facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem 3 punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 30.07.2016

Miedź Legnica
1:0
Górnik Zabrze
29.07.2016
20:30
Stomil Olsztyn
3:0
Chrobry Głogów
30.07.2016
18:00
GKS Katowice
0:1
Wigry Suwałki
30.07.2016
18:00
Znicz Pruszków
1:2
Bytovia Bytów
30.07.2016
18:00
Wisła Puławy
0:0
MKS Kluczbork
30.07.2016
19:00
Olimpia Grudziądz
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
30.07.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
2:2
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2016
17:00
GKS Tychy
0:1
Pogoń Siedlce
31.07.2016
18:00
Stal Mielec
0:0
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2016
19:00

2. kolejka 06.08.2016

Górnik Zabrze
1:1
Stal Mielec
05.08.2016
20:30
Bytovia Bytów
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.08.2016
19:00
Wigry Suwałki
2:1
Znicz Pruszków
05.08.2016
19:45
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Pogoń Siedlce
06.08.2016
18:30
Sandecja Nowy Sącz
1:1
GKS Tychy
06.08.2016
19:00
MKS Kluczbork
2:2
Miedź Legnica
06.08.2016
20:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Wisła Puławy
06.08.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
5:4
Stomil Olsztyn
06.08.2016
18:00
Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
07.08.2016
18:00

3. kolejka 13.08.2016

Znicz Pruszków
0:0
Chrobry Głogów
12.08.2016
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wigry Suwałki
12.08.2016
20:30
Miedź Legnica
0:0
Olimpia Grudziądz
12.08.2016
18:00
GKS Katowice
1:1
Chojniczanka Chojnice
13.08.2016
18:00
Pogoń Siedlce
0:3
Sandecja Nowy Sącz
13.08.2016
17:00
Stomil Olsztyn
0:0
Zagłębie Sosnowiec
14.08.2016
19:45
Wisła Puławy
2:1
Bytovia Bytów
14.08.2016
19:00
Stal Mielec
2:1
MKS Kluczbork
14.08.2016
18:00
GKS Tychy
2:1
Górnik Zabrze
14.08.2016
18:00

4. kolejka 20.08.2016

Górnik Zabrze
2:0
Pogoń Siedlce
19.08.2016
20:30
Bytovia Bytów
1:0
Miedź Legnica
19.08.2016
19:00
Wigry Suwałki
3:2
Wisła Puławy
19.08.2016
19:45
Chojniczanka Chojnice
1:1
Znicz Pruszków
19.08.2016
19:00
MKS Kluczbork
1:1
GKS Tychy
20.08.2016
20:00
Olimpia Grudziądz
3:1
Stal Mielec
20.08.2016
17:00
Chrobry Głogów
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.08.2016
19:00
Stomil Olsztyn
1:1
GKS Katowice
20.08.2016
19:45
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2016
18:00

5. kolejka 24.08.2016

Stal Mielec
2:2
Bytovia Bytów
23.08.2016
 
GKS Katowice
0:0
Zagłębie Sosnowiec
24.08.2016
17:30
Znicz Pruszków
0:3
Stomil Olsztyn
24.08.2016
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:1
Chojniczanka Chojnice
24.08.2016
18:00
Wisła Puławy
3:4
Chrobry Głogów
24.08.2016
17:30
Miedź Legnica
0:1
Wigry Suwałki
24.08.2016
18:00
GKS Tychy
1:1
Olimpia Grudziądz
24.08.2016
19:00
Pogoń Siedlce
1:1
MKS Kluczbork
24.08.2016
19:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Górnik Zabrze
24.08.2016
18:00

6. kolejka 27.08.2016

Zagłębie Sosnowiec
2:1
Górnik Zabrze
27.08.2016
17:30
MKS Kluczbork
1:2
Sandecja Nowy Sącz
27.08.2016
20:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Pogoń Siedlce
27.08.2016
17:00
Stomil Olsztyn
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
27.08.2016
19:45
GKS Katowice
2:0
Znicz Pruszków
27.08.2016
18:00
Bytovia Bytów
1:1
GKS Tychy
28.08.2016
19:00
Wigry Suwałki
6:0
Stal Mielec
28.08.2016
17:00
Chrobry Głogów
1:1
Miedź Legnica
28.08.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:3
Wisła Puławy
28.08.2016
17:00

