facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 04.08.2018

Czarni Sosnowiec
4:0
AZS PSW Biała Podlaska
04.08.2018
11:00
Polonia Poznań
AZS UJ Kraków
04.08.2018
11:00
Olimpia Szczecin
0:6
AZS PWSZ Wałbrzych
04.08.2018
11:00
GKS Katowice
2:0
Mitech Żywiec
04.08.2018
13:00
UKS SMS Łódź
0:1
Medyk Konin
04.08.2018
16:00
AZS Wrocław
0:9
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00

2. kolejka 11.08.2018

AZS Wrocław
1:1
Olimpia Szczecin
11.08.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:1
UKS SMS Łódź
11.08.2018
11:00
Mitech Żywiec
6:3
Polonia Poznań
11.08.2018
11:00
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
11.08.2018
11:00
Medyk Konin
3:1
GKS Katowice
11.08.2018
17:00
Górnik Łęczna
5:1
AZS PSW Biała Podlaska
12.09.2018
16:00

3. kolejka 18.08.2018

UKS SMS Łódź
4:0
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
0:11
Medyk Konin
18.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
Mitech Żywiec
18.08.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
AZS UJ Kraków
18.08.2018
11:00
GKS Katowice
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
13:00

4. kolejka 25.08.2018

AZS Wrocław
0:0
GKS Katowice
25.08.2018
11:00
Medyk Konin
5:0
Czarni Sosnowiec
25.08.2018
11:00
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
25.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
UKS SMS Łódź
25.08.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
5:1
Polonia Poznań
25.08.2018
11:00
Mitech Żywiec
0:0
AZS PSW Biała Podlaska
25.08.2018
11:00

5. kolejka 09.09.2018

Polonia Poznań
0:2
AZS Wrocław
08.09.2018
16:00
UKS SMS Łódź
1:2
Górnik Łęczna
09.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec
09.09.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
1:1
Medyk Konin
09.09.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
4:2
AZS PWSZ Wałbrzych
09.09.2018
13:00
GKS Katowice
0:1
Olimpia Szczecin
09.09.2018
15:00

6. kolejka 15.09.2018

AZS Wrocław
0:5
Czarni Sosnowiec
15.09.2018
11:00
UKS SMS Łódź
0:1
GKS Katowice
15.09.2018
16:00
Olimpia Szczecin
3:2
Polonia Poznań
15.09.2018
11:00
Medyk Konin
AZS UJ Kraków
15.09.2018
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
15.09.2018
11:00
Górnik Łęczna
8:0
Mitech Żywiec
16.09.2018
16:00

7. kolejka 22.09.2018

Polonia Poznań
0:2
UKS SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
9:1
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
0:3
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
7:1
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
1:4
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

8. kolejka 14.10.2018

AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
14.10.2018
11:00
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
14.10.2018
12:00
Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
14.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
2:4
AZS PSW Biała Podlaska
14.10.2018
11:00
GKS Katowice
3:0 v.o.
Polonia Poznań
14.10.2018
15:00
AZS PWSZ Wałbrzych
5:0
Mitech Żywiec
14.10.2018
11:00

9. kolejka 20.10.2018

Polonia Poznań
:
Górnik Łęczna
20.10.2018
00:00
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
00:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
UKS SMS Łódź
20.10.2018
00:00
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
20.10.2018
00:00
AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
20.10.2018
00:00
Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
20.10.2018
00:00

10. kolejka 24.10.2018

UKS SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
24.10.2018
15:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
24.10.2018
00:00
Polonia Poznań
:
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
00:00
GKS Katowice
:
AZS PSW Biała Podlaska
24.10.2018
00:00

11. kolejka 28.10.2018

Medyk Konin
:
Olimpia Szczecin
28.10.2018
00:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Polonia Poznań
28.10.2018
00:00
Czarni Sosnowiec
:
Górnik Łęczna
28.10.2018
00:00
AZS UJ Kraków
:
GKS Katowice
28.10.2018
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS Wrocław
28.10.2018
00:00
Mitech Żywiec
:
UKS SMS Łódź
28.10.2018
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

9. kolejka 20.10.2018

20.10.2018
00:00
Polonia Poznań
:
Górnik Łęczna
20.10.2018
00:00
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
00:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
UKS SMS Łódź
20.10.2018
00:00
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
20.10.2018
00:00
AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
20.10.2018
00:00
Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław

8. kolejka 14.10.2018

14.10.2018
11:00
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
14.10.2018
12:00
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
14.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
14.10.2018
11:00
Olimpia Szczecin
2:4
AZS PSW Biała Podlaska
14.10.2018
15:00
GKS Katowice
3:0 v.o.
Polonia Poznań
14.10.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
5:0
Mitech Żywiec

10. kolejka 24.10.2018

24.10.2018
15:00
UKS SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
24.10.2018
15:00
Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.10.2018
15:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
24.10.2018
00:00
Olimpia Szczecin
:
Mitech Żywiec
24.10.2018
00:00
Polonia Poznań
:
Czarni Sosnowiec
24.10.2018
00:00
GKS Katowice
:
AZS PSW Biała Podlaska

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
2:2
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski
15.10.2018
16:15

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków
15.10.2018
16:15

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
17.10.2018
12:00

I liga futsalu (południe)

Berland OSiR Komprachcice
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.10.2018
19:30