facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Cedron Brody
0:2
Tempo Białka
13.08.2016
14:00
LKS Jawiszowice
2:0
LKS Żarki
13.08.2016
17:00
Victoria Zalas
1:2
Brzezina Osiek
13.08.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
1:0
KS Chełmek
13.08.2016
16:00
Nadwiślanin Gromiec
4:2
Garbarz Zembrzyce
13.08.2016
17:00
Dąb Paszkówka
1:2
Halniak Maków Podhalański
14.08.2016
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:4
Orzeł Ryczów
14.08.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
2:0
Górnik Libiąż
15.08.2016
17:00
pauzuje.

2. kolejka 20.08.2016

Górnik Libiąż
1:3
Garbarz Zembrzyce
20.08.2016
15:00
KS Chełmek
1:0
Nadwiślanin Gromiec
20.08.2016
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.08.2016
17:00
Brzezina Osiek
4:1
Dąb Paszkówka
20.08.2016
17:00
Cedron Brody
0:7
LKS Jawiszowice
20.08.2016
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:3
Orzeł Ryczów
21.08.2016
17:00
LKS Żarki
3:1
Victoria Zalas
21.08.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
Tempo Białka
21.08.2016
17:00
pauzuje.

3. kolejka 27.08.2016

Brzezina Osiek
0:2
Orzeł Ryczów
27.08.2016
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
KS Chełmek
27.08.2016
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.08.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:2
Halniak Maków Podhalański
27.08.2016
16:00
Orzeł Ryczów
2:0
Brzezina Osiek
27.08.2016
17:00
Victoria Zalas
0:1
Cedron Brody
27.08.2016
17:00
LKS Jawiszowice
1:2
Zagórzanka Zagórze
27.08.2016
17:00
Tempo Białka
7:0
Górnik Libiąż
27.08.2016
17:00
Dąb Paszkówka
1:6
LKS Żarki
28.08.2016
17:00
pauzuje.

4. kolejka 31.08.2016

Górnik Libiąż
2:2
KS Chełmek
31.08.2016
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Garbarz Zembrzyce
31.08.2016
17:30
Halniak Maków Podhalański
0:2
Nadwiślanin Gromiec
31.08.2016
17:30
Brzezina Osiek
3:1
Niwa Nowa Wieś
31.08.2016
17:00
LKS Żarki
0:0
Orzeł Ryczów
31.08.2016
17:00
Cedron Brody
1:1
Dąb Paszkówka
31.08.2016
17:30
Zagórzanka Zagórze
3:1
Victoria Zalas
31.08.2016
17:30
Tempo Białka
0:3
LKS Jawiszowice
31.08.2016
17:30
pauzuje.

5. kolejka 03.09.2016

LKS Jawiszowice
5:0
Górnik Libiąż
03.09.2016
17:00
Victoria Zalas
3:4
Tempo Białka
03.09.2016
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Cedron Brody
03.09.2016
17:00
Niwa Nowa Wieś
4:2
LKS Żarki
03.09.2016
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
Brzezina Osiek
03.09.2016
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:0
Halniak Maków Podhalański
03.09.2016
17:00
KS Chełmek
9:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
03.09.2016
17:00
Dąb Paszkówka
0:1
Zagórzanka Zagórze
04.09.2016
17:00
pauzuje.

6. kolejka 10.09.2016

Górnik Libiąż
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.09.2016
17:00
Brzezina Osiek
0:1
Garbarz Zembrzyce
10.09.2016
17:00
Cedron Brody
1:0
Niwa Nowa Wieś
10.09.2016
17:00
LKS Jawiszowice
7:0
Victoria Zalas
10.09.2016
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
KS Chełmek
11.09.2016
17:00
LKS Żarki
0:1
Nadwiślanin Gromiec
11.09.2016
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:2
Orzeł Ryczów
11.09.2016
17:00
Tempo Białka
3:0
Dąb Paszkówka
11.09.2016
17:00
pauzuje.

7. kolejka 17.09.2016

Dąb Paszkówka
2:2
LKS Jawiszowice
17.09.2016
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Zagórzanka Zagórze
17.09.2016
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Cedron Brody
17.09.2016
11:00
Garbarz Zembrzyce
4:0
LKS Żarki
17.09.2016
17:00
KS Chełmek
3:1
Brzezina Osiek
17.09.2016
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Halniak Maków Podhalański
17.09.2016
16:00
Victoria Zalas
4:1
Górnik Libiąż
18.09.2016
16:00
Orzeł Ryczów
3:2
Tempo Białka
18.09.2016
17:00
pauzuje.

8. kolejka 24.09.2016

Górnik Libiąż
1:5
Halniak Maków Podhalański
24.09.2016
16:00
Brzezina Osiek
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
24.09.2016
16:00
LKS Żarki
0:2
KS Chełmek
24.09.2016
16:00
Cedron Brody
1:2
Garbarz Zembrzyce
24.09.2016
16:00
Zagórzanka Zagórze
1:6
Nadwiślanin Gromiec
24.09.2016
16:00
LKS Jawiszowice
2:2
Orzeł Ryczów
24.09.2016
16:00
Victoria Zalas
4:1
Dąb Paszkówka
24.09.2016
16:00
Tempo Białka
3:3
Niwa Nowa Wieś
25.09.2016
16:00
pauzuje.

