facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa - grupa mistrzowska

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.05.2017

FC Toruń
5:1
Pogoń 04 Szczecin
05.05.2017
20:00
Gatta Zduńska Wola
7:3
Clearex Chorzów
06.05.2017
18:00
Piast Gliwice
1:2
Rekord Bielsko Biała
07.05.2017
18:00

2. kolejka 10.05.2017

Clearex Chorzów
2:2
Pogoń 04 Szczecin
10.05.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
3:3
FC Toruń
10.05.2017
19:30
Gatta Zduńska Wola
3:0
Piast Gliwice
10.05.2017
18:00

3. kolejka 13.05.2017

Pogoń 04 Szczecin
3:3
Rekord Bielsko Biała
13.05.2017
17:00
FC Toruń
3:3
Gatta Zduńska Wola
14.05.2017
18:00
Piast Gliwice
2:4
Clearex Chorzów
15.05.2017
20:00

4. kolejka 20.05.2017

Rekord Bielsko Biała
8:3
Clearex Chorzów
21.05.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
8:4
Pogoń 04 Szczecin
21.05.2017
18:00
Piast Gliwice
2:2
FC Toruń
21.05.2017
18:00

5. kolejka 27.05.2017

Clearex Chorzów
7:2
FC Toruń
27.05.2017
 
Pogoń 04 Szczecin
5:1
Piast Gliwice
27.05.2017
 
Rekord Bielsko Biała
9:5
Gatta Zduńska Wola
29.05.2017
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

5. kolejka 27.05.2017

27.05.2017
 
Clearex Chorzów
7:2
FC Toruń
27.05.2017
 
Pogoń 04 Szczecin
5:1
Piast Gliwice
29.05.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
9:5
Gatta Zduńska Wola

5. kolejka 27.05.2017

27.05.2017
 
Clearex Chorzów
7:2
FC Toruń
27.05.2017
 
Pogoń 04 Szczecin
5:1
Piast Gliwice
29.05.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
9:5
Gatta Zduńska Wola

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny