facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów - wschód

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.08.2016

Wisła Kraków
0:3
Korona Kielce
06.08.2016
12:00
Polonia Warszawa
3:1
Stal Mielec
06.08.2016
17:00
Znicz Pruszków
2:1
TOP 54 Biała Podlaska
06.08.2016
11:00
Neptun Końskie
1:5
UKS SMS Łódź
06.08.2016
17:00
AS Progres Kraków
0:3 v.o.
GKS Bełchatów
06.08.2016
12:00
na boisku 5:1
Resovia Rzeszów
0:0
Legia Warszawa
06.08.2016
12:00
Motor Lublin
0:2
Cracovia Kraków
06.08.2016
12:00
ŁKS Łódź
0:3
Jagiellonia Białystok
17.08.2016
11:00

2. kolejka 13.08.2016

Korona Kielce
3:0
Cracovia Kraków
13.08.2016
12:00
Legia Warszawa
0:0
Motor Lublin
13.08.2016
12:00
GKS Bełchatów
0:1
Resovia Rzeszów
13.08.2016
14:00
UKS SMS Łódź
0:3
AS Progres Kraków
13.08.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
10:0
Neptun Końskie
13.08.2016
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
ŁKS Łódź
13.08.2016
11:00
Stal Mielec
1:2
Znicz Pruszków
13.08.2016
12:00
Wisła Kraków
0:2
Polonia Warszawa
13.08.2016
14:00

3. kolejka 20.08.2016

Polonia Warszawa
0:1
Korona Kielce
20.08.2016
15:00
Znicz Pruszków
0:1
Wisła Kraków
20.08.2016
13:00
ŁKS Łódź
1:1
Stal Mielec
20.08.2016
16:00
Neptun Końskie
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2016
17:00
AS Progres Kraków
2:1
Jagiellonia Białystok
20.08.2016
12:00
Motor Lublin
4:1
GKS Bełchatów
20.08.2016
14:00
Resovia Rzeszów
0:5
UKS SMS Łódź
21.08.2016
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Legia Warszawa
21.08.2016
12:00

4. kolejka 27.08.2016

UKS SMS Łódź
1:1
Motor Lublin
27.08.2016
14:00
Jagiellonia Białystok
5:0
Resovia Rzeszów
27.08.2016
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
AS Progres Kraków
27.08.2016
11:00
Stal Mielec
3:1
Neptun Końskie
27.08.2016
12:00
Wisła Kraków
0:1
ŁKS Łódź
27.08.2016
14:00
Polonia Warszawa
0:1
Znicz Pruszków
27.08.2016
13:00
GKS Bełchatów
2:3
Cracovia Kraków
28.08.2016
15:00
Korona Kielce
1:4
Legia Warszawa
21.09.2016
15:00

5. kolejka 03.09.2016

Znicz Pruszków
1:0
Korona Kielce
03.09.2016
12:15
ŁKS Łódź
2:1
Polonia Warszawa
03.09.2016
12:00
Neptun Końskie
2:2
Wisła Kraków
03.09.2016
15:00
AS Progres Kraków
1:1
Stal Mielec
03.09.2016
12:00
Resovia Rzeszów
2:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.09.2016
12:00
Legia Warszawa
5:1
GKS Bełchatów
03.09.2016
12:00
Cracovia Kraków
0:1
UKS SMS Łódź
04.09.2016
12:00
Motor Lublin
2:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2016
16:30

6. kolejka 10.09.2016

Stal Mielec
1:1
Resovia Rzeszów
09.09.2016
16:00
Korona Kielce
1:1
GKS Bełchatów
10.09.2016
12:00
UKS SMS Łódź
2:0
Legia Warszawa
10.09.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Cracovia Kraków
10.09.2016
11:00
Wisła Kraków
1:3
AS Progres Kraków
10.09.2016
14:00
Polonia Warszawa
4:0
Neptun Końskie
10.09.2016
13:30
Znicz Pruszków
0:1
ŁKS Łódź
10.09.2016
12:15
TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Motor Lublin
11.09.2016
12:00

7. kolejka 17.09.2016

ŁKS Łódź
1:5
Korona Kielce
17.09.2016
12:00
Neptun Końskie
0:2
Znicz Pruszków
17.09.2016
16:00
AS Progres Kraków
3:2
Polonia Warszawa
17.09.2016
12:00
Resovia Rzeszów
1:4
Wisła Kraków
17.09.2016
16:00
Motor Lublin
2:1
Stal Mielec
17.09.2016
12:00
Cracovia Kraków
4:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.09.2016
12:00
Legia Warszawa
1:0
Jagiellonia Białystok
17.09.2016
17:00
GKS Bełchatów
0:3
UKS SMS Łódź
18.09.2016
11:00

8. kolejka 24.09.2016

Korona Kielce
1:4
UKS SMS Łódź
24.09.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
GKS Bełchatów
24.09.2016
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:6
Legia Warszawa
24.09.2016
16:30
Stal Mielec
2:2
Cracovia Kraków
24.09.2016
12:00
Polonia Warszawa
1:0
Resovia Rzeszów
24.09.2016
16:00
Znicz Pruszków
1:5
AS Progres Kraków
24.09.2016
12:00
ŁKS Łódź
1:2
Neptun Końskie
24.09.2016
12:00
Wisła Kraków
2:1
Motor Lublin
25.09.2016
14:00

9. kolejka 01.10.2016

AS Progres Kraków
2:0
ŁKS Łódź
01.10.2016
12:00
Resovia Rzeszów
1:0
Znicz Pruszków
01.10.2016
12:00
Legia Warszawa
5:1
Stal Mielec
01.10.2016
15:30
UKS SMS Łódź
1:0
Jagiellonia Białystok
01.10.2016
12:00
Motor Lublin
0:2
Polonia Warszawa
02.10.2016
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Wisła Kraków
02.10.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:3
TOP 54 Biała Podlaska
02.10.2016
15:00
Neptun Końskie
1:2
Korona Kielce
04.10.2016
15:30

10. kolejka 08.10.2016

Korona Kielce
1:2
Jagiellonia Białystok
08.10.2016
11:00
Stal Mielec
3:1
GKS Bełchatów
08.10.2016
14:00
Wisła Kraków
1:2
Legia Warszawa
08.10.2016
12:00
Znicz Pruszków
0:3
Motor Lublin
08.10.2016
12:30
ŁKS Łódź
0:2
Resovia Rzeszów
08.10.2016
12:00
Neptun Końskie
5:6
AS Progres Kraków
08.10.2016
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:2
UKS SMS Łódź
09.10.2016
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Cracovia Kraków
09.10.2016
13:30

11. kolejka 15.10.2016

UKS SMS Łódź
4:1
Stal Mielec
13.10.2016
15:00
AS Progres Kraków
7:2
Korona Kielce
15.10.2016
12:00
Resovia Rzeszów
3:0
Neptun Końskie
15.10.2016
12:00
Motor Lublin
0:1
ŁKS Łódź
15.10.2016
11:00
Cracovia Kraków
2:1
Znicz Pruszków
15.10.2016
13:00
Legia Warszawa
1:0
Polonia Warszawa
15.10.2016
17:00
Jagiellonia Białystok
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
15.10.2016
11:00
GKS Bełchatów
1:1
Wisła Kraków
16.10.2016
15:00

12. kolejka 22.10.2016

Stal Mielec
2:2
Jagiellonia Białystok
22.10.2016
12:00
Wisła Kraków
2:0
UKS SMS Łódź
22.10.2016
12:00
Polonia Warszawa
1:0
GKS Bełchatów
22.10.2016
 
Znicz Pruszków
2:4
Legia Warszawa
22.10.2016
10:15
ŁKS Łódź
1:0
Cracovia Kraków
22.10.2016
12:00
Neptun Końskie
2:5
Motor Lublin
22.10.2016
14:00
AS Progres Kraków
4:2
Resovia Rzeszów
22.10.2016
12:00
Korona Kielce
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
26.10.2016
15:00

13. kolejka 29.10.2016

Resovia Rzeszów
3:2
Korona Kielce
29.10.2016
12:00
Motor Lublin
1:3
AS Progres Kraków
29.10.2016
14:00
Legia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
29.10.2016
16:00
UKS SMS Łódź
5:0
Polonia Warszawa
29.10.2016
11:00
Jagiellonia Białystok
4:1
Wisła Kraków
29.10.2016
11:00
Cracovia Kraków
6:0
Neptun Końskie
30.10.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:3
Znicz Pruszków
30.10.2016
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Stal Mielec
30.10.2016
12:00