9. kolejka 01.10.2016

Orzeł Ryczów
5:2
Victoria Zalas
01.10.2016
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
LKS Jawiszowice
01.10.2016
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:2
Tempo Białka
01.10.2016
15:30
Garbarz Zembrzyce
3:2
Zagórzanka Zagórze
01.10.2016
15:30
KS Chełmek
7:0
Cedron Brody
01.10.2016
15:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:3
LKS Żarki
01.10.2016
15:30
Halniak Maków Podhalański
3:3
Brzezina Osiek
01.10.2016
15:30
Dąb Paszkówka
6:4
Górnik Libiąż
02.10.2016
16:00
pauzuje.

10. kolejka 08.10.2016

Górnik Libiąż
1:5
Brzezina Osiek
08.10.2016
15:00
Cedron Brody
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.10.2016
15:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
KS Chełmek
08.10.2016
15:00
LKS Jawiszowice
1:1
Nadwiślanin Gromiec
08.10.2016
15:00
Victoria Zalas
2:3
Niwa Nowa Wieś
08.10.2016
15:00
Dąb Paszkówka
1:7
Orzeł Ryczów
08.10.2016
15:00
LKS Żarki
1:3
Halniak Maków Podhalański
09.10.2016
15:00
Tempo Białka
2:1
Garbarz Zembrzyce
09.10.2016
15:00
pauzuje.

11. kolejka 15.10.2016

Orzeł Ryczów
7:0
Górnik Libiąż
15.10.2016
15:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
Dąb Paszkówka
15.10.2016
15:00
Nadwiślanin Gromiec
9:2
Victoria Zalas
15.10.2016
15:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
LKS Jawiszowice
15.10.2016
11:00
KS Chełmek
0:0
Tempo Białka
15.10.2016
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:1
Zagórzanka Zagórze
15.10.2016
15:00
Halniak Maków Podhalański
4:0
Cedron Brody
15.10.2016
15:00
Brzezina Osiek
2:2
LKS Żarki
15.10.2016
15:00
pauzuje.

12. kolejka 22.10.2016

Zagórzanka Zagórze
2:2
Halniak Maków Podhalański
22.10.2016
15:00
Dąb Paszkówka
0:3
Nadwiślanin Gromiec
22.10.2016
14:30
Orzeł Ryczów
4:2
Niwa Nowa Wieś
22.10.2016
15:00
Górnik Libiąż
1:1
LKS Żarki
23.10.2016
15:00
Tempo Białka
5:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.10.2016
15:00
LKS Jawiszowice
0:0
KS Chełmek
23.10.2016
15:00
Cedron Brody
1:2
Brzezina Osiek
19.11.2016
13:00
22.10 odwołany
Victoria Zalas
3:4
Garbarz Zembrzyce
19.11.2016
13:00
22.10 odwołany
pauzuje.

13. kolejka 29.10.2016

Niwa Nowa Wieś
5:0
Górnik Libiąż
29.10.2016
15:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Orzeł Ryczów
29.10.2016
15:00
Garbarz Zembrzyce
2:1
Dąb Paszkówka
29.10.2016
15:00
KS Chełmek
6:1
Victoria Zalas
29.10.2016
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:6
LKS Jawiszowice
29.10.2016
15:00
Halniak Maków Podhalański
1:2
Tempo Białka
29.10.2016
15:00
Brzezina Osiek
2:1
Zagórzanka Zagórze
29.10.2016
15:00
LKS Żarki
1:5
Cedron Brody
30.10.2016
14:00
pauzuje.

14. kolejka 05.11.2016

Górnik Libiąż
0:3
Cedron Brody
05.11.2016
14:00
Tempo Białka
0:0
Brzezina Osiek
05.11.2016
14:00
Orzeł Ryczów
3:1
Garbarz Zembrzyce
05.11.2016
13:00
Niwa Nowa Wieś
1:4
Nadwiślanin Gromiec
05.11.2016
14:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
LKS Żarki
06.11.2016
14:00
LKS Jawiszowice
6:0
Halniak Maków Podhalański
06.11.2016
14:00
Dąb Paszkówka
1:1
KS Chełmek
06.11.2016
13:00
Victoria Zalas
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.03.2017
14:00
odwołany
pauzuje.

15. kolejka 12.11.2016

Brzezina Osiek
1:0
LKS Jawiszowice
11.11.2016
14:00
Cedron Brody
3:2
Zagórzanka Zagórze
11.11.2016
13:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
Górnik Libiąż
12.11.2016
14:00
odwołany
Garbarz Zembrzyce
2:2
Niwa Nowa Wieś
12.11.2016
14:00
KS Chełmek
3:3
Orzeł Ryczów
12.11.2016
14:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:5
Dąb Paszkówka
12.11.2016
13:30
Halniak Maków Podhalański
7:2
Victoria Zalas
12.11.2016
14:00
LKS Żarki
4:2
Tempo Białka
12.11.2016
13:00
pauzuje.

16. kolejka 18.03.2017

Brzezina Osiek
3:1
Victoria Zalas
18.03.2017
15:00
KS Chełmek
1:1
Niwa Nowa Wieś
18.03.2017
15:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Nadwiślanin Gromiec
18.03.2017
15:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Dąb Paszkówka
18.03.2017
15:00
Górnik Libiąż
2:1
Zagórzanka Zagórze
18.03.2017
15:00
Tempo Białka
4:0
Cedron Brody
19.03.2017
15:00
LKS Żarki
3:4
LKS Jawiszowice
19.03.2017
15:00
Orzeł Ryczów
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.03.2017
15:00
pauzuje.

