facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Wolania Wola Rzędzińska
0:3
Barciczanka Barcice
13.08.2016
17:00
Tarnovia Tarnów
2:3
Glinik Gorlice
13.08.2016
16:00
Lubań Maniowy
0:0
GKS Drwinia
13.08.2016
16:00
Poprad Muszyna
2:0
Orkan Szczyrzyc
13.08.2016
11:00
Watra Białka Tatrzańska
2:2
BKS Bochnia
14.08.2016
16:00
Poprad Rytro
1:1
KS Tymbark
14.08.2016
17:00
Lubań Maniowy
5:0
Skalnik Kamionka Wielka
14.08.2016
16:00
Sokół Borzęcin Górny
1:4
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2016
17:30

2. kolejka 20.08.2016

Barciczanka Barcice
2:0
Orkan Szczyrzyc
20.08.2016
11:00
Lubań Maniowy
1:3
GKS Drwinia
20.08.2016
16:00
Glinik Gorlice
1:1
Sokół Borzęcin Górny
20.08.2016
17:00
Poprad Rytro
0:0
Tarnovia Tarnów
20.08.2016
12:00
BKS Bochnia
3:3
KS Tymbark
20.08.2016
17:00
Limanovia Limanowa
6:1
Poprad Muszyna
20.08.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
21.08.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.08.2016
16:00

3. kolejka 27.08.2016

Poprad Muszyna
1:2
Lubań Maniowy
25.08.2016
17:30
Tarnovia Tarnów
1:0
BKS Bochnia
27.08.2016
17:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Poprad Rytro
27.08.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Barciczanka Barcice
28.08.2016
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
KS Tymbark
28.08.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
Glinik Gorlice
28.08.2016
17:00
GKS Drwinia
2:2
Jadowniczanka Jadowniki
28.08.2016
16:00
Orkan Szczyrzyc
2:2
Limanovia Limanowa
28.08.2016
17:00

4. kolejka 31.08.2016

Barciczanka Barcice
1:3
Limanovia Limanowa
31.08.2016
17:00
Lubań Maniowy
5:0
Orkan Szczyrzyc
31.08.2016
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Poprad Muszyna
31.08.2016
17:00
Glinik Gorlice
1:2
GKS Drwinia
31.08.2016
17:00
Poprad Rytro
1:2
Skalnik Kamionka Wielka
31.08.2016
17:00
BKS Bochnia
1:2
Sokół Borzęcin Górny
31.08.2016
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tarnovia Tarnów
31.08.2016
17:00
Watra Białka Tatrzańska
1:0
KS Tymbark
31.08.2016
17:00

5. kolejka 03.09.2016

KS Tymbark
1:3
Barciczanka Barcice
03.09.2016
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska
03.09.2016
17:00
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
03.09.2016
17:00
Poprad Muszyna
2:0
Glinik Gorlice
03.09.2016
15:00
Orkan Szczyrzyc
3:2
Jadowniczanka Jadowniki
03.09.2016
17:00
Limanovia Limanowa
3:1
Lubań Maniowy
03.09.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:5
BKS Bochnia
04.09.2016
17:00
GKS Drwinia
1:1
Poprad Rytro
04.09.2016
16:00

6. kolejka 10.09.2016

Barciczanka Barcice
2:2
Lubań Maniowy
10.09.2016
16:30
Glinik Gorlice
1:2
Orkan Szczyrzyc
10.09.2016
16:00
BKS Bochnia
1:0
GKS Drwinia
10.09.2016
16:30
KS Tymbark
1:1
Tarnovia Tarnów
10.09.2016
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:3
Limanovia Limanowa
11.09.2016
16:00
Poprad Rytro
0:1
Poprad Muszyna
11.09.2016
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
11.09.2016
15:00
Watra Białka Tatrzańska
3:0
Sokół Borzęcin Górny
11.09.2016
15:00

7. kolejka 17.09.2016

Poprad Muszyna
4:3
BKS Bochnia
17.09.2016
16:00
Limanovia Limanowa
5:1
Glinik Gorlice
17.09.2016
16:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Barciczanka Barcice
18.09.2016
16:00
Sokół Borzęcin Górny
0:4
KS Tymbark
18.09.2016
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:1
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2016
16:00
GKS Drwinia
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2016
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:2
Poprad Rytro
18.09.2016
16:00
Lubań Maniowy
6:0
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2016
15:00

8. kolejka 24.09.2016

Barciczanka Barcice
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
24.09.2016
16:00
Glinik Gorlice
0:0
Lubań Maniowy
24.09.2016
15:00
Poprad Rytro
0:3
Limanovia Limanowa
24.09.2016
16:00
BKS Bochnia
2:2
Orkan Szczyrzyc
24.09.2016
16:00
KS Tymbark
2:1
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2016
16:00
Tarnovia Tarnów
2:2
Sokół Borzęcin Górny
24.09.2016
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Poprad Muszyna
25.09.2016
15:00
Watra Białka Tatrzańska
3:0
GKS Drwinia
25.09.2016
15:00

9. kolejka 01.10.2016

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Barciczanka Barcice
01.10.2016
16:00
Poprad Muszyna
0:0
Watra Białka Tatrzańska
01.10.2016
14:00
Orkan Szczyrzyc
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
01.10.2016
15:00
Limanovia Limanowa
0:2
BKS Bochnia
01.10.2016
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:2
Tarnovia Tarnów
02.10.2016
16:00
GKS Drwinia
1:3
KS Tymbark
02.10.2016
16:00
Lubań Maniowy
1:0
Poprad Rytro
02.10.2016
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:1
Glinik Gorlice
02.10.2016
15:00

10. kolejka 08.10.2016

Barciczanka Barcice
3:0
Glinik Gorlice
08.10.2016
15:00
KS Tymbark
2:2
Poprad Muszyna
08.10.2016
15:00
Tarnovia Tarnów
0:1
GKS Drwinia
08.10.2016
15:30
Sokół Borzęcin Górny
2:3
Skalnik Kamionka Wielka
08.10.2016
15:30
Poprad Rytro
4:3
Jadowniczanka Jadowniki
09.10.2016
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Limanovia Limanowa
09.10.2016
15:00
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Orkan Szczyrzyc
09.10.2016
15:30
BKS Bochnia
5:0
Lubań Maniowy
12.10.2016
15:30

11. kolejka 15.10.2016

Skalnik Kamionka Wielka
0:0
Barciczanka Barcice
15.10.2016
15:00
Poprad Muszyna
2:1
Tarnovia Tarnów
15.10.2016
14:30
Limanovia Limanowa
1:1
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2016
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
BKS Bochnia
15.10.2016
14:00
Glinik Gorlice
0:1
Poprad Rytro
15.10.2016
14:00
GKS Drwinia
1:0
Sokół Borzęcin Górny
16.10.2016
15:00
Lubań Maniowy
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
16.10.2016
14:00
Orkan Szczyrzyc
2:2
KS Tymbark
12.04.2017
17:00

12. kolejka 22.10.2016

Barciczanka Barcice
3:0
Poprad Rytro
22.10.2016
14:30
KS Tymbark
0:4
Limanovia Limanowa
22.10.2016
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Orkan Szczyrzyc
22.10.2016
15:00
Sokół Borzęcin Górny
3:3
Poprad Muszyna
22.10.2016
15:00
BKS Bochnia
0:1
Glinik Gorlice
23.10.2016
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2016
14:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Lubań Maniowy
23.10.2016
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
GKS Drwinia
23.10.2016
15:00

13. kolejka 29.10.2016

Poprad Muszyna
3:0
Skalnik Kamionka Wielka
29.10.2016
14:00
Limanovia Limanowa
5:2
Tarnovia Tarnów
29.10.2016
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:1
Watra Białka Tatrzańska
29.10.2016
14:00
Glinik Gorlice
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
29.10.2016
13:00
GKS Drwinia
1:0
Barciczanka Barcice
30.10.2016
14:00
Orkan Szczyrzyc
1:5
Sokół Borzęcin Górny
30.10.2016
13:00
Lubań Maniowy
4:2
KS Tymbark
30.10.2016
13:00
Poprad Rytro
4:0
BKS Bochnia
30.10.2016
13:00

14. kolejka 05.11.2016

Barciczanka Barcice
1:0
BKS Bochnia
05.11.2016
13:00
Watra Białka Tatrzańska
1:0
Glinik Gorlice
05.11.2016
13:00
KS Tymbark
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
05.11.2016
13:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Lubań Maniowy
05.11.2016
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Limanovia Limanowa
05.11.2016
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:0
Poprad Rytro
06.11.2016
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:2
Orkan Szczyrzyc
06.11.2016
13:00
GKS Drwinia
0:0
Poprad Muszyna
06.11.2016
13:00

15. kolejka 12.11.2016

Orkan Szczyrzyc
:
GKS Drwinia
 
 
odwołany
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
 
 
odwołany z powodu złego stanu boiska
Poprad Muszyna
0:3 v.o.
Barciczanka Barcice
11.11.2016
13:00
przerwany w 90 minucie przy stanie 0:1 z powodu zdekompletowania drużyny Popradu
Limanovia Limanowa
4:1
Skalnik Kamionka Wielka
11.11.2016
12:00
Lubań Maniowy
2:1
Sokół Borzęcin Górny
11.11.2016
13:00
Poprad Rytro
3:0
Watra Białka Tatrzańska
11.11.2016
13:30
Jadowniczanka Jadowniki
3:3
Tarnovia Tarnów
12.11.2016
13:00
Glinik Gorlice
0:4
KS Tymbark
12.11.2016
13:00

16. kolejka 18.03.2017

Barciczanka Barcice
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.03.2017
15:30
BKS Bochnia
1:0
Watra Białka Tatrzańska
18.03.2017
15:30
Glinik Gorlice
1:1
Tarnovia Tarnów
18.03.2017
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
2:4
Sokół Borzęcin Górny
18.03.2017
15:30
GKS Drwinia
0:1
Limanovia Limanowa
18.03.2017
15:30
Orkan Szczyrzyc
0:2
Poprad Muszyna
18.03.2017
15:30
KS Tymbark
0:0
Poprad Rytro
18.03.2017
15:30
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Lubań Maniowy
19.03.2017
15:30

17. kolejka 25.03.2017

Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Skalnik Kamionka Wielka
25.03.2017
15:30
Sokół Borzęcin Górny
1:4
Glinik Gorlice
25.03.2017
15:30
Tarnovia Tarnów
1:0
Poprad Rytro
25.03.2017
15:30
KS Tymbark
2:3
BKS Bochnia
25.03.2017
15:30
Poprad Rytro
1:2
Limanovia Limanowa
25.03.2017
15:30
Orkan Szczyrzyc
1:2
Barciczanka Barcice
26.03.2017
16:00
GKS Drwinia
1:6
Lubań Maniowy
26.03.2017
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Watra Białka Tatrzańska
26.03.2017
15:00

18. kolejka 01.04.2017

Watra Białka Tatrzańska
0:2
Barciczanka Barcice
01.04.2017
15:00
KS Tymbark
1:4
Wolania Wola Rzędzińska
01.04.2017
17:00
BKS Bochnia
1:1
Tarnovia Tarnów
01.04.2017
17:00
Glinik Gorlice
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
01.04.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:1
GKS Drwinia
01.04.2017
17:00
Poprad Rytro
2:0
Sokół Borzęcin Górny
02.04.2017
15:00
Lubań Maniowy
0:0
Poprad Muszyna
02.04.2017
16:30
Limanovia Limanowa
5:3
Orkan Szczyrzyc
02.04.2017
16:00

19. kolejka 08.04.2017

Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice
08.04.2017
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:0
Lubań Maniowy
08.04.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:4
Poprad Rytro
08.04.2017
17:00
GKS Drwinia
2:0
Glinik Gorlice
08.04.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
2:2
BKS Bochnia
08.04.2017
17:00
KS Tymbark
1:1
Watra Białka Tatrzańska
08.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:4
Poprad Rytro
09.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Wolania Wola Rzędzińska
09.04.2017
16:00

20. kolejka 15.04.2017

Barciczanka Barcice
1:0
KS Tymbark
15.04.2017
12:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.04.2017
12:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:1
Sokół Borzęcin Górny
15.04.2017
13:00
BKS Bochnia
4:0
Skalnik Kamionka Wielka
15.04.2017
13:00
Poprad Rytro
2:1
GKS Drwinia
15.04.2017
13:00
Glinik Gorlice
1:3
Poprad Muszyna
15.04.2017
12:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:0 v.o.
Orkan Szczyrzyc
15.04.2017
11:00
Lubań Maniowy
0:3
Limanovia Limanowa
15.04.2017
12:00

21. kolejka 22.04.2017

Limanovia Limanowa
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
22.04.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:4
Glinik Gorlice
22.04.2017
17:00
Poprad Muszyna
1:1
Poprad Rytro
22.04.2017
11:00
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Watra Białka Tatrzańska
22.04.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
Barciczanka Barcice
23.04.2017
16:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
23.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
KS Tymbark
23.04.2017
11:00

22. kolejka 29.04.2017

Barciczanka Barcice
:
Tarnovia Tarnów
29.04.2017
16:00
KS Tymbark
:
Sokół Borzęcin Górny
29.04.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Skalnik Kamionka Wielka
29.04.2017
16:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
GKS Drwinia
29.04.2017
16:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
29.04.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
29.04.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Lubań Maniowy
29.04.2017
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
30.04.2017
16:00

23. kolejka 03.05.2017

Jadowniczanka Jadowniki
:
Barciczanka Barcice
03.05.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
03.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Rytro
03.05.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
BKS Bochnia
03.05.2017
17:00
Poprad Muszyna
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.05.2017
 
GKS Drwinia
:
Watra Białka Tatrzańska
03.05.2017
18:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
KS Tymbark
03.05.2017
18:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Tarnovia Tarnów
03.05.2017
17:00

24. kolejka 06.05.2017

Barciczanka Barcice
:
Sokół Borzęcin Górny
06.05.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Skalnik Kamionka Wielka
06.05.2017
17:00
KS Tymbark
:
GKS Drwinia
06.05.2017
17:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
06.05.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Jadowniczanka Jadowniki
06.05.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Poprad Muszyna
07.05.2017
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orkan Szczyrzyc
07.05.2017
16:00
Poprad Rytro
:
Lubań Maniowy
07.05.2017
16:00

25. kolejka 13.05.2017

Glinik Gorlice
:
Barciczanka Barcice
13.05.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Poprad Rytro
13.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
:
Wolania Wola Rzędzińska
13.05.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Watra Białka Tatrzańska
13.05.2017
17:00
Poprad Muszyna
:
KS Tymbark
13.05.2017
17:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
13.05.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Borzęcin Górny
13.05.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
BKS Bochnia
14.05.2017
16:00

26. kolejka 20.05.2017

Barciczanka Barcice
:
Skalnik Kamionka Wielka
20.05.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
GKS Drwinia
20.05.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
20.05.2017
17:00
KS Tymbark
:
Orkan Szczyrzyc
20.05.2017
17:00
BKS Bochnia
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.05.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Limanovia Limanowa
21.05.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Lubań Maniowy
21.05.2017
16:00
Poprad Rytro
:
Glinik Gorlice
21.05.2017
17:00

27. kolejka 27.05.2017

Glinik Gorlice
:
BKS Bochnia
27.05.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Wolania Wola Rzędzińska
27.05.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Tarnovia Tarnów
27.05.2017
17:00
Poprad Muszyna
:
Sokół Borzęcin Górny
27.05.2017
17:00
GKS Drwinia
:
Skalnik Kamionka Wielka
27.05.2017
17:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
28.05.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
28.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
:
KS Tymbark
28.05.2017
17:00

28. kolejka 03.06.2017

Barciczanka Barcice
:
GKS Drwinia
03.06.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
03.06.2017
17:00
KS Tymbark
:
Lubań Maniowy
03.06.2017
17:00
BKS Bochnia
:
Poprad Rytro
03.06.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Muszyna
04.06.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orkan Szczyrzyc
04.06.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Jadowniczanka Jadowniki
04.06.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Glinik Gorlice
04.06.2017
17:00

29. kolejka 10.06.2017

BKS Bochnia
:
Barciczanka Barcice
10.06.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Watra Białka Tatrzańska
10.06.2017
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
KS Tymbark
10.06.2017
17:00
Limanovia Limanowa
:
Sokół Borzęcin Górny
10.06.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.06.2017
17:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
10.06.2017
11:00
Poprad Rytro
:
Wolania Wola Rzędzińska
11.06.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
Tarnovia Tarnów
11.06.2017
17:00

30. kolejka 17.06.2017

Barciczanka Barcice
:
Poprad Muszyna
17.06.2017
17:00
GKS Drwinia
:
Orkan Szczyrzyc
17.06.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Limanovia Limanowa
17.06.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Lubań Maniowy
17.06.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Jadowniczanka Jadowniki
17.06.2017
17:00
KS Tymbark
:
Glinik Gorlice
17.06.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Poprad Rytro
17.06.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
BKS Bochnia
17.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

21. kolejka 22.04.2017

22.04.2017
17:00
Limanovia Limanowa
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
22.04.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:4
Glinik Gorlice
22.04.2017
11:00
Poprad Muszyna
1:1
Poprad Rytro
22.04.2017
17:00
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Watra Białka Tatrzańska
23.04.2017
16:00
Lubań Maniowy
:
Barciczanka Barcice
23.04.2017
17:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
23.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
2:0
KS Tymbark

20. kolejka 15.04.2017

15.04.2017
12:00
Barciczanka Barcice
1:0
KS Tymbark
15.04.2017
12:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.04.2017
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:1
Sokół Borzęcin Górny
15.04.2017
13:00
BKS Bochnia
4:0
Skalnik Kamionka Wielka
15.04.2017
13:00
Poprad Rytro
2:1
GKS Drwinia
15.04.2017
12:00
Glinik Gorlice
1:3
Poprad Muszyna
15.04.2017
11:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:0 v.o.
Orkan Szczyrzyc
15.04.2017
12:00
Lubań Maniowy
0:3
Limanovia Limanowa

22. kolejka 29.04.2017

29.04.2017
16:00
Barciczanka Barcice
:
Tarnovia Tarnów
29.04.2017
17:00
KS Tymbark
:
Sokół Borzęcin Górny
29.04.2017
16:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Skalnik Kamionka Wielka
29.04.2017
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
GKS Drwinia
29.04.2017
17:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
29.04.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
29.04.2017
11:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Lubań Maniowy
30.04.2017
16:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2017
18:00
Zagłębie Lubin
1:1
Śląsk Wrocław
22.04.2017
18:00
Górnik Łęczna
3:1
Wisła Kraków
22.04.2017
18:00
Arka Gdynia
1:1
Wisła Płock
22.04.2017
18:00
Lech Poznań
3:0
Ruch Chorzów
22.04.2017
18:00
Pogoń Szczecin
3:1
Lechia Gdańsk
22.04.2017
18:00
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
22.04.2017
18:00
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
22.04.2017
18:00

I liga polska

Olimpia Grudziądz
3:1
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2017
19:00
MKS Kluczbork
2:2
Bytovia Bytów
22.04.2017
19:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Chrobry Głogów
22.04.2017
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Chojniczanka Chojnice
22.04.2017
17:00
GKS Tychy
2:2
Stomil Olsztyn
22.04.2017
18:00
Stal Mielec
3:3
GKS Katowice
22.04.2017
17:45
Wisła Puławy
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
22.04.2017
20:00

II liga polska

Olimpia Zambrów
6:2
Stal Stalowa Wola
22.04.2017
17:00
Błękitni Stargard Szczeciński
2:0
Kotwica Kołobrzeg
22.04.2017
15:00
Rozwój Katowice
1:1
Raków Częstochowa
22.04.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:0
Polonia Bytom
22.04.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Polonia Warszawa
22.04.2017
16:00
Legionovia Legionowo
1:2
Warta Poznań
22.04.2017
17:00
Gryf Wejherowo
4:1
GKS Bełchatów
22.04.2017
15:00

III liga (grupa IV)

Karpaty K.
3:1
Unia Tarnów
22.04.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
22.04.2017
15:00
Avia Świdnik
1:1
Resovia Rzeszów
22.04.2017
16:00
Podhale Nowy Targ
0:1
Soła Oświęcim
22.04.2017
17:00
MKS Trzebinia-Siersza
2:1
Cosmos Nowotaniec
22.04.2017
17:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin
22.04.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Spartakus Daleszyce
22.04.2017
11:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Jutrzenka Giebułtów
3:2
Skawinka Skawina
22.04.2017
16:00
Hutnik Kraków
5:0
Beskid Andrychów
22.04.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Michałowianka Michałowice
22.04.2017
16:00
Iskra Klecza Dolna
2:1
Cracovia II Kraków
22.04.2017
17:00
Nowa Proszowianka
2:3
Dalin Myślenice
23.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Unia Oświęcim
23.04.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:2
Pcimianka Pcim
23.04.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia Limanowa
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
22.04.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:4
Glinik Gorlice
22.04.2017
17:00
Poprad Muszyna
1:1
Poprad Rytro
22.04.2017
11:00
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Watra Białka Tatrzańska
22.04.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
Barciczanka Barcice
23.04.2017
16:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
23.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
KS Tymbark
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
0:2
Piliczanka Pilica
22.04.2017
16:00
Przemsza Klucze
3:0
Przebój Wolbrom
22.04.2017
14:30
Pogoń Miechów
2:2
Prądniczanka Kraków
22.04.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
1:1
Błękitni Modlnica
22.04.2017
12:00
Spójnia Osiek
0:4
Bolesław Bukowno
22.04.2017
11:00
KS Olkusz
2:1
Sokół Kocmyrzów
22.04.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.04.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:2
Świt Krzeszowice
22.04.2017
15:30
Podgórze Kraków
1:2
Tęcza Piekary
22.04.2017
11:00
Bronowianka Kraków
3:0
Piast Wołowice
22.04.2017
17:00
Prokocim Kraków
5:0
Iskra Radwanowice
22.04.2017
17:00
Borek Kraków
1:0
Wisła Jeziorzany
22.04.2017
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:0
Kmita Zabierzów
23.04.2017
14:00
Garbarnia II Kraków
4:0
Clepardia Kraków
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
22.04.2017
18:00
Czarni Staniątki
4:1
Pasternik Ochojno
22.04.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
2:3
Raba Dobczyce
22.04.2017
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
LKS Rudnik
22.04.2017
18:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Wolni Kłaj
22.04.2017
11:00
Wieliczanka Wieliczka
1:4
Orzeł Myślenice
23.04.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:4
Górnik Libiąż
22.04.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Brzezina Osiek
22.04.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:0
Cedron Brody
22.04.2017
16:00
Victoria Zalas
0:5
LKS Jawiszowice
22.04.2017
17:00
KS Chełmek
2:1
Halniak Maków Podhalański
22.04.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
5:0
LKS Żarki
22.04.2017
15:00
Orzeł Ryczów
2:1
Zagórzanka Zagórze
23.04.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec M.
1:4
MLKS Żabno
22.04.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
2:2
Orzeł Dębno
22.04.2017
17:00
Naprzód Sobolów
1:2
Okocimski Brzesko
22.04.2017
16:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
23.04.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
2:5
Dunajec Zakliczyn
23.04.2017
17:00
Górnik S.
1:3
Olimpia Kąty
23.04.2017
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Olimpia B.
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:1
LKS Nowa Jastrząbka
22.04.2017
17:00
Tuchovia Tuchów
10:0
Ikar Odporyszów
22.04.2017
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:3
LKS Wietrzychowice
23.04.2017
12:30
Łukovia Łukowa
3:0
KS US Śmigno
23.04.2017
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
GLKS Gromnik
23.04.2017
17:00
Wisła Szczucin
1:2
Victoria Koszyce Małe
23.04.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
23.04.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Jarmuta
22.04.2017
17:00
Helena Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
22.04.2017
17:00
Orzeł Wojnarowa
1:4
Sandecja II Nowy Sącz
22.04.2017
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
22.04.2017
16:00
Łosoś Łososina Dolna
4:1
Płomień Limanowa
23.04.2017
17:00
Sokół Słopnice
1:1
Zalesianka
23.04.2017
16:00
Kolejarz Stróże
:
KS Zakopane
23.04.2017
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
0:3
Partyzant Dojazdów
23.04.2017
16:00
Tytan Polekarcice
2:2
LKS Niedźwiedź
23.04.2017
14:00
Strażak Goszcza
4:1
Juvenia Prandocin
23.04.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
10:0
Szreniawa Koszyce
23.04.2017
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
0:0
Galicja Raciborowice
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Krakus Swoszowice
1:1
Dragon Szczyglice
22.04.2017
17:30
Strzelcy Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
22.04.2017
17:30
Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
23.04.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
26.04.2017
17:30

Klasa A (Kraków III)

LKS Libertów
2:5
Wiślanie II Jaśkowice
22.04.2017
16:00
Bieżanowianka Kraków
4:2
Strażak Rączna
22.04.2017
17:30
Tramwaj Kraków
1:0
Radziszowianka
22.04.2017
15:00
Iskra Krzęcin
1:0
Iskra Czułów
22.04.2017
17:00
Gajowianka Gaj
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
22.04.2017
17:00
Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
23.04.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Liszczanka Liszki
23.04.2017
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.04.2017
16:00
Zryw Szarów
4:2
Iskra Zakrzów
23.04.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Strażak Kokotów
23.04.2017
17:00
Złomex Branice
0:1
UKS Sygneczów
23.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
LKS Śledziejowice
23.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piłkarz Podłęże
23.04.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
1:1
Lubomir Wiśniowa
22.04.2017
19:00
Wróblowianka Wróblowice
2:3
Orzeł Nowa Wieś
22.04.2017
17:30
Clavia Świątniki Górne
0:0
Iskra Głogoczów
22.04.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
23.04.2017
15:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.04.2017
16:00
Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik II
23.04.2017
14:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Sęp Droginia
23.04.2017
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Rokita Kornatka
23.04.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Unia Jaroszowiec
4:1
Ospel Wierbka
22.04.2017
17:00
Legion Bydlin
2:4
Centuria Chechło
22.04.2017
11:00
Błysk Zederman
:
Strażak Przybysławice
22.04.2017
17:00
Promień Przeginia
2:2
Olimpia Łobzów
23.04.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
8:2
Laskowianka Laski
23.04.2017
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Prądnik Sułoszowa
23.04.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:1
Przebój II Wolbrom
23.04.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Korona Lgota
2:2
Orzeł Balin
22.04.2017
14:30
Fablok Chrzanów
2:0
Wolanka Wola Filipowska
22.04.2017
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Unia Kwaczała
22.04.2017
16:30
Wisła Jankowice
2:2
Błyskawica Maślachowice
22.04.2017
16:30
MKS Alwernia
5:2
Promyk Bolęcin
22.04.2017
16:00
Arka Babice
3:2
Tęcza Tenczynek
23.04.2017
11:00
Victoria Jaworzno
10:2
Start Kamień
23.04.2017
15:30

Klasa B (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
7:1
Trątnowianka Trątnowice
22.04.2017
17:00
Spartak Charsznica
4:0
Novi Narama
23.04.2017
11:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Zawisza Sulechów
23.04.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
4:3
Spartak Wielkanoc
23.04.2017
16:00
Agricola Klimontów
3:3
Ekler Baranówka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Wanda Nowa Huta
22.04.2017
17:00
Potok Więckowice
0:0
Tyniec Kraków
22.04.2017
15:00
Orlęta Rudawa
1:1
Wawel Kraków
22.04.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Promos Polonia Nowa Huta
22.04.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:5
Wisła Rząska
23.04.2017
11:00
Fitball Szklary
0:3
Błękitni II Modlnica
23.04.2017
17:30

Klasa B (Kraków III)

Piast S.
0:1
Rzozovia Rzozów
23.04.2017
16:00
Sokół Rybna
4:2
Armatura Kraków
23.04.2017
13:00
Błękitni Czułówek
1:2
Pychowianka Kraków
23.04.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Płomień Kostrze
23.04.2017
17:30
Borkowianka Borek Sz.
3:2
Orzeł 2012 Sidzina
23.04.2017
17:00
Radziszowianka II
0:1
Pozowianka Pozowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
0:2
Gdovia II Gdów
22.04.2017
17:00
Start Brzezie
3:1
Orzeł II Piaski Wielkie
22.04.2017
17:00
Sokół Chorągwica
5:3
Rożnowa
22.04.2017
17:00
Zieloni Niegowić
2:3
Czarnochowice
23.04.2017
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
23.04.2017
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:0 v.o.
Gryf Wiatowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Wicher Stróża
1:2
Jawor Jawornik
22.04.2017
17:00
Iskra Brzączowice
2:3
Górki Myślenice
23.04.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Cyrhla Krzczonów
23.04.2017
17:30
Cisy Harbutowice
1:4
Staw Polanka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Myślenice II)

Orzeł II Myślenice
0:0
Gościbia II Sułkowice
22.04.2017
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
:
Ospel II Wierbka
23.04.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
0:1
Stare Bukowno
23.04.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Sokół Gołaczewy
5:2
Czaple Male
23.04.2017
17:00
Orzeł K.
0:3
Trzy Buki Wierzchowisko
23.04.2017
13:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
0:5
Orzeł II Bębło
22.04.2017
17:00
Iskra Pałecznica
2:1
Universum Kraków
23.04.2017
17:00
LKS Polanowice
0:3
Słomniczanka II Słomniki
23.04.2017
17:00
Polonia Więcławice
:
LKS Niedźwiedź II
23.04.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Wisła II Jeziorzany
5:0
Topór Aleksandrowice
22.04.2017
17:30
Tęcza II Piekary
2:0
Sankowia Sanka
22.04.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:2
Wisła II Rząska
23.04.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Niegoszowianka
23.04.2017
14:30
Grom Kraków
1:3
Nadwiślan II Rusocice
23.04.2017
17:30

Klasa C (Wieliczka)

Promień Zakrzowiec
:
Czarni II Staniątki
22.04.2017
 
Promień Zakrzowiec
3:1
Czarnochowice II
22.04.2017
17:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Naprzód Ochmanów
23.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Złomex II Branice
23.04.2017
14:00
Wiarusy II
:
Ledniczanka
23.04.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

Korona Kielce
5:0
Neptun Końskie
22.04.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:1
AS Progres Kraków
22.04.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
22.04.2017
12:00
Wisła Kraków
3:2
Cracovia Kraków
22.04.2017
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
GKS Bełchatów
22.04.2017
15:00
Jagiellonia
1:1
SMS Łódź
22.04.2017
11:00
Znicz Pruszków
0:4
Resovia Rzeszów
23.04.2017
17:00
Stal Mielec
2:4
Legia Warszawa
23.04.2017
12:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
26.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Limanovia Limanowa
3:4
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
12:00
Garbarnia Kraków
3:0
Hutnik Kraków
23.04.2017
14:30
AS Progres II
3:1
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Sokół Słopnice
8:1
Soła Oświęcim
22.04.2017
11:00
Dunajec Zakliczyn
0:1
Nowa Proszowianka
22.04.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:3
MKS Trzebinia
22.04.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Krakus Nowa Huta
23.04.2017
10:00
SMS Kraków
4:0
Zatorzanka Zator
23.04.2017
09:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Gdovia Gdów
2:0
Borek Kraków
22.04.2017
16:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Gościbia Sułkowice
22.04.2017
09:00
Górnik Wieliczka
3:1
Kmita Zabierzów
23.04.2017
10:00
Prokocim Kraków
6:0
UKS Sygneczów
23.04.2017
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów Młd (gr.D)

Karpaty Krosno
0:1
Korona Kielce
22.04.2017
13:00
AP 21 Kraków
0:1
Motor Lublin
22.04.2017
14:30
Górnik Ł.
1:2
Cracovia Kraków
23.04.2017
14:00
KKP Korona Kielce
1:3
Stal Mielec
23.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. mistrzowska)

Unia Tarnów
2:3
AS Progres Kraków
22.04.2017
10:00
Hutnik Kraków
0:2
Wisła Kraków
22.04.2017
13:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Wisła II Kraków
22.04.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa I)

SMS Kraków
1:2
Garbarnia Kraków
22.04.2017
10:30
BKS Bochnia
3:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.04.2017
12:30

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

Fablok Chrzanów
2:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
10:00
Progres II
3:2
Profi Zielonki
22.04.2017
13:00
Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
23.04.2017
12:30

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

Kmita Zabierzów
1:5
Jadwiga Kraków
22.04.2017
10:00
AP 21 II Kraków
3:4
Pcimianka
23.04.2017
13:00
Górnik Wieliczka
4:0
Prokocim Kraków
23.04.2017
13:00
Pcimianka
:
Górnik Wieliczka
26.04.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Tramwaj Kraków
26.04.2017
16:30

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

PUKS Karol Wadowice
1:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
11:00
Unia Tarnów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
0:3
Limanovia
22.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
3:0
MOSiR Bochnia
22.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
0:4
Cracovia Kraków
22.04.2017
10:00
Górnik Libiąż
0:12
Wisła Kraków
22.04.2017
10:00
AP 21 Kraków
3:1
Orzeł Myślenice
23.04.2017
14:30

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

Wawel Kraków
0:3 v.o.
Wisła II Kraków
22.04.2017
 
Fablok Chrzanów
1:4
Glinik
22.04.2017
14:00
Cracovia II
0:0
Krakus II Nowa Huta
22.04.2017
11:00
AS Progres II Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.04.2017
13:00

Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
3:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
14:00
Krakus Nowa Huta
0:2
Unia Tarnów
22.04.2017
13:00
MUKS TAP Tarnów
0:5
Wisła Kraków
22.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
1:0
Unia ZSS Tarnów
23.04.2017
11:00
Cracovia Kraków
0:2
AP 21 Kraków
23.04.2017
10:00
Pcimianka
1:2
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
10:00
PUKS Karol Wadowice
:
Wisła Kraków
25.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
26.04.2017
16:30
MUKS TAP Tarnów
:
AP 21 Kraków
26.04.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Euromaster Głogów
3:2
Red Devils Chojnice
22.04.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
4:1
AZS UG Gdańsk
22.04.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
6:2
Red Dragons Pniewy
22.04.2017
18:00
Piast Gliwice
6:2
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2017
18:00
Clearex Chorzów
3:1
FC Toruń
22.04.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2017
18:00

Futsal I Liga, gr. południowa

Orzeł Jelcz-Laskowice
7:2
Futsal Nowiny
22.04.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
7:3
Heiro Rzeszów
22.04.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Malwee Łódź
22.04.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
22.04.2017
11:30
SMS Łódź
5:2
Olimpia Szczecin
23.04.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
2:2
AZS PWSZ Wałbrzych
23.04.2017
11:00
AZS Wrocław
2:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
23.04.2017
11:00
GOSIRki Piaseczno
1:2
Mitech Żywiec
23.04.2017
11:00

I liga Kobiet, gr. południowa

Czwórka Radom
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
22.04.2017
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:0
Resovia Rzeszów
22.04.2017
15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Wanda Nowa Huta
23.04.2017
16:00
Rolnik Głogówek
3:0
Gol Częstochowa
23.04.2017
11:00
ULKS Bogdańczowice
0:2
AZS II Wrocław
23.04.2017
11:00

Krakowska Liga Futsalu (gr. mistrzowska)

Metalodlew
:
Probud
24.04.2017
20:45
Unihut
:
CK Browar
24.04.2017
20:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Antrans Bis
24.04.2017
22:15

Krakowska Liga Futsalu (gr. spadkowa)

Fortuna&Friends
:
Maximus
24.04.2017
18:30
Luk Term
:
Walkover
24.04.2017
19:15
Dream Team Słomniki
:
Vamos
24.04.2017
21:30

Futmal Liga Typera (A)

Przemek Witkowski
5:2
Leszek Ochojna
22.04.2017
 
Michał Bartyzel**
3:4
Eryk Chuchro
22.04.2017
 

Futmal Liga Typera (B)

Marek Matoga
4:2
Damian Kuźma
22.04.2017
 
Bartłomiej Zasadni
4:4
Mateusz Matoga
22.04.2017
 

Futmal Liga Typera (C)

Grażyna Renia Nowak
5:2
Staszek Nowak
22.04.2017
 
Kamil Sikora*
4:0
Kamil Kaczor
22.04.2017
 

Futmal Liga Typera (D)

Konrad Kęcki
4:4
Anna D-Nowak
22.04.2017
 
Maria Lizoń***
3:5
Marcin Nowak
22.04.2017
 

I liga oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:6
Wisła Kraków
24.04.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
24.04.2017
18:00
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.04.2017
18:00
przełożony
Cracovia Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
24.04.2017
18:30
Clepardia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
24.04.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Opatkowianka Opatkowice
24.04.2017
18:00
Krakus Swoszowice
3:0
Armatura Kraków
24.04.2017
18:00
Tyniec Kraków
1:2
Strzelcy
24.04.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:4
Dąbski
24.04.2017
18:00
Wieczysta Kraków
0:3
Wanda Kraków
24.04.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

GKS Góra
1:0
Kuloodporni Bielsko-Biała
22.04.2017
11:15
Husaria Kraków
2:0
Gloria Varsovia
22.04.2017
12:15
Anpfif Hoffenheim
0:2
Kuloodporni Bielsko-Biała
22.04.2017
14:00
GKS Góra
3:2
Husaria Kraków
22.04.2017
15:30
Anpfif Hoffenheim
0:3
Gloria Varsovia
22.04.2017
16:30
Husaria Kraków
0:0
Kuloodporni Bielsko-Biała
23.04.2017
09:00
GKS Góra
0:0
Anpfif Hoffenheim
23.04.2017
10:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
0:0
Gloria Varsovia
23.04.2017
11:30
Anpfif Hoffenheim
0:1
Husaria Kraków
23.04.2017
13:00
GKS Góra
1:2
Gloria Varsovia
23.04.2017
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny