facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Gwiazda Ściejowice
5:0
Wisła II Jeziorzany
21.08.2016
15:00
Sankowia Sanka
6:0
Nadwiślan II Rusocice
21.08.2016
13:30
Tęcza II Piekary
4:2
Niegoszowianka
21.08.2016
14:00
Lotnik II Kryspinów
4:2
Topór Aleksandrowice
21.08.2016
11:00
Grom Kraków
2:0
Sparta Przeginia Duchowna
21.08.2016
16:30

2. kolejka 27.08.2016

Wisła II Rząska
3:5
Sankowia Sanka
27.08.2016
17:00
Niegoszowianka
9:2
Lotnik II Kryspinów
28.08.2016
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:4
Gwiazda Ściejowice
28.08.2016
17:00
Topór Aleksandrowice
0:6
Grom Kraków
28.08.2016
17:00
Nadwiślan II Rusocice
1:2
Tęcza II Piekary
28.08.2016
17:00

3. kolejka 03.09.2016

Tęcza II Piekary
3:1
Wisła II Rząska
04.09.2016
15:00
Lotnik II Kryspinów
3:0 v.o.
Nadwiślan II Rusocice
04.09.2016
11:00
Grom Kraków
1:0
Niegoszowianka
04.09.2016
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:0
Topór Aleksandrowice
04.09.2016
15:00
Wisła II Jeziorzany
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
05.11.2016
13:30

4. kolejka 10.09.2016

Nadwiślan II Rusocice
1:2
Grom Kraków
10.09.2016
17:00
Wisła II Rząska
5:3
Lotnik II Kryspinów
10.09.2016
17:00
Sankowia Sanka
5:5
Tęcza II Piekary
10.09.2016
16:30
Topór Aleksandrowice
1:2
Wisła II Jeziorzany
11.09.2016
16:30
Niegoszowianka
1:4
Gwiazda Ściejowice
11.09.2016
17:00

5. kolejka 17.09.2016

Lotnik II Kryspinów
1:7
Sankowia Sanka
18.09.2016
13:30
Grom Kraków
3:2
Wisła II Rząska
18.09.2016
16:30
Gwiazda Ściejowice
5:0
Nadwiślan II Rusocice
18.09.2016
15:00
Wisła II Jeziorzany
1:2
Niegoszowianka
18.09.2016
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Topór Aleksandrowice
18.09.2016
16:00

6. kolejka 24.09.2016

Nadwiślan II Rusocice
3:2
Wisła II Jeziorzany
24.09.2016
16:30
Wisła II Rząska
0:5
Gwiazda Ściejowice
24.09.2016
16:30
Sankowia Sanka
3:3
Grom Kraków
24.09.2016
16:30
Niegoszowianka
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
25.09.2016
16:30
Tęcza II Piekary
4:0
Lotnik II Kryspinów
25.09.2016
15:00

7. kolejka 01.10.2016

Topór Aleksandrowice
2:0
Niegoszowianka
01.10.2016
16:00
Grom Kraków
1:2
Tęcza II Piekary
01.10.2016
16:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Wisła II Rząska
01.10.2016
16:00
Gwiazda Ściejowice
6:2
Sankowia Sanka
02.10.2016
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:0
Nadwiślan II Rusocice
02.10.2016
16:00

8. kolejka 08.10.2016

Wisła II Rząska
5:2
Sparta Przeginia Duchowna
08.10.2016
16:00
Sankowia Sanka
6:0
Wisła II Jeziorzany
08.10.2016
16:00
Nadwiślan II Rusocice
1:2
Topór Aleksandrowice
09.10.2016
16:00
Tęcza II Piekary
2:2
Gwiazda Ściejowice
09.10.2016
14:00
Lotnik II Kryspinów
1:6
Grom Kraków
09.10.2016
11:00

9. kolejka 15.10.2016

Wisła II Jeziorzany
4:0
Tęcza II Piekary
15.10.2016
15:30
Topór Aleksandrowice
5:0
Wisła II Rząska
15.10.2016
15:30
Niegoszowianka
13:3
Nadwiślan II Rusocice
16.10.2016
15:30
Gwiazda Ściejowice
5:0
Lotnik II Kryspinów
16.10.2016
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Sankowia Sanka
16.10.2016
15:30

10. kolejka 22.10.2016

Wisła II Rząska
1:6
Niegoszowianka
22.10.2016
15:00
Tęcza II Piekary
4:3
Sparta Przeginia Duchowna
22.10.2016
15:00
Lotnik II Kryspinów
4:5
Wisła II Jeziorzany
23.10.2016
11:00
Gwiazda Ściejowice
2:0
Grom Kraków
23.10.2016
15:00
Sankowia Sanka
5:3
Topór Aleksandrowice
03.05.2017
17:00

11. kolejka 29.10.2016

Nadwiślan II Rusocice
2:1
Wisła II Rząska
30.10.2016
14:00
Wisła II Jeziorzany
3:0
Grom Kraków
30.10.2016
14:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:6
Lotnik II Kryspinów
30.10.2016
14:00
Topór Aleksandrowice
6:3
Tęcza II Piekary
30.10.2016
14:00
Niegoszowianka
4:1
Sankowia Sanka
30.10.2016
14:00

12. kolejka 01.04.2017

Niegoszowianka
7:0
Tęcza II Piekary
01.04.2017
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Sankowia Sanka
02.04.2017
16:30
Topór Aleksandrowice
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
02.04.2017
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:7
Grom Kraków
02.04.2017
15:00
Wisła II Jeziorzany
1:1
Gwiazda Ściejowice
02.04.2017
15:00

13. kolejka 08.04.2017

Gwiazda Ściejowice
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
09.04.2017
14:00
Grom Kraków
3:4
Topór Aleksandrowice
09.04.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:8
Niegoszowianka
09.04.2017
11:00
Tęcza II Piekary
1:2
Nadwiślan II Rusocice
09.04.2017
15:00
Sankowia Sanka
5:4
Wisła II Rząska
09.04.2017
16:00
pauzują.

14. kolejka 15.04.2017

Topór Aleksandrowice
3:2
Gwiazda Ściejowice
15.04.2017
17:00
Niegoszowianka
7:1
Grom Kraków
15.04.2017
11:00
Nadwiślan II Rusocice
4:0
Lotnik II Kryspinów
15.04.2017
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:3
Wisła II Jeziorzany
17.04.2017
16:00
Wisła II Rząska
7:3
Tęcza II Piekary
17.04.2017
17:00
pauzują.

15. kolejka 22.04.2017

Wisła II Jeziorzany
5:0
Topór Aleksandrowice
22.04.2017
17:30
Tęcza II Piekary
2:0
Sankowia Sanka
22.04.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:2
Wisła II Rząska
23.04.2017
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Niegoszowianka
23.04.2017
14:30
Grom Kraków
1:3
Nadwiślan II Rusocice
23.04.2017
17:30
pauzują.

16. kolejka 29.04.2017

Topór Aleksandrowice
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Sankowia Sanka
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Wisła II Rząska
:
Grom Kraków
 
 
Niegoszowianka
1:0
Wisła II Jeziorzany
29.04.2017
17:00
Nadwiślan II Rusocice
3:1
Gwiazda Ściejowice
30.04.2017
17:30
pauzują.

17. kolejka 07.05.2017

Gwiazda Ściejowice
5:2
Wisła II Rząska
07.05.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:8
Niegoszowianka
07.05.2017
16:00
Grom Kraków
1:0
Sankowia Sanka
07.05.2017
14:00
Lotnik II Kryspinów
2:8
Tęcza II Piekary
07.05.2017
11:00
Wisła II Jeziorzany
2:0
Nadwiślan II Rusocice
07.05.2017
16:30
pauzują.

18. kolejka 14.05.2017

Wisła II Rząska
0:6
Wisła II Jeziorzany
14.05.2017
18:00
Niegoszowianka
3:0
Topór Aleksandrowice
14.05.2017
17:30
Tęcza II Piekary
0:2
Grom Kraków
14.05.2017
17:00
Sankowia Sanka
2:5
Gwiazda Ściejowice
14.05.2017
17:00
Nadwiślan II Rusocice
2:1
Sparta Przeginia Duchowna
14.05.2017
18:00
pauzują.

19. kolejka 20.05.2017

Topór Aleksandrowice
5:1
Nadwiślan II Rusocice
20.05.2017
18:00
Grom Kraków
5:2
Lotnik II Kryspinów
21.05.2017
18:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Tęcza II Piekary
21.05.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:3
Wisła II Rząska
21.05.2017
17:00
Wisła II Jeziorzany
6:2
Sankowia Sanka
21.05.2017
17:00

20. kolejka 27.05.2017

Tęcza II Piekary
3:7
Wisła II Jeziorzany
27.05.2017
18:00
Lotnik II Kryspinów
2:4
Gwiazda Ściejowice
28.05.2017
11:00
Sankowia Sanka
0:3
Sparta Przeginia Duchowna
28.05.2017
17:00
Wisła II Rząska
1:8
Topór Aleksandrowice
28.05.2017
18:00
Nadwiślan II Rusocice
0:2
Niegoszowianka
28.05.2017
18:00

21. kolejka 03.06.2017

Sparta Przeginia Duchowna
:
Tęcza II Piekary
25.12.2016
17:00
Topór Aleksandrowice
:
Sankowia Sanka
03.06.2017
18:00
Wisła II Jeziorzany
4:1
Lotnik II Kryspinów
03.06.2017
18:00
Grom Kraków
1:4
Gwiazda Ściejowice
04.06.2017
14:00
Niegoszowianka
:
Wisła II Rząska
04.06.2017
17:30

22. kolejka 10.06.2017

Sankowia Sanka
0:13
Niegoszowianka
10.06.2017
16:00
Tęcza II Piekary
4:4
Topór Aleksandrowice
10.06.2017
17:00
Wisła II Rząska
0:9
Nadwiślan II Rusocice
10.06.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
11.06.2017
11:00
Grom Kraków
0:0
Wisła II Jeziorzany
11.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
16:00
Sankowia Sanka
0:13
Niegoszowianka
10.06.2017
17:00
Tęcza II Piekary
4:4
Topór Aleksandrowice
10.06.2017
17:00
Wisła II Rząska
0:9
Nadwiślan II Rusocice
11.06.2017
11:00
Lotnik II Kryspinów
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
11.06.2017
17:00
Grom Kraków
0:0
Wisła II Jeziorzany

22. kolejka 10.06.2017

10.06.2017
16:00
Sankowia Sanka
0:13
Niegoszowianka
10.06.2017
17:00
Tęcza II Piekary
4:4
Topór Aleksandrowice
10.06.2017
17:00
Wisła II Rząska
0:9
Nadwiślan II Rusocice
11.06.2017
11:00
Lotnik II Kryspinów
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
11.06.2017
17:00
Grom Kraków
0:0
Wisła II Jeziorzany

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
18.08.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2017
18:00
Arka Gdynia
:
Pogoń Szczecin
19.08.2017
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
19.08.2017
20:30
Piast Gliwice
:
Korona Kielce
19.08.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Lech Poznań
20.08.2017
18:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
20.08.2017
15:30

I liga polska

Chojniczanka Chojnice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Ruch Chorzów
:
Stomil Olsztyn
18.08.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
:
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
:
Stal Mielec
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
:
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45

II liga polska

MKS Kluczbork
:
Olimpia Elbląg
18.08.2017
19:30
Gwardia Koszalin
:
Warta Poznań
18.08.2017
17:30
Błękitni Stargard Szczeciński
:
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
:
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
:
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
:
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
:
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00

III liga (gr. IV)

Motor Lublin
:
Podlasie Biała Podlaska
16.08.2017
19:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
MKS Trzebinia-Siersza
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
:
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
19.08.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Karpaty K.
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
:
Wiślanie Jaśkowice
20.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
20.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
20.08.2017
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
:
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
:
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Beskid Andrychów
20.08.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.08.2017
18:00
Poprad Muszyna
:
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
:
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
:
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
:
Bolesław Bukowno
19.08.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Słomniczanka Lex Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
14:00
Błękitni Modlnica
:
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
:
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Czarni Staniątki
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
19.08.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00
Wolni Kłaj
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
17:00
Targowianka Targowisko
:
LKS Mogilany
20.08.2017
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
:
Naroże
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
:
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
Górnik Libiąż
:
Zagórzanka Zagórze
19.08.2017
17:00
LKS Żarki
:
LKS Jawiszowice
20.08.2017
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Orzeł Dębno
19.08.2017
17:00
Olimpia B.
:
Olimpia Kąty
19.08.2017
17:30
Okocimski Brzesko
:
LKS Gnojnik
19.08.2017
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Maszkienice
19.08.2017
17:00
Tarnavia
:
Strażak Mokrzyska
19.08.2017
17:30
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
20.08.2017
17:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Borzęcin Górny
20.08.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Wisła Szczucin
19.08.2017
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Wietrzychowice
19.08.2017
17:00
KS US Śmigno
:
Olimpia Wojnicz
19.08.2017
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Skrzyszów
19.08.2017
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Nowa Jastrząbka
20.08.2017
16:00
Łukovia Łukowa
:
Metal Tarnów
20.08.2017
17:00
GLKS Gromnik
:
MLKS II Żabno
20.08.2017
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Victoria Koszyce Małe
20.08.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
:
Orzeł Wojnarowa
19.08.2017
17:00
LKS Rupniów
:
Sokół Słopnice
19.08.2017
17:00
Huragan Waksmund
:
Orkan Raba Wyżna
20.08.2017
17:00
Kolejarz Stróże
:
Skalnik Kamionka Wielka
20.08.2017
17:00
Bobowa
:
Orkan Szczyrzyc
20.08.2017
17:00
Jarmuta
:
Płomień Limanowa
20.08.2017
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
AKS Ujanowice
20.08.2017
17:00
LKS Szaflary
:
Gród Podegrodzie
20.08.2017
18:00

Klasa A (Kraków I)

MKS Skała 2004
:
LKS Niedźwiedź
19.08.2017
11:00
Partyzant Dojazdów
:
Juvenia Prandocin
19.08.2017
15:00
Ekler Baranówka
:
Galicja Raciborowice
19.08.2017
17:00
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Wronin
20.08.2017
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.08.2017
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Strażak Goszcza
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.08.2017
15:30
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
19.08.2017
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Dragon Szczyglice
19.08.2017
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Liszczanka Liszki
19.08.2017
18:00
Krakus Swoszowice
:
JKS Zelków
19.08.2017
18:00
Dąbski Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
19.08.2017
17:00
LOT Balice
:
Sportowiec Modlniczka
20.08.2017
17:00

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
:
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
:
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
:
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
:
Iskra Krzęcin
20.08.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
19.08.2017
17:00
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
20.08.2017
17:30
Zieloni Niegowić
:
Piast Łapanów
20.08.2017
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
:
Strażak Kokotów
20.08.2017
17:30
Wieliczanka Wieliczka
:
UKS Sygneczów
20.08.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
1:0
Topór Tenczyn
16.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
0:0
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2017
18:00
Beskid Tokarnia
4:0
LKS Rudnik
16.08.2017
18:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
17:30
Górki Myślenice
:
Iskra Głogoczów
19.08.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Trzebunia
19.08.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
:
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
17:00
Rokita Kornatka
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.08.2017
17:30

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
:
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
:
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
:
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Northstar Miechów
20.08.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Promień Przeginia
20.08.2017
17:00
Olimpia Łobzów
:
Piliczanka Pilica
20.08.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Spartak Charsznica
20.08.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
:
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
:
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
:
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Korona Lgota
19.08.2017
12:00
Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
19.08.2017
17:30
Rożnowa
:
Contra Sułków
19.08.2017
17:30
Gwiazda Brzegi
:
Gryf Wiatowice
19.08.2017
17:00
Czarnochowice
:
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
17:30
Sokół Chorągwica
:
Błyskawica Wyciąże
20.08.2017
17:00
Iskra Zakrzów
:
Gdovia II Gdów
20.08.2017
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
:
Karpaty II Siepraw
16.08.2017
18:00
Jawor Jawornik
:
Opatkowianka Opatkowice
16.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Sokół Borzęta
16.08.2017
18:00
Staw Polanka
:
Wicher Stróża
19.08.2017
17:30
Sokół Borzęta
:
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
17:00
Sęp Droginia
:
Dukla Bysina
19.08.2017
18:00
Raba II Dobczyce
:
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Iskra Brzączowice
19.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Cisy Harbutowice
20.08.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
20.08.2017
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
20.08.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Zryw Przesławice
:
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
17:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Victoria Smroków
20.08.2017
17:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
:
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
19.08.2017
17:30
Tęcza Słomiróg
:
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
17:30
Start II Brzezie
:
Ledniczanka
20.08.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Czarnochowice II
20.08.2017
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Czarni II Staniątki
20.08.2017
17:00
Wiarusy II
:
Contra II
20.08.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
:
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
:
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
MOSP Białystok
:
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil
:
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Zakliczyn
19.08.2017
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
19.08.2017
10:00
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2017
10:00
AS Progres II
:
BKS Bochnia
20.08.2017
16:00
Garbarnia Kraków
:
Soła Oświęcim
20.08.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Puszcza Niepołomice
20.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
Sokół Słopnice
20.08.2017
10:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2017
10:00
Wisła Kraków
:
Karol Wadowice
19.08.2017
10:00
AS Progres Kraków
:
Limanovia Limanowa
19.08.2017
10:00
Hutnik Kraków
:
AS Progres II
19.08.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
19.08.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Ostrowsko
19.08.2017
12:00
Soła Oświęcim
:
Garbarnia Kraków
19.08.2017
10:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
16.08.2017
17:00
UKS Sygneczów
:
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
20.08.2017
12:00
Pcimianka Pcim
:
Contra Sułków
20.08.2017
12:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
:
AZS Wrocław
18.08.2017
18:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
:
SMS Łódź
19.08.2017
15:00