facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Młodzików

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Górnik Libiąż
0:4
Bronowianka Kraków
20.08.2016
10:00
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Tarnovia Tarnów
20.08.2016
10:00
Wisła Kraków
5:1
Karol Wadowice
22.08.2016
15:00
AP 21 Kraków
2:0
Pcimianka Pcim
20.09.2016
17:00
Krakus Nowa Huta
1:0
AS Progres Kraków
20.09.2016
16:30
MUKS TAP Tarnów
2:1
AP Wisła Czarny Dunajec
11.11.2016
14:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Cracovia Kraków
12.11.2016
13:30
Unia Tarnów
3:0
Unia ZSS Tarnów
12.03.2017
12:00

2. kolejka 24.08.2016

AS Progres Kraków
8:0
Górnik Libiąż
24.08.2016
16:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:6
Krakus Nowa Huta
24.08.2016
17:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Pcimianka Pcim
24.08.2016
12:30
Unia Tarnów
1:3
Wisła Kraków
24.08.2016
17:00
Karol Wadowice
2:0
Sandecja Nowy Sącz
25.08.2016
17:30
AP 21 Kraków
4:0
MUKS TAP Tarnów
12.10.2016
17:30
Unia ZSS Tarnów
0:2
Cracovia Kraków
19.10.2016
15:30
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Bronowianka Kraków
19.11.2016
12:00

3. kolejka 27.08.2016

Sandecja Nowy Sącz
2:0
Unia Tarnów
27.08.2016
10:00
Górnik Libiąż
2:3
AP Wisła Czarny Dunajec
27.08.2016
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
AS Progres Kraków
27.08.2016
13:00
Pcimianka Pcim
2:0
Karol Wadowice
28.08.2016
11:00
Bronowianka Kraków
4:0
Cracovia Kraków
20.09.2016
17:00
MUKS TAP Tarnów
1:2
Tarnovia Tarnów
21.09.2016
16:00
Wisła Kraków
3:0
Unia ZSS Tarnów
12.10.2016
16:00
Krakus Nowa Huta
0:4
AP 21 Kraków
24.11.2016
17:30

4. kolejka 31.08.2016

Wisła Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
30.08.2016
18:00
Unia ZSS Tarnów
0:6
Bronowianka Kraków
31.08.2016
16:00
AP Wisła Czarny Dunajec
0:7
Dunajec Nowy Sącz
31.08.2016
17:00
AP 21 Kraków
11:0
Górnik Libiąż
31.08.2016
17:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Krakus Nowa Huta
31.08.2016
15:00
Karol Wadowice
4:2
MUKS TAP Tarnów
31.08.2016
17:30
Unia Tarnów
1:0
Pcimianka Pcim
31.08.2016
10:00
AS Progres Kraków
1:0
Cracovia Kraków
01.09.2016
14:00

5. kolejka 03.09.2016

Sandecja Nowy Sącz
1:0
Unia ZSS Tarnów
03.09.2016
10:00
Pcimianka Pcim
0:4
Wisła Kraków
03.09.2016
09:30
MUKS TAP Tarnów
1:4
Unia Tarnów
03.09.2016
10:00
Górnik Libiąż
0:4
Tarnovia Tarnów
03.09.2016
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
AP 21 Kraków
03.09.2016
13:30
Cracovia Kraków
2:1
AP Wisła Czarny Dunajec
03.09.2016
10:00
Krakus Nowa Huta
0:4
Karol Wadowice
04.09.2016
10:00
Bronowianka Kraków
0:0
AS Progres Kraków
04.09.2016
13:00

6. kolejka 10.09.2016

Wisła Kraków
7:0
MUKS TAP Tarnów
07.09.2016
18:00
Unia ZSS Tarnów
0:3
AS Progres Kraków
10.09.2016
14:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:6
Bronowianka Kraków
10.09.2016
16:00
AP 21 Kraków
6:0
Cracovia Kraków
10.09.2016
10:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Dunajec Nowy Sącz
10.09.2016
12:30
Karol Wadowice
4:1
Górnik Libiąż
10.09.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Pcimianka Pcim
10.09.2016
10:00
Unia Tarnów
1:1
Krakus Nowa Huta
11.09.2016
11:00

