facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2016

Pilica Wierbka
1:3
Prądnik Sułoszowa
13.08.2016
11:00
Strażak Przybysławice
9:0
Centuria Chechło
13.08.2016
16:30
walkower 9:0, na boisku 9:2
Laskowianka Laski
1:3
Przebój II Wolbrom
13.08.2016
17:00
Piliczanka II Pilica
3:3
Olimpia Łobzów
14.08.2016
17:00
Legion Bydlin
1:2
Dłubnia Trzyciąż
14.08.2016
17:00
Unia Jaroszowiec
3:5
Trzy Korony Żarnowiec
14.08.2016
17:00
Błysk Zederman
5:1
Strumyk Zarzecze
14.08.2016
17:00
Wielmożanka Wielmoża
3:5
Promień Przeginia
14.08.2016
11:00

2. kolejka 20.08.2016

Olimpia Łobzów
5:4
Legion Bydlin
20.08.2016
17:30
Laskowianka Laski
1:3
Piliczanka II Pilica
20.08.2016
17:00
Pilica Wierbka
3:0
Centuria Chechło
20.08.2016
17:00
walkower 3:0, na boisku 3:1
Prądnik Sułoszowa
0:2
Promień Przeginia
21.08.2016
16:00
Strumyk Zarzecze
2:3
Wielmożanka Wielmoża
21.08.2016
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
6:3
Błysk Zederman
21.08.2016
17:00
Dłubnia Trzyciąż
0:1
Unia Jaroszowiec
21.08.2016
12:00
Strażak Przybysławice
0:3
Przebój II Wolbrom
21.08.2016
17:00
Przebój II Wolbrom
0:3
Strażak Przybysławice
21.08.2016
17:00

3. kolejka 27.08.2016

Centuria Chechło
1:3
Prądnik Sułoszowa
27.08.2016
17:00
Unia Jaroszowiec
3:2
Olimpia Łobzów
27.08.2016
17:00
Pilica Wierbka
1:3
Przebój II Wolbrom
28.08.2016
16:00
Piliczanka II Pilica
2:2
Strażak Przybysławice
28.08.2016
11:00
Legion Bydlin
2:4
Laskowianka Laski
28.08.2016
17:00
Błysk Zederman
2:2
Dłubnia Trzyciąż
28.08.2016
17:00
Wielmożanka Wielmoża
8:4
Trzy Korony Żarnowiec
28.08.2016
16:00
Promień Przeginia
2:1
Strumyk Zarzecze
28.08.2016
17:00

4. kolejka 03.09.2016

Trzy Korony Żarnowiec
5:1
Promień Przeginia
03.09.2016
16:00
Dłubnia Trzyciąż
5:3
Wielmożanka Wielmoża
03.09.2016
17:00
Olimpia Łobzów
3:4
Błysk Zederman
03.09.2016
17:00
Laskowianka Laski
2:4
Unia Jaroszowiec
03.09.2016
17:00
Pilica Wierbka
1:1
Piliczanka II Pilica
03.09.2016
16:00
Przebój II Wolbrom
2:4
Centuria Chechło
03.09.2016
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:3
Strumyk Zarzecze
04.09.2016
11:00
Strażak Przybysławice
1:2
Legion Bydlin
04.09.2016
16:30

5. kolejka 10.09.2016

Prądnik Sułoszowa
1:2
Przebój II Wolbrom
10.09.2016
17:00
Unia Jaroszowiec
1:4
Strażak Przybysławice
10.09.2016
13:00
Promień Przeginia
2:0
Dłubnia Trzyciąż
10.09.2016
11:00
Piliczanka II Pilica
3:3
Centuria Chechło
11.09.2016
16:00
Legion Bydlin
2:2
Pilica Wierbka
11.09.2016
16:00
Błysk Zederman
3:1
Laskowianka Laski
11.09.2016
16:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Olimpia Łobzów
11.09.2016
14:00
Strumyk Zarzecze
1:5
Trzy Korony Żarnowiec
11.09.2016
16:00

6. kolejka 17.09.2016

Olimpia Łobzów
3:3
Promień Przeginia
17.09.2016
16:30
Laskowianka Laski
4:1
Wielmożanka Wielmoża
17.09.2016
16:00
Pilica Wierbka
3:1
Unia Jaroszowiec
17.09.2016
16:00
Centuria Chechło
6:3
Legion Bydlin
17.09.2016
16:00
Prądnik Sułoszowa
3:2
Trzy Korony Żarnowiec
18.09.2016
16:00
Dłubnia Trzyciąż
3:1
Strumyk Zarzecze
18.09.2016
12:00
Strażak Przybysławice
5:1
Błysk Zederman
18.09.2016
16:00
Przebój II Wolbrom
4:2
Piliczanka II Pilica
18.09.2016
16:00

7. kolejka 24.09.2016

Unia Jaroszowiec
5:3
Centuria Chechło
24.09.2016
16:00
Błysk Zederman
1:3
Pilica Wierbka
24.09.2016
10:30
Promień Przeginia
10:3
Laskowianka Laski
24.09.2016
16:00
Piliczanka II Pilica
1:1
Prądnik Sułoszowa
25.09.2016
16:00
Legion Bydlin
1:3
Przebój II Wolbrom
25.09.2016
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Strażak Przybysławice
25.09.2016
13:00
Strumyk Zarzecze
1:7
Olimpia Łobzów
25.09.2016
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
4:0
Dłubnia Trzyciąż
25.09.2016
16:00

8. kolejka 01.10.2016

Olimpia Łobzów
5:2
Trzy Korony Żarnowiec
01.10.2016
16:00
Laskowianka Laski
7:1
Strumyk Zarzecze
01.10.2016
11:00
Pilica Wierbka
2:0
Wielmożanka Wielmoża
01.10.2016
11:00
Centuria Chechło
3:1
Błysk Zederman
01.10.2016
16:00
Unia Jaroszowiec
3:4
Przebój II Wolbrom
01.10.2016
16:00
Prądnik Sułoszowa
6:2
Dłubnia Trzyciąż
02.10.2016
16:00
Strażak Przybysławice
0:2
Promień Przeginia
02.10.2016
15:30
Piliczanka II Pilica
1:3
Legion Bydlin
02.10.2016
15:00

9. kolejka 08.10.2016

Unia Jaroszowiec
2:1
Piliczanka II Pilica
08.10.2016
15:30
Wielmożanka Wielmoża
6:2
Centuria Chechło
08.10.2016
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:0
Laskowianka Laski
08.10.2016
16:30
Legion Bydlin
3:0
Prądnik Sułoszowa
09.10.2016
16:00
Przebój II Wolbrom
4:3
Błysk Zederman
09.10.2016
15:30
Promień Przeginia
4:1
Pilica Wierbka
09.10.2016
15:30
Strumyk Zarzecze
1:11
Strażak Przybysławice
09.10.2016
16:00
Dłubnia Trzyciąż
0:2
Olimpia Łobzów
09.10.2016
12:00

10. kolejka 15.10.2016

Laskowianka Laski
4:0
Dłubnia Trzyciąż
15.10.2016
15:30
Strażak Przybysławice
5:1
Trzy Korony Żarnowiec
15.10.2016
15:00
Pilica Wierbka
5:0
Strumyk Zarzecze
15.10.2016
15:30
Centuria Chechło
2:4
Promień Przeginia
15.10.2016
15:30
Wielmożanka Wielmoża
8:1
Przebój II Wolbrom
15.10.2016
15:30
Prądnik Sułoszowa
2:4
Olimpia Łobzów
16.10.2016
15:30
Piliczanka II Pilica
1:2
Błysk Zederman
16.10.2016
11:00
Legion Bydlin
2:1
Unia Jaroszowiec
16.10.2016
15:00

11. kolejka 22.10.2016

Unia Jaroszowiec
2:2
Prądnik Sułoszowa
22.10.2016
15:00
Błysk Zederman
1:5
Legion Bydlin
22.10.2016
13:00
Wielmożanka Wielmoża
0:3
Piliczanka II Pilica
22.10.2016
15:30
Trzy Korony Żarnowiec
2:3
Pilica Wierbka
22.10.2016
15:30
Olimpia Łobzów
3:0
Laskowianka Laski
22.10.2016
15:30
Przebój II Wolbrom
0:2
Promień Przeginia
23.10.2016
15:00
Strumyk Zarzecze
2:7
Centuria Chechło
23.10.2016
15:00
Dłubnia Trzyciąż
0:4
Strażak Przybysławice
23.10.2016
15:00

12. kolejka 29.10.2016

Pilica Wierbka
4:0
Dłubnia Trzyciąż
29.10.2016
11:00
na boisku 4:1
Centuria Chechło
1:1
Trzy Korony Żarnowiec
29.10.2016
15:00
Unia Jaroszowiec
2:1
Błysk Zederman
29.10.2016
15:00
Prądnik Sułoszowa
5:3
Laskowianka Laski
30.10.2016
14:00
Strażak Przybysławice
1:0
Olimpia Łobzów
30.10.2016
11:00
Strumyk Zarzecze
1:5
Przebój II Wolbrom
30.10.2016
14:00
Piliczanka II Pilica
2:2
Promień Przeginia
30.10.2016
11:00
Legion Bydlin
3:1
Wielmożanka Wielmoża
30.10.2016
14:00

13. kolejka 05.11.2016

Błysk Zederman
1:2
Prądnik Sułoszowa
05.11.2016
13:30
Wielmożanka Wielmoża
4:3
Unia Jaroszowiec
05.11.2016
13:30
Przebój II Wolbrom
0:4
Trzy Korony Żarnowiec
05.11.2016
13:00
Olimpia Łobzów
5:1
Pilica Wierbka
05.11.2016
13:30
Laskowianka Laski
2:4
Strażak Przybysławice
05.11.2016
13:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
06.11.2016
13:30
Strumyk Zarzecze
0:4
Piliczanka II Pilica
06.11.2016
13:00
przerwany w 14 minucie przy stanie 0:4
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Centuria Chechło
06.11.2016
12:00

