facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.09.2018

Queens Witanowice
2:0
Wisła Brzeźnica
01.09.2018
15:00
Victoria Gaj
1:2
Jedynka Krzeszowice
01.09.2018
15:00
Novi Narama
3:2
AS Świątniki Górne
02.09.2018
17:00
LKS Szaflary
1:3
Burza Roczyny
02.09.2018
11:00
Victoria Zalas pauzuje.

2. kolejka 08.09.2018

Burza Roczyny
9:0
Victoria Gaj
09.09.2018
11:00
AS Świątniki Górne
2:1
LKS Szaflary
09.09.2018
11:00
Victoria Zalas
0:1
Queens Witanowice
09.09.2018
16:30
Novi Narama
1:1
Wisła Brzeźnica
09.09.2018
17:00
Jedynka Krzeszowice pauzuje.

3. kolejka 15.09.2018

Victoria Gaj
4:3
AS Świątniki Górne
15.09.2018
10:00
Novi Narama
3:4
Victoria Zalas
16.09.2018
14:00
LKS Szaflary
0:1
Wisła Brzeźnica
16.09.2018
14:00
Jedynka Krzeszowice
1:5
Burza Roczyny
16.09.2018
17:00
Queens Witanowice pauzuje.

4. kolejka 22.09.2018

Wisła Brzeźnica
1:0
Victoria Gaj
22.09.2018
17:00
Queens Witanowice
:
Novi Narama
22.09.2018
15:00
AS Świątniki Górne
1:2
Jedynka Krzeszowice
23.09.2018
11:00
Victoria Zalas
4:3
LKS Szaflary
23.09.2018
16:30
Burza Roczyny pauzuje.

5. kolejka 29.09.2018

LKS Szaflary
3:1
Queens Witanowice
30.09.2018
13:00
Jedynka Krzeszowice
0:1
Wisła Brzeźnica
30.09.2018
17:00
Burza Roczyny
2:1
AS Świątniki Górne
30.09.2018
11:00
Victoria Zalas
6:1
Victoria Gaj
04.11.2018
14:00
Novi Narama pauzuje.

6. kolejka 06.10.2018

Queens Witanowice
3:0
Victoria Gaj
06.10.2018
15:00
Wisła Brzeźnica
2:3
Burza Roczyny
07.10.2018
16:00
Victoria Zalas
2:1
Jedynka Krzeszowice
07.10.2018
11:00
Novi Narama
2:2
LKS Szaflary
07.10.2018
14:00
AS Świątniki Górne pauzuje.

7. kolejka 13.10.2018

Victoria Gaj
3:0
Novi Narama
13.10.2018
11:00
Jedynka Krzeszowice
1:3
Queens Witanowice
13.10.2018
17:00
Burza Roczyny
1:5
Victoria Zalas
13.10.2018
11:00
AS Świątniki Górne
1:5
Wisła Brzeźnica
14.10.2018
11:00
LKS Szaflary pauzuje.

8. kolejka 20.10.2018

Victoria Zalas
10:0
AS Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Queens Witanowice
0:2
Burza Roczyny
20.10.2018
15:00
Novi Narama
4:2
Jedynka Krzeszowice
21.10.2018
13:00
LKS Szaflary
4:2
Victoria Gaj
21.10.2018
12:00
Wisła Brzeźnica pauzuje.

9. kolejka 27.10.2018

Jedynka Krzeszowice
:
LKS Szaflary
28.10.2018
11:00
Burza Roczyny
8:1
Novi Narama
28.10.2018
11:00
AS Świątniki Górne
1:4
Queens Witanowice
28.10.2018
11:00
Wisła Brzeźnica
3:1
Victoria Zalas
28.10.2018
14:30
Victoria Gaj pauzuje.

10. kolejka 13.04.2019

Wisła Brzeźnica
:
Queens Witanowice
 
 
AS Świątniki Górne
:
Novi Narama
 
 
Burza Roczyny
3:0 v.o.
LKS Szaflary
 
 
Jedynka Krzeszowice
3:2
Victoria Gaj
14.04.2019
16:00
Victoria Zalas pauzuje.

11. kolejka 27.04.2019

LKS Szaflary
0:3 v.o.
AS Świątniki Górne
 
 
Queens Witanowice
2:1
Victoria Zalas
27.04.2019
15:00
Victoria Gaj
1:8
Burza Roczyny
28.04.2019
18:00
Wisła Brzeźnica
5:1
Novi Narama
01.05.2019
11:00
Jedynka Krzeszowice pauzuje.

12. kolejka 04.05.2019

AS Świątniki Górne
:
Victoria Gaj
 
 
Wisła Brzeźnica
3:0 v.o.
LKS Szaflary
 
 
Victoria Zalas
6:3
Novi Narama
04.05.2019
11:00
Burza Roczyny
:
Jedynka Krzeszowice
15.05.2019
17:00
Queens Witanowice pauzuje.

13. kolejka 11.05.2019

LKS Szaflary
0:3 v.o.
Victoria Zalas
 
 
Victoria Gaj
3:8
Wisła Brzeźnica
11.05.2019
11:00
Jedynka Krzeszowice
:
AS Świątniki Górne
11.05.2019
11:00
Novi Narama
2:2
Queens Witanowice
12.05.2019
17:00
Burza Roczyny pauzuje.

14. kolejka 18.05.2019

Queens Witanowice
3:0 v.o.
LKS Szaflary
 
 
Wisła Brzeźnica
:
Jedynka Krzeszowice
18.05.2019
 
AS Świątniki Górne
0:3 v.o.
Burza Roczyny
18.05.2019
 
Victoria Gaj
3:5
Victoria Zalas
18.05.2019
 
Novi Narama pauzuje.

