facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

LKS Niedźwiedź II
2:4
Polonia Wilczkowice
21.08.2016
14:00
Universum Kraków
0:4
Orzeł II Bębło
21.08.2016
17:00
Słomniczanka II Słomniki
10:3
Albertus Kraków
07.09.2016
17:00
AP Michałowice
3:3
Iskra Pałecznica
23.10.2016
15:30
LKS Polanowice pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Polonia Wilczkowice
2:0
Orzeł II Bębło
27.08.2016
17:00
LKS Niedźwiedź II
2:1
Słomniczanka II Słomniki
27.08.2016
17:00
LKS Polanowice
2:2
Universum Kraków
28.08.2016
17:30
AP Michałowice
3:3
Albertus Kraków
28.08.2016
17:00
Iskra Pałecznica pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Universum Kraków
4:1
Iskra Pałecznica
03.09.2016
16:00
Słomniczanka II Słomniki
6:2
Polonia Wilczkowice
04.09.2016
13:30
AP Michałowice
1:3
LKS Niedźwiedź II
04.09.2016
14:30
Orzeł II Bębło
2:2
LKS Polanowice
04.09.2016
16:00
Albertus Kraków pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Iskra Pałecznica
1:2
Orzeł II Bębło
11.09.2016
17:00
Universum Kraków
0:0
Albertus Kraków
11.09.2016
17:00
Słomniczanka II Słomniki
7:0
AP Michałowice
11.09.2016
11:30
walkower 7:0
Polonia Wilczkowice
5:3
LKS Polanowice
07.05.2017
17:00
LKS Niedźwiedź II pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

AP Michałowice
2:6
Polonia Wilczkowice
18.09.2016
16:30
Universum Kraków
4:2
LKS Niedźwiedź II
18.09.2016
16:30
Orzeł II Bębło
7:2
Albertus Kraków
18.09.2016
16:20
LKS Polanowice
1:5
Iskra Pałecznica
18.09.2016
16:30
Słomniczanka II Słomniki pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

AP Michałowice
0:3 v.o.
Albertus Kraków
 
 
Polonia Wilczkowice
2:1
Iskra Pałecznica
25.09.2016
15:30
LKS Polanowice
4:2
Albertus Kraków
25.09.2016
16:30
LKS Niedźwiedź II
1:3
Orzeł II Bębło
25.09.2016
12:00
Słomniczanka II Słomniki
5:1
Universum Kraków
25.09.2016
13:30

7. kolejka 01.10.2016

Universum Kraków
6:1
AP Michałowice
01.10.2016
15:00
Orzeł II Bębło
5:2
Słomniczanka II Słomniki
02.10.2016
16:00
LKS Polanowice
1:1
LKS Niedźwiedź II
02.10.2016
16:00
Iskra Pałecznica
2:2
Albertus Kraków
02.10.2016
16:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Polonia Wilczkowice
5:1
Albertus Kraków
08.10.2016
16:00
LKS Niedźwiedź II
1:3
Iskra Pałecznica
09.10.2016
14:00
AP Michałowice
0:2
Orzeł II Bębło
09.10.2016
16:00
Słomniczanka II Słomniki
7:2
LKS Polanowice
30.10.2016
14:00
Universum Kraków pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Universum Kraków
1:2
Polonia Wilczkowice
15.10.2016
15:00
LKS Polanowice
3:0 v.o.
AP Michałowice
16.10.2016
15:00
występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie AP Michałowice, na boisku 2:5
Iskra Pałecznica
1:4
Słomniczanka II Słomniki
16.10.2016
15:30
Albertus Kraków
4:4
LKS Niedźwiedź II
16.10.2016
15:00
LKS Niedźwiedź II
4:4
Albertus Kraków
16.10.2016
15:00
Orzeł II Bębło pauzuje.

10. kolejka 08.04.2017

Albertus Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
01.01.2017
17:00
Albertus Kraków
3:0 v.o.
Universum Kraków
08.04.2017
17:00
weryfikacja, na boisku 2:3
Słomniczanka II Słomniki
5:2
Iskra Pałecznica
08.04.2017
14:00
Orzeł II Bębło
4:1
LKS Niedźwiedź II
08.04.2017
17:00
LKS Polanowice
0:2
Polonia Wilczkowice
09.04.2017
17:00
Polonia Wilczkowice
3:0 v.o.
LKS Niedźwiedź II
23.04.2017
17:00
brak gości
Orzeł II Bębło
5:1
Universum Kraków
30.04.2017
17:00
LKS Polanowice pauzuje.

11. kolejka 13.05.2017

Orzeł II Bębło
1:0
Polonia Wilczkowice
13.05.2017
18:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
LKS Niedźwiedź II
13.05.2017
15:00
Universum Kraków
4:0
LKS Polanowice
14.05.2017
17:00
Iskra Pałecznica Albertus Kraków pauzują.

12. kolejka 23.04.2017

LKS Niedźwiedź II
3:0 v.o.
AP Michałowice
 
 
Iskra Pałecznica
0:3 v.o.
Universum Kraków
23.04.2017
17:00
LKS Polanowice
3:5
Orzeł II Bębło
21.05.2017
18:00
Polonia Wilczkowice
6:5
Słomniczanka II Słomniki
28.05.2017
17:00
Albertus Kraków pauzuje.

13. kolejka 08.04.2017

AP Michałowice
0:3 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
 
 
Albertus Kraków
3:0
Universum Kraków
08.04.2017
17:00
LKS Polanowice
0:2
Polonia Wilczkowice
09.04.2017
17:00
Orzeł II Bębło
Iskra Pałecznica
28.05.2017
17:00
LKS Niedźwiedź II pauzują.

14. kolejka 22.04.2017

Polonia Wilczkowice
3:0 v.o.
AP Michałowice
 
 
Albertus Kraków
0:5
Orzeł II Bębło
22.04.2017
17:00
LKS Niedźwiedź II
2:5
Universum Kraków
27.05.2017
13:00
Iskra Pałecznica
:
LKS Polanowice
04.06.2017
15:00
Słomniczanka II Słomniki pauzuje.

15. kolejka 08.04.2017

LKS Polanowice
:
Albertus Kraków
 
 
Iskra Pałecznica
3:0 v.o.
AP Michałowice
 
 
Orzeł II Bębło
4:1
LKS Niedźwiedź II
08.04.2017
17:00
Iskra Pałecznica
0:4
Polonia Wilczkowice
30.04.2017
17:00
Universum Kraków
2:0
Słomniczanka II Słomniki
20.05.2017
13:00
Albertus Kraków
7:0
LKS Polanowice
27.05.2017
18:00

16. kolejka 30.04.2017

AP Michałowice
0:3 v.o.
Universum Kraków
 
 
LKS Niedźwiedź II
6:0
LKS Polanowice
30.04.2017
17:00
Albertus Kraków
2:1
Iskra Pałecznica
13.05.2017
17:00
Słomniczanka II Słomniki
2:4
Orzeł II Bębło
04.06.2017
15:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

17. kolejka 23.04.2017

Orzeł II Bębło
3:0 v.o.
AP Michałowice
 
 
LKS Polanowice
0:3
Słomniczanka II Słomniki
23.04.2017
17:00
Albertus Kraków
3:0
Polonia Wilczkowice
20.05.2017
18:00
Iskra Pałecznica
2:2
LKS Niedźwiedź II
21.05.2017
17:00
Universum Kraków pauzuje.

18. kolejka 08.04.2017

AP Michałowice
0:3 v.o.
LKS Polanowice
 
 
LKS Niedźwiedź II
:
Albertus Kraków
 
 
Słomniczanka II Słomniki
5:2
Iskra Pałecznica
08.04.2017
14:00
Polonia Wilczkowice
3:3
Universum Kraków
04.06.2017
15:00
Albertus Kraków
4:1
LKS Niedźwiedź II
04.06.2017
15:00
Orzeł II Bębło pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 08.04.2017

 
 
AP Michałowice
0:3 v.o.
LKS Polanowice
 
 
LKS Niedźwiedź II
:
Albertus Kraków
08.04.2017
14:00
Słomniczanka II Słomniki
5:2
Iskra Pałecznica
04.06.2017
15:00
Polonia Wilczkowice
3:3
Universum Kraków
04.06.2017
15:00
Albertus Kraków
4:1
LKS Niedźwiedź II
Orzeł II Bębło pauzuje.

18. kolejka 08.04.2017

 
 
AP Michałowice
0:3 v.o.
LKS Polanowice
 
 
LKS Niedźwiedź II
:
Albertus Kraków
08.04.2017
14:00
Słomniczanka II Słomniki
5:2
Iskra Pałecznica
04.06.2017
15:00
Polonia Wilczkowice
3:3
Universum Kraków
04.06.2017
15:00
Albertus Kraków
4:1
LKS Niedźwiedź II
Orzeł II Bębło pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00