facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.04.2019

Arch VR
2:4
Mako
12.04.2019
20:00
Maan
2:3
Netfox
12.04.2019
20:00
Polplast
ZISiBO
12.04.2019
21:00
Nembud
2:6
Pod Blachą
12.04.2019
21:00

2. kolejka 26.04.2019

Mako
:
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
:
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
:
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
:
Arch VR
26.04.2019
21:00

3. kolejka 10.05.2019

Netfox
:
Mako
10.05.2019
20:00
Maan
:
Pod Blachą
10.05.2019
20:00
Nembud
:
ZISiBO
10.05.2019
21:00
Arch VR
:
Polplast
10.05.2019
21:00

4. kolejka 17.05.2019

Pod Blachą
:
Netfox
17.05.2019
20:00
Polplast
:
Maan
17.05.2019
20:00
Mako
:
ZISiBO
17.05.2019
21:00
Nembud
:
Arch VR
17.05.2019
21:00

5. kolejka 24.05.2019

Maan
:
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
:
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
:
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
:
Polplast
24.05.2019
21:00

6. kolejka 31.05.2019

Polplast
:
Mako
31.05.2019
20:00
Nembud
:
Netfox
31.05.2019
20:00
Pod Blachą
:
ZISiBO
31.05.2019
21:00
Arch VR
:
Maan
31.05.2019
21:00

7. kolejka 07.06.2019

Netfox
:
Arch VR
07.06.2019
20:00
Pod Blachą
:
Polplast
07.06.2019
20:00
Maan
:
ZISiBO
07.06.2019
21:00
Mako
:
Nembud
07.06.2019
21:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

2. kolejka 26.04.2019

26.04.2019
20:00
Mako
:
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
:
Polplast
26.04.2019
21:00
Netfox
:
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
:
Arch VR

1. kolejka 12.04.2019

12.04.2019
20:00
Arch VR
2:4
Mako
12.04.2019
20:00
Maan
2:3
Netfox
12.04.2019
21:00
Polplast
ZISiBO
12.04.2019
21:00
Nembud
2:6
Pod Blachą

3. kolejka 10.05.2019

10.05.2019
20:00
Netfox
:
Mako
10.05.2019
20:00
Maan
:
Pod Blachą
10.05.2019
21:00
Nembud
:
ZISiBO
10.05.2019
21:00
Arch VR
:
Polplast

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
:
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
:
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
:
Arch VR
26.04.2019
21:00