facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Contra Sułków
0:2
Złomex Branice
20.08.2016
17:00
UKS Sygneczów
0:0
Piłkarz Podłęże
20.08.2016
16:00
LKS Śledziejowice
2:0
Piast Łapanów
20.08.2016
17:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Zryw Szarów
21.08.2016
17:00
Iskra Zakrzów
0:4
Wilga Koźmice Wielkie
21.08.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
21.08.2016
17:30
Strażak Kokotów
3:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2016
17:30

2. kolejka 27.08.2016

Zryw Szarów
2:3
Piast Łapanów
27.08.2016
17:00
Piłkarz Podłęże
3:1
LKS Śledziejowice
27.08.2016
11:00
Błękitni Bodzanów
3:0
Contra Sułków
27.08.2016
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:4
UKS Sygneczów
28.08.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
3:1
Strażak Kokotów
28.08.2016
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.08.2016
17:00
Złomex Branice
11:0
Iskra Zakrzów
28.08.2016
17:00

3. kolejka 03.09.2016

Contra Sułków
1:4
Zryw Szarów
03.09.2016
17:00
Iskra Zakrzów
2:7
Błękitni Bodzanów
03.09.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
2:3
UKS Sygneczów
03.09.2016
17:00
LKS Śledziejowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.09.2016
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Złomex Branice
04.09.2016
17:00
Strażak Kokotów
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
04.09.2016
17:00
Piast Łapanów
3:2
Piłkarz Podłęże
04.09.2016
17:00

4. kolejka 10.09.2016

Złomex Branice
1:5
Strażak Kokotów
10.09.2016
16:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
10.09.2016
16:30
Zryw Szarów
1:0
Piłkarz Podłęże
11.09.2016
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
Piast Łapanów
11.09.2016
16:00
Wiarusy Igołomia
2:4
LKS Śledziejowice
11.09.2016
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
UKS Sygneczów
11.09.2016
16:30
Contra Sułków
1:2
Iskra Zakrzów
11.09.2016
16:00

5. kolejka 17.09.2016

Iskra Zakrzów
1:7
Zryw Szarów
17.09.2016
16:00
UKS Sygneczów
4:1
Złomex Branice
17.09.2016
16:30
LKS Śledziejowice
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
17.09.2016
16:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Contra Sułków
18.09.2016
16:30
Strażak Kokotów
2:4
Błękitni Bodzanów
18.09.2016
16:00
Piłkarz Podłęże
1:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2016
16:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Piast Łapanów
18.09.2016
16:30
pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Błękitni Bodzanów
3:1
UKS Sygneczów
24.09.2016
16:00
Contra Sułków
1:2
Strażak Kokotów
24.09.2016
16:00
Zryw Szarów
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
25.09.2016
16:00
Wiarusy Igołomia
1:1
Piłkarz Podłęże
25.09.2016
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:6
Piast Łapanów
25.09.2016
16:00
Złomex Branice
3:1
LKS Śledziejowice
25.09.2016
15:30
Iskra Zakrzów
0:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
25.09.2016
16:00

7. kolejka 01.10.2016

UKS Sygneczów
4:2
Contra Sułków
01.10.2016
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
02.10.2016
16:00
Strażak Kokotów
3:1
Iskra Zakrzów
02.10.2016
16:00
Piast Łapanów
2:0
Złomex Branice
02.10.2016
15:00
Piłkarz Podłęże
2:4
Wilga Koźmice Wielkie
02.10.2016
16:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
02.10.2016
16:00
LKS Śledziejowice
2:3
Błękitni Bodzanów
19.11.2016
13:00
pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Błękitni Bodzanów
5:4
Piast Łapanów
08.10.2016
15:30
Contra Sułków
0:4
LKS Śledziejowice
08.10.2016
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.10.2016
15:30
Złomex Branice
3:2
Piłkarz Podłęże
09.10.2016
15:00
Iskra Zakrzów
0:7
UKS Sygneczów
09.10.2016
15:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:2
Strażak Kokotów
09.10.2016
15:30
Wiarusy Igołomia
2:5
Zryw Szarów
09.10.2016
15:30
pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

UKS Sygneczów
3:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
15.10.2016
15:30
LKS Śledziejowice
8:0
Iskra Zakrzów
15.10.2016
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
8:0
Złomex Branice
15.10.2016
15:00
Strażak Kokotów
4:4
Zryw Szarów
16.10.2016
15:30
Piast Łapanów
2:1
Contra Sułków
16.10.2016
15:00
Piłkarz Podłęże
2:1
Błękitni Bodzanów
16.10.2016
15:00
Wiarusy Igołomia
6:2
Wilga Koźmice Wielkie
16.10.2016
15:30

10. kolejka 22.10.2016

Wiarusy Igołomia
2:5
Złomex Branice
22.10.2016
15:00
Contra Sułków
4:3
Piłkarz Podłęże
22.10.2016
15:00
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
23.10.2016
15:00
Iskra Zakrzów
1:5
Piast Łapanów
23.10.2016
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
LKS Śledziejowice
23.10.2016
15:00
Strażak Kokotów
1:2
UKS Sygneczów
23.10.2016
15:00
Błękitni Bodzanów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.03.2017
14:30

11. kolejka 29.10.2016

UKS Sygneczów
1:3
Zryw Szarów
29.10.2016
15:00
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
29.10.2016
15:00
Wiarusy Igołomia
4:1
Błękitni Bodzanów
29.10.2016
15:00
Piast Łapanów
3:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.10.2016
14:00
Piłkarz Podłęże
6:0
Iskra Zakrzów
30.10.2016
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:0
Contra Sułków
30.10.2016
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:4
Złomex Branice
30.10.2016
14:00

12. kolejka 05.11.2016

Wiarusy Igołomia
1:1
Contra Sułków
05.11.2016
14:00
Zryw Szarów
3:8
Złomex Branice
06.11.2016
14:00
Błękitni Bodzanów
4:3
Wilga Koźmice Wielkie
06.11.2016
14:00
Iskra Zakrzów
1:15
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
06.11.2016
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Piłkarz Podłęże
06.11.2016
14:00
Strażak Kokotów
1:1
Piast Łapanów
06.11.2016
14:00
UKS Sygneczów
2:1
LKS Śledziejowice
06.11.2016
14:00

13. kolejka 12.11.2016

Piast Łapanów
3:1
UKS Sygneczów
11.11.2016
13:30
Piłkarz Podłęże
0:4
Strażak Kokotów
11.11.2016
13:30
LKS Śledziejowice
1:0
Zryw Szarów
12.11.2016
13:30
Wiarusy Igołomia
2:2
Iskra Zakrzów
12.11.2016
13:30
Złomex Branice
2:5
Błękitni Bodzanów
12.11.2016
12:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.11.2016
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Contra Sułków
19.03.2017
14:30

14. kolejka 25.03.2017

Zryw Szarów
3:3
Błękitni Bodzanów
26.03.2017
14:00
Złomex Branice
0:0
Contra Sułków
26.03.2017
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:2
Iskra Zakrzów
26.03.2017
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:2
Wiarusy Igołomia
26.03.2017
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Strażak Kokotów
26.03.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
2:2
UKS Sygneczów
26.03.2017
15:00
Piast Łapanów
3:1
LKS Śledziejowice
26.03.2017
16:00

15. kolejka 01.04.2017

Piast Łapanów
1:2
Zryw Szarów
01.04.2017
16:30
LKS Śledziejowice
1:0
Piłkarz Podłęże
01.04.2017
16:30
UKS Sygneczów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2017
16:30
Strażak Kokotów
0:1
Wiarusy Igołomia
02.04.2017
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
02.04.2017
16:00
Iskra Zakrzów
1:3
Złomex Branice
02.04.2017
16:30
Contra Sułków
1:2
Błękitni Bodzanów
02.04.2017
16:30

16. kolejka 08.04.2017

Błękitni Bodzanów
5:1
Iskra Zakrzów
08.04.2017
17:00
UKS Sygneczów
2:1
Wiarusy Igołomia
08.04.2017
17:00
Zryw Szarów
4:1
Contra Sułków
09.04.2017
16:00
Złomex Branice
3:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Strażak Kokotów
09.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
LKS Śledziejowice
09.04.2017
16:00
Piłkarz Podłęże
1:6
Piast Łapanów
09.04.2017
16:00

17. kolejka 15.04.2017

Piłkarz Podłęże
3:1
Zryw Szarów
15.04.2017
16:00
Piast Łapanów
1:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
15.04.2017
15:00
LKS Śledziejowice
3:0
Wiarusy Igołomia
15.04.2017
17:00
UKS Sygneczów
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
15.04.2017
13:30
Strażak Kokotów
Złomex Branice
15.04.2017
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Błękitni Bodzanów
15.04.2017
12:00
Iskra Zakrzów
0:3
Contra Sułków
15.04.2017
13:00

18. kolejka 22.04.2017

Contra Sułków
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.04.2017
16:00
Zryw Szarów
Iskra Zakrzów
23.04.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
1:0
Strażak Kokotów
23.04.2017
17:00
Złomex Branice
0:1
UKS Sygneczów
23.04.2017
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
LKS Śledziejowice
23.04.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piłkarz Podłęże
23.04.2017
16:00
Piast Łapanów
4:3
Wiarusy Igołomia
17.05.2017
18:00
pauzuje.

19. kolejka 29.04.2017

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Zryw Szarów
29.04.2017
16:00
Piast Łapanów
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
29.04.2017
18:00
LKS Śledziejowice
2:0
Złomex Branice
29.04.2017
17:00
UKS Sygneczów
2:0
Błękitni Bodzanów
29.04.2017
17:00
Strażak Kokotów
4:3
Contra Sułków
29.04.2017
17:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Wiarusy Igołomia
30.04.2017
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:0
Iskra Zakrzów
30.04.2017
17:00

20. kolejka 06.05.2017

Iskra Zakrzów
0:3
Strażak Kokotów
06.05.2017
14:00
Błękitni Bodzanów
7:1
LKS Śledziejowice
06.05.2017
11:00
Zryw Szarów
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
07.05.2017
17:00
Contra Sułków
2:1
UKS Sygneczów
07.05.2017
17:00
Złomex Branice
1:3
Piast Łapanów
07.05.2017
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:3
Wiarusy Igołomia
07.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
30.06.2017
17:30
pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

LKS Śledziejowice
7:0
Contra Sułków
13.05.2017
18:00
UKS Sygneczów
2:0
Iskra Zakrzów
13.05.2017
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:0
Wilga Koźmice Wielkie
14.05.2017
17:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Złomex Branice
14.05.2017
16:00
Piast Łapanów
4:2
Błękitni Bodzanów
14.05.2017
18:00
Strażak Kokotów
0:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
14.05.2017
17:00
Zryw Szarów
4:4
Wiarusy Igołomia
14.05.2017
17:00
pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Iskra Zakrzów
0:7
LKS Śledziejowice
20.05.2017
16:00
Contra Sułków
1:3
Piast Łapanów
20.05.2017
17:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Piłkarz Podłęże
20.05.2017
18:00
Zryw Szarów
3:1
Strażak Kokotów
21.05.2017
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
UKS Sygneczów
21.05.2017
17:00
Złomex Branice
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Wiarusy Igołomia
21.05.2017
17:30

23. kolejka 27.05.2017

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:3
Błękitni Bodzanów
27.05.2017
17:00
LKS Śledziejowice
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.05.2017
17:00
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
27.05.2017
18:00
Złomex Branice
0:8
Wiarusy Igołomia
27.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Zryw Szarów
28.05.2017
17:30
Piłkarz Podłęże
1:3
Contra Sułków
28.05.2017
17:00
Piast Łapanów
3:0 v.o.
Iskra Zakrzów
28.05.2017
18:00
pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Błękitni Bodzanów
1:0
Wiarusy Igołomia
03.06.2017
18:00
Zryw Szarów
3:0
UKS Sygneczów
04.06.2017
18:00
Strażak Kokotów
2:2
LKS Śledziejowice
04.06.2017
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:3
Piast Łapanów
04.06.2017
18:00
Iskra Zakrzów
1:4
Piłkarz Podłęże
04.06.2017
17:00
Contra Sułków
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
04.06.2017
17:00
Złomex Branice
0:2
Wilga Koźmice Wielkie
04.06.2017
17:30

25. kolejka 10.06.2017

Złomex Branice
2:3
Zryw Szarów
10.06.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11:0
Iskra Zakrzów
10.06.2017
13:30
LKS Śledziejowice
2:0
UKS Sygneczów
10.06.2017
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Błękitni Bodzanów
11.06.2017
17:30
Contra Sułków
6:3
Wiarusy Igołomia
11.06.2017
17:00
Piłkarz Podłęże
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
11.06.2017
17:00
Piast Łapanów
4:1
Strażak Kokotów
11.06.2017
18:00

26. kolejka 17.06.2017

Zryw Szarów
1:4
LKS Śledziejowice
17.06.2017
18:00
UKS Sygneczów
1:5
Piast Łapanów
17.06.2017
18:00
Strażak Kokotów
4:2
Piłkarz Podłęże
17.06.2017
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.06.2017
18:00
Iskra Zakrzów
0:8
Wiarusy Igołomia
17.06.2017
18:00
Błękitni Bodzanów
4:3
Złomex Branice
17.06.2017
18:00
Contra Sułków
3:0 v.o.
Wilga Koźmice Wielkie
17.06.2017
18:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
18:00
Zryw Szarów
1:4
LKS Śledziejowice
17.06.2017
18:00
UKS Sygneczów
1:5
Piast Łapanów
17.06.2017
18:00
Strażak Kokotów
4:2
Piłkarz Podłęże
17.06.2017
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.06.2017
18:00
Iskra Zakrzów
0:8
Wiarusy Igołomia
17.06.2017
18:00
Błękitni Bodzanów
4:3
Złomex Branice
17.06.2017
18:00
Contra Sułków
3:0 v.o.
Wilga Koźmice Wielkie
pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
18:00
Zryw Szarów
1:4
LKS Śledziejowice
17.06.2017
18:00
UKS Sygneczów
1:5
Piast Łapanów
17.06.2017
18:00
Strażak Kokotów
4:2
Piłkarz Podłęże
17.06.2017
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.06.2017
18:00
Iskra Zakrzów
0:8
Wiarusy Igołomia
17.06.2017
18:00
Błękitni Bodzanów
4:3
Złomex Branice
17.06.2017
18:00
Contra Sułków
3:0 v.o.
Wilga Koźmice Wielkie
pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
15.10.2017
18:00
Zagłębie Lubin
3:2
Górnik Zabrze
15.10.2017
15:30
Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00
Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

III liga (gr. IV)

Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
15.10.2017
15:00
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
15.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia II Kraków
7:1
Nadwiślan Kraków
15.10.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
15.10.2017
15:00
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
0:0
KS Chełmek
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Radłovia Radłów
15.10.2017
15:00
Sokół Maszkienice
2:3
Orzeł Dębno
15.10.2017
14:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Nowa Jastrząbka
4:1
LKS Wietrzychowice
15.10.2017
11:00
MLKS II Żabno
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
15.10.2017
11:00
Łukovia Łukowa
0:3
Wisła Szczucin
15.10.2017
12:00
GLKS Gromnik
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.10.2017
15:00
Olimpia Wojnicz
0:1
LUKS Skrzyszów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Bobowa
15.10.2017
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
LKS Rupniów
15.10.2017
15:00
Płomień Limanowa
0:5
Orkan Szczyrzyc
15.10.2017
15:00
Jarmuta
3:2
Huragan Waksmund
15.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Maszycanka Maszyce
15.10.2017
15:00
Strażak Goszcza
4:2
Juvenia Prandocin
15.10.2017
15:00
MKS Skała 2004
1:4
Hutnik II Kraków
15.10.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:1
Partyzant Dojazdów
15.10.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:3
Orzeł Bębło
15.10.2017
15:45

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:3
JKS Zelków
15.10.2017
11:00
Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa A (Kraków III)

Strażak Rączna
1:11
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Wiarusy Igołomia
4:1
Zieloni Niegowić
15.10.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
0:3
Piast Łapanów
15.10.2017
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wieliczanka Wieliczka
15.10.2017
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Błękitni Bodzanów
15.10.2017
15:00
UKS Sygneczów
4:1
Zryw Szarów
15.10.2017
15:30

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
15.10.2017
16:00
Rokita Kornatka
5:0
Górki Myślenice
15.10.2017
12:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Lubomir Wiśniowa
15.10.2017
15:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
1:4
Olimpia Łobzów
15.10.2017
14:00
Promień Przeginia
2:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
2:1
Start Kamień
15.10.2017
16:00
Arka Babice
4:1
Victoria Zalas
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
0:2
Polonia Wilczkowice
15.10.2017
11:00
Agricola Klimontów
5:2
Novi Narama
15.10.2017
12:00
Płomień Kościelec
0:1
Zawisza Sulechów
15.10.2017
15:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Sparta Skrzeszowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
15:30
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast S.
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:0
Batory Wola Batorska
15.10.2017
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Błyskawica Wyciąże
15.10.2017
15:30
Gryf Wiatowice
4:2
Sokół Chorągwica
15.10.2017
15:30
Iskra Zakrzów
6:0
Promień Zakrzowiec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
2:1
Dukla Bysina
15.10.2017
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Grodzisko Raciechowice
15.10.2017
14:00
Wicher Stróża
0:3
Hejnał Krzyszkowice
15.10.2017
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:6
Iskra Brzączowice
15.10.2017
15:00
Staw Polanka
1:3
Jawor Jawornik
15.10.2017
16:00
Raba II Dobczyce
1:7
Orzeł II Myślenice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
4:2
Pilica Wierbka
15.10.2017
15:00
Spójnia II Osiek
8:3
Hetman Dłużec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Trzy Buki Wierzchowisko
5:0
Błękitni Falniów
15.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
4:6
Sokół Gołaczewy
15.10.2017
15:00
Victoria Smroków
3:1
Czapla Czaple Male
15.10.2017
10:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Orzeł K.
15.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
15:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice
15.10.2017
14:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
:
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II
15.10.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II
15.10.2017
14:00
Czarnochowice II
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:30
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.10.2017
15:00
Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.10.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
2:1
SMS Kraków
15.10.2017
10:00
Unia Tarnów
2:3
Limanovia Limanowa
15.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
3:1
BKS Bochnia
15.10.2017
10:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
15.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Juventa
0:3
Karpaty Krosno
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.10.2017
10:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Stal M.
0:1
Wisła Kraków
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
1:0
Wolania
15.10.2017
13:15
Limanovia
3:3
Orzeł Myślenice
15.10.2017
15:00
AS Progres Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
15.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
15.10.2017
11:00
Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Clearex Chorzów
3:3
AZS UG Gdańsk
15.10.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
15.10.2017
15:00
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
15.10.2017
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.10.2017
12:00
Praga Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.10.2017
17:00