facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga małopolska kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem seoznu, z rozgrywek III ligi wycofała się Victoria Gaj.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Prądniczanka II Kraków
25.08.2018
11:00
Piast Skawina
5:4
Podgórze Kraków
26.08.2018
10:00
Olimpia Osieczany
3:6
Pogorzanka Pogorzyce
26.08.2018
11:00
Bronowianka Kraków
18:2
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.08.2018
12:00
Górnik Wieliczka
2:2
Puszcza Niepołomice
26.08.2018
13:00
FSA Kraków
Tuchovia Tuchów
26.08.2018
16:00

2. kolejka 01.09.2018

Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:4
Podgórze Kraków
01.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
2:1
Prądniczanka II Kraków
01.09.2018
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
4:1
Piast Skawina
01.09.2018
16:00
Puszcza Niepołomice
1:3
Iskra Brzezinka KKPN
01.09.2018
16:00
Tuchovia Tuchów
0:5
Górnik Wieliczka
02.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:2
FSA Kraków
02.09.2018
16:00

3. kolejka 08.09.2018

Iskra Brzezinka KKPN
5:0
Tuchovia Tuchów
08.09.2018
11:00
Podgórze Kraków
8:0
Pogorzanka Pogorzyce
09.09.2018
10:00
Piast Skawina
2:4
Prądniczanka II Kraków
09.09.2018
10:00
FSA Kraków
5:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
09.09.2018
16:00
Olimpia Osieczany
1:2
Puszcza Niepołomice
09.09.2018
16:00
Górnik Wieliczka
:
Bronowianka Kraków
10.11.2018
11:00

4. kolejka 15.09.2018

Podgórze Kraków
5:0
Prądniczanka II Kraków
15.09.2018
14:30
Puszcza Niepołomice
1:0
Piast Skawina
15.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Iskra Brzezinka KKPN
15.09.2018
17:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
2:5
Pogorzanka Pogorzyce
16.09.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Olimpia Osieczany
16.09.2018
11:00
FSA Kraków
4:0
Górnik Wieliczka
16.09.2018
16:00

5. kolejka 22.09.2018

Podgórze Kraków
2:2
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
1:1
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
1:7
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
2:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

6. kolejka 29.09.2018

Puszcza Niepołomice
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
29.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
3:1
Piast Skawina
29.09.2018
16:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
6:1
Prądniczanka II Kraków
29.09.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
0:7
Podgórze Kraków
30.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
0:4
Iskra Brzezinka KKPN
30.09.2018
15:30
FSA Kraków
3:0
Olimpia Osieczany
30.09.2018
16:00

7. kolejka 06.10.2018

Podgórze Kraków
Bronowianka Kraków
06.10.2018
12:00
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Tuchovia Tuchów
06.10.2018
16:00
Iskra Brzezinka KKPN
3:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
06.10.2018
11:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Prądniczanka II Kraków
07.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
Górnik Wieliczka
07.10.2018
15:00
Piast Skawina
:
FSA Kraków
07.10.2018
10:00

8. kolejka 13.10.2018

Rysy II Bukowina Tatrzańska
Puszcza Niepołomice
13.10.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
5:4
Prądniczanka II Kraków
13.10.2018
16:00
Iskra Brzezinka KKPN
4:0
Olimpia Osieczany
13.10.2018
13:00
Górnik Wieliczka
5:0
Piast Skawina
14.10.2018
13:00
Bronowianka Kraków
6:0
Pogorzanka Pogorzyce
14.10.2018
16:00
FSA Kraków
:
Podgórze Kraków
14.10.2018
16:00

9. kolejka 20.10.2018

Podgórze Kraków
:
Górnik Wieliczka
20.10.2018
14:30
Prądniczanka II Kraków
:
Bronowianka Kraków
20.10.2018
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
FSA Kraków
20.10.2018
 
Olimpia Osieczany
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2018
 
Piast Skawina
:
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

10. kolejka 27.10.2018

Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Tuchovia Tuchów
27.10.2018
11:00
Olimpia Osieczany
:
Piast Skawina
27.10.2018
 
Iskra Brzezinka KKPN
:
Podgórze Kraków
27.10.2018
 
Bronowianka Kraków
:
Puszcza Niepołomice
28.10.2018
15:00
Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
28.10.2018
16:00
FSA Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
28.10.2018
16:00

11. kolejka 03.11.2018

Podgórze Kraków
:
Olimpia Osieczany
03.11.2018
12:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Iskra Brzezinka KKPN
03.11.2018
 
Piast Skawina
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
04.11.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Prądniczanka II Kraków
04.11.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
:
Bronowianka Kraków
04.11.2018
12:00
Puszcza Niepołomice
:
FSA Kraków
04.11.2018
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

9. kolejka 20.10.2018

20.10.2018
14:30
Podgórze Kraków
:
Górnik Wieliczka
20.10.2018
 
Prądniczanka II Kraków
:
Bronowianka Kraków
20.10.2018
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
FSA Kraków
20.10.2018
 
Olimpia Osieczany
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
10:00
Piast Skawina
:
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
15:00
Puszcza Niepołomice
:
Tuchovia Tuchów

8. kolejka 13.10.2018

13.10.2018
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
Puszcza Niepołomice
13.10.2018
16:00
Tuchovia Tuchów
5:4
Prądniczanka II Kraków
13.10.2018
13:00
Iskra Brzezinka KKPN
4:0
Olimpia Osieczany
14.10.2018
13:00
Górnik Wieliczka
5:0
Piast Skawina
14.10.2018
16:00
Bronowianka Kraków
6:0
Pogorzanka Pogorzyce
14.10.2018
16:00
FSA Kraków
:
Podgórze Kraków

10. kolejka 27.10.2018

27.10.2018
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Tuchovia Tuchów
27.10.2018
 
Olimpia Osieczany
:
Piast Skawina
27.10.2018
 
Iskra Brzezinka KKPN
:
Podgórze Kraków
28.10.2018
15:00
Bronowianka Kraków
:
Puszcza Niepołomice
28.10.2018
16:00
Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
28.10.2018
16:00
FSA Kraków
:
Prądniczanka II Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
2:2
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski
15.10.2018
16:15

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków
15.10.2018
16:15

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
17.10.2018
12:00

I liga futsalu (południe)

Berland OSiR Komprachcice
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.10.2018
19:30