facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Czapla Czaple Male
2:1
Trzy Buki Wierzchowisko
20.08.2016
17:00
Northstar Miechów
3:0
Nidzica Słaboszów
20.08.2016
16:00
Zryw Przesławice
1:12
Hetman Dłużec
21.08.2016
17:00
Błyskawica Kolbark
1:4
Orzeł Kwaśniów
21.08.2016
17:00
Sokół Gołaczewy
7:3
Błękitni Falniów
06.11.2016
13:00
Victoria Smroków
2:2
Cobra Wężerów
06.11.2016
12:00
Victoria Smroków pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Błyskawica Kolbark
1:7
Northstar Miechów
27.08.2016
17:00
Victoria Smroków
2:2
Sokół Gołaczewy
27.08.2016
16:30
Błękitni Falniów
4:2
Nidzica Słaboszów
28.08.2016
16:00
Hetman Dłużec
0:1
Orzeł Kwaśniów
28.08.2016
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
13:0
Zryw Przesławice
28.08.2016
11:00
Cobra Wężerów
1:3
Czapla Czaple Male
28.08.2016
16:00
Czapla Czaple Male pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Victoria Smroków
2:1
Błękitni Falniów
03.09.2016
16:30
Northstar Miechów
1:1
Hetman Dłużec
03.09.2016
16:00
Czapla Czaple Male
7:2
Sokół Gołaczewy
04.09.2016
15:00
Zryw Przesławice
0:5
Cobra Wężerów
04.09.2016
16:00
Nidzica Słaboszów
9:0
Błyskawica Kolbark
04.09.2016
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
5:2
Orzeł Kwaśniów
04.09.2016
16:00
Zryw Przesławice pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Sokół Gołaczewy
3:0 v.o.
Zryw Przesławice
10.09.2016
16:00
Błękitni Falniów
7:0
Błyskawica Kolbark
11.09.2016
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:2
Northstar Miechów
11.09.2016
11:00
Cobra Wężerów
5:3
Orzeł Kwaśniów
11.09.2016
15:00
Nidzica Słaboszów
0:4
Hetman Dłużec
11.09.2016
13:00
Czapla Czaple Male
5:1
Victoria Smroków
11.09.2016
15:00
Orzeł Kwaśniów pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

Sokół Gołaczewy
1:0
Orzeł Kwaśniów
17.09.2016
16:00
Northstar Miechów
4:0
Cobra Wężerów
17.09.2016
16:30
Czapla Czaple Male
3:1
Błękitni Falniów
18.09.2016
15:00
Zryw Przesławice
1:7
Victoria Smroków
18.09.2016
16:00
Nidzica Słaboszów
4:5
Trzy Buki Wierzchowisko
18.09.2016
16:00
Błyskawica Kolbark
0:5
Hetman Dłużec
18.09.2016
16:00
Northstar Miechów pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Sokół Gołaczewy
2:3
Northstar Miechów
24.09.2016
15:00
Błękitni Falniów
0:2
Hetman Dłużec
25.09.2016
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
10:1
Błyskawica Kolbark
25.09.2016
15:00
Cobra Wężerów
6:2
Nidzica Słaboszów
25.09.2016
15:00
Czapla Czaple Male
9:0
Zryw Przesławice
25.09.2016
15:00
Victoria Smroków
1:4
Orzeł Kwaśniów
11.11.2016
13:00
Nidzica Słaboszów pauzuje.

