facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Drużyna Agricola Klimontów rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Strumyk Jakubowice.
Drużyna Maszycanka Maszyce rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Skała 2004
Drużyna Czarni'03 II Grzegorzowice została wycofana z rozgrywek na wniosek klubu w dniu 8 marca 2017r. , wyniki uzyskane z tą drużyną zostały anulowane.

LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Kapitol Racławice
3:3
Agricola Klimontów
20.08.2016
14:00
Zawisza Sulechów
2:4
Ekler Baranówka
20.08.2016
16:00
Płomień Kościelec
6:3
Maszycanka Maszyce
21.08.2016
17:30
Spartak Charsznica
2:0
Sparta Skrzeszowice
21.08.2016
10:30
Trątnowianka Trątnowice
1:2
Olimpia Czaple Wielkie
21.08.2016
17:00
Novi Narama
2:0
Orzeł II Iwanowice
21.08.2016
17:30
Spartak Wielkanoc pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Ekler Baranówka
2:0
Spartak Wielkanoc
27.08.2016
17:00
Agricola Klimontów
1:2
Zawisza Sulechów
28.08.2016
11:00
Orzeł II Iwanowice
1:2
Kapitol Racławice
28.08.2016
10:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:2
Novi Narama
28.08.2016
17:00
Sparta Skrzeszowice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
28.08.2016
16:00
Płomień Kościelec
0:2
Spartak Charsznica
28.08.2016
17:00
Maszycanka Maszyce pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Zawisza Sulechów
4:2
Orzeł II Iwanowice
03.09.2016
17:00
Spartak Wielkanoc
0:1
Agricola Klimontów
03.09.2016
17:00
Spartak Charsznica
1:1
Maszycanka Maszyce
04.09.2016
11:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
Płomień Kościelec
04.09.2016
17:00
Novi Narama
1:1
Sparta Skrzeszowice
04.09.2016
17:00
Kapitol Racławice
2:0
Olimpia Czaple Wielkie
04.09.2016
15:00
Ekler Baranówka pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Spartak Charsznica
4:1
Trątnowianka Trątnowice
10.09.2016
17:30
Maszycanka Maszyce
5:2
Ekler Baranówka
11.09.2016
17:00
Orzeł II Iwanowice
1:2
Spartak Wielkanoc
11.09.2016
11:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:6
Zawisza Sulechów
11.09.2016
17:00
Sparta Skrzeszowice
1:2
Kapitol Racławice
11.09.2016
16:00
Płomień Kościelec
4:3
Novi Narama
11.09.2016
16:30
Agricola Klimontów pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

Zawisza Sulechów
6:3
Sparta Skrzeszowice
17.09.2016
16:00
Ekler Baranówka
6:0
Agricola Klimontów
17.09.2016
16:00
Trątnowianka Trątnowice
1:5
Maszycanka Maszyce
18.09.2016
16:30
Novi Narama
5:3
Spartak Charsznica
18.09.2016
16:30
Kapitol Racławice
6:3
Płomień Kościelec
18.09.2016
15:00
Spartak Wielkanoc
5:1
Olimpia Czaple Wielkie
18.09.2016
16:00
Orzeł II Iwanowice pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Orzeł II Iwanowice
1:5
Ekler Baranówka
24.09.2016
16:00
Sparta Skrzeszowice
3:0
Spartak Wielkanoc
25.09.2016
16:00
Płomień Kościelec
2:4
Zawisza Sulechów
25.09.2016
16:00
Spartak Charsznica
1:2
Kapitol Racławice
25.09.2016
15:30
Trątnowianka Trątnowice
5:3
Novi Narama
25.09.2016
16:30
Maszycanka Maszyce
3:1
Agricola Klimontów
28.09.2016
16:30
Olimpia Czaple Wielkie pauzuje.

7. kolejka 01.10.2016

Zawisza Sulechów
1:5
Spartak Charsznica
01.10.2016
16:00
Ekler Baranówka
5:1
Olimpia Czaple Wielkie
01.10.2016
16:00
Novi Narama
3:3
Maszycanka Maszyce
02.10.2016
16:00
Kapitol Racławice
5:2
Trątnowianka Trątnowice
02.10.2016
15:00
Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Płomień Kościelec
02.10.2016
16:00
Agricola Klimontów
0:6
Orzeł II Iwanowice
02.10.2016
16:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Maszycanka Maszyce
7:2
Orzeł II Iwanowice
08.10.2016
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:2
Agricola Klimontów
09.10.2016
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:4
Ekler Baranówka
09.10.2016
16:00
walkower 0:4 na boisku 1:4
Spartak Charsznica
3:0
Spartak Wielkanoc
09.10.2016
15:30
Trątnowianka Trątnowice
3:1
Zawisza Sulechów
09.10.2016
16:00
Novi Narama
2:2
Kapitol Racławice
09.10.2016
16:00
Płomień Kościelec pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Zawisza Sulechów
3:3
Novi Narama
15.10.2016
15:00
Orzeł II Iwanowice
2:0
Olimpia Czaple Wielkie
15.10.2016
15:30
Kapitol Racławice
2:1
Maszycanka Maszyce
16.10.2016
15:00
Spartak Wielkanoc
0:4
Trątnowianka Trątnowice
16.10.2016
15:30
Ekler Baranówka
4:1
Płomień Kościelec
16.10.2016
15:00
Agricola Klimontów
2:1
Sparta Skrzeszowice
16.10.2016
15:30
Spartak Charsznica pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

Sparta Skrzeszowice
1:2
Orzeł II Iwanowice
23.10.2016
15:30
Płomień Kościelec
2:0
Agricola Klimontów
23.10.2016
15:00
Spartak Charsznica
3:1
Ekler Baranówka
23.10.2016
15:30
Novi Narama
2:1
Spartak Wielkanoc
23.10.2016
15:30
Kapitol Racławice
5:3
Zawisza Sulechów
23.10.2016
15:00
Maszycanka Maszyce
2:4
Olimpia Czaple Wielkie
19.11.2016
11:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

11. kolejka 29.10.2016

Zawisza Sulechów
4:7
Maszycanka Maszyce
29.10.2016
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:1
Sparta Skrzeszowice
29.10.2016
14:00
Spartak Wielkanoc
3:0
Kapitol Racławice
30.10.2016
14:00
Ekler Baranówka
3:3
Trątnowianka Trątnowice
30.10.2016
14:00
Agricola Klimontów
4:5
Spartak Charsznica
30.10.2016
14:00
Orzeł II Iwanowice
3:3
Płomień Kościelec
30.10.2016
11:00
Novi Narama pauzuje.

12. kolejka 05.11.2016

Spartak Charsznica
5:0
Orzeł II Iwanowice
05.11.2016
14:00
Zawisza Sulechów
1:2
Spartak Wielkanoc
05.11.2016
14:00
Maszycanka Maszyce
5:4
Sparta Skrzeszowice
06.11.2016
14:00
Płomień Kościelec
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
06.11.2016
14:00
Trątnowianka Trątnowice
5:4
Agricola Klimontów
06.11.2016
12:00
Novi Narama
3:0 v.o.
Ekler Baranówka
06.11.2016
14:00
weryfikacja, na boisku 1:4
Kapitol Racławice pauzuje.

13. kolejka 12.11.2016

Orzeł II Iwanowice
6:5
Trątnowianka Trątnowice
12.11.2016
13:00
Spartak Wielkanoc
3:3
Maszycanka Maszyce
13.11.2016
13:00
Ekler Baranówka
3:0
Kapitol Racławice
13.11.2016
13:30
Agricola Klimontów
0:4
Novi Narama
13.11.2016
13:30
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
Spartak Charsznica
13.11.2016
13:30
Sparta Skrzeszowice
2:1
Płomień Kościelec
13.11.2016
13:30
Zawisza Sulechów pauzuje.

