facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
W dniu 27.05.2017 Zryw Zręczyce oddał trzeci mecz walkowerem i został zdyskwalifikowany.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Wiarusy II Igołomia
3:0 v.o.
LKS II Czarnochowice
20.08.2016
17:30
Promień Zakrzowiec
5:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.08.2016
17:30
Złomex II Branice
3:2
Contra II Sułków
21.08.2016
12:00
Wieliczanka II Wieliczka
5:0
Czarni II Staniątki
21.08.2016
13:00
Zryw Zręczyce Ledniczanka Lednica Grn Naprzód Ochmanów pauzują.

2. kolejka 27.08.2016

Zryw Zręczyce
1:4
Złomex II Branice
27.08.2016
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:0
Promień Zakrzowiec
28.08.2016
13:00
Czarni II Staniątki
3:2
Wiarusy II Igołomia
28.08.2016
17:00
Contra II Sułków
0:4
Wieliczanka II Wieliczka
28.08.2016
15:30
Naprzód Ochmanów LKS II Czarnochowice Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

3. kolejka 03.09.2016

Naprzód Ochmanów
6:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
03.09.2016
16:00
Wieliczanka II Wieliczka
4:0
Zryw Zręczyce
04.09.2016
13:00
walkower 4:0
Wiarusy II Igołomia
1:3
Contra II Sułków
04.09.2016
17:00
LKS II Czarnochowice
3:1
Promień Zakrzowiec
04.09.2016
14:00
Złomex II Branice Czarni II Staniątki Ledniczanka Lednica Grn pauzują.

4. kolejka 10.09.2016

Ledniczanka Lednica Grn
0:3
Naprzód Ochmanów
10.09.2016
16:00
Czarni II Staniątki
3:2
Promień Zakrzowiec
11.09.2016
16:00
Zryw Zręczyce
3:1
Wiarusy II Igołomia
11.09.2016
16:00
Złomex II Branice
2:1
Wieliczanka II Wieliczka
11.09.2016
16:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko Contra II Sułków LKS II Czarnochowice pauzują.

5. kolejka 17.09.2016

Promień Zakrzowiec
3:0
Contra II Sułków
14.08.2016
17:00
Wiarusy II Igołomia
2:3
Złomex II Branice
17.09.2016
16:30
Naprzód Ochmanów
3:0
LKS II Czarnochowice
17.09.2016
16:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:3
Ledniczanka Lednica Grn
18.09.2016
13:00
Wieliczanka II Wieliczka Zryw Zręczyce Czarni II Staniątki pauzują.

6. kolejka 24.09.2016

Zryw Zręczyce
3:5
Promień Zakrzowiec
24.09.2016
16:00
LKS II Czarnochowice
2:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
25.09.2016
15:00
Czarni II Staniątki
2:4
Naprzód Ochmanów
25.09.2016
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
3:3
Wiarusy II Igołomia
25.09.2016
12:00
Ledniczanka Lednica Grn Złomex II Branice Contra II Sułków pauzują.

7. kolejka 01.10.2016

Promień Zakrzowiec
2:1
Złomex II Branice
01.10.2016
16:00
Naprzód Ochmanów
5:1
Contra II Sułków
02.10.2016
14:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
2:1
Czarni II Staniątki
02.10.2016
12:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:2
LKS II Czarnochowice
02.10.2016
14:00
Wiarusy II Igołomia Wieliczanka II Wieliczka Zryw Zręczyce pauzują.

8. kolejka 08.10.2016

Czarni II Staniątki
3:4
Ledniczanka Lednica Grn
09.10.2016
15:00
Contra II Sułków
4:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
09.10.2016
15:00
Zryw Zręczyce
0:7
Naprzód Ochmanów
09.10.2016
15:30
Wieliczanka II Wieliczka
1:2
Promień Zakrzowiec
09.10.2016
14:00
LKS II Czarnochowice Wiarusy II Igołomia Złomex II Branice pauzują.

9. kolejka 15.10.2016

Promień Zakrzowiec
6:2
Wiarusy II Igołomia
15.10.2016
15:30
LKS II Czarnochowice
2:5
Czarni II Staniątki
15.10.2016
15:00
Naprzód Ochmanów
3:2
Złomex II Branice
16.10.2016
14:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:2
Zryw Zręczyce
16.10.2016
15:30
Ledniczanka Lednica Grn
8:3
Contra II Sułków
16.10.2016
14:00
Wieliczanka II Wieliczka pauzują.

