facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.08.2016

Unia Oświęcim
2:0
Skawinka Skawina
06.08.2016
17:00
TS Węgrzce
0:1
Dalin Myślenice
06.08.2016
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0 v.o.
Michałowianka Michałowice
06.08.2016
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Beskid Andrychów
06.08.2016
16:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Hutnik Kraków
06.08.2016
17:00
Pcimianka Pcim
1:6
Cracovia II Kraków
07.08.2016
17:30
Wiślanka Grabie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
07.08.2016
17:00
Proszowianka Proszowice
3:2
Wiślanie Jaśkowice
07.08.2016
17:00

2. kolejka 13.08.2016

Skawinka Skawina
0:4
Wiślanie Jaśkowice
13.08.2016
17:30
Hutnik Kraków
4:1
Proszowianka Proszowice
13.08.2016
17:00
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Iskra Klecza Dolna
13.08.2016
11:00
Beskid Andrychów
2:1
Wiślanka Grabie
13.08.2016
17:00
Michałowianka Michałowice
2:2
Sosnowianka Stanisław Dln
13.08.2016
17:30
Dalin Myślenice
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
13.08.2016
11:00
Unia Oświęcim
4:1
Pcimianka Pcim
13.08.2016
17:00
Cracovia II Kraków
7:0
TS Węgrzce
14.08.2016
11:00

3. kolejka 20.08.2016

Orzeł Piaski Wielkie
0:1
Cracovia II Kraków
20.08.2016
11:00
Wiślanka Grabie
0:2
Michałowianka Michałowice
20.08.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
2:0
Beskid Andrychów
20.08.2016
11:00
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Hutnik Kraków
20.08.2016
16:00
Pcimianka Pcim
2:2
Skawinka Skawina
21.08.2016
17:00
TS Węgrzce
0:1
Unia Oświęcim
21.08.2016
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
3:5
Dalin Myślenice
21.08.2016
17:00
Proszowianka Proszowice
3:4
Jutrzenka Giebułtów
21.08.2016
17:00

4. kolejka 27.08.2016

Skawinka Skawina
2:6
Hutnik Kraków
27.08.2016
17:00
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Wiślanie Jaśkowice
27.08.2016
11:00
Beskid Andrychów
2:0
Proszowianka Proszowice
27.08.2016
17:00
Michałowianka Michałowice
2:2
Iskra Klecza Dolna
27.08.2016
17:00
Dalin Myślenice
2:2
Wiślanka Grabie
27.08.2016
17:00
Unia Oświęcim
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
27.08.2016
17:00
Cracovia II Kraków
1:0
Sosnowianka Stanisław Dln
28.08.2016
11:00
Pcimianka Pcim
1:3
TS Węgrzce
28.08.2016
17:00

5. kolejka 03.09.2016

Proszowianka Proszowice
2:1
Michałowianka Michałowice
31.08.2016
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Pcimianka Pcim
03.09.2016
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:0
Unia Oświęcim
03.09.2016
16:30
Wiślanka Grabie
2:4
Cracovia II Kraków
03.09.2016
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:3
Dalin Myślenice
03.09.2016
17:00
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Beskid Andrychów
03.09.2016
16:00
Hutnik Kraków
2:4
Jutrzenka Giebułtów
03.09.2016
16:00
TS Węgrzce
4:1
Skawinka Skawina
04.09.2016
15:00

6. kolejka 10.09.2016

Skawinka Skawina
1:4
Jutrzenka Giebułtów
10.09.2016
16:30
Beskid Andrychów
0:1
Hutnik Kraków
10.09.2016
16:30
Michałowianka Michałowice
2:2
Wiślanie Jaśkowice
10.09.2016
16:30
Dalin Myślenice
4:0
Proszowianka Proszowice
10.09.2016
16:30
Cracovia II Kraków
7:1
Iskra Klecza Dolna
10.09.2016
11:00
Unia Oświęcim
0:0
Wiślanka Grabie
10.09.2016
16:30
Pcimianka Pcim
1:2
Sosnowianka Stanisław Dln
11.09.2016
16:30
TS Węgrzce
5:0
Orzeł Piaski Wielkie
11.09.2016
16:00

7. kolejka 17.09.2016

Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Skawinka Skawina
17.09.2016
16:00
Wiślanka Grabie
1:2
Pcimianka Pcim
17.09.2016
16:00
Iskra Klecza Dolna
4:0
Unia Oświęcim
17.09.2016
16:00
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Dalin Myślenice
17.09.2016
15:00
Hutnik Kraków
0:2
Michałowianka Michałowice
17.09.2016
16:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Beskid Andrychów
17.09.2016
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:1
TS Węgrzce
18.09.2016
16:00
Proszowianka Proszowice
0:1
Cracovia II Kraków
18.09.2016
16:00

8. kolejka 24.09.2016

Skawinka Skawina
3:1
Beskid Andrychów
24.09.2016
16:00
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
24.09.2016
16:00
Unia Oświęcim
1:0
Proszowianka Proszowice
24.09.2016
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Sosnowianka Stanisław Dln
24.09.2016
16:00
Michałowianka Michałowice
0:2
Jutrzenka Giebułtów
25.09.2016
16:00
Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
25.09.2016
16:00
Pcimianka Pcim
2:0
Iskra Klecza Dolna
25.09.2016
16:00
TS Węgrzce
2:4
Wiślanka Grabie
25.09.2016
16:00

9. kolejka 01.10.2016

Iskra Klecza Dolna
3:2
TS Węgrzce
01.10.2016
15:30
Hutnik Kraków
1:3
Cracovia II Kraków
01.10.2016
15:00
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Dalin Myślenice
01.10.2016
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:0
Skawinka Skawina
02.10.2016
15:30
Wiślanka Grabie
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
02.10.2016
15:00
Proszowianka Proszowice
4:2
Pcimianka Pcim
02.10.2016
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Unia Oświęcim
02.10.2016
15:00
Beskid Andrychów
1:2
Michałowianka Michałowice
02.10.2016
15:00

10. kolejka 08.10.2016

Skawinka Skawina
3:6
Michałowianka Michałowice
08.10.2016
15:30
Dalin Myślenice
0:2
Beskid Andrychów
08.10.2016
15:30
Unia Oświęcim
3:0
Hutnik Kraków
08.10.2016
15:30
TS Węgrzce
1:0
Proszowianka Proszowice
08.10.2016
15:30
Cracovia II Kraków
1:1
Jutrzenka Giebułtów
09.10.2016
11:00
Pcimianka Pcim
0:4
Wiślanie Jaśkowice
09.10.2016
15:30
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Wiślanka Grabie
09.10.2016
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Iskra Klecza Dolna
26.10.2016
15:00

11. kolejka 15.10.2016

Beskid Andrychów
1:1
Cracovia II Kraków
 
 
Iskra Klecza Dolna
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2016
11:00
Wiślanie Jaśkowice
1:0
TS Węgrzce
15.10.2016
14:30
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Unia Oświęcim
15.10.2016
12:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Dalin Myślenice
15.10.2016
15:00
Wiślanka Grabie
2:1
Skawinka Skawina
16.10.2016
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
16.10.2016
15:00
Pcimianka Pcim
0:4
Hutnik Kraków
16.10.2016
15:00

12. kolejka 22.10.2016

Skawinka Skawina
3:1
Dalin Myślenice
22.10.2016
15:00
Unia Oświęcim
0:0
Beskid Andrychów
22.10.2016
15:00
TS Węgrzce
0:2
Hutnik Kraków
22.10.2016
15:00
Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2016
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:0
Proszowianka Proszowice
23.10.2016
11:00
Wiślanka Grabie
1:1
Iskra Klecza Dolna
23.10.2016
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:5
Wiślanie Jaśkowice
09.11.2016
13:30
Cracovia II Kraków
6:0
Michałowianka Michałowice
19.11.2016
11:00

13. kolejka 29.10.2016

Iskra Klecza Dolna
2:1
Skawinka Skawina
29.10.2016
15:00
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Sosnowianka Stanisław Dln
29.10.2016
14:30
Hutnik Kraków
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
29.10.2016
11:00
Jutrzenka Giebułtów
0:0
TS Węgrzce
29.10.2016
12:00
Beskid Andrychów
0:2
Pcimianka Pcim
29.10.2016
15:00
Michałowianka Michałowice
6:2
Unia Oświęcim
29.10.2016
15:00
Dalin Myślenice
0:1
Cracovia II Kraków
29.10.2016
15:00
Proszowianka Proszowice
1:3
Wiślanka Grabie
30.10.2016
14:00

14. kolejka 05.11.2016

Skawinka Skawina
0:5
Cracovia II Kraków
05.11.2016
13:30
Unia Oświęcim
1:2
Dalin Myślenice
05.11.2016
13:30
TS Węgrzce
0:1
Beskid Andrychów
05.11.2016
11:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Proszowianka Proszowice
05.11.2016
13:30
Pcimianka Pcim
0:4
Michałowianka Michałowice
06.11.2016
13:30
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
Hutnik Kraków
06.11.2016
13:30
Wiślanka Grabie
2:2
Wiślanie Jaśkowice
06.11.2016
13:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
17.11.2016
13:45
sztuczne boisko ul. Rydlówka w Krakowie

15. kolejka 12.11.2016

Proszowianka Proszowice
0:1
Skawinka Skawina
11.11.2016
12:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Iskra Klecza Dolna
11.11.2016
13:00
Hutnik Kraków
4:2
Wiślanka Grabie
11.11.2016
18:00
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Sosnowianka Stanisław Dln
11.11.2016
12:00
Michałowianka Michałowice
1:1
TS Węgrzce
11.11.2016
13:30
Cracovia II Kraków
2:3
Unia Oświęcim
11.11.2016
13:00
Beskid Andrychów
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
12.11.2016
13:30
Dalin Myślenice
0:3 v.o.
Pcimianka Pcim
23.11.2016
18:00
sztuczne boisko w Myślenicach, walkower - występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Dalinu, na boisku 2:0

16. kolejka 18.03.2017

Dalin Myślenice
2:1
TS Węgrzce
18.03.2017
14:15
Michałowianka Michałowice
3:2
Orzeł Piaski Wielkie
18.03.2017
15:30
Beskid Andrychów
0:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.03.2017
15:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Wiślanka Grabie
18.03.2017
12:00
Hutnik Kraków
Iskra Klecza Dolna
18.03.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Proszowianka Proszowice
18.03.2017
11:00
Skawinka Skawina
Unia Oświęcim
19.03.2017
15:00
Cracovia II Kraków
5:0
Pcimianka Pcim
19.03.2017
11:00

17. kolejka 25.03.2017

Wiślanie Jaśkowice
4:0
Skawinka Skawina
25.03.2017
15:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Jutrzenka Giebułtów
25.03.2017
16:00
Proszowianka Proszowice
Hutnik Kraków
26.03.2017
16:00
Wiślanka Grabie
2:1
Beskid Andrychów
26.03.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:2
Unia Oświęcim
26.03.2017
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:0
Michałowianka Michałowice
05.04.2017
17:00
TS Węgrzce
Cracovia II Kraków
19.04.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Dalin Myślenice
10.05.2017
17:30

18. kolejka 01.04.2017

Skawinka Skawina
2:4
Pcimianka Pcim
01.04.2017
16:00
Unia Oświęcim
1:1
TS Węgrzce
01.04.2017
16:00
Dalin Myślenice
3:1
Sosnowianka Stanisław Dln
01.04.2017
16:30
Michałowianka Michałowice
0:1
Wiślanka Grabie
01.04.2017
16:00
Beskid Andrychów
1:1
Iskra Klecza Dolna
01.04.2017
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Proszowianka Proszowice
01.04.2017
11:00
Cracovia II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2017
14:00
Hutnik Kraków
Wiślanie Jaśkowice
02.04.2017
17:00

19. kolejka 08.04.2017

Hutnik Kraków
Skawinka Skawina
08.04.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Jutrzenka Giebułtów
08.04.2017
16:00
Iskra Klecza Dolna
0:5
Michałowianka Michałowice
08.04.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
Unia Oświęcim
08.04.2017
17:00
TS Węgrzce
Pcimianka Pcim
08.04.2017
16:00
Proszowianka Proszowice
2:0
Beskid Andrychów
09.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
4:1
Dalin Myślenice
09.04.2017
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:8
Cracovia II Kraków
09.04.2017
17:00

20. kolejka 15.04.2017

Dalin Myślenice
1:0
Iskra Klecza Dolna
12.04.2017
17:00
Skawinka Skawina
1:1
TS Węgrzce
15.04.2017
17:00
Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie
15.04.2017
11:00
Unia Oświęcim
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.04.2017
15:00
Cracovia II Kraków
Wiślanka Grabie
15.04.2017
11:00
Michałowianka Michałowice
Proszowianka Proszowice
15.04.2017
17:00
Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice
15.04.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków
15.04.2017
11:00

21. kolejka 22.04.2017

Jutrzenka Giebułtów
3:2
Skawinka Skawina
22.04.2017
16:00
Hutnik Kraków
Beskid Andrychów
22.04.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Michałowianka Michałowice
22.04.2017
16:00
Iskra Klecza Dolna
Cracovia II Kraków
22.04.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
2:3
Dalin Myślenice
23.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Unia Oświęcim
23.04.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Pcimianka Pcim
23.04.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
TS Węgrzce
24.05.2017
18:00

22. kolejka 29.04.2017

Skawinka Skawina
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.04.2017
17:00
Unia Oświęcim
1:1
Iskra Klecza Dolna
29.04.2017
17:00
Dalin Myślenice
1:4
Wiślanie Jaśkowice
29.04.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:1
Wiślanka Grabie
30.04.2017
16:30
TS Węgrzce
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.05.2017
18:00
Cracovia II Kraków
2:1
Proszowianka Proszowice
23.05.2017
17:30
Michałowianka Michałowice
1:1
Hutnik Kraków
31.05.2017
18:00
Beskid Andrychów
1:2
Jutrzenka Giebułtów
31.05.2017
18:00

23. kolejka 03.05.2017

Beskid Andrychów
1:0
Skawinka Skawina
03.05.2017
17:30
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Michałowianka Michałowice
03.05.2017
17:00
Hutnik Kraków
Dalin Myślenice
03.05.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Cracovia II Kraków
03.05.2017
17:30
Iskra Klecza Dolna
Pcimianka Pcim
03.05.2017
17:00
Wiślanka Grabie
4:1
TS Węgrzce
03.05.2017
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
03.05.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
1:5
Unia Oświęcim
31.05.2017
18:00

24. kolejka 06.05.2017

Skawinka Skawina
0:2
Sosnowianka Stanisław Dln
06.05.2017
17:00
TS Węgrzce
1:3
Iskra Klecza Dolna
06.05.2017
16:00
Unia Oświęcim
0:1
Wiślanie Jaśkowice
06.05.2017
15:00
Dalin Myślenice
1:1
Jutrzenka Giebułtów
06.05.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
0:1
Beskid Andrychów
06.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie
07.05.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:0
Proszowianka Proszowice
07.05.2017
17:00
Cracovia II Kraków
Hutnik Kraków
07.05.2017
11:00

25. kolejka 13.05.2017

Michałowianka Michałowice
2:1
Skawinka Skawina
13.05.2017
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Dalin Myślenice
13.05.2017
17:30
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Cracovia II Kraków
13.05.2017
16:00
Hutnik Kraków
Unia Oświęcim
13.05.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
5:1
Pcimianka Pcim
13.05.2017
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
13.05.2017
17:00
Wiślanka Grabie
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
13.05.2017
18:00
Proszowianka Proszowice
1:1
TS Węgrzce
14.05.2017
18:00

26. kolejka 20.05.2017

Skawinka Skawina
0:3
Wiślanka Grabie
20.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Proszowianka Proszowice
20.05.2017
17:00
TS Węgrzce
1:2
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2017
16:00
Hutnik Kraków
8:2
Pcimianka Pcim
20.05.2017
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Jutrzenka Giebułtów
20.05.2017
11:00
Cracovia II Kraków
3:1
Beskid Andrychów
20.05.2017
16:00
Dalin Myślenice
4:2
Michałowianka Michałowice
20.05.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:3
Iskra Klecza Dolna
21.05.2017
17:00

27. kolejka 27.05.2017

Dalin Myślenice
4:0
Skawinka Skawina
27.05.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
1:4
Cracovia II Kraków
27.05.2017
17:00
Beskid Andrychów
Unia Oświęcim
27.05.2017
18:00
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Pcimianka Pcim
27.05.2017
11:00
Hutnik Kraków
2:1
TS Węgrzce
27.05.2017
14:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Wiślanka Grabie
27.05.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2017
18:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Sosnowianka Stanisław Dln
28.05.2017
18:00

28. kolejka 03.06.2017

Skawinka Skawina
0:4
Iskra Klecza Dolna
03.06.2017
17:00
Wiślanka Grabie
5:1
Proszowianka Proszowice
03.06.2017
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:7
Hutnik Kraków
03.06.2017
18:00
TS Węgrzce
1:0
Jutrzenka Giebułtów
03.06.2017
13:00
Unia Oświęcim
4:0
Michałowianka Michałowice
03.06.2017
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:3
Wiślanie Jaśkowice
04.06.2017
17:00
Pcimianka Pcim
0:0
Beskid Andrychów
04.06.2017
17:00
Cracovia II Kraków
5:1
Dalin Myślenice
04.06.2017
11:00

29. kolejka 10.06.2017

Cracovia II Kraków
3:2
Skawinka Skawina
10.06.2017
11:00
Dalin Myślenice
4:0
Unia Oświęcim
10.06.2017
17:00
Beskid Andrychów
1:3
TS Węgrzce
10.06.2017
15:00
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
10.06.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
0:1
Wiślanka Grabie
10.06.2017
14:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Iskra Klecza Dolna
10.06.2017
11:00
Michałowianka Michałowice
3:0
Pcimianka Pcim
11.06.2017
18:00
Hutnik Kraków
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
11.06.2017
18:00
Mecz rozegrany na stadionie Grębałowianki

30. kolejka 17.06.2017

Skawinka Skawina
2:1
Proszowianka Proszowice
14.06.2017
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Jutrzenka Giebułtów
14.06.2017
18:00
Iskra Klecza Dolna
0:3
Wiślanie Jaśkowice
17.06.2017
17:00
Wiślanka Grabie
0:4
Hutnik Kraków
17.06.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Beskid Andrychów
17.06.2017
17:00
TS Węgrzce
2:2
Michałowianka Michałowice
17.06.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:3
Dalin Myślenice
17.06.2017
17:00
Unia Oświęcim
1:5
Cracovia II Kraków
17.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Skawinka Skawina
2:1
Proszowianka Proszowice
14.06.2017
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Jutrzenka Giebułtów
17.06.2017
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:3
Wiślanie Jaśkowice
17.06.2017
17:00
Wiślanka Grabie
0:4
Hutnik Kraków
17.06.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Beskid Andrychów
17.06.2017
17:00
TS Węgrzce
2:2
Michałowianka Michałowice
17.06.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:3
Dalin Myślenice
17.06.2017
17:00
Unia Oświęcim
1:5
Cracovia II Kraków

30. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Skawinka Skawina
2:1
Proszowianka Proszowice
14.06.2017
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Jutrzenka Giebułtów
17.06.2017
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:3
Wiślanie Jaśkowice
17.06.2017
17:00
Wiślanka Grabie
0:4
Hutnik Kraków
17.06.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Beskid Andrychów
17.06.2017
17:00
TS Węgrzce
2:2
Michałowianka Michałowice
17.06.2017
17:00
Pcimianka Pcim
1:3
Dalin Myślenice
17.06.2017
17:00
Unia Oświęcim
1:5
Cracovia II Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
18.08.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2017
18:00
Arka Gdynia
:
Pogoń Szczecin
19.08.2017
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
19.08.2017
20:30
Piast Gliwice
:
Korona Kielce
19.08.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Lech Poznań
20.08.2017
18:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
20.08.2017
15:30

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Ruch Chorzów
:
Stomil Olsztyn
18.08.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
:
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
:
Stal Mielec
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
:
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45

II liga polska

MKS Kluczbork
:
Olimpia Elbląg
18.08.2017
19:30
Gwardia Koszalin
:
Warta Poznań
18.08.2017
17:30
Błękitni Stargard Szczeciński
:
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
:
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
:
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
:
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
:
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00

III liga (gr. IV)

Motor Lublin
:
Podlasie Biała Podlaska
16.08.2017
19:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
19.08.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Karpaty K.
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
:
Wiślanie Jaśkowice
20.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
20.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
20.08.2017
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
:
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
:
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Beskid Andrychów
20.08.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.08.2017
18:00
Poprad Muszyna
:
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
:
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
:
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
:
Bolesław Bukowno
19.08.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Słomniczanka Lex Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
14:00
Błękitni Modlnica
:
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
:
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Czarni Staniątki
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
19.08.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00
Wolni Kłaj
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
17:00
Targowianka Targowisko
:
LKS Mogilany
20.08.2017
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
:
Naroże
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
Górnik Libiąż
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2017
17:00
LKS Żarki
:
LKS Jawiszowice
20.08.2017
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Orzeł Dębno
19.08.2017
17:00
Olimpia B.
:
Olimpia Kąty
19.08.2017
17:30
Okocimski Brzesko
:
LKS Gnojnik
19.08.2017
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Maszkienice
19.08.2017
17:00
Tarnavia
:
Strażak Mokrzyska
19.08.2017
17:30
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
20.08.2017
17:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Borzęcin Górny
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Nowa Jastrząbka
20.08.2017
16:00
Łukovia Łukowa
:
Metal Tarnów
20.08.2017
17:00
GLKS Gromnik
:
MLKS II Żabno
20.08.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Victoria Koszyce Małe
20.08.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
:
Orzeł Wojnarowa
19.08.2017
17:00
LKS Rupniów
:
Sokół Słopnice
19.08.2017
17:00
Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.08.2017
17:00
Kolejarz Stróże
:
Skalnik Kamionka Wielka
20.08.2017
17:00
Bobowa
:
Orkan Szczyrzyc
20.08.2017
17:00
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.08.2017
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
AKS Ujanowice
20.08.2017
17:00
LKS Szaflary
:
Gród Podegrodzie
20.08.2017
18:00

Klasa A (Kraków I)

MKS Skała 2004
:
LKS Niedźwiedź
19.08.2017
11:00
Partyzant Dojazdów
:
Juvenia Prandocin
19.08.2017
15:00
Ekler Baranówka
:
Galicja Raciborowice
19.08.2017
17:00
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Wronin
20.08.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.08.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Strażak Goszcza
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
:
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00
LOT Balice
:
Sportowiec Modlniczka
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
:
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
:
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
:
Iskra Krzęcin
20.08.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
19.08.2017
17:00
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
20.08.2017
17:30
Zieloni Niegowić
:
Piast Łapanów
20.08.2017
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
:
Strażak Kokotów
20.08.2017
17:30
Wieliczanka Wieliczka
:
UKS Sygneczów
20.08.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
1:0
Topór Tenczyn
16.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
0:0
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2017
18:00
Beskid Tokarnia
4:0
LKS Rudnik
16.08.2017
18:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
17:30
Górki Myślenice
:
Iskra Głogoczów
19.08.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Trzebunia
19.08.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
:
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
17:00
Rokita Kornatka
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.08.2017
17:30

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
:
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
:
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
:
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Northstar Miechów
20.08.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Promień Przeginia
20.08.2017
17:00
Olimpia Łobzów
:
Piliczanka Pilica
20.08.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Spartak Charsznica
20.08.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
:
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
:
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
:
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Korona Lgota
19.08.2017
12:00
Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
19.08.2017
17:30
Rożnowa
:
Contra Sułków
19.08.2017
17:30
Gwiazda Brzegi
:
Gryf Wiatowice
19.08.2017
17:00
Czarnochowice
:
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
17:30
Sokół Chorągwica
:
Błyskawica Wyciąże
20.08.2017
17:00
Iskra Zakrzów
:
Gdovia II Gdów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
:
Karpaty II Siepraw
16.08.2017
18:00
Jawor Jawornik
:
Opatkowianka Opatkowice
16.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Sokół Borzęta
16.08.2017
18:00
Staw Polanka
:
Wicher Stróża
19.08.2017
17:30
Sokół Borzęta
:
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
17:00
Sęp Droginia
:
Dukla Bysina
19.08.2017
18:00
Raba II Dobczyce
:
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Iskra Brzączowice
19.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Cisy Harbutowice
20.08.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
20.08.2017
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
20.08.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Zryw Przesławice
:
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
17:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
20.08.2017
17:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
:
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Tęcza Słomiróg
:
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
17:30
Start II Brzezie
:
Ledniczanka
20.08.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Czarnochowice II
20.08.2017
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Czarni II Staniątki
20.08.2017
17:00
Wiarusy II
:
Contra II
20.08.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
:
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
MOSP Białystok
:
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil
:
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Zakliczyn
19.08.2017
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
10:00
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2017
10:00
AS Progres II
:
BKS Bochnia
20.08.2017
16:00
Garbarnia Kraków
:
Soła Oświęcim
20.08.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Puszcza Niepołomice
20.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
Sokół Słopnice
20.08.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2017
10:00
Wisła Kraków
:
Karol Wadowice
19.08.2017
10:00
AS Progres Kraków
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
AS Progres II
19.08.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
19.08.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Ostrowsko
19.08.2017
12:00
Soła Oświęcim
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
10:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
16.08.2017
17:00
UKS Sygneczów
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
12:00
Pcimianka Pcim
:
Contra Sułków
20.08.2017
12:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
:
AZS Wrocław
18.08.2017
18:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
:
SMS Łódź
19.08.2017
15:00