facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Gdovia Gdów
2:3
Wieliczanka Wieliczka
13.08.2016
18:00
Gościbia Sułkowice
2:3
Tempo Rzeszotary
13.08.2016
11:00
Karpaty Siepraw
2:2
Targowianka Targowisko
13.08.2016
17:00
Pasternik Ochojno
3:3
Górnik Wieliczka
13.08.2016
16:00
Orzeł Myślenice
7:1
LKS Rudnik
13.08.2016
13:00
Raba Dobczyce
2:3
LKS Mogilany
13.08.2016
16:00
Wolni Kłaj
2:3
Czarni Staniątki
14.08.2016
17:00

2. kolejka 20.08.2016

Górnik Wieliczka
1:0
Orzeł Myślenice
20.08.2016
17:00
Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
20.08.2016
17:00
Tempo Rzeszotary
3:3
Karpaty Siepraw
20.08.2016
17:00
Czarni Staniątki
7:1
Gdovia Gdów
20.08.2016
17:00
LKS Mogilany
6:1
Wolni Kłaj
21.08.2016
17:00
LKS Rudnik
2:4
Raba Dobczyce
21.08.2016
17:00
Wieliczanka Wieliczka
0:6
Gościbia Sułkowice
21.08.2016
17:00

3. kolejka 27.08.2016

Raba Dobczyce
2:1
Górnik Wieliczka
26.08.2016
18:00
Wolni Kłaj
0:1
Gdovia Gdów
27.08.2016
17:00
Gościbia Sułkowice
1:2
Czarni Staniątki
27.08.2016
17:00
Karpaty Siepraw
3:0
Wieliczanka Wieliczka
27.08.2016
17:00
LKS Mogilany
3:0
LKS Rudnik
27.08.2016
17:00
Pasternik Ochojno
1:3
Tempo Rzeszotary
28.08.2016
17:00
Orzeł Myślenice
2:2
Targowianka Targowisko
28.08.2016
17:00

4. kolejka 03.09.2016

Górnik Wieliczka
0:1
LKS Mogilany
03.09.2016
17:00
Targowianka Targowisko
0:3
Raba Dobczyce
03.09.2016
11:00
Tempo Rzeszotary
2:4
Orzeł Myślenice
03.09.2016
17:00
Czarni Staniątki
0:0
Karpaty Siepraw
03.09.2016
17:00
Gdovia Gdów
2:4
Gościbia Sułkowice
03.09.2016
17:00
LKS Rudnik
1:8
Wolni Kłaj
04.09.2016
16:30
Wieliczanka Wieliczka
3:2
Pasternik Ochojno
04.09.2016
17:00

5. kolejka 10.09.2016

Karpaty Siepraw
5:1
Gdovia Gdów
10.09.2016
11:00
Pasternik Ochojno
2:0
Czarni Staniątki
10.09.2016
16:30
Orzeł Myślenice
2:1
Wieliczanka Wieliczka
10.09.2016
16:30
Raba Dobczyce
1:1
Tempo Rzeszotary
10.09.2016
15:00
LKS Rudnik
1:5
Górnik Wieliczka
10.09.2016
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Gościbia Sułkowice
11.09.2016
16:00
LKS Mogilany
2:0
Targowianka Targowisko
11.09.2016
17:00

6. kolejka 17.09.2016

Górnik Wieliczka
6:3
Wolni Kłaj
17.09.2016
16:00
Tempo Rzeszotary
2:2
LKS Mogilany
17.09.2016
16:00
Czarni Staniątki
3:2
Orzeł Myślenice
17.09.2016
16:00
Gdovia Gdów
1:3
Pasternik Ochojno
17.09.2016
16:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Karpaty Siepraw
17.09.2016
11:00
Targowianka Targowisko
4:3
LKS Rudnik
18.09.2016
16:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Raba Dobczyce
18.09.2016
16:00

7. kolejka 24.09.2016

Orzeł Myślenice
2:0
Gdovia Gdów
24.09.2016
15:00
Raba Dobczyce
1:2
Czarni Staniątki
24.09.2016
16:00
LKS Rudnik
0:2
Tempo Rzeszotary
24.09.2016
16:00
Górnik Wieliczka
4:1
Targowianka Targowisko
24.09.2016
16:00
Wolni Kłaj
3:2
Karpaty Siepraw
25.09.2016
15:30
Pasternik Ochojno
2:2
Gościbia Sułkowice
25.09.2016
15:30
LKS Mogilany
7:1
Wieliczanka Wieliczka
25.09.2016
16:00

8. kolejka 01.10.2016

Tempo Rzeszotary
2:1
Górnik Wieliczka
01.10.2016
16:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
LKS Rudnik
01.10.2016
16:00
Czarni Staniątki
1:1
LKS Mogilany
01.10.2016
16:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Orzeł Myślenice
01.10.2016
15:00
Karpaty Siepraw
4:2
Pasternik Ochojno
01.10.2016
13:00
Targowianka Targowisko
1:2
Wolni Kłaj
02.10.2016
16:00
Gdovia Gdów
1:3
Raba Dobczyce
05.10.2016
16:00

9. kolejka 08.10.2016

Orzeł Myślenice
3:2
Karpaty Siepraw
08.10.2016
15:00
Raba Dobczyce
2:3
Gościbia Sułkowice
08.10.2016
15:00
Górnik Wieliczka
2:1
Wieliczanka Wieliczka
08.10.2016
15:00
Targowianka Targowisko
0:2
Tempo Rzeszotary
08.10.2016
15:00
Wolni Kłaj
1:2
Pasternik Ochojno
09.10.2016
15:00
LKS Mogilany
1:1
Gdovia Gdów
09.10.2016
15:00
LKS Rudnik
2:1
Czarni Staniątki
09.10.2016
15:00

10. kolejka 15.10.2016

Tempo Rzeszotary
1:5
Wolni Kłaj
15.10.2016
15:00
Wieliczanka Wieliczka
0:2
Targowianka Targowisko
15.10.2016
15:00
Czarni Staniątki
0:4
Górnik Wieliczka
15.10.2016
15:00
Gościbia Sułkowice
1:4
LKS Mogilany
15.10.2016
15:00
Karpaty Siepraw
3:1
Raba Dobczyce
15.10.2016
15:00
Gdovia Gdów
2:1
LKS Rudnik
16.10.2016
15:00
Pasternik Ochojno
1:1
Orzeł Myślenice
16.10.2016
15:30

11. kolejka 22.10.2016

Raba Dobczyce
2:4
Pasternik Ochojno
22.10.2016
15:00
Targowianka Targowisko
2:4
Czarni Staniątki
22.10.2016
15:00
Tempo Rzeszotary
2:1
Wieliczanka Wieliczka
22.10.2016
15:00
Wolni Kłaj
3:3
Orzeł Myślenice
23.10.2016
15:00
LKS Mogilany
2:3
Karpaty Siepraw
11.11.2016
14:00
LKS Rudnik
0:2
Gościbia Sułkowice
11.11.2016
14:00
Górnik Wieliczka
3:1
Gdovia Gdów
11.11.2016
14:00

12. kolejka 29.10.2016

Wieliczanka Wieliczka
1:5
Wolni Kłaj
29.10.2016
15:00
Czarni Staniątki
3:0
Tempo Rzeszotary
29.10.2016
15:00
Gościbia Sułkowice
1:2
Górnik Wieliczka
29.10.2016
15:00
Karpaty Siepraw
2:1
LKS Rudnik
29.10.2016
15:00
Orzeł Myślenice
1:2
Raba Dobczyce
29.10.2016
15:00
Gdovia Gdów
2:0
Targowianka Targowisko
30.10.2016
14:00
Pasternik Ochojno
0:0
LKS Mogilany
30.10.2016
14:30

13. kolejka 05.11.2016

LKS Rudnik
1:3
Pasternik Ochojno
05.11.2016
14:00
Górnik Wieliczka
1:1
Karpaty Siepraw
05.11.2016
14:00
Targowianka Targowisko
5:3
Gościbia Sułkowice
05.11.2016
14:00
Tempo Rzeszotary
5:2
Gdovia Gdów
05.11.2016
14:00
Wolni Kłaj
4:6
Raba Dobczyce
06.11.2016
13:30
LKS Mogilany
3:3
Orzeł Myślenice
06.11.2016
14:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Czarni Staniątki
06.11.2016
14:00

14. kolejka 25.03.2017

Tempo Rzeszotary
1:2
Gościbia Sułkowice
25.03.2017
15:00
Górnik Wieliczka
4:0
Pasternik Ochojno
25.03.2017
16:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Gdovia Gdów
26.03.2017
13:00
Targowianka Targowisko
4:2
Karpaty Siepraw
26.03.2017
16:00
LKS Rudnik
1:1
Orzeł Myślenice
26.03.2017
15:00
LKS Mogilany
Raba Dobczyce
26.03.2017
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Wolni Kłaj
12.04.2017
17:00

15. kolejka 01.04.2017

Raba Dobczyce
4:2
LKS Rudnik
01.04.2017
16:00
Orzeł Myślenice
2:1
Górnik Wieliczka
01.04.2017
17:00
Karpaty Siepraw
3:0
Tempo Rzeszotary
01.04.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Wieliczanka Wieliczka
01.04.2017
16:00
Gdovia Gdów
1:1
Czarni Staniątki
01.04.2017
16:00
Pasternik Ochojno
1:1
Targowianka Targowisko
02.04.2017
16:00
Wolni Kłaj
0:4
LKS Mogilany
02.04.2017
15:00
pauzuje.

16. kolejka 08.04.2017

Tempo Rzeszotary
4:3
Pasternik Ochojno
08.04.2017
17:00
Górnik Wieliczka
1:2
Raba Dobczyce
08.04.2017
17:00
LKS Rudnik
LKS Mogilany
08.04.2017
17:00
Czarni Staniątki
8:1
Gościbia Sułkowice
09.04.2017
16:00
Wieliczanka Wieliczka
2:2
Karpaty Siepraw
09.04.2017
17:00
Targowianka Targowisko
2:2
Orzeł Myślenice
09.04.2017
17:00
Gdovia Gdów
2:2
Wolni Kłaj
09.04.2017
17:00
pauzuje.

17. kolejka 15.04.2017

LKS Mogilany
Górnik Wieliczka
15.04.2017
15:00
Raba Dobczyce
Targowianka Targowisko
15.04.2017
13:30
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
15.04.2017
15:00
Pasternik Ochojno
Wieliczanka Wieliczka
15.04.2017
15:00
Karpaty Siepraw
0:1
Czarni Staniątki
15.04.2017
15:00
Gościbia Sułkowice
1:2
Gdovia Gdów
15.04.2017
11:00
Wolni Kłaj
5:1
LKS Rudnik
15.04.2017
14:00
pauzuje.

18. kolejka 19.04.2017

Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
22.04.2017
18:00
Czarni Staniątki
4:1
Pasternik Ochojno
22.04.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
2:3
Raba Dobczyce
22.04.2017
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
LKS Rudnik
22.04.2017
18:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Wolni Kłaj
22.04.2017
11:00
Wieliczanka Wieliczka
1:4
Orzeł Myślenice
23.04.2017
18:00
Targowianka Targowisko
2:2
LKS Mogilany
10.05.2017
18:00
pauzuje.

19. kolejka 29.04.2017

LKS Rudnik
0:0
Targowianka Targowisko
29.04.2017
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Czarni Staniątki
29.04.2017
15:00
Karpaty Siepraw
1:4
Gościbia Sułkowice
29.04.2017
11:30
LKS Mogilany
Tempo Rzeszotary
17.05.2017
18:00
Pasternik Ochojno
3:3
Gdovia Gdów
17.05.2017
18:00
Wolni Kłaj
1:3
Górnik Wieliczka
17.05.2017
18:00
Raba Dobczyce
3:2
Wieliczanka Wieliczka
31.05.2017
18:00
pauzuje.

20. kolejka 06.05.2017

Gościbia Sułkowice
4:1
Pasternik Ochojno
06.05.2017
17:00
Gdovia Gdów
0:4
Orzeł Myślenice
06.05.2017
18:00
Czarni Staniątki
2:1
Raba Dobczyce
06.05.2017
17:00
Wieliczanka Wieliczka
LKS Mogilany
06.05.2017
12:30
Tempo Rzeszotary
LKS Rudnik
06.05.2017
17:00
Targowianka Targowisko
1:2
Górnik Wieliczka
06.05.2017
12:00
Karpaty Siepraw
1:1
Wolni Kłaj
31.05.2017
18:00
pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

Górnik Wieliczka
2:0
Tempo Rzeszotary
13.05.2017
18:30
LKS Rudnik
1:1
Wieliczanka Wieliczka
13.05.2017
18:00
Raba Dobczyce
3:2
Gdovia Gdów
13.05.2017
17:30
Orzeł Myślenice
4:0
Gościbia Sułkowice
13.05.2017
17:00
LKS Mogilany
Czarni Staniątki
14.05.2017
17:00
Pasternik Ochojno
2:1
Karpaty Siepraw
14.05.2017
16:00
Wolni Kłaj
2:4
Targowianka Targowisko
14.05.2017
17:00
pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Karpaty Siepraw
0:3
Orzeł Myślenice
20.05.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
20.05.2017
11:00
Czarni Staniątki
6:1
LKS Rudnik
20.05.2017
17:00
Wieliczanka Wieliczka
Górnik Wieliczka
20.05.2017
18:00
Tempo Rzeszotary
1:1
Targowianka Targowisko
20.05.2017
17:00
Gdovia Gdów
LKS Mogilany
21.05.2017
18:00
Pasternik Ochojno
1:3
Wolni Kłaj
21.05.2017
17:00
pauzuje.

23. kolejka 27.05.2017

Górnik Wieliczka
0:0
Czarni Staniątki
27.05.2017
18:00
LKS Rudnik
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
27.05.2017
18:00
na boisku 0:7 po weryfikacji v.o. 3:0
LKS Mogilany
3:1
Gościbia Sułkowice
27.05.2017
17:00
Raba Dobczyce
2:1
Karpaty Siepraw
27.05.2017
17:30
Targowianka Targowisko
1:0
Wieliczanka Wieliczka
28.05.2017
18:00
Orzeł Myślenice
2:2
Pasternik Ochojno
28.05.2017
15:00
Wolni Kłaj
1:0
Tempo Rzeszotary
28.05.2017
18:00
pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Karpaty Siepraw
0:1
LKS Mogilany
03.06.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
4:0
LKS Rudnik
03.06.2017
17:00
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Tempo Rzeszotary
03.06.2017
18:00
Orzeł Myślenice
1:1
Wolni Kłaj
03.06.2017
17:00
Pasternik Ochojno
5:4
Raba Dobczyce
04.06.2017
17:00
Gdovia Gdów
0:3
Górnik Wieliczka
04.06.2017
18:00
Czarni Staniątki
Targowianka Targowisko
04.06.2017
18:00
pauzuje.

25. kolejka 10.06.2017

Tempo Rzeszotary
1:3
Czarni Staniątki
10.06.2017
17:00
Górnik Wieliczka
2:1
Gościbia Sułkowice
10.06.2017
18:00
LKS Rudnik
4:4
Karpaty Siepraw
10.06.2017
18:00
Raba Dobczyce
2:2
Orzeł Myślenice
10.06.2017
18:00
Targowianka Targowisko
1:2
Gdovia Gdów
11.06.2017
18:00
LKS Mogilany
Pasternik Ochojno
11.06.2017
17:30
Wolni Kłaj
4:2
Wieliczanka Wieliczka
11.06.2017
17:00
pauzuje.

26. kolejka 14.06.2017

Orzeł Myślenice
2:1
LKS Mogilany
17.06.2017
17:00
Pasternik Ochojno
6:2
LKS Rudnik
17.06.2017
17:00
Karpaty Siepraw
2:3
Górnik Wieliczka
17.06.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Targowianka Targowisko
17.06.2017
17:00
Gdovia Gdów
4:0
Tempo Rzeszotary
17.06.2017
17:00
Czarni Staniątki
5:0
Wieliczanka Wieliczka
17.06.2017
17:00
Raba Dobczyce
1:4
Wolni Kłaj
17.06.2017
17:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 14.06.2017

17.06.2017
17:00
Orzeł Myślenice
2:1
LKS Mogilany
17.06.2017
17:00
Pasternik Ochojno
6:2
LKS Rudnik
17.06.2017
17:00
Karpaty Siepraw
2:3
Górnik Wieliczka
17.06.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Targowianka Targowisko
17.06.2017
17:00
Gdovia Gdów
4:0
Tempo Rzeszotary
17.06.2017
17:00
Czarni Staniątki
5:0
Wieliczanka Wieliczka
17.06.2017
17:00
Raba Dobczyce
1:4
Wolni Kłaj
pauzuje.

26. kolejka 14.06.2017

17.06.2017
17:00
Orzeł Myślenice
2:1
LKS Mogilany
17.06.2017
17:00
Pasternik Ochojno
6:2
LKS Rudnik
17.06.2017
17:00
Karpaty Siepraw
2:3
Górnik Wieliczka
17.06.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Targowianka Targowisko
17.06.2017
17:00
Gdovia Gdów
4:0
Tempo Rzeszotary
17.06.2017
17:00
Czarni Staniątki
5:0
Wieliczanka Wieliczka
17.06.2017
17:00
Raba Dobczyce
1:4
Wolni Kłaj
pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00