14. kolejka 25.03.2017

Maszycanka Maszyce
10:0
Płomień Kościelec
25.03.2017
16:00
Ekler Baranówka
Zawisza Sulechów
25.03.2017
15:30
Sparta Skrzeszowice
2:1
Spartak Charsznica
26.03.2017
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:3
Trątnowianka Trątnowice
26.03.2017
16:00
Orzeł II Iwanowice
0:2
Novi Narama
26.03.2017
14:00
Agricola Klimontów
4:2
Kapitol Racławice
26.03.2017
11:00
Spartak Wielkanoc pauzuje.

15. kolejka 01.04.2017

Zawisza Sulechów
5:3
Agricola Klimontów
01.04.2017
11:00
Kapitol Racławice
3:4
Orzeł II Iwanowice
01.04.2017
16:00
Spartak Wielkanoc
1:2
Ekler Baranówka
02.04.2017
16:00
Novi Narama
5:2
Olimpia Czaple Wielkie
02.04.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
2:0
Sparta Skrzeszowice
02.04.2017
16:00
Spartak Charsznica
3:0
Płomień Kościelec
02.04.2017
11:00
Maszycanka Maszyce pauzuje.

16. kolejka 08.04.2017

Maszycanka Maszyce
0:0
Spartak Charsznica
08.04.2017
17:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:4
Kapitol Racławice
08.04.2017
17:00
Płomień Kościelec
3:4
Trątnowianka Trątnowice
09.04.2017
17:00
Sparta Skrzeszowice
4:2
Novi Narama
09.04.2017
15:30
Orzeł II Iwanowice
1:3
Zawisza Sulechów
09.04.2017
14:00
Agricola Klimontów
3:2
Spartak Wielkanoc
09.04.2017
11:00
Ekler Baranówka pauzuje.

17. kolejka 15.04.2017

Ekler Baranówka
3:0
Maszycanka Maszyce
15.04.2017
17:00
Spartak Wielkanoc
2:1
Orzeł II Iwanowice
15.04.2017
17:00
Zawisza Sulechów
4:3
Olimpia Czaple Wielkie
15.04.2017
15:00
Kapitol Racławice
3:1
Sparta Skrzeszowice
15.04.2017
15:00
Novi Narama
6:0
Płomień Kościelec
15.04.2017
16:00
Trątnowianka Trątnowice
0:1
Spartak Charsznica
15.04.2017
16:00
Agricola Klimontów pauzuje.

18. kolejka 22.04.2017

Maszycanka Maszyce
7:1
Trątnowianka Trątnowice
22.04.2017
17:00
Spartak Charsznica
4:0
Novi Narama
23.04.2017
11:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Zawisza Sulechów
23.04.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
4:3
Spartak Wielkanoc
23.04.2017
16:00
Agricola Klimontów
3:3
Ekler Baranówka
23.04.2017
11:00
Płomień Kościelec
2:1
Kapitol Racławice
03.05.2017
16:00
Orzeł II Iwanowice pauzuje.

19. kolejka 29.04.2017

Ekler Baranówka
2:1
Orzeł II Iwanowice
29.04.2017
14:30
Agricola Klimontów
3:6
Maszycanka Maszyce
30.04.2017
11:00
Spartak Wielkanoc
2:3
Sparta Skrzeszowice
30.04.2017
16:00
Kapitol Racławice
2:1
Spartak Charsznica
30.04.2017
15:00
Novi Narama
4:2
Trątnowianka Trątnowice
03.05.2017
17:00
Zawisza Sulechów
2:0
Płomień Kościelec
15.06.2017
17:00
Olimpia Czaple Wielkie pauzuje.

20. kolejka 06.05.2017

Maszycanka Maszyce
2:0
Novi Narama
06.05.2017
17:30
Olimpia Czaple Wielkie
0:1
Ekler Baranówka
06.05.2017
17:00
Trątnowianka Trątnowice
6:1
Kapitol Racławice
07.05.2017
18:00
Spartak Charsznica
5:0
Zawisza Sulechów
07.05.2017
11:00
Płomień Kościelec
0:2
Spartak Wielkanoc
07.05.2017
17:00
Orzeł II Iwanowice
2:1
Agricola Klimontów
07.05.2017
11:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

Ekler Baranówka
6:0
Sparta Skrzeszowice
13.05.2017
17:00
Zawisza Sulechów
5:2
Trątnowianka Trątnowice
13.05.2017
16:00
Orzeł II Iwanowice
1:2
Maszycanka Maszyce
14.05.2017
17:00
Agricola Klimontów
6:1
Olimpia Czaple Wielkie
14.05.2017
11:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Spartak Charsznica
14.05.2017
17:00
Kapitol Racławice
2:3
Novi Narama
14.05.2017
15:00
Płomień Kościelec pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Maszycanka Maszyce
2:2
Kapitol Racławice
20.05.2017
17:30
Olimpia Czaple Wielkie
0:4
Orzeł II Iwanowice
20.05.2017
17:00
Novi Narama
1:0
Zawisza Sulechów
21.05.2017
17:00
Trątnowianka Trątnowice
Spartak Wielkanoc
21.05.2017
17:30
Płomień Kościelec
0:2
Ekler Baranówka
21.05.2017
17:30
Sparta Skrzeszowice
1:1
Agricola Klimontów
21.05.2017
15:30
Spartak Charsznica pauzuje.

23. kolejka 27.05.2017

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
Maszycanka Maszyce
27.05.2017
17:00
Ekler Baranówka
3:1
Spartak Charsznica
27.05.2017
17:00
Zawisza Sulechów
Kapitol Racławice
27.05.2017
15:00
Orzeł II Iwanowice
4:3
Sparta Skrzeszowice
28.05.2017
17:00
Agricola Klimontów
8:3
Płomień Kościelec
28.05.2017
11:00
Spartak Wielkanoc
2:6
Novi Narama
28.05.2017
17:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Maszycanka Maszyce
7:2
Zawisza Sulechów
03.06.2017
18:00
Spartak Charsznica
5:1
Agricola Klimontów
03.06.2017
18:00
Kapitol Racławice
2:3
Spartak Wielkanoc
04.06.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
1:2
Ekler Baranówka
04.06.2017
17:30
Płomień Kościelec
7:3
Orzeł II Iwanowice
04.06.2017
17:30
Sparta Skrzeszowice
4:0
Olimpia Czaple Wielkie
04.06.2017
15:30
Novi Narama pauzuje.

25. kolejka 10.06.2017

Olimpia Czaple Wielkie
7:1
Płomień Kościelec
10.06.2017
17:00
Sparta Skrzeszowice
0:5
Maszycanka Maszyce
11.06.2017
15:30
Orzeł II Iwanowice
2:3
Spartak Charsznica
11.06.2017
15:00
Agricola Klimontów
4:3
Trątnowianka Trątnowice
11.06.2017
11:00
Ekler Baranówka
Novi Narama
11.06.2017
18:00
Spartak Wielkanoc
2:0
Zawisza Sulechów
11.06.2017
17:00
Kapitol Racławice pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

Novi Narama
3:4
Agricola Klimontów
17.06.2017
18:00
Maszycanka Maszyce
5:0
Spartak Wielkanoc
18.06.2017
16:00
Kapitol Racławice
1:1
Ekler Baranówka
18.06.2017
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:1
Orzeł II Iwanowice
18.06.2017
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Olimpia Czaple Wielkie
18.06.2017
16:00
Płomień Kościelec
3:2
Sparta Skrzeszowice
18.06.2017
16:00
Zawisza Sulechów pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
18:00
Novi Narama
3:4
Agricola Klimontów
18.06.2017
16:00
Maszycanka Maszyce
5:0
Spartak Wielkanoc
18.06.2017
16:00
Kapitol Racławice
1:1
Ekler Baranówka
18.06.2017
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:1
Orzeł II Iwanowice
18.06.2017
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Olimpia Czaple Wielkie
18.06.2017
16:00
Płomień Kościelec
3:2
Sparta Skrzeszowice
Zawisza Sulechów pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
18:00
Novi Narama
3:4
Agricola Klimontów
18.06.2017
16:00
Maszycanka Maszyce
5:0
Spartak Wielkanoc
18.06.2017
16:00
Kapitol Racławice
1:1
Ekler Baranówka
18.06.2017
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:1
Orzeł II Iwanowice
18.06.2017
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Olimpia Czaple Wielkie
18.06.2017
16:00
Płomień Kościelec
3:2
Sparta Skrzeszowice
Zawisza Sulechów pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:0
Wisła Płock
18.11.2017
20:30
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
18.11.2017
15:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Lech Poznań
18.11.2017
18:00
Legia Warszawa
1:0
Górnik Zabrze
19.11.2017
18:00
Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
19.11.2017
15:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:1
GKS Katowice
18.11.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017
16:00
GKS Tychy
0:3
Wigry Suwałki
18.11.2017
17:00
Miedź Legnica
1:1
Raków Częstochowa
19.11.2017
17:45
Górnik Łęczna
0:3
Odra Opole
19.11.2017
12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

III liga (gr. IV)

MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty K.
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
13:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm
18.11.2017
13:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
2:1
Iskra Klecza Dolna
18.11.2017
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:4
Tarnovia Tarnów
18.11.2017
17:00
BKS Bochnia
2:0
KS Tymbark
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
3:2
Orzeł Myślenice
19.11.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Pasternik Ochojno
19.11.2017
13:00
Wolni Kłaj
1:0
Targowianka Targowisko
19.11.2017
13:00
Czarni Staniątki
1:4
LKS Mogilany
19.11.2017
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:2
Radziszowianka Radziszów
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
4:3
LKS Żarki
18.11.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
0:5
Olimpia Kąty
18.11.2017
13:00
Okocimski Brzesko
4:2
Sokół Maszkienice
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
3:0
Metal Tarnów
18.11.2017
13:00
GLKS Gromnik
3:1
Wisła Szczucin
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Rupniów
0:9
LKS Szaflary
19.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
0:3
LKS Niedźwiedź
18.11.2017
13:30
Ekler Baranówka
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
18.11.2017
13:30
Maszycanka Maszyce
4:0
MKS Skała 2004
18.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
1:1
Szreniawa Koszyce
18.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
3:2
Górzanka Nawojowa Góra
18.11.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Prądniczanka II Kraków
18.11.2017
13:30
Krakus Swoszowice
6:1
Wanda Nowa Huta
19.11.2017
11:00
Liszczanka Liszki
1:3
Dragon Szczyglice
19.11.2017
11:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:1
Wisła Czernichów
18.11.2017
14:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Cedronka Wola Radziszowska
18.11.2017
11:00
Iskra Krzęcin
5:3
Armatura Kraków
18.11.2017
13:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Wiarusy Igołomia
19.11.2017
13:00
Piłkarz Podłęże
2:4
UKS Sygneczów
19.11.2017
13:00
Piast Łapanów
0:1
LKS Śledziejowice
19.11.2017
13:00
Zieloni Niegowić
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
19.11.2017
13:00
Zryw Szarów
4:1
Wieliczanka Wieliczka
19.11.2017
13:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
9:1
Górki Myślenice
18.11.2017
14:00
Beskid Tokarnia
10:2
LKS Trzebunia
19.11.2017
13:30
Gościbia II Sułkowice
1:3
Wróblowianka Wróblowice
19.11.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pogoń Miechów
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2017
13:00
Olimpia Łobzów
8:0
Unia Jaroszowiec
18.11.2017
13:00
Hetman Dłużec
1:3
Spartak Charsznica
18.11.2017
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Piliczanka Pilica
18.11.2017
13:00
Wielmożanka Wielmoża
9:3
Northstar Miechów
18.11.2017
13:00
Leśnik Gorenice
1:0
Promień Przeginia
19.11.2017
13:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Centuria Chechło
19.11.2017
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
Orzeł Balin
18.11.2017
13:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
5:2
Agricola Klimontów
19.11.2017
13:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
3:0
Fitball Szklary
19.11.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
4:6
Radziszowianka II
19.11.2017
13:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
0:4
Gwiazda Brzegi
19.11.2017
13:00
Batory Wola Batorska
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.11.2017
13:00
Contra Sułków
3:2
Gryf Wiatowice
19.11.2017
13:00
Czarnochowice
4:2
Gdovia II Gdów
19.11.2017
11:00
Start Brzezie
2:3
Iskra Zakrzów
19.11.2017
13:00
Rożnowa
5:4
Promień Zakrzowiec
19.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
0:5
Jawor Jawornik
18.11.2017
14:00
Tempo II Rzeszotary
6:0
Grodzisko Raciechowice
18.11.2017
12:00
Cisy Harbutowice
3:0
Cyrhla Krzczonów
19.11.2017
12:00
Raba II Dobczyce
5:1
Karpaty II Siepraw
19.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Nadwiślan II Rusocice
2:0
Tęcza II Piekary
19.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
6:3
Tęcza Słomiróg
18.11.2017
13:00
Złomex II Branice
6:1
Start II Brzezie
18.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
7:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
18.11.2017
13:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
Wieliczanka II Wieliczka
18.11.2017
13:00
Czarnochowice II
3:4
Ledniczanka
19.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
SMS Kraków
18.11.2017
12:00
Hutnik Kraków
4:0
Sokół Słopnice
18.11.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Soła Oświęcim
18.11.2017
11:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Karpaty Krosno
3:6
AP 21 Kraków
18.11.2017
12:00
Stal Mielec
1:0
BKS Lublin
18.11.2017
12:00
Motor Lublin
0:2
Cracovia Kraków
18.11.2017
12:00
Korona Kielce
1:0
Juventa
18.11.2017
14:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
4:2
Motor Lublin
18.11.2017
14:00
KKP Korona
2:3
SMS Jarosław
18.11.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
18.11.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
Beskid Tokarnia
18.11.2017
11:00
Gdovia Gdów
2:9
Pcimianka Pcim
19.11.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
0:3
UKS Sygneczów
19.11.2017
11:00
Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
4:1
Mitech Żywiec
18.11.2017
11:00
AZS Wrocław
2:1
Czwórka Radom
18.11.2017
11:00
Górnik Łęczna
10:0
Olimpia Szczecin
18.11.2017
11:30
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Unifreeze Górzno
18.11.2017
10:30
SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
18.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Pogoń 04 Szczecin
6:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.11.2017
17:00
AZS UŚ Katowice
2:2
Piast Gliwice
18.11.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
6:1
Red Dragons Pniewy
18.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
18.11.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:9
Rekord Bielsko Biała
18.11.2017
18:00
FC Toruń
:
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
6:4
Prądniczanka Kraków
19.11.2017
17:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
18.11.2017
08:00
Garbarnia Kraków
2:5
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
08:50
SMS Kraków
2:3
Krakus Nowa Huta
18.11.2017
09:40
Dalin Myślenice
3:2
Tramwaj Kraków
18.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

AP 21 Kraków
6:3
Krakus
18.11.2017
11:20
Garbarnia Kraków
1:6
Jadwiga Kraków
18.11.2017
12:10
Prokocim Kraków
1:3
Hutnik Kraków
18.11.2017
13:00
Wisła Kraków
5:3
Borek Kraków
18.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Cracovia Kraków
2:4
AS Progres Kraków
19.11.2017
08:00
Wisła Kraków
7:2
AP 21 Kraków
19.11.2017
08:50
Krakus Nowa Huta
5:6
Puszcza
19.11.2017
09:40
Krakus Nowa Huta
3:2
Bronowianka Kraków
19.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AP 21 Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
19.11.2017
11:20
Wisła Kraków
2:4
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:10
Piast S.
6:4
Bronowianka
19.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
3:2
Pcimianka
19.11.2017
13:50