17. kolejka 25.03.2017

Garbarz Zembrzyce
4:1
Górnik Libiąż
25.03.2017
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
KS Chełmek
25.03.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.03.2017
15:00
Orzeł Ryczów
2:0
Halniak Maków Podhalański
25.03.2017
15:00
Victoria Zalas
2:1
LKS Żarki
25.03.2017
15:00
Dąb Paszkówka
1:3
Brzezina Osiek
26.03.2017
15:00
LKS Jawiszowice
0:1
Cedron Brody
26.03.2017
15:00
Tempo Białka
3:1
Zagórzanka Zagórze
26.03.2017
15:00
pauzuje.

18. kolejka 01.04.2017

LKS Żarki
1:0
Dąb Paszkówka
01.04.2017
16:00
KS Chełmek
2:0
Garbarz Zembrzyce
01.04.2017
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:0
Nadwiślanin Gromiec
01.04.2017
16:00
Halniak Maków Podhalański
0:5
Niwa Nowa Wieś
01.04.2017
16:00
Cedron Brody
2:0
Victoria Zalas
01.04.2017
16:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
LKS Jawiszowice
01.04.2017
16:00
Górnik Libiąż
3:1
Tempo Białka
01.04.2017
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
Brzezina Osiek
02.04.2017
16:00
pauzują.

19. kolejka 08.04.2017

KS Chełmek
1:0
Górnik Libiąż
08.04.2017
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.04.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
0:0
Halniak Maków Podhalański
08.04.2017
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Brzezina Osiek
08.04.2017
16:00
Victoria Zalas
2:1
Zagórzanka Zagórze
08.04.2017
16:00
LKS Jawiszowice
5:3
Tempo Białka
08.04.2017
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
LKS Żarki
09.04.2017
16:00
Dąb Paszkówka
2:1
Cedron Brody
09.04.2017
16:00
pauzuje.

20. kolejka 15.04.2017

Górnik Libiąż
0:0
LKS Jawiszowice
15.04.2017
14:30
Tempo Białka
4:0
Victoria Zalas
15.04.2017
14:00
LKS Żarki
1:4
Niwa Nowa Wieś
15.04.2017
14:00
Brzezina Osiek
0:2
Nadwiślanin Gromiec
15.04.2017
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Garbarz Zembrzyce
15.04.2017
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:2
KS Chełmek
15.04.2017
11:00
Zagórzanka Zagórze
4:0
Dąb Paszkówka
15.04.2017
16:00
Cedron Brody
2:1
Orzeł Ryczów
15.04.2017
14:00
pauzuje.

21. kolejka 22.04.2017

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:4
Górnik Libiąż
22.04.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Brzezina Osiek
22.04.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
3:0
Cedron Brody
22.04.2017
16:00
Victoria Zalas
0:5
LKS Jawiszowice
22.04.2017
17:00
KS Chełmek
2:1
Halniak Maków Podhalański
22.04.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
5:0
LKS Żarki
22.04.2017
15:00
Orzeł Ryczów
2:1
Zagórzanka Zagórze
23.04.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
23.04.2017
17:00
pauzuje.

22. kolejka 29.04.2017

Brzezina Osiek
2:0
KS Chełmek
29.04.2017
15:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
29.04.2017
17:00
Górnik Libiąż
4:2
Victoria Zalas
29.04.2017
17:00
LKS Jawiszowice
1:2
Dąb Paszkówka
30.04.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
Niwa Nowa Wieś
30.04.2017
17:00
LKS Żarki
2:2
Garbarz Zembrzyce
30.04.2017
17:00
Tempo Białka
2:6
Orzeł Ryczów
30.04.2017
17:00
Cedron Brody
:
Nadwiślanin Gromiec
30.06.2017
17:00
pauzuje.

23. kolejka 03.05.2017

Halniak Maków Podhalański
0:0
Górnik Libiąż
03.05.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:1
Brzezina Osiek
03.05.2017
17:00
KS Chełmek
0:1
LKS Żarki
03.05.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Cedron Brody
03.05.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:3
Zagórzanka Zagórze
03.05.2017
17:00
Orzeł Ryczów
3:2
LKS Jawiszowice
03.05.2017
17:00
Dąb Paszkówka
1:1
Victoria Zalas
03.05.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
Tempo Białka
03.05.2017
13:00
pauzuje.

24. kolejka 06.05.2017

Zagórzanka Zagórze
3:2
Garbarz Zembrzyce
06.05.2017
17:00
Cedron Brody
2:2
KS Chełmek
06.05.2017
17:00
LKS Żarki
3:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
06.05.2017
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Halniak Maków Podhalański
06.05.2017
17:00
Górnik Libiąż
1:1
Dąb Paszkówka
06.05.2017
17:00
Victoria Zalas
0:8
Orzeł Ryczów
07.05.2017
17:00
LKS Jawiszowice
3:1
Niwa Nowa Wieś
07.05.2017
17:00
Tempo Białka
1:3
Nadwiślanin Gromiec
07.05.2017
17:00
pauzuje.

25. kolejka 13.05.2017

Brzezina Osiek
1:1
Górnik Libiąż
13.05.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Cedron Brody
13.05.2017
17:00
KS Chełmek
3:2
Zagórzanka Zagórze
13.05.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Jawiszowice
13.05.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Victoria Zalas
13.05.2017
14:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
LKS Żarki
13.05.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
2:2
Tempo Białka
13.05.2017
18:00
Orzeł Ryczów
3:0
Dąb Paszkówka
14.05.2017
17:00
pauzuje.

26. kolejka 20.05.2017

Górnik Libiąż
1:0
Orzeł Ryczów
20.05.2017
17:00
Dąb Paszkówka
4:3
Niwa Nowa Wieś
20.05.2017
17:00
Victoria Zalas
1:7
Nadwiślanin Gromiec
20.05.2017
17:00
LKS Jawiszowice
6:2
Garbarz Zembrzyce
20.05.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.05.2017
17:00
Cedron Brody
0:0
Halniak Maków Podhalański
20.05.2017
17:00
LKS Żarki
1:0
Brzezina Osiek
20.05.2017
17:00
Tempo Białka
2:3
KS Chełmek
21.05.2017
17:00
pauzuje.

27. kolejka 27.05.2017

Brzezina Osiek
2:0
Cedron Brody
27.05.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
7:0
Victoria Zalas
27.05.2017
18:00
Halniak Maków Podhalański
3:2
Zagórzanka Zagórze
27.05.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Orzeł Ryczów
27.05.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:4
Tempo Białka
27.05.2017
17:00
KS Chełmek
2:2
LKS Jawiszowice
27.05.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Dąb Paszkówka
27.05.2017
17:00
LKS Żarki
0:2
Górnik Libiąż
28.05.2017
17:00
pauzuje.

28. kolejka 03.06.2017

Górnik Libiąż
:
Niwa Nowa Wieś
03.06.2017
17:00
Victoria Zalas
:
KS Chełmek
03.06.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Brzezina Osiek
03.06.2017
17:00
Cedron Brody
:
LKS Żarki
03.06.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
Nadwiślanin Gromiec
04.06.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
Garbarz Zembrzyce
04.06.2017
17:00
LKS Jawiszowice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.06.2017
17:00
Tempo Białka
:
Halniak Maków Podhalański
04.06.2017
17:00
pauzuje.

29. kolejka 10.06.2017

Cedron Brody
:
Górnik Libiąż
10.06.2017
17:00
Brzezina Osiek
:
Tempo Białka
10.06.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Victoria Zalas
10.06.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Orzeł Ryczów
10.06.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Niwa Nowa Wieś
10.06.2017
17:00
LKS Żarki
:
Zagórzanka Zagórze
10.06.2017
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Jawiszowice
10.06.2017
17:00
KS Chełmek
:
Dąb Paszkówka
10.06.2017
17:00
pauzuje.

30. kolejka 17.06.2017

Górnik Libiąż
:
Nadwiślanin Gromiec
17.06.2017
17:00
LKS Jawiszowice
:
Brzezina Osiek
17.06.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Cedron Brody
17.06.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
17.06.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
KS Chełmek
17.06.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.06.2017
17:00
Victoria Zalas
:
Halniak Maków Podhalański
17.06.2017
17:00
Tempo Białka
:
LKS Żarki
17.06.2017
17:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

27. kolejka 27.05.2017

27.05.2017
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Cedron Brody
27.05.2017
18:00
Garbarz Zembrzyce
7:0
Victoria Zalas
27.05.2017
17:00
Halniak Maków Podhalański
3:2
Zagórzanka Zagórze
27.05.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Orzeł Ryczów
27.05.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:4
Tempo Białka
27.05.2017
17:00
KS Chełmek
2:2
LKS Jawiszowice
27.05.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Dąb Paszkówka
28.05.2017
17:00
LKS Żarki
0:2
Górnik Libiąż
pauzuje.

26. kolejka 20.05.2017

20.05.2017
17:00
Górnik Libiąż
1:0
Orzeł Ryczów
20.05.2017
17:00
Dąb Paszkówka
4:3
Niwa Nowa Wieś
20.05.2017
17:00
Victoria Zalas
1:7
Nadwiślanin Gromiec
20.05.2017
17:00
LKS Jawiszowice
6:2
Garbarz Zembrzyce
20.05.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.05.2017
17:00
Cedron Brody
0:0
Halniak Maków Podhalański
20.05.2017
17:00
LKS Żarki
1:0
Brzezina Osiek
21.05.2017
17:00
Tempo Białka
2:3
KS Chełmek
pauzuje.

28. kolejka 03.06.2017

03.06.2017
17:00
Górnik Libiąż
:
Niwa Nowa Wieś
03.06.2017
17:00
Victoria Zalas
:
KS Chełmek
03.06.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Brzezina Osiek
03.06.2017
17:00
Cedron Brody
:
LKS Żarki
04.06.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
Nadwiślanin Gromiec
04.06.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
Garbarz Zembrzyce
04.06.2017
17:00
LKS Jawiszowice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.06.2017
17:00
Tempo Białka
:
Halniak Maków Podhalański
pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Jagiellonia Białystok
28.05.2017
18:00
Lech Poznań
2:1
Wisła Kraków
28.05.2017
18:00
Korona Kielce
0:1
Legia Warszawa
28.05.2017
18:00
Lechia Gdańsk
4:0
Pogoń Szczecin
28.05.2017
18:00

Ekstraklasa - grupa spadkowa

Piast Gliwice
4:0
Wisła Płock
27.05.2017
18:00
Śląsk Wrocław
2:0
Cracovia Kraków
27.05.2017
18:00
Górnik Łęczna
1:3
Zagłębie Lubin
27.05.2017
18:00
Arka Gdynia
1:1
Ruch Chorzów
27.05.2017
18:00

I liga polska

Chrobry Głogów
1:0
Zagłębie Sosnowiec
28.05.2017
12:30
Wigry Suwałki
2:3
Chojniczanka Chojnice
28.05.2017
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Stomil Olsztyn
28.05.2017
12:30
Olimpia Grudziądz
0:2
GKS Katowice
28.05.2017
12:30
MKS Kluczbork
2:2
Znicz Pruszków
28.05.2017
12:30
Górnik Zabrze
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
28.05.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Wisła Puławy
28.05.2017
12:30
Miedź Legnica
3:0
Pogoń Siedlce
28.05.2017
12:30
GKS Tychy
1:4
Stal Mielec
28.05.2017
12:30

II liga polska

Polonia Bytom
1:1
Stal Stalowa Wola
27.05.2017
15:00
Raków Częstochowa
3:0
Odra Opole
27.05.2017
15:00
Kotwica Kołobrzeg
2:2
Polonia Warszawa
27.05.2017
15:00
Olimpia Zambrów
2:3
Olimpia Elbląg
27.05.2017
15:00
Błękitni Stargard Szczeciński
2:2
Warta Poznań
27.05.2017
15:00
Rozwój Katowice
0:2
GKS Bełchatów
27.05.2017
15:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Gryf Wejherowo
27.05.2017
15:00
Radomiak Radom
0:1
Legionovia Legionowo
27.05.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:4
ROW Rybnik
27.05.2017
15:00

III liga (grupa IV)

Resovia Rzeszów
2:1
JKS Jarosław
27.05.2017
17:00
Unia Tarnów
0:0
Cosmos Nowotaniec
27.05.2017
17:00
Karpaty K.
1:1
Spartakus Daleszyce
27.05.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Garbarnia Kraków
27.05.2017
20:00
Podhale Nowy Targ
4:1
Podlasie Biała Podlaska
27.05.2017
15:00
MKS Trzebinia-Siersza
0:3
Stal Rzeszów
27.05.2017
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Soła Oświęcim
28.05.2017
12:00
Garbarnia Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska
31.05.2017
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:0
Skawinka Skawina
27.05.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
1:4
Cracovia II Kraków
27.05.2017
17:00
Beskid Andrychów
1:1
Unia Oświęcim
27.05.2017
18:00
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Pcimianka Pcim
27.05.2017
11:00
Hutnik Kraków
2:1
TS Węgrzce
27.05.2017
14:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Wiślanka Grabie
27.05.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2017
18:00
Nowa Proszowianka
1:1
Sosnowianka Stanisław Dln
28.05.2017
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Hutnik Kraków
31.05.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
2:1
BKS Bochnia
27.05.2017
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
27.05.2017
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Tarnovia Tarnów
27.05.2017
17:00
Poprad Muszyna
3:0 v.o.
Sokół Borzęcin Górny
27.05.2017
17:00
GKS Drwinia
1:2
Skalnik Kamionka Wielka
27.05.2017
17:00
Poprad Rytro
0:0
Barciczanka Barcice
28.05.2017
17:00
Lubań Maniowy
0:5
Watra Białka Tatrzańska
28.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
3:1
KS Tymbark
28.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Spójnia Osiek
1:1
Leśnik Gorenice
27.05.2017
18:00
KS Olkusz
0:2
Grębałowianka Kraków
27.05.2017
18:00
Zieleńczanka Zielonki
3:1
Przemsza Klucze
27.05.2017
18:00
Sokół Kocmyrzów
2:1
Piliczanka Pilica
27.05.2017
18:00
Bolesław Bukowno
6:0
Przebój Wolbrom
27.05.2017
18:00
Błękitni Modlnica
3:2
Prądniczanka Kraków
27.05.2017
18:00
Orzeł Iwanowice
3:3
Pogoń Miechów
28.05.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
3:0
Nadwiślan Kraków
27.05.2017
18:00
Garbarnia II Kraków
5:2
Bronowianka Kraków
27.05.2017
11:00
Clepardia Kraków
4:0
Tęcza Piekary
27.05.2017
11:00
Kmita Zabierzów
1:3
Świt Krzeszowice
27.05.2017
17:00
Podgórze Kraków
1:2
Wisła Jeziorzany
27.05.2017
12:00
Iskra Radwanowice
1:0
Piast Wołowice
27.05.2017
18:00
Kaszowianka Kaszów
0:1
Prokocim Kraków
28.05.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
0:0
Czarni Staniątki
27.05.2017
18:00
LKS Rudnik
0:7
Gdovia Gdów
27.05.2017
18:00
LKS Mogilany
3:1
Gościbia Sułkowice
27.05.2017
17:00
Raba Dobczyce
2:1
Karpaty Siepraw
27.05.2017
17:30
Targowianka Targowisko
1:0
Wieliczanka Wieliczka
28.05.2017
18:00
Orzeł Myślenice
2:2
Pasternik Ochojno
28.05.2017
15:00
Wolni Kłaj
1:0
Tempo Rzeszotary
28.05.2017
18:00
Raba Dobczyce
:
Wieliczanka Wieliczka
31.05.2017
18:00
Karpaty Siepraw
:
Wolni Kłaj
31.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
2:0
Cedron Brody
27.05.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
7:0
Victoria Zalas
27.05.2017
18:00
Halniak Maków Podhalański
3:2
Zagórzanka Zagórze
27.05.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Orzeł Ryczów
27.05.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:4
Tempo Białka
27.05.2017
17:00
KS Chełmek
2:2
LKS Jawiszowice
27.05.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Dąb Paszkówka
27.05.2017
17:00
LKS Żarki
0:2
Górnik Libiąż
28.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Radłovia Radłów
2:2
Olimpia Wojnicz
27.05.2017
17:30
Okocimski Brzesko
0:0
Rylovia Rylowa
27.05.2017
18:00
Olimpia B.
2:4
MLKS Żabno
27.05.2017
17:00
Górnik S.
4:0
Dunajec M.
28.05.2017
17:00
Naprzód Sobolów
2:5
Strażak Mokrzyska
28.05.2017
17:00
Olimpia Kąty
3:2
LKS Gnojnik
28.05.2017
18:00
Dunajec Zakliczyn
4:1
Orzeł Dębno
28.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:0
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.05.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
0:4
Wisła Szczucin
27.05.2017
17:00
Tuchovia Tuchów
4:1
Dunajec Zbylitowska Góra
27.05.2017
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
0:3
KS US Śmigno
27.05.2017
17:00
Victoria Koszyce Małe
0:2
GLKS Gromnik
27.05.2017
17:00
Ikar Odporyszów
:
Łukovia Łukowa
28.05.2017
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:1
LKS Wietrzychowice
28.05.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

AKS Ujanowice
4:1
Zalesianka
27.05.2017
17:00
KS Zakopane
0:1
Płomień Limanowa
27.05.2017
17:00
LKS Szaflary
1:0
Olimpia Pisarzowa
27.05.2017
18:00
Jarmuta
2:2
Orzeł Wojnarowa
28.05.2017
17:00
Kolejarz Stróże
3:0
Helena Nowy Sącz
28.05.2017
17:00
Orkan Raba Wyżna
3:1
Łosoś Łososina Dolna
28.05.2017
16:00
Orawa Jabłonka
2:1
Gród Podegrodzie
28.05.2017
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
6:1
Sokół Słopnice
28.05.2017
17:00

Klasa A (Kraków I)

Słomniczanka Lex Słomniki
10:0
Tytan Polekarcice
27.05.2017
18:00
LKS Niedźwiedź
1:1
MKS Skała 2004
27.05.2017
17:00
Orzeł Bębło
1:1
Juvenia Prandocin
27.05.2017
18:00
Strażak Goszcza
:
Czarni 03 Grzegorzowice
28.05.2017
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:1
Wierzbowianka Wierzbno
28.05.2017
18:00
Galicja Raciborowice
:
Pogoń Wronin
28.05.2017
16:00
Szreniawa Koszyce
:
Partyzant Dojazdów
28.05.2017
16:00
Pogoń Wronin
:
Orzeł Bębło
31.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
5:1
JKS Zelków
27.05.2017
18:00
Sportowiec Modlniczka
3:3
Prądniczanka II Kraków
27.05.2017
18:00
LOT Balice
3:2
Wieczysta Kraków
27.05.2017
18:00
Bratniak Kraków
0:2
Bibiczanka Bibice
28.05.2017
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Dąbski Kraków
28.05.2017
17:30
Strzelcy Kraków
:
LOT Balice
31.05.2017
18:30

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
2:1
Wisła Czernichów
27.05.2017
18:00
Gajowianka Gaj
0:0
Tramwaj Kraków
27.05.2017
18:00
Lotnik Kryspinów
4:2
Bieżanowianka Kraków
27.05.2017
17:00
Liszczanka Liszki
2:3
LKS Libertów
27.05.2017
18:00
Iskra Czułów
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
27.05.2017
 
Cedronka Wola Radziszowska
:
Nadwiślan Rusocice
28.05.2017
17:30
Radziszowianka
1:1
Strażak Rączna
28.05.2017
17:30
Liszczanka Liszki
:
Gajowianka Gaj
31.05.2017
18:00
Strażak Rączna
:
LKS Libertów
31.05.2017
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:3
Błękitni Bodzanów
27.05.2017
17:00
LKS Śledziejowice
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.05.2017
17:00
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
27.05.2017
18:00
Złomex Branice
0:8
Wiarusy Igołomia
27.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
28.05.2017
17:30
Piłkarz Podłęże
1:3
Contra Sułków
28.05.2017
17:00
Piast Łapanów
3:0 v.o.
Iskra Zakrzów
28.05.2017
18:00

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
2:0
Lubomir Wiśniowa
27.05.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
LKS Rudnik II
27.05.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
8:0
Topór Tenczyn
27.05.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:2
Orzeł Nowa Wieś
27.05.2017
16:00
Clavia Świątniki Górne
3:3
Sęp Droginia
27.05.2017
17:00
Wróblowianka Wróblowice
:
LKS Trzebunia
27.05.2017
17:00
Iskra Głogoczów
1:0
Rokita Kornatka
28.05.2017
17:00
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Skalnik Trzemeśnia
28.05.2017
17:00
Rokita Kornatka
:
LKS Rudnik II
31.05.2017
18:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
31.05.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Dziecanovia Dziekanowice
31.05.2017
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Clavia Świątniki Górne
31.05.2017
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:2
Prądnik Sułoszowa
27.05.2017
16:00
Olimpia Łobzów
3:1
Strażak Przybysławice
27.05.2017
17:30
Promień Przeginia
0:0
Piliczanka II Pilica
27.05.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:0
Centuria Chechło
28.05.2017
16:00
Błysk Zederman
2:3
Unia Jaroszowiec
28.05.2017
17:00
Przebój II Wolbrom
5:0
Strumyk Zarzecze
28.05.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
1:5
Legion Bydlin
28.05.2017
11:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
5:0
MKS Alwernia
27.05.2017
16:00
Tęcza Tenczynek
8:2
Orzeł Balin
27.05.2017
17:00
Wisła Jankowice
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
27.05.2017
17:00
Unia Kwaczała
4:1
Start Kamień
27.05.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
5:1
Korona Lgota
27.05.2017
17:00
Fablok Chrzanów
1:3
Victoria Jaworzno
27.05.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
5:2
Promyk Bolęcin
27.05.2017
17:30

Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
Maszycanka Maszyce
27.05.2017
17:00
Ekler Baranówka
3:1
Spartak Charsznica
27.05.2017
17:00
Zawisza Sulechów
2:1
Kapitol Racławice
27.05.2017
15:00
Orzeł II Iwanowice
:
Sparta Skrzeszowice
28.05.2017
17:00
Agricola Klimontów
:
Płomień Kościelec
28.05.2017
11:00
Spartak Wielkanoc
:
Novi Narama
28.05.2017
17:00

Klasa B (Kraków II)

Wanda Nowa Huta
2:1
Wawel Kraków
27.05.2017
17:30
Orlęta Rudawa
1:4
Tyniec Kraków
27.05.2017
18:00
Fitball Szklary
:
Potok Więckowice
27.05.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
1:2
Błękitni II Modlnica
28.05.2017
11:00
Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
28.05.2017
17:00
Promos Polonia Nowa Huta
:
Wisła Rząska
28.05.2017
18:00
Bronowicki Kraków
:
Promos Polonia Nowa Huta
30.05.2017
18:00
Błękitni II Modlnica
:
Fitball Szklary
31.05.2017
18:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł 2012 Sidzina
:
Piast II Wołowice
27.05.2017
18:00
Płomień Kostrze
3:3
Rzozovia Rzozów
27.05.2017
17:00
Armatura Kraków
:
Pozowianka Pozowice
27.05.2017
18:00
Błękitni Czułówek
:
Piast S.
28.05.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Radziszowianka II
28.05.2017
17:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Sokół Rybna
28.05.2017
17:30

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
3:6
Wilga Instalbud Golkowice
27.05.2017
17:00
Sokół Chorągwica
:
Batory Wola Batorska
27.05.2017
17:00
Rożnowa
:
Błyskawica Wyciąże
27.05.2017
17:00
Orzeł II Piaski Wielkie
0:10
Czarnochowice
28.05.2017
11:00
Gwiazda Brzegi
0:4
Dąb Zabierzów Bocheński
28.05.2017
17:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
28.05.2017
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Gryf Wiatowice
31.05.2017
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
:
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2017
16:00
Górki Myślenice
2:1
Jawor Jawornik
27.05.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
27.05.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Staw Polanka
28.05.2017
17:30
Iskra Brzączowice
:
Cisy Harbutowice
28.05.2017
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Orzeł II Myślenice
:
Tempo II Rzeszotary
28.05.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Karpaty II Siepraw
31.05.2017
18:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
1:1
Ospel II Wierbka
27.05.2017
16:30
Bolesław II Bukowno
5:3
Spójnia II Osiek
28.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
6:0
Czaple Male
27.05.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
28.05.2017
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:5
Błękitni Falniów
28.05.2017
17:00
Orzeł K.
3:0
Zryw Przesławice
28.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
3:1
Cobra Wężerów
28.05.2017
17:30

Klasa C (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
2:5
Universum Kraków
27.05.2017
13:00
Albertus Kraków
7:0
LKS Polanowice
27.05.2017
18:00
Polonia Więcławice
:
Słomniczanka II Słomniki
28.05.2017
17:00
Orzeł II Bębło
3:0 v.o.
Iskra Pałecznica
28.05.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Tęcza II Piekary
3:7
Wisła II Jeziorzany
27.05.2017
18:00
Lotnik II Kryspinów
:
Gwiazda Ściejowice
28.05.2017
11:00
Sankowia Sanka
:
Sparta Przeginia Duchowna
28.05.2017
17:00
Wisła II Rząska
:
Topór Aleksandrowice
28.05.2017
18:00
Nadwiślan II Rusocice
:
Niegoszowianka
28.05.2017
18:00

Klasa C (Wieliczka)

Wieliczanka II Wieliczka
:
Złomex II Branice
27.05.2017
16:00
Ledniczanka
3:0 v.o.
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
27.05.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
2:3
Naprzód Ochmanów
27.05.2017
18:00
Zryw Zręczyce
:
Contra II
27.05.2017
17:00
Wiarusy II
:
Czarni II Staniątki
28.05.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

Stal Mielec
1:0
Korona Kielce
27.05.2017
12:00
Jagiellonia
0:0
Polonia Warszawa
27.05.2017
14:00
SMS Łódź
2:1
Znicz Pruszków
27.05.2017
12:00
GKS Bełchatów
0:3
ŁKS Łódź
27.05.2017
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Wisła Kraków
28.05.2017
12:00
Legia Warszawa
6:0
Neptun Końskie
28.05.2017
16:30
Cracovia Kraków
0:1
AS Progres Kraków
28.05.2017
12:00
Motor Lublin
3:1
Resovia Rzeszów
28.05.2017
12:00
ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
31.05.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Dunajec Nowy Sącz
1:1
AS Progres II
27.05.2017
10:00
Dalin Myślenice
3:0
Profi Zielonki
27.05.2017
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Limanovia Limanowa
28.05.2017
18:00
Unia Tarnów
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.05.2017
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
31.05.2017
17:00

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Zatorzanka Zator
3:5
SMS Kraków
27.05.2017
10:00
Nowa Proszowianka
1:1
Dunajec Zakliczyn
27.05.2017
13:00
Soła Oświęcim
4:3
Sokół Słopnice
27.05.2017
11:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Prokocim Kraków
4:0
Borek Kraków
27.05.2017
11:00
Gdovia Gdów
5:0
Kmita Zabierzów
27.05.2017
11:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gościbia Sułkowice
28.05.2017
10:00
Prądniczanka Kraków
:
UKS Sygneczów
29.05.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Prokocim Kraków
31.05.2017
18:00
Gościbia Sułkowice
:
Kmita Zabierzów
31.05.2017
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów Młd (gr.D)

Górnik Ł.
2:2
Stal Mielec
28.05.2017
12:00
AP 21 Kraków
1:2
Cracovia Kraków
28.05.2017
14:30
Korona Kielce
:
Motor Lublin
28.05.2017
14:30
Karpaty Krosno
:
KKP Korona Kielce
31.05.2017
13:00

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
28.05.2017
14:00
AP 21 II Kraków
2:1
Tramwaj Kraków
28.05.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Jadwiga Kraków
28.05.2017
17:00
Prokocim Kraków
:
Górnik Wieliczka
31.05.2017
17:00

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

Cracovia Kraków
7:0
PUKS Karol Wadowice
27.05.2017
15:00
AS Progres Kraków
9:0
Górnik Libiąż
27.05.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
0:3
AP 21 Kraków
27.05.2017
10:00
Orzeł Myślenice
1:4
Sandecja Nowy Sącz
27.05.2017
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Unia Tarnów
28.05.2017
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2017
17:00

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

Pcimianka Pcim
0:4
Sokół Stary Sącz
27.05.2017
17:30
Glinik
1:4
Wisła II Kraków
27.05.2017
12:00

Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
2:0
Unia ZSS Tarnów
27.05.2017
12:30
AP 21 Kraków
3:1
PUKS Karol Wadowice
27.05.2017
14:30
Bronowianka
1:0
Sandecja Nowy Sącz
27.05.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:2
MUKS TAP Tarnów
27.05.2017
15:00
Unia Tarnów
2:4
AP Wisła Czarny Dunajec
28.05.2017
11:00
Cracovia Kraków
0:3
Pcimianka
28.05.2017
10:00
Unia ZSS Tarnów
:
Pcimianka
30.05.2017
18:00
Unia Tarnów
:
MUKS TAP Tarnów
31.05.2017
18:30

Futsal Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Clearex Chorzów
7:2
FC Toruń
27.05.2017
 
Pogoń 04 Szczecin
5:1
Piast Gliwice
27.05.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
29.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa spadkowa

AZS UŚ Katowice
4:4
Red Dragons Pniewy
27.05.2017
 
Red Devils Chojnice
5:5
AZS UG Gdańsk
27.05.2017
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
3:5
Euromaster Głogów
27.05.2017
 

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:1
Górnik Łęczna
27.05.2017
13:00
SMS Łódź
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
27.05.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
2:0
AZS Wrocław
27.05.2017
13:00
Olimpia Szczecin
7:1
Mitech Żywiec
27.05.2017
13:00
AZS UJ Kraków
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
27.05.2017
13:00
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:2
GOSIRki Piaseczno
27.05.2017
13:00

I liga Kobiet, gr. południowa

ULKS Bogdańczowice
1:0
Czwórka Radom
27.05.2017
13:00
AZS II Wrocław
0:2
Resovia Rzeszów
27.05.2017
13:00
Gol Częstochowa
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.05.2017
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Rolnik Głogówek
27.05.2017
13:00
Wanda Nowa Huta
2:1
LKS Goczałkowice Zdrój
27.05.2017
13:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Garbarnia Kraków
29.05.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.05.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Clepardia Kraków
29.05.2017
18:00
Borek Kraków
:
Cracovia Kraków
29.05.2017
18:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
29.05.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
29.05.2017
18:00
Dąbski
:
Wieczysta Kraków
29.05.2017
18:00
Strzelcy
:
Victoria Kobierzyn
29.05.2017
18:00
Armatura Kraków
:
Tyniec Kraków
29.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
29.05.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny