facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.09.2018

Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
01.09.2018
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
7:0
Uran Łukowica
02.09.2018
14:30
Łazowianka Łazy
:
Piast Łapanów
02.09.2018
13:30
Zielonka Wrząsowice
4:2
Nieszkowianka Nieszkowice
04.11.2018
11:00
Tarnovia II Tarnów pauzuje.

2. kolejka 08.09.2018

Łazowianka Łazy
:
Tarnovia II Tarnów
09.09.2018
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Piast Łapanów
09.09.2018
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.09.2018
16:00
Uran Łukowica
1:0
Zielonka Wrząsowice
09.09.2018
16:00
Nieszkowianka Nieszkowice pauzuje.

3. kolejka 15.09.2018

Tarnovia II Tarnów
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.09.2018
14:00
Uran Łukowica
4:0
Nieszkowianka Nieszkowice
16.09.2018
16:00
Piast Łapanów
0:4
Dąb Zabierzów Bocheński
16.09.2018
10:30
Zielonka Wrząsowice
0:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.09.2018
11:00
Łazowianka Łazy pauzuje.

4. kolejka 22.09.2018

Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Tarnovia II Tarnów
22.09.2018
16:00
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Łazowianka Łazy
23.09.2018
11:00
Uran Łukowica
2:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
23.09.2018
15:00
Piast Łapanów
1:1
Zielonka Wrząsowice
23.09.2018
11:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska pauzuje.

5. kolejka 29.09.2018

Szreniawa Nowy Wiśnicz
3:0
Nieszkowianka Nieszkowice
29.09.2018
11:00
Piast Łapanów
1:1
Uran Łukowica
30.09.2018
14:00
Łazowianka Łazy
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
30.09.2018
 
Zielonka Wrząsowice
1:5
Tarnovia II Tarnów
30.09.2018
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński pauzuje.

6. kolejka 06.10.2018

Nieszkowianka Nieszkowice
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
07.10.2018
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Łazowianka Łazy
07.10.2018
14:00
Uran Łukowica
1:5
Tarnovia II Tarnów
07.10.2018
14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:0
Piast Łapanów
07.10.2018
11:00
Zielonka Wrząsowice pauzuje.

7. kolejka 13.10.2018

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Dąb Zabierzów Bocheński
13.10.2018
11:00
Piast Łapanów
3:1
Nieszkowianka Nieszkowice
14.10.2018
11:00
Tarnovia II Tarnów
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
14.10.2018
15:30
Zielonka Wrząsowice
:
Łazowianka Łazy
14.10.2018
 
Uran Łukowica pauzuje.

8. kolejka 20.10.2018

Piast Łapanów
0:1
Tarnovia II Tarnów
20.10.2018
15:00
Nieszkowianka Nieszkowice
0:8
Dąb Zabierzów Bocheński
21.10.2018
11:00
Uran Łukowica
:
Łazowianka Łazy
21.10.2018
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:0
Zielonka Wrząsowice
21.10.2018
10:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz pauzuje.

9. kolejka 27.10.2018

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Uran Łukowica
27.10.2018
11:00
Tarnovia II Tarnów
10:0
Nieszkowianka Nieszkowice
28.10.2018
14:00
Łazowianka Łazy
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
28.10.2018
 
Zielonka Wrząsowice
0:6
Dąb Zabierzów Bocheński
28.10.2018
14:00
Piast Łapanów pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 27.10.2018

27.10.2018
11:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Uran Łukowica
28.10.2018
14:00
Tarnovia II Tarnów
10:0
Nieszkowianka Nieszkowice
28.10.2018
 
Łazowianka Łazy
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
28.10.2018
14:00
Zielonka Wrząsowice
0:6
Dąb Zabierzów Bocheński
Piast Łapanów pauzuje.

9. kolejka 27.10.2018

27.10.2018
11:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Uran Łukowica
28.10.2018
14:00
Tarnovia II Tarnów
10:0
Nieszkowianka Nieszkowice
28.10.2018
 
Łazowianka Łazy
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
28.10.2018
14:00
Zielonka Wrząsowice
0:6
Dąb Zabierzów Bocheński
Piast Łapanów pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
4:3
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
6:3
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
3:1
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Rolnik Głogówek
23.01.2019
20:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
3:4
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
7:4
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
2:5
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
3:0
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
4:5
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
8:4
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15