14. kolejka 12.11.2016

Pilica Wierbka
3:0 v.o.
Laskowianka Laski
12.11.2016
11:00
Centuria Chechło
1:1
Olimpia Łobzów
12.11.2016
13:00
Przebój II Wolbrom
1:2
Dłubnia Trzyciąż
12.11.2016
13:00
Unia Jaroszowiec
2:2
Promień Przeginia
12.11.2016
13:00
Prądnik Sułoszowa
3:1
Strażak Przybysławice
13.11.2016
13:00
Piliczanka II Pilica
0:4
Trzy Korony Żarnowiec
13.11.2016
11:30
Legion Bydlin
7:0
Strumyk Zarzecze
13.11.2016
13:00
przerwany przy stanie 7:0, utrzymano wynik z boiska
Błysk Zederman
3:4
Wielmożanka Wielmoża
13.11.2016
13:00

15. kolejka 19.11.2016

Wielmożanka Wielmoża
1:2
Prądnik Sułoszowa
19.11.2016
13:00
Promień Przeginia
4:3
Błysk Zederman
19.11.2016
13:00
Olimpia Łobzów
1:2
Przebój II Wolbrom
19.11.2016
11:00
Laskowianka Laski
2:4
Centuria Chechło
19.11.2016
13:00
Strumyk Zarzecze
3:3
Unia Jaroszowiec
20.11.2016
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Legion Bydlin
20.11.2016
13:00
Dłubnia Trzyciąż
0:5
Piliczanka II Pilica
20.11.2016
12:00
Strażak Przybysławice
4:0
Pilica Wierbka
20.11.2016
13:00

16. kolejka 18.03.2017

Centuria Chechło
0:5
Strażak Przybysławice
18.03.2017
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:1
Unia Jaroszowiec
18.03.2017
15:00
Strumyk Zarzecze
0:3
Błysk Zederman
18.03.2017
15:00
Prądnik Sułoszowa
0:0
Pilica Wierbka
19.03.2017
15:00
Przebój II Wolbrom
4:4
Laskowianka Laski
19.03.2017
13:00
Olimpia Łobzów
3:2
Piliczanka II Pilica
19.03.2017
15:00
Dłubnia Trzyciąż
0:3 v.o.
Legion Bydlin
19.03.2017
 
Promień Przeginia
5:1
Wielmożanka Wielmoża
19.03.2017
15:00

17. kolejka 25.03.2017

Centuria Chechło
2:0
Pilica Wierbka
25.03.2017
15:00
Błysk Zederman
0:1
Trzy Korony Żarnowiec
25.03.2017
15:00
Unia Jaroszowiec
3:0 v.o.
Dłubnia Trzyciąż
25.03.2017
 
Legion Bydlin
2:4
Olimpia Łobzów
26.03.2017
15:00
Piliczanka II Pilica
1:1
Laskowianka Laski
26.03.2017
15:00
Promień Przeginia
2:1
Prądnik Sułoszowa
26.03.2017
11:00
Wielmożanka Wielmoża
15:3
Strumyk Zarzecze
26.03.2017
11:00
Strażak Przybysławice
2:1
Przebój II Wolbrom
26.03.2017
15:00

18. kolejka 01.04.2017

Dłubnia Trzyciąż
:
Błysk Zederman
 
 
Laskowianka Laski
0:0
Legion Bydlin
01.04.2017
16:00
Strumyk Zarzecze
0:13
Promień Przeginia
01.04.2017
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Centuria Chechło
02.04.2017
16:00
Olimpia Łobzów
2:2
Unia Jaroszowiec
02.04.2017
15:00
Przebój II Wolbrom
0:0
Pilica Wierbka
02.04.2017
13:00
Strażak Przybysławice
3:0
Piliczanka II Pilica
02.04.2017
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:0
Wielmożanka Wielmoża
02.04.2017
16:00

19. kolejka 08.04.2017

Wielmożanka Wielmoża
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Błysk Zederman
0:1
Olimpia Łobzów
08.04.2017
15:00
Centuria Chechło
6:4
Przebój II Wolbrom
08.04.2017
17:00
Strumyk Zarzecze
0:2
Prądnik Sułoszowa
08.04.2017
16:30
Promień Przeginia
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
09.04.2017
16:30
Unia Jaroszowiec
4:2
Laskowianka Laski
09.04.2017
14:00
Piliczanka II Pilica
2:0
Pilica Wierbka
09.04.2017
16:00
Legion Bydlin
0:1
Strażak Przybysławice
09.04.2017
15:00

20. kolejka 15.04.2017

Dłubnia Trzyciąż
:
Promień Przeginia
 
 
Przebój II Wolbrom
1:2
Prądnik Sułoszowa
15.04.2017
11:00
Strażak Przybysławice
4:0
Unia Jaroszowiec
15.04.2017
17:30
Centuria Chechło
1:1
Piliczanka II Pilica
15.04.2017
17:00
Pilica Wierbka
4:3
Legion Bydlin
15.04.2017
11:00
Laskowianka Laski
5:5
Błysk Zederman
15.04.2017
15:30
Olimpia Łobzów
1:0
Wielmożanka Wielmoża
15.04.2017
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
4:2
Strumyk Zarzecze
15.04.2017
17:00

21. kolejka 22.04.2017

Strumyk Zarzecze
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Unia Jaroszowiec
4:1
Pilica Wierbka
22.04.2017
17:00
Legion Bydlin
2:4
Centuria Chechło
22.04.2017
11:00
Błysk Zederman
:
Strażak Przybysławice
22.04.2017
17:00
Promień Przeginia
2:2
Olimpia Łobzów
23.04.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
8:2
Laskowianka Laski
23.04.2017
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Prądnik Sułoszowa
23.04.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:1
Przebój II Wolbrom
23.04.2017
16:00

22. kolejka 29.04.2017

Pilica Wierbka
:
Błysk Zederman
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Korony Żarnowiec
 
 
Przebój II Wolbrom
2:3
Legion Bydlin
26.04.2017
17:00
Centuria Chechło
3:3
Unia Jaroszowiec
29.04.2017
17:00
Laskowianka Laski
3:4
Promień Przeginia
29.04.2017
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:2
Piliczanka II Pilica
29.04.2017
17:00
Olimpia Łobzów
5:0
Strumyk Zarzecze
29.04.2017
17:00
Strażak Przybysławice
3:2
Wielmożanka Wielmoża
30.04.2017
15:00

23. kolejka 03.05.2017

Dłubnia Trzyciąż
:
Prądnik Sułoszowa
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
2:2
Olimpia Łobzów
03.05.2017
17:00
Strumyk Zarzecze
2:1
Laskowianka Laski
03.05.2017
17:00
Wielmożanka Wielmoża
5:1
Pilica Wierbka
03.05.2017
11:00
Błysk Zederman
1:1
Centuria Chechło
03.05.2017
17:00
Przebój II Wolbrom
5:1
Unia Jaroszowiec
03.05.2017
16:00
Promień Przeginia
2:0
Strażak Przybysławice
03.05.2017
16:00
Legion Bydlin
0:5
Piliczanka II Pilica
03.05.2017
16:00

24. kolejka 06.05.2017

Olimpia Łobzów
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Centuria Chechło
4:1
Wielmożanka Wielmoża
06.05.2017
17:00
Laskowianka Laski
1:3
Trzy Korony Żarnowiec
06.05.2017
16:00
Błysk Zederman
6:0
Przebój II Wolbrom
06.05.2017
17:00
Pilica Wierbka
2:1
Promień Przeginia
06.05.2017
17:00
Piliczanka II Pilica
3:1
Unia Jaroszowiec
07.05.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:0
Legion Bydlin
07.05.2017
16:00
Strażak Przybysławice
4:0
Strumyk Zarzecze
07.05.2017
17:00
walkower 4:0

25. kolejka 13.05.2017

Dłubnia Trzyciąż
:
Laskowianka Laski
 
 
Strumyk Zarzecze
1:3
Pilica Wierbka
13.05.2017
17:30
Olimpia Łobzów
2:3
Prądnik Sułoszowa
13.05.2017
17:30
Błysk Zederman
2:1
Piliczanka II Pilica
13.05.2017
17:30
Unia Jaroszowiec
2:1
Legion Bydlin
13.05.2017
17:00
Promień Przeginia
6:2
Centuria Chechło
14.05.2017
11:00
Przebój II Wolbrom
1:1
Wielmożanka Wielmoża
14.05.2017
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
4:0
Strażak Przybysławice
14.05.2017
16:00

26. kolejka 20.05.2017

Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Pilica Wierbka
0:1
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2017
11:00
Laskowianka Laski
1:5
Olimpia Łobzów
20.05.2017
16:00
Promień Przeginia
6:4
Przebój II Wolbrom
20.05.2017
17:00
Centuria Chechło
5:1
Strumyk Zarzecze
20.05.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
5:4
Unia Jaroszowiec
21.05.2017
16:00
Legion Bydlin
2:0
Błysk Zederman
21.05.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:0
Wielmożanka Wielmoża
21.05.2017
17:00

27. kolejka 27.05.2017

Dłubnia Trzyciąż
:
Pilica Wierbka
 
 
Laskowianka Laski
1:2
Prądnik Sułoszowa
27.05.2017
16:00
Olimpia Łobzów
3:1
Strażak Przybysławice
27.05.2017
17:30
Promień Przeginia
0:0
Piliczanka II Pilica
27.05.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:0
Centuria Chechło
28.05.2017
16:00
Błysk Zederman
2:3
Unia Jaroszowiec
28.05.2017
17:00
Przebój II Wolbrom
5:0
Strumyk Zarzecze
28.05.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
1:5
Legion Bydlin
28.05.2017
11:00

28. kolejka 03.06.2017

Centuria Chechło
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Unia Jaroszowiec
3:0
Wielmożanka Wielmoża
03.06.2017
17:00
Pilica Wierbka
6:0
Olimpia Łobzów
03.06.2017
11:00
Prądnik Sułoszowa
4:0
Błysk Zederman
04.06.2017
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
6:1
Przebój II Wolbrom
04.06.2017
16:00
Strażak Przybysławice
3:0
Laskowianka Laski
04.06.2017
17:00
Legion Bydlin
5:4
Promień Przeginia
04.06.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
3:0
Strumyk Zarzecze
04.06.2017
18:00

29. kolejka 10.06.2017

Dłubnia Trzyciąż
:
Przebój II Wolbrom
 
 
Laskowianka Laski
1:7
Pilica Wierbka
10.06.2017
16:00
Olimpia Łobzów
5:1
Centuria Chechło
10.06.2017
17:30
Trzy Korony Żarnowiec
4:0
Piliczanka II Pilica
10.06.2017
18:30
Strumyk Zarzecze
0:4
Legion Bydlin
10.06.2017
18:00
Wielmożanka Wielmoża
3:2
Błysk Zederman
10.06.2017
17:30
Promień Przeginia
1:4
Unia Jaroszowiec
11.06.2017
16:00
Strażak Przybysławice
2:1
Prądnik Sułoszowa
11.06.2017
11:00

30. kolejka 17.06.2017

Piliczanka II Pilica
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Przebój II Wolbrom
2:3
Olimpia Łobzów
17.06.2017
17:00
Centuria Chechło
7:0
Laskowianka Laski
17.06.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:0
Wielmożanka Wielmoża
17.06.2017
17:00
Błysk Zederman
0:2
Promień Przeginia
17.06.2017
17:00
Unia Jaroszowiec
4:1
Strumyk Zarzecze
17.06.2017
17:00
Legion Bydlin
5:2
Trzy Korony Żarnowiec
17.06.2017
17:00
Pilica Wierbka
3:4
Strażak Przybysławice
17.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 17.06.2017

 
 
Piliczanka II Pilica
:
Dłubnia Trzyciąż
17.06.2017
17:00
Przebój II Wolbrom
2:3
Olimpia Łobzów
17.06.2017
17:00
Centuria Chechło
7:0
Laskowianka Laski
17.06.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:0
Wielmożanka Wielmoża
17.06.2017
17:00
Błysk Zederman
0:2
Promień Przeginia
17.06.2017
17:00
Unia Jaroszowiec
4:1
Strumyk Zarzecze
17.06.2017
17:00
Legion Bydlin
5:2
Trzy Korony Żarnowiec
17.06.2017
17:00
Pilica Wierbka
3:4
Strażak Przybysławice

30. kolejka 17.06.2017

 
 
Piliczanka II Pilica
:
Dłubnia Trzyciąż
17.06.2017
17:00
Przebój II Wolbrom
2:3
Olimpia Łobzów
17.06.2017
17:00
Centuria Chechło
7:0
Laskowianka Laski
17.06.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:0
Wielmożanka Wielmoża
17.06.2017
17:00
Błysk Zederman
0:2
Promień Przeginia
17.06.2017
17:00
Unia Jaroszowiec
4:1
Strumyk Zarzecze
17.06.2017
17:00
Legion Bydlin
5:2
Trzy Korony Żarnowiec
17.06.2017
17:00
Pilica Wierbka
3:4
Strażak Przybysławice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Lech Poznań
21.10.2017
20:30
Pogoń Szczecin
2:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.10.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Cracovia Kraków
21.10.2017
15:30
Arka Gdynia
4:1
Jagiellonia Białystok
22.10.2017
15:30
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
22.10.2017
18:00
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
23.10.2017
18:00

I liga polska

Odra Opole
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
2:2
GKS Tychy
21.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:2
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:2
Bytovia Bytów
21.10.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
Stal Mielec
3:0
Chrobry Głogów
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
:
Ruch Chorzów
22.10.2017
17:45
Zagłębie Sosnowiec
5:1
Stomil Olsztyn
22.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Olimpia Grudziądz
22.10.2017
15:00

II liga polska

Błękitni Stargard
2:2
ROW Rybnik
21.10.2017
13:00
GKS Jastrzębie
3:1
Rozwój Katowice
21.10.2017
14:00
Warta Poznań
3:1
Wisła Puławy
21.10.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:2
Gwardia Koszalin
21.10.2017
15:00
ŁKS Łódź
1:0
Garbarnia Kraków
21.10.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Legionovia Legionowo
21.10.2017
14:00
Olimpia Elbląg
1:2
Radomiak Radom
21.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
1:0
MKS Kluczbork
22.10.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Siarka Tarnobrzeg
22.10.2017
12:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
1:1
Avia Świdnik
21.10.2017
14:00
Karpaty K.
3:2
Wisła Sandomierz
21.10.2017
14:00
Unia Tarnów
2:0
Wiślanie Jaśkowice
21.10.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
21.10.2017
14:00
JKS Jarosław
0:1
Soła Oświęcim
21.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.10.2017
15:00
Motor Lublin
1:0
Chełmianka Chełm
21.10.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Stal Rzeszów
21.10.2017
18:00
Spartakus Daleszyce
1:0
MKS Trzebinia-Siersza
22.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
0:3
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Clepardia Kraków
0:1
Dalin Myślenice
21.10.2017
11:00
Beskid Andrychów
0:3
Górnik Wieliczka
21.10.2017
15:00
Wiślanka Grabie
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
21.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
2:1
Michałowianka Michałowice
21.10.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:3
Iskra Klecza Dolna
22.10.2017
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
KS Olkusz
22.10.2017
15:00
Orzeł Ryczów
3:0
Jutrzenka Giebułtów
22.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