15. kolejka 25.05.2019

LKS Szaflary
0:3 v.o.
Novi Narama
 
 
Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 
AS Świątniki Górne pauzuje.

16. kolejka 01.06.2019

Novi Narama
:
Victoria Gaj
01.06.2019
 
Queens Witanowice
:
Jedynka Krzeszowice
01.06.2019
 
Victoria Zalas
:
Burza Roczyny
01.06.2019
 
Wisła Brzeźnica
:
AS Świątniki Górne
01.06.2019
 
LKS Szaflary pauzuje.

17. kolejka 08.06.2019

Victoria Gaj
3:0 v.o.
LKS Szaflary
 
 
AS Świątniki Górne
:
Victoria Zalas
08.06.2019
 
Burza Roczyny
:
Queens Witanowice
08.06.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Novi Narama
08.06.2019
 
Wisła Brzeźnica pauzuje.

18. kolejka 15.06.2019

LKS Szaflary
0:3 v.o.
Jedynka Krzeszowice
 
 
Novi Narama
:
Burza Roczyny
15.06.2019
 
Queens Witanowice
:
AS Świątniki Górne
15.06.2019
 
Victoria Zalas
:
Wisła Brzeźnica
15.06.2019
 
Victoria Gaj pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

15. kolejka 25.05.2019

 
 
LKS Szaflary
0:3 v.o.
Novi Narama
25.05.2019
 
Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
AS Świątniki Górne pauzuje.

14. kolejka 18.05.2019

 
 
Queens Witanowice
3:0 v.o.
LKS Szaflary
18.05.2019
 
Wisła Brzeźnica
:
Jedynka Krzeszowice
18.05.2019
 
AS Świątniki Górne
0:3 v.o.
Burza Roczyny
18.05.2019
 
Victoria Gaj
3:5
Victoria Zalas
Novi Narama pauzuje.

16. kolejka 01.06.2019

01.06.2019
 
Novi Narama
:
Victoria Gaj
01.06.2019
 
Queens Witanowice
:
Jedynka Krzeszowice
01.06.2019
 
Victoria Zalas
:
Burza Roczyny
01.06.2019
 
Wisła Brzeźnica
:
AS Świątniki Górne
LKS Szaflary pauzuje.

Wiadomości ligowe


III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
2:0
Hutnik Kraków
21.05.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
:
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.05.2019
11:00
Wiślanka Grabie
:
Kaszowianka Kaszów
25.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
25.05.2019
16:00
Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
25.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
:
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
25.05.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
:
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
17:00
Borek Kraków
:
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
25.05.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Gościbia Sułkowice
25.05.2019
17:00
Czarni Staniątki
:
Raba Dobczyce
25.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Wróblowianka Wróblowice
25.05.2019
18:00
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
25.05.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Karpaty Siepraw
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
25.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Sosnowianka Stanisław Dln
25.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
:
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Victoria Jaworzno
25.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Tempo Białka
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
18:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
:
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
KS Tymbark
:
Sokół Słopnice
25.05.2019
18:00
Gród Podegrodzie
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
18:00
Jarmuta
:
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
:
Laskovia
25.05.2019
17:00
LKS Rupniów
:
Wierchy Rabka Zdrój
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
25.05.2019
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Spartak Wielkanoc
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
22.05.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
25.05.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Kmita Zabierzów
25.05.2019
16:00
Sokół Rybna
:
Orlęta Rudawa
25.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
25.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Dąbski Kraków
25.05.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Cedronka Wola Radziszowska
25.05.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
17:00
Tramwaj Kraków
:
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Contra Sułków
25.05.2019
18:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
25.05.2019
17:00
UKS Sygneczów
:
Wolni Kłaj
25.05.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Wilga Koźmice Wielkie
25.05.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Topór Tenczyn
25.05.2019
17:30
Iskra Głogoczów
:
Clavia Świątniki Górne
25.05.2019
17:30
Lubomir Wiśniowa
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
:
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
25.05.2019
17:00
Start Kamień
:
Korona Lgota
25.05.2019
17:00
Victoria Zalas
:
SPRiN Regulice
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Olimpia Czaple Wielkie
25.05.2019
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
Agricola Klimontów
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
25.05.2019
18:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.05.2019
18:00
Rzozovia Rzozów
:
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
25.05.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
25.05.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
:
Wiarusy II
25.05.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
:
Szczebel Lubień
25.05.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Raba II Dobczyce
25.05.2019
17:00
Dukla Bysina
:
Staw Polanka
25.05.2019
16:00
Gościbia II Sułkowice
:
Radwan Skomielna Czarna
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
25.05.2019
01:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
:
Legia Warszawa
25.05.2019
 
Jagiellonia
:
Motor Lublin
25.05.2019
 
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
25.05.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
25.05.2019
 
Arka G.
:
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
:
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
25.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
:
Resovia Rzeszów
25.05.2019
 
BKS Lublin
:
Korona Kielce
25.05.2019
 
Motor Lublin
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
 

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
:
KKP Korona
25.05.2019
 

Małopolska Liga Juniorów

Zatorzanka Zator
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Sokół Słopnice
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Pcimianka
:
Hutnik Kraków
25.05.2019
 
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
25.05.2019
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
 
MUKS TAP Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Glinik
25.05.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
12:15

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
4:1
AZS Wrocław
21.05.2019
14:00
SMS Łódź
:
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
25.05.2019
13:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
:
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Widok Lublin
:
LKS Wierzchowiska
25.05.2019
14:30
Prądniczanka Kraków
:
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Naprzód Sobolów
:
KSP Kielce
25.05.2019
13:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Piast Skawina
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
:
FSA Kraków
25.05.2019
10:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
:
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
:
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
:
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
:
Polplast
24.05.2019
21:00