facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych (1-10)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka

Wisła II Kraków
1:3
AS Progres Kraków
 
 
Cracovia Kraków
0:0
Wisła II Kraków
 
 
Wisła II Kraków
3:0
Sandecja Nowy Sącz
 
 
AS Progres Kraków
0:2
Cracovia Kraków
 
 
Sandecja Nowy Sącz
3:1
AS Progres Kraków
 
 

2. kolejka

Garbarnia Kraków
0:1
Wisła II Kraków
 
 
Cracovia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
 
 
Garbarnia Kraków
1:2
AS Progres Kraków
 
 
Cracovia Kraków
3:0
Garbarnia Kraków
 
 
Garbarnia Kraków
1:2
Sandecja Nowy Sącz
 
 

3. kolejka

Unia Tarnów
2:2
Hutnik Kraków
 
 
Wisła Kraków
6:0
Tarnovia Tarnów
 
 
Hutnik Kraków
0:4
AP 21 Kraków
 
 
Hutnik Kraków
2:2
Wisła Kraków
 
 
Tarnovia Tarnów
2:0
Unia Tarnów
 
 

4. kolejka

Tarnovia Tarnów
0:4
AP 21 Kraków
 
 
Hutnik Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
 
 
AP 21 Kraków
1:0
Unia Tarnów
 
 
Wisła Kraków
2:2
AP 21 Kraków
 
 
Unia Tarnów
0:8
Wisła Kraków
 
 

5. kolejka 08.10.2016

Cracovia Kraków
3:0
Hutnik Kraków
08.10.2016
10:00
AS Progres Kraków
0:0
AP 21 Kraków
08.10.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Unia Tarnów
08.10.2016
11:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Garbarnia Kraków
08.10.2016
10:00
Wisła Kraków
3:1
Wisła II Kraków
10.10.2016
15:00

6. kolejka 15.10.2016

Sandecja Nowy Sącz
3:0
Tarnovia Tarnów
15.10.2016
10:00
Unia Tarnów
2:3
Cracovia Kraków
15.10.2016
10:00
Garbarnia Kraków
0:3
AP 21 Kraków
15.10.2016
12:15
Wisła Kraków
0:2
AS Progres Kraków
15.10.2016
15:30
Wisła II Kraków
1:0
Hutnik Kraków
16.10.2016
15:30

7. kolejka 22.10.2016

Garbarnia Kraków
0:8
Wisła Kraków
21.10.2016
12:00
Cracovia Kraków
2:0
Tarnovia Tarnów
22.10.2016
10:30
AP 21 Kraków
2:0
Sandecja Nowy Sącz
22.10.2016
11:00
Wisła II Kraków
2:1
Unia Tarnów
22.10.2016
12:00
Hutnik Kraków
0:2
AS Progres Kraków
23.10.2016
15:00

8. kolejka 29.10.2016

Unia Tarnów
3:1
Garbarnia Kraków
29.10.2016
10:00
Cracovia Kraków
0:0
Wisła Kraków
29.10.2016
10:30
AP 21 Kraków
0:0
Wisła II Kraków
29.10.2016
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Hutnik Kraków
29.10.2016
11:00
Tarnovia Tarnów
0:3
AS Progres Kraków
29.10.2016
10:00

9. kolejka 05.11.2016

AP 21 Kraków
4:0
Cracovia Kraków
05.11.2016
11:00
Wisła II Kraków
4:1
Tarnovia Tarnów
06.11.2016
13:00
Wisła Kraków
6:1
Sandecja Nowy Sącz
06.11.2016
10:00
AS Progres Kraków
6:0
Unia Tarnów
06.11.2016
10:00
Hutnik Kraków
3:1
Garbarnia Kraków
06.11.2016
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 05.11.2016

05.11.2016
11:00
AP 21 Kraków
4:0
Cracovia Kraków
06.11.2016
13:00
Wisła II Kraków
4:1
Tarnovia Tarnów
06.11.2016
10:00
Wisła Kraków
6:1
Sandecja Nowy Sącz
06.11.2016
10:00
AS Progres Kraków
6:0
Unia Tarnów
06.11.2016
10:00
Hutnik Kraków
3:1
Garbarnia Kraków

9. kolejka 05.11.2016

05.11.2016
11:00
AP 21 Kraków
4:0
Cracovia Kraków
06.11.2016
13:00
Wisła II Kraków
4:1
Tarnovia Tarnów
06.11.2016
10:00
Wisła Kraków
6:1
Sandecja Nowy Sącz
06.11.2016
10:00
AS Progres Kraków
6:0
Unia Tarnów
06.11.2016
10:00
Hutnik Kraków
3:1
Garbarnia Kraków

Wiadomości ligowe


II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
25.08.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
25.08.2017
20:30

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

II liga polska

Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
17:30
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30