facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Okocimski Brzesko
1:2
MKS Trzebinia
15.08.2018
17:00
Karol Wadowice
3:1
Hutnik Kraków
22.08.2018
17:00
Orzeł Myślenice
2:1
Dunajec Nowy Sącz
22.08.2018
17:30
Górnik Wieliczka
4:1
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

2. kolejka 18.08.2018

MKS Trzebinia
4:0
Karol Wadowice
19.08.2018
11:00
Unia II Tarnów
0:8
Dunajec Nowy Sącz
12.09.2018
17:00
Górnik Wieliczka
0:2
Okocimski Brzesko
26.09.2018
18:30
Hutnik Kraków
:
Orzeł Myślenice
02.10.2018
16:30

3. kolejka 25.08.2018

Karol Wadowice
2:5
Górnik Wieliczka
25.08.2018
11:00
Okocimski Brzesko
13:0
Unia II Tarnów
25.08.2018
15:00
Orzeł Myślenice
3:1
MKS Trzebinia
25.08.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Hutnik Kraków
25.08.2018
13:30

4. kolejka 29.08.2018

Górnik Wieliczka
6:0
Orzeł Myślenice
29.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
8:2
Karol Wadowice
29.08.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:9
Hutnik Kraków
29.08.2018
10:00
MKS Trzebinia
2:2
Dunajec Nowy Sącz
29.08.2018
11:00

5. kolejka 01.09.2018

Karol Wadowice
10:0
Unia II Tarnów
01.09.2018
13:00
Dunajec Nowy Sącz
4:0
Górnik Wieliczka
01.09.2018
13:30
Hutnik Kraków
2:1
MKS Trzebinia
01.09.2018
10:00
Orzeł Myślenice
0:3
Okocimski Brzesko
02.09.2018
11:00

6. kolejka 08.09.2018

Karol Wadowice
6:1
Orzeł Myślenice
08.09.2018
11:00
Okocimski Brzesko
1:2
Dunajec Nowy Sącz
08.09.2018
15:00
Unia II Tarnów
0:4
MKS Trzebinia
08.09.2018
13:00
Górnik Wieliczka
2:0
Hutnik Kraków
09.09.2018
16:00

7. kolejka 15.09.2018

Dunajec Nowy Sącz
6:0
Karol Wadowice
15.09.2018
13:30
Hutnik Kraków
1:2
Okocimski Brzesko
15.09.2018
10:00
Orzeł Myślenice
5:1
Unia II Tarnów
16.09.2018
13:00
MKS Trzebinia
2:1
Górnik Wieliczka
16.09.2018
10:00

8. kolejka 22.09.2018

Dunajec Nowy Sącz
2:0
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
0:5
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
1:1
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
0:0
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

9. kolejka 29.09.2018

Karol Wadowice
1:6
MKS Trzebinia
29.09.2018
11:00
Okocimski Brzesko
6:1
Górnik Wieliczka
29.09.2018
15:00
Orzeł Myślenice
5:3
Hutnik Kraków
29.09.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
4:1
Unia II Tarnów
29.09.2018
13:30

10. kolejka 06.10.2018

Unia II Tarnów
0:5
Okocimski Brzesko
06.10.2018
12:00
Hutnik Kraków
1:3
Dunajec Nowy Sącz
06.10.2018
12:30
MKS Trzebinia
4:3
Orzeł Myślenice
07.10.2018
10:00
Górnik Wieliczka
1:3
Karol Wadowice
07.10.2018
16:00

11. kolejka 13.10.2018

Karol Wadowice
1:2
Okocimski Brzesko
13.10.2018
11:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
MKS Trzebinia
13.10.2018
13:30
Hutnik Kraków
5:0
Unia II Tarnów
13.10.2018
12:00
Orzeł Myślenice
3:1
Górnik Wieliczka
14.10.2018
13:00

12. kolejka 20.10.2018

Górnik Wieliczka
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
:
Karol Wadowice
20.10.2018
00:00
MKS Trzebinia
:
Hutnik Kraków
20.10.2018
00:00

13. kolejka 27.10.2018

Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
27.10.2018
00:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
27.10.2018
00:00
MKS Trzebinia
:
Unia II Tarnów
27.10.2018
00:00
Hutnik Kraków
:
Górnik Wieliczka
27.10.2018
00:00

14. kolejka 03.11.2018

Górnik Wieliczka
:
MKS Trzebinia
03.11.2018
10:00
Unia II Tarnów
:
Orzeł Myślenice
03.11.2018
00:00
Karol Wadowice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.11.2018
00:00
Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
04.11.2018
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

12. kolejka 20.10.2018

20.10.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Okocimski Brzesko
:
Orzeł Myślenice
20.10.2018
00:00
Unia II Tarnów
:
Karol Wadowice
20.10.2018
00:00
MKS Trzebinia
:
Hutnik Kraków

11. kolejka 13.10.2018

13.10.2018
11:00
Karol Wadowice
1:2
Okocimski Brzesko
13.10.2018
13:30
Dunajec Nowy Sącz
2:0
MKS Trzebinia
13.10.2018
12:00
Hutnik Kraków
5:0
Unia II Tarnów
14.10.2018
13:00
Orzeł Myślenice
3:1
Górnik Wieliczka

13. kolejka 27.10.2018

27.10.2018
00:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
27.10.2018
00:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
27.10.2018
00:00
MKS Trzebinia
:
Unia II Tarnów
27.10.2018
00:00
Hutnik Kraków
:
Górnik Wieliczka

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
2:2
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski
15.10.2018
16:15

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków
15.10.2018
16:15

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
17.10.2018
12:00

I liga futsalu (południe)

Berland OSiR Komprachcice
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.10.2018
19:30