facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
Polonia Bytom została ukarana odjęciem czterech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
Siarka Tarnobrzeg została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 30.07.2016

ROW Rybnik
0:0
Puszcza Niepołomice
29.07.2016
19:00
Odra Opole
3:0
Stal Stalowa Wola
30.07.2016
18:00
Warta Poznań
1:1
Kotwica Kołobrzeg
30.07.2016
17:00
GKS Bełchatów
2:0
Olimpia Zambrów
30.07.2016
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Radomiak Radom
30.07.2016
17:00
Polonia Warszawa
0:3
Polonia Bytom
31.07.2016
19:00
Olimpia Elbląg
2:2
Raków Częstochowa
31.07.2016
17:00
Gryf Wejherowo
2:1
Błękitni Stargard
31.07.2016
17:00
Legionovia Legionowo
0:3
Rozwój Katowice
31.07.2016
18:00

2. kolejka 06.08.2016

Olimpia Zambrów
1:3
Gryf Wejherowo
05.08.2016
17:30
Stal Stalowa Wola
1:2
Radomiak Radom
06.08.2016
17:00
Puszcza Niepołomice
3:0
Siarka Tarnobrzeg
06.08.2016
17:00
Rozwój Katowice
0:2
ROW Rybnik
06.08.2016
17:00
Błękitni Stargard
1:1
Legionovia Legionowo
06.08.2016
17:00
Kotwica Kołobrzeg
0:2
GKS Bełchatów
06.08.2016
20:00
Raków Częstochowa
3:1
Warta Poznań
06.08.2016
17:00
Polonia Bytom
0:0
Olimpia Elbląg
06.08.2016
17:00
Odra Opole
2:2
Polonia Warszawa
06.08.2016
17:30

3. kolejka 13.08.2016

GKS Bełchatów
1:2
Raków Częstochowa
12.08.2016
19:00
ROW Rybnik
1:2
Błękitni Stargard
12.08.2016
19:00
Polonia Warszawa
2:0
Stal Stalowa Wola
13.08.2016
19:00
Warta Poznań
0:1
Polonia Bytom
13.08.2016
17:00
Gryf Wejherowo
0:1
Kotwica Kołobrzeg
13.08.2016
17:00
Legionovia Legionowo
4:0
Olimpia Zambrów
13.08.2016
17:30
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Rozwój Katowice
13.08.2016
17:00
Olimpia Elbląg
0:2
Odra Opole
14.08.2016
15:00
Radomiak Radom
0:1
Puszcza Niepołomice
14.08.2016
18:00

4. kolejka 20.08.2016

Olimpia Zambrów
1:0
ROW Rybnik
19.08.2016
17:00
Polonia Bytom
2:0
GKS Bełchatów
19.08.2016
18:00
Polonia Warszawa
1:1
Olimpia Elbląg
19.08.2016
19:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Puszcza Niepołomice
20.08.2016
17:00
Rozwój Katowice
1:1
Radomiak Radom
20.08.2016
17:00
Błękitni Stargard
3:1
Siarka Tarnobrzeg
20.08.2016
17:00
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Legionovia Legionowo
20.08.2016
20:00
Raków Częstochowa
4:1
Gryf Wejherowo
20.08.2016
17:00
Odra Opole
4:1
Warta Poznań
20.08.2016
17:00

5. kolejka 24.08.2016

Olimpia Elbląg
1:1
Stal Stalowa Wola
24.08.2016
17:00
Warta Poznań
1:0
Polonia Warszawa
24.08.2016
17:30
GKS Bełchatów
0:0
Odra Opole
24.08.2016
17:00
Gryf Wejherowo
4:0
Polonia Bytom
24.08.2016
17:30
Legionovia Legionowo
0:0
Raków Częstochowa
24.08.2016
17:30
Kotwica Kołobrzeg
0:1
ROW Rybnik
24.08.2016
20:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Olimpia Zambrów
24.08.2016
17:00
Radomiak Radom
2:1
Błękitni Stargard
24.08.2016
18:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Rozwój Katowice
24.08.2016
17:00

6. kolejka 27.08.2016

Stal Stalowa Wola
0:0
Rozwój Katowice
27.08.2016
17:00
Olimpia Zambrów
0:0
Radomiak Radom
27.08.2016
17:00
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Siarka Tarnobrzeg
27.08.2016
20:00
Raków Częstochowa
3:1
ROW Rybnik
27.08.2016
16:00
Polonia Bytom
0:4
Legionovia Legionowo
27.08.2016
17:00
Odra Opole
2:1
Gryf Wejherowo
27.08.2016
17:00
Olimpia Elbląg
6:1
Warta Poznań
27.08.2016
17:00
Błękitni Stargard
0:0
Puszcza Niepołomice
28.08.2016
15:00
Polonia Warszawa
2:1
GKS Bełchatów
28.08.2016
19:00

7. kolejka 03.09.2016

ROW Rybnik
1:2
Polonia Bytom
02.09.2016
19:00
Radomiak Radom
3:2
Kotwica Kołobrzeg
02.09.2016
18:30
Warta Poznań
3:3
Stal Stalowa Wola
03.09.2016
17:00
GKS Bełchatów
2:2
Olimpia Elbląg
03.09.2016
17:00
Gryf Wejherowo
0:0
Polonia Warszawa
03.09.2016
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Raków Częstochowa
03.09.2016
16:00
Rozwój Katowice
0:1
Błękitni Stargard
03.09.2016
15:00
Legionovia Legionowo
1:3
Odra Opole
04.09.2016
15:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Olimpia Zambrów
04.09.2016
15:30

8. kolejka 10.09.2016

Stal Stalowa Wola
2:2
Błękitni Stargard
10.09.2016
16:00
Olimpia Zambrów
3:2
Rozwój Katowice
10.09.2016
17:00
Kotwica Kołobrzeg
1:0
Puszcza Niepołomice
10.09.2016
18:00
Raków Częstochowa
3:0
Radomiak Radom
10.09.2016
16:00
Polonia Bytom
0:3
Siarka Tarnobrzeg
10.09.2016
17:00
Odra Opole
2:0
ROW Rybnik
10.09.2016
16:30
Polonia Warszawa
2:2
Legionovia Legionowo
10.09.2016
19:00
Olimpia Elbląg
0:0
Gryf Wejherowo
10.09.2016
17:00
Warta Poznań
1:1
GKS Bełchatów
10.09.2016
17:00

9. kolejka 17.09.2016

Polonia Warszawa
0:1
ROW Rybnik
16.09.2016
19:00
GKS Bełchatów
5:1
Stal Stalowa Wola
17.09.2016
16:00
Gryf Wejherowo
2:3
Warta Poznań
17.09.2016
16:00
Legionovia Legionowo
2:2
Olimpia Elbląg
17.09.2016
16:30
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Odra Opole
17.09.2016
16:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Raków Częstochowa
17.09.2016
17:00
Rozwój Katowice
1:1
Kotwica Kołobrzeg
17.09.2016
15:00
Błękitni Stargard
0:0
Olimpia Zambrów
17.09.2016
15:00
Radomiak Radom
1:0
Polonia Bytom
18.09.2016
18:30

10. kolejka 24.09.2016

Kotwica Kołobrzeg
0:1
Błękitni Stargard
23.09.2016
19:00
Polonia Warszawa
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2016
19:00
Stal Stalowa Wola
3:1
Olimpia Zambrów
24.09.2016
16:00
Raków Częstochowa
3:0
Rozwój Katowice
24.09.2016
15:00
Polonia Bytom
1:2
Puszcza Niepołomice
24.09.2016
16:00
Odra Opole
0:0
Radomiak Radom
24.09.2016
16:00
Olimpia Elbląg
3:2
ROW Rybnik
24.09.2016
17:00
Warta Poznań
0:2
Legionovia Legionowo
24.09.2016
16:00
GKS Bełchatów
2:3
Gryf Wejherowo
24.09.2016
15:00

11. kolejka 01.10.2016

ROW Rybnik
1:2
Warta Poznań
30.09.2016
19:00
Gryf Wejherowo
0:1
Stal Stalowa Wola
01.10.2016
16:00
Legionovia Legionowo
1:0
GKS Bełchatów
01.10.2016
16:00
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Olimpia Elbląg
01.10.2016
15:00
Radomiak Radom
1:0
Polonia Warszawa
01.10.2016
17:30
Puszcza Niepołomice
1:1
Odra Opole
01.10.2016
16:00
Rozwój Katowice
2:0
Polonia Bytom
01.10.2016
15:00
Błękitni Stargard
2:2
Raków Częstochowa
01.10.2016
13:00
Olimpia Zambrów
1:0
Kotwica Kołobrzeg
01.10.2016
16:00

12. kolejka 08.10.2016

Polonia Warszawa
0:0
Puszcza Niepołomice
07.10.2016
19:00
Stal Stalowa Wola
3:1
Kotwica Kołobrzeg
08.10.2016
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Olimpia Zambrów
08.10.2016
15:00
Polonia Bytom
2:0
Błękitni Stargard
08.10.2016
15:00
Odra Opole
2:0
Rozwój Katowice
08.10.2016
15:30
Olimpia Elbląg
4:2
Radomiak Radom
08.10.2016
16:00
Warta Poznań
1:3
Siarka Tarnobrzeg
08.10.2016
16:00
GKS Bełchatów
1:0
ROW Rybnik
08.10.2016
15:00
Gryf Wejherowo
2:1
Legionovia Legionowo
08.10.2016
16:00

