facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Drużyna Błękitni Czułówek rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Start Kamień.
Drużyna Piast Skawina rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Skawinka Skawina.
Drużyna Płomień Kostrze rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku w Kryspinowie
Drużyna Pychowianka Kraków rozgrywa swoje mecze gospodarskie na boisku klubu Tramwaj Kraków
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Sokół Rybna
3:0
Piast Skawina
20.08.2016
17:00
Rzozovia Rzozów
3:2
Błękitni Czułówek
20.08.2016
17:30
Armatura Kraków
4:3
Borkowianka Borek Sz.
20.08.2016
17:30
Piast II Wołowice
0:4
Radziszowianka II
21.08.2016
17:00
Pozowianka Pozowice
3:0
Orzeł 2012 Sidzina
21.08.2016
16:30
Pychowianka Kraków
1:0
Płomień Kostrze
21.08.2016
17:00
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Orzeł 2012 Sidzina
3:1
Pychowianka Kraków
27.08.2016
17:00
Piast Skawina
2:3
Płomień Kostrze
28.08.2016
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:4
Pozowianka Pozowice
28.08.2016
17:30
Trzebol Wielkie Drogi
0:5
Armatura Kraków
28.08.2016
14:30
Radziszowianka II
5:0
Rzozovia Rzozów
28.08.2016
17:00
Sokół Rybna
4:0
Piast II Wołowice
28.08.2016
15:30
Błękitni Czułówek pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Rzozovia Rzozów
0:3
Sokół Rybna
03.09.2016
17:00
Armatura Kraków
3:1
Błękitni Czułówek
03.09.2016
11:00
Pychowianka Kraków
3:0 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
03.09.2016
17:00
Płomień Kostrze
5:2
Orzeł 2012 Sidzina
03.09.2016
17:00
Piast II Wołowice
2:1
Piast Skawina
04.09.2016
16:00
Pozowianka Pozowice
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
04.09.2016
16:00
Radziszowianka II pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Piast II Wołowice
3:0 v.o.
Rzozovia Rzozów
10.09.2016
16:00
Piast Skawina
5:1
Orzeł 2012 Sidzina
11.09.2016
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:2
Płomień Kostrze
11.09.2016
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:5
Pychowianka Kraków
11.09.2016
16:00
Błękitni Czułówek
1:4
Pozowianka Pozowice
11.09.2016
16:00
Radziszowianka II
1:1
Armatura Kraków
11.09.2016
17:00
Sokół Rybna pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

Rzozovia Rzozów
0:2
Piast Skawina
17.09.2016
16:00
Pozowianka Pozowice
2:3
Radziszowianka II
17.09.2016
16:00
Pychowianka Kraków
2:0
Błękitni Czułówek
17.09.2016
16:30
Płomień Kostrze
4:2
Trzebol Wielkie Drogi
17.09.2016
16:30
Orzeł 2012 Sidzina
1:2
Borkowianka Borek Sz.
17.09.2016
16:30
Armatura Kraków
4:1
Sokół Rybna
18.09.2016
11:00
Piast II Wołowice pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Trzebol Wielkie Drogi
0:1
Orzeł 2012 Sidzina
24.09.2016
16:30
Sokół Rybna
1:1
Pozowianka Pozowice
24.09.2016
16:30
Piast II Wołowice
2:7
Armatura Kraków
24.09.2016
16:00
Piast Skawina
6:0
Borkowianka Borek Sz.
25.09.2016
16:30
Błękitni Czułówek
3:3
Płomień Kostrze
25.09.2016
16:00
Radziszowianka II
5:0
Pychowianka Kraków
25.09.2016
16:00
Rzozovia Rzozów pauzuje.

7. kolejka 01.10.2016

Płomień Kostrze
2:2
Radziszowianka II
01.10.2016
16:00
Armatura Kraków
5:0
Rzozovia Rzozów
02.10.2016
16:00
Pozowianka Pozowice
3:0 v.o.
Piast II Wołowice
02.10.2016
16:00
Pychowianka Kraków
2:0
Sokół Rybna
02.10.2016
16:00
Orzeł 2012 Sidzina
2:1
Błękitni Czułówek
02.10.2016
11:00
Borkowianka Borek Sz.
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
02.10.2016
16:00
Piast Skawina pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Sokół Rybna
12:1
Płomień Kostrze
08.10.2016
16:00
Piast II Wołowice
2:8
Pychowianka Kraków
08.10.2016
16:00
Rzozovia Rzozów
4:3
Pozowianka Pozowice
08.10.2016
16:00
Piast Skawina
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
09.10.2016
16:00
Błękitni Czułówek
4:2
Borkowianka Borek Sz.
09.10.2016
16:00
Radziszowianka II
3:2
Orzeł 2012 Sidzina
09.10.2016
16:00
Armatura Kraków pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Armatura Kraków
1:2
Piast Skawina
15.10.2016
09:00
Płomień Kostrze
4:1
Piast II Wołowice
15.10.2016
15:30
Orzeł 2012 Sidzina
2:3
Sokół Rybna
15.10.2016
15:30
Pychowianka Kraków
5:1
Rzozovia Rzozów
16.10.2016
15:30
Borkowianka Borek Sz.
1:2
Radziszowianka II
16.10.2016
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
2:2
Błękitni Czułówek
16.10.2016
11:00
Pozowianka Pozowice pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

Sokół Rybna
11:2
Borkowianka Borek Sz.
22.10.2016
15:30
Piast II Wołowice
3:4
Orzeł 2012 Sidzina
22.10.2016
15:00
Radziszowianka II
1:2
Trzebol Wielkie Drogi
23.10.2016
15:00
Pozowianka Pozowice
1:1
Armatura Kraków
23.10.2016
14:30
Rzozovia Rzozów
0:2
Płomień Kostrze
19.11.2016
13:00
odwołany
Piast Skawina
2:2
Błękitni Czułówek
20.11.2016
11:00
Pychowianka Kraków pauzuje.

11. kolejka 29.10.2016

Orzeł 2012 Sidzina
2:0
Rzozovia Rzozów
29.10.2016
15:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Piast Skawina
30.10.2016
14:00
Pychowianka Kraków
0:0
Armatura Kraków
30.10.2016
14:00
Borkowianka Borek Sz.
7:1
Piast II Wołowice
30.10.2016
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:3
Sokół Rybna
30.10.2016
14:00
Błękitni Czułówek
1:2
Radziszowianka II
30.10.2016
14:00
Płomień Kostrze pauzuje.

12. kolejka 05.11.2016

Sokół Rybna
5:1
Błękitni Czułówek
05.11.2016
14:00
Rzozovia Rzozów
1:6
Borkowianka Borek Sz.
05.11.2016
14:00
Piast Skawina
3:1
Radziszowianka II
06.11.2016
14:00
Piast II Wołowice
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
06.11.2016
13:00
Płomień Kostrze
0:4
Armatura Kraków
06.11.2016
13:00
Pozowianka Pozowice
3:0
Pychowianka Kraków
06.11.2016
14:00
Orzeł 2012 Sidzina pauzuje.

13. kolejka 12.11.2016

Płomień Kostrze
2:2
Pozowianka Pozowice
12.11.2016
14:00
Orzeł 2012 Sidzina
1:3
Armatura Kraków
12.11.2016
13:00
Radziszowianka II
0:1
Sokół Rybna
12.11.2016
14:00
Pychowianka Kraków
0:2
Piast Skawina
13.11.2016
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:4
Rzozovia Rzozów
13.11.2016
13:00
Błękitni Czułówek
2:7
Piast II Wołowice
13.11.2016
14:00
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

14. kolejka 25.03.2017

Borkowianka Borek Sz.
2:2
Armatura Kraków
25.03.2017
11:00
Orzeł 2012 Sidzina
1:4
Pozowianka Pozowice
25.03.2017
16:00
Płomień Kostrze
1:4
Pychowianka Kraków
25.03.2017
16:00
Piast Skawina
0:5
Sokół Rybna
26.03.2017
16:00
Radziszowianka II
4:0
Piast II Wołowice
26.03.2017
11:00
Błękitni Czułówek
0:5
Rzozovia Rzozów
26.03.2017
16:00
walkower 0:5
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

15. kolejka 01.04.2017

Płomień Kostrze
2:1
Piast Skawina
01.04.2017
17:00
Armatura Kraków
3:1
Trzebol Wielkie Drogi
01.04.2017
17:00
Piast II Wołowice
2:5
Sokół Rybna
01.04.2017
16:00
Pychowianka Kraków
4:1
Orzeł 2012 Sidzina
02.04.2017
17:00
Pozowianka Pozowice
1:3
Borkowianka Borek Sz.
02.04.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
2:4
Radziszowianka II
02.04.2017
16:00
Błękitni Czułówek pauzuje.

16. kolejka 08.04.2017

Sokół Rybna
3:2
Rzozovia Rzozów
08.04.2017
17:00
Orzeł 2012 Sidzina
4:2
Płomień Kostrze
08.04.2017
17:00
Piast Skawina
3:1
Piast II Wołowice
09.04.2017
14:00
Błękitni Czułówek
1:7
Armatura Kraków
09.04.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:3
Pozowianka Pozowice
09.04.2017
16:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Pychowianka Kraków
09.04.2017
17:00
Radziszowianka II pauzuje.

17. kolejka 15.04.2017

Orzeł 2012 Sidzina
0:2
Piast Skawina
15.04.2017
11:00
Płomień Kostrze
0:2
Borkowianka Borek Sz.
15.04.2017
17:00
Pychowianka Kraków
0:1
Trzebol Wielkie Drogi
15.04.2017
13:00
Pozowianka Pozowice
3:2
Błękitni Czułówek
15.04.2017
14:00
Armatura Kraków
1:0
Radziszowianka II
15.04.2017
11:00
Rzozovia Rzozów
3:2
Piast II Wołowice
15.04.2017
16:00
Sokół Rybna pauzuje.

18. kolejka 23.04.2017

Piast Skawina
0:1
Rzozovia Rzozów
23.04.2017
16:00
Sokół Rybna
4:2
Armatura Kraków
23.04.2017
13:00
Błękitni Czułówek
1:2
Pychowianka Kraków
23.04.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
2:1
Płomień Kostrze
23.04.2017
17:30
Borkowianka Borek Sz.
3:2
Orzeł 2012 Sidzina
23.04.2017
17:00
Radziszowianka II
0:1
Pozowianka Pozowice
23.04.2017
17:00
Piast II Wołowice pauzują.

19. kolejka 29.04.2017

Orzeł 2012 Sidzina
1:3
Trzebol Wielkie Drogi
29.04.2017
17:30
Płomień Kostrze
2:4
Błękitni Czułówek
29.04.2017
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:1
Piast Skawina
30.04.2017
17:00
Pozowianka Pozowice
1:0
Sokół Rybna
30.04.2017
17:00
Pychowianka Kraków
1:1
Radziszowianka II
14.06.2017
18:30
Armatura Kraków
9:0
Piast II Wołowice
14.06.2017
18:00
Rzozovia Rzozów pauzuje.

20. kolejka 06.05.2017

Rzozovia Rzozów
3:4
Armatura Kraków
06.05.2017
16:00
Piast II Wołowice
0:5
Pozowianka Pozowice
06.05.2017
17:00
Sokół Rybna
2:1
Pychowianka Kraków
06.05.2017
17:00
Radziszowianka II
5:0
Płomień Kostrze
07.05.2017
17:00
Błękitni Czułówek
3:1
Orzeł 2012 Sidzina
07.05.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:0
Borkowianka Borek Sz.
07.05.2017
17:00
Piast Skawina pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

Orzeł 2012 Sidzina
2:2
Radziszowianka II
13.05.2017
18:00
Płomień Kostrze
1:0
Sokół Rybna
13.05.2017
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:0
Piast Skawina
14.05.2017
14:30
Borkowianka Borek Sz.
1:0
Błękitni Czułówek
14.05.2017
17:30
Pychowianka Kraków
6:3
Piast II Wołowice
14.05.2017
18:00
Pozowianka Pozowice
0:0
Rzozovia Rzozów
14.05.2017
17:00
Armatura Kraków pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Sokół Rybna
2:0
Orzeł 2012 Sidzina
20.05.2017
18:00
Piast Skawina
0:2
Armatura Kraków
21.05.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
1:0
Pychowianka Kraków
21.05.2017
17:00
Piast II Wołowice
0:4
Płomień Kostrze
21.05.2017
17:00
Radziszowianka II
0:5
Borkowianka Borek Sz.
21.05.2017
17:30
Błękitni Czułówek
2:9
Trzebol Wielkie Drogi
15.06.2017
16:00
Pozowianka Pozowice pauzuje.

23. kolejka 27.05.2017

Orzeł 2012 Sidzina
3:1
Piast II Wołowice
27.05.2017
18:00
Płomień Kostrze
3:3
Rzozovia Rzozów
27.05.2017
17:00
Armatura Kraków
0:2
Pozowianka Pozowice
27.05.2017
14:00
Błękitni Czułówek
0:4
Piast Skawina
28.05.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0 v.o.
Radziszowianka II
28.05.2017
17:00
Borkowianka Borek Sz.
0:4
Sokół Rybna
28.05.2017
17:30
Pychowianka Kraków pauzują.

24. kolejka 03.06.2017

Armatura Kraków
3:2
Pychowianka Kraków
03.06.2017
18:00
Piast II Wołowice
1:3
Borkowianka Borek Sz.
03.06.2017
17:00
Sokół Rybna
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
03.06.2017
18:00
Piast Skawina
2:0
Pozowianka Pozowice
04.06.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
5:1
Orzeł 2012 Sidzina
04.06.2017
17:00
Radziszowianka II
2:2
Błękitni Czułówek
04.06.2017
15:00
Płomień Kostrze pauzuje.

25. kolejka 10.06.2017

Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Piast II Wołowice
10.06.2017
18:00
Borkowianka Borek Sz.
3:0
Rzozovia Rzozów
10.06.2017
16:30
Armatura Kraków
4:2
Płomień Kostrze
10.06.2017
18:00
Radziszowianka II
2:4
Piast Skawina
11.06.2017
18:00
Błękitni Czułówek
1:2
Sokół Rybna
11.06.2017
16:00
Pychowianka Kraków
0:1
Pozowianka Pozowice
11.06.2017
18:00
Orzeł 2012 Sidzina pauzują.

26. kolejka 17.06.2017

Pozowianka Pozowice
7:1
Płomień Kostrze
17.06.2017
17:00
Armatura Kraków
7:2
Orzeł 2012 Sidzina
17.06.2017
11:00
Sokół Rybna
3:0 v.o.
Radziszowianka II
17.06.2017
18:00
Piast Skawina
4:1
Pychowianka Kraków
18.06.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
18.06.2017
17:00
Piast II Wołowice
4:2
Błękitni Czułówek
18.06.2017
17:00
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Pozowianka Pozowice
7:1
Płomień Kostrze
17.06.2017
11:00
Armatura Kraków
7:2
Orzeł 2012 Sidzina
17.06.2017
18:00
Sokół Rybna
3:0 v.o.
Radziszowianka II
18.06.2017
17:00
Piast Skawina
4:1
Pychowianka Kraków
18.06.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
18.06.2017
17:00
Piast II Wołowice
4:2
Błękitni Czułówek
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
Pozowianka Pozowice
7:1
Płomień Kostrze
17.06.2017
11:00
Armatura Kraków
7:2
Orzeł 2012 Sidzina
17.06.2017
18:00
Sokół Rybna
3:0 v.o.
Radziszowianka II
18.06.2017
17:00
Piast Skawina
4:1
Pychowianka Kraków
18.06.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
18.06.2017
17:00
Piast II Wołowice
4:2
Błękitni Czułówek
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
15.10.2017
18:00
Zagłębie Lubin
3:2
Górnik Zabrze
15.10.2017
15:30
Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00
Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

III liga (gr. IV)

Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
15.10.2017
15:00
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
15.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia II Kraków
7:1
Nadwiślan Kraków
15.10.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
15.10.2017
15:00
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
0:0
KS Chełmek
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Radłovia Radłów
15.10.2017
15:00
Sokół Maszkienice
2:3
Orzeł Dębno
15.10.2017
14:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Nowa Jastrząbka
4:1
LKS Wietrzychowice
15.10.2017
11:00
MLKS II Żabno
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
15.10.2017
11:00
Łukovia Łukowa
0:3
Wisła Szczucin
15.10.2017
12:00
GLKS Gromnik
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.10.2017
15:00
Olimpia Wojnicz
0:1
LUKS Skrzyszów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Bobowa
15.10.2017
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
LKS Rupniów
15.10.2017
15:00
Płomień Limanowa
0:5
Orkan Szczyrzyc
15.10.2017
15:00
Jarmuta
3:2
Huragan Waksmund
15.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Maszycanka Maszyce
15.10.2017
15:00
Strażak Goszcza
4:2
Juvenia Prandocin
15.10.2017
15:00
MKS Skała 2004
1:4
Hutnik II Kraków
15.10.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:1
Partyzant Dojazdów
15.10.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:3
Orzeł Bębło
15.10.2017
15:45

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:3
JKS Zelków
15.10.2017
11:00
Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa A (Kraków III)

Strażak Rączna
1:11
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Wiarusy Igołomia
4:1
Zieloni Niegowić
15.10.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
0:3
Piast Łapanów
15.10.2017
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wieliczanka Wieliczka
15.10.2017
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Błękitni Bodzanów
15.10.2017
15:00
UKS Sygneczów
4:1
Zryw Szarów
15.10.2017
15:30

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
15.10.2017
16:00
Rokita Kornatka
5:0
Górki Myślenice
15.10.2017
12:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Lubomir Wiśniowa
15.10.2017
15:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
1:4
Olimpia Łobzów
15.10.2017
14:00
Promień Przeginia
2:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
2:1
Start Kamień
15.10.2017
16:00
Arka Babice
4:1
Victoria Zalas
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
0:2
Polonia Wilczkowice
15.10.2017
11:00
Agricola Klimontów
5:2
Novi Narama
15.10.2017
12:00
Płomień Kościelec
0:1
Zawisza Sulechów
15.10.2017
15:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Sparta Skrzeszowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
15:30
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast S.
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:0
Batory Wola Batorska
15.10.2017
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Błyskawica Wyciąże
15.10.2017
15:30
Gryf Wiatowice
4:2
Sokół Chorągwica
15.10.2017
15:30
Iskra Zakrzów
6:0
Promień Zakrzowiec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
2:1
Dukla Bysina
15.10.2017
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Grodzisko Raciechowice
15.10.2017
14:00
Wicher Stróża
0:3
Hejnał Krzyszkowice
15.10.2017
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:6
Iskra Brzączowice
15.10.2017
15:00
Staw Polanka
1:3
Jawor Jawornik
15.10.2017
16:00
Raba II Dobczyce
1:7
Orzeł II Myślenice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
4:2
Pilica Wierbka
15.10.2017
15:00
Spójnia II Osiek
8:3
Hetman Dłużec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Trzy Buki Wierzchowisko
5:0
Błękitni Falniów
15.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
4:6
Sokół Gołaczewy
15.10.2017
15:00
Victoria Smroków
3:1
Czapla Czaple Male
15.10.2017
10:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Orzeł K.
15.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
15:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice
15.10.2017
14:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
:
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II
15.10.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II
15.10.2017
14:00
Czarnochowice II
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:30
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.10.2017
15:00
Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.10.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
2:1
SMS Kraków
15.10.2017
10:00
Unia Tarnów
2:3
Limanovia Limanowa
15.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
3:1
BKS Bochnia
15.10.2017
10:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
15.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Juventa
0:3
Karpaty Krosno
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.10.2017
10:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Stal M.
0:1
Wisła Kraków
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
1:0
Wolania
15.10.2017
13:15
Limanovia
3:3
Orzeł Myślenice
15.10.2017
15:00
AS Progres Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
15.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
15.10.2017
11:00
Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Clearex Chorzów
3:3
AZS UG Gdańsk
15.10.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
15.10.2017
15:00
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
15.10.2017
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.10.2017
12:00
Praga Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.10.2017
17:00