facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Cracovia Kraków
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Sandecja Nowy Sącz
8:0
Dalin Myślenice
20.08.2016
17:00
Orzeł Myślenice
0:4
Cracovia Kraków
20.08.2016
10:00
MOSiR Bochnia
2:3
Limanovia Limanowa
20.08.2016
10:00
Unia Tarnów
1:2
Górnik Libiąż
07.09.2016
18:00
Wisła Kraków
6:1
AS Progres Kraków
14.09.2016
17:00
Karol Wadowice
2:5
AP 21 Kraków
14.09.2016
17:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Krakus Nowa Huta
21.09.2016
16:00

2. kolejka 27.08.2016

Unia Tarnów
3:0
Karol Wadowice
26.08.2016
12:00
Górnik Libiąż
4:3
Limanovia Limanowa
27.08.2016
12:00
Cracovia Kraków
7:1
MOSiR Bochnia
27.08.2016
15:00
Krakus Nowa Huta
1:5
Sandecja Nowy Sącz
27.08.2016
10:00
AP 21 Kraków
0:8
Wisła Kraków
27.08.2016
10:00
Dalin Myślenice
1:1
Orzeł Myślenice
28.08.2016
10:00
AS Progres Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
07.09.2016
18:00

3. kolejka 31.08.2016

Wisła Kraków
8:0
Unia Tarnów
30.08.2016
12:00
Limanovia Limanowa
3:4
Cracovia Kraków
30.08.2016
17:00
Karol Wadowice
2:5
Górnik Libiąż
31.08.2016
17:00
Orzeł Myślenice
2:1
Krakus Nowa Huta
31.08.2016
10:00
MOSiR Bochnia
6:1
Dalin Myślenice
31.08.2016
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
AS Progres Kraków
01.09.2016
16:00
Tarnovia Tarnów
2:1
AP 21 Kraków
12.11.2016
11:00

4. kolejka 03.09.2016

Górnik Libiąż
0:1
Cracovia Kraków
03.09.2016
12:00
Krakus Nowa Huta
0:1
MOSiR Bochnia
03.09.2016
10:00
AS Progres Kraków
4:0
Orzeł Myślenice
03.09.2016
13:30
AP 21 Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
03.09.2016
10:00
Dalin Myślenice
0:1
Limanovia Limanowa
04.09.2016
12:00
Unia Tarnów
0:1
Tarnovia Tarnów
04.09.2016
13:00
Karol Wadowice
0:17
Wisła Kraków
04.09.2016
11:00

5. kolejka 10.09.2016

Tarnovia Tarnów
8:1
Karol Wadowice
10.09.2016
10:30
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
10.09.2016
10:00
Orzeł Myślenice
0:0
AP 21 Kraków
10.09.2016
11:00
Limanovia Limanowa
5:4
Krakus Nowa Huta
10.09.2016
10:30
MOSiR Bochnia
3:5
AS Progres Kraków
11.09.2016
10:00
Cracovia Kraków
10:0
Dalin Myślenice
11.09.2016
15:00
Wisła Kraków
7:2
Górnik Libiąż
12.11.2016
10:00

6. kolejka 17.09.2016

Krakus Nowa Huta
0:2
Cracovia Kraków
17.09.2016
13:30
AS Progres Kraków
4:0
Limanovia Limanowa
17.09.2016
10:00
AP 21 Kraków
1:0
MOSiR Bochnia
17.09.2016
10:00
Unia Tarnów
1:1
Orzeł Myślenice
17.09.2016
12:00
Wisła Kraków
1:2
Tarnovia Tarnów
17.09.2016
11:00
Górnik Libiąż
7:0
Dalin Myślenice
18.09.2016
12:00
Karol Wadowice
0:5
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2016
17:00

7. kolejka 24.09.2016

MOSiR Bochnia
5:2
Unia Tarnów
22.09.2016
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Wisła Kraków
24.09.2016
11:00
Orzeł Myślenice
6:1
Karol Wadowice
24.09.2016
11:00
Limanovia Limanowa
1:3
AP 21 Kraków
24.09.2016
10:30
Cracovia Kraków
2:0
AS Progres Kraków
24.09.2016
11:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Górnik Libiąż
25.09.2016
10:30
Dalin Myślenice
1:2
Krakus Nowa Huta
25.09.2016
15:00

8. kolejka 01.10.2016

Górnik Libiąż
3:2
Krakus Nowa Huta
01.10.2016
12:00
AS Progres Kraków
8:0
Dalin Myślenice
01.10.2016
10:00
AP 21 Kraków
1:3
Cracovia Kraków
01.10.2016
10:00
Karol Wadowice
3:2
MOSiR Bochnia
01.10.2016
13:00
Wisła Kraków
5:1
Orzeł Myślenice
01.10.2016
10:00
Unia Tarnów
3:3
Limanovia Limanowa
02.10.2016
12:30
Tarnovia Tarnów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
02.10.2016
10:30

9. kolejka 08.10.2016

Cracovia Kraków
5:0
Unia Tarnów
07.10.2016
15:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Górnik Libiąż
08.10.2016
10:00
Orzeł Myślenice
1:1
Tarnovia Tarnów
08.10.2016
11:00
Limanovia Limanowa
4:2
Karol Wadowice
08.10.2016
10:30
MOSiR Bochnia
0:4
Wisła Kraków
09.10.2016
10:00
Dalin Myślenice
0:5
AP 21 Kraków
09.10.2016
15:00
Krakus Nowa Huta
0:4
AS Progres Kraków
09.10.2016
16:30

10. kolejka 15.10.2016

Karol Wadowice
0:3
Cracovia Kraków
14.10.2016
16:00
Górnik Libiąż
2:5
AS Progres Kraków
15.10.2016
16:00
AP 21 Kraków
0:3
Krakus Nowa Huta
15.10.2016
10:00
Wisła Kraków
5:0
Limanovia Limanowa
15.10.2016
12:30
Tarnovia Tarnów
3:1
MOSiR Bochnia
15.10.2016
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Orzeł Myślenice
17.10.2016
16:00
Unia Tarnów
5:0
Dalin Myślenice
20.10.2016
15:00

11. kolejka 22.10.2016

Limanovia Limanowa
0:1
Tarnovia Tarnów
22.10.2016
10:30
Cracovia Kraków
0:2
Wisła Kraków
22.10.2016
15:00
AS Progres Kraków
5:1
AP 21 Kraków
22.10.2016
10:00
Orzeł Myślenice
3:2
Górnik Libiąż
23.10.2016
11:00
MOSiR Bochnia
0:3
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2016
10:00
Dalin Myślenice
2:6
Karol Wadowice
23.10.2016
10:00
Krakus Nowa Huta
1:0
Unia Tarnów
25.10.2016
15:30

12. kolejka 29.10.2016

Karol Wadowice
1:2
Krakus Nowa Huta
29.10.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Limanovia Limanowa
29.10.2016
10:00
Orzeł Myślenice
1:1
MOSiR Bochnia
29.10.2016
11:00
Wisła Kraków
11:0
Dalin Myślenice
30.10.2016
12:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Cracovia Kraków
30.10.2016
10:00
Unia Tarnów
2:3
AS Progres Kraków
31.10.2016
11:00
AP 21 Kraków
5:2
Górnik Libiąż
09.11.2016
18:00

13. kolejka 05.11.2016

AP 21 Kraków
1:2
Unia Tarnów
04.11.2016
17:30
MOSiR Bochnia
5:1
Górnik Libiąż
05.11.2016
10:00
Limanovia Limanowa
1:0
Orzeł Myślenice
05.11.2016
10:30
AS Progres Kraków
5:0
Karol Wadowice
05.11.2016
10:00
Dalin Myślenice
1:5
Tarnovia Tarnów
06.11.2016
10:00
Krakus Nowa Huta
1:5
Wisła Kraków
06.11.2016
12:00
Cracovia Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
07.11.2016
15:00

14. kolejka 25.03.2017

AS Progres Kraków
1:3
Wisła Kraków
24.03.2017
17:00
Cracovia Kraków
Orzeł Myślenice
25.03.2017
15:00
AP 21 Kraków
3:1
Karol Wadowice
25.03.2017
14:30
Górnik Libiąż
2:2
Unia Tarnów
26.03.2017
13:30
Limanovia Limanowa
3:0
MOSiR Bochnia
28.03.2017
16:00
Dalin Myślenice
0:6
Sandecja Nowy Sącz
26.04.2017
17:00
Krakus Nowa Huta
0:3
Tarnovia Tarnów
09.05.2017
17:30

15. kolejka 01.04.2017

Orzeł Myślenice
2:0
Dalin Myślenice
31.03.2017
17:00
Limanovia Limanowa
4:3
Górnik Libiąż
01.04.2017
10:00
MOSiR Bochnia
Cracovia Kraków
01.04.2017
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Krakus Nowa Huta
01.04.2017
11:00
Wisła Kraków
4:0
AP 21 Kraków
01.04.2017
12:30
Tarnovia Tarnów
2:1
AS Progres Kraków
01.04.2017
13:30
Karol Wadowice
1:4
Unia Tarnów
02.04.2017
10:00

16. kolejka 08.04.2017

Cracovia Kraków
Limanovia Limanowa
08.04.2017
15:00
Górnik Libiąż
1:2
Karol Wadowice
08.04.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
Orzeł Myślenice
08.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
1:0
MOSiR Bochnia
08.04.2017
10:00
Unia Tarnów
0:4
Wisła Kraków
09.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
09.04.2017
10:00
AP 21 Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
09.04.2017
14:30

17. kolejka 13.04.2017

Cracovia Kraków
Górnik Libiąż
13.04.2017
10:00
MOSiR Bochnia
0:2
Krakus Nowa Huta
13.04.2017
12:00
Orzeł Myślenice
1:1
AS Progres Kraków
13.04.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
13.04.2017
16:00
Limanovia Limanowa
6:0
Dalin Myślenice
13.04.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Unia Tarnów
13.04.2017
12:30
Wisła Kraków
6:0
Karol Wadowice
13.04.2017
12:30

18. kolejka 22.04.2017

Karol Wadowice
1:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
11:00
Unia Tarnów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
0:3
Limanovia Limanowa
22.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
3:0
MOSiR Bochnia
22.04.2017
10:00
Dalin Myślenice
Cracovia Kraków
22.04.2017
10:00
Górnik Libiąż
0:12
Wisła Kraków
22.04.2017
10:00
AP 21 Kraków
3:1
Orzeł Myślenice
23.04.2017
14:30

19. kolejka 29.04.2017

Cracovia Kraków
Krakus Nowa Huta
29.04.2017
15:00
Limanovia Limanowa
4:1
AS Progres Kraków
29.04.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Wisła Kraków
29.04.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Karol Wadowice
29.04.2017
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Górnik Libiąż
30.04.2017
10:00
MOSiR Bochnia
3:6
AP 21 Kraków
24.05.2017
17:30
Orzeł Myślenice
2:0
Unia Tarnów
15.06.2017
17:00

20. kolejka 06.05.2017

Wisła Kraków
2:0
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2017
10:30
Karol Wadowice
1:1
Orzeł Myślenice
06.05.2017
16:00
AP 21 Kraków
4:1
Limanovia Limanowa
06.05.2017
14:30
Górnik Libiąż
2:2
Tarnovia Tarnów
06.05.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
5:1
Dalin Myślenice
07.05.2017
10:00
Unia Tarnów
2:1
MOSiR Bochnia
08.05.2017
16:30
AS Progres Kraków
Cracovia Kraków
09.05.2017
17:00

21. kolejka 13.05.2017

Krakus Nowa Huta
5:0
Górnik Libiąż
13.05.2017
10:00
Dalin Myślenice
1:6
AS Progres Kraków
13.05.2017
13:30
Orzeł Myślenice
1:11
Wisła Kraków
13.05.2017
11:00
MOSiR Bochnia
1:4
Karol Wadowice
14.05.2017
10:00
Cracovia Kraków
AP 21 Kraków
15.05.2017
16:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Tarnovia Tarnów
17.05.2017
17:00
Limanovia Limanowa
2:1
Unia Tarnów
01.06.2017
16:30

22. kolejka 20.05.2017

Wisła Kraków
15:0
MOSiR Bochnia
19.05.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Orzeł Myślenice
20.05.2017
13:30
Karol Wadowice
2:0
Limanovia Limanowa
20.05.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:1
Krakus Nowa Huta
20.05.2017
16:00
AP 21 Kraków
7:0
Dalin Myślenice
21.05.2017
14:30
Unia Tarnów
Cracovia Kraków
22.05.2017
16:30
Górnik Libiąż
1:3
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

23. kolejka 27.05.2017

Limanovia Limanowa
1:4
Wisła Kraków
05.04.2017
16:00
Cracovia Kraków
Karol Wadowice
27.05.2017
15:00
AS Progres Kraków
9:0
Górnik Libiąż
27.05.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
0:3
AP 21 Kraków
27.05.2017
10:00
Orzeł Myślenice
1:4
Sandecja Nowy Sącz
27.05.2017
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Unia Tarnów
28.05.2017
10:00
MOSiR Bochnia
0:3
Tarnovia Tarnów
30.05.2017
17:00

24. kolejka 03.06.2017

Tarnovia Tarnów
2:0
Limanovia Limanowa
03.06.2017
10:00
AP 21 Kraków
0:2
AS Progres Kraków
03.06.2017
14:30
Górnik Libiąż
0:5
Orzeł Myślenice
03.06.2017
10:00
Sandecja Nowy Sącz
7:0
MOSiR Bochnia
03.06.2017
11:00
Karol Wadowice
5:1
Dalin Myślenice
03.06.2017
17:00
Unia Tarnów
1:0
Krakus Nowa Huta
04.06.2017
10:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
15.06.2017
10:00

25. kolejka 10.06.2017

Cracovia Kraków
Tarnovia Tarnów
09.06.2017
17:00
Limanovia Limanowa
0:6
Sandecja Nowy Sącz
10.06.2017
10:00
MOSiR Bochnia
1:4
Orzeł Myślenice
10.06.2017
10:00
AS Progres Kraków
2:1
Unia Tarnów
10.06.2017
10:00
Górnik Libiąż
2:4
AP 21 Kraków
10.06.2017
14:30
Krakus Nowa Huta
2:3
Karol Wadowice
11.06.2017
10:00
Dalin Myślenice
0:4
Wisła Kraków
11.06.2017
10:00

26. kolejka 17.06.2017

Unia Tarnów
0:0
AP 21 Kraków
18.06.2017
11:00
Górnik Libiąż
5:2
MOSiR Bochnia
18.06.2017
11:00
Orzeł Myślenice
3:1
Limanovia Limanowa
18.06.2017
11:00
Karol Wadowice
1:8
AS Progres Kraków
18.06.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Dalin Myślenice
18.06.2017
11:00
Wisła Kraków
3:0 v.o.
Krakus Nowa Huta
18.06.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków
18.06.2017
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

18.06.2017
11:00
Unia Tarnów
0:0
AP 21 Kraków
18.06.2017
11:00
Górnik Libiąż
5:2
MOSiR Bochnia
18.06.2017
11:00
Orzeł Myślenice
3:1
Limanovia Limanowa
18.06.2017
11:00
Karol Wadowice
1:8
AS Progres Kraków
18.06.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Dalin Myślenice
18.06.2017
11:00
Wisła Kraków
3:0 v.o.
Krakus Nowa Huta
18.06.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków

26. kolejka 17.06.2017

18.06.2017
11:00
Unia Tarnów
0:0
AP 21 Kraków
18.06.2017
11:00
Górnik Libiąż
5:2
MOSiR Bochnia
18.06.2017
11:00
Orzeł Myślenice
3:1
Limanovia Limanowa
18.06.2017
11:00
Karol Wadowice
1:8
AS Progres Kraków
18.06.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Dalin Myślenice
18.06.2017
11:00
Wisła Kraków
3:0 v.o.
Krakus Nowa Huta
18.06.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.09.2017
17:00
Cracovia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.09.2017
18:30
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
25.09.2017
18:00
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.09.2017
17:00
Borek Kraków
:
Prądniczanka Kraków
25.09.2017
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2017
17:00
Dąbski
:
Tyniec Kraków
25.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Strzelcy
25.09.2017
17:00
Wanda Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.09.2017
17:00
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2017
17:00

Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
2:0
Lech Poznań
22.09.2017
20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Lechia Gdańsk
23.09.2017
15:30
Korona Kielce
2:1
Wisła Kraków
23.09.2017
20:30
Pogoń Szczecin
1:2
Górnik Zabrze
23.09.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
24.09.2017
18:00
Zagłębie Lubin
:
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2017
15:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
25.09.2017
18:00

I liga polska

GKS Katowice
2:2
Chrobry Głogów
22.09.2017
20:45
Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
1:0
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

II liga polska

Znicz Pruszków
0:3
Warta Poznań
22.09.2017
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
2:0
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:2
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
:
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
1:2
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty K.
3:0
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:2
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
5:0
MKS Trzebinia-Siersza
23.09.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
24.09.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
23.09.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
24.09.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00
GKS Drwinia
:
Olimpia Pisarzowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Przebój Wolbrom
23.09.2017
16:00
Sokół Kocmyrzów
:
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
24.09.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
4:1
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Naroże
:
Zagórzanka Zagórze
23.09.2017
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Libiąż
23.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
23.09.2017
16:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
23.09.2017
17:00
Olimpia B.
:
Radłovia Radłów
23.09.2017
17:00
Okocimski Brzesko
:
Naprzód Sobolów
23.09.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
23.09.2017
17:00
Rylovia Rylowa
:
Sokół Maszkienice
24.09.2017
17:00
Olimpia Kąty
:
Tarnavia
24.09.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
2:6
LUKS Skrzyszów
23.09.2017
16:00
Zorza Zaczarnie
:
Metal Tarnów
23.09.2017
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Olimpia Wojnicz
23.09.2017
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:1
LKS Nowa Jastrząbka
23.09.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
1:3
MLKS II Żabno
23.09.2017
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
KS US Śmigno
24.09.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
GLKS Gromnik
24.09.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Łukovia Łukowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
2:1
Płomień Limanowa
23.09.2017
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
24.09.2017
16:00
AKS Ujanowice
:
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2017
16:00
Huragan Waksmund
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
24.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2017
16:00
Pogoń Wronin
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2017
16:00
Ekler Baranówka
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.09.2017
16:30
Hutnik II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
23.09.2017
16:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2017
13:30
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
16:30
JKS Zelków
:
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
24.09.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
:
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków III)

Lotnik Kryspinów
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.09.2017
11:00
LKS Libertów
:
Nadwiślan Rusocice
23.09.2017
16:30
Iskra Krzęcin
:
Armatura Kraków
23.09.2017
16:00
Gajowianka Gaj
:
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Sokół Rybna
24.09.2017
11:00
Tramwaj Kraków
:
Tęcza Piekary
24.09.2017
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Wilga Instalbud Golkowice
24.09.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
4:0
Gościbia II Sułkowice
23.09.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
0:1
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
6:0
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
:
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Pogoń Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Jutrzenka Ostrężnica
2:5
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
23.09.2017
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
23.09.2017
16:30
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
24.09.2017
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Orzeł II Iwanowice
24.09.2017
13:00
Kapitol Racławice
:
Agricola Klimontów
24.09.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Spartak Wielkanoc
24.09.2017
16:00
Novi Narama
:
Zawisza Sulechów
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Niegoszowianka
23.09.2017
16:30
Tyniec Kraków
:
Orlęta Rudawa
23.09.2017
16:30
Orzeł II Bębło
:
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
:
Pychowianka Kraków
23.09.2017
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Iskra Czułów
24.09.2017
11:00
Wisła II Jeziorzany
:
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Cisy Harbutowice
24.09.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Staw Polanka
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
:
Błysk Zederman
24.09.2017
16:00
Przemsza II Klucze
:
Przebój II Wolbrom
24.09.2017
16:00
Spójnia II Osiek
:
Stare Bukowno
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Laskowianka Laski
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł K.
:
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
:
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
:
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
:
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Rybitwy Kraków
24.09.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
23.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
:
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
Tęcza II Piekary
:
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
MOSP Białystok
1:3
SMS Łódź
23.09.2017
11:00
Stomil
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
Znicz Pruszków
:
Jagiellonia
24.09.2017
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Unia Tarnów
23.09.2017
11:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.09.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:30
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
24.09.2017
10:30
AS Progres II
:
Profi Zielonki
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Korona Kielce
1:0
AP 21 Kraków
23.09.2017
12:00
Motor Lublin
:
Juventa
23.09.2017
13:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
14:00
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
24.09.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Karol Wadowice
23.09.2017
10:00
Unia Tarnów
0:2
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
2:9
Wisła Kraków
23.09.2017
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła II Kraków
23.09.2017
12:00
Dunajec Ostrowsko
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
10:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.09.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.09.2017
11:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
1:0
KSZO
23.09.2017
13:00
KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.09.2017
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
23.09.2017
17:00
Stal M.
:
SMS Jarosław
24.09.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
10:00
AP 21 Kraków
6:0
MOSiR Bochnia
23.09.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
:
Beskid Tokarnia
23.09.2017
14:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
3:1
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
0:3
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Unifreeze Górzno
:
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
5:0
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
24.09.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia Rzeszów
24.09.2017
15:00