facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Orliczek (wschód)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka

UKS Staszkówka Jelna
:
Wisła Brzeźnica
 
 
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Naprzód Sobolów
 
 

2. kolejka

UKS Staszkówka Jelna
:
Naprzód Sobolów
 
 
Wisła Brzeźnica
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
 
 

3. kolejka

UKS Staszkówka Jelna
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
 
 
Naprzód Sobolów
:
Wisła Brzeźnica
 
 

4. kolejka

Wisła Brzeźnica
:
UKS Staszkówka Jelna
 
 
Naprzód Sobolów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
 
 

5. kolejka

Naprzód Sobolów
:
UKS Staszkówka Jelna
 
 
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Wisła Brzeźnica
 
 

6. kolejka

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
UKS Staszkówka Jelna
 
 
Wisła Brzeźnica
:
Naprzód Sobolów
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

6. kolejka

 
 
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
UKS Staszkówka Jelna
 
 
Wisła Brzeźnica
:
Naprzód Sobolów

6. kolejka

 
 
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
UKS Staszkówka Jelna
 
 
Wisła Brzeźnica
:
Naprzód Sobolów

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
4:3
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
6:3
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
3:1
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Rolnik Głogówek
23.01.2019
20:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
3:4
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
7:4
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
2:5
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
3:0
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
4:5
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
8:4
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15