facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga małopolska kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem seoznu, z rozgrywek III ligi wycofała się Victoria Gaj.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Prądniczanka II Kraków
25.08.2018
11:00
Piast Skawina
5:4
Podgórze Kraków
26.08.2018
10:00
Olimpia Osieczany
3:6
Pogorzanka Pogorzyce
26.08.2018
11:00
Bronowianka Kraków
18:2
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.08.2018
12:00
Górnik Wieliczka
2:2
Puszcza Niepołomice
26.08.2018
13:00
FSA Kraków
Tuchovia Tuchów
26.08.2018
16:00

2. kolejka 01.09.2018

Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:4
Podgórze Kraków
01.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
2:1
Prądniczanka II Kraków
01.09.2018
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
4:1
Piast Skawina
01.09.2018
16:00
Puszcza Niepołomice
1:3
Iskra Brzezinka KKPN
01.09.2018
16:00
Tuchovia Tuchów
0:5
Górnik Wieliczka
02.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:2
FSA Kraków
02.09.2018
16:00

3. kolejka 08.09.2018

Iskra Brzezinka KKPN
5:0
Tuchovia Tuchów
08.09.2018
11:00
Podgórze Kraków
8:0
Pogorzanka Pogorzyce
09.09.2018
10:00
Piast Skawina
2:4
Prądniczanka II Kraków
09.09.2018
10:00
FSA Kraków
5:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
09.09.2018
16:00
Olimpia Osieczany
1:2
Puszcza Niepołomice
09.09.2018
16:00
Górnik Wieliczka
1:3
Bronowianka Kraków
10.11.2018
11:00

4. kolejka 15.09.2018

Podgórze Kraków
5:0
Prądniczanka II Kraków
15.09.2018
14:30
Puszcza Niepołomice
1:0
Piast Skawina
15.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Iskra Brzezinka KKPN
15.09.2018
17:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
2:5
Pogorzanka Pogorzyce
16.09.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Olimpia Osieczany
16.09.2018
11:00
FSA Kraków
4:0
Górnik Wieliczka
16.09.2018
16:00

5. kolejka 22.09.2018

Podgórze Kraków
2:2
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
1:1
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
1:7
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
2:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

6. kolejka 29.09.2018

Puszcza Niepołomice
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
29.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
3:1
Piast Skawina
29.09.2018
16:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
6:1
Prądniczanka II Kraków
29.09.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
0:7
Podgórze Kraków
30.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
0:4
Iskra Brzezinka KKPN
30.09.2018
15:30
FSA Kraków
3:0
Olimpia Osieczany
30.09.2018
16:00

7. kolejka 06.10.2018

Podgórze Kraków
Bronowianka Kraków
06.10.2018
12:00
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Tuchovia Tuchów
06.10.2018
16:00
Iskra Brzezinka KKPN
3:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
06.10.2018
11:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Prądniczanka II Kraków
07.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
Górnik Wieliczka
07.10.2018
15:00
Piast Skawina
1:5
FSA Kraków
07.10.2018
10:00

8. kolejka 13.10.2018

Rysy II Bukowina Tatrzańska
Puszcza Niepołomice
13.10.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
5:4
Prądniczanka II Kraków
13.10.2018
16:00
Iskra Brzezinka KKPN
4:0
Olimpia Osieczany
13.10.2018
13:00
Górnik Wieliczka
5:0
Piast Skawina
14.10.2018
13:00
Bronowianka Kraków
6:0
Pogorzanka Pogorzyce
14.10.2018
16:00
FSA Kraków
3:3
Podgórze Kraków
14.10.2018
16:00

9. kolejka 20.10.2018

Podgórze Kraków
2:0
Górnik Wieliczka
20.10.2018
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
0:5
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
3:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
12:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
0:4
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

10. kolejka 27.10.2018

Iskra Brzezinka KKPN
3:2
Podgórze Kraków
27.10.2018
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
4:0
Tuchovia Tuchów
28.10.2018
11:00
Olimpia Osieczany
6:1
Piast Skawina
28.10.2018
14:00
Bronowianka Kraków
5:0
Puszcza Niepołomice
28.10.2018
14:00
FSA Kraków
3:1
Prądniczanka II Kraków
28.10.2018
16:00
Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00

11. kolejka 03.11.2018

Pogorzanka Pogorzyce
1:3
Iskra Brzezinka KKPN
03.11.2018
14:00
Podgórze Kraków
0:1
Olimpia Osieczany
04.11.2018
13:00
Piast Skawina
1:2
Rysy II Bukowina Tatrzańska
04.11.2018
10:00
Górnik Wieliczka
3:1
Prądniczanka II Kraków
04.11.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
1:4
Bronowianka Kraków
04.11.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
FSA Kraków
04.11.2018
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:3
Iskra Brzezinka KKPN
04.11.2018
13:00
Podgórze Kraków
0:1
Olimpia Osieczany
04.11.2018
10:00
Piast Skawina
1:2
Rysy II Bukowina Tatrzańska
04.11.2018
11:00
Górnik Wieliczka
3:1
Prądniczanka II Kraków
04.11.2018
10:00
Tuchovia Tuchów
1:4
Bronowianka Kraków
04.11.2018
14:00
Puszcza Niepołomice
1:2
FSA Kraków

11. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:3
Iskra Brzezinka KKPN
04.11.2018
13:00
Podgórze Kraków
0:1
Olimpia Osieczany
04.11.2018
10:00
Piast Skawina
1:2
Rysy II Bukowina Tatrzańska
04.11.2018
11:00
Górnik Wieliczka
3:1
Prądniczanka II Kraków
04.11.2018
10:00
Tuchovia Tuchów
1:4
Bronowianka Kraków
04.11.2018
14:00
Puszcza Niepołomice
1:2
FSA Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00