facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów - wschód

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.08.2016

Wisła Kraków
0:3
Korona Kielce
06.08.2016
12:00
Polonia Warszawa
3:1
Stal Mielec
06.08.2016
17:00
Znicz Pruszków
2:1
TOP 54 Biała Podlaska
06.08.2016
11:00
Neptun Końskie
1:5
UKS SMS Łódź
06.08.2016
17:00
AS Progres Kraków
0:3 v.o.
GKS Bełchatów
06.08.2016
12:00
na boisku 5:1
Resovia Rzeszów
0:0
Legia Warszawa
06.08.2016
12:00
Motor Lublin
0:2
Cracovia Kraków
06.08.2016
12:00
ŁKS Łódź
0:3
Jagiellonia Białystok
17.08.2016
11:00

2. kolejka 13.08.2016

Korona Kielce
3:0
Cracovia Kraków
13.08.2016
12:00
Legia Warszawa
0:0
Motor Lublin
13.08.2016
12:00
GKS Bełchatów
0:1
Resovia Rzeszów
13.08.2016
14:00
UKS SMS Łódź
0:3
AS Progres Kraków
13.08.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
10:0
Neptun Końskie
13.08.2016
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
ŁKS Łódź
13.08.2016
11:00
Stal Mielec
1:2
Znicz Pruszków
13.08.2016
12:00
Wisła Kraków
0:2
Polonia Warszawa
13.08.2016
14:00

3. kolejka 20.08.2016

Polonia Warszawa
0:1
Korona Kielce
20.08.2016
15:00
Znicz Pruszków
0:1
Wisła Kraków
20.08.2016
13:00
ŁKS Łódź
1:1
Stal Mielec
20.08.2016
16:00
Neptun Końskie
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2016
17:00
AS Progres Kraków
2:1
Jagiellonia Białystok
20.08.2016
12:00
Motor Lublin
4:1
GKS Bełchatów
20.08.2016
14:00
Resovia Rzeszów
0:5
UKS SMS Łódź
21.08.2016
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Legia Warszawa
21.08.2016
12:00

4. kolejka 27.08.2016

UKS SMS Łódź
1:1
Motor Lublin
27.08.2016
14:00
Jagiellonia Białystok
5:0
Resovia Rzeszów
27.08.2016
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
AS Progres Kraków
27.08.2016
11:00
Stal Mielec
3:1
Neptun Końskie
27.08.2016
12:00
Wisła Kraków
0:1
ŁKS Łódź
27.08.2016
14:00
Polonia Warszawa
0:1
Znicz Pruszków
27.08.2016
13:00
GKS Bełchatów
2:3
Cracovia Kraków
28.08.2016
15:00
Korona Kielce
1:4
Legia Warszawa
21.09.2016
15:00

5. kolejka 03.09.2016

Znicz Pruszków
1:0
Korona Kielce
03.09.2016
12:15
ŁKS Łódź
2:1
Polonia Warszawa
03.09.2016
12:00
Neptun Końskie
2:2
Wisła Kraków
03.09.2016
15:00
AS Progres Kraków
1:1
Stal Mielec
03.09.2016
12:00
Resovia Rzeszów
2:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.09.2016
12:00
Legia Warszawa
5:1
GKS Bełchatów
03.09.2016
12:00
Cracovia Kraków
0:1
UKS SMS Łódź
04.09.2016
12:00
Motor Lublin
2:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2016
16:30

6. kolejka 10.09.2016

Stal Mielec
1:1
Resovia Rzeszów
09.09.2016
16:00
Korona Kielce
1:1
GKS Bełchatów
10.09.2016
12:00
UKS SMS Łódź
2:0
Legia Warszawa
10.09.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Cracovia Kraków
10.09.2016
11:00
Wisła Kraków
1:3
AS Progres Kraków
10.09.2016
14:00
Polonia Warszawa
4:0
Neptun Końskie
10.09.2016
13:30
Znicz Pruszków
0:1
ŁKS Łódź
10.09.2016
12:15
TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Motor Lublin
11.09.2016
12:00

7. kolejka 17.09.2016

ŁKS Łódź
1:5
Korona Kielce
17.09.2016
12:00
Neptun Końskie
0:2
Znicz Pruszków
17.09.2016
16:00
AS Progres Kraków
3:2
Polonia Warszawa
17.09.2016
12:00
Resovia Rzeszów
1:4
Wisła Kraków
17.09.2016
16:00
Motor Lublin
2:1
Stal Mielec
17.09.2016
12:00
Cracovia Kraków
4:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.09.2016
12:00
Legia Warszawa
1:0
Jagiellonia Białystok
17.09.2016
17:00
GKS Bełchatów
0:3
UKS SMS Łódź
18.09.2016
11:00

8. kolejka 24.09.2016

Korona Kielce
1:4
UKS SMS Łódź
24.09.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
GKS Bełchatów
24.09.2016
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:6
Legia Warszawa
24.09.2016
16:30
Stal Mielec
2:2
Cracovia Kraków
24.09.2016
12:00
Polonia Warszawa
1:0
Resovia Rzeszów
24.09.2016
16:00
Znicz Pruszków
1:5
AS Progres Kraków
24.09.2016
12:00
ŁKS Łódź
1:2
Neptun Końskie
24.09.2016
12:00
Wisła Kraków
2:1
Motor Lublin
25.09.2016
14:00

9. kolejka 01.10.2016

AS Progres Kraków
2:0
ŁKS Łódź
01.10.2016
12:00
Resovia Rzeszów
1:0
Znicz Pruszków
01.10.2016
12:00
Legia Warszawa
5:1
Stal Mielec
01.10.2016
15:30
UKS SMS Łódź
1:0
Jagiellonia Białystok
01.10.2016
12:00
Motor Lublin
0:2
Polonia Warszawa
02.10.2016
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Wisła Kraków
02.10.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:3
TOP 54 Biała Podlaska
02.10.2016
15:00
Neptun Końskie
1:2
Korona Kielce
04.10.2016
15:30

10. kolejka 08.10.2016

Korona Kielce
1:2
Jagiellonia Białystok
08.10.2016
11:00
Stal Mielec
3:1
GKS Bełchatów
08.10.2016
14:00
Wisła Kraków
1:2
Legia Warszawa
08.10.2016
12:00
Znicz Pruszków
0:3
Motor Lublin
08.10.2016
12:30
ŁKS Łódź
0:2
Resovia Rzeszów
08.10.2016
12:00
Neptun Końskie
5:6
AS Progres Kraków
08.10.2016
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:2
UKS SMS Łódź
09.10.2016
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Cracovia Kraków
09.10.2016
13:30

11. kolejka 15.10.2016

UKS SMS Łódź
4:1
Stal Mielec
13.10.2016
15:00
AS Progres Kraków
7:2
Korona Kielce
15.10.2016
12:00
Resovia Rzeszów
3:0
Neptun Końskie
15.10.2016
12:00
Motor Lublin
0:1
ŁKS Łódź
15.10.2016
11:00
Cracovia Kraków
2:1
Znicz Pruszków
15.10.2016
13:00
Legia Warszawa
1:0
Polonia Warszawa
15.10.2016
17:00
Jagiellonia Białystok
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
15.10.2016
11:00
GKS Bełchatów
1:1
Wisła Kraków
16.10.2016
15:00

12. kolejka 22.10.2016

Stal Mielec
2:2
Jagiellonia Białystok
22.10.2016
12:00
Wisła Kraków
2:0
UKS SMS Łódź
22.10.2016
12:00
Polonia Warszawa
1:0
GKS Bełchatów
22.10.2016
 
Znicz Pruszków
2:4
Legia Warszawa
22.10.2016
10:15
ŁKS Łódź
1:0
Cracovia Kraków
22.10.2016
12:00
Neptun Końskie
2:5
Motor Lublin
22.10.2016
14:00
AS Progres Kraków
4:2
Resovia Rzeszów
22.10.2016
12:00
Korona Kielce
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
26.10.2016
15:00

13. kolejka 29.10.2016

Resovia Rzeszów
3:2
Korona Kielce
29.10.2016
12:00
Motor Lublin
1:3
AS Progres Kraków
29.10.2016
14:00
Legia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
29.10.2016
16:00
UKS SMS Łódź
5:0
Polonia Warszawa
29.10.2016
11:00
Jagiellonia Białystok
4:1
Wisła Kraków
29.10.2016
11:00
Cracovia Kraków
6:0
Neptun Końskie
30.10.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:3
Znicz Pruszków
30.10.2016
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Stal Mielec
30.10.2016
12:00

14. kolejka 05.11.2016

Korona Kielce
2:0
Stal Mielec
05.11.2016
12:00
Polonia Warszawa
0:2
Jagiellonia Białystok
05.11.2016
12:30
Znicz Pruszków
0:3
UKS SMS Łódź
05.11.2016
12:00
ŁKS Łódź
2:0
GKS Bełchatów
05.11.2016
11:00
Neptun Końskie
0:3
Legia Warszawa
05.11.2016
13:00
AS Progres Kraków
2:2
Cracovia Kraków
05.11.2016
12:00
Wisła Kraków
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
06.11.2016
11:00
Resovia Rzeszów
1:1
Motor Lublin
06.11.2016
12:00

15. kolejka 12.11.2016

Motor Lublin
1:1
Korona Kielce
11.11.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Znicz Pruszków
11.11.2016
13:00
Cracovia Kraków
2:1
Resovia Rzeszów
12.11.2016
12:00
UKS SMS Łódź
2:0
ŁKS Łódź
12.11.2016
10:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Polonia Warszawa
12.11.2016
12:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Kraków
12.11.2016
12:00
Legia Warszawa
4:0
AS Progres Kraków
13.11.2016
09:30
GKS Bełchatów
6:3
Neptun Końskie
13.11.2016
13:00

16. kolejka 19.11.2016

Korona Kielce
3:2
Wisła Kraków
19.11.2016
12:00
Stal Mielec
0:2
Polonia Warszawa
19.11.2016
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Znicz Pruszków
19.11.2016
12:00
UKS SMS Łódź
8:2
Neptun Końskie
19.11.2016
12:00
Legia Warszawa
6:0
Resovia Rzeszów
19.11.2016
14:00
GKS Bełchatów
3:1
AS Progres Kraków
20.11.2016
14:00
Cracovia Kraków
3:3
Motor Lublin
20.11.2016
13:30
Jagiellonia Białystok
3:1
ŁKS Łódź
30.11.2016
12:00

17. kolejka 26.11.2016

Cracovia Kraków
4:0
Korona Kielce
26.11.2016
12:00
Motor Lublin
1:5
Legia Warszawa
26.11.2016
12:00
Resovia Rzeszów
2:0
GKS Bełchatów
26.11.2016
12:00
AS Progres Kraków
1:1
UKS SMS Łódź
26.11.2016
12:00
Neptun Końskie
0:6
Jagiellonia Białystok
26.11.2016
12:00
ŁKS Łódź
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
26.11.2016
12:00
Znicz Pruszków
2:1
Stal Mielec
26.11.2016
12:00
Polonia Warszawa
4:1
Wisła Kraków
26.11.2016
13:00

18. kolejka 11.03.2017

Korona Kielce
3:2
Polonia Warszawa
11.03.2017
12:00
Stal Mielec
1:1
ŁKS Łódź
11.03.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
6:0
AS Progres Kraków
11.03.2017
11:00
UKS SMS Łódź
4:2
Resovia Rzeszów
11.03.2017
12:00
Wisła Kraków
Znicz Pruszków
12.03.2017
12:15
GKS Bełchatów
1:4
Motor Lublin
12.03.2017
14:30
TOP 54 Biała Podlaska
6:1
Neptun Końskie
29.03.2017
15:00
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
26.04.2017
16:00

19. kolejka 18.03.2017

Cracovia Kraków
1:2
GKS Bełchatów
 
 
Znicz Pruszków
2:0
Polonia Warszawa
17.03.2017
14:45
Legia Warszawa
4:1
Korona Kielce
18.03.2017
18:00
Neptun Końskie
0:9
Stal Mielec
18.03.2017
12:00
ŁKS Łódź
2:3
Wisła Kraków
18.03.2017
12:00
Motor Lublin
0:1
UKS SMS Łódź
19.03.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:0
Jagiellonia Białystok
19.03.2017
12:00
AS Progres Kraków
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
19.03.2017
12:00

20. kolejka 25.03.2017

Korona Kielce
0:2
Znicz Pruszków
25.03.2017
15:00
Polonia Warszawa
2:1
ŁKS Łódź
25.03.2017
12:00
Wisła Kraków
Neptun Końskie
25.03.2017
12:00
Stal Mielec
2:1
AS Progres Kraków
25.03.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Resovia Rzeszów
25.03.2017
11:00
UKS SMS Łódź
0:0
Cracovia Kraków
25.03.2017
13:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Motor Lublin
05.04.2017
15:00
GKS Bełchatów
0:1
Legia Warszawa
05.04.2017
16:30

21. kolejka 01.04.2017

Legia Warszawa
1:1
UKS SMS Łódź
01.04.2017
16:30
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
01.04.2017
11:00
AS Progres Kraków
Wisła Kraków
01.04.2017
12:00
Neptun Końskie
1:1
Polonia Warszawa
01.04.2017
16:00
ŁKS Łódź
0:0
Znicz Pruszków
01.04.2017
12:00
GKS Bełchatów
1:1
Korona Kielce
02.04.2017
12:00
Motor Lublin
0:3
TOP 54 Biała Podlaska
02.04.2017
12:00
Resovia Rzeszów
1:1
Stal Mielec
02.04.2017
12:00

22. kolejka 08.04.2017

Korona Kielce
2:0
ŁKS Łódź
08.04.2017
13:00
Polonia Warszawa
1:0
AS Progres Kraków
08.04.2017
12:00
Wisła Kraków
Resovia Rzeszów
08.04.2017
12:00
Stal Mielec
0:1
Motor Lublin
08.04.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Cracovia Kraków
08.04.2017
11:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Legia Warszawa
08.04.2017
12:00
UKS SMS Łódź
3:0
GKS Bełchatów
08.04.2017
12:00
Znicz Pruszków
3:1
Neptun Końskie
09.04.2017
17:00

23. kolejka 15.04.2017

UKS SMS Łódź
4:0
Korona Kielce
13.04.2017
11:00
GKS Bełchatów
4:4
Jagiellonia Białystok
13.04.2017
11:00
Legia Warszawa
9:0
TOP 54 Biała Podlaska
13.04.2017
13:00
Cracovia Kraków
Stal Mielec
13.04.2017
12:00
Motor Lublin
1:3
Wisła Kraków
13.04.2017
14:30
Resovia Rzeszów
1:5
Polonia Warszawa
13.04.2017
14:00
AS Progres Kraków
0:0
Znicz Pruszków
13.04.2017
13:30
Neptun Końskie
1:5
ŁKS Łódź
10.05.2017
17:00

24. kolejka 22.04.2017

Korona Kielce
5:0
Neptun Końskie
22.04.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:1
AS Progres Kraków
22.04.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
22.04.2017
12:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
22.04.2017
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
GKS Bełchatów
22.04.2017
15:00
Jagiellonia Białystok
1:1
UKS SMS Łódź
22.04.2017
11:00
Znicz Pruszków
0:4
Resovia Rzeszów
23.04.2017
17:00
Stal Mielec
2:4
Legia Warszawa
23.04.2017
12:00

25. kolejka 29.04.2017

Jagiellonia Białystok
4:2
Korona Kielce
29.04.2017
11:00
UKS SMS Łódź
7:0
TOP 54 Biała Podlaska
29.04.2017
12:00
GKS Bełchatów
2:1
Stal Mielec
29.04.2017
15:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Kraków
29.04.2017
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Polonia Warszawa
29.04.2017
13:00
Motor Lublin
1:2
Znicz Pruszków
29.04.2017
12:00
AS Progres Kraków
8:1
Neptun Końskie
29.04.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:2
ŁKS Łódź
30.04.2017
12:00

26. kolejka 06.05.2017

Korona Kielce
3:1
AS Progres Kraków
06.05.2017
15:00
Neptun Końskie
0:5
Resovia Rzeszów
06.05.2017
15:00
ŁKS Łódź
0:1
Motor Lublin
06.05.2017
12:00
Polonia Warszawa
0:0
Legia Warszawa
06.05.2017
14:00
Wisła Kraków
2:0
GKS Bełchatów
06.05.2017
12:00
Stal Mielec
2:2
UKS SMS Łódź
06.05.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Jagiellonia Białystok
06.05.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:1
Cracovia Kraków
07.05.2017
15:00

27. kolejka 13.05.2017

Resovia Rzeszów
1:2
AS Progres Kraków
12.05.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Stal Mielec
13.05.2017
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Wisła Kraków
13.05.2017
12:00
Legia Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
13.05.2017
18:15
Cracovia Kraków
3:1
ŁKS Łódź
13.05.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Korona Kielce
14.05.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:1
Polonia Warszawa
14.05.2017
15:00
Motor Lublin
4:1
Neptun Końskie
14.05.2017
14:00

28. kolejka 20.05.2017

Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
20.05.2017
15:00
Neptun Końskie
0:2
Cracovia Kraków
20.05.2017
13:00
Znicz Pruszków
1:0
GKS Bełchatów
20.05.2017
12:15
Polonia Warszawa
0:1
UKS SMS Łódź
20.05.2017
12:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
20.05.2017
12:00
Stal Mielec
8:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.05.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:2
Motor Lublin
21.05.2017
13:30
ŁKS Łódź
1:1
Legia Warszawa
31.05.2017
13:00

29. kolejka 27.05.2017

Stal Mielec
1:0
Korona Kielce
27.05.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Polonia Warszawa
27.05.2017
14:00
UKS SMS Łódź
2:1
Znicz Pruszków
27.05.2017
12:00
GKS Bełchatów
0:3
ŁKS Łódź
27.05.2017
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Wisła Kraków
28.05.2017
12:00
Legia Warszawa
6:0
Neptun Końskie
28.05.2017
16:30
Cracovia Kraków
0:1
AS Progres Kraków
28.05.2017
12:00
Motor Lublin
3:1
Resovia Rzeszów
28.05.2017
12:00

30. kolejka 03.06.2017

Korona Kielce
2:2
Motor Lublin
03.06.2017
16:00
Resovia Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
03.06.2017
16:00
AS Progres Kraków
0:2
Legia Warszawa
03.06.2017
16:00
Neptun Końskie
0:5
GKS Bełchatów
03.06.2017
16:00
ŁKS Łódź
3:0
UKS SMS Łódź
03.06.2017
16:00
Znicz Pruszków
4:0
Jagiellonia Białystok
03.06.2017
16:00
Polonia Warszawa
8:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.06.2017
16:00
Wisła Kraków
Stal Mielec
03.06.2017
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 03.06.2017

03.06.2017
16:00
Korona Kielce
2:2
Motor Lublin
03.06.2017
16:00
Resovia Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
03.06.2017
16:00
AS Progres Kraków
0:2
Legia Warszawa
03.06.2017
16:00
Neptun Końskie
0:5
GKS Bełchatów
03.06.2017
16:00
ŁKS Łódź
3:0
UKS SMS Łódź
03.06.2017
16:00
Znicz Pruszków
4:0
Jagiellonia Białystok
03.06.2017
16:00
Polonia Warszawa
8:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.06.2017
16:00
Wisła Kraków
Stal Mielec

30. kolejka 03.06.2017

03.06.2017
16:00
Korona Kielce
2:2
Motor Lublin
03.06.2017
16:00
Resovia Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
03.06.2017
16:00
AS Progres Kraków
0:2
Legia Warszawa
03.06.2017
16:00
Neptun Końskie
0:5
GKS Bełchatów
03.06.2017
16:00
ŁKS Łódź
3:0
UKS SMS Łódź
03.06.2017
16:00
Znicz Pruszków
4:0
Jagiellonia Białystok
03.06.2017
16:00
Polonia Warszawa
8:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.06.2017
16:00
Wisła Kraków
Stal Mielec

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00