facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.11.2018

Wieczysta Kraków
5:5
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
5:7
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski Kraków
3:9
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
14:7
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
2:9
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

2. kolejka 23.11.2018

Clepardia Kraków
1:1
Opatkowianka Opatkowice
23.11.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:3
Garbarnia Kraków
23.11.2018
19:30
Wieczysta Kraków
3:14
Hutnik Kraków
23.11.2018
20:30
Wanda Kraków
1:13
Cracovia Kraków
23.11.2018
20:30
Wisła Kraków
19:3
Grębałowianka Kraków
23.11.2018
21:30
Prokocim Kraków
4:5
Dąbski Kraków
23.11.2018
21:30

3. kolejka 30.11.2018

Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
30.11.2018
19:30
Wieczysta Kraków
1:9
Wisła Kraków
30.11.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
13:5
Wanda Kraków
30.11.2018
20:30
Prokocim Kraków
6:3
Garbarnia Kraków
30.11.2018
20:30
Dąbski Kraków
6:11
Cracovia Kraków
30.11.2018
21:30
Hutnik Kraków
8:3
Opatkowianka Opatkowice
30.11.2018
21:30

4. kolejka 07.12.2018

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski Kraków
7:4
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30

5. kolejka 14.12.2018

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Wanda Kraków
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski Kraków
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30
Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019
 

6. kolejka 21.12.2018

Cracovia Kraków
5:0
Clepardia Kraków
 
 
walkower, brak gości
Garbarnia Kraków
3:7
Wanda Kraków
21.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
14:4
Prokocim Kraków
21.12.2018
19:30
Dąbski Kraków
2:5
Grębałowianka Kraków
21.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
8:2
Wieczysta Kraków
21.12.2018
21:30
Wisła Kraków
15:2
Orzeł Piaski Wielkie
25.01.2019
 

7. kolejka 04.01.2019

Wisła Kraków
15:6
Clepardia Kraków
04.01.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
7:2
Dąbski Kraków
04.01.2019
19:30
Cracovia Kraków
12:10
Prokocim Kraków
04.01.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
9:5
Hutnik Kraków
04.01.2019
20:30
Garbarnia Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
04.01.2019
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Wanda Kraków
04.01.2019
21:30

8. kolejka 11.01.2019

Prokocim Kraków
7:6
Clepardia Kraków
11.01.2019
19:30
Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków
11.01.2019
19:30
Dąbski Kraków
4:2
Wanda Kraków
11.01.2019
20:30
Cracovia Kraków
9:6
Garbarnia Kraków
11.01.2019
20:30
Opatkowianka Opatkowice
3:10
Wisła Kraków
11.01.2019
21:30
Hutnik Kraków
13:2
Orzeł Piaski Wielkie
11.01.2019
21:30

9. kolejka 01.02.2019

Dąbski Kraków
6:5
Garbarnia Kraków
01.02.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:3
Grębałowianka Kraków
01.02.2019
19:30
Cracovia Kraków
7:9
Hutnik Kraków
01.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
01.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
7:3
Wieczysta Kraków
01.02.2019
20:30
Wanda Kraków
4:5
Clepardia Kraków
01.02.2019
20:30

10. kolejka 08.02.2019

Clepardia Kraków
4:10
Wieczysta Kraków
08.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:4
Opatkowianka Opatkowice
08.02.2019
19:30
Hutnik Kraków
7:4
Wisła Kraków
08.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Dąbski Kraków
08.02.2019
20:30
Wanda Kraków
7:7
Prokocim Kraków
08.02.2019
21:30
Grębałowianka Kraków
6:11
Cracovia Kraków
08.02.2019
21:30

11. kolejka 15.02.2019

Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
walkower, brak gospodarzy
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
20:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków
15.02.2019
21:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 15.02.2019

15.02.2019
19:30
Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
21:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków

11. kolejka 15.02.2019

15.02.2019
19:30
Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
21:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
:
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
:
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
:
Arch VR
26.04.2019
21:00