
13:00
MKS Trzebinia
7:0
Unia II Tarnów
28.10.2018
10:30
Hutnik Kraków
2:6
Górnik Wieliczka
28.10.2018
10:00

14. kolejka 03.11.2018

Górnik Wieliczka
3:1
MKS Trzebinia
03.11.2018
10:00
Unia II Tarnów
0:3
Orzeł Myślenice
03.11.2018
13:30
Karol Wadowice
2:1
Dunajec Nowy Sącz
03.11.2018
11:00
Okocimski Brzesko
3:0
Hutnik Kraków
04.11.2018
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
10:00
Górnik Wieliczka
3:1
MKS Trzebinia
03.11.2018
13:30
Unia II Tarnów
0:3
Orzeł Myślenice
03.11.2018
11:00
Karol Wadowice
2:1
Dunajec Nowy Sącz
04.11.2018
10:00
Okocimski Brzesko
3:0
Hutnik Kraków

14. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
10:00
Górnik Wieliczka
3:1
MKS Trzebinia
03.11.2018
13:30
Unia II Tarnów
0:3
Orzeł Myślenice
03.11.2018
11:00
Karol Wadowice
2:1
Dunajec Nowy Sącz
04.11.2018
10:00
Okocimski Brzesko
3:0
Hutnik Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00