7. kolejka 01.10.2016

Northstar Miechów
6:2
Victoria Smroków
01.10.2016
16:00
Zryw Przesławice
2:3
Błękitni Falniów
02.10.2016
16:00
Czapla Czaple Male
0:2
Orzeł Kwaśniów
02.10.2016
15:00
Nidzica Słaboszów
1:2
Sokół Gołaczewy
02.10.2016
16:00
Błyskawica Kolbark
0:7
Cobra Wężerów
02.10.2016
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:9
Hetman Dłużec
02.10.2016
15:00
Błyskawica Kolbark pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Sokół Gołaczewy
7:4
Błyskawica Kolbark
08.10.2016
16:00
Victoria Smroków
3:2
Nidzica Słaboszów
08.10.2016
16:00
Błękitni Falniów
2:5
Trzy Buki Wierzchowisko
09.10.2016
15:00
Cobra Wężerów
2:4
Hetman Dłużec
09.10.2016
15:00
Czapla Czaple Male
2:3
Northstar Miechów
09.10.2016
15:00
Zryw Przesławice
0:9
Orzeł Kwaśniów
09.10.2016
15:00
Hetman Dłużec pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Northstar Miechów
3:0 v.o.
Zryw Przesławice
15.10.2016
15:30
Sokół Gołaczewy
2:3
Hetman Dłużec
15.10.2016
15:00
Błękitni Falniów
2:1
Orzeł Kwaśniów
16.10.2016
15:30
Nidzica Słaboszów
0:10
Czapla Czaple Male
16.10.2016
13:00
Błyskawica Kolbark
2:2
Victoria Smroków
16.10.2016
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:1
Cobra Wężerów
16.10.2016
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

Sokół Gołaczewy
5:0
Trzy Buki Wierzchowisko
22.10.2016
15:00
Błękitni Falniów
5:1
Cobra Wężerów
23.10.2016
15:00
Hetman Dłużec
4:1
Victoria Smroków
23.10.2016
15:00
Czapla Czaple Male
9:1
Błyskawica Kolbark
23.10.2016
15:00
Zryw Przesławice
2:1
Nidzica Słaboszów
23.10.2016
15:00
Northstar Miechów
3:1
Orzeł Kwaśniów
23.10.2016
15:00
Błękitni Falniów pauzuje.

11. kolejka 29.10.2016

Czapla Czaple Male
4:0
Hetman Dłużec
29.10.2016
15:00
Northstar Miechów
4:1
Błękitni Falniów
30.10.2016
14:00
Nidzica Słaboszów
5:4
Orzeł Kwaśniów
30.10.2016
14:00
Błyskawica Kolbark
3:0
Zryw Przesławice
30.10.2016
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
9:1
Victoria Smroków
30.10.2016
14:30
Cobra Wężerów
4:3
Sokół Gołaczewy
30.10.2016
14:00
Sokół Gołaczewy pauzuje.

12. kolejka 02.04.2017

Błękitni Falniów
3:2
Sokół Gołaczewy
01.04.2017
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:1
Czapla Czaple Male
02.04.2017
16:00
Nidzica Słaboszów
1:3
Northstar Miechów
02.04.2017
16:00
Orzeł Kwaśniów
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
02.04.2017
13:00
Cobra Wężerów
8:4
Victoria Smroków
02.04.2017
15:00
Hetman Dłużec
9:0
Zryw Przesławice
15.04.2017
13:00
Victoria Smroków pauzuje.

13. kolejka 08.04.2017

Northstar Miechów
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Sokół Gołaczewy
5:2
Victoria Smroków
09.04.2017
16:00
Nidzica Słaboszów
2:5
Błękitni Falniów
09.04.2017
16:00
Orzeł Kwaśniów
1:2
Hetman Dłużec
09.04.2017
13:00
Zryw Przesławice
0:4
Trzy Buki Wierzchowisko
09.04.2017
16:30
Czapla Czaple Male
2:2
Cobra Wężerów
09.04.2017
16:00
pauzuje.

14. kolejka 22.04.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Nidzica Słaboszów
 
 
Sokół Gołaczewy
5:2
Czapla Czaple Male
23.04.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
23.04.2017
13:00
Cobra Wężerów
2:0
Zryw Przesławice
23.04.2017
14:00
Błękitni Falniów
3:2
Victoria Smroków
03.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
6:0
Northstar Miechów
03.05.2017
13:00
pauzuje.

15. kolejka 29.04.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Błękitni Falniów
 
 
Northstar Miechów
3:0
Trzy Buki Wierzchowisko
29.04.2017
17:00
Zryw Przesławice
3:13
Sokół Gołaczewy
30.04.2017
17:00
Hetman Dłużec
3:0
Nidzica Słaboszów
30.04.2017
14:00
Orzeł Kwaśniów
2:2
Cobra Wężerów
30.04.2017
13:00
Victoria Smroków
3:2
Czapla Czaple Male
01.05.2017
12:00
pauzuje.

16. kolejka 07.05.2017

Hetman Dłużec
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Orzeł Kwaśniów
0:1
Sokół Gołaczewy
07.05.2017
13:00
Błękitni Falniów
2:2
Czapla Czaple Male
07.05.2017
17:00
Victoria Smroków
13:0
Zryw Przesławice
07.05.2017
12:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:0
Nidzica Słaboszów
07.05.2017
17:00
Cobra Wężerów
2:2
Northstar Miechów
07.05.2017
15:00
pauzuje.

17. kolejka 13.05.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Northstar Miechów
3:0
Sokół Gołaczewy
13.05.2017
17:00
Hetman Dłużec
3:1
Błękitni Falniów
14.05.2017
17:30
Zryw Przesławice
1:5
Czapla Czaple Male
14.05.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
3:0
Victoria Smroków
14.05.2017
13:00
Nidzica Słaboszów
3:5
Cobra Wężerów
14.05.2017
16:00
pauzuje.

18. kolejka 21.05.2017

Cobra Wężerów
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Sokół Gołaczewy
5:2
Nidzica Słaboszów
20.05.2017
17:00
Victoria Smroków
7:0
Northstar Miechów
21.05.2017
12:00
Błękitni Falniów
6:0
Zryw Przesławice
21.05.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
3:1
Czapla Czaple Male
21.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
4:0
Trzy Buki Wierzchowisko
21.05.2017
17:30

19. kolejka 27.05.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Sokół Gołaczewy
 
 
Northstar Miechów
6:0
Czapla Czaple Male
27.05.2017
18:00
Nidzica Słaboszów
2:5
Victoria Smroków
28.05.2017
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:5
Błękitni Falniów
28.05.2017
11:00
Orzeł Kwaśniów
3:0
Zryw Przesławice
28.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
3:1
Cobra Wężerów
28.05.2017
17:30
pauzuje.

20. kolejka 04.06.2017

Victoria Smroków
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Zryw Przesławice
0:6
Northstar Miechów
04.06.2017
17:00
Hetman Dłużec
6:4
Sokół Gołaczewy
04.06.2017
15:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Błękitni Falniów
04.06.2017
13:00
Czapla Czaple Male
2:0
Nidzica Słaboszów
04.06.2017
14:00
Cobra Wężerów
5:3
Trzy Buki Wierzchowisko
04.06.2017
15:00
pauzuje.

21. kolejka 11.06.2017

Błyskawica Kolbark
0:3 v.o.
Czapla Czaple Male
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
9:3
Sokół Gołaczewy
11.06.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
5:0
Northstar Miechów
11.06.2017
11:00
Victoria Smroków
1:2
Hetman Dłużec
11.06.2017
12:30
Nidzica Słaboszów
0:3
Zryw Przesławice
11.06.2017
17:00
Cobra Wężerów
5:3
Błękitni Falniów
11.06.2017
15:00
pauzuje.

22. kolejka 15.06.2017

Zryw Przesławice
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
 
 
Hetman Dłużec
3:2
Czapla Czaple Male
15.06.2017
17:00
Błękitni Falniów
1:2
Northstar Miechów
15.06.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Nidzica Słaboszów
15.06.2017
17:00
Victoria Smroków
4:3
Trzy Buki Wierzchowisko
15.06.2017
17:00
Sokół Gołaczewy
0:0
Cobra Wężerów
15.06.2017
17:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 15.06.2017

 
 
Zryw Przesławice
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
15.06.2017
17:00
Hetman Dłużec
3:2
Czapla Czaple Male
15.06.2017
17:00
Błękitni Falniów
1:2
Northstar Miechów
15.06.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Nidzica Słaboszów
15.06.2017
17:00
Victoria Smroków
4:3
Trzy Buki Wierzchowisko
15.06.2017
17:00
Sokół Gołaczewy
0:0
Cobra Wężerów
pauzuje.

22. kolejka 15.06.2017

 
 
Zryw Przesławice
3:0 v.o.
Błyskawica Kolbark
15.06.2017
17:00
Hetman Dłużec
3:2
Czapla Czaple Male
15.06.2017
17:00
Błękitni Falniów
1:2
Northstar Miechów
15.06.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Nidzica Słaboszów
15.06.2017
17:00
Victoria Smroków
4:3
Trzy Buki Wierzchowisko
15.06.2017
17:00
Sokół Gołaczewy
0:0
Cobra Wężerów
pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:0
Wisła Płock
18.11.2017
20:30
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
18.11.2017
15:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Lech Poznań
18.11.2017
18:00
Legia Warszawa
1:0
Górnik Zabrze
19.11.2017
18:00
Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
19.11.2017
15:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:1
GKS Katowice
18.11.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017
16:00
GKS Tychy
0:3
Wigry Suwałki
18.11.2017
17:00
Miedź Legnica
1:1
Raków Częstochowa
19.11.2017
17:45
Górnik Łęczna
0:3
Odra Opole
19.11.2017
12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

III liga (gr. IV)

MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty K.
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
13:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm
18.11.2017
13:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
2:1
Iskra Klecza Dolna
18.11.2017
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:4
Tarnovia Tarnów
18.11.2017
17:00
BKS Bochnia
2:0
KS Tymbark
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
3:2
Orzeł Myślenice
19.11.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Pasternik Ochojno
19.11.2017
13:00
Wolni Kłaj
1:0
Targowianka Targowisko
19.11.2017
13:00
Czarni Staniątki
1:4
LKS Mogilany
19.11.2017
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:2
Radziszowianka Radziszów
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
4:3
LKS Żarki
18.11.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
0:5
Olimpia Kąty
18.11.2017
13:00
Okocimski Brzesko
4:2
Sokół Maszkienice
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
3:0
Metal Tarnów
18.11.2017
13:00
GLKS Gromnik
3:1
Wisła Szczucin
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Rupniów
0:9
LKS Szaflary
19.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
0:3
LKS Niedźwiedź
18.11.2017
13:30
Ekler Baranówka
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
18.11.2017
13:30
Maszycanka Maszyce
4:0
MKS Skała 2004
18.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
1:1
Szreniawa Koszyce
18.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
3:2
Górzanka Nawojowa Góra
18.11.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Prądniczanka II Kraków
18.11.2017
13:30
Krakus Swoszowice
6:1
Wanda Nowa Huta
19.11.2017
11:00
Liszczanka Liszki
1:3
Dragon Szczyglice
19.11.2017
11:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:1
Wisła Czernichów
18.11.2017
14:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Cedronka Wola Radziszowska
18.11.2017
11:00
Iskra Krzęcin
5:3
Armatura Kraków
18.11.2017
13:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Wiarusy Igołomia
19.11.2017
13:00
Piłkarz Podłęże
2:4
UKS Sygneczów
19.11.2017
13:00
Piast Łapanów
0:1
LKS Śledziejowice
19.11.2017
13:00
Zieloni Niegowić
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
19.11.2017
13:00
Zryw Szarów
4:1
Wieliczanka Wieliczka
19.11.2017
13:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
22.11.2017
14:45

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
9:1
Górki Myślenice
18.11.2017
14:00
Beskid Tokarnia
10:2
LKS Trzebunia
19.11.2017
13:30
Gościbia II Sułkowice
1:3
Wróblowianka Wróblowice
19.11.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pogoń Miechów
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2017
13:00
Olimpia Łobzów
8:0
Unia Jaroszowiec
18.11.2017
13:00
Hetman Dłużec
1:3
Spartak Charsznica
18.11.2017
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Piliczanka Pilica
18.11.2017
13:00
Wielmożanka Wielmoża
9:3
Northstar Miechów
18.11.2017
13:00
Leśnik Gorenice
1:0
Promień Przeginia
19.11.2017
13:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Centuria Chechło
19.11.2017
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
Orzeł Balin
18.11.2017
13:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
5:2
Agricola Klimontów
19.11.2017
13:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
3:0
Fitball Szklary
19.11.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
4:6
Radziszowianka II
19.11.2017
13:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
0:4
Gwiazda Brzegi
19.11.2017
13:00
Batory Wola Batorska
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.11.2017
13:00
Contra Sułków
3:2
Gryf Wiatowice
19.11.2017
13:00
Czarnochowice
4:2
Gdovia II Gdów
19.11.2017
11:00
Start Brzezie
2:3
Iskra Zakrzów
19.11.2017
13:00
Rożnowa
5:4
Promień Zakrzowiec
19.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
0:5
Jawor Jawornik
18.11.2017
14:00
Tempo II Rzeszotary
6:0
Grodzisko Raciechowice
18.11.2017
12:00
Cisy Harbutowice
3:0
Cyrhla Krzczonów
19.11.2017
12:00
Raba II Dobczyce
5:1
Karpaty II Siepraw
19.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Nadwiślan II Rusocice
2:0
Tęcza II Piekary
19.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
6:3
Tęcza Słomiróg
18.11.2017
13:00
Złomex II Branice
6:1
Start II Brzezie
18.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
7:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
18.11.2017
13:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
Wieliczanka II Wieliczka
18.11.2017
13:00
Czarnochowice II
3:4
Ledniczanka
19.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
SMS Kraków
18.11.2017
12:00
Hutnik Kraków
4:0
Sokół Słopnice
18.11.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Soła Oświęcim
18.11.2017
11:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Karpaty Krosno
3:6
AP 21 Kraków
18.11.2017
12:00
Stal Mielec
1:0
BKS Lublin
18.11.2017
12:00
Motor Lublin
0:2
Cracovia Kraków
18.11.2017
12:00
Korona Kielce
1:0
Juventa
18.11.2017
14:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
4:2
Motor Lublin
18.11.2017
14:00
KKP Korona
2:3
SMS Jarosław
18.11.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
18.11.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
Beskid Tokarnia
18.11.2017
11:00
Gdovia Gdów
2:9
Pcimianka Pcim
19.11.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
0:3
UKS Sygneczów
19.11.2017
11:00
Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
4:1
Mitech Żywiec
18.11.2017
11:00
AZS Wrocław
2:1
Czwórka Radom
18.11.2017
11:00
Górnik Łęczna
10:0
Olimpia Szczecin
18.11.2017
11:30
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Unifreeze Górzno
18.11.2017
10:30
SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
18.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Pogoń 04 Szczecin
6:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.11.2017
17:00
AZS UŚ Katowice
2:2
Piast Gliwice
18.11.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
6:1
Red Dragons Pniewy
18.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
18.11.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:9
Rekord Bielsko Biała
18.11.2017
18:00
FC Toruń
:
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00
Piast Gliwice
:
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
6:4
Prądniczanka Kraków
19.11.2017
17:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
18.11.2017
08:00
Garbarnia Kraków
2:5
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
08:50
SMS Kraków
2:3
Krakus Nowa Huta
18.11.2017
09:40
Dalin Myślenice
3:2
Tramwaj Kraków
18.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

AP 21 Kraków
6:3
Krakus
18.11.2017
11:20
Garbarnia Kraków
1:6
Jadwiga Kraków
18.11.2017
12:10
Prokocim Kraków
1:3
Hutnik Kraków
18.11.2017
13:00
Wisła Kraków
5:3
Borek Kraków
18.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Cracovia Kraków
2:4
AS Progres Kraków
19.11.2017
08:00
Wisła Kraków
7:2
AP 21 Kraków
19.11.2017
08:50
Krakus Nowa Huta
5:6
Puszcza
19.11.2017
09:40
Krakus Nowa Huta
3:2
Bronowianka Kraków
19.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AP 21 Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
19.11.2017
11:20
Wisła Kraków
2:4
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:10
Piast S.
6:4
Bronowianka
19.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
3:2
Pcimianka
19.11.2017
13:50