7. kolejka 14.09.2016

Dunajec Nowy Sącz
3:0
Karol Wadowice
13.09.2016
16:00
Cracovia Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
13.09.2016
18:30
Pcimianka Pcim
1:0
Unia ZSS Tarnów
14.09.2016
16:00
MUKS TAP Tarnów
1:1
Sandecja Nowy Sącz
14.09.2016
16:00
Krakus Nowa Huta
0:4
Wisła Kraków
14.09.2016
16:00
Górnik Libiąż
0:3
Unia Tarnów
14.09.2016
17:00
AS Progres Kraków
5:0
AP Wisła Czarny Dunajec
27.09.2016
17:30
AP 21 Kraków
2:2
Bronowianka Kraków
10.11.2016
17:00

8. kolejka 17.09.2016

Tarnovia Tarnów
1:5
Bronowianka Kraków
17.09.2016
09:30
Karol Wadowice
3:3
Cracovia Kraków
17.09.2016
11:00
Unia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
17.09.2016
11:00
Wisła Kraków
11:0
Górnik Libiąż
17.09.2016
13:30
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Krakus Nowa Huta
17.09.2016
10:00
Pcimianka Pcim
1:0
MUKS TAP Tarnów
17.09.2016
10:00
Unia ZSS Tarnów
2:1
AP Wisła Czarny Dunajec
18.09.2016
11:00
AP 21 Kraków
3:0
AS Progres Kraków
18.09.2016
13:00

9. kolejka 24.09.2016

MUKS TAP Tarnów
0:1
Unia ZSS Tarnów
24.09.2016
09:15
Górnik Libiąż
0:6
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2016
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:3
Wisła Kraków
24.09.2016
11:00
Cracovia Kraków
1:2
Unia Tarnów
24.09.2016
13:30
Bronowianka Kraków
2:1
Karol Wadowice
24.09.2016
10:00
AS Progres Kraków
2:0
Tarnovia Tarnów
24.09.2016
09:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
AP 21 Kraków
24.09.2016
16:00
Krakus Nowa Huta
1:2
Pcimianka Pcim
25.09.2016
10:00

10. kolejka 01.10.2016

MUKS TAP Tarnów
0:3
Krakus Nowa Huta
28.09.2016
17:00
Karol Wadowice
0:6
AS Progres Kraków
01.10.2016
11:00
Wisła Kraków
5:1
Cracovia Kraków
01.10.2016
12:30
Pcimianka Pcim
7:1
Górnik Libiąż
01.10.2016
10:00
Unia ZSS Tarnów
1:4
AP 21 Kraków
02.10.2016
11:00
Tarnovia Tarnów
5:0
AP Wisła Czarny Dunajec
02.10.2016
14:00
Unia Tarnów
0:1
Bronowianka Kraków
02.10.2016
09:15
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Dunajec Nowy Sącz
02.10.2016
10:00

11. kolejka 08.10.2016

Krakus Nowa Huta
3:0
Unia ZSS Tarnów
07.10.2016
14:30
Górnik Libiąż
2:2
MUKS TAP Tarnów
08.10.2016
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
Pcimianka Pcim
08.10.2016
13:30
Bronowianka Kraków
0:0
Wisła Kraków
08.10.2016
10:00
AS Progres Kraków
1:1
Unia Tarnów
08.10.2016
09:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:2
Karol Wadowice
08.10.2016
14:00
Tarnovia Tarnów
0:2
AP 21 Kraków
08.10.2016
12:00
Cracovia Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
09.10.2016
13:30

12. kolejka 15.10.2016

Karol Wadowice
1:4
AP 21 Kraków
15.10.2016
11:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:0
Unia Tarnów
15.10.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Bronowianka Kraków
15.10.2016
10:00
Pcimianka Pcim
2:1
Cracovia Kraków
15.10.2016
10:00
MUKS TAP Tarnów
1:1
Dunajec Nowy Sącz
15.10.2016
14:00
Unia ZSS Tarnów
1:1
Tarnovia Tarnów
16.10.2016
11:00
Krakus Nowa Huta
4:2
Górnik Libiąż
16.10.2016
10:00
Wisła Kraków
5:2
AS Progres Kraków
20.10.2016
14:30

13. kolejka 22.10.2016

Górnik Libiąż
0:1
Unia ZSS Tarnów
22.10.2016
10:30
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Krakus Nowa Huta
22.10.2016
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Pcimianka Pcim
22.10.2016
15:00
AP 21 Kraków
0:0
Unia Tarnów
22.10.2016
13:00
Cracovia Kraków
5:0
MUKS TAP Tarnów
23.10.2016
12:45
AP Wisła Czarny Dunajec
0:2
Wisła Kraków
23.10.2016
14:00
Tarnovia Tarnów
1:2
Karol Wadowice
23.10.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
0:0
AS Progres Kraków
11.11.2016
13:00

14. kolejka 29.10.2016

Unia Tarnów
1:0
Tarnovia Tarnów
29.10.2016
11:00
Wisła Kraków
0:0
AP 21 Kraków
29.10.2016
12:30
Sandecja Nowy Sącz
3:1
AP Wisła Czarny Dunajec
29.10.2016
10:00
Pcimianka Pcim
0:1
AS Progres Kraków
29.10.2016
10:00
MUKS TAP Tarnów
0:2
Bronowianka Kraków
29.10.2016
14:00
Krakus Nowa Huta
2:1
Cracovia Kraków
29.10.2016
14:00
Górnik Libiąż
0:3
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2016
10:00
Unia ZSS Tarnów
4:1
Karol Wadowice
09.11.2016
14:00

15. kolejka 05.11.2016

Dunajec Nowy Sącz
3:0
Unia ZSS Tarnów
03.11.2016
15:00
AS Progres Kraków
2:0
MUKS TAP Tarnów
05.11.2016
09:00
AP Wisła Czarny Dunajec
3:1
Pcimianka Pcim
05.11.2016
14:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Wisła Kraków
05.11.2016
10:00
Karol Wadowice
2:0
Unia Tarnów
05.11.2016
12:00
Cracovia Kraków
7:0
Górnik Libiąż
06.11.2016
13:00
AP 21 Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
06.11.2016
13:00
Bronowianka Kraków
6:1
Krakus Nowa Huta
15.11.2016
17:30

16. kolejka 18.03.2017

Unia ZSS Tarnów
0:3
Unia Tarnów
18.03.2017
15:00
Pcimianka Pcim
0:3
AP 21 Kraków
18.03.2017
15:00
AP Wisła Czarny Dunajec
3:0
MUKS TAP Tarnów
18.03.2017
10:00
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
18.03.2017
 
AS Progres Kraków
5:1
Krakus Nowa Huta
19.03.2017
09:00
Karol Wadowice
2:6
Wisła Kraków
25.04.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Sandecja Nowy Sącz
25.04.2017
16:30
Cracovia Kraków
0:3
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2017
18:30

17. kolejka 25.03.2017

AS Progres Kraków
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
Pcimianka Pcim
1:0
Tarnovia Tarnów
25.03.2017
16:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Karol Wadowice
25.03.2017
10:00
Wisła Kraków
3:1
Unia Tarnów
25.03.2017
09:00
Cracovia Kraków
0:0
Unia ZSS Tarnów
18.04.2017
11:00
Krakus Nowa Huta
0:2
AP Wisła Czarny Dunajec
25.04.2017
17:00
MUKS TAP Tarnów
0:4
AP 21 Kraków
10.05.2017
18:00
Bronowianka Kraków
0:1
Dunajec Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

18. kolejka 01.04.2017

AP Wisła Czarny Dunajec
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
Unia ZSS Tarnów
1:1
Wisła Kraków
29.03.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
0:2
MUKS TAP Tarnów
31.03.2017
16:30
Karol Wadowice
0:2
Pcimianka Pcim
01.04.2017
11:00
Cracovia Kraków
1:3
Bronowianka Kraków
01.04.2017
10:00
Unia Tarnów
0:0
Sandecja Nowy Sącz
02.04.2017
14:00
AP 21 Kraków
2:0
Krakus Nowa Huta
02.04.2017
16:00
AS Progres Kraków
0:1
Dunajec Nowy Sącz
02.04.2017
11:00

19. kolejka 08.04.2017

AP 21 Kraków
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
Bronowianka Kraków
1:0
Unia ZSS Tarnów
08.04.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
8:3
AP Wisła Czarny Dunajec
08.04.2017
15:00
Krakus Nowa Huta
1:3
Tarnovia Tarnów
08.04.2017
13:00
MUKS TAP Tarnów
3:1
Karol Wadowice
08.04.2017
10:00
Pcimianka Pcim
0:0
Unia Tarnów
08.04.2017
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:6
Wisła Kraków
08.04.2017
10:00
Cracovia Kraków
1:0
AS Progres Kraków
09.04.2017
10:00

20. kolejka 13.04.2017

Tarnovia Tarnów
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
Wisła Kraków
6:0
Pcimianka Pcim
12.04.2017
18:00
Unia ZSS Tarnów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
13.04.2017
13:00
Karol Wadowice
2:1
Krakus Nowa Huta
13.04.2017
11:00
AP 21 Kraków
1:2
Dunajec Nowy Sącz
13.04.2017
13:30
AP Wisła Czarny Dunajec
3:1
Cracovia Kraków
13.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
1:3
Bronowianka Kraków
13.04.2017
14:00
Unia Tarnów
3:2
MUKS TAP Tarnów
17.05.2017
18:30

21. kolejka 22.04.2017

Karol Wadowice
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Tarnovia Tarnów
22.04.2017
14:00
Krakus Nowa Huta
0:2
Unia Tarnów
22.04.2017
13:00
MUKS TAP Tarnów
0:5
Wisła Kraków
22.04.2017
10:00
AS Progres Kraków
1:0
Unia ZSS Tarnów
23.04.2017
11:00
Cracovia Kraków
0:2
AP 21 Kraków
23.04.2017
10:00
Pcimianka Pcim
1:2
Sandecja Nowy Sącz
23.04.2017
10:00
Bronowianka Kraków
5:1
AP Wisła Czarny Dunajec
13.06.2017
18:00

22. kolejka 29.04.2017

Unia Tarnów
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
17.04.2017
00:00
Sandecja Nowy Sącz
4:2
MUKS TAP Tarnów
29.04.2017
10:00
Wisła Kraków
6:1
Krakus Nowa Huta
29.04.2017
09:30
Tarnovia Tarnów
0:0
Cracovia Kraków
29.04.2017
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:2
AS Progres Kraków
29.04.2017
10:00
Unia ZSS Tarnów
1:3
Pcimianka Pcim
30.05.2017
18:00
Bronowianka Kraków
1:0
AP 21 Kraków
06.06.2017
18:00
Karol Wadowice
3:2
Dunajec Nowy Sącz
13.06.2017
18:30

23. kolejka 03.05.2017

Wisła Kraków
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
MUKS TAP Tarnów
1:1
Pcimianka Pcim
01.05.2017
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
3:1
Unia ZSS Tarnów
03.05.2017
10:00
AS Progres Kraków
0:3
AP 21 Kraków
03.05.2017
11:00
Bronowianka Kraków
3:0
Tarnovia Tarnów
03.05.2017
10:00
Cracovia Kraków
3:0
Karol Wadowice
03.05.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
Unia Tarnów
03.05.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
1:1
Sandecja Nowy Sącz
03.05.2017
10:00

24. kolejka 06.05.2017

Unia ZSS Tarnów
1:1
MUKS TAP Tarnów
06.05.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
06.05.2017
00:00
Karol Wadowice
0:2
Bronowianka Kraków
06.05.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
2:0
AS Progres Kraków
06.05.2017
12:30
Pcimianka Pcim
0:3
Krakus Nowa Huta
07.05.2017
10:00
Unia Tarnów
0:2
Cracovia Kraków
07.05.2017
11:00
AP 21 Kraków
1:0
AP Wisła Czarny Dunajec
07.05.2017
12:00
Wisła Kraków
1:2
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2017
18:00

25. kolejka 13.05.2017

Pcimianka Pcim
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
AP Wisła Czarny Dunajec
2:0
Tarnovia Tarnów
13.05.2017
10:00
Bronowianka Kraków
1:1
Unia Tarnów
13.05.2017
10:00
Cracovia Kraków
0:4
Wisła Kraków
13.05.2017
16:45
Dunajec Nowy Sącz
4:1
Sandecja Nowy Sącz
13.05.2017
20:15
AP 21 Kraków
6:0
Unia ZSS Tarnów
14.05.2017
14:30
AS Progres Kraków
2:1
Karol Wadowice
14.05.2017
13:00
Krakus Nowa Huta
0:3
MUKS TAP Tarnów
15.05.2017
18:00

26. kolejka 20.05.2017

MUKS TAP Tarnów
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
Pcimianka Pcim
1:3
Dunajec Nowy Sącz
19.05.2017
17:30
Unia ZSS Tarnów
1:0
Krakus Nowa Huta
20.05.2017
11:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Cracovia Kraków
20.05.2017
10:00
Wisła Kraków
3:1
Bronowianka Kraków
20.05.2017
12:30
Karol Wadowice
4:2
AP Wisła Czarny Dunajec
20.05.2017
15:00
Unia Tarnów
0:0
AS Progres Kraków
21.05.2017
11:00
AP 21 Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
21.05.2017
14:30

27. kolejka 27.05.2017

Krakus Nowa Huta
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
AS Progres Kraków
3:1
Wisła Kraków
26.05.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Unia ZSS Tarnów
27.05.2017
12:30
AP 21 Kraków
3:1
Karol Wadowice
27.05.2017
14:30
Bronowianka Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
27.05.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:2
MUKS TAP Tarnów
27.05.2017
15:00
Unia Tarnów
AP Wisła Czarny Dunajec
28.05.2017
11:00
Cracovia Kraków
0:3
Pcimianka Pcim
28.05.2017
10:00

28. kolejka 03.06.2017

Unia ZSS Tarnów
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
27.05.2017
00:00
AS Progres Kraków
4:0
Sandecja Nowy Sącz
02.06.2017
17:30
Krakus Nowa Huta
0:2
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2017
13:00
MUKS TAP Tarnów
2:0
Cracovia Kraków
03.06.2017
10:00
Pcimianka Pcim
0:0
Bronowianka Kraków
03.06.2017
17:30
Wisła Kraków
3:3
AP Wisła Czarny Dunajec
03.06.2017
12:30
Karol Wadowice
1:2
Tarnovia Tarnów
03.06.2017
15:00
Unia Tarnów
0:2
AP 21 Kraków
04.06.2017
12:30

29. kolejka 10.06.2017

AP 21 Kraków
2:0
Wisła Kraków
31.05.2017
16:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
03.06.2017
00:00
Karol Wadowice
8:1
Unia ZSS Tarnów
10.06.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Unia Tarnów
10.06.2017
13:30
AP Wisła Czarny Dunajec
1:0
Sandecja Nowy Sącz
10.06.2017
10:00
Bronowianka Kraków
2:0
MUKS TAP Tarnów
10.06.2017
10:00
Cracovia Kraków
1:2
Krakus Nowa Huta
10.06.2017
12:45
AS Progres Kraków
7:0
Pcimianka Pcim
11.06.2017
11:00

30. kolejka 17.06.2017

Cracovia Kraków
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
 
 
Wisła Kraków
5:0
Tarnovia Tarnów
13.06.2017
16:00
MUKS TAP Tarnów
1:3
AS Progres Kraków
14.06.2017
18:00
Unia ZSS Tarnów
0:2
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
0:2
AP 21 Kraków
16.06.2017
18:00
Krakus Nowa Huta
0:2
Bronowianka Kraków
17.06.2017
11:00
Pcimianka Pcim
0:1
AP Wisła Czarny Dunajec
17.06.2017
11:00
Unia Tarnów
2:1
Karol Wadowice
17.06.2017
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 17.06.2017

 
 
Cracovia Kraków
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
13.06.2017
16:00
Wisła Kraków
5:0
Tarnovia Tarnów
14.06.2017
18:00
MUKS TAP Tarnów
1:3
AS Progres Kraków
16.06.2017
10:30
Unia ZSS Tarnów
0:2
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
0:2
AP 21 Kraków
17.06.2017
11:00
Krakus Nowa Huta
0:2
Bronowianka Kraków
17.06.2017
11:00
Pcimianka Pcim
0:1
AP Wisła Czarny Dunajec
17.06.2017
11:00
Unia Tarnów
2:1
Karol Wadowice

30. kolejka 17.06.2017

 
 
Cracovia Kraków
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
13.06.2017
16:00
Wisła Kraków
5:0
Tarnovia Tarnów
14.06.2017
18:00
MUKS TAP Tarnów
1:3
AS Progres Kraków
16.06.2017
10:30
Unia ZSS Tarnów
0:2
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
0:2
AP 21 Kraków
17.06.2017
11:00
Krakus Nowa Huta
0:2
Bronowianka Kraków
17.06.2017
11:00
Pcimianka Pcim
0:1
AP Wisła Czarny Dunajec
17.06.2017
11:00
Unia Tarnów
2:1
Karol Wadowice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
24.11.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
24.11.2017
20:30
Arka Gdynia
:
Sandecja Nowy Sącz
25.11.2017
18:00
Korona Kielce
:
Legia Warszawa
25.11.2017
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
25.11.2017
15:30
Lech Poznań
:
Wisła Płock
26.11.2017
15:30
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
26.11.2017
18:00

I liga polska

Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Łęczna
24.11.2017
20:45
Stomil Olsztyn
:
Chojniczanka Chojnice
24.11.2017
18:00
Odra Opole
:
Pogoń Siedlce
25.11.2017
13:00
Stal Mielec
:
GKS Tychy
25.11.2017
17:45
Bytovia Bytów
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.11.2017
18:00
GKS Katowice
:
Miedź Legnica
25.11.2017
16:00
Chrobry Głogów
:
Ruch Chorzów
26.11.2017
15:00
Wigry Suwałki
:
Olimpia Grudziądz
26.11.2017
16:00
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
26.11.2017
13:00

II liga polska

Wisła Puławy
:
Rozwój Katowice
25.11.2017
15:00
GKS Jastrzębie
:
Gryf Wejherowo
25.11.2017
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
25.11.2017
13:00
Warta Poznań
:
Legionovia Legionowo
25.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
:
GKS Bełchatów
25.11.2017
13:00
Radomiak Radom
:
Siarka Tarnobrzeg
26.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
:
ROW Rybnik
26.11.2017
13:00
Gwardia Koszalin
:
ŁKS Łódź
26.11.2017
13:00
Znicz Pruszków
:
MKS Kluczbork
26.11.2017
12:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

KS Tymbark
:
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
26.11.2017
13:00
LKS Mogilany
:
Wolni Kłaj
26.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Jastrzębiec Książ Wielki
26.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
:
Juvenia Prandocin
26.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Bratniak Kraków
:
Liszczanka Liszki
25.11.2017
11:00
Dragon Szczyglice
:
Krakus Swoszowice
25.11.2017
13:30

Klasa A (Kraków III)

Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Zryw Szarów
23.11.2017
20:00
Wiarusy Igołomia
:
Wilga Instalbud Golkowice
26.11.2017
13:00
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.11.2017
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Sokół Chorągwica
26.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
25.11.2017
12:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
25.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
26.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
25.11.2017
14:00
Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.11.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
26.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
:
Contra II
26.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.11.2017
15:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
25.11.2017
10:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00
Beskid Tokarnia
:
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.11.2017
13:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
:
Czwórka Radom
26.11.2017
11:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
18:00
Clearex Chorzów
:
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
:
FC Toruń
26.11.2017
18:00
Piast Gliwice
:
Red Dragons Pniewy
26.11.2017
18:30

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
5:0
Świat Przyjaciół Szarów
24.11.2017
 
walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu

Futsal Ekstraliga Kobiet

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
:
ISD-AJD Częstochowa
26.11.2017
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
26.11.2017
17:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Prądniczanka Kraków
:
AZS UP Kraków
25.11.2017
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
25.11.2017
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50
Hutnik Kraków
:
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
:
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
:
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Prokocim Kraków
:
Wisła Kraków
25.11.2017
11:20
Hutnik Kraków
:
Krakus
25.11.2017
12:10
Jadwiga Kraków
:
AP 21 Kraków
25.11.2017
13:00
Borek Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Puszcza
:
Garbarnia Kraków
26.11.2017
08:00
AS Progres Kraków
:
Bronowianka Kraków
26.11.2017
08:50
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
26.11.2017
09:40
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
26.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
26.11.2017
11:20
AS Progres Kraków
:
Pcimianka
26.11.2017
12:10
Bronowianka
:
AP 21 Kraków
26.11.2017
13:00
Wisła Kraków
:
Piast S.
26.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
:
Dąbski
24.11.2017
21:00