MLKS Żabno
3:1
Poprad Muszyna
21.10.2017
15:00
KS Tymbark
1:3
GKS Drwinia
21.10.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Barciczanka Barcice
21.10.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2017
15:00
Poprad Rytro
0:3
Olimpia Pisarzowa
22.10.2017
15:00
Watra Białka Tatrzańska
2:4
Glinik Gorlice
22.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Limanovia Limanowa
22.10.2017
14:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
22.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Lex Słomniki
2:1
Bibiczanka Bibice
21.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Spójnia Osiek
21.10.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Bolesław Bukowno
21.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:0
Strażak Przybysławice
21.10.2017
14:00
Przemsza Klucze
2:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
3:0
Przebój Wolbrom
22.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
2:2
Zieleńczanka Zielonki
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
3:1
Świt Krzeszowice
21.10.2017
13:00
Bronowianka Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
21.10.2017
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Garbarnia II Kraków
21.10.2017
15:00
Skawinka Skawina
1:1
Wieczysta Kraków
21.10.2017
15:00
Borek Kraków
0:3
Błękitni Modlnica
21.10.2017
15:00
Nadwiślan Kraków
2:4
Prokocim Kraków
21.10.2017
15:00
Piast Wołowice
4:2
Kmita Zabierzów
22.10.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
4:4
Raba Dobczyce
21.10.2017
15:00
Czarni Staniątki
1:0
Gościbia Sułkowice
21.10.2017
15:00
Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
21.10.2017
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Orzeł Myślenice
22.10.2017
15:00
Targowianka Targowisko
6:1
Radziszowianka Radziszów
22.10.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
2:1
LKS Mogilany
22.10.2017
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Pasternik Ochojno
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
4:1
Halniak Maków Podhalański
21.10.2017
15:00
Brzezina Osiek
2:0
Garbarz Zembrzyce
21.10.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
3:2
Tempo Białka
21.10.2017
15:00
Zagórzanka Zagórze
2:5
Nadwiślanin Gromiec
21.10.2017
15:00
KS Chełmek
0:3
LKS Jawiszowice
21.10.2017
15:00
Naroże
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.10.2017
15:00
LKS Żarki
7:0
Dąb Paszkówka
21.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
0:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
21.10.2017
15:00
Olimpia B.
1:2
Sokół Maszkienice
21.10.2017
15:30
Okocimski Brzesko
3:0
Strażak Mokrzyska
21.10.2017
15:00
Olimpia Kąty
3:5
Rylovia Rylowa
22.10.2017
15:00
Orzeł Dębno
2:1
Sokół Borzęcin Górny
22.10.2017
15:00
Naprzód Sobolów
3:3
Tarnavia
22.10.2017
15:00
Radłovia Radłów
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
2:2
Metal Tarnów
21.10.2017
15:00
Wisła Szczucin
6:1
KS US Śmigno
21.10.2017
15:00
LKS Wietrzychowice
0:1
Łukovia Łukowa
21.10.2017
15:00
Victoria Koszyce Małe
3:1
LKS Nowa Jastrząbka
21.10.2017
15:00
Zorza Zaczarnie
1:0
GLKS Gromnik
21.10.2017
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2017
15:00
MLKS II Żabno
1:2
Olimpia Wojnicz
22.10.2017
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:0
Dunajec Zakliczyn
22.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orkan Raba Wyżna
7:0
Orzeł Wojnarowa
21.10.2017
14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:4
Jarmuta
21.10.2017
15:00
Zalesianka
3:1
LKS Szaflary
21.10.2017
14:30
Sokół Słopnice
4:0
AKS Ujanowice
21.10.2017
15:00
Bobowa
0:4
Skalnik Kamionka Wielka
22.10.2017
14:00
Huragan Waksmund
2:0
Kolejarz Stróże
22.10.2017
14:30
LKS Rupniów
4:1
Płomień Limanowa
22.10.2017
14:30
Orkan Szczyrzyc
6:1
Gród Podegrodzie
22.10.2017
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
3:1
MKS Skała 2004
21.10.2017
15:00
Orzeł Bębło
1:1
Galicja Raciborowice
21.10.2017
15:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Czarni 03 Grzegorzowice
21.10.2017
15:00
Juvenia Prandocin
3:0 v.o.
Pogoń Wronin
21.10.2017
15:00
Ekler Baranówka
0:3
Szreniawa Koszyce
21.10.2017
15:30
Hutnik II Kraków
4:4
LKS Niedźwiedź
22.10.2017
14:00
Maszycanka Maszyce
6:1
Strażak Goszcza
22.10.2017
14:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
21.10.2017
15:30
Wawel Kraków
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
21.10.2017
14:00
Wanda Nowa Huta
2:2
Podgórze Kraków
21.10.2017
15:30
Krakus Swoszowice
0:0
Bratniak Kraków
21.10.2017
15:30
LOT Balice
4:0
Dragon Szczyglice
21.10.2017
11:00
Prądniczanka II Kraków
1:4
JKS Zelków
22.10.2017
13:00
Sportowiec Modlniczka
4:2
Liszczanka Liszki
22.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków III)

Sokół Rybna
1:3
Nadwiślan Rusocice
21.10.2017
15:00
Lotnik Kryspinów
3:0
Wisła Czernichów
21.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
LKS Libertów
21.10.2017
15:30
Tęcza Piekary
2:0
Armatura Kraków
21.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
5:0
Strażak Rączna
21.10.2017
15:30
Iskra Krzęcin
2:0
Gajowianka Gaj
21.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Bieżanowianka Kraków
22.10.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
2:0
UKS Sygneczów
21.10.2017
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:5
Wiarusy Igołomia
21.10.2017
13:00
Zryw Szarów
1:3
Strażak Kokotów
21.10.2017
15:00
Błękitni Bodzanów
1:2
Piast Łapanów
21.10.2017
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Piłkarz Podłęże
22.10.2017
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:3
Wieliczanka Wieliczka
22.10.2017
15:00
Zieloni Niegowić
1:3
LKS Śledziejowice
22.10.2017
15:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Wrzosy Osieczany
21.10.2017
16:00
Iskra Głogoczów
2:3
Topór Tenczyn
21.10.2017
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:2
Skalnik Trzemeśnia
21.10.2017
15:00
Górki Myślenice
0:3
Orzeł Nowa Wieś
21.10.2017
15:00
LKS Rudnik
1:2
Rokita Kornatka
21.10.2017
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
Clavia Świątniki Górne
21.10.2017
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Beskid Tokarnia
22.10.2017
16:00
LKS Trzebunia
7:0
Gościbia II Sułkowice
22.10.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
3:0
Northstar Miechów
21.10.2017
11:00
Olimpia Łobzów
2:3
Pogoń Miechów
21.10.2017
15:00
Spartak Charsznica
5:1
Promień Przeginia
22.10.2017
15:30
Hetman Dłużec
2:3
Centuria Chechło
22.10.2017
14:00
Leśnik Gorenice
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
22.10.2017
14:30
Prądnik Sułoszowa
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.10.2017
15:00
Legion Bydlin
7:0
Unia Jaroszowiec
22.10.2017
11:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
5:0
Wisła Jankowice
21.10.2017
14:00
Victoria Zalas
1:6
Ciężkowianka Ciężkowice
21.10.2017
15:00
Jutrzenka Ostrężnica
2:7
Fablok Chrzanów
21.10.2017
15:00
UKS Dulowa
1:1
Promyk Bolęcin
21.10.2017
15:00
Start Kamień
6:0
Orzeł Balin
21.10.2017
15:00
MKS Alwernia
0:2
Korona Lgota
21.10.2017
15:00
Błyskawica Maślachowice
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.10.2017
15:00

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
3:4
Orzeł II Iwanowice
21.10.2017
15:30
Polonia Wilczkowice
1:3
Kapitol Racławice
22.10.2017
13:00
Sparta Skrzeszowice
2:5
Agricola Klimontów
22.10.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
Płomień Kościelec
22.10.2017
15:00
Novi Narama
5:5
Słomniczanka II Słomniki
22.10.2017
12:00

Klasa B (Kraków II)

Wisła Rząska
5:1
Niegoszowianka
21.10.2017
15:30
Fitball Szklary
3:2
Płomień Jerzmanowice
21.10.2017
15:30
Strzelcy Kraków
1:0
Tyniec Kraków
22.10.2017
13:00
Orzeł II Bębło
1:6
Orlęta Rudawa
22.10.2017
15:30
Błękitni II Modlnica
0:2
Potok Więckowice
22.10.2017
14:30
Bronowicki Kraków
1:4
TKKF Kliny Kraków
22.10.2017
13:00

Klasa B (Kraków III)

Radziszowianka II
1:1
Borkowianka Borek Sz.
21.10.2017
15:00
Płomień Kostrze
:
Iskra Czułów
21.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
1:0
Rzozovia Rzozów
21.10.2017
15:00
Pychowianka Kraków
3:1
Piast S.
22.10.2017
14:45
Pozowianka Pozowice
1:0
Wisła II Jeziorzany
22.10.2017
15:30
Gwiazda Ściejowice
1:4
Błękitni Czułówek
22.10.2017
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
0:0
Iskra Zakrzów
21.10.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
0:1
Gwiazda Brzegi
21.10.2017
15:00
Start Brzezie
3:0
Dąb Zabierzów Bocheński
21.10.2017
15:00
Rożnowa
5:3
Gryf Wiatowice
21.10.2017
15:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Czarnochowice
22.10.2017
15:00
Batory Wola Batorska
3:0
Contra Sułków
22.10.2017
13:30
Sokół Chorągwica
0:8
Gdovia II Gdów
22.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł II Myślenice
1:1
Cisy Harbutowice
21.10.2017
16:00
Opatkowianka Opatkowice
0:5
Raba II Dobczyce
21.10.2017
15:00
Jawor Jawornik
3:2
Sokół Borzęta
21.10.2017
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
21.10.2017
15:00
Karpaty II Siepraw
1:0
Sęp Droginia
22.10.2017
15:00
Iskra Brzączowice
5:1
Staw Polanka
22.10.2017
15:00
Hejnał Krzyszkowice
10:1
Tempo II Rzeszotary
22.10.2017
11:00
Dukla Bysina
0:3
Cyrhla Krzczonów
22.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Hetman Dłużec
3:0
Bolesław II Bukowno
21.10.2017
15:00
Przebój II Wolbrom
1:5
Błysk Zederman
21.10.2017
15:00
Pilica Wierbka
0:3
Stare Bukowno
22.10.2017
11:30
Przemsza II Klucze
0:0
Spójnia II Osiek
22.10.2017
15:00
Przemsza II Klucze
0:0
Spójnia II Osiek
22.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
2:1
Błyskawica Kolbark
22.10.2017
15:00
Orzeł K.
3:0
Victoria Smroków
22.10.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
3:0
Czapla Czaple Male
22.10.2017
15:00
Zryw Przesławice
3:0
Trzy Buki Wierzchowisko
22.10.2017
15:00
Nidzica Słaboszów
0:3
Dłubnia Trzyciąż
22.10.2017
13:30

Klasa C (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
2:4
Milenium Radziemice
22.10.2017
14:30
LKS Polanowice
3:0
Iskra Pałecznica
22.10.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
0:1
Albertus Kraków
22.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
1:6
Rybitwy Kraków
21.10.2017
15:30
Clepardia II Kraków
0:0
Pogoń Skotniki
21.10.2017
14:30
Universum Kraków
4:2
Grom Kraków
22.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
6:2
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
15:00
Piast II Wołowice
6:3
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
13:30
Tęcza II Piekary
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
22.10.2017
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
9:0
Start II Brzezie
21.10.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2017
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.10.2017
15:00
Wiarusy II
1:1
Ledniczanka
22.10.2017
12:00
Złomex II Branice
5:1
Górnik II Wieliczka
22.10.2017
15:00
Contra II
0:5
Czarnochowice II
22.10.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
0:3
Legia Warszawa
21.10.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:4
Jagiellonia
21.10.2017
12:00
SMS Łódź
6:0
Wisła Płock
21.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
21.10.2017
12:00
MOSP Białystok
1:2
Korona Kielce
21.10.2017
11:00
Wisła Kraków
1:1
Motor Lublin
21.10.2017
13:00
Stomil
0:2
Cracovia Kraków
22.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:3
Resovia Rzeszów
22.10.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
5:2
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
10:00
SMS Kraków
1:3
Soła Oświęcim
21.10.2017
10:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:0
Sokół Słopnice
21.10.2017
10:00
Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
22.10.2017
14:30
BKS Bochnia
:
Dunajec Zakliczyn
22.10.2017
10:30
Hutnik Kraków
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
10:00
AS Progres II
:
Puszcza Niepołomice
22.10.2017
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
23.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Cracovia Kraków
0:0
Juventa
21.10.2017
12:00
BKS Lublin
1:0
AP 21 Kraków
21.10.2017
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
22.10.2017
14:00
Stal Mielec
:
Korona Kielce
22.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
6:1
Karol Wadowice
21.10.2017
11:00
Dunajec Ostrowsko
0:1
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Profi Zielonki
2:9
AS Progres Kraków
21.10.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
22.10.2017
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
Unia Tarnów
23.10.2017
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
5:0
KKP Korona
21.10.2017
12:00
KSZO
:
SMS Jarosław
22.10.2017
14:00
Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
24.10.2017
14:00
Stal M.
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
1:0
MOSiR Bochnia
21.10.2017
11:00
Unia Tarnów
1:0
Limanovia
21.10.2017
10:00
Puszcza
4:2
Wolania
21.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
1:3
Tarnovia Tarnów
21.10.2017
10:00
Karol Wadowice
1:0
AS Progres Kraków
21.10.2017
14:00
Krakus Nowa Huta
:
AP 21 Kraków
22.10.2017
10:00
Beskid A.
:
Cracovia Kraków
22.10.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
24.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Orzeł Myślenice
:
Pcimianka Pcim
22.10.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
:
Contra Sułków
22.10.2017
11:00
Gdovia Gdów
:
Beskid Tokarnia
22.10.2017
10:30
Górnik Wieliczka
:
UKS Sygneczów
25.10.2017
19:30

Futsal Ekstraklasa

Rekord Bielsko Biała
10:3
Red Dragons Pniewy
21.10.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
AZS UG Gdańsk
21.10.2017
16:00
Clearex Chorzów
0:4
Słoneczny Stok Białystok
21.10.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
4:1
AZS UŚ Katowice
21.10.2017
17:00
FC Toruń
4:0
Piast Gliwice
21.10.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Gatta Zduńska Wola
23.10.2017
20:00
AZS UŚ Katowice
:
Rekord Bielsko Biała
25.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
25.10.2017
 

I liga polska kobiet (Południe)

Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
21.10.2017
12:00