7. kolejka 03.09.2016

Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
GKS Katowice
02.09.2016
18:00
Miedź Legnica
2:0
Chojniczanka Chojnice
02.09.2016
18:00
Znicz Pruszków
1:4
Zagłębie Sosnowiec
03.09.2016
19:00
Wisła Puławy
1:1
Stomil Olsztyn
03.09.2016
18:00
Stal Mielec
1:4
Chrobry Głogów
03.09.2016
18:00
GKS Tychy
2:1
Wigry Suwałki
03.09.2016
19:00
Pogoń Siedlce
1:0
Bytovia Bytów
06.09.2016
19:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Olimpia Grudziądz
14.09.2016
18:00
Górnik Zabrze
4:2
MKS Kluczbork
14.09.2016
20:00

8. kolejka 10.09.2016

Chojniczanka Chojnice
2:0
Stal Mielec
09.09.2016
19:00
GKS Katowice
2:1
Wisła Puławy
09.09.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
4:0
MKS Kluczbork
10.09.2016
18:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Górnik Zabrze
10.09.2016
16:00
Bytovia Bytów
2:0
Sandecja Nowy Sącz
10.09.2016
18:00
Chrobry Głogów
2:2
GKS Tychy
10.09.2016
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
Miedź Legnica
10.09.2016
19:45
Znicz Pruszków
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
10.09.2016
19:00
Wigry Suwałki
1:4
Pogoń Siedlce
11.09.2016
17:30

9. kolejka 17.09.2016

Podbeskidzie Bielsko Biała
4:5
Zagłębie Sosnowiec
16.09.2016
18:00
Wisła Puławy
1:2
Znicz Pruszków
17.09.2016
18:00
Miedź Legnica
2:2
GKS Katowice
17.09.2016
18:00
Stal Mielec
0:0
Stomil Olsztyn
17.09.2016
18:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Wigry Suwałki
17.09.2016
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Bytovia Bytów
17.09.2016
18:00
GKS Tychy
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.09.2016
18:00
Pogoń Siedlce
2:0
Chrobry Głogów
18.09.2016
15:00
MKS Kluczbork
3:2
Olimpia Grudziądz
18.09.2016
18:00

10. kolejka 24.09.2016

Chojniczanka Chojnice
2:1
Pogoń Siedlce
23.09.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
3:5
Olimpia Grudziądz
24.09.2016
18:30
Wigry Suwałki
0:0
Górnik Zabrze
24.09.2016
19:00
Chrobry Głogów
2:1
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2016
18:00
Stomil Olsztyn
4:0
GKS Tychy
24.09.2016
19:45
Znicz Pruszków
0:0
Miedź Legnica
24.09.2016
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Wisła Puławy
24.09.2016
18:00
Bytovia Bytów
2:0
MKS Kluczbork
25.09.2016
18:00
GKS Katowice
1:0
Stal Mielec
25.09.2016
18:00

11. kolejka 01.10.2016

Miedź Legnica
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
30.09.2016
18:00
Wisła Puławy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
01.10.2016
18:00
Stal Mielec
3:1
Znicz Pruszków
01.10.2016
17:00
GKS Tychy
1:0
GKS Katowice
01.10.2016
15:00
MKS Kluczbork
0:0
Wigry Suwałki
01.10.2016
18:00
Olimpia Grudziądz
2:3
Bytovia Bytów
01.10.2016
18:00
Pogoń Siedlce
1:0
Stomil Olsztyn
02.10.2016
15:00
Górnik Zabrze
2:1
Chrobry Głogów
02.10.2016
12:45
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Chojniczanka Chojnice
04.10.2016
17:00

12. kolejka 08.10.2016

Znicz Pruszków
2:0
GKS Tychy
07.10.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
3:3
Bytovia Bytów
08.10.2016
17:00
Chrobry Głogów
3:0
MKS Kluczbork
08.10.2016
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Zabrze
08.10.2016
15:00
Stomil Olsztyn
0:0
Sandecja Nowy Sącz
08.10.2016
14:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:1
Stal Mielec
08.10.2016
16:00
Wisła Puławy
1:5
Miedź Legnica
08.10.2016
18:00
GKS Katowice
1:0
Pogoń Siedlce
09.10.2016
15:00
Wigry Suwałki
0:2
Olimpia Grudziądz
18.10.2016
18:00

13. kolejka 15.10.2016

Olimpia Grudziądz
2:1
Chrobry Głogów
14.10.2016
19:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Puławy
15.10.2016
17:00
GKS Tychy
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.10.2016
17:45
Sandecja Nowy Sącz
0:1
GKS Katowice
15.10.2016
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Chojniczanka Chojnice
15.10.2016
17:00
Bytovia Bytów
1:1
Wigry Suwałki
15.10.2016
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
16.10.2016
17:45
Pogoń Siedlce
1:0
Znicz Pruszków
16.10.2016
15:00
Górnik Zabrze
2:0
Stomil Olsztyn
16.10.2016
18:00

14. kolejka 22.10.2016

Chrobry Głogów
3:3
Bytovia Bytów
21.10.2016
18:00
Znicz Pruszków
1:3
Sandecja Nowy Sącz
21.10.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Wigry Suwałki
22.10.2016
17:45
Chojniczanka Chojnice
3:1
Olimpia Grudziądz
22.10.2016
16:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Pogoń Siedlce
22.10.2016
18:00
Wisła Puławy
2:1
GKS Tychy
22.10.2016
18:00
Stal Mielec
1:0
Miedź Legnica
22.10.2016
17:00
GKS Katowice
1:1
Górnik Zabrze
23.10.2016
17:45
Stomil Olsztyn
1:0
MKS Kluczbork
09.11.2016
18:00

15. kolejka 29.10.2016

GKS Tychy
0:2
Miedź Legnica
29.10.2016
17:00
Pogoń Siedlce
2:1
Wisła Puławy
29.10.2016
16:00
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.10.2016
16:00
Górnik Zabrze
0:1
Znicz Pruszków
29.10.2016
18:00
MKS Kluczbork
0:2
GKS Katowice
29.10.2016
17:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Stomil Olsztyn
29.10.2016
17:00
Bytovia Bytów
0:1
Chojniczanka Chojnice
29.10.2016
17:45
Stal Mielec
2:0
Zagłębie Sosnowiec
30.10.2016
17:45
Wigry Suwałki
2:2
Chrobry Głogów
30.10.2016
17:00

16. kolejka 05.11.2016

GKS Katowice
1:0
Olimpia Grudziądz
04.11.2016
19:00
Znicz Pruszków
1:0
MKS Kluczbork
04.11.2016
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Chrobry Głogów
05.11.2016
17:45
Chojniczanka Chojnice
3:2
Wigry Suwałki
05.11.2016
16:00
Stomil Olsztyn
3:1
Bytovia Bytów
05.11.2016
13:30
Wisła Puławy
0:0
Sandecja Nowy Sącz
05.11.2016
16:00
Pogoń Siedlce
0:4
Miedź Legnica
05.11.2016
16:00
Stal Mielec
3:2
GKS Tychy
05.11.2016
16:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:3
Górnik Zabrze
06.11.2016
17:45

17. kolejka 12.11.2016

Sandecja Nowy Sącz
1:0
Miedź Legnica
12.11.2016
16:00
Bytovia Bytów
1:0
GKS Katowice
12.11.2016
18:00
Wigry Suwałki
2:1
Stomil Olsztyn
12.11.2016
17:00
Chrobry Głogów
1:3
Chojniczanka Chojnice
12.11.2016
16:00
Górnik Zabrze
4:0
Wisła Puławy
13.11.2016
15:00
MKS Kluczbork
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
13.11.2016
16:00
GKS Tychy
3:0
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2016
16:00
Pogoń Siedlce
1:0
Stal Mielec
23.11.2016
18:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Znicz Pruszków
15.03.2017
18:30

18. kolejka 19.11.2016

Chrobry Głogów
3:0
Stomil Olsztyn
18.11.2016
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Chojniczanka Chojnice
19.11.2016
17:45
Wigry Suwałki
3:2
GKS Katowice
19.11.2016
17:00
Bytovia Bytów
0:1
Znicz Pruszków
19.11.2016
18:00
MKS Kluczbork
2:2
Wisła Puławy
19.11.2016
16:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
Olimpia Grudziądz
19.11.2016
18:00
Pogoń Siedlce
1:0
GKS Tychy
19.11.2016
16:00
Górnik Zabrze
0:2
Miedź Legnica
20.11.2016
17:45
Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec
19.04.2017
18:00

19. kolejka 26.11.2016

Wisła Puławy
0:1
Olimpia Grudziądz
25.11.2016
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Bytovia Bytów
25.11.2016
17:00
Znicz Pruszków
4:5
Wigry Suwałki
25.11.2016
18:30
GKS Katowice
2:1
Chrobry Głogów
26.11.2016
17:45
Stomil Olsztyn
1:1
Chojniczanka Chojnice
26.11.2016
13:30
Pogoń Siedlce
0:2
Zagłębie Sosnowiec
27.11.2016
17:45
Stal Mielec
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2016
15:00
Miedź Legnica
2:0
MKS Kluczbork
25.02.2017
18:00
GKS Tychy
2:1
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2017
18:00