14. kolejka 05.11.2016

Korona Kielce
2:0
Stal Mielec
05.11.2016
12:00
Polonia Warszawa
0:2
Jagiellonia Białystok
05.11.2016
12:30
Znicz Pruszków
0:3
UKS SMS Łódź
05.11.2016
12:00
ŁKS Łódź
2:0
GKS Bełchatów
05.11.2016
11:00
Neptun Końskie
0:3
Legia Warszawa
05.11.2016
13:00
AS Progres Kraków
2:2
Cracovia Kraków
05.11.2016
12:00
Wisła Kraków
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
06.11.2016
11:00
Resovia Rzeszów
1:1
Motor Lublin
06.11.2016
12:00

15. kolejka 12.11.2016

Motor Lublin
1:1
Korona Kielce
11.11.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Znicz Pruszków
11.11.2016
13:00
Cracovia Kraków
2:1
Resovia Rzeszów
12.11.2016
12:00
UKS SMS Łódź
2:0
ŁKS Łódź
12.11.2016
10:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Polonia Warszawa
12.11.2016
12:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Kraków
12.11.2016
12:00
Legia Warszawa
4:0
AS Progres Kraków
13.11.2016
09:30
GKS Bełchatów
6:3
Neptun Końskie
13.11.2016
13:00

16. kolejka 19.11.2016

Korona Kielce
3:2
Wisła Kraków
19.11.2016
12:00
Stal Mielec
0:2
Polonia Warszawa
19.11.2016
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Znicz Pruszków
19.11.2016
12:00
UKS SMS Łódź
8:2
Neptun Końskie
19.11.2016
12:00
Legia Warszawa
6:0
Resovia Rzeszów
19.11.2016
14:00
GKS Bełchatów
3:1
AS Progres Kraków
20.11.2016
14:00
Cracovia Kraków
3:3
Motor Lublin
20.11.2016
13:30
Jagiellonia Białystok
3:1
ŁKS Łódź
30.11.2016
12:00

17. kolejka 26.11.2016

Cracovia Kraków
4:0
Korona Kielce
26.11.2016
12:00
Motor Lublin
1:5
Legia Warszawa
26.11.2016
12:00
Resovia Rzeszów
2:0
GKS Bełchatów
26.11.2016
12:00
AS Progres Kraków
1:1
UKS SMS Łódź
26.11.2016
12:00
Neptun Końskie
0:6
Jagiellonia Białystok
26.11.2016
12:00
ŁKS Łódź
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
26.11.2016
12:00
Znicz Pruszków
2:1
Stal Mielec
26.11.2016
12:00
Polonia Warszawa
4:1
Wisła Kraków
26.11.2016
13:00

18. kolejka 11.03.2017

Korona Kielce
3:2
Polonia Warszawa
11.03.2017
12:00
Stal Mielec
1:1
ŁKS Łódź
11.03.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
6:0
AS Progres Kraków
11.03.2017
11:00
UKS SMS Łódź
4:2
Resovia Rzeszów
11.03.2017
12:00
Wisła Kraków
Znicz Pruszków
12.03.2017
12:15
GKS Bełchatów
1:4
Motor Lublin
12.03.2017
14:30
TOP 54 Biała Podlaska
6:1
Neptun Końskie
29.03.2017
15:00
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
26.04.2017
16:00

19. kolejka 18.03.2017

Cracovia Kraków
1:2
GKS Bełchatów
 
 
Znicz Pruszków
2:0
Polonia Warszawa
17.03.2017
14:45
Legia Warszawa
4:1
Korona Kielce
18.03.2017
18:00
Neptun Końskie
0:9
Stal Mielec
18.03.2017
12:00
ŁKS Łódź
2:3
Wisła Kraków
18.03.2017
12:00
Motor Lublin
0:1
UKS SMS Łódź
19.03.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:0
Jagiellonia Białystok
19.03.2017
12:00
AS Progres Kraków
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
19.03.2017
12:00

20. kolejka 25.03.2017

Korona Kielce
0:2
Znicz Pruszków
25.03.2017
15:00
Polonia Warszawa
2:1
ŁKS Łódź
25.03.2017
12:00
Wisła Kraków
Neptun Końskie
25.03.2017
12:00
Stal Mielec
2:1
AS Progres Kraków
25.03.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Resovia Rzeszów
25.03.2017
11:00
UKS SMS Łódź
0:0
Cracovia Kraków
25.03.2017
13:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Motor Lublin
05.04.2017
15:00
GKS Bełchatów
0:1
Legia Warszawa
05.04.2017
16:30

21. kolejka 01.04.2017

Legia Warszawa
1:1
UKS SMS Łódź
01.04.2017
16:30
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
01.04.2017
11:00
AS Progres Kraków
Wisła Kraków
01.04.2017
12:00
Neptun Końskie
1:1
Polonia Warszawa
01.04.2017
16:00
ŁKS Łódź
0:0
Znicz Pruszków
01.04.2017
12:00
GKS Bełchatów
1:1
Korona Kielce
02.04.2017
12:00
Motor Lublin
0:3
TOP 54 Biała Podlaska
02.04.2017
12:00
Resovia Rzeszów
1:1
Stal Mielec
02.04.2017
12:00

22. kolejka 08.04.2017

Korona Kielce
2:0
ŁKS Łódź
08.04.2017
13:00
Polonia Warszawa
1:0
AS Progres Kraków
08.04.2017
12:00
Wisła Kraków
Resovia Rzeszów
08.04.2017
12:00
Stal Mielec
0:1
Motor Lublin
08.04.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Cracovia Kraków
08.04.2017
11:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Legia Warszawa
08.04.2017
12:00
UKS SMS Łódź
3:0
GKS Bełchatów
08.04.2017
12:00
Znicz Pruszków
3:1
Neptun Końskie
09.04.2017
17:00

23. kolejka 15.04.2017

UKS SMS Łódź
4:0
Korona Kielce
13.04.2017
11:00
GKS Bełchatów
4:4
Jagiellonia Białystok
13.04.2017
11:00
Legia Warszawa
9:0
TOP 54 Biała Podlaska
13.04.2017
13:00
Cracovia Kraków
Stal Mielec
13.04.2017
12:00
Motor Lublin
1:3
Wisła Kraków
13.04.2017
14:30
Resovia Rzeszów
1:5
Polonia Warszawa
13.04.2017
14:00
AS Progres Kraków
0:0
Znicz Pruszków
13.04.2017
13:30
Neptun Końskie
1:5
ŁKS Łódź
10.05.2017
17:00

24. kolejka 22.04.2017

Korona Kielce
5:0
Neptun Końskie
22.04.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:1
AS Progres Kraków
22.04.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
22.04.2017
12:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
22.04.2017
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
GKS Bełchatów
22.04.2017
15:00
Jagiellonia Białystok
1:1
UKS SMS Łódź
22.04.2017
11:00
Znicz Pruszków
0:4
Resovia Rzeszów
23.04.2017
17:00
Stal Mielec
2:4
Legia Warszawa
23.04.2017
12:00

25. kolejka 29.04.2017

Jagiellonia Białystok
4:2
Korona Kielce
29.04.2017
11:00
UKS SMS Łódź
7:0
TOP 54 Biała Podlaska
29.04.2017
12:00
GKS Bełchatów
2:1
Stal Mielec
29.04.2017
15:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Kraków
29.04.2017
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Polonia Warszawa
29.04.2017
13:00
Motor Lublin
1:2
Znicz Pruszków
29.04.2017
12:00
AS Progres Kraków
8:1
Neptun Końskie
29.04.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:2
ŁKS Łódź
30.04.2017
12:00

26. kolejka 06.05.2017

Korona Kielce
3:1
AS Progres Kraków
06.05.2017
15:00
Neptun Końskie
0:5
Resovia Rzeszów
06.05.2017
15:00
ŁKS Łódź
0:1
Motor Lublin
06.05.2017
12:00
Polonia Warszawa
0:0
Legia Warszawa
06.05.2017
14:00
Wisła Kraków
2:0
GKS Bełchatów
06.05.2017
12:00
Stal Mielec
2:2
UKS SMS Łódź
06.05.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Jagiellonia Białystok
06.05.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:1
Cracovia Kraków
07.05.2017
15:00

27. kolejka 13.05.2017

Resovia Rzeszów
1:2
AS Progres Kraków
12.05.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Stal Mielec
13.05.2017
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Wisła Kraków
13.05.2017
12:00
Legia Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
13.05.2017
18:15
Cracovia Kraków
3:1
ŁKS Łódź
13.05.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Korona Kielce
14.05.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:1
Polonia Warszawa
14.05.2017
15:00
Motor Lublin
4:1
Neptun Końskie
14.05.2017
14:00

28. kolejka 20.05.2017

Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
20.05.2017
15:00
Neptun Końskie
0:2
Cracovia Kraków
20.05.2017
13:00
Znicz Pruszków
1:0
GKS Bełchatów
20.05.2017
12:15
Polonia Warszawa
0:1
UKS SMS Łódź
20.05.2017
12:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
20.05.2017
12:00
Stal Mielec
8:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.05.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:2
Motor Lublin
21.05.2017
13:30
ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
31.05.2017
13:00

29. kolejka 27.05.2017

TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Polonia Warszawa
 
 
Legia Warszawa
:
Neptun Końskie
 
 
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
 
 
Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
 
 
Stal Mielec
:
Korona Kielce
27.05.2017
12:00
UKS SMS Łódź
:
Znicz Pruszków
27.05.2017
12:00
GKS Bełchatów
:
ŁKS Łódź
27.05.2017
13:00

30. kolejka 03.06.2017

Korona Kielce
:
Motor Lublin
 
 
Resovia Rzeszów
:
Cracovia Kraków
 
 
AS Progres Kraków
:
Legia Warszawa
 
 
Neptun Końskie
:
GKS Bełchatów
 
 
ŁKS Łódź
:
UKS SMS Łódź
 
 
Znicz Pruszków
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Polonia Warszawa
:
TOP 54 Biała Podlaska
 
 
Wisła Kraków
:
Stal Mielec
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

29. kolejka 27.05.2017

 
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Polonia Warszawa
 
 
Legia Warszawa
:
Neptun Końskie
 
 
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
 
 
Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
27.05.2017
12:00
Stal Mielec
:
Korona Kielce
27.05.2017
12:00
UKS SMS Łódź
:
Znicz Pruszków
27.05.2017
13:00
GKS Bełchatów
:
ŁKS Łódź

28. kolejka 20.05.2017

20.05.2017
15:00
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
20.05.2017
13:00
Neptun Końskie
0:2
Cracovia Kraków
20.05.2017
12:15
Znicz Pruszków
1:0
GKS Bełchatów
20.05.2017
12:00
Polonia Warszawa
0:1
UKS SMS Łódź
20.05.2017
12:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
20.05.2017
12:00
Stal Mielec
8:0
TOP 54 Biała Podlaska
21.05.2017
13:30
AS Progres Kraków
1:2
Motor Lublin
31.05.2017
13:00
ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa

30. kolejka 03.06.2017

 
 
Korona Kielce
:
Motor Lublin
 
 
Resovia Rzeszów
:
Cracovia Kraków
 
 
AS Progres Kraków
:
Legia Warszawa
 
 
Neptun Końskie
:
GKS Bełchatów
 
 
ŁKS Łódź
:
UKS SMS Łódź
 
 
Znicz Pruszków
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Polonia Warszawa
:
TOP 54 Biała Podlaska
 
 
Wisła Kraków
:
Stal Mielec

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
21.05.2017
18:00
Lech Poznań
0:0
Lechia Gdańsk
21.05.2017
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Korona Kielce
22.05.2017
18:00

I liga polska

Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stal Mielec
21.05.2017
20:30
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Zabrze
21.05.2017
12:00
Stomil Olsztyn
1:3
Olimpia Grudziądz
21.05.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Bytovia Bytów
21.05.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:1
Wigry Suwałki
21.05.2017
17:00
Wisła Puławy
1:1
Pogoń Siedlce
22.05.2017
18:00
GKS Tychy
:
Wisła Puławy
25.05.2017
18:00

II liga polska

Polonia Warszawa
2:1
Olimpia Zambrów
21.05.2017
19:00
Polonia Bytom
1:4
Raków Częstochowa
21.05.2017
17:00

III liga (grupa IV)

Spartakus Daleszyce
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
21.05.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
3:3
Iskra Klecza Dolna
21.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
TS Węgrzce
24.05.2017
18:00
Cracovia II Kraków
:
Nowa Proszowianka
24.05.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
2:1
Limanovia Limanowa
21.05.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Lubań Maniowy
21.05.2017
16:00
Poprad Rytro
2:2
Glinik Gorlice
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:2
Błękitni Modlnica
21.05.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Przemsza Klucze
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
2:5
LKS Mogilany
21.05.2017
18:00
Pasternik Ochojno
1:3
Wolni Kłaj
21.05.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Wieliczanka Wieliczka
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
2:3
KS Chełmek
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
5:2
Naprzód Sobolów
21.05.2017
17:30
Górnik S.
0:2
Radłovia Radłów
21.05.2017
16:00
LKS Gnojnik
:
MLKS Żabno
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
GLKS Gromnik
21.05.2017
12:30
Łukovia Łukowa
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
21.05.2017
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:0
Ikar Odporyszów
21.05.2017
18:00
Zorza Zaczarnie
5:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
21.05.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
1:3
Jarmuta
21.05.2017
17:00
LKS Szaflary
:
KS Zakopane
24.05.2017
17:00
Gród Podegrodzie
:
Jarmuta
24.05.2017
18:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
MKS Skała 2004
21.05.2017
17:00
Tytan Polekarcice
2:3
Jastrzębiec Książ Wielki
21.05.2017
15:00
Strażak Goszcza
2:5
Słomniczanka Lex Słomniki
21.05.2017
17:00
Pogoń Wronin
:
LKS Niedźwiedź
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków II)

Bibiczanka Bibice
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.05.2017
17:00
JKS Zelków
1:0
Strzelcy Kraków
21.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2017
17:00
LOT Balice
:
Górzanka Nawojowa Góra
24.05.2017
18:30
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
24.05.2017
18:15

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
2:3
Strażak Rączna
21.05.2017
18:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Radziszowianka
21.05.2017
11:00
LKS Libertów
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
21.05.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
3:1
Strażak Kokotów
21.05.2017
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
UKS Sygneczów
21.05.2017
17:00
Złomex Branice
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Wiarusy Igołomia
21.05.2017
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
2:4
Zielonka Gamar Wrząsowice
21.05.2017
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Wróblowianka Wróblowice
21.05.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:6
Clavia Świątniki Górne
21.05.2017
11:00
Rokita Kornatka
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
21.05.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Iskra Głogoczów
21.05.2017
16:00
Sęp Droginia
:
Topór Tenczyn
24.05.2017
18:00

Klasa A (Olkusz)

Prądnik Sułoszowa
5:4
Unia Jaroszowiec
21.05.2017
16:00
Legion Bydlin
2:0
Błysk Zederman
21.05.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:0
Wielmożanka Wielmoża
21.05.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Jaworzno
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.05.2017
16:00
Arka Babice
7:1
Wisła Jankowice
21.05.2017
16:30
Promyk Bolęcin
3:1
Tęcza Tenczynek
21.05.2017
17:00
Orzeł Balin
4:0
Unia Kwaczała
21.05.2017
17:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
1:0
Zawisza Sulechów
21.05.2017
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:3
Spartak Wielkanoc
21.05.2017
17:30
Płomień Kościelec
0:2
Ekler Baranówka
21.05.2017
17:30
Sparta Skrzeszowice
1:1
Agricola Klimontów
21.05.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
0:3
Płomień Jerzmanowice
21.05.2017
17:30
TKKF Kliny Kraków
0:4
Wanda Nowa Huta
21.05.2017
11:00
Bronowicki Kraków
:
Wisła Rząska
23.05.2017
18:00
Błękitni II Modlnica
:
Tyniec Kraków
24.05.2017
18:00

Klasa B (Kraków III)

Piast S.
0:2
Armatura Kraków
21.05.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
1:0
Pychowianka Kraków
21.05.2017
17:00
Piast II Wołowice
0:4
Płomień Kostrze
21.05.2017
17:00
Radziszowianka II
0:5
Borkowianka Borek Sz.
21.05.2017
17:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Gryf Wiatowice
21.05.2017
18:00
Błyskawica Wyciąże
4:2
Orzeł II Piaski Wielkie
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Cisy Harbutowice
1:2
Opatkowianka Opatkowice
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Tempo II Rzeszotary
3:0
Raba II Dobczyce
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
0:2
Stare Bukowno
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
7:0
Northstar Miechów
21.05.2017
12:00
Błękitni Falniów
6:0
Zryw Przesławice
21.05.2017
17:00
Orzeł K.
3:1
Czaple Male
21.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
4:0
Trzy Buki Wierzchowisko
21.05.2017
17:30

Klasa C (Kraków I)

LKS Polanowice
3:5
Orzeł II Bębło
21.05.2017
18:00
Iskra Pałecznica
2:2
LKS Niedźwiedź II
21.05.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Grom Kraków
5:2
Lotnik II Kryspinów
21.05.2017
18:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Tęcza II Piekary
21.05.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:3
Wisła II Rząska
21.05.2017
17:00
Wisła II Jeziorzany
6:2
Sankowia Sanka
21.05.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Zryw Zręczyce
:
Wieliczanka II Wieliczka
21.05.2017
12:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:3
Czarnochowice II
21.05.2017
14:00
Contra II
1:2
Ledniczanka
21.05.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

AS Progres Kraków
1:2
Motor Lublin
21.05.2017
13:30

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
24.05.2017
17:30

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Nowa Proszowianka
4:1
MKS Trzebinia
21.05.2017
14:00
Puszcza Niepołomice
7:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.05.2017
14:00
SMS Kraków
:
Krakus Nowa Huta
22.05.2017
16:00
Nowa Proszowianka
:
Puszcza Niepołomice
24.05.2017
18:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
21.05.2017
10:00
Borek Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
10:00
Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
24.05.2017
18:00

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

Prokocim Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
11:00
Pcimianka
6:1
Kmita Zabierzów
21.05.2017
11:00
AP 21 II Kraków
1:2
Górnik Wieliczka
21.05.2017
14:00
Tramwaj Kraków
:
Górnik Wieliczka
24.05.2017
18:00
Jadwiga Kraków
:
Prądniczanka Kraków
25.05.2017
18:00

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

AP 21 Kraków
7:0
Dalin Myślenice
21.05.2017
14:30
Unia Tarnów
2:0
Cracovia Kraków
22.05.2017
16:30
Górnik Libiąż
:
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2017
18:00
MOSiR Bochnia
:
AP 21 Kraków
24.05.2017
17:30

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

Wisła II Kraków
2:1
Krakus II Nowa Huta
21.05.2017
10:00

Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
0:0
AS Progres Kraków
21.05.2017
11:00
AP 21 Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
21.05.2017
14:30
Bronowianka
:
Dunajec Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Rekord Bielsko Biała
8:3
Clearex Chorzów
21.05.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
8:4
Pogoń 04 Szczecin
21.05.2017
18:00
Piast Gliwice
2:2
FC Toruń
21.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa spadkowa

Euromaster Głogów
5:7
AZS UG Gdańsk
22.05.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
9:1
SMS Łódź
21.05.2017
13:00
Górnik Łęczna
0:0
Czarni Sosnowiec
21.05.2017
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
3:0
AZS Wrocław
21.05.2017
13:00
Mitech Żywiec
3:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
21.05.2017
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
4:0
GOSIRki Piaseczno
21.05.2017
13:00
Olimpia Szczecin
2:2
AZS UJ Kraków
21.05.2017
13:00

I liga oldbojów (Kraków)

Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Wisła Kraków
22.05.2017
18:00
Garbarnia Kraków
3:1
Clepardia Kraków
22.05.2017
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Grębałowianka Kraków
22.05.2017
18:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Hutnik Kraków
22.05.2017
18:00
Borek Kraków
3:2
Prokocim Kraków
22.05.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
6:0
Strzelcy
22.05.2017
18:00
Dąbski
8:2
Armatura Kraków
22.05.2017
18:00
Wanda Kraków
6:2
Zwierzyniecki Kraków
22.05.2017
18:00
Wieczysta Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
22.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
22.05.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

Anpfif Hoffenheim
0:4
Gloria Varsovia
21.05.2017
08:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:1
Husaria Kraków
21.05.2017
09:00
Anpfif Hoffenheim
1:2
GKS Góra
21.05.2017
10:30
Gloria Varsovia
0:0
Husaria Kraków
21.05.2017
12:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:0
GKS Góra
21.05.2017
13:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny