facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorek Młodszych

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.09.2018

Wisła Brzeźnica
6:0
Olimpia Osieczany
15.09.2018
13:00
Starówka Nowy Sącz
0:22
Bronowianka Kraków
15.09.2018
14:30
Naprzód Sobolów
2:6
FSA Kraków
15.09.2018
15:30
Respekt Myślenice
1:29
UKS Staszkówka Jelna
16.09.2018
11:00

2. kolejka 23.09.2018

Respekt Myślenice
1:2
Wisła Brzeźnica
23.09.2018
10:00
UKS Staszkówka Jelna
14:1
FSA Kraków
23.09.2018
11:00
Olimpia Osieczany
:
Starówka Nowy Sącz
23.09.2018
15:00
Bronowianka Kraków
11:0
Naprzód Sobolów
23.09.2018
15:00

3. kolejka 29.09.2018

Naprzód Sobolów
7:0
Olimpia Osieczany
29.09.2018
13:00
Starówka Nowy Sącz
6:4
Respekt Myślenice
29.09.2018
14:00
Wisła Brzeźnica
1:10
UKS Staszkówka Jelna
29.09.2018
16:00
FSA Kraków
2:13
Bronowianka Kraków
30.09.2018
10:00

4. kolejka 04.10.2018

Respekt Myślenice
1:7
Naprzód Sobolów
04.10.2018
16:00
Wisła Brzeźnica
4:0
Starówka Nowy Sącz
06.10.2018
16:00
Olimpia Osieczany
0:5
FSA Kraków
07.10.2018
11:00
UKS Staszkówka Jelna
3:6
Bronowianka Kraków
04.11.2018
13:00

5. kolejka 13.10.2018

Naprzód Sobolów
4:0
Wisła Brzeźnica
13.10.2018
11:00
Bronowianka Kraków
6:1
Olimpia Osieczany
14.10.2018
12:30
Starówka Nowy Sącz
0:14
UKS Staszkówka Jelna
18.10.2018
16:00
Respekt Myślenice
2:5
FSA Kraków
24.10.2018
18:00

6. kolejka 20.10.2018

UKS Staszkówka Jelna
3:0
Olimpia Osieczany
20.10.2018
00:00
Respekt Myślenice
0:17
Bronowianka Kraków
21.10.2018
10:00
Wisła Brzeźnica
1:2
FSA Kraków
21.10.2018
14:00
Starówka Nowy Sącz
5:7
Naprzód Sobolów
24.10.2018
15:30

7. kolejka 27.10.2018

FSA Kraków
7:0
Starówka Nowy Sącz
27.10.2018
12:00
Olimpia Osieczany
6:1
Respekt Myślenice
27.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
2:7
UKS Staszkówka Jelna
27.10.2018
16:00
Bronowianka Kraków
3:0
Wisła Brzeźnica
10.11.2018
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

7. kolejka 27.10.2018

27.10.2018
12:00
FSA Kraków
7:0
Starówka Nowy Sącz
27.10.2018
15:00
Olimpia Osieczany
6:1
Respekt Myślenice
27.10.2018
16:00
Naprzód Sobolów
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2018
14:00
Bronowianka Kraków
3:0
Wisła Brzeźnica

7. kolejka 27.10.2018

27.10.2018
12:00
FSA Kraków
7:0
Starówka Nowy Sącz
27.10.2018
15:00
Olimpia Osieczany
6:1
Respekt Myślenice
27.10.2018
16:00
Naprzód Sobolów
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2018
14:00
Bronowianka Kraków
3:0
Wisła Brzeźnica

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
4:3
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
6:3
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
3:1
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Rolnik Głogówek
23.01.2019
20:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
3:4
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
7:4
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
2:5
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
3:0
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
4:5
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
8:4
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15