20. kolejka 04.03.2017

Górnik Zabrze
1:0
GKS Tychy
03.03.2017
20:45
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stomil Olsztyn
04.03.2017
17:00
Chojniczanka Chojnice
2:2
GKS Katowice
04.03.2017
17:45
Chrobry Głogów
1:1
Znicz Pruszków
04.03.2017
18:00
Bytovia Bytów
0:1
Wisła Puławy
04.03.2017
16:00
Olimpia Grudziądz
2:1
Miedź Legnica
04.03.2017
17:00
MKS Kluczbork
0:1
Stal Mielec
04.03.2017
17:00
Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Siedlce
04.03.2017
16:00
Wigry Suwałki
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.03.2017
17:00

21. kolejka 11.03.2017

Miedź Legnica
2:1
Bytovia Bytów
10.03.2017
18:00
Znicz Pruszków
3:3
Chojniczanka Chojnice
10.03.2017
19:00
GKS Katowice
2:2
Stomil Olsztyn
10.03.2017
20:45
Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec
11.03.2017
17:45
Pogoń Siedlce
2:1
Górnik Zabrze
11.03.2017
17:00
Stal Mielec
1:0
Olimpia Grudziądz
11.03.2017
17:00
Wisła Puławy
0:1
Wigry Suwałki
11.03.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Chrobry Głogów
11.03.2017
18:00
GKS Tychy
4:2
MKS Kluczbork
11.03.2017
16:00

22. kolejka 18.03.2017

Zagłębie Sosnowiec
1:0
GKS Katowice
17.03.2017
20:45
Górnik Zabrze
Sandecja Nowy Sącz
17.03.2017
19:00
Stomil Olsztyn
5:1
Znicz Pruszków
18.03.2017
17:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.03.2017
17:45
Chrobry Głogów
1:2
Wisła Puławy
18.03.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:1
Miedź Legnica
18.03.2017
17:00
Bytovia Bytów
2:2
Stal Mielec
18.03.2017
16:00
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Tychy
18.03.2017
17:00
MKS Kluczbork
2:2
Pogoń Siedlce
18.03.2017
17:00

23. kolejka 25.03.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Stomil Olsztyn
24.03.2017
18:00
GKS Tychy
1:0
Bytovia Bytów
25.03.2017
19:00
Stal Mielec
2:1
Wigry Suwałki
25.03.2017
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chojniczanka Chojnice
25.03.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
4:1
MKS Kluczbork
25.03.2017
16:00
Znicz Pruszków
1:4
GKS Katowice
04.04.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:4
Olimpia Grudziądz
05.04.2017
18:30
Miedź Legnica
1:2
Chrobry Głogów
05.04.2017
18:30
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Sosnowiec
12.04.2017
18:00

24. kolejka 01.04.2017

GKS Katowice
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
31.03.2017
20:45
Chrobry Głogów
0:1
Stal Mielec
31.03.2017
19:00
Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz
31.03.2017
18:30
Zagłębie Sosnowiec
0:3
Znicz Pruszków
01.04.2017
18:00
Stomil Olsztyn
3:2
Wisła Puławy
01.04.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Miedź Legnica
01.04.2017
17:00
Bytovia Bytów
1:3
Pogoń Siedlce
01.04.2017
16:00
MKS Kluczbork
2:1
Górnik Zabrze
01.04.2017
19:00
Wigry Suwałki
1:0
GKS Tychy
01.04.2017
18:00

25. kolejka 08.04.2017

Stal Mielec
0:1
Chojniczanka Chojnice
07.04.2017
20:45
MKS Kluczbork
0:4
Zagłębie Sosnowiec
08.04.2017
19:00
Górnik Zabrze
2:1
Olimpia Grudziądz
08.04.2017
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Bytovia Bytów
08.04.2017
17:00
Wisła Puławy
0:3
GKS Katowice
08.04.2017
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Znicz Pruszków
08.04.2017
18:00
Pogoń Siedlce
1:2
Wigry Suwałki
09.04.2017
16:00
GKS Tychy
0:2
Chrobry Głogów
09.04.2017
17:00
Miedź Legnica
2:2
Stomil Olsztyn
09.04.2017
17:00

26. kolejka 15.04.2017

GKS Katowice
0:2
Miedź Legnica
13.04.2017
20:45
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.04.2017
17:45
Znicz Pruszków
0:3
Wisła Puławy
15.04.2017
16:00
Stomil Olsztyn
0:4
Stal Mielec
15.04.2017
12:00
Chojniczanka Chojnice
1:4
GKS Tychy
15.04.2017
16:00
Chrobry Głogów
2:0
Pogoń Siedlce
15.04.2017
16:00
Wigry Suwałki
0:1
Sandecja Nowy Sącz
15.04.2017
13:00
Bytovia Bytów
0:1
Górnik Zabrze
15.04.2017
16:00
Olimpia Grudziądz
2:0
MKS Kluczbork
15.04.2017
19:00

27. kolejka 22.04.2017

Górnik Zabrze
0:0
Wigry Suwałki
21.04.2017
20:45
Miedź Legnica
2:0
Znicz Pruszków
21.04.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
3:1
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2017
19:00
MKS Kluczbork
2:2
Bytovia Bytów
22.04.2017
19:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Chrobry Głogów
22.04.2017
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Chojniczanka Chojnice
22.04.2017
17:00
GKS Tychy
2:2
Stomil Olsztyn
22.04.2017
18:00
Stal Mielec
3:3
GKS Katowice
22.04.2017
17:45
Wisła Puławy
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
22.04.2017
20:00

28. kolejka 29.04.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Miedź Legnica
28.04.2017
20:45
Znicz Pruszków
1:0
Stal Mielec
28.04.2017
19:00
Chrobry Głogów
2:0
Górnik Zabrze
28.04.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Wisła Puławy
29.04.2017
18:00
GKS Katowice
3:0
GKS Tychy
29.04.2017
17:00
Stomil Olsztyn
1:1
Pogoń Siedlce
29.04.2017
18:30
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz
29.04.2017
18:00
Wigry Suwałki
2:0
MKS Kluczbork
29.04.2017
19:00
Bytovia Bytów
0:0
Olimpia Grudziądz
29.04.2017
18:00

29. kolejka 06.05.2017

Górnik Zabrze
6:1
Chojniczanka Chojnice
05.05.2017
20:45
GKS Tychy
4:1
Znicz Pruszków
05.05.2017
19:00
Miedź Legnica
1:1
Wisła Puławy
05.05.2017
18:00
Bytovia Bytów
0:1
Zagłębie Sosnowiec
06.05.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Wigry Suwałki
06.05.2017
19:00
MKS Kluczbork
3:2
Chrobry Głogów
06.05.2017
17:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stomil Olsztyn
06.05.2017
18:00
Pogoń Siedlce
0:1
GKS Katowice
06.05.2017
17:00
Stal Mielec
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
06.05.2017
15:00

30. kolejka 13.05.2017

Miedź Legnica
2:1
Zagłębie Sosnowiec
12.05.2017
19:00
Znicz Pruszków
2:1
Pogoń Siedlce
12.05.2017
19:30
GKS Katowice
0:1
Sandecja Nowy Sącz
12.05.2017
17:45
Chrobry Głogów
1:3
Olimpia Grudziądz
12.05.2017
19:00
Wisła Puławy
0:0
Stal Mielec
13.05.2017
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
GKS Tychy
13.05.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:4
Górnik Zabrze
13.05.2017
19:45
Chojniczanka Chojnice
1:1
MKS Kluczbork
13.05.2017
18:00
Wigry Suwałki
3:2
Bytovia Bytów
13.05.2017
19:00

31. kolejka 17.05.2017

Górnik Zabrze
1:0
GKS Katowice
16.05.2017
20:30
Sandecja Nowy Sącz
5:2
Znicz Pruszków
16.05.2017
17:00
Wigry Suwałki
0:3
Zagłębie Sosnowiec
17.05.2017
19:00
Bytovia Bytów
2:1
Chrobry Głogów
17.05.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chojniczanka Chojnice
17.05.2017
18:00
MKS Kluczbork
1:2
Stomil Olsztyn
17.05.2017
17:00
Pogoń Siedlce
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.05.2017
18:30
Miedź Legnica
1:2
Stal Mielec
17.05.2017
19:00
GKS Tychy
2:0
Wisła Puławy
25.05.2017
18:00

32. kolejka 20.05.2017

Miedź Legnica
3:2
GKS Tychy
20.05.2017
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Sandecja Nowy Sącz
20.05.2017
15:00
GKS Katowice
2:3
MKS Kluczbork
20.05.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stal Mielec
21.05.2017
20:30
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Zabrze
21.05.2017
12:00
Stomil Olsztyn
1:3
Olimpia Grudziądz
21.05.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Bytovia Bytów
21.05.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:1
Wigry Suwałki
21.05.2017
17:00
Wisła Puławy
1:1
Pogoń Siedlce
22.05.2017
18:00