13. kolejka 15.10.2016

ROW Rybnik
2:0
Gryf Wejherowo
14.10.2016
18:00
Legionovia Legionowo
1:0
Stal Stalowa Wola
15.10.2016
15:30
Siarka Tarnobrzeg
1:2
GKS Bełchatów
15.10.2016
15:00
Radomiak Radom
3:2
Warta Poznań
15.10.2016
18:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Olimpia Elbląg
15.10.2016
15:00
Rozwój Katowice
1:1
Polonia Warszawa
15.10.2016
15:00
Błękitni Stargard
0:1
Odra Opole
15.10.2016
15:00
Olimpia Zambrów
2:1
Polonia Bytom
15.10.2016
15:00
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Raków Częstochowa
15.10.2016
18:00

14. kolejka 22.10.2016

Polonia Bytom
2:2
Kotwica Kołobrzeg
21.10.2016
19:00
Polonia Warszawa
1:1
Błękitni Stargard
21.10.2016
19:00
Odra Opole
0:3
Olimpia Zambrów
22.10.2016
14:00
Olimpia Elbląg
0:0
Rozwój Katowice
22.10.2016
15:00
Warta Poznań
0:0
Puszcza Niepołomice
22.10.2016
15:00
GKS Bełchatów
0:1
Radomiak Radom
22.10.2016
15:00
Legionovia Legionowo
1:1
ROW Rybnik
22.10.2016
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.10.2016
13:00
Stal Stalowa Wola
0:3
Raków Częstochowa
09.11.2016
13:00

15. kolejka 29.10.2016

ROW Rybnik
1:1
Stal Stalowa Wola
28.10.2016
18:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Legionovia Legionowo
29.10.2016
13:00
Rozwój Katowice
2:0
Warta Poznań
29.10.2016
15:00
Błękitni Stargard
4:0
Olimpia Elbląg
29.10.2016
13:00
Olimpia Zambrów
1:0
Polonia Warszawa
29.10.2016
14:00
Kotwica Kołobrzeg
0:3
Odra Opole
29.10.2016
19:00
Raków Częstochowa
1:0
Polonia Bytom
29.10.2016
14:00
Radomiak Radom
3:0
Gryf Wejherowo
30.10.2016
17:00
Puszcza Niepołomice
2:0
GKS Bełchatów
30.10.2016
13:00

16. kolejka 05.11.2016

ROW Rybnik
0:1
Siarka Tarnobrzeg
04.11.2016
18:00
Odra Opole
1:1
Raków Częstochowa
05.11.2016
13:00
Polonia Warszawa
2:0
Kotwica Kołobrzeg
05.11.2016
17:00
Olimpia Elbląg
2:0
Olimpia Zambrów
05.11.2016
13:00
Warta Poznań
2:1
Błękitni Stargard
05.11.2016
14:00
GKS Bełchatów
1:0
Rozwój Katowice
05.11.2016
13:00
Legionovia Legionowo
0:1
Radomiak Radom
05.11.2016
13:30
Stal Stalowa Wola
1:0
Polonia Bytom
06.11.2016
14:00
Gryf Wejherowo
0:2
Puszcza Niepołomice
06.11.2016
13:00

17. kolejka 12.11.2016

Puszcza Niepołomice
1:0
Legionovia Legionowo
12.11.2016
13:00
Rozwój Katowice
3:1
Gryf Wejherowo
12.11.2016
13:00
Błękitni Stargard
1:0
GKS Bełchatów
12.11.2016
13:00
Olimpia Zambrów
0:2
Warta Poznań
12.11.2016
13:00
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Olimpia Elbląg
12.11.2016
17:00
Polonia Bytom
0:1
Odra Opole
12.11.2016
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Stal Stalowa Wola
13.11.2016
12:00
Radomiak Radom
2:0
ROW Rybnik
13.11.2016
17:00
Raków Częstochowa
3:1
Polonia Warszawa
13.11.2016
13:00

18. kolejka 19.11.2016

Radomiak Radom
1:0
Siarka Tarnobrzeg
18.11.2016
18:00
Polonia Bytom
1:1
Polonia Warszawa
19.11.2016
17:00
Raków Częstochowa
0:0
Olimpia Elbląg
19.11.2016
13:00
Kotwica Kołobrzeg
0:0
Warta Poznań
19.11.2016
17:00
Olimpia Zambrów
0:0
GKS Bełchatów
19.11.2016
13:00
Błękitni Stargard
6:1
Gryf Wejherowo
19.11.2016
13:00
Rozwój Katowice
2:3
Legionovia Legionowo
19.11.2016
13:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Odra Opole
20.11.2016
13:00
Puszcza Niepołomice
2:0
ROW Rybnik
20.11.2016
12:00

19. kolejka 26.11.2016

Radomiak Radom
1:0
Stal Stalowa Wola
25.11.2016
18:00
Siarka Tarnobrzeg
3:2
Puszcza Niepołomice
26.11.2016
12:00
ROW Rybnik
2:1
Rozwój Katowice
26.11.2016
16:00
Legionovia Legionowo
1:1
Błękitni Stargard
26.11.2016
13:00
Gryf Wejherowo
1:1
Olimpia Zambrów
26.11.2016
13:00
GKS Bełchatów
0:1
Kotwica Kołobrzeg
26.11.2016
13:00
Warta Poznań
1:2
Raków Częstochowa
26.11.2016
13:00
Olimpia Elbląg
5:1
Polonia Bytom
26.11.2016
13:00
Polonia Warszawa
3:4
Odra Opole
26.11.2016
15:00

20. kolejka 04.03.2017

Polonia Bytom
1:2
Warta Poznań
03.03.2017
19:00
Odra Opole
2:1
Olimpia Elbląg
04.03.2017
14:00
Kotwica Kołobrzeg
1:3
Gryf Wejherowo
04.03.2017
17:00
Olimpia Zambrów
1:5
Legionovia Legionowo
04.03.2017
14:00
Błękitni Stargard
2:2
ROW Rybnik
04.03.2017
13:00
Rozwój Katowice
0:0
Siarka Tarnobrzeg
04.03.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Polonia Warszawa
05.03.2017
14:00
Raków Częstochowa
0:1
GKS Bełchatów
05.03.2017
14:00
Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom
05.03.2017
14:00

21. kolejka 11.03.2017

ROW Rybnik
2:0
Olimpia Zambrów
10.03.2017
18:00
Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola
11.03.2017
14:00
Radomiak Radom
0:1
Rozwój Katowice
11.03.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Błękitni Stargard
11.03.2017
14:00
Legionovia Legionowo
3:1
Kotwica Kołobrzeg
11.03.2017
15:30
Gryf Wejherowo
2:1
Raków Częstochowa
11.03.2017
15:00
GKS Bełchatów
0:1
Polonia Bytom
11.03.2017
17:00
Warta Poznań
1:3
Odra Opole
11.03.2017
14:00
Olimpia Elbląg
2:1
Polonia Warszawa
11.03.2017
14:00

22. kolejka 18.03.2017

Polonia Bytom
1:0
Gryf Wejherowo
17.03.2017
19:00
ROW Rybnik
3:2
Kotwica Kołobrzeg
17.03.2017
18:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Olimpia Elbląg
18.03.2017
15:00
Polonia Warszawa
1:1
Warta Poznań
18.03.2017
15:00
Odra Opole
3:1
GKS Bełchatów
18.03.2017
15:00
Raków Częstochowa
5:1
Legionovia Legionowo
18.03.2017
15:00
Olimpia Zambrów
1:2
Siarka Tarnobrzeg
18.03.2017
15:00
Błękitni Stargard
0:0
Radomiak Radom
18.03.2017
13:00
Rozwój Katowice
Puszcza Niepołomice
18.03.2017
15:00

23. kolejka 25.03.2017

Radomiak Radom
1:1
Olimpia Zambrów
24.03.2017
18:00
ROW Rybnik
1:2
Raków Częstochowa
24.03.2017
18:00
Rozwój Katowice
2:2
Stal Stalowa Wola
25.03.2017
15:00
Puszcza Niepołomice
2:0
Błękitni Stargard
25.03.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Kotwica Kołobrzeg
25.03.2017
16:00
Legionovia Legionowo
3:0
Polonia Bytom
25.03.2017
16:00
Gryf Wejherowo
1:0
Odra Opole
25.03.2017
16:00
GKS Bełchatów
2:1
Polonia Warszawa
25.03.2017
17:00
Warta Poznań
1:2
Olimpia Elbląg
25.03.2017
14:00

24. kolejka 01.04.2017

Polonia Bytom
2:0
ROW Rybnik
31.03.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Warta Poznań
01.04.2017
15:00
Olimpia Elbląg
1:2
GKS Bełchatów
01.04.2017
16:00
Odra Opole
1:1
Legionovia Legionowo
01.04.2017
15:00
Raków Częstochowa
4:2
Siarka Tarnobrzeg
01.04.2017
15:00
Kotwica Kołobrzeg
3:1
Radomiak Radom
01.04.2017
17:00
Olimpia Zambrów
1:2
Puszcza Niepołomice
01.04.2017
16:00
Błękitni Stargard
0:2
Rozwój Katowice
01.04.2017
15:00
Polonia Warszawa
1:3
Gryf Wejherowo
02.04.2017
15:00

25. kolejka 08.04.2017

Radomiak Radom
0:0
Raków Częstochowa
07.04.2017
18:00
ROW Rybnik
0:6
Odra Opole
07.04.2017
19:00
Błękitni Stargard
2:2
Stal Stalowa Wola
08.04.2017
15:00
Rozwój Katowice
1:0
Olimpia Zambrów
08.04.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg
08.04.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Polonia Bytom
08.04.2017
15:00
Legionovia Legionowo
0:0
Polonia Warszawa
08.04.2017
16:30
Gryf Wejherowo
1:4
Olimpia Elbląg
08.04.2017
17:00
GKS Bełchatów
1:0
Warta Poznań
08.04.2017
17:00

26. kolejka 15.04.2017

Kotwica Kołobrzeg
1:1
Rozwój Katowice
13.04.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
0:0
GKS Bełchatów
15.04.2017
16:00
Warta Poznań
2:2
Gryf Wejherowo
15.04.2017
16:00
Olimpia Elbląg
4:3
Legionovia Legionowo
15.04.2017
16:00
ROW Rybnik
1:1
Polonia Warszawa
15.04.2017
12:00
Odra Opole
4:3
Siarka Tarnobrzeg
15.04.2017
15:00
Polonia Bytom
0:3
Radomiak Radom
15.04.2017
19:00
Raków Częstochowa
2:1
Puszcza Niepołomice
15.04.2017
12:00
Olimpia Zambrów
1:2
Błękitni Stargard
15.04.2017
14:00

27. kolejka 22.04.2017

Radomiak Radom
1:2
Odra Opole
21.04.2017
18:00
ROW Rybnik
1:1
Olimpia Elbląg
21.04.2017
19:00
Olimpia Zambrów
6:2
Stal Stalowa Wola
22.04.2017
17:00
Błękitni Stargard
2:0
Kotwica Kołobrzeg
22.04.2017
15:00
Rozwój Katowice
1:1
Raków Częstochowa
22.04.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom
22.04.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Polonia Warszawa
22.04.2017
16:00
Legionovia Legionowo
1:2
Warta Poznań
22.04.2017
17:00
Gryf Wejherowo
4:1
GKS Bełchatów
22.04.2017
15:00

28. kolejka 29.04.2017

Polonia Warszawa
4:1
Radomiak Radom
28.04.2017
19:00
Polonia Bytom
1:1
Rozwój Katowice
28.04.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Gryf Wejherowo
29.04.2017
17:00
GKS Bełchatów
3:2
Legionovia Legionowo
29.04.2017
17:00
Warta Poznań
0:1
ROW Rybnik
29.04.2017
16:00
Olimpia Elbląg
3:0
Siarka Tarnobrzeg
29.04.2017
17:00
Odra Opole
1:1
Puszcza Niepołomice
29.04.2017
16:30
Raków Częstochowa
1:0
Błękitni Stargard
29.04.2017
14:00
Kotwica Kołobrzeg
1:2
Olimpia Zambrów
29.04.2017
17:00

29. kolejka 06.05.2017

Kotwica Kołobrzeg
3:2
Stal Stalowa Wola
06.05.2017
17:00
Olimpia Zambrów
0:1
Raków Częstochowa
06.05.2017
17:00
Błękitni Stargard
1:0
Polonia Bytom
06.05.2017
16:00
Rozwój Katowice
0:5
Odra Opole
06.05.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
3:2
Polonia Warszawa
06.05.2017
16:00
Radomiak Radom
2:1
Olimpia Elbląg
06.05.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Warta Poznań
06.05.2017
17:00
ROW Rybnik
1:0
GKS Bełchatów
06.05.2017
19:00
Legionovia Legionowo
2:1
Gryf Wejherowo
06.05.2017
17:30

30. kolejka 13.05.2017

Polonia Warszawa
1:1
Rozwój Katowice
12.05.2017
19:00
Polonia Bytom
1:1
Olimpia Zambrów
12.05.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Legionovia Legionowo
13.05.2017
17:00
Gryf Wejherowo
1:1
ROW Rybnik
13.05.2017
17:00
GKS Bełchatów
3:0
Siarka Tarnobrzeg
13.05.2017
17:00
Warta Poznań
1:1
Radomiak Radom
13.05.2017
17:00
Olimpia Elbląg
1:3
Puszcza Niepołomice
13.05.2017
17:00
Odra Opole
3:2
Błękitni Stargard
13.05.2017
17:00
Raków Częstochowa
0:0
Kotwica Kołobrzeg
13.05.2017
17:00

31. kolejka 17.05.2017

Raków Częstochowa
0:3
Stal Stalowa Wola
17.05.2017
17:00
Kotwica Kołobrzeg
1:0
Polonia Bytom
17.05.2017
19:00
Olimpia Zambrów
1:2
Odra Opole
17.05.2017
16:00
Błękitni Stargard
0:2
Polonia Warszawa
17.05.2017
17:00
Rozwój Katowice
1:0
Olimpia Elbląg
17.05.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Warta Poznań
17.05.2017
17:00
Radomiak Radom
4:1
GKS Bełchatów
17.05.2017
18:00
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Gryf Wejherowo
17.05.2017
17:00
ROW Rybnik
5:1
Legionovia Legionowo
17.05.2017
19:00

32. kolejka 20.05.2017

Stal Stalowa Wola
2:0
ROW Rybnik
20.05.2017
17:00
Legionovia Legionowo
1:0
Siarka Tarnobrzeg
20.05.2017
18:00
Gryf Wejherowo
3:3
Radomiak Radom
20.05.2017
17:00
GKS Bełchatów
0:0
Puszcza Niepołomice
20.05.2017
17:00
Warta Poznań
0:0
Rozwój Katowice
20.05.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:1
Błękitni Stargard
20.05.2017
17:00
Odra Opole
1:2
Kotwica Kołobrzeg
20.05.2017
17:00
Polonia Warszawa
2:1
Olimpia Zambrów
21.05.2017
19:00
Polonia Bytom
1:4
Raków Częstochowa
21.05.2017
17:00

33. kolejka 27.05.2017

Polonia Bytom
1:1
Stal Stalowa Wola
27.05.2017
15:00
Raków Częstochowa
3:0
Odra Opole
27.05.2017
15:00
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Polonia Warszawa
27.05.2017
15:00
Olimpia Zambrów
2:3
Olimpia Elbląg
27.05.2017
15:00
Błękitni Stargard
2:2
Warta Poznań
27.05.2017
15:00
Rozwój Katowice
0:2
GKS Bełchatów
27.05.2017
15:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Gryf Wejherowo
27.05.2017
15:00
Radomiak Radom
0:1
Legionovia Legionowo
27.05.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:4
ROW Rybnik
27.05.2017
15:00

34. kolejka 03.06.2017

Stal Stalowa Wola
1:0
Siarka Tarnobrzeg
03.06.2017
17:00
ROW Rybnik
1:1
Radomiak Radom
03.06.2017
17:00
Legionovia Legionowo
1:2
Puszcza Niepołomice
03.06.2017
17:00
Gryf Wejherowo
0:1
Rozwój Katowice
03.06.2017
17:00
GKS Bełchatów
0:2
Błękitni Stargard
03.06.2017
17:00
Warta Poznań
2:2
Olimpia Zambrów
03.06.2017
17:00
Olimpia Elbląg
1:1
Kotwica Kołobrzeg
03.06.2017
17:00
Polonia Warszawa
1:2
Raków Częstochowa
03.06.2017
17:00
Odra Opole
3:0
Polonia Bytom
03.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 03.06.2017

03.06.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Siarka Tarnobrzeg
03.06.2017
17:00
ROW Rybnik
1:1
Radomiak Radom
03.06.2017
17:00
Legionovia Legionowo
1:2
Puszcza Niepołomice
03.06.2017
17:00
Gryf Wejherowo
0:1
Rozwój Katowice
03.06.2017
17:00
GKS Bełchatów
0:2
Błękitni Stargard
03.06.2017
17:00
Warta Poznań
2:2
Olimpia Zambrów
03.06.2017
17:00
Olimpia Elbląg
1:1
Kotwica Kołobrzeg
03.06.2017
17:00
Polonia Warszawa
1:2
Raków Częstochowa
03.06.2017
17:00
Odra Opole
3:0
Polonia Bytom

34. kolejka 03.06.2017

03.06.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Siarka Tarnobrzeg
03.06.2017
17:00
ROW Rybnik
1:1
Radomiak Radom
03.06.2017
17:00
Legionovia Legionowo
1:2
Puszcza Niepołomice
03.06.2017
17:00
Gryf Wejherowo
0:1
Rozwój Katowice
03.06.2017
17:00
GKS Bełchatów
0:2
Błękitni Stargard
03.06.2017
17:00
Warta Poznań
2:2
Olimpia Zambrów
03.06.2017
17:00
Olimpia Elbląg
1:1
Kotwica Kołobrzeg
03.06.2017
17:00
Polonia Warszawa
1:2
Raków Częstochowa
03.06.2017
17:00
Odra Opole
3:0
Polonia Bytom

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Górnik Zabrze
0:1
Wisła Płock
21.04.2018
18:00
Korona Kielce
0:3
Jagiellonia Białystok
21.04.2018
20:30
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
21.04.2018
15:30
Wisła Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00

I liga polska

Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
21.04.2018
17:45
Stomil Olsztyn
2:0
Puszcza Niepołomice
21.04.2018
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Raków Częstochowa
21.04.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chojniczanka Chojnice
21.04.2018
13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Miedź Legnica
21.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
1:0
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30

II liga polska

Warta Poznań
1:1
Znicz Pruszków
21.04.2018
16:00
Wisła Puławy
0:1
GKS Jastrzębie
21.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Gryf Wejherowo
21.04.2018
15:00
Olimpia Elbląg
0:5
ŁKS Łódź
21.04.2018
16:00
ROW Rybnik
1:0
GKS Bełchatów
21.04.2018
16:00
Radomiak Radom
2:2
Stal Stalowa Wola
21.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
4:1
Gwardia Koszalin
21.04.2018
17:00
Garbarnia Kraków
2:1
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:1
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00

III liga (gr. IV)

Stal Rzeszów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
0:2
Podhale Nowy Targ
21.04.2018
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
21.04.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
21.04.2018
13:00
MKS Trzebinia-Siersza
1:1
Podlasie Biała Podlaska
21.04.2018
12:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Resovia Rzeszów
21.04.2018
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
21.04.2018
16:00
Unia Tarnów
3:0
Karpaty K.
21.04.2018
17:00
JKS Jarosław
0:1
Motor Lublin
21.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
0:0
TS Węgrzce
21.04.2018
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Beskid Andrychów
21.04.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:4
Dalin Myślenice
21.04.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
21.04.2018
11:00
KS Olkusz
0:1
Górnik Wieliczka
21.04.2018
17:00
Hutnik Kraków
4:0
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
10:0
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30
Wiślanka Grabie
:
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
5:2
Poprad Muszyna
21.04.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
MLKS Żabno
21.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Olimpia Pisarzowa
21.04.2018
11:00
Watra Białka Tatrzańska
2:2
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:2
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
1:2
Przemsza Klucze
21.04.2018
17:00
Bolesław Bukowno
1:1
Słomniczanka Słomniki
21.04.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
6:0
Sokół Kocmyrzów
21.04.2018
11:00
Przebój Wolbrom
3:0
Spójnia Osiek
21.04.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Proszowianka Proszowice
21.04.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
1:0
Prokocim Kraków
21.04.2018
17:00
Kmita Zabierzów
0:4
Świt Krzeszowice
21.04.2018
17:00
Bronowianka Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
21.04.2018
17:00
Błękitni Modlnica
3:2
Piast Wołowice
21.04.2018
17:00
Borek Kraków
1:3
Nadwiślan Kraków
21.04.2018
17:00
Skawinka Skawina
2:1
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00
Kmita Zabierzów
:
Wisła Jeziorzany
25.04.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
21.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
3:0
Radziszowianka Radziszów
21.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:1
Targowianka Targowisko
21.04.2018
17:30
LKS Mogilany
4:1
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
1:3
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
1:1
Brzezina Osiek
21.04.2018
16:00
KS Chełmek
4:0
Naroże
21.04.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
LKS Żarki
21.04.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Zatorzanka Zator
21.04.2018
13:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
Victoria Jaworzno
21.04.2018
15:00
LKS Jawiszowice
2:1
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
5:0
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Borzęcin Górny
21.04.2018
17:30
Tarnavia
2:7
Rylovia Rylowa
21.04.2018
17:00
Radłovia Radłów
1:6
Olimpia Kąty
21.04.2018
17:00
Okocimski Brzesko
5:0
Olimpia B.
21.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
21.04.2018
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:2
Sokół Maszkienice
21.04.2018
17:00
Naprzód Sobolów
4:0
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
4:1
LKS Wietrzychowice
21.04.2018
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
0:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.04.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Wisła Szczucin
21.04.2018
17:00
Łukovia Łukowa
0:4
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
1:1
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
3:1
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Szaflary
4:0
Orzeł Wojnarowa
21.04.2018
17:00
Zalesianka
2:2
AKS Ujanowice
21.04.2018
16:00
Kolejarz Stróże
4:1
Płomień Limanowa
21.04.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
1:3
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
0:2
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
2:0
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
3:1
Partyzant Dojazdów
21.04.2018
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Maszycanka Maszyce
21.04.2018
17:00
LKS Niedźwiedź
3:0
Pogoń Wronin
21.04.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:3
Orzeł Bębło
21.04.2018
11:00
Hutnik II Kraków
12:1
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
4:1
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
1:1
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
:
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
:
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
3:2
Dragon Szczyglice
21.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
21.04.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
Górzanka Nawojowa Góra
21.04.2018
17:30
Dąbski Kraków
0:2
Wawel Kraków
21.04.2018
17:00
JKS Zelków
1:1
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
6:5
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Bieżanowianka Kraków
21.04.2018
17:00
Iskra Krzęcin
2:2
Nadwiślan Rusocice
21.04.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
1:0
Tramwaj Kraków
21.04.2018
16:30
LKS Libertów
2:5
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
5:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
0:5
LKS Śledziejowice
21.04.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Złomex Branice
1:5
Wilga Koźmice Wielkie
21.04.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
2:0
Zieloni Niegowić
21.04.2018
16:00
Piast Łapanów
1:2
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
2:2
Orzeł Nowa Wieś
21.04.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
0:2
Rokita Kornatka
21.04.2018
17:30
LKS Trzebunia
0:2
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
2:0
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Northstar Miechów
0:4
Unia Jaroszowiec
21.04.2018
16:00
Pogoń Miechów
3:0
Piliczanka Pilica
21.04.2018
17:00
Olimpia Łobzów
7:3
Hetman Dłużec
21.04.2018
17:00
Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
MKS Alwernia
21.04.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
21.04.2018
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Błyskawica Maślachowice
21.04.2018
16:00
Start Kamień
2:1
Wisła Jankowice
21.04.2018
16:00
UKS Dulowa
0:3
Arka Babice
21.04.2018
16:00
Promyk Bolęcin
1:1
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Orzeł II Iwanowice
2:4
Kapitol Racławice
21.04.2018
17:00
Zawisza Sulechów
4:3
Trątnowianka Trątnowice
21.04.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
2:3
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
2:6
Błękitni II Modlnica
21.04.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Potok Więckowice
21.04.2018
17:00
Orlęta Rudawa
7:0
Niegoszowianka
21.04.2018
17:30
Wisła Rząska
2:3
Strzelcy Kraków
21.04.2018
17:00
Fitball Szklary
1:4
Orzeł II Bębło
21.04.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
2:1
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
6:1
Gwiazda Ściejowice
21.04.2018
16:00
Iskra Czułów
5:3
Wisła II Jeziorzany
21.04.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
6:2
Piast S.
21.04.2018
14:00
Pychowianka Kraków
2:1
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:4
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
3:0
Gwiazda Brzegi
21.04.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Iskra Zakrzów
21.04.2018
17:00
Start Brzezie
1:3
Naprzód Ochmanów
21.04.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0 v.o.
Gdovia II Gdów
21.04.2018
17:00
Sokół Chorągwica
2:1
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
3:3
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
8:1
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Tempo II Rzeszotary
0:3
Sokół Borzęta
21.04.2018
16:00
Wicher Stróża
0:3
Sęp Droginia
21.04.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:30
Dukla Bysina
0:9
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
0:2
Błysk Zederman
21.04.2018
16:00
Przemsza II Klucze
3:0
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
8:0
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
1:3
Iskra Pałecznica
21.04.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:3
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
0:0
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:1
Clepardia II Kraków
21.04.2018
14:00
Pogoń Skotniki
1:1
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
1:1
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
3:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Wiarusy II
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
21.04.2018
 
Złomex II Branice
1:3
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
6:3
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
3:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
2:0
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
1:4
Jagiellonia
21.04.2018
13:30
Wisła Kraków
1:1
Legia Warszawa
21.04.2018
11:00
Polonia Warszawa
1:2
Motor Lublin
21.04.2018
15:00
MOSP Białystok
6:0
Stal Rzeszów
21.04.2018
12:00
Stomil
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
SMS Łódź
22.04.2018
15:30
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
25.04.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
21.04.2018
10:00
Sokół Słopnice
0:1
BKS Bochnia
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
7:0
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
6:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
2:2
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
3:0
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
0:2
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Zakliczyn
25.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Korona Kielce
1:2
Cracovia Kraków
21.04.2018
12:00
KKP Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
21.04.2018
14:00
Karpaty Krosno
4:1
Motor Lublin
22.04.2018
14:00
Juventa
2:2
Stal Mielec
22.04.2018
15:00
Karpaty Krosno
:
KKP Korona Kielce
25.04.2018
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Ostrowsko
0:2
Garbarnia Kraków
21.04.2018
11:00
AP 21 Kraków
2:3
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
14:30
Wisła Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.04.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
3:0 v.o.
Wiatr Ludźmierz
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
2:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
10:00
Dąb P.
3:2
Pcimianka
21.04.2018
11:00
Hutnik Kraków
3:0
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
1:1
AS Progres Kraków
21.04.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Krakus Nowa Huta
21.04.2018
10:00
Sokół Stary Sącz
3:2
Beskid A.
21.04.2018
11:00
Cracovia Kraków
4:1
Limanovia
21.04.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
1:0
Wolania
21.04.2018
11:00
Unia Oświęcim
3:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
13:00
Puszcza
0:3
Glinik
21.04.2018
16:30
Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00
Wolania
:
Glinik
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
13:00
Gdovia Gdów
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
21.04.2018
 
Orzeł Myślenice
2:0
Pcimianka Pcim
21.04.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
12:0
Contra Sułków
22.04.2018
11:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
2:2
Olimpia Szczecin
21.04.2018
11:00
AZS Wrocław
0:1
SMS Łódź
21.04.2018
11:00
AZS UJ Kraków
0:2
Czarni Sosnowiec
21.04.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:3
Górnik Łęczna
21.04.2018
17:00
Medyk Konin
5:0
Czwórka Radom
21.04.2018
14:00
AZS PSW Biała Podlaska
5:0
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
22.04.2018
 
Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
25.04.2018
11:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
25.04.2018
17:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
17:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
25.04.2018
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Wanda Nowa Huta
3:2
Praga Warszawa
21.04.2018
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
ISD-AJD Częstochowa
21.04.2018
13:00
GKS Katowice
2:1
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
13:00
Resovia Rzeszów
4:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
21.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
7:1
AZS UG Gdańsk
21.04.2018
18:00
Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Clepardia Kraków
23.04.2018
18:00
Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
:
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy
:
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
:
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
:
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny