facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Strażak Mokrzyska
4:0
Dunajec Mikołajowice
13.08.2016
18:00
MLKS Żabno
2:0
Górnik Siedlec
13.08.2016
18:00
LKS Gnojnik
2:0
Radłovia Radłów
13.08.2016
18:00
Orzeł Dębno
4:0
Naprzód Sobolów
13.08.2016
17:30
Rylovia Rylowa
1:1
Olimpia Wojnicz
14.08.2016
17:00
Dunajec Zakliczyn
0:5
Okocimski Brzesko
14.08.2016
17:00
Olimpia Kąty
5:0
Olimpia Bucze
14.08.2016
18:00

2. kolejka 20.08.2016

Okocimski Brzesko
2:2
Olimpia Kąty
20.08.2016
17:00
Górnik Siedlec
3:0
LKS Gnojnik
20.08.2016
17:00
Strażak Mokrzyska
2:1
Rylovia Rylowa
20.08.2016
17:00
Dunajec Mikołajowice
1:2
Olimpia Bucze
21.08.2016
17:00
Naprzód Sobolów
4:1
Dunajec Zakliczyn
21.08.2016
17:00
Radłovia Radłów
2:0
Orzeł Dębno
21.08.2016
17:00
Olimpia Wojnicz
2:3
MLKS Żabno
21.08.2016
17:30

3. kolejka 27.08.2016

MLKS Żabno
2:0
Strażak Mokrzyska
27.08.2016
17:00
Orzeł Dębno
0:0
Górnik Siedlec
27.08.2016
17:00
Rylovia Rylowa
1:1
Dunajec Mikołajowice
28.08.2016
17:00
Dunajec Zakliczyn
0:1
Radłovia Radłów
28.08.2016
17:00
Olimpia Bucze
1:1
Okocimski Brzesko
28.08.2016
17:00
LKS Gnojnik
2:5
Olimpia Wojnicz
12.11.2016
13:00
Olimpia Kąty
2:4
Naprzód Sobolów
19.11.2016
12:00

4. kolejka 03.09.2016

Górnik Siedlec
0:0
Dunajec Zakliczyn
03.09.2016
17:00
Rylovia Rylowa
1:2
MLKS Żabno
03.09.2016
17:00
Dunajec Mikołajowice
0:0
Okocimski Brzesko
04.09.2016
16:00
Naprzód Sobolów
2:0
Olimpia Bucze
04.09.2016
16:30
Radłovia Radłów
2:2
Olimpia Kąty
04.09.2016
14:00
Olimpia Wojnicz
1:1
Orzeł Dębno
04.09.2016
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
LKS Gnojnik
04.09.2016
16:00

5. kolejka 10.09.2016

LKS Gnojnik
5:1
Rylovia Rylowa
10.09.2016
17:00
Orzeł Dębno
2:1
Strażak Mokrzyska
10.09.2016
17:00
Olimpia Bucze
2:2
Radłovia Radłów
10.09.2016
17:00
Okocimski Brzesko
2:1
Naprzód Sobolów
10.09.2016
16:00
MLKS Żabno
4:2
Dunajec Mikołajowice
11.09.2016
17:00
Dunajec Zakliczyn
1:3
Olimpia Wojnicz
11.09.2016
17:00
Olimpia Kąty
2:2
Górnik Siedlec
26.11.2016
13:00

6. kolejka 17.09.2016

Górnik Siedlec
0:0
Olimpia Bucze
17.09.2016
16:00
Dunajec Mikołajowice
0:2
Naprzód Sobolów
18.09.2016
16:00
Radłovia Radłów
1:3
Okocimski Brzesko
18.09.2016
16:00
Olimpia Wojnicz
2:0
Olimpia Kąty
18.09.2016
16:30
Strażak Mokrzyska
3:2
Dunajec Zakliczyn
18.09.2016
16:00
Rylovia Rylowa
6:0
Orzeł Dębno
18.09.2016
16:00
MLKS Żabno
2:1
LKS Gnojnik
18.09.2016
16:00

7. kolejka 24.09.2016

LKS Gnojnik
3:1
Dunajec Mikołajowice
24.09.2016
16:00
Orzeł Dębno
2:5
MLKS Żabno
24.09.2016
16:00
Okocimski Brzesko
3:0
Górnik Siedlec
24.09.2016
16:00
Dunajec Zakliczyn
1:0
Rylovia Rylowa
25.09.2016
16:00
Olimpia Kąty
1:0
Strażak Mokrzyska
25.09.2016
16:00
Naprzód Sobolów
1:1
Radłovia Radłów
25.09.2016
16:00
Olimpia Bucze
1:4
Olimpia Wojnicz
20.11.2016
12:00

8. kolejka 01.10.2016

Górnik Siedlec
0:3
Naprzód Sobolów
01.10.2016
16:00
Strażak Mokrzyska
2:1
Olimpia Bucze
01.10.2016
14:00
Rylovia Rylowa
0:2
Olimpia Kąty
01.10.2016
16:00
MLKS Żabno
1:2
Dunajec Zakliczyn
01.10.2016
16:00
LKS Gnojnik
0:3 v.o.
Orzeł Dębno
01.10.2016
16:00
brak wymaganej liczby młodzieżowców w drużynie Gnojnika od 65 minuty, na boisku 0:0
Dunajec Mikołajowice
2:7
Radłovia Radłów
02.10.2016
15:00
Olimpia Wojnicz
0:0
Okocimski Brzesko
02.10.2016
16:00

9. kolejka 08.10.2016

Orzeł Dębno
2:1
Dunajec Mikołajowice
08.10.2016
15:30
Olimpia Bucze
1:2
Rylovia Rylowa
08.10.2016
15:30
Okocimski Brzesko
3:0
Strażak Mokrzyska
08.10.2016
15:00
Naprzód Sobolów
2:1
Olimpia Wojnicz
08.10.2016
15:30
Dunajec Zakliczyn
0:3
LKS Gnojnik
09.10.2016
15:00
Olimpia Kąty
2:1
MLKS Żabno
09.10.2016
15:30
Radłovia Radłów
1:0
Górnik Siedlec
09.10.2016
15:00

10. kolejka 15.10.2016

Strażak Mokrzyska
3:2
Naprzód Sobolów
15.10.2016
14:00
MLKS Żabno
4:0
Olimpia Bucze
15.10.2016
15:00
LKS Gnojnik
1:4
Olimpia Kąty
15.10.2016
15:00
Orzeł Dębno
1:1
Dunajec Zakliczyn
15.10.2016
15:00
Dunajec Mikołajowice
3:1
Górnik Siedlec
16.10.2016
15:00
Olimpia Wojnicz
0:0
Radłovia Radłów
16.10.2016
15:00
Rylovia Rylowa
0:0
Okocimski Brzesko
16.10.2016
11:00

11. kolejka 22.10.2016

Okocimski Brzesko
1:2
MLKS Żabno
22.10.2016
15:00
Naprzód Sobolów
0:2
Rylovia Rylowa
22.10.2016
15:00
Górnik Siedlec
2:2
Olimpia Wojnicz
22.10.2016
15:00
Dunajec Zakliczyn
5:2
Dunajec Mikołajowice
23.10.2016
14:00
Olimpia Kąty
3:3
Orzeł Dębno
23.10.2016
14:30
Olimpia Bucze
2:0
LKS Gnojnik
23.10.2016
14:30
Radłovia Radłów
2:0
Strażak Mokrzyska
23.10.2016
14:30

12. kolejka 29.10.2016

Strażak Mokrzyska
1:1
Górnik Siedlec
29.10.2016
14:00
MLKS Żabno
1:0
Naprzód Sobolów
29.10.2016
14:00
LKS Gnojnik
1:1
Okocimski Brzesko
29.10.2016
14:00
Orzeł Dębno
2:1
Olimpia Bucze
29.10.2016
14:00
Dunajec Mikołajowice
1:1
Olimpia Wojnicz
30.10.2016
13:00
Rylovia Rylowa
2:1
Radłovia Radłów
30.10.2016
13:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Olimpia Kąty
30.10.2016
13:00

13. kolejka 05.11.2016

Okocimski Brzesko
2:2
Orzeł Dębno
05.11.2016
13:00
Naprzód Sobolów
3:1
LKS Gnojnik
05.11.2016
13:00
Radłovia Radłów
2:4
MLKS Żabno
05.11.2016
13:00
Olimpia Wojnicz
1:2
Strażak Mokrzyska
05.11.2016
13:00
Olimpia Kąty
2:4
Dunajec Mikołajowice
06.11.2016
13:00
Olimpia Bucze
2:1
Dunajec Zakliczyn
06.11.2016
13:00
Górnik Siedlec
0:1
Rylovia Rylowa
06.11.2016
13:00

14. kolejka 25.03.2017

Dunajec Mikołajowice
0:3
Strażak Mokrzyska
25.03.2017
15:30
Okocimski Brzesko
4:3
Dunajec Zakliczyn
25.03.2017
14:00
Olimpia Bucze
1:3
Olimpia Kąty
25.03.2017
14:00
Olimpia Wojnicz
1:1
Rylovia Rylowa
26.03.2017
16:00
Górnik Siedlec
1:3
MLKS Żabno
26.03.2017
15:00
Radłovia Radłów
1:0
LKS Gnojnik
26.03.2017
15:00
Naprzód Sobolów
0:0
Orzeł Dębno
26.03.2017
14:00

15. kolejka 01.04.2017

Olimpia Bucze
2:1
Dunajec Mikołajowice
01.04.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
6:1
Naprzód Sobolów
01.04.2017
16:30
Orzeł Dębno
2:0
Radłovia Radłów
01.04.2017
17:00
LKS Gnojnik
3:0
Górnik Siedlec
01.04.2017
16:30
MLKS Żabno
3:1
Olimpia Wojnicz
01.04.2017
17:00
Rylovia Rylowa
1:0
Strażak Mokrzyska
01.04.2017
17:00
Olimpia Kąty
1:1
Okocimski Brzesko
02.04.2017
17:00

16. kolejka 08.04.2017

Dunajec Mikołajowice
3:4
Rylovia Rylowa
08.04.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
0:1
MLKS Żabno
08.04.2017
16:00
Naprzód Sobolów
3:3
Olimpia Kąty
08.04.2017
16:00
Okocimski Brzesko
1:1
Olimpia Bucze
08.04.2017
16:00
Olimpia Wojnicz
2:1
LKS Gnojnik
09.04.2017
17:00
Górnik Siedlec
0:2
Orzeł Dębno
09.04.2017
16:00
Radłovia Radłów
1:0
Dunajec Zakliczyn
09.04.2017
16:00

17. kolejka 15.04.2017

Okocimski Brzesko
4:1
Dunajec Mikołajowice
15.04.2017
14:00
Olimpia Bucze
6:0
Naprzód Sobolów
15.04.2017
14:00
Olimpia Kąty
2:2
Radłovia Radłów
15.04.2017
13:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Górnik Siedlec
15.04.2017
14:00
Orzeł Dębno
1:2
Olimpia Wojnicz
15.04.2017
12:00
LKS Gnojnik
3:1
Strażak Mokrzyska
15.04.2017
13:00
MLKS Żabno
1:2
Rylovia Rylowa
15.04.2017
14:30

18. kolejka 22.04.2017

Dunajec Mikołajowice
1:4
MLKS Żabno
22.04.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
2:2
Orzeł Dębno
22.04.2017
17:00
Naprzód Sobolów
1:2
Okocimski Brzesko
22.04.2017
16:00
Rylovia Rylowa
1:2
LKS Gnojnik
23.04.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
2:5
Dunajec Zakliczyn
23.04.2017
17:00
Górnik Siedlec
1:3
Olimpia Kąty
23.04.2017
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Olimpia Bucze
23.04.2017
17:00

19. kolejka 29.04.2017

Okocimski Brzesko
2:0
Radłovia Radłów
29.04.2017
17:00
Olimpia Bucze
4:0
Górnik Siedlec
29.04.2017
17:00
Orzeł Dębno
0:1
Rylovia Rylowa
29.04.2017
17:30
Naprzód Sobolów
4:3
Dunajec Mikołajowice
30.04.2017
16:00
Olimpia Kąty
1:3
Olimpia Wojnicz
30.04.2017
18:00
Dunajec Zakliczyn
3:2
Strażak Mokrzyska
30.04.2017
17:00
LKS Gnojnik
MLKS Żabno
24.05.2017
18:00

20. kolejka 06.05.2017

Dunajec Mikołajowice
4:2
LKS Gnojnik
06.05.2017
17:00
MLKS Żabno
4:1
Orzeł Dębno
06.05.2017
17:00
Rylovia Rylowa
1:0
Dunajec Zakliczyn
06.05.2017
18:00
Strażak Mokrzyska
1:2
Olimpia Kąty
06.05.2017
14:00
Olimpia Wojnicz
3:1
Olimpia Bucze
07.05.2017
18:00
Górnik Siedlec
2:3
Okocimski Brzesko
07.05.2017
17:00
Radłovia Radłów
3:2
Naprzód Sobolów
07.05.2017
17:00

21. kolejka 13.05.2017

Radłovia Radłów
2:3
Dunajec Mikołajowice
13.05.2017
17:30
Okocimski Brzesko
1:1
Olimpia Wojnicz
13.05.2017
17:00
Olimpia Kąty
1:2
Rylovia Rylowa
13.05.2017
17:00
Orzeł Dębno
6:0
LKS Gnojnik
13.05.2017
18:00
Naprzód Sobolów
1:0
Górnik Siedlec
14.05.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:2
MLKS Żabno
14.05.2017
17:00
Olimpia Bucze
1:4
Strażak Mokrzyska
15.06.2017
14:30

22. kolejka 20.05.2017

Dunajec Mikołajowice
1:3
Orzeł Dębno
20.05.2017
17:30
LKS Gnojnik
2:1
Dunajec Zakliczyn
20.05.2017
18:00
MLKS Żabno
4:1
Olimpia Kąty
20.05.2017
17:00
Rylovia Rylowa
3:5
Olimpia Bucze
20.05.2017
18:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Okocimski Brzesko
20.05.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
5:2
Naprzód Sobolów
21.05.2017
17:30
Górnik Siedlec
0:2
Radłovia Radłów
21.05.2017
16:00

23. kolejka 27.05.2017

Radłovia Radłów
2:2
Olimpia Wojnicz
27.05.2017
17:30
Okocimski Brzesko
0:0
Rylovia Rylowa
27.05.2017
18:00
Olimpia Bucze
2:4
MLKS Żabno
27.05.2017
17:00
Górnik Siedlec
4:0
Dunajec Mikołajowice
28.05.2017
17:00
Naprzód Sobolów
2:5
Strażak Mokrzyska
28.05.2017
17:00
Olimpia Kąty
3:2
LKS Gnojnik
28.05.2017
18:00
Dunajec Zakliczyn
4:1
Orzeł Dębno
28.05.2017
17:00

24. kolejka 03.06.2017

MLKS Żabno
0:0
Okocimski Brzesko
02.06.2017
18:00
Dunajec Mikołajowice
2:0
Dunajec Zakliczyn
03.06.2017
17:30
Orzeł Dębno
1:2
Olimpia Kąty
03.06.2017
18:00
LKS Gnojnik
3:1
Olimpia Bucze
03.06.2017
18:00
Strażak Mokrzyska
2:2
Radłovia Radłów
03.06.2017
18:00
Rylovia Rylowa
3:0 v.o.
Naprzód Sobolów
04.06.2017
18:00
Olimpia Wojnicz
3:0
Górnik Siedlec
04.06.2017
18:00

25. kolejka 10.06.2017

Radłovia Radłów
0:1
Rylovia Rylowa
10.06.2017
17:30
Okocimski Brzesko
0:1
LKS Gnojnik
10.06.2017
18:00
Olimpia Wojnicz
1:1
Dunajec Mikołajowice
11.06.2017
18:00
Górnik Siedlec
1:3
Strażak Mokrzyska
11.06.2017
17:00
Naprzód Sobolów
0:4
MLKS Żabno
11.06.2017
17:00
Olimpia Bucze
2:2
Orzeł Dębno
11.06.2017
18:00
Olimpia Kąty
0:5
Dunajec Zakliczyn
11.06.2017
18:00

26. kolejka 17.06.2017

Dunajec Mikołajowice
4:4
Olimpia Kąty
17.06.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Olimpia Bucze
17.06.2017
17:00
Orzeł Dębno
0:5
Okocimski Brzesko
17.06.2017
17:00
LKS Gnojnik
7:0
Naprzód Sobolów
17.06.2017
17:00
MLKS Żabno
4:0
Radłovia Radłów
17.06.2017
17:00
Rylovia Rylowa
2:0
Górnik Siedlec
17.06.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia Wojnicz
17.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Dunajec Mikołajowice
4:4
Olimpia Kąty
17.06.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Olimpia Bucze
17.06.2017
17:00
Orzeł Dębno
0:5
Okocimski Brzesko
17.06.2017
17:00
LKS Gnojnik
7:0
Naprzód Sobolów
17.06.2017
17:00
MLKS Żabno
4:0
Radłovia Radłów
17.06.2017
17:00
Rylovia Rylowa
2:0
Górnik Siedlec
17.06.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia Wojnicz

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Dunajec Mikołajowice
4:4
Olimpia Kąty
17.06.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Olimpia Bucze
17.06.2017
17:00
Orzeł Dębno
0:5
Okocimski Brzesko
17.06.2017
17:00
LKS Gnojnik
7:0
Naprzód Sobolów
17.06.2017
17:00
MLKS Żabno
4:0
Radłovia Radłów
17.06.2017
17:00
Rylovia Rylowa
2:0
Górnik Siedlec
17.06.2017
17:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia Wojnicz

Wiadomości ligowe


Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
30.06.2017
17:30

Klasa B (Myślenice II)

Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
30.06.2017
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny