facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

0. kolejka

Bolesław II Bukowno Stare Bukowno pauzują.

1. kolejka 20.08.2016

Stare Bukowno
1:1
Bolesław II Bukowno
20.08.2016
17:00
Spójnia II Osiek
4:0
Pilica II Wierbka
23.04.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
0:1
Stare Bukowno
23.04.2017
17:00
Spójnia II Osiek pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Pilica II Wierbka
:
Bolesław II Bukowno
 
 
Bolesław II Bukowno
0:0
Pilica II Wierbka
28.08.2016
17:00
Spójnia II Osiek
0:5
Stare Bukowno
28.08.2016
17:00
Stare Bukowno
1:1
Spójnia II Osiek
29.04.2017
16:00

3. kolejka 04.09.2016

Pilica II Wierbka
2:1
Spójnia II Osiek
04.09.2016
11:30
Pilica II Wierbka
1:1
Stare Bukowno
07.05.2017
11:30
Spójnia II Osiek
1:2
Bolesław II Bukowno
07.05.2017
17:00
pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Stare Bukowno
3:0
Pilica II Wierbka
10.09.2016
16:30
Stare Bukowno
4:0
Bolesław II Bukowno
13.05.2017
16:00
Pilica II Wierbka
1:2
Spójnia II Osiek
14.05.2017
11:30
pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

Bolesław II Bukowno
3:2
Spójnia II Osiek
18.09.2016
16:00
Spójnia II Osiek
0:2
Stare Bukowno
21.05.2017
17:00
Bolesław II Bukowno
:
Pilica II Wierbka
10.06.2017
11:00
pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Bolesław II Bukowno
2:5
Stare Bukowno
25.09.2016
16:00
Stare Bukowno
1:1
Pilica II Wierbka
27.05.2017
16:30
Bolesław II Bukowno
5:3
Spójnia II Osiek
28.05.2017
17:00
pauzuje.

7. kolejka 01.10.2016

Stare Bukowno
1:1
Spójnia II Osiek
01.10.2016
16:00
Pilica II Wierbka
3:1
Bolesław II Bukowno
02.10.2016
11:30

8. kolejka 08.10.2016

Pilica II Wierbka
4:0
Spójnia II Osiek
16.10.2016
11:00
pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Pilica II Wierbka
4:0
Stare Bukowno
18.09.2016
11:30
pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

Spójnia II Osiek
2:2
Bolesław II Bukowno
23.10.2016
11:30
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 22.10.2016

23.10.2016
11:30
Spójnia II Osiek
2:2
Bolesław II Bukowno
pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

23.10.2016
11:30
Spójnia II Osiek
2:2
Bolesław II Bukowno
pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
0:6
Wisła Kraków
18.09.2017
19:00
Cracovia Kraków
5:0
Borek Kraków
18.09.2017
18:30
Hutnik Kraków
1:3
Prokocim Kraków
18.09.2017
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
18.09.2017
17:30
Wieczysta Kraków
3:3
Dąbski
18.09.2017
17:30
Victoria Kobierzyn
4:2
Strzelcy
18.09.2017
17:30
Tyniec Kraków
0:3
Armatura Kraków
18.09.2017
17:30
Zwierzyniecki Kraków
3:9
Krakus Swoszowice
18.09.2017
17:30

Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
18.09.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
22.09.2017
20:30

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

II liga polska

Rozwój Katowice
:
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.09.2017
16:30
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
:
Orzeł Bębło
20.09.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
20.09.2017
17:00
MKS Skała 2004
:
Juvenia Prandocin
20.09.2017
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
20.09.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
20.09.2017
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Pogoń Wronin
20.09.2017
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
20.09.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
:
Tarnovia Tarnów
19.09.2017
16:30
Wisła II Kraków
:
Unia Tarnów
20.09.2017
16:30
Wisła Kraków
:
Soła Oświęcim
20.09.2017
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Ostrowsko
20.09.2017
17:00
Karol Wadowice
:
Profi Zielonki
20.09.2017
16:00
Limanovia Limanowa
:
Garbarnia Kraków
20.09.2017
17:00
Hutnik Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.09.2017
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
:
Orzeł Myślenice
19.09.2017
16:30