facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Przemsza Klucze
4:0
Grębałowianka Kraków
13.08.2016
17:00
Piliczanka Pilica
3:0
Spójnia Osiek
13.08.2016
17:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Orzeł Iwanowice
13.08.2016
10:00
Błękitni Modlnica
4:1
Zieleńczanka Zielonki
13.08.2016
17:30
Bolesław Bukowno
0:2
Sokół Kocmyrzów
13.08.2016
17:00
Pogoń Miechów
4:0
Leśnik Gorenice
14.08.2016
17:00
Przebój Wolbrom
1:2
KS Olkusz
14.08.2016
17:00

2. kolejka 20.08.2016

Leśnik Gorenice
1:4
Sokół Kocmyrzów
20.08.2016
17:00
Zieleńczanka Zielonki
5:0
Bolesław Bukowno
20.08.2016
17:00
KS Olkusz
3:3
Prądniczanka Kraków
20.08.2016
17:00
Spójnia Osiek
2:0
Przebój Wolbrom
20.08.2016
17:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Piliczanka Pilica
20.08.2016
11:00
Pogoń Miechów
0:4
Przemsza Klucze
20.08.2016
17:00
Orzeł Iwanowice
4:1
Błękitni Modlnica
21.08.2016
17:00

3. kolejka 27.08.2016

Przemsza Klucze
3:0 v.o.
Leśnik Gorenice
27.08.2016
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Leśnika, na boisku 1:1
Piliczanka Pilica
1:1
Pogoń Miechów
27.08.2016
17:00
Przebój Wolbrom
1:3
Grębałowianka Kraków
27.08.2016
17:00
Prądniczanka Kraków
4:0
Spójnia Osiek
27.08.2016
17:00
Błękitni Modlnica
3:4
KS Olkusz
27.08.2016
17:00
Bolesław Bukowno
2:4
Orzeł Iwanowice
27.08.2016
17:00
Sokół Kocmyrzów
5:1
Zieleńczanka Zielonki
27.08.2016
17:00

4. kolejka 03.09.2016

Leśnik Gorenice
0:3
Zieleńczanka Zielonki
03.09.2016
17:00
KS Olkusz
2:1
Bolesław Bukowno
03.09.2016
17:00
Spójnia Osiek
2:3
Błękitni Modlnica
03.09.2016
11:00
Grębałowianka Kraków
0:2
Prądniczanka Kraków
03.09.2016
16:30
Przemsza Klucze
0:2
Piliczanka Pilica
03.09.2016
14:30
Pogoń Miechów
1:2
Przebój Wolbrom
04.09.2016
17:00
Orzeł Iwanowice
4:3
Sokół Kocmyrzów
11.11.2016
13:30

5. kolejka 10.09.2016

Piliczanka Pilica
2:0
Leśnik Gorenice
10.09.2016
16:00
Prądniczanka Kraków
1:0
Pogoń Miechów
10.09.2016
16:00
Błękitni Modlnica
0:4
Grębałowianka Kraków
10.09.2016
16:30
Bolesław Bukowno
2:1
Spójnia Osiek
10.09.2016
16:30
Sokół Kocmyrzów
2:3
KS Olkusz
10.09.2016
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:2
Orzeł Iwanowice
10.09.2016
16:30
Przebój Wolbrom
3:0
Przemsza Klucze
11.09.2016
16:30

6. kolejka 17.09.2016

Leśnik Gorenice
2:1
Orzeł Iwanowice
17.09.2016
16:30
KS Olkusz
4:1
Zieleńczanka Zielonki
17.09.2016
16:30
Spójnia Osiek
4:1
Sokół Kocmyrzów
17.09.2016
11:00
Grębałowianka Kraków
3:1
Bolesław Bukowno
17.09.2016
16:00
Przemsza Klucze
1:1
Prądniczanka Kraków
17.09.2016
16:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
17.09.2016
16:00
Pogoń Miechów
0:3
Błękitni Modlnica
18.09.2016
16:00

7. kolejka 24.09.2016

Przebój Wolbrom
4:1
Leśnik Gorenice
24.09.2016
16:00
Prądniczanka Kraków
5:0
Piliczanka Pilica
24.09.2016
16:00
Błękitni Modlnica
3:7
Przemsza Klucze
24.09.2016
16:00
Bolesław Bukowno
3:2
Pogoń Miechów
24.09.2016
16:00
Sokół Kocmyrzów
1:2
Grębałowianka Kraków
24.09.2016
16:00
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Spójnia Osiek
24.09.2016
16:00
Orzeł Iwanowice
4:2
KS Olkusz
25.09.2016
16:00

8. kolejka 01.10.2016

Leśnik Gorenice
1:2
KS Olkusz
01.10.2016
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Orzeł Iwanowice
01.10.2016
11:00
Grębałowianka Kraków
1:0
Zieleńczanka Zielonki
01.10.2016
15:30
Pogoń Miechów
1:3
Sokół Kocmyrzów
01.10.2016
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Bolesław Bukowno
01.10.2016
16:00
Piliczanka Pilica
1:2
Błękitni Modlnica
01.10.2016
15:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.10.2016
16:00

9. kolejka 08.10.2016

Prądniczanka Kraków
3:0
Leśnik Gorenice
08.10.2016
14:30
Błękitni Modlnica
2:7
Przebój Wolbrom
08.10.2016
15:30
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
08.10.2016
15:30
Sokół Kocmyrzów
4:1
Przemsza Klucze
08.10.2016
15:00
Zieleńczanka Zielonki
5:1
Pogoń Miechów
08.10.2016
15:30
KS Olkusz
5:3
Spójnia Osiek
08.10.2016
15:30
Orzeł Iwanowice
0:1
Grębałowianka Kraków
09.10.2016
15:30

10. kolejka 15.10.2016

Leśnik Gorenice
1:3
Spójnia Osiek
15.10.2016
15:30
Grębałowianka Kraków
0:2
KS Olkusz
15.10.2016
15:00
Przemsza Klucze
4:2
Zieleńczanka Zielonki
15.10.2016
15:30
Piliczanka Pilica
1:4
Sokół Kocmyrzów
15.10.2016
15:00
Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
15.10.2016
15:30
Pogoń Miechów
2:2
Orzeł Iwanowice
16.10.2016
15:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
16.10.2016
15:00

11. kolejka 22.10.2016

Bolesław Bukowno
0:5
Prądniczanka Kraków
22.10.2016
15:00
Sokół Kocmyrzów
5:3
Przebój Wolbrom
22.10.2016
15:00
Orzeł Iwanowice
2:1
Przemsza Klucze
22.10.2016
11:00
KS Olkusz
3:0
Pogoń Miechów
22.10.2016
15:00
Spójnia Osiek
1:2
Grębałowianka Kraków
22.10.2016
11:00
Zieleńczanka Zielonki
1:0
Piliczanka Pilica
11.11.2016
11:00
Błękitni Modlnica
8:2
Leśnik Gorenice
12.11.2016
11:00

12. kolejka 29.10.2016

Leśnik Gorenice
1:0
Grębałowianka Kraków
29.10.2016
15:00
Pogoń Miechów
0:0
Spójnia Osiek
29.10.2016
15:00
Przemsza Klucze
0:3
KS Olkusz
29.10.2016
15:00
Piliczanka Pilica
2:2
Orzeł Iwanowice
29.10.2016
15:00
Przebój Wolbrom
3:2
Zieleńczanka Zielonki
29.10.2016
15:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Sokół Kocmyrzów
29.10.2016
15:00
Błękitni Modlnica
6:0
Bolesław Bukowno
29.10.2016
15:00

13. kolejka 05.11.2016

Bolesław Bukowno
0:1
Leśnik Gorenice
05.11.2016
13:00
Sokół Kocmyrzów
2:3
Błękitni Modlnica
05.11.2016
13:00
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Prądniczanka Kraków
05.11.2016
13:30
Orzeł Iwanowice
3:3
Przebój Wolbrom
05.11.2016
13:00
KS Olkusz
1:3
Piliczanka Pilica
05.11.2016
13:00
Spójnia Osiek
4:1
Przemsza Klucze
05.11.2016
13:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
05.11.2016
13:00

14. kolejka 25.03.2017

Leśnik Gorenice
1:0
Pogoń Miechów
25.03.2017
15:00
Spójnia Osiek
1:2
Piliczanka Pilica
25.03.2017
15:00
KS Olkusz
2:0
Przebój Wolbrom
25.03.2017
15:00
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Błękitni Modlnica
25.03.2017
15:00
Sokół Kocmyrzów
3:2
Bolesław Bukowno
25.03.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
Prądniczanka Kraków
26.03.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Przemsza Klucze
05.04.2017
17:00

15. kolejka 01.04.2017

Sokół Kocmyrzów
1:0
Leśnik Gorenice
01.04.2017
16:30
Bolesław Bukowno
1:1
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2017
16:30
Błękitni Modlnica
Orzeł Iwanowice
01.04.2017
16:30
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
01.04.2017
13:00
Przebój Wolbrom
0:3
Spójnia Osiek
01.04.2017
16:00
Piliczanka Pilica
0:0
Grębałowianka Kraków
01.04.2017
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Pogoń Miechów
01.04.2017
16:00

16. kolejka 08.04.2017

Leśnik Gorenice
1:1
Przemsza Klucze
08.04.2017
15:00
Pogoń Miechów
1:1
Piliczanka Pilica
08.04.2017
16:00
Grębałowianka Kraków
Przebój Wolbrom
08.04.2017
16:00
Spójnia Osiek
0:3
Prądniczanka Kraków
08.04.2017
16:00
KS Olkusz
3:0
Błękitni Modlnica
08.04.2017
17:00
Zieleńczanka Zielonki
2:5
Sokół Kocmyrzów
08.04.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Bolesław Bukowno
09.04.2017
11:00

17. kolejka 15.04.2017

Zieleńczanka Zielonki
0:1
Leśnik Gorenice
15.04.2017
11:00
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Iwanowice
15.04.2017
11:00
Bolesław Bukowno
0:1
KS Olkusz
15.04.2017
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Spójnia Osiek
15.04.2017
14:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
15.04.2017
11:00
Przebój Wolbrom
1:2
Pogoń Miechów
15.04.2017
16:00
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
15.04.2017
12:00

18. kolejka 22.04.2017

Leśnik Gorenice
0:2
Piliczanka Pilica
22.04.2017
16:00
Przemsza Klucze
3:0
Przebój Wolbrom
22.04.2017
14:30
Pogoń Miechów
2:2
Prądniczanka Kraków
22.04.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
Błękitni Modlnica
22.04.2017
12:00
Spójnia Osiek
0:4
Bolesław Bukowno
22.04.2017
11:00
KS Olkusz
2:1
Sokół Kocmyrzów
22.04.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Zieleńczanka Zielonki
23.04.2017
14:00

19. kolejka 29.04.2017

Sokół Kocmyrzów
4:1
Spójnia Osiek
29.04.2017
11:00
Bolesław Bukowno
2:0
Grębałowianka Kraków
29.04.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
Leśnik Gorenice
30.04.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
24.05.2017
17:30
Przebój Wolbrom
2:2
Piliczanka Pilica
24.05.2017
18:15
Zieleńczanka Zielonki
3:3
KS Olkusz
31.05.2017
18:30
Błękitni Modlnica
2:1
Pogoń Miechów
14.06.2017
18:30

20. kolejka 06.05.2017

Leśnik Gorenice
3:2
Przebój Wolbrom
06.05.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:3
Prądniczanka Kraków
06.05.2017
17:00
Pogoń Miechów
2:2
Bolesław Bukowno
06.05.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
1:1
Sokół Kocmyrzów
06.05.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:1
Zieleńczanka Zielonki
06.05.2017
17:00
KS Olkusz
Orzeł Iwanowice
06.05.2017
17:30
Przemsza Klucze
4:1
Błękitni Modlnica
07.05.2017
17:00

21. kolejka 13.05.2017

KS Olkusz
2:0
Leśnik Gorenice
13.05.2017
18:00
Zieleńczanka Zielonki
2:0
Grębałowianka Kraków
13.05.2017
17:30
Sokół Kocmyrzów
7:2
Pogoń Miechów
13.05.2017
18:00
Bolesław Bukowno
1:0
Przemsza Klucze
13.05.2017
15:30
Błękitni Modlnica
5:1
Piliczanka Pilica
13.05.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
Przebój Wolbrom
13.05.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
14.05.2017
14:00

22. kolejka 20.05.2017

Leśnik Gorenice
0:2
Prądniczanka Kraków
20.05.2017
17:00
Piliczanka Pilica
6:1
Bolesław Bukowno
20.05.2017
12:00
Przemsza Klucze
1:2
Sokół Kocmyrzów
20.05.2017
18:00
Pogoń Miechów
1:0
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2017
15:30
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
20.05.2017
17:00
Spójnia Osiek
1:2
KS Olkusz
20.05.2017
17:00
Przebój Wolbrom
2:2
Błękitni Modlnica
21.05.2017
17:00

23. kolejka 27.05.2017

Spójnia Osiek
1:1
Leśnik Gorenice
27.05.2017
18:00
KS Olkusz
0:2
Grębałowianka Kraków
27.05.2017
18:00
Zieleńczanka Zielonki
3:1
Przemsza Klucze
27.05.2017
18:00
Sokół Kocmyrzów
2:1
Piliczanka Pilica
27.05.2017
18:00
Bolesław Bukowno
6:0
Przebój Wolbrom
27.05.2017
18:00
Błękitni Modlnica
3:2
Prądniczanka Kraków
27.05.2017
18:00
Orzeł Iwanowice
Pogoń Miechów
28.05.2017
14:00

24. kolejka 03.06.2017

Leśnik Gorenice
2:2
Błękitni Modlnica
03.06.2017
18:00
Przebój Wolbrom
1:3
Sokół Kocmyrzów
03.06.2017
17:00
Piliczanka Pilica
3:1
Zieleńczanka Zielonki
03.06.2017
16:30
Pogoń Miechów
1:3
KS Olkusz
03.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
3:1
Spójnia Osiek
03.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
Bolesław Bukowno
04.06.2017
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Orzeł Iwanowice
04.06.2017
17:00

25. kolejka 10.06.2017

Grębałowianka Kraków
3:1
Leśnik Gorenice
10.06.2017
15:00
Spójnia Osiek
5:0
Pogoń Miechów
10.06.2017
11:00
KS Olkusz
0:1
Przemsza Klucze
10.06.2017
18:30
Zieleńczanka Zielonki
5:2
Przebój Wolbrom
10.06.2017
18:00
Sokół Kocmyrzów
1:1
Prądniczanka Kraków
10.06.2017
18:00
Bolesław Bukowno
2:4
Błękitni Modlnica
10.06.2017
18:00
Orzeł Iwanowice
1:4
Piliczanka Pilica
11.06.2017
12:00

26. kolejka 17.06.2017

Piliczanka Pilica
0:1
KS Olkusz
14.06.2017
18:00
Przemsza Klucze
5:0
Spójnia Osiek
16.06.2017
18:00
Błękitni Modlnica
6:4
Sokół Kocmyrzów
17.06.2017
16:00
Leśnik Gorenice
1:2
Bolesław Bukowno
18.06.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
18.06.2017
11:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
18.06.2017
11:00
Pogoń Miechów
0:1
Grębałowianka Kraków
18.06.2017
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Piliczanka Pilica
0:1
KS Olkusz
16.06.2017
18:00
Przemsza Klucze
5:0
Spójnia Osiek
17.06.2017
16:00
Błękitni Modlnica
6:4
Sokół Kocmyrzów
18.06.2017
11:00
Leśnik Gorenice
1:2
Bolesław Bukowno
18.06.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
18.06.2017
11:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
18.06.2017
11:00
Pogoń Miechów
0:1
Grębałowianka Kraków

26. kolejka 17.06.2017

14.06.2017
18:00
Piliczanka Pilica
0:1
KS Olkusz
16.06.2017
18:00
Przemsza Klucze
5:0
Spójnia Osiek
17.06.2017
16:00
Błękitni Modlnica
6:4
Sokół Kocmyrzów
18.06.2017
11:00
Leśnik Gorenice
1:2
Bolesław Bukowno
18.06.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
18.06.2017
11:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
18.06.2017
11:00
Pogoń Miechów
0:1
Grębałowianka Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
15.10.2017
18:00
Zagłębie Lubin
3:2
Górnik Zabrze
15.10.2017
15:30
Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00
Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

III liga (gr. IV)

Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
15.10.2017
15:00
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
15.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia II Kraków
7:1
Nadwiślan Kraków
15.10.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
15.10.2017
15:00
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
0:0
KS Chełmek
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Radłovia Radłów
15.10.2017
15:00
Sokół Maszkienice
2:3
Orzeł Dębno
15.10.2017
14:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Nowa Jastrząbka
4:1
LKS Wietrzychowice
15.10.2017
11:00
MLKS II Żabno
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
15.10.2017
11:00
Łukovia Łukowa
0:3
Wisła Szczucin
15.10.2017
12:00
GLKS Gromnik
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.10.2017
15:00
Olimpia Wojnicz
0:1
LUKS Skrzyszów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Bobowa
15.10.2017
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
LKS Rupniów
15.10.2017
15:00
Płomień Limanowa
0:5
Orkan Szczyrzyc
15.10.2017
15:00
Jarmuta
3:2
Huragan Waksmund
15.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Maszycanka Maszyce
15.10.2017
15:00
Strażak Goszcza
4:2
Juvenia Prandocin
15.10.2017
15:00
MKS Skała 2004
1:4
Hutnik II Kraków
15.10.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:1
Partyzant Dojazdów
15.10.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:3
Orzeł Bębło
15.10.2017
15:45

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:3
JKS Zelków
15.10.2017
11:00
Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa A (Kraków III)

Strażak Rączna
1:11
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Wiarusy Igołomia
4:1
Zieloni Niegowić
15.10.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
0:3
Piast Łapanów
15.10.2017
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wieliczanka Wieliczka
15.10.2017
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Błękitni Bodzanów
15.10.2017
15:00
UKS Sygneczów
4:1
Zryw Szarów
15.10.2017
15:30

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
15.10.2017
16:00
Rokita Kornatka
5:0
Górki Myślenice
15.10.2017
12:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Lubomir Wiśniowa
15.10.2017
15:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
1:4
Olimpia Łobzów
15.10.2017
14:00
Promień Przeginia
2:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
2:1
Start Kamień
15.10.2017
16:00
Arka Babice
4:1
Victoria Zalas
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
0:2
Polonia Wilczkowice
15.10.2017
11:00
Agricola Klimontów
5:2
Novi Narama
15.10.2017
12:00
Płomień Kościelec
0:1
Zawisza Sulechów
15.10.2017
15:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Sparta Skrzeszowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
15:30
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast S.
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:0
Batory Wola Batorska
15.10.2017
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Błyskawica Wyciąże
15.10.2017
15:30
Gryf Wiatowice
4:2
Sokół Chorągwica
15.10.2017
15:30
Iskra Zakrzów
6:0
Promień Zakrzowiec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
2:1
Dukla Bysina
15.10.2017
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Grodzisko Raciechowice
15.10.2017
14:00
Wicher Stróża
0:3
Hejnał Krzyszkowice
15.10.2017
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:6
Iskra Brzączowice
15.10.2017
15:00
Staw Polanka
1:3
Jawor Jawornik
15.10.2017
16:00
Raba II Dobczyce
1:7
Orzeł II Myślenice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
4:2
Pilica Wierbka
15.10.2017
15:00
Spójnia II Osiek
8:3
Hetman Dłużec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Trzy Buki Wierzchowisko
5:0
Błękitni Falniów
15.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
4:6
Sokół Gołaczewy
15.10.2017
15:00
Victoria Smroków
3:1
Czapla Czaple Male
15.10.2017
10:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Orzeł K.
15.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
15:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice
15.10.2017
14:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
:
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II
15.10.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II
15.10.2017
14:00
Czarnochowice II
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:30
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.10.2017
15:00
Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.10.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
2:1
SMS Kraków
15.10.2017
10:00
Unia Tarnów
2:3
Limanovia Limanowa
15.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
3:1
BKS Bochnia
15.10.2017
10:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
15.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Juventa
0:3
Karpaty Krosno
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.10.2017
10:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Stal M.
0:1
Wisła Kraków
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
1:0
Wolania
15.10.2017
13:15
Limanovia
3:3
Orzeł Myślenice
15.10.2017
15:00
AS Progres Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
15.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
15.10.2017
11:00
Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Clearex Chorzów
3:3
AZS UG Gdańsk
15.10.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
15.10.2017
15:00
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
15.10.2017
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.10.2017
12:00
Praga Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.10.2017
17:00