33. kolejka 27.05.2017

Chrobry Głogów
1:0
Zagłębie Sosnowiec
28.05.2017
12:30
Wigry Suwałki
2:3
Chojniczanka Chojnice
28.05.2017
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Stomil Olsztyn
28.05.2017
12:30
Olimpia Grudziądz
0:2
GKS Katowice
28.05.2017
12:30
MKS Kluczbork
2:2
Znicz Pruszków
28.05.2017
12:30
Górnik Zabrze
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
28.05.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Wisła Puławy
28.05.2017
12:30
Miedź Legnica
3:0
Pogoń Siedlce
28.05.2017
12:30
GKS Tychy
1:4
Stal Mielec
28.05.2017
12:30

34. kolejka 03.06.2017

Zagłębie Sosnowiec
2:1
GKS Tychy
04.06.2017
12:30
Stal Mielec
1:2
Pogoń Siedlce
04.06.2017
12:30
Miedź Legnica
2:0
Sandecja Nowy Sącz
04.06.2017
12:30
Wisła Puławy
0:1
Górnik Zabrze
04.06.2017
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
MKS Kluczbork
04.06.2017
12:30
Znicz Pruszków
0:1
Olimpia Grudziądz
04.06.2017
12:30
GKS Katowice
1:1
Bytovia Bytów
04.06.2017
12:30
Stomil Olsztyn
1:4
Wigry Suwałki
04.06.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
2:2
Chrobry Głogów
04.06.2017
12:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 03.06.2017

04.06.2017
12:30
Zagłębie Sosnowiec
2:1
GKS Tychy
04.06.2017
12:30
Stal Mielec
1:2
Pogoń Siedlce
04.06.2017
12:30
Miedź Legnica
2:0
Sandecja Nowy Sącz
04.06.2017
12:30
Wisła Puławy
0:1
Górnik Zabrze
04.06.2017
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
MKS Kluczbork
04.06.2017
12:30
Znicz Pruszków
0:1
Olimpia Grudziądz
04.06.2017
12:30
GKS Katowice
1:1
Bytovia Bytów
04.06.2017
12:30
Stomil Olsztyn
1:4
Wigry Suwałki
04.06.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
2:2
Chrobry Głogów

34. kolejka 03.06.2017

04.06.2017
12:30
Zagłębie Sosnowiec
2:1
GKS Tychy
04.06.2017
12:30
Stal Mielec
1:2
Pogoń Siedlce
04.06.2017
12:30
Miedź Legnica
2:0
Sandecja Nowy Sącz
04.06.2017
12:30
Wisła Puławy
0:1
Górnik Zabrze
04.06.2017
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
MKS Kluczbork
04.06.2017
12:30
Znicz Pruszków
0:1
Olimpia Grudziądz
04.06.2017
12:30
GKS Katowice
1:1
Bytovia Bytów
04.06.2017
12:30
Stomil Olsztyn
1:4
Wigry Suwałki
04.06.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
2:2
Chrobry Głogów

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Górnik Zabrze
0:1
Wisła Płock
21.04.2018
18:00
Korona Kielce
0:3
Jagiellonia Białystok
21.04.2018
20:30
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
21.04.2018
15:30
Wisła Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00

I liga polska

Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
21.04.2018
17:45
Stomil Olsztyn
2:0
Puszcza Niepołomice
21.04.2018
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Raków Częstochowa
21.04.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chojniczanka Chojnice
21.04.2018
13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Miedź Legnica
21.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
1:0
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30

II liga polska

Warta Poznań
1:1
Znicz Pruszków
21.04.2018
16:00
Wisła Puławy
0:1
GKS Jastrzębie
21.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Gryf Wejherowo
21.04.2018
15:00
Olimpia Elbląg
0:5
ŁKS Łódź
21.04.2018
16:00
ROW Rybnik
1:0
GKS Bełchatów
21.04.2018
16:00
Radomiak Radom
2:2
Stal Stalowa Wola
21.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
4:1
Gwardia Koszalin
21.04.2018
17:00
Garbarnia Kraków
2:1
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:1
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00

III liga (gr. IV)

