facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorek (eliminacje)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.12.2018

Respekt Myślenice
4:0
Starówka Nowy Sącz
08.12.2018
16:00
Wanda Nowa Huta
2:0
Bronowianka Kraków
08.12.2018
16:25

2. kolejka 08.12.2018

Respekt Myślenice
3:1
Wanda Nowa Huta
08.12.2018
17:00
Bronowianka Kraków
2:1
Starówka Nowy Sącz
08.12.2018
17:25

3. kolejka 08.12.2018

Respekt Myślenice
5:1
Bronowianka Kraków
08.12.2018
18:00
Starówka Nowy Sącz
0:3
Wanda Nowa Huta
08.12.2018
18:25

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

3. kolejka 08.12.2018

08.12.2018
18:00
Respekt Myślenice
5:1
Bronowianka Kraków
08.12.2018
18:25
Starówka Nowy Sącz
0:3
Wanda Nowa Huta

3. kolejka 08.12.2018

08.12.2018
18:00
Respekt Myślenice
5:1
Bronowianka Kraków
08.12.2018
18:25
Starówka Nowy Sącz
0:3
Wanda Nowa Huta

Wiadomości ligowe


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00