10. kolejka 22.10.2016

Contra II Sułków
6:1
LKS II Czarnochowice
23.10.2016
11:00
Złomex II Branice
2:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
23.10.2016
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
5:3
Naprzód Ochmanów
23.10.2016
14:00
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
Ledniczanka Lednica Grn
12.03.2017
14:30
przerwany przy stanie 1:3 w 63 minucie z powodu ataku zawodnika Zrywu na sędziego
Czarni II Staniątki Promień Zakrzowiec Wiarusy II Igołomia pauzują.

11. kolejka 29.10.2016

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:1
Wieliczanka II Wieliczka
29.10.2016
14:00
Naprzód Ochmanów
4:4
Wiarusy II Igołomia
30.10.2016
14:00
Ledniczanka Lednica Grn
2:2
Złomex II Branice
30.10.2016
14:00
LKS II Czarnochowice
1:1
Zryw Zręczyce
30.10.2016
14:00
Czarni II Staniątki
5:0
Contra II Sułków
30.10.2016
14:00
Promień Zakrzowiec pauzują.

12. kolejka 05.11.2016

Zryw Zręczyce
1:5
Czarni II Staniątki
05.11.2016
14:00
Wieliczanka II Wieliczka
2:0
Ledniczanka Lednica Grn
05.11.2016
14:00
Złomex II Branice
3:0 v.o.
LKS II Czarnochowice
06.11.2016
14:00
Wiarusy II Igołomia
0:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
06.11.2016
14:00
Contra II Sułków Naprzód Ochmanów Promień Zakrzowiec pauzują.

13. kolejka 12.11.2016

Contra II Sułków
0:3
Zryw Zręczyce
11.11.2016
13:30
Naprzód Ochmanów
4:0
Promień Zakrzowiec
12.11.2016
13:30
Czarni II Staniątki
3:1
Złomex II Branice
12.11.2016
13:00
LKS II Czarnochowice
0:3
Wieliczanka II Wieliczka
20.11.2016
13:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:0
Wiarusy II Igołomia
03.05.2017
17:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

14. kolejka 01.04.2017

Contra II Sułków
2:6
Złomex II Branice
08.04.2017
16:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:6
Promień Zakrzowiec
06.05.2017
17:00
LKS II Czarnochowice
1:1
Wiarusy II Igołomia
07.05.2017
16:00
Czarni II Staniątki
3:1
Wieliczanka II Wieliczka
31.05.2017
18:00
Zryw Zręczyce Ledniczanka Lednica Grn Naprzód Ochmanów pauzują.

15. kolejka 08.04.2017

Promień Zakrzowiec
2:1
Ledniczanka Lednica Grn
08.04.2017
17:00
Złomex II Branice
3:6
Zryw Zręczyce
22.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
5:2
Contra II Sułków
23.04.2017
14:00
Wiarusy II Igołomia
3:1
Czarni II Staniątki
28.05.2017
18:00
Wieliczanka II Wieliczka pauzują.

16. kolejka 19.03.2017

Contra II Sułków
0:0
Wiarusy II Igołomia
01.04.2017
16:00
Promień Zakrzowiec
3:1
LKS II Czarnochowice
22.04.2017
17:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:2
Naprzód Ochmanów
23.04.2017
17:00
Zryw Zręczyce
:
Wieliczanka II Wieliczka
21.05.2017
12:00
Złomex II Branice Czarni II Staniątki Ledniczanka Lednica Grn pauzują.

17. kolejka 25.03.2017

Wiarusy II Igołomia
4:2
Zryw Zręczyce
25.03.2017
15:00
Naprzód Ochmanów
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
29.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
1:1
Złomex II Branice
27.05.2017
16:00
Promień Zakrzowiec
3:1
Czarni II Staniątki
08.06.2017
18:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko LKS II Czarnochowice Contra II Sułków pauzują.

18. kolejka 25.03.2017

Contra II Sułków
1:4
Promień Zakrzowiec
25.03.2017
15:00
LKS II Czarnochowice
1:3
Naprzód Ochmanów
02.04.2017
16:00
Złomex II Branice
3:2
Wiarusy II Igołomia
14.05.2017
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:0 v.o.
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
27.05.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka Zryw Zręczyce Czarni II Staniątki pauzują.

19. kolejka 06.05.2017

Naprzód Ochmanów
5:2
Czarni II Staniątki
20.05.2017
17:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:3
LKS II Czarnochowice
21.05.2017
14:00
Promień Zakrzowiec
3:0 v.o.
Zryw Zręczyce
03.06.2017
18:00
Wiarusy II Igołomia
1:2
Wieliczanka II Wieliczka
04.06.2017
18:00
Ledniczanka Lednica Grn Contra II Sułków Złomex II Branice pauzują.

20. kolejka 02.04.2017

Złomex II Branice
2:2
Promień Zakrzowiec
02.04.2017
15:00
Czarni II Staniątki
4:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
13.05.2017
17:00
Contra II Sułków
2:1
Naprzód Ochmanów
14.05.2017
17:00
LKS II Czarnochowice
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
04.06.2017
18:00
Wiarusy II Igołomia Wieliczanka II Wieliczka Zryw Zręczyce pauzują.

21. kolejka 26.03.2017

Ledniczanka Lednica Grn
2:2
Czarni II Staniątki
26.03.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
3:2
Wieliczanka II Wieliczka
29.04.2017
17:00
Naprzód Ochmanów
3:0 v.o.
Zryw Zręczyce
06.05.2017
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w Zrywie Zręczyce, na boisku 2:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
11:2
Contra II Sułków
04.06.2017
15:00
LKS II Czarnochowice Złomex II Branice Wiarusy II Igołomia pauzują.

22. kolejka 08.04.2017

Zryw Zręczyce
1:6
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
03.05.2017
17:30
Czarni II Staniątki
1:0
LKS II Czarnochowice
03.05.2017
17:30
Wiarusy II Igołomia
2:4
Promień Zakrzowiec
20.05.2017
18:00
Contra II Sułków
1:2
Ledniczanka Lednica Grn
21.05.2017
17:00
Złomex II Branice
1:1
Naprzód Ochmanów
10.06.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka pauzują.

23. kolejka 25.03.2017

Naprzód Ochmanów
4:1
Wieliczanka II Wieliczka
25.03.2017
15:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
3:5
Złomex II Branice
29.04.2017
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:0 v.o.
Zryw Zręczyce
14.05.2017
15:00
LKS II Czarnochowice
8:1
Contra II Sułków
10.06.2017
15:00
Czarni II Staniątki Wiarusy II Igołomia Promień Zakrzowiec pauzują.

24. kolejka 01.04.2017

Wieliczanka II Wieliczka
3:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
02.04.2017
13:00
Wiarusy II Igołomia
2:3
Naprzód Ochmanów
09.04.2017
17:00
Contra II Sułków
2:5
Czarni II Staniątki
30.04.2017
17:00
Złomex II Branice
1:1
Ledniczanka Lednica Grn
06.05.2017
17:30
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
LKS II Czarnochowice
17.05.2017
18:00
Promień Zakrzowiec pauzują.

25. kolejka 25.03.2017

LKS II Czarnochowice
2:4
Złomex II Branice
25.03.2017
15:00
Czarni II Staniątki
2:3
Zryw Zręczyce
01.04.2017
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:3
Wieliczanka II Wieliczka
10.06.2017
15:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:4
Wiarusy II Igołomia
10.06.2017
15:00
Contra II Sułków Naprzód Ochmanów Promień Zakrzowiec pauzują.

26. kolejka 23.04.2017

Wiarusy II Igołomia
4:1
Ledniczanka Lednica Grn
23.04.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
3:1
LKS II Czarnochowice
14.05.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
2:3
Naprzód Ochmanów
27.05.2017
18:00
Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
03.06.2017
18:00
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
Contra II Sułków
25.12.2017
09:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 23.04.2017

23.04.2017
17:00
Wiarusy II Igołomia
4:1
Ledniczanka Lednica Grn
14.05.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
3:1
LKS II Czarnochowice
27.05.2017
18:00
Promień Zakrzowiec
2:3
Naprzód Ochmanów
03.06.2017
18:00
Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
25.12.2017
09:00
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
Contra II Sułków
Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

26. kolejka 23.04.2017

23.04.2017
17:00
Wiarusy II Igołomia
4:1
Ledniczanka Lednica Grn
14.05.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
3:1
LKS II Czarnochowice
27.05.2017
18:00
Promień Zakrzowiec
2:3
Naprzód Ochmanów
03.06.2017
18:00
Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
25.12.2017
09:00
Zryw Zręczyce
0:3 v.o.
Contra II Sułków
Nadwiślanka II Nowe Brzesko pauzują.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
17.11.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.11.2017
18:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
18.11.2017
20:30
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
18.11.2017
15:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Lech Poznań
18.11.2017
18:00
Legia Warszawa
:
Górnik Zabrze
19.11.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
19.11.2017
15:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Stal Mielec
17.11.2017
20:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Chrobry Głogów
17.11.2017
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Bytovia Bytów
17.11.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:1
GKS Katowice
18.11.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017
16:00
GKS Tychy
0:3
Wigry Suwałki
18.11.2017
17:00
Miedź Legnica
:
Raków Częstochowa
19.11.2017
17:45
Górnik Łęczna
:
Odra Opole
19.11.2017
12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00

III liga (gr. IV)

MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty K.
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
13:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm
18.11.2017
13:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
2:1
Iskra Klecza Dolna
18.11.2017
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:4
Tarnovia Tarnów
18.11.2017
17:00
BKS Bochnia
2:0
KS Tymbark
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Orzeł Myślenice
19.11.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
:
Pasternik Ochojno
19.11.2017
13:00
Wolni Kłaj
:
Targowianka Targowisko
19.11.2017
13:00
Czarni Staniątki
:
LKS Mogilany
19.11.2017
13:00
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
19.11.2017
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
:
Radziszowianka Radziszów
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
4:3
LKS Żarki
18.11.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
0:5
Olimpia Kąty
18.11.2017
13:00
Sokół Maszkienice
:
Okocimski Brzesko
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
3:0
Metal Tarnów
18.11.2017
13:00
GLKS Gromnik
3:1
Wisła Szczucin
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Szaflary
:
Gród Podegrodzie
18.11.2017
12:00
LKS Rupniów
:
LKS Szaflary
19.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
0:3
LKS Niedźwiedź
18.11.2017
13:30
Ekler Baranówka
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
18.11.2017
13:30
Maszycanka Maszyce
4:0
MKS Skała 2004
18.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
1:1
Szreniawa Koszyce
18.11.2017
13:00
Orzeł Bębło
:
Strażak Goszcza
19.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
3:2
Górzanka Nawojowa Góra
18.11.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Prądniczanka II Kraków
18.11.2017
13:30
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
19.11.2017
11:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
19.11.2017
11:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Wisła Czernichów
18.11.2017
14:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Cedronka Wola Radziszowska
18.11.2017
11:00
Iskra Krzęcin
5:3
Armatura Kraków
18.11.2017
13:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wiarusy Igołomia
19.11.2017
13:00
Piłkarz Podłęże
2:4
UKS Sygneczów
19.11.2017
13:00
Piast Łapanów
:
LKS Śledziejowice
19.11.2017
13:00
Zieloni Niegowić
:
Wilga Koźmice Wielkie
19.11.2017
13:00
Zryw Szarów
:
Wieliczanka Wieliczka
19.11.2017
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Strażak Kokotów
19.11.2017
13:00

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
9:1
Górki Myślenice
18.11.2017
14:00
Beskid Tokarnia
:
LKS Trzebunia
19.11.2017
13:30
Gościbia II Sułkowice
:
Wróblowianka Wróblowice
19.11.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pogoń Miechów
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2017
13:00
Olimpia Łobzów
8:0
Unia Jaroszowiec
18.11.2017
13:00
Hetman Dłużec
1:3
Spartak Charsznica
18.11.2017
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Piliczanka Pilica
18.11.2017
13:00
Wielmożanka Wielmoża
9:3
Northstar Miechów
18.11.2017
13:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
19.11.2017
13:00
Prądnik Sułoszowa
:
Centuria Chechło
19.11.2017
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
Orzeł Balin
18.11.2017
13:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
:
Agricola Klimontów
19.11.2017
13:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
:
Fitball Szklary
19.11.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
:
Radziszowianka II
19.11.2017
13:00
Błękitni Czułówek
:
Pozowianka Pozowice
19.11.2017
13:30
Piast S.
:
Płomień Kostrze
19.11.2017
13:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gwiazda Brzegi
19.11.2017
13:00
Batory Wola Batorska
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.11.2017
13:00
Contra Sułków
:
Gryf Wiatowice
19.11.2017
13:00
Czarnochowice
:
Gdovia II Gdów
19.11.2017
11:00
Sokół Chorągwica
:
Naprzód Ochmanów
19.11.2017
13:00
Start Brzezie
:
Iskra Zakrzów
19.11.2017
13:00
Rożnowa
:
Promień Zakrzowiec
19.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
18.11.2017
11:00
Dukla Bysina
0:5
Jawor Jawornik
18.11.2017
14:00
Tempo II Rzeszotary
6:0
Grodzisko Raciechowice
18.11.2017
12:00
Cisy Harbutowice
:
Cyrhla Krzczonów
19.11.2017
12:00
Raba II Dobczyce
:
Karpaty II Siepraw
19.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
18.11.2017
13:30
Nadwiślan II Rusocice
:
Tęcza II Piekary
19.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
6:3
Tęcza Słomiróg
18.11.2017
13:00
Złomex II Branice
6:1
Start II Brzezie
18.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
7:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
18.11.2017
13:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
Wieliczanka II Wieliczka
18.11.2017
13:00
Czarnochowice II
:
Ledniczanka
19.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
SMS Kraków
18.11.2017
12:00
Hutnik Kraków
4:0
Sokół Słopnice
18.11.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Soła Oświęcim
18.11.2017
11:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Karpaty Krosno
3:6
AP 21 Kraków
18.11.2017
12:00
Stal Mielec
1:0
BKS Lublin
18.11.2017
12:00
Motor Lublin
0:2
Cracovia Kraków
18.11.2017
12:00
Korona Kielce
1:0
Juventa
18.11.2017
14:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Stal M.
6:0
KSZO
17.11.2017
12:00
Wisła Kraków
4:2
Motor Lublin
18.11.2017
14:00
KKP Korona
:
SMS Jarosław
18.11.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
18.11.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
Beskid Tokarnia
18.11.2017
11:00
Gdovia Gdów
:
Pcimianka Pcim
19.11.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
:
UKS Sygneczów
19.11.2017
11:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
4:1
Mitech Żywiec
18.11.2017
11:00
AZS Wrocław
2:1
Czwórka Radom
18.11.2017
11:00
Górnik Łęczna
10:0
Olimpia Szczecin
18.11.2017
11:30
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Unifreeze Górzno
18.11.2017
10:30
SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
18.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Pogoń 04 Szczecin
6:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.11.2017
17:00
AZS UŚ Katowice
2:2
Piast Gliwice
18.11.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
6:1
Red Dragons Pniewy
18.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
18.11.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:9
Rekord Bielsko Biała
18.11.2017
18:00
FC Toruń
:
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Prądniczanka Kraków
19.11.2017
17:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
18.11.2017
08:00
Garbarnia Kraków
2:5
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
08:50
SMS Kraków
2:3
Krakus Nowa Huta
18.11.2017
09:40
Dalin Myślenice
3:2
Tramwaj Kraków
18.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

AP 21 Kraków
6:3
Krakus
18.11.2017
11:20
Garbarnia Kraków
1:6
Jadwiga Kraków
18.11.2017
12:10
Prokocim Kraków
1:3
Hutnik Kraków
18.11.2017
13:00
Wisła Kraków
5:3
Borek Kraków
18.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
19.11.2017
08:00
Wisła Kraków
:
AP 21 Kraków
19.11.2017
08:50
Krakus Nowa Huta
:
Puszcza
19.11.2017
09:40
Krakus Nowa Huta
:
Bronowianka Kraków
19.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AP 21 Kraków
:
Krakus Nowa Huta
19.11.2017
11:20
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:10
Piast S.
:
Bronowianka
19.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
:
Pcimianka
19.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
11:3
Dąbski
17.11.2017
19:00
Wisła Kraków
11:2
Grębałowianka Kraków
17.11.2017
19:00
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
17.11.2017
20:00
Wanda Kraków
3:27
Hutnik Kraków
17.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
4:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.11.2017
21:00