Stal Rzeszów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
0:2
Podhale Nowy Targ
21.04.2018
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
21.04.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
21.04.2018
13:00
MKS Trzebinia-Siersza
1:1
Podlasie Biała Podlaska
21.04.2018
12:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Resovia Rzeszów
21.04.2018
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
21.04.2018
16:00
Unia Tarnów
3:0
Karpaty K.
21.04.2018
17:00
JKS Jarosław
0:1
Motor Lublin
21.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
0:0
TS Węgrzce
21.04.2018
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Beskid Andrychów
21.04.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:4
Dalin Myślenice
21.04.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
21.04.2018
11:00
KS Olkusz
0:1
Górnik Wieliczka
21.04.2018
17:00
Hutnik Kraków
4:0
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
10:0
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30
Wiślanka Grabie
:
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
5:2
Poprad Muszyna
21.04.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
MLKS Żabno
21.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Olimpia Pisarzowa
21.04.2018
11:00
Watra Białka Tatrzańska
2:2
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:2
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
1:2
Przemsza Klucze
21.04.2018
17:00
Bolesław Bukowno
1:1
Słomniczanka Słomniki
21.04.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
6:0
Sokół Kocmyrzów
21.04.2018
11:00
Przebój Wolbrom
3:0
Spójnia Osiek
21.04.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Proszowianka Proszowice
21.04.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
1:0
Prokocim Kraków
21.04.2018
17:00
Kmita Zabierzów
0:4
Świt Krzeszowice
21.04.2018
17:00
Bronowianka Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
21.04.2018
17:00
Błękitni Modlnica
3:2
Piast Wołowice
21.04.2018
17:00
Borek Kraków
1:3
Nadwiślan Kraków
21.04.2018
17:00
Skawinka Skawina
2:1
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00
Kmita Zabierzów
:
Wisła Jeziorzany
25.04.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
21.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
3:0
Radziszowianka Radziszów
21.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:1
Targowianka Targowisko
21.04.2018
17:30
LKS Mogilany
4:1
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
1:3
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
1:1
Brzezina Osiek
21.04.2018
16:00
KS Chełmek
4:0
Naroże
21.04.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
LKS Żarki
21.04.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Zatorzanka Zator
21.04.2018
13:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
Victoria Jaworzno
21.04.2018
15:00
LKS Jawiszowice
2:1
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
5:0
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Borzęcin Górny
21.04.2018
17:30
Tarnavia
2:7
Rylovia Rylowa
21.04.2018
17:00
Radłovia Radłów
1:6
Olimpia Kąty
21.04.2018
17:00
Okocimski Brzesko
5:0
Olimpia B.
21.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
21.04.2018
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:2
Sokół Maszkienice
21.04.2018
17:00
Naprzód Sobolów
4:0
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
4:1
LKS Wietrzychowice
21.04.2018
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
0:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.04.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Wisła Szczucin
21.04.2018
17:00
Łukovia Łukowa
0:4
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
1:1
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
3:1
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Szaflary
4:0
Orzeł Wojnarowa
21.04.2018
17:00
Zalesianka
2:2
AKS Ujanowice
21.04.2018
16:00
Kolejarz Stróże
4:1
Płomień Limanowa
21.04.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
1:3
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
0:2
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
2:0
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
3:1
Partyzant Dojazdów
21.04.2018
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Maszycanka Maszyce
21.04.2018
17:00
LKS Niedźwiedź
3:0
Pogoń Wronin
21.04.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:3
Orzeł Bębło
21.04.2018
11:00
Hutnik II Kraków
12:1
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
4:1
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
1:1
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
:
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
:
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
3:2
Dragon Szczyglice
21.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
21.04.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
Górzanka Nawojowa Góra
21.04.2018
17:30
Dąbski Kraków
0:2
Wawel Kraków
21.04.2018
17:00
JKS Zelków
1:1
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
6:5
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Bieżanowianka Kraków
21.04.2018
17:00
Iskra Krzęcin
2:2
Nadwiślan Rusocice
21.04.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
1:0
Tramwaj Kraków
21.04.2018
16:30
LKS Libertów
2:5
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
5:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
0:5
LKS Śledziejowice
21.04.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Złomex Branice
1:5
Wilga Koźmice Wielkie
21.04.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
2:0
Zieloni Niegowić
21.04.2018
16:00
Piast Łapanów
1:2
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
2:2
Orzeł Nowa Wieś
21.04.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
0:2
Rokita Kornatka
21.04.2018
17:30
LKS Trzebunia
0:2
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
2:0
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Northstar Miechów
0:4
Unia Jaroszowiec
21.04.2018
16:00
Pogoń Miechów
3:0
Piliczanka Pilica
21.04.2018
17:00
Olimpia Łobzów
7:3
Hetman Dłużec
21.04.2018
17:00
Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
MKS Alwernia
21.04.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
21.04.2018
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Błyskawica Maślachowice
21.04.2018
16:00
Start Kamień
2:1
Wisła Jankowice
21.04.2018
16:00
UKS Dulowa
0:3
Arka Babice
21.04.2018
16:00
Promyk Bolęcin
1:1
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Orzeł II Iwanowice
2:4
Kapitol Racławice
21.04.2018
17:00
Zawisza Sulechów
4:3
Trątnowianka Trątnowice
21.04.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
2:3
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
2:6
Błękitni II Modlnica
21.04.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Potok Więckowice
21.04.2018
17:00
Orlęta Rudawa
7:0
Niegoszowianka
21.04.2018
17:30
Wisła Rząska
2:3
Strzelcy Kraków
21.04.2018
17:00
Fitball Szklary
1:4
Orzeł II Bębło
21.04.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
2:1
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
6:1
Gwiazda Ściejowice
21.04.2018
16:00
Iskra Czułów
5:3
Wisła II Jeziorzany
21.04.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
6:2
Piast S.
21.04.2018
14:00
Pychowianka Kraków
2:1
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:4
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
3:0
Gwiazda Brzegi
21.04.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Iskra Zakrzów
21.04.2018
17:00
Start Brzezie
1:3
Naprzód Ochmanów
21.04.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0 v.o.
Gdovia II Gdów
21.04.2018
17:00
Sokół Chorągwica
2:1
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
3:3
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
8:1
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Tempo II Rzeszotary
0:3
Sokół Borzęta
21.04.2018
16:00
Wicher Stróża
0:3
Sęp Droginia
21.04.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:30
Dukla Bysina
0:9
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
0:2
Błysk Zederman
21.04.2018
16:00
Przemsza II Klucze
3:0
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
8:0
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
1:3
Iskra Pałecznica
21.04.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:3
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
0:0
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:1
Clepardia II Kraków
21.04.2018
14:00
Pogoń Skotniki
1:1
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
1:1
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
3:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Wiarusy II
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
21.04.2018
 
Złomex II Branice
1:3
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
6:3
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
3:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
2:0
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
1:4
Jagiellonia
21.04.2018
13:30
Wisła Kraków
1:1
Legia Warszawa
21.04.2018
11:00
Polonia Warszawa
1:2
Motor Lublin
21.04.2018
15:00
MOSP Białystok
6:0
Stal Rzeszów
21.04.2018
12:00
Stomil
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
SMS Łódź
22.04.2018
15:30
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
25.04.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
21.04.2018
10:00
Sokół Słopnice
0:1
BKS Bochnia
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
7:0
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
6:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
2:2
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
3:0
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
0:2
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Zakliczyn
25.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Korona Kielce
1:2
Cracovia Kraków
21.04.2018
12:00
KKP Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
21.04.2018
14:00
Karpaty Krosno
4:1
Motor Lublin
22.04.2018
14:00
Juventa
2:2
Stal Mielec
22.04.2018
15:00
Karpaty Krosno
:
KKP Korona Kielce
25.04.2018
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Ostrowsko
0:2
Garbarnia Kraków
21.04.2018
11:00
AP 21 Kraków
2:3
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
14:30
Wisła Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.04.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
3:0 v.o.
Wiatr Ludźmierz
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
2:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
10:00
Dąb P.
3:2
Pcimianka
21.04.2018
11:00
Hutnik Kraków
3:0
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
1:1
AS Progres Kraków
21.04.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Krakus Nowa Huta
21.04.2018
10:00
Sokół Stary Sącz
3:2
Beskid A.
21.04.2018
11:00
Cracovia Kraków
4:1
Limanovia
21.04.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
1:0
Wolania
21.04.2018
11:00
Unia Oświęcim
3:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
13:00
Puszcza
0:3
Glinik
21.04.2018
16:30
Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00
Wolania
:
Glinik
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
13:00
Gdovia Gdów
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
21.04.2018
 
Orzeł Myślenice
2:0
Pcimianka Pcim
21.04.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
12:0
Contra Sułków
22.04.2018
11:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
2:2
Olimpia Szczecin
21.04.2018
11:00
AZS Wrocław
0:1
SMS Łódź
21.04.2018
11:00
AZS UJ Kraków
0:2
Czarni Sosnowiec
21.04.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:3
Górnik Łęczna
21.04.2018
17:00
Medyk Konin
5:0
Czwórka Radom
21.04.2018
14:00
AZS PSW Biała Podlaska
5:0
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
22.04.2018
 
Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
25.04.2018
11:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
25.04.2018
17:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
17:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
25.04.2018
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Wanda Nowa Huta
3:2
Praga Warszawa
21.04.2018
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
ISD-AJD Częstochowa
21.04.2018
13:00
GKS Katowice
2:1
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
13:00
Resovia Rzeszów
4:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
21.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
7:1
AZS UG Gdańsk
21.04.2018
18:00
Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Clepardia Kraków
23.04.2018
18:00
Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
:
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy
:
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
:
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
:
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny