facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych, gr. II

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

AS Progres II Kraków
0:0
Dunajec Nowy Sącz
19.08.2016
11:00
Wisła Kraków
5:0
Soła Oświęcim
20.08.2016
11:00
Profi Zielonki
0:3 v.o.
Unia Tarnów
20.08.2016
14:30
Hutnik Kraków
0:4
AP 21 Kraków
21.08.2016
10:30
Fablok Chrzanów
0:4
Tarnovia Tarnów
31.08.2016
10:00

2. kolejka 24.08.2016

Tarnovia Tarnów
4:2
Dunajec Nowy Sącz
24.08.2016
10:00
AP 21 Kraków
5:0
AS Progres II Kraków
24.08.2016
11:00
Unia Tarnów
2:2
Hutnik Kraków
24.08.2016
10:00
Soła Oświęcim
2:3
Profi Zielonki
24.08.2016
10:00
Fablok Chrzanów
1:7
Wisła Kraków
24.08.2016
17:00

3. kolejka 27.08.2016

Wisła Kraków
6:0
Tarnovia Tarnów
27.08.2016
14:30
Profi Zielonki
3:1
Fablok Chrzanów
27.08.2016
11:00
Hutnik Kraków
3:1
Soła Oświęcim
27.08.2016
13:00
AS Progres II Kraków
0:2
Unia Tarnów
27.08.2016
11:00
Dunajec Nowy Sącz
1:2
AP 21 Kraków
27.08.2016
10:00

4. kolejka 03.09.2016

Soła Oświęcim
5:1
AS Progres II Kraków
31.08.2016
11:00
Tarnovia Tarnów
0:4
AP 21 Kraków
03.09.2016
12:30
Unia Tarnów
1:0
Dunajec Nowy Sącz
03.09.2016
10:00
Fablok Chrzanów
2:1
Hutnik Kraków
03.09.2016
11:00
Wisła Kraków
4:2
Profi Zielonki
03.09.2016
11:00

5. kolejka 07.09.2016

AS Progres II Kraków
5:0
Fablok Chrzanów
06.09.2016
17:00
Profi Zielonki
1:5
Tarnovia Tarnów
07.09.2016
17:00
Hutnik Kraków
2:2
Wisła Kraków
07.09.2016
13:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Soła Oświęcim
07.09.2016
17:00
AP 21 Kraków
1:0
Unia Tarnów
07.09.2016
17:30

6. kolejka 10.09.2016

Soła Oświęcim
0:2
AP 21 Kraków
10.09.2016
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Fablok Chrzanów
10.09.2016
10:00
Wisła Kraków
7:0
AS Progres II Kraków
10.09.2016
17:00
Profi Zielonki
2:5
Hutnik Kraków
10.09.2016
10:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Unia Tarnów
11.09.2016
14:00

7. kolejka 17.09.2016

Hutnik Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
17.09.2016
13:00
Dunajec Nowy Sącz
0:2
Wisła Kraków
17.09.2016
10:00
Unia Tarnów
1:0
Soła Oświęcim
17.09.2016
10:00
AP 21 Kraków
3:0
Fablok Chrzanów
18.09.2016
10:30
AS Progres II Kraków
4:2
Profi Zielonki
21.09.2016
17:00

8. kolejka 24.09.2016

Fablok Chrzanów
3:1
Unia Tarnów
24.09.2016
11:00
Wisła Kraków
2:2
AP 21 Kraków
24.09.2016
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Soła Oświęcim
25.09.2016
14:00
Profi Zielonki
3:0
Dunajec Nowy Sącz
25.09.2016
11:00
Hutnik Kraków
0:0
AS Progres II Kraków
25.09.2016
11:00

9. kolejka 01.10.2016

AS Progres II Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
01.10.2016
12:00
Dunajec Nowy Sącz
3:3
Hutnik Kraków
01.10.2016
13:00
Unia Tarnów
0:8
Wisła Kraków
01.10.2016
10:00
Soła Oświęcim
1:3
Fablok Chrzanów
01.10.2016
10:00
AP 21 Kraków
6:2
Profi Zielonki
02.10.2016
10:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 01.10.2016

01.10.2016
12:00
AS Progres II Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
01.10.2016
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:3
Hutnik Kraków
01.10.2016
10:00
Unia Tarnów
0:8
Wisła Kraków
01.10.2016
10:00
Soła Oświęcim
1:3
Fablok Chrzanów
02.10.2016
10:30
AP 21 Kraków
6:2
Profi Zielonki

9. kolejka 01.10.2016

01.10.2016
12:00
AS Progres II Kraków
0:1
Tarnovia Tarnów
01.10.2016
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:3
Hutnik Kraków
01.10.2016
10:00
Unia Tarnów
0:8
Wisła Kraków
01.10.2016
10:00
Soła Oświęcim
1:3
Fablok Chrzanów
02.10.2016
10:30
AP 21 Kraków
6:2
Profi Zielonki

Wiadomości ligowe


II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
25.08.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
25.08.2017
20:30

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

II liga polska

Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
17:30
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30