facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Drużyna Tytan Polekarcice rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Polanowice.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Pogoń Wronin
5:2
Tytan Polekarcice
20.08.2016
17:00
Partyzant Dojazdów
7:1
Strażak Goszcza
20.08.2016
16:00
Orzeł Bębło
0:9
Słomniczanka Lex Słomniki
20.08.2016
17:00
LKS Niedźwiedź
1:1
Galicja Raciborowice
20.08.2016
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
21.08.2016
17:00
MKS Skała 2004
3:2
Jastrzębiec Książ Wielki
21.08.2016
17:00
Juvenia Prandocin
0:0
Szreniawa Koszyce
21.08.2016
17:00

2. kolejka 27.08.2016

Słomniczanka Lex Słomniki
5:2
MKS Skała 2004
27.08.2016
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
4:1
Szreniawa Koszyce
28.08.2016
14:00
Galicja Raciborowice
0:0
Juvenia Prandocin
28.08.2016
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
0:2
LKS Niedźwiedź
28.08.2016
17:30
Strażak Goszcza
0:3
Orzeł Bębło
28.08.2016
17:00
Tytan Polekarcice
2:1
Partyzant Dojazdów
28.08.2016
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:2
Pogoń Wronin
28.08.2016
17:00

3. kolejka 03.09.2016

Partyzant Dojazdów
2:4
Wierzbowianka Wierzbno
03.09.2016
17:30
Orzeł Bębło
5:2
Tytan Polekarcice
03.09.2016
17:00
Pogoń Wronin
4:1
Czarni 03 Grzegorzowice
04.09.2016
16:30
MKS Skała 2004
2:3
Strażak Goszcza
04.09.2016
16:30
LKS Niedźwiedź
1:1
Słomniczanka Lex Słomniki
04.09.2016
16:00
Juvenia Prandocin
0:4
Jastrzębiec Książ Wielki
04.09.2016
17:00
Szreniawa Koszyce
3:0
Galicja Raciborowice
04.09.2016
15:00

4. kolejka 10.09.2016

Słomniczanka Lex Słomniki
3:1
Juvenia Prandocin
10.09.2016
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:0
Orzeł Bębło
10.09.2016
17:00
Pogoń Wronin
3:3
Partyzant Dojazdów
10.09.2016
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
3:2
Galicja Raciborowice
11.09.2016
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
1:2
Szreniawa Koszyce
11.09.2016
17:00
Strażak Goszcza
0:1
LKS Niedźwiedź
11.09.2016
17:00
Tytan Polekarcice
1:2
MKS Skała 2004
11.09.2016
14:00

5. kolejka 17.09.2016

Partyzant Dojazdów
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
17.09.2016
16:00
Orzeł Bębło
4:2
Pogoń Wronin
17.09.2016
16:30
LKS Niedźwiedź
3:1
Tytan Polekarcice
17.09.2016
16:00
MKS Skała 2004
1:0
Wierzbowianka Wierzbno
18.09.2016
16:00
Juvenia Prandocin
4:3
Strażak Goszcza
18.09.2016
16:30
Szreniawa Koszyce
2:2
Słomniczanka Lex Słomniki
18.09.2016
16:00
Galicja Raciborowice
0:0
Jastrzębiec Książ Wielki
18.09.2016
16:30

6. kolejka 24.09.2016

Słomniczanka Lex Słomniki
0:0
Galicja Raciborowice
24.09.2016
16:30
Pogoń Wronin
3:2
MKS Skała 2004
24.09.2016
16:00
Partyzant Dojazdów
3:2
Orzeł Bębło
24.09.2016
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:2
Jastrzębiec Książ Wielki
25.09.2016
13:00
Strażak Goszcza
2:0
Szreniawa Koszyce
25.09.2016
16:30
Tytan Polekarcice
1:6
Juvenia Prandocin
25.09.2016
13:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:4
LKS Niedźwiedź
25.09.2016
16:00

7. kolejka 01.10.2016

LKS Niedźwiedź
5:1
Pogoń Wronin
01.10.2016
16:00
Orzeł Bębło
4:0
Czarni 03 Grzegorzowice
02.10.2016
13:00
MKS Skała 2004
0:3
Partyzant Dojazdów
02.10.2016
13:00
Juvenia Prandocin
1:0
Wierzbowianka Wierzbno
02.10.2016
16:00
Szreniawa Koszyce
2:2
Tytan Polekarcice
02.10.2016
16:00
Galicja Raciborowice
1:1
Strażak Goszcza
02.10.2016
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
0:3
Słomniczanka Lex Słomniki
02.10.2016
16:00

8. kolejka 08.10.2016

Wierzbowianka Wierzbno
2:0
Szreniawa Koszyce
08.10.2016
16:00
Partyzant Dojazdów
1:3
LKS Niedźwiedź
08.10.2016
15:00
Orzeł Bębło
4:3
MKS Skała 2004
08.10.2016
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:5
Słomniczanka Lex Słomniki
09.10.2016
12:00
Strażak Goszcza
3:1
Jastrzębiec Książ Wielki
09.10.2016
16:00
Tytan Polekarcice
3:2
Galicja Raciborowice
09.10.2016
14:00
Pogoń Wronin
3:1
Juvenia Prandocin
09.10.2016
15:00

9. kolejka 15.10.2016

LKS Niedźwiedź
3:1
Orzeł Bębło
15.10.2016
15:00
Słomniczanka Lex Słomniki
3:0
Strażak Goszcza
15.10.2016
15:30
MKS Skała 2004
2:0
Czarni 03 Grzegorzowice
16.10.2016
15:00
Juvenia Prandocin
0:4
Partyzant Dojazdów
16.10.2016
15:30
Szreniawa Koszyce
4:1
Pogoń Wronin
16.10.2016
15:00
Galicja Raciborowice
3:7
Wierzbowianka Wierzbno
16.10.2016
15:30
Jastrzębiec Książ Wielki
1:5
Tytan Polekarcice
16.10.2016
15:30

10. kolejka 22.10.2016

Tytan Polekarcice
1:7
Słomniczanka Lex Słomniki
22.10.2016
11:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:2
Jastrzębiec Książ Wielki
22.10.2016
15:30
Partyzant Dojazdów
3:3
Szreniawa Koszyce
22.10.2016
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:2
Strażak Goszcza
23.10.2016
14:00
Pogoń Wronin
3:1
Galicja Raciborowice
19.11.2016
11:00
MKS Skała 2004
1:7
LKS Niedźwiedź
19.11.2016
13:00
Juvenia Prandocin
3:3
Orzeł Bębło
20.11.2016
13:30

11. kolejka 29.10.2016

Galicja Raciborowice
1:4
Partyzant Dojazdów
29.10.2016
15:00
Słomniczanka Lex Słomniki
4:1
Wierzbowianka Wierzbno
29.10.2016
15:00
LKS Niedźwiedź
2:0
Czarni 03 Grzegorzowice
30.10.2016
14:00
Juvenia Prandocin
1:4
MKS Skała 2004
30.10.2016
14:00
Szreniawa Koszyce
2:4
Orzeł Bębło
30.10.2016
14:00
Jastrzębiec Książ Wielki
1:4
Pogoń Wronin
30.10.2016
14:00
Strażak Goszcza
4:0
Tytan Polekarcice
30.10.2016
14:00

12. kolejka 05.11.2016

Wierzbowianka Wierzbno
3:2
Strażak Goszcza
05.11.2016
14:00
Partyzant Dojazdów
2:0
Jastrzębiec Książ Wielki
05.11.2016
14:00
MKS Skała 2004
3:1
Szreniawa Koszyce
05.11.2016
11:00
LKS Niedźwiedź
2:3
Juvenia Prandocin
05.11.2016
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
5:1
Tytan Polekarcice
06.11.2016
11:30
Galicja Raciborowice
1:1
Orzeł Bębło
06.11.2016
14:00
Pogoń Wronin
0:3 v.o.
Słomniczanka Lex Słomniki
26.11.2016
11:00
przerwany po 10 minutach z powodu zdekompletowania drużyny Pogoni przy stanie 0:2

13. kolejka 12.11.2016

Juvenia Prandocin
1:1
Czarni 03 Grzegorzowice
11.11.2016
14:00
Galicja Raciborowice
4:2
MKS Skała 2004
11.11.2016
13:00
Słomniczanka Lex Słomniki
5:0
Partyzant Dojazdów
12.11.2016
14:00
Jastrzębiec Książ Wielki
3:2
Orzeł Bębło
13.11.2016
14:00
Strażak Goszcza
3:3
Pogoń Wronin
13.11.2016
14:00
Tytan Polekarcice
2:3
Wierzbowianka Wierzbno
13.11.2016
14:00
Szreniawa Koszyce
3:4
LKS Niedźwiedź
26.11.2016
13:00

14. kolejka 25.03.2017

Jastrzębiec Książ Wielki
1:0
MKS Skała 2004
25.03.2017
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:1
Wierzbowianka Wierzbno
26.03.2017
14:00
Tytan Polekarcice
1:0
Pogoń Wronin
26.03.2017
13:00
Strażak Goszcza
4:2
Partyzant Dojazdów
26.03.2017
15:00
Słomniczanka Lex Słomniki
2:0
Orzeł Bębło
26.03.2017
14:00
Galicja Raciborowice
1:3
LKS Niedźwiedź
26.03.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
3:0
Juvenia Prandocin
26.03.2017
16:00

15. kolejka 01.04.2017

LKS Niedźwiedź
5:0
Jastrzębiec Książ Wielki
01.04.2017
16:00
Orzeł Bębło
3:0
Strażak Goszcza
01.04.2017
17:00
Partyzant Dojazdów
2:0
Tytan Polekarcice
01.04.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:2
Czarni 03 Grzegorzowice
02.04.2017
16:00
Juvenia Prandocin
0:4
Galicja Raciborowice
02.04.2017
16:00
MKS Skała 2004
1:1
Słomniczanka Lex Słomniki
02.04.2017
15:00
Pogoń Wronin
2:0
Wierzbowianka Wierzbno
02.04.2017
13:30

16. kolejka 08.04.2017

Czarni 03 Grzegorzowice
5:1
Pogoń Wronin
09.04.2017
14:00
Tytan Polekarcice
1:3
Orzeł Bębło
09.04.2017
13:30
Strażak Goszcza
2:0
MKS Skała 2004
09.04.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
LKS Niedźwiedź
09.04.2017
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
0:3
Juvenia Prandocin
09.04.2017
17:00
Galicja Raciborowice
4:0
Szreniawa Koszyce
09.04.2017
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:2
Partyzant Dojazdów
10.05.2017
18:00

17. kolejka 15.04.2017

Galicja Raciborowice
1:0
Czarni 03 Grzegorzowice
15.04.2017
13:30
Szreniawa Koszyce
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
15.04.2017
16:00
Juvenia Prandocin
1:7
Słomniczanka Lex Słomniki
15.04.2017
15:00
LKS Niedźwiedź
1:1
Strażak Goszcza
15.04.2017
11:00
MKS Skała 2004
6:0
Tytan Polekarcice
15.04.2017
15:00
Orzeł Bębło
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
15.04.2017
12:00
Partyzant Dojazdów
7:0
Pogoń Wronin
15.04.2017
15:00

18. kolejka 22.04.2017

Czarni 03 Grzegorzowice
0:3
Partyzant Dojazdów
23.04.2017
16:00
Tytan Polekarcice
2:2
LKS Niedźwiedź
23.04.2017
14:00
Strażak Goszcza
4:1
Juvenia Prandocin
23.04.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
10:0
Szreniawa Koszyce
23.04.2017
17:30
walkower
Jastrzębiec Książ Wielki
0:0
Galicja Raciborowice
23.04.2017
15:00
Pogoń Wronin
1:5
Orzeł Bębło
31.05.2017
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:0
MKS Skała 2004
14.06.2017
18:30

19. kolejka 29.04.2017

Juvenia Prandocin
3:3
Tytan Polekarcice
29.04.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
3:1
Wierzbowianka Wierzbno
29.04.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:1
Czarni 03 Grzegorzowice
30.04.2017
15:00
Galicja Raciborowice
1:4
Słomniczanka Lex Słomniki
30.04.2017
16:00
Szreniawa Koszyce
3:0
Strażak Goszcza
30.04.2017
16:00
MKS Skała 2004
5:3
Pogoń Wronin
30.04.2017
17:00
Orzeł Bębło
4:1
Partyzant Dojazdów
17.05.2017
18:00

20. kolejka 06.05.2017

Partyzant Dojazdów
1:1
MKS Skała 2004
06.05.2017
15:00
Słomniczanka Lex Słomniki
0:0
Jastrzębiec Książ Wielki
06.05.2017
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:6
Orzeł Bębło
07.05.2017
17:00
Tytan Polekarcice
1:3
Szreniawa Koszyce
07.05.2017
14:00
Strażak Goszcza
1:0
Galicja Raciborowice
07.05.2017
17:00
Pogoń Wronin
0:3
LKS Niedźwiedź
24.05.2017
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3
Juvenia Prandocin
07.06.2017
18:30

21. kolejka 13.05.2017

Słomniczanka Lex Słomniki
3:0
Czarni 03 Grzegorzowice
13.05.2017
18:00
LKS Niedźwiedź
1:0
Partyzant Dojazdów
13.05.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
3:0
Strażak Goszcza
14.05.2017
18:00
Galicja Raciborowice
4:3
Tytan Polekarcice
14.05.2017
16:00
Szreniawa Koszyce
Wierzbowianka Wierzbno
14.05.2017
16:00
Juvenia Prandocin
4:2
Pogoń Wronin
14.05.2017
17:00
MKS Skała 2004
1:3
Orzeł Bębło
14.05.2017
17:00

22. kolejka 20.05.2017

Orzeł Bębło
0:1
LKS Niedźwiedź
20.05.2017
18:00
Partyzant Dojazdów
6:3
Juvenia Prandocin
20.05.2017
16:00
Pogoń Wronin
0:5
Szreniawa Koszyce
20.05.2017
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:3
Galicja Raciborowice
20.05.2017
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
MKS Skała 2004
21.05.2017
17:00
Tytan Polekarcice
2:3
Jastrzębiec Książ Wielki
21.05.2017
15:00
Strażak Goszcza
2:5
Słomniczanka Lex Słomniki
21.05.2017
17:00

23. kolejka 27.05.2017

Słomniczanka Lex Słomniki
10:0
Tytan Polekarcice
27.05.2017
15:00
LKS Niedźwiedź
1:1
MKS Skała 2004
27.05.2017
17:00
Orzeł Bębło
1:1
Juvenia Prandocin
27.05.2017
18:00
Strażak Goszcza
6:0
Czarni 03 Grzegorzowice
28.05.2017
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:1
Wierzbowianka Wierzbno
28.05.2017
15:00
Galicja Raciborowice
2:0
Pogoń Wronin
28.05.2017
16:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Partyzant Dojazdów
28.05.2017
16:00
pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Czarni 03 Grzegorzowice
2:4
LKS Niedźwiedź
03.06.2017
18:00
MKS Skała 2004
3:3
Juvenia Prandocin
03.06.2017
15:00
Orzeł Bębło
4:1
Szreniawa Koszyce
03.06.2017
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:8
Słomniczanka Lex Słomniki
03.06.2017
18:00
Pogoń Wronin
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
04.06.2017
18:00
Tytan Polekarcice
2:5
Strażak Goszcza
04.06.2017
18:00
Partyzant Dojazdów
4:2
Galicja Raciborowice
15.06.2017
15:00

25. kolejka 10.06.2017

Słomniczanka Lex Słomniki
Pogoń Wronin
10.06.2017
18:00
Tytan Polekarcice
5:1
Czarni 03 Grzegorzowice
11.06.2017
18:00
Strażak Goszcza
2:1
Wierzbowianka Wierzbno
11.06.2017
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:2
Partyzant Dojazdów
11.06.2017
18:00
Szreniawa Koszyce
1:3
MKS Skała 2004
11.06.2017
17:00
Juvenia Prandocin
0:5
LKS Niedźwiedź
11.06.2017
17:00
Orzeł Bębło
4:0
Galicja Raciborowice
11.06.2017
17:00
pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Juvenia Prandocin
17.06.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
2:5
Szreniawa Koszyce
17.06.2017
17:00
MKS Skała 2004
1:1
Galicja Raciborowice
17.06.2017
17:00
Orzeł Bębło
3:2
Jastrzębiec Książ Wielki
17.06.2017
14:00
Partyzant Dojazdów
1:2
Słomniczanka Lex Słomniki
17.06.2017
15:00
Pogoń Wronin
3:3
Strażak Goszcza
17.06.2017
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:3
Tytan Polekarcice
17.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Juvenia Prandocin
17.06.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
2:5
Szreniawa Koszyce
17.06.2017
17:00
MKS Skała 2004
1:1
Galicja Raciborowice
17.06.2017
14:00
Orzeł Bębło
3:2
Jastrzębiec Książ Wielki
17.06.2017
15:00
Partyzant Dojazdów
1:2
Słomniczanka Lex Słomniki
17.06.2017
15:00
Pogoń Wronin
3:3
Strażak Goszcza
17.06.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:3
Tytan Polekarcice

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Juvenia Prandocin
17.06.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
2:5
Szreniawa Koszyce
17.06.2017
17:00
MKS Skała 2004
1:1
Galicja Raciborowice
17.06.2017
14:00
Orzeł Bębło
3:2
Jastrzębiec Książ Wielki
17.06.2017
15:00
Partyzant Dojazdów
1:2
Słomniczanka Lex Słomniki
17.06.2017
15:00
Pogoń Wronin
3:3
Strażak Goszcza
17.06.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:3
Tytan Polekarcice

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.09.2017
17:00
Cracovia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.09.2017
18:30
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
25.09.2017
18:00
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.09.2017
17:00
Borek Kraków
:
Prądniczanka Kraków
25.09.2017
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2017
17:00
Dąbski
:
Tyniec Kraków
25.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Strzelcy
25.09.2017
17:00
Wanda Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.09.2017
17:00
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2017
17:00

Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
2:0
Lech Poznań
22.09.2017
20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Lechia Gdańsk
23.09.2017
15:30
Korona Kielce
2:1
Wisła Kraków
23.09.2017
20:30
Pogoń Szczecin
1:2
Górnik Zabrze
23.09.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
24.09.2017
18:00
Zagłębie Lubin
:
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2017
15:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
25.09.2017
18:00

I liga polska

GKS Katowice
2:2
Chrobry Głogów
22.09.2017
20:45
Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
1:0
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

II liga polska

Znicz Pruszków
0:3
Warta Poznań
22.09.2017
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
2:0
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:2
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
:
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
1:2
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty K.
3:0
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:2
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
5:0
MKS Trzebinia-Siersza
23.09.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
24.09.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
23.09.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
24.09.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00
GKS Drwinia
:
Olimpia Pisarzowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Przebój Wolbrom
23.09.2017
16:00
Sokół Kocmyrzów
:
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
24.09.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
4:1
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Naroże
:
Zagórzanka Zagórze
23.09.2017
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Libiąż
23.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
23.09.2017
16:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
23.09.2017
17:00
Olimpia B.
:
Radłovia Radłów
23.09.2017
17:00
Okocimski Brzesko
:
Naprzód Sobolów
23.09.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
23.09.2017
17:00
Rylovia Rylowa
:
Sokół Maszkienice
24.09.2017
17:00
Olimpia Kąty
:
Tarnavia
24.09.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
2:6
LUKS Skrzyszów
23.09.2017
16:00
Zorza Zaczarnie
:
Metal Tarnów
23.09.2017
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Olimpia Wojnicz
23.09.2017
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:1
LKS Nowa Jastrząbka
23.09.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
1:3
MLKS II Żabno
23.09.2017
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
KS US Śmigno
24.09.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
GLKS Gromnik
24.09.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Łukovia Łukowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
2:1
Płomień Limanowa
23.09.2017
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
24.09.2017
16:00
AKS Ujanowice
:
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2017
16:00
Huragan Waksmund
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
24.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2017
16:00
Pogoń Wronin
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2017
16:00
Ekler Baranówka
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.09.2017
16:30
Hutnik II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
23.09.2017
16:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2017
13:30
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
16:30
JKS Zelków
:
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
24.09.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
:
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków III)

Lotnik Kryspinów
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.09.2017
11:00
LKS Libertów
:
Nadwiślan Rusocice
23.09.2017
16:30
Iskra Krzęcin
:
Armatura Kraków
23.09.2017
16:00
Gajowianka Gaj
:
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Sokół Rybna
24.09.2017
11:00
Tramwaj Kraków
:
Tęcza Piekary
24.09.2017
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Wilga Instalbud Golkowice
24.09.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
4:0
Gościbia II Sułkowice
23.09.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
0:1
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
6:0
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
:
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Pogoń Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Jutrzenka Ostrężnica
2:5
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
23.09.2017
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
23.09.2017
16:30
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
24.09.2017
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Orzeł II Iwanowice
24.09.2017
13:00
Kapitol Racławice
:
Agricola Klimontów
24.09.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Spartak Wielkanoc
24.09.2017
16:00
Novi Narama
:
Zawisza Sulechów
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Niegoszowianka
23.09.2017
16:30
Tyniec Kraków
:
Orlęta Rudawa
23.09.2017
16:30
Orzeł II Bębło
:
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
:
Pychowianka Kraków
23.09.2017
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Iskra Czułów
24.09.2017
11:00
Wisła II Jeziorzany
:
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Cisy Harbutowice
24.09.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Staw Polanka
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
:
Błysk Zederman
24.09.2017
16:00
Przemsza II Klucze
:
Przebój II Wolbrom
24.09.2017
16:00
Spójnia II Osiek
:
Stare Bukowno
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Laskowianka Laski
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł K.
:
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
:
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
:
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
:
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Rybitwy Kraków
24.09.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
23.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
:
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
Tęcza II Piekary
:
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
MOSP Białystok
1:3
SMS Łódź
23.09.2017
11:00
Stomil
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
Znicz Pruszków
:
Jagiellonia
24.09.2017
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Unia Tarnów
23.09.2017
11:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.09.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:30
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
24.09.2017
10:30
AS Progres II
:
Profi Zielonki
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Korona Kielce
1:0
AP 21 Kraków
23.09.2017
12:00
Motor Lublin
:
Juventa
23.09.2017
13:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
14:00
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
24.09.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Karol Wadowice
23.09.2017
10:00
Unia Tarnów
0:2
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
2:9
Wisła Kraków
23.09.2017
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła II Kraków
23.09.2017
12:00
Dunajec Ostrowsko
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
10:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.09.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.09.2017
11:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
1:0
KSZO
23.09.2017
13:00
KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.09.2017
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
23.09.2017
17:00
Stal M.
:
SMS Jarosław
24.09.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
10:00
AP 21 Kraków
6:0
MOSiR Bochnia
23.09.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
:
Beskid Tokarnia
23.09.2017
14:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
3:1
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
0:3
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Unifreeze Górzno
:
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
5:0
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
24.09.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia Rzeszów
24.09.2017
15:00