facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa - grupa spadkowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.05.2017

Red Dragons Pniewy
2:0
Red Devils Chojnice
06.05.2017
16:00
Euromaster Głogów
3:2
AZS UŚ Katowice
06.05.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
06.05.2017
18:00

2. kolejka 10.05.2017

Red Devils Chojnice
2:5
MKF Sole Miasto Wieliczka
10.05.2017
19:00
AZS UŚ Katowice
1:3
AZS UG Gdańsk
10.05.2017
18:30
Red Dragons Pniewy
0:1
Euromaster Głogów
10.05.2017
20:00

3. kolejka 13.05.2017

Euromaster Głogów
2:0
Red Devils Chojnice
14.05.2017
14:00
AZS UG Gdańsk
1:4
Red Dragons Pniewy
14.05.2017
16:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
1:2
AZS UŚ Katowice
14.05.2017
18:00

4. kolejka 20.05.2017

AZS UŚ Katowice
5:2
Red Devils Chojnice
20.05.2017
18:00
Red Dragons Pniewy
4:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
20.05.2017
18:00
Euromaster Głogów
5:7
AZS UG Gdańsk
22.05.2017
20:00

5. kolejka 27.05.2017

AZS UŚ Katowice
4:4
Red Dragons Pniewy
27.05.2017
 
Red Devils Chojnice
5:5
AZS UG Gdańsk
27.05.2017
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
3:5
Euromaster Głogów
27.05.2017
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

5. kolejka 27.05.2017

27.05.2017
 
AZS UŚ Katowice
4:4
Red Dragons Pniewy
27.05.2017
 
Red Devils Chojnice
5:5
AZS UG Gdańsk
27.05.2017
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
3:5
Euromaster Głogów

5. kolejka 27.05.2017

27.05.2017
 
AZS UŚ Katowice
4:4
Red Dragons Pniewy
27.05.2017
 
Red Devils Chojnice
5:5
AZS UG Gdańsk
27.05.2017
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
3:5
Euromaster Głogów

Wiadomości ligowe


II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Marfarbex Busko Zdrój
21.01.2018
13:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
20.01.2018
18:00
AZS UP Kraków
:
Prądniczanka Kraków
21.01.2018
13:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
20.01.2018
08:00
Prokocim Kraków
:
Tramwaj Kraków
20.01.2018
08:50
Hutnik Kraków
:
Puszcza Niepołomice
20.01.2018
09:40
Dalin Myślenice
:
SMS Kraków
20.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
:
Krakus
20.01.2018
11:20
Garbarnia Kraków
:
AP 21 Kraków
20.01.2018
12:10
Prokocim Kraków
:
Jadwiga Kraków
20.01.2018
13:00
Hutnik Kraków
:
Borek Kraków
20.01.2018
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Wisła Kraków
:
Bronowianka Kraków
21.01.2018
08:00
Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
08:50
Cracovia Kraków
:
Puszcza
21.01.2018
09:40
AS Progres Kraków
:
AP 21 Kraków
21.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AS Progres Kraków
:
Bronowianka
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
:
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast S.
:
Pcimianka
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prokocim Kraków
19.01.2018
19:00
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.01.2018
19:00
Hutnik Kraków
9:2
Grębałowianka Kraków
19.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
19.01.2018
20:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
19.01.2018
21:00