facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Drużyna Bratniak Kraków rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Bibiczanka Bibice.
Drużyna Górzanka Nawojowa Góra rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Świt Krzeszowice.
Drużyna Lot Balice rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Dragon Szczyglice.
Drużyna Strzelcy Kraków rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu klubu Korona Kraków.
Drużyna Rybitwy Kraków została wycofana z rozgrywek na wniosek klubu w dniu 25 stycznia 2017 r., wyniki uzyskane z tą drużyną zostały anulowane.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Dąbski Kraków
3:0 v.o.
Bratniak Kraków
20.08.2016
15:00
Prądniczanka II Kraków
6:2
Zwierzyniecki Kraków
20.08.2016
17:30
JKS Zelków
3:5
Bibiczanka Bibice
21.08.2016
17:00
Krakus Swoszowice
2:2
Wieczysta Kraków
21.08.2016
17:30
Sportowiec Modlniczka
4:2
Strzelcy Kraków
21.08.2016
17:30
Dragon Szczyglice
1:1
LOT Balice
07.09.2016
17:00
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Bibiczanka Bibice
1:1
Górzanka Nawojowa Góra
27.08.2016
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Sportowiec Modlniczka
27.08.2016
17:30
Prądniczanka II Kraków
1:3
LOT Balice
27.08.2016
14:30
Bratniak Kraków
3:4
Dragon Szczyglice
28.08.2016
11:00
Wieczysta Kraków
4:1
Dąbski Kraków
28.08.2016
17:00
JKS Zelków
4:0
Krakus Swoszowice
28.08.2016
17:00
Strzelcy Kraków pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Krakus Swoszowice
0:3
Bibiczanka Bibice
01.09.2016
17:30
Dąbski Kraków
3:1
JKS Zelków
03.09.2016
17:00
Dragon Szczyglice
0:3
Wieczysta Kraków
03.09.2016
16:00
Sportowiec Modlniczka
1:5
LOT Balice
03.09.2016
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:1
Bratniak Kraków
04.09.2016
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:0
Strzelcy Kraków
04.09.2016
17:00
Zwierzyniecki Kraków pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Bratniak Kraków
1:2
Sportowiec Modlniczka
07.09.2016
17:00
Bibiczanka Bibice
4:0
Strzelcy Kraków
08.09.2016
17:00
Wieczysta Kraków
6:0
Prądniczanka II Kraków
10.09.2016
11:00
JKS Zelków
3:1
Dragon Szczyglice
10.09.2016
16:00
Krakus Swoszowice
1:6
Dąbski Kraków
10.09.2016
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Górzanka Nawojowa Góra
11.09.2016
16:00
LOT Balice pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

Górzanka Nawojowa Góra
1:1
LOT Balice
14.09.2016
16:30
Dąbski Kraków
2:2
Bibiczanka Bibice
17.09.2016
16:30
Dragon Szczyglice
2:0
Krakus Swoszowice
17.09.2016
16:00
Prądniczanka II Kraków
4:5
JKS Zelków
17.09.2016
16:30
Zwierzyniecki Kraków
6:1
Strzelcy Kraków
17.09.2016
16:30
Sportowiec Modlniczka
2:3
Wieczysta Kraków
18.09.2016
16:30
Bratniak Kraków pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Zwierzyniecki Kraków
3:5
Bibiczanka Bibice
24.09.2016
16:30
LOT Balice
8:1
Strzelcy Kraków
24.09.2016
16:30
Dąbski Kraków
5:1
Dragon Szczyglice
24.09.2016
16:30
Bratniak Kraków
0:2
Górzanka Nawojowa Góra
25.09.2016
11:00
JKS Zelków
2:4
Sportowiec Modlniczka
25.09.2016
16:00
Krakus Swoszowice
1:2
Prądniczanka II Kraków
25.09.2016
16:30
Wieczysta Kraków pauzuje.

7. kolejka 01.10.2016

Dragon Szczyglice
3:5
Bibiczanka Bibice
30.09.2016
16:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Dąbski Kraków
01.10.2016
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:5
Krakus Swoszowice
01.10.2016
16:00
Zwierzyniecki Kraków
0:2
LOT Balice
01.10.2016
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wieczysta Kraków
02.10.2016
16:00
Bratniak Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
02.10.2016
11:00
JKS Zelków pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Dąbski Kraków
3:1
Sportowiec Modlniczka
08.10.2016
16:00
Dragon Szczyglice
4:2
Prądniczanka II Kraków
08.10.2016
11:00
Bibiczanka Bibice
1:0
LOT Balice
09.10.2016
16:00
Bratniak Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
09.10.2016
11:00
Wieczysta Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
09.10.2016
16:00
JKS Zelków
4:6
Górzanka Nawojowa Góra
09.10.2016
15:30
Krakus Swoszowice pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Prądniczanka II Kraków
1:4
Bibiczanka Bibice
15.10.2016
13:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
15.10.2016
15:30
LOT Balice
2:0
Bratniak Kraków
15.10.2016
15:30
Sportowiec Modlniczka
4:6
Dragon Szczyglice
16.10.2016
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
1:2
Krakus Swoszowice
16.10.2016
15:30
Strzelcy Kraków
0:3
JKS Zelków
16.10.2016
15:30
Dąbski Kraków pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

Dąbski Kraków
0:5
Górzanka Nawojowa Góra
22.10.2016
15:30
Prądniczanka II Kraków
0:4
Sportowiec Modlniczka
22.10.2016
15:30
Bibiczanka Bibice
5:1
Bratniak Kraków
23.10.2016
15:00
Wieczysta Kraków
1:0
LOT Balice
23.10.2016
15:00
JKS Zelków
1:2
Zwierzyniecki Kraków
23.10.2016
15:00
Krakus Swoszowice
3:2
Strzelcy Kraków
11.11.2016
11:00
Dragon Szczyglice pauzuje.

11. kolejka 29.10.2016

Sportowiec Modlniczka
4:2
Bibiczanka Bibice
29.10.2016
14:00
Zwierzyniecki Kraków
3:2
Krakus Swoszowice
29.10.2016
15:00
LOT Balice
1:0
JKS Zelków
29.10.2016
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:0
Dragon Szczyglice
30.10.2016
12:00
Strzelcy Kraków
1:3
Dąbski Kraków
30.10.2016
14:00
Bratniak Kraków
0:3
Wieczysta Kraków
30.10.2016
11:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

12. kolejka 05.11.2016

Dąbski Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
05.11.2016
14:00
Dragon Szczyglice
3:2
Strzelcy Kraków
05.11.2016
14:00
Prądniczanka II Kraków
1:2
Górzanka Nawojowa Góra
05.11.2016
14:00
Bibiczanka Bibice
3:1
Wieczysta Kraków
06.11.2016
14:00
JKS Zelków
3:0
Bratniak Kraków
06.11.2016
13:00
Krakus Swoszowice
0:3
LOT Balice
06.11.2016
14:00
Sportowiec Modlniczka pauzuje.

13. kolejka 12.11.2016

Zwierzyniecki Kraków
3:0
Dragon Szczyglice
11.11.2016
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Sportowiec Modlniczka
12.11.2016
13:00
LOT Balice
1:1
Dąbski Kraków
12.11.2016
14:00
Wieczysta Kraków
3:1
JKS Zelków
12.11.2016
12:00
Strzelcy Kraków
2:5
Prądniczanka II Kraków
13.11.2016
14:00
Bratniak Kraków
Krakus Swoszowice
19.03.2017
11:00
Bibiczanka Bibice pauzuje.

14. kolejka 25.03.2017

Wieczysta Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
25.03.2017
14:00
LOT Balice
3:1
Dragon Szczyglice
25.03.2017
15:00
sztuczne boisko ul. Szablowskiego w Krakowie
Zwierzyniecki Kraków
6:0
Prądniczanka II Kraków
25.03.2017
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
JKS Zelków
26.03.2017
16:00
Bratniak Kraków
0:1
Dąbski Kraków
26.03.2017
11:00
Strzelcy Kraków
:
Sportowiec Modlniczka
17.05.2017
18:15
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

15. kolejka 01.04.2017

Dragon Szczyglice
0:1
Bratniak Kraków
01.04.2017
17:00
Dąbski Kraków
0:0
Wieczysta Kraków
01.04.2017
13:00
Krakus Swoszowice
2:3
JKS Zelków
01.04.2017
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:0
Bibiczanka Bibice
02.04.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Zwierzyniecki Kraków
02.04.2017
17:00
LOT Balice
1:0
Prądniczanka II Kraków
02.04.2017
17:00
Strzelcy Kraków pauzuje.

16. kolejka 08.04.2017

Bratniak Kraków
2:1
Prądniczanka II Kraków
08.04.2017
16:00
LOT Balice
1:0
Sportowiec Modlniczka
08.04.2017
17:00
Strzelcy Kraków
1:3
Górzanka Nawojowa Góra
08.04.2017
17:00
Bibiczanka Bibice
6:0
Krakus Swoszowice
09.04.2017
16:00
JKS Zelków
2:5
Dąbski Kraków
09.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
1:0
Dragon Szczyglice
09.04.2017
13:00
Zwierzyniecki Kraków pauzuje.

17. kolejka 15.04.2017

Strzelcy Kraków
0:4
Bibiczanka Bibice
18.03.2017
15:30
Sportowiec Modlniczka
0:0
Bratniak Kraków
12.04.2017
17:15
Górzanka Nawojowa Góra
2:2
Zwierzyniecki Kraków
15.04.2017
14:00
Dragon Szczyglice
4:2
JKS Zelków
15.04.2017
14:00
Dąbski Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
15.04.2017
13:00
Prądniczanka II Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
15.04.2017
16:00
LOT Balice pauzuje.

18. kolejka 22.04.2017

Krakus Swoszowice
1:1
Dragon Szczyglice
22.04.2017
17:30
Strzelcy Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
22.04.2017
17:30
Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
23.04.2017
11:00
LOT Balice
:
Górzanka Nawojowa Góra
24.05.2017
18:30
Bratniak Kraków pauzuje.

19. kolejka 26.04.2017

Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
26.04.2017
17:30
Strzelcy Kraków
:
LOT Balice
29.04.2017
17:30
Prądniczanka II Kraków
:
Krakus Swoszowice
29.04.2017
14:00
Bibiczanka Bibice
:
Zwierzyniecki Kraków
29.04.2017
16:00
Dragon Szczyglice
:
Dąbski Kraków
29.04.2017
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Bratniak Kraków
30.04.2017
17:00

20. kolejka 06.05.2017

Dąbski Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
06.05.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Sportowiec Modlniczka
06.05.2017
18:00
LOT Balice
:
Zwierzyniecki Kraków
06.05.2017
17:30
Strzelcy Kraków
:
Bratniak Kraków
06.05.2017
18:00
Wieczysta Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
07.05.2017
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Dragon Szczyglice
07.05.2017
17:00
JKS Zelków pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

Zwierzyniecki Kraków
:
Bratniak Kraków
13.05.2017
18:00
Prądniczanka II Kraków
:
Dragon Szczyglice
13.05.2017
11:30
LOT Balice
:
Bibiczanka Bibice
14.05.2017
18:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
JKS Zelków
14.05.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
:
Dąbski Kraków
14.05.2017
18:00
Strzelcy Kraków
:
Wieczysta Kraków
14.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Dragon Szczyglice
:
Sportowiec Modlniczka
20.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.05.2017
18:00
Bratniak Kraków
:
LOT Balice
20.05.2017
11:00
Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
21.05.2017
17:00
JKS Zelków
:
Strzelcy Kraków
21.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2017
16:00
Dąbski Kraków pauzuje.

23. kolejka 24.05.2017

Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
24.05.2017
18:15
Zwierzyniecki Kraków
:
JKS Zelków
27.05.2017
18:00
Sportowiec Modlniczka
:
Prądniczanka II Kraków
27.05.2017
18:00
LOT Balice
:
Wieczysta Kraków
27.05.2017
18:00
Bratniak Kraków
:
Bibiczanka Bibice
28.05.2017
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Dąbski Kraków
28.05.2017
17:30
Dragon Szczyglice pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
03.06.2017
17:00
Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
03.06.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
03.06.2017
18:00
Bibiczanka Bibice
:
Sportowiec Modlniczka
04.06.2017
17:00
JKS Zelków
:
LOT Balice
04.06.2017
18:00
Wieczysta Kraków
:
Bratniak Kraków
04.06.2017
12:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

25. kolejka 08.06.2017

Strzelcy Kraków
:
Dragon Szczyglice
08.06.2017
18:30
LOT Balice
:
Krakus Swoszowice
10.06.2017
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
10.06.2017
18:00
Wieczysta Kraków
:
Bibiczanka Bibice
11.06.2017
11:00
Bratniak Kraków
:
JKS Zelków
11.06.2017
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Prądniczanka II Kraków
11.06.2017
17:30
Sportowiec Modlniczka pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

Sportowiec Modlniczka
:
Górzanka Nawojowa Góra
17.06.2017
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Strzelcy Kraków
17.06.2017
17:00
Dragon Szczyglice
:
Zwierzyniecki Kraków
17.06.2017
17:00
Dąbski Kraków
:
LOT Balice
17.06.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
17.06.2017
17:00
JKS Zelków
:
Wieczysta Kraków
17.06.2017
17:00
Bibiczanka Bibice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

19. kolejka 26.04.2017

26.04.2017
17:30
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
29.04.2017
17:30
Strzelcy Kraków
:
LOT Balice
29.04.2017
14:00
Prądniczanka II Kraków
:
Krakus Swoszowice
29.04.2017
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Zwierzyniecki Kraków
29.04.2017
17:00
Dragon Szczyglice
:
Dąbski Kraków
30.04.2017
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Bratniak Kraków

18. kolejka 22.04.2017

22.04.2017
17:30
Krakus Swoszowice
1:1
Dragon Szczyglice
22.04.2017
17:30
Strzelcy Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2017
17:00
Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
11:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
24.05.2017
18:30
LOT Balice
:
Górzanka Nawojowa Góra
Bratniak Kraków pauzuje.

20. kolejka 06.05.2017

06.05.2017
17:00
Dąbski Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
06.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice
:
Sportowiec Modlniczka
06.05.2017
17:30
LOT Balice
:
Zwierzyniecki Kraków
06.05.2017
18:00
Strzelcy Kraków
:
Bratniak Kraków
07.05.2017
16:00
Wieczysta Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
07.05.2017
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Dragon Szczyglice
JKS Zelków pauzuje.

Wiadomości ligowe


IV liga (Kraków-Wadowice)

Nowa Proszowianka
2:3
Dalin Myślenice
23.04.2017
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Unia Oświęcim
23.04.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:2
Pcimianka Pcim
23.04.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Lubań Maniowy
:
Barciczanka Barcice
23.04.2017
16:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
23.04.2017
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
23.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
KS Tymbark
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.04.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
1:0
Kmita Zabierzów
23.04.2017
14:00
Garbarnia II Kraków
4:0
Clepardia Kraków
23.04.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wieliczanka Wieliczka
1:4
Orzeł Myślenice
23.04.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Orzeł Ryczów
2:1
Zagórzanka Zagórze
23.04.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
23.04.2017
17:00
Olimpia Wojnicz
2:5
Dunajec Zakliczyn
23.04.2017
17:00
Górnik S.
1:3
Olimpia Kąty
23.04.2017
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Olimpia B.
23.04.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:3
LKS Wietrzychowice
23.04.2017
12:30
Łukovia Łukowa
3:0
KS US Śmigno
23.04.2017
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
GLKS Gromnik
23.04.2017
17:00
Wisła Szczucin
1:2
Victoria Koszyce Małe
23.04.2017
17:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
23.04.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Łosoś Łososina Dolna
4:1
Płomień Limanowa
23.04.2017
17:00
Sokół Słopnice
1:1
Zalesianka
23.04.2017
16:00
Kolejarz Stróże
:
KS Zakopane
23.04.2017
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
0:3
Partyzant Dojazdów
23.04.2017
16:00
Tytan Polekarcice
2:2
LKS Niedźwiedź
23.04.2017
14:00
Strażak Goszcza
4:1
Juvenia Prandocin
23.04.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
10:0
Szreniawa Koszyce
23.04.2017
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
0:0
Galicja Raciborowice
23.04.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
23.04.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
26.04.2017
17:30

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
23.04.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Liszczanka Liszki
23.04.2017
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
4:2
Iskra Zakrzów
23.04.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Strażak Kokotów
23.04.2017
17:00
Złomex Branice
0:1
UKS Sygneczów
23.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
LKS Śledziejowice
23.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piłkarz Podłęże
23.04.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
23.04.2017
15:00
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.04.2017
16:00
Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik II
23.04.2017
14:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Sęp Droginia
23.04.2017
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Rokita Kornatka
23.04.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
2:2
Olimpia Łobzów
23.04.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
8:2
Laskowianka Laski
23.04.2017
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Prądnik Sułoszowa
23.04.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:1
Przebój II Wolbrom
23.04.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
3:2
Tęcza Tenczynek
23.04.2017
11:00
Victoria Jaworzno
10:2
Start Kamień
23.04.2017
15:30

Klasa B (Kraków I)

Spartak Charsznica
4:0
Novi Narama
23.04.2017
11:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Zawisza Sulechów
23.04.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
4:3
Spartak Wielkanoc
23.04.2017
16:00
Agricola Klimontów
3:3
Ekler Baranówka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
3:5
Wisła Rząska
23.04.2017
11:00
Fitball Szklary
0:3
Błękitni II Modlnica
23.04.2017
17:30

Klasa B (Kraków III)

Piast S.
0:1
Rzozovia Rzozów
23.04.2017
16:00
Sokół Rybna
4:2
Armatura Kraków
23.04.2017
13:00
Błękitni Czułówek
1:2
Pychowianka Kraków
23.04.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Płomień Kostrze
23.04.2017
17:30
Borkowianka Borek Sz.
3:2
Orzeł 2012 Sidzina
23.04.2017
17:00
Radziszowianka II
0:1
Pozowianka Pozowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
2:3
Czarnochowice
23.04.2017
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
23.04.2017
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:0 v.o.
Gryf Wiatowice
23.04.2017
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Iskra Brzączowice
2:3
Górki Myślenice
23.04.2017
17:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Cyrhla Krzczonów
23.04.2017
17:30
Cisy Harbutowice
1:4
Staw Polanka
23.04.2017
11:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
:
Ospel II Wierbka
23.04.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
0:1
Stare Bukowno
23.04.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Sokół Gołaczewy
5:2
Czaple Male
23.04.2017
17:00
Orzeł K.
0:3
Trzy Buki Wierzchowisko
23.04.2017
13:00

Klasa C (Kraków I)

Iskra Pałecznica
2:1
Universum Kraków
23.04.2017
17:00
LKS Polanowice
0:3
Słomniczanka II Słomniki
23.04.2017
17:00
Polonia Więcławice
:
LKS Niedźwiedź II
23.04.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Lotnik II Kryspinów
1:2
Wisła II Rząska
23.04.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Niegoszowianka
23.04.2017
14:30
Grom Kraków
1:3
Nadwiślan II Rusocice
23.04.2017
17:30

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Naprzód Ochmanów
23.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Złomex II Branice
23.04.2017
14:00
Wiarusy II
:
Ledniczanka
23.04.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

Znicz Pruszków
0:4
Resovia Rzeszów
23.04.2017
17:00
Stal Mielec
2:4
Legia Warszawa
23.04.2017
12:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
26.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Limanovia Limanowa
3:4
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
12:00
Garbarnia Kraków
3:0
Hutnik Kraków
23.04.2017
14:30
AS Progres II
3:1
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Puszcza Niepołomice
0:0
Krakus Nowa Huta
23.04.2017
10:00
SMS Kraków
4:0
Zatorzanka Zator
23.04.2017
09:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Górnik Wieliczka
3:1
Kmita Zabierzów
23.04.2017
10:00
Prokocim Kraków
6:0
UKS Sygneczów
23.04.2017
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów Młd (gr.D)

Górnik Ł.
1:2
Cracovia Kraków
23.04.2017
14:00
KKP Korona Kielce
1:3
Stal Mielec
23.04.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa I)

BKS Bochnia
3:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.04.2017
12:30

Małopolska Liga Juniorów Młd (gr. spadkowa II)

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
23.04.2017
12:30

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

AP 21 II Kraków
3:4
Pcimianka
23.04.2017
13:00
Górnik Wieliczka
4:0
Prokocim Kraków
23.04.2017
13:00
Pcimianka
:
Górnik Wieliczka
26.04.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Tramwaj Kraków
26.04.2017
16:30

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

AP 21 Kraków
3:1
Orzeł Myślenice
23.04.2017
14:30

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

AS Progres II Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.04.2017
13:00

Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
1:0
Unia ZSS Tarnów
23.04.2017
11:00
Cracovia Kraków
0:2
AP 21 Kraków
23.04.2017
10:00
Pcimianka
1:2
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
10:00
PUKS Karol Wadowice
:
Wisła Kraków
25.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
26.04.2017
16:30
MUKS TAP Tarnów
:
AP 21 Kraków
26.04.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
5:2
Olimpia Szczecin
23.04.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
2:2
AZS PWSZ Wałbrzych
23.04.2017
11:00
AZS Wrocław
2:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
23.04.2017
11:00
GOSIRki Piaseczno
1:2
Mitech Żywiec
23.04.2017
11:00

I liga Kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Wanda Nowa Huta
23.04.2017
16:00
Rolnik Głogówek
3:0
Gol Częstochowa
23.04.2017
11:00
ULKS Bogdańczowice
0:2
AZS II Wrocław
23.04.2017
11:00

Krakowska Liga Futsalu (gr. mistrzowska)

Metalodlew
0:5
Probud
24.04.2017
20:45
Unihut
2:7
CK Browar
24.04.2017
20:00
Lex Kancelaria Słomniki
6:2
Antrans Bis
24.04.2017
22:15

Krakowska Liga Futsalu (gr. spadkowa)

Fortuna&Friends
5:8
Maximus
24.04.2017
18:30
Luk Term
3:3
Walkover
24.04.2017
19:15
Dream Team Słomniki
0:5
Vamos
24.04.2017
21:30

I liga oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:6
Wisła Kraków
24.04.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
24.04.2017
18:00
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.04.2017
18:00
przełożony
Cracovia Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
24.04.2017
18:30
Clepardia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
24.04.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Opatkowianka Opatkowice
24.04.2017
18:00
Krakus Swoszowice
3:0
Armatura Kraków
24.04.2017
18:00
Tyniec Kraków
1:2
Strzelcy
24.04.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:4
Dąbski
24.04.2017
18:00
Wieczysta Kraków
0:3
Wanda Kraków
24.04.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

Husaria Kraków
0:0
Kuloodporni Bielsko-Biała
23.04.2017
09:00
GKS Góra
0:0
Anpfif Hoffenheim
23.04.2017
10:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
0:0
Gloria Varsovia
23.04.2017
11:30
Anpfif Hoffenheim
0:1
Husaria Kraków
23.04.2017
13:00
GKS Góra
1:2
Gloria Varsovia
23.04.2017
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny