facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Drużyna Bratniak Kraków rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Bibiczanka Bibice.
Drużyna Górzanka Nawojowa Góra rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Świt Krzeszowice.
Drużyna Lot Balice rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Dragon Szczyglice.
Drużyna Strzelcy Kraków rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu klubu Korona Kraków.
Drużyna Rybitwy Kraków została wycofana z rozgrywek na wniosek klubu w dniu 25 stycznia 2017 r., wyniki uzyskane z tą drużyną zostały anulowane.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Dąbski Kraków
3:0 v.o.
Bratniak Kraków
20.08.2016
15:00
Prądniczanka II Kraków
6:2
Zwierzyniecki Kraków
20.08.2016
17:30
JKS Zelków
3:5
Bibiczanka Bibice
21.08.2016
17:00
Krakus Swoszowice
2:2
Wieczysta Kraków
21.08.2016
17:30
Sportowiec Modlniczka
4:2
Strzelcy Kraków
21.08.2016
17:30
Dragon Szczyglice
1:1
LOT Balice
07.09.2016
17:00
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Bibiczanka Bibice
1:1
Górzanka Nawojowa Góra
27.08.2016
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Sportowiec Modlniczka
27.08.2016
17:30
Prądniczanka II Kraków
1:3
LOT Balice
27.08.2016
14:30
Bratniak Kraków
3:4
Dragon Szczyglice
28.08.2016
11:00
Wieczysta Kraków
4:1
Dąbski Kraków
28.08.2016
17:00
JKS Zelków
4:0
Krakus Swoszowice
28.08.2016
17:00
Strzelcy Kraków pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Krakus Swoszowice
0:3
Bibiczanka Bibice
01.09.2016
17:30
Dąbski Kraków
3:1
JKS Zelków
03.09.2016
17:00
Dragon Szczyglice
0:3
Wieczysta Kraków
03.09.2016
16:00
Sportowiec Modlniczka
1:5
LOT Balice
03.09.2016
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:1
Bratniak Kraków
04.09.2016
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:0
Strzelcy Kraków
04.09.2016
17:00
Zwierzyniecki Kraków pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Bratniak Kraków
1:2
Sportowiec Modlniczka
07.09.2016
17:00
Bibiczanka Bibice
4:0
Strzelcy Kraków
08.09.2016
17:00
Wieczysta Kraków
6:0
Prądniczanka II Kraków
10.09.2016
11:00
JKS Zelków
3:1
Dragon Szczyglice
10.09.2016
16:00
Krakus Swoszowice
1:6
Dąbski Kraków
10.09.2016
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Górzanka Nawojowa Góra
11.09.2016
16:00
LOT Balice pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

Górzanka Nawojowa Góra
1:1
LOT Balice
14.09.2016
16:30
Dąbski Kraków
2:2
Bibiczanka Bibice
17.09.2016
16:30
Dragon Szczyglice
2:0
Krakus Swoszowice
17.09.2016
16:00
Prądniczanka II Kraków
4:5
JKS Zelków
17.09.2016
16:30
Zwierzyniecki Kraków
6:1
Strzelcy Kraków
17.09.2016
16:30
Sportowiec Modlniczka
2:3
Wieczysta Kraków
18.09.2016
16:30
Bratniak Kraków pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Zwierzyniecki Kraków
3:5
Bibiczanka Bibice
24.09.2016
16:30
LOT Balice
8:1
Strzelcy Kraków
24.09.2016
16:30
Dąbski Kraków
5:1
Dragon Szczyglice
24.09.2016
16:30
Bratniak Kraków
0:2
Górzanka Nawojowa Góra
25.09.2016
11:00
JKS Zelków
2:4
Sportowiec Modlniczka
25.09.2016
16:00
Krakus Swoszowice
1:2
Prądniczanka II Kraków
25.09.2016
16:30
Wieczysta Kraków pauzuje.

7. kolejka 01.10.2016

Dragon Szczyglice
3:5
Bibiczanka Bibice
30.09.2016
16:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Dąbski Kraków
01.10.2016
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:5
Krakus Swoszowice
01.10.2016
16:00
Zwierzyniecki Kraków
0:2
LOT Balice
01.10.2016
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wieczysta Kraków
02.10.2016
16:00
Bratniak Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
02.10.2016
11:00
JKS Zelków pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Dąbski Kraków
3:1
Sportowiec Modlniczka
08.10.2016
16:00
Dragon Szczyglice
4:2
Prądniczanka II Kraków
08.10.2016
11:00
Bibiczanka Bibice
1:0
LOT Balice
09.10.2016
16:00
Bratniak Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
09.10.2016
11:00
Wieczysta Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
09.10.2016
16:00
JKS Zelków
4:6
Górzanka Nawojowa Góra
09.10.2016
15:30
Krakus Swoszowice pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Prądniczanka II Kraków
1:4
Bibiczanka Bibice
15.10.2016
13:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
15.10.2016
15:30
LOT Balice
2:0
Bratniak Kraków
15.10.2016
15:30
Sportowiec Modlniczka
4:6
Dragon Szczyglice
16.10.2016
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
1:2
Krakus Swoszowice
16.10.2016
15:30
Strzelcy Kraków
0:3
JKS Zelków
16.10.2016
15:30
Dąbski Kraków pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

Dąbski Kraków
0:5
Górzanka Nawojowa Góra
22.10.2016
15:30
Prądniczanka II Kraków
0:4
Sportowiec Modlniczka
22.10.2016
15:30
Bibiczanka Bibice
5:1
Bratniak Kraków
23.10.2016
15:00
Wieczysta Kraków
1:0
LOT Balice
23.10.2016
15:00
JKS Zelków
1:2
Zwierzyniecki Kraków
23.10.2016
15:00
Krakus Swoszowice
3:2
Strzelcy Kraków
11.11.2016
11:00
Dragon Szczyglice pauzuje.

11. kolejka 29.10.2016

Sportowiec Modlniczka
4:2
Bibiczanka Bibice
29.10.2016
14:00
Zwierzyniecki Kraków
3:2
Krakus Swoszowice
29.10.2016
15:00
LOT Balice
1:0
JKS Zelków
29.10.2016
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:0
Dragon Szczyglice
30.10.2016
12:00
Strzelcy Kraków
1:3
Dąbski Kraków
30.10.2016
14:00
Bratniak Kraków
0:3
Wieczysta Kraków
30.10.2016
11:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

12. kolejka 05.11.2016

Dąbski Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
05.11.2016
14:00
Dragon Szczyglice
3:2
Strzelcy Kraków
05.11.2016
14:00
Prądniczanka II Kraków
1:2
Górzanka Nawojowa Góra
05.11.2016
14:00
Bibiczanka Bibice
3:1
Wieczysta Kraków
06.11.2016
14:00
JKS Zelków
3:0
Bratniak Kraków
06.11.2016
13:00
Krakus Swoszowice
0:3
LOT Balice
06.11.2016
14:00
Sportowiec Modlniczka pauzuje.

13. kolejka 12.11.2016

Zwierzyniecki Kraków
3:0
Dragon Szczyglice
11.11.2016
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Sportowiec Modlniczka
12.11.2016
13:00
LOT Balice
1:1
Dąbski Kraków
12.11.2016
14:00
Wieczysta Kraków
3:1
JKS Zelków
12.11.2016
12:00
Strzelcy Kraków
2:5
Prądniczanka II Kraków
13.11.2016
14:00
Bratniak Kraków
Krakus Swoszowice
19.03.2017
11:00
Bibiczanka Bibice pauzuje.

14. kolejka 25.03.2017

Wieczysta Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
25.03.2017
14:00
LOT Balice
3:1
Dragon Szczyglice
25.03.2017
15:00
sztuczne boisko ul. Szablowskiego w Krakowie
Zwierzyniecki Kraków
6:0
Prądniczanka II Kraków
25.03.2017
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
JKS Zelków
26.03.2017
16:00
Bratniak Kraków
0:1
Dąbski Kraków
26.03.2017
11:00
Strzelcy Kraków
2:3
Sportowiec Modlniczka
17.05.2017
18:15
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

15. kolejka 01.04.2017

Dragon Szczyglice
0:1
Bratniak Kraków
01.04.2017
17:00
Dąbski Kraków
0:0
Wieczysta Kraków
01.04.2017
13:00
Krakus Swoszowice
2:3
JKS Zelków
01.04.2017
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:0
Bibiczanka Bibice
02.04.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Zwierzyniecki Kraków
02.04.2017
17:00
LOT Balice
1:0
Prądniczanka II Kraków
02.04.2017
17:00
Strzelcy Kraków pauzuje.

16. kolejka 08.04.2017

Bratniak Kraków
2:1
Prądniczanka II Kraków
08.04.2017
16:00
LOT Balice
1:0
Sportowiec Modlniczka
08.04.2017
17:00
Strzelcy Kraków
1:3
Górzanka Nawojowa Góra
08.04.2017
17:00
Bibiczanka Bibice
6:0
Krakus Swoszowice
09.04.2017
16:00
JKS Zelków
2:5
Dąbski Kraków
09.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
1:0
Dragon Szczyglice
09.04.2017
13:00
Zwierzyniecki Kraków pauzuje.

17. kolejka 15.04.2017

Strzelcy Kraków
0:4
Bibiczanka Bibice
18.03.2017
15:30
Sportowiec Modlniczka
0:0
Bratniak Kraków
12.04.2017
17:15
Górzanka Nawojowa Góra
2:2
Zwierzyniecki Kraków
15.04.2017
14:00
Dragon Szczyglice
4:2
JKS Zelków
15.04.2017
14:00
Dąbski Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
15.04.2017
13:00
Prądniczanka II Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
15.04.2017
16:00
LOT Balice pauzuje.

18. kolejka 22.04.2017

Krakus Swoszowice
1:1
Dragon Szczyglice
22.04.2017
17:30
Strzelcy Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
22.04.2017
17:30
Bibiczanka Bibice
7:1
Dąbski Kraków
23.04.2017
17:00
JKS Zelków
2:4
Prądniczanka II Kraków
23.04.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:1
Sportowiec Modlniczka
23.04.2017
11:00
LOT Balice
2:0
Górzanka Nawojowa Góra
24.05.2017
18:30
Bratniak Kraków pauzuje.

19. kolejka 26.04.2017

Sportowiec Modlniczka
JKS Zelków
26.04.2017
17:30
Bibiczanka Bibice
8:0
Zwierzyniecki Kraków
29.04.2017
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Bratniak Kraków
30.04.2017
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
17.05.2017
18:00
Strzelcy Kraków
LOT Balice
31.05.2017
18:30
Dragon Szczyglice
3:3
Dąbski Kraków
13.06.2017
18:00

20. kolejka 06.05.2017

Dąbski Kraków
1:3
Prądniczanka II Kraków
06.05.2017
17:00
Krakus Swoszowice
1:3
Sportowiec Modlniczka
06.05.2017
18:00
LOT Balice
3:1
Zwierzyniecki Kraków
06.05.2017
17:30
Strzelcy Kraków
1:1
Bratniak Kraków
06.05.2017
18:00
Bibiczanka Bibice
3:1
Dragon Szczyglice
06.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
6:0
Górzanka Nawojowa Góra
07.05.2017
16:00
JKS Zelków pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

Zwierzyniecki Kraków
3:0
Bratniak Kraków
13.05.2017
18:00
Prądniczanka II Kraków
1:6
Dragon Szczyglice
13.05.2017
11:30
LOT Balice
1:1
Bibiczanka Bibice
14.05.2017
18:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
JKS Zelków
14.05.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
1:1
Dąbski Kraków
14.05.2017
18:00
Strzelcy Kraków
0:5
Wieczysta Kraków
14.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Dragon Szczyglice
2:4
Sportowiec Modlniczka
20.05.2017
18:00
Krakus Swoszowice
7:2
Górzanka Nawojowa Góra
20.05.2017
18:00
Bratniak Kraków
1:4
LOT Balice
20.05.2017
11:00
Bibiczanka Bibice
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.05.2017
17:00
JKS Zelków
1:0
Strzelcy Kraków
21.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2017
17:00
Dąbski Kraków pauzuje.

23. kolejka 27.05.2017

Strzelcy Kraków
1:6
Krakus Swoszowice
24.05.2017
18:15
Zwierzyniecki Kraków
5:1
JKS Zelków
27.05.2017
18:00
Sportowiec Modlniczka
3:3
Prądniczanka II Kraków
27.05.2017
18:00
LOT Balice
3:2
Wieczysta Kraków
27.05.2017
18:00
Bratniak Kraków
0:2
Bibiczanka Bibice
28.05.2017
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:7
Dąbski Kraków
28.05.2017
17:30
Dragon Szczyglice pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Krakus Swoszowice
2:1
Zwierzyniecki Kraków
03.06.2017
18:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Sportowiec Modlniczka
04.06.2017
17:00
Dragon Szczyglice
2:4
Górzanka Nawojowa Góra
04.06.2017
18:00
Dąbski Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
04.06.2017
15:00
JKS Zelków
2:2
LOT Balice
04.06.2017
18:00
Wieczysta Kraków
2:0
Bratniak Kraków
04.06.2017
12:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

25. kolejka 10.06.2017

Strzelcy Kraków
2:5
Dragon Szczyglice
07.06.2017
18:30
LOT Balice
5:0
Krakus Swoszowice
10.06.2017
18:30
Zwierzyniecki Kraków
2:1
Dąbski Kraków
10.06.2017
17:00
Wieczysta Kraków
Bibiczanka Bibice
11.06.2017
11:00
Bratniak Kraków
1:3
JKS Zelków
11.06.2017
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:2
Prądniczanka II Kraków
11.06.2017
17:30
Sportowiec Modlniczka pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

Krakus Swoszowice
3:1
Bratniak Kraków
07.06.2017
18:15
Sportowiec Modlniczka
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
17.06.2017
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:3
Strzelcy Kraków
17.06.2017
17:00
Dragon Szczyglice
2:7
Zwierzyniecki Kraków
17.06.2017
17:00
Dąbski Kraków
3:1
LOT Balice
17.06.2017
17:00
JKS Zelków
2:1
Wieczysta Kraków
17.06.2017
17:00
Bibiczanka Bibice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

07.06.2017
18:15
Krakus Swoszowice
3:1
Bratniak Kraków
17.06.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
17.06.2017
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:3
Strzelcy Kraków
17.06.2017
17:00
Dragon Szczyglice
2:7
Zwierzyniecki Kraków
17.06.2017
17:00
Dąbski Kraków
3:1
LOT Balice
17.06.2017
17:00
JKS Zelków
2:1
Wieczysta Kraków
Bibiczanka Bibice pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

07.06.2017
18:15
Krakus Swoszowice
3:1
Bratniak Kraków
17.06.2017
17:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
17.06.2017
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:3
Strzelcy Kraków
17.06.2017
17:00
Dragon Szczyglice
2:7
Zwierzyniecki Kraków
17.06.2017
17:00
Dąbski Kraków
3:1
LOT Balice
17.06.2017
17:00
JKS Zelków
2:1
Wieczysta Kraków
Bibiczanka Bibice pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
18.08.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2017
18:00
Arka Gdynia
:
Pogoń Szczecin
19.08.2017
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
19.08.2017
20:30
Piast Gliwice
:
Korona Kielce
19.08.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Lech Poznań
20.08.2017
18:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
20.08.2017
15:30

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Ruch Chorzów
:
Stomil Olsztyn
18.08.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
:
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
:
Stal Mielec
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
:
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45

II liga polska

MKS Kluczbork
:
Olimpia Elbląg
18.08.2017
19:30
Gwardia Koszalin
:
Warta Poznań
18.08.2017
17:30
Błękitni Stargard Szczeciński
:
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
:
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
:
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
:
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
:
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00

III liga (gr. IV)

Motor Lublin
:
Podlasie Biała Podlaska
16.08.2017
19:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
19.08.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Karpaty K.
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
:
Wiślanie Jaśkowice
20.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
20.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
20.08.2017
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
:
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
:
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Beskid Andrychów
20.08.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.08.2017
18:00
Poprad Muszyna
:
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
:
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
:
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
:
Bolesław Bukowno
19.08.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Słomniczanka Lex Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
14:00
Błękitni Modlnica
:
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
:
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Czarni Staniątki
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
19.08.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00
Wolni Kłaj
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
17:00
Targowianka Targowisko
:
LKS Mogilany
20.08.2017
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
:
Naroże
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
Górnik Libiąż
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2017
17:00
LKS Żarki
:
LKS Jawiszowice
20.08.2017
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Orzeł Dębno
19.08.2017
17:00
Olimpia B.
:
Olimpia Kąty
19.08.2017
17:30
Okocimski Brzesko
:
LKS Gnojnik
19.08.2017
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Maszkienice
19.08.2017
17:00
Tarnavia
:
Strażak Mokrzyska
19.08.2017
17:30
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
20.08.2017
17:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Borzęcin Górny
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Nowa Jastrząbka
20.08.2017
16:00
Łukovia Łukowa
:
Metal Tarnów
20.08.2017
17:00
GLKS Gromnik
:
MLKS II Żabno
20.08.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Victoria Koszyce Małe
20.08.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
:
Orzeł Wojnarowa
19.08.2017
17:00
LKS Rupniów
:
Sokół Słopnice
19.08.2017
17:00
Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.08.2017
17:00
Kolejarz Stróże
:
Skalnik Kamionka Wielka
20.08.2017
17:00
Bobowa
:
Orkan Szczyrzyc
20.08.2017
17:00
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.08.2017
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
AKS Ujanowice
20.08.2017
17:00
LKS Szaflary
:
Gród Podegrodzie
20.08.2017
18:00

Klasa A (Kraków I)

MKS Skała 2004
:
LKS Niedźwiedź
19.08.2017
11:00
Partyzant Dojazdów
:
Juvenia Prandocin
19.08.2017
15:00
Ekler Baranówka
:
Galicja Raciborowice
19.08.2017
17:00
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Wronin
20.08.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.08.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Strażak Goszcza
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
:
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00
LOT Balice
:
Sportowiec Modlniczka
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
:
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
:
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
:
Iskra Krzęcin
20.08.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
19.08.2017
17:00
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
20.08.2017
17:30
Zieloni Niegowić
:
Piast Łapanów
20.08.2017
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
:
Strażak Kokotów
20.08.2017
17:30
Wieliczanka Wieliczka
:
UKS Sygneczów
20.08.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
1:0
Topór Tenczyn
16.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
0:0
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2017
18:00
Beskid Tokarnia
4:0
LKS Rudnik
16.08.2017
18:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
17:30
Górki Myślenice
:
Iskra Głogoczów
19.08.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Trzebunia
19.08.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
:
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
17:00
Rokita Kornatka
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.08.2017
17:30

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
:
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
:
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
:
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Northstar Miechów
20.08.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Promień Przeginia
20.08.2017
17:00
Olimpia Łobzów
:
Piliczanka Pilica
20.08.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Spartak Charsznica
20.08.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
:
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
:
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
:
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Korona Lgota
19.08.2017
12:00
Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
19.08.2017
17:30
Rożnowa
:
Contra Sułków
19.08.2017
17:30
Gwiazda Brzegi
:
Gryf Wiatowice
19.08.2017
17:00
Czarnochowice
:
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
17:30
Sokół Chorągwica
:
Błyskawica Wyciąże
20.08.2017
17:00
Iskra Zakrzów
:
Gdovia II Gdów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
:
Karpaty II Siepraw
16.08.2017
18:00
Jawor Jawornik
:
Opatkowianka Opatkowice
16.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Sokół Borzęta
16.08.2017
18:00
Staw Polanka
:
Wicher Stróża
19.08.2017
17:30
Sokół Borzęta
:
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
17:00
Sęp Droginia
:
Dukla Bysina
19.08.2017
18:00
Raba II Dobczyce
:
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Iskra Brzączowice
19.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Cisy Harbutowice
20.08.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
20.08.2017
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
20.08.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Zryw Przesławice
:
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
17:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
20.08.2017
17:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
:
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Tęcza Słomiróg
:
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
17:30
Start II Brzezie
:
Ledniczanka
20.08.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Czarnochowice II
20.08.2017
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Czarni II Staniątki
20.08.2017
17:00
Wiarusy II
:
Contra II
20.08.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
:
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
MOSP Białystok
:
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil
:
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Zakliczyn
19.08.2017
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
10:00
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2017
10:00
AS Progres II
:
BKS Bochnia
20.08.2017
16:00
Garbarnia Kraków
:
Soła Oświęcim
20.08.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Puszcza Niepołomice
20.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
Sokół Słopnice
20.08.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2017
10:00
Wisła Kraków
:
Karol Wadowice
19.08.2017
10:00
AS Progres Kraków
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
AS Progres II
19.08.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
19.08.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Ostrowsko
19.08.2017
12:00
Soła Oświęcim
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
10:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
16.08.2017
17:00
UKS Sygneczów
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
12:00
Pcimianka Pcim
:
Contra Sułków
20.08.2017
12:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
:
AZS Wrocław
18.08.2017
18:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
:
SMS Łódź
19.08.2017
15:00