facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal I Liga, gr. południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Lex Kancelaria Słomniki
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.09.2016

Orzeł Jelcz-Laskowice
5:2
KS AZS UMCS Lublin
25.09.2016
14:00
Berland OSiR Komprachcice
3:3
Futsal Nowiny
25.09.2016
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Heiro Rzeszów
25.09.2016
17:00
Lex Kancelaria Słomniki
3:2
Remedium Pyskowice
12.10.2016
20:00
Futsal Team Brzeg
5:8
Malwee Łódź
13.11.2016
18:00

2. kolejka 01.10.2016

Futsal Nowiny
3:2
Gwiazda Ruda Śląska
01.10.2016
18:30
Lex Kancelaria Słomniki
6:6
Orzeł Jelcz-Laskowice
01.10.2016
17:00
Remedium Pyskowice
5:0
GKS Tychy
02.10.2016
18:00
Heiro Rzeszów
7:3
Futsal Team Brzeg
02.10.2016
17:00
KS AZS UMCS Lublin
5:4
Berland OSiR Komprachcice
02.10.2016
17:00
Malwee Łódź pauzuje.

3. kolejka 08.10.2016

Orzeł Jelcz-Laskowice
3:2
Remedium Pyskowice
08.10.2016
16:00
Berland OSiR Komprachcice
2:6
Lex Kancelaria Słomniki
09.10.2016
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
7:1
KS AZS UMCS Lublin
09.10.2016
17:00
Futsal Team Brzeg
5:5
Futsal Nowiny
09.10.2016
20:30
GKS Tychy
2:0
Malwee Łódź
09.10.2016
18:00
Heiro Rzeszów pauzuje.

4. kolejka 15.10.2016

KS AZS UMCS Lublin
5:0
Futsal Team Brzeg
15.10.2016
16:00
walkower
Lex Kancelaria Słomniki
1:1
Gwiazda Ruda Śląska
15.10.2016
20:00
Heiro Rzeszów
4:9
GKS Tychy
16.10.2016
17:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
4:0
Berland OSiR Komprachcice
16.10.2016
14:00
Remedium Pyskowice
5:5
Malwee Łódź
16.10.2016
18:00
Futsal Nowiny pauzuje.

5. kolejka 22.10.2016

Berland OSiR Komprachcice
3:3
Remedium Pyskowice
23.10.2016
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:1
Orzeł Jelcz-Laskowice
23.10.2016
17:00
Futsal Team Brzeg
5:6
Lex Kancelaria Słomniki
23.10.2016
18:00
GKS Tychy
2:2
Futsal Nowiny
23.10.2016
18:00
Malwee Łódź
7:3
Heiro Rzeszów
23.10.2016
15:00
KS AZS UMCS Lublin pauzuje.

6. kolejka 29.10.2016

KS AZS UMCS Lublin
10:4
GKS Tychy
29.10.2016
19:30
Orzeł Jelcz-Laskowice
14:2
Futsal Team Brzeg
29.10.2016
14:00
Berland OSiR Komprachcice
2:4
Gwiazda Ruda Śląska
29.10.2016
 
Futsal Nowiny
3:1
Malwee Łódź
29.10.2016
 
Remedium Pyskowice
7:2
Heiro Rzeszów
30.10.2016
18:00
Lex Kancelaria Słomniki pauzuje.

7. kolejka 05.11.2016

Malwee Łódź
1:2
KS AZS UMCS Lublin
05.11.2016
19:00
Gwiazda Ruda Śląska
7:4
Remedium Pyskowice
06.11.2016
17:00
Futsal Team Brzeg
4:4
Berland OSiR Komprachcice
06.11.2016
18:00
GKS Tychy
4:3
Lex Kancelaria Słomniki
06.11.2016
18:00
Heiro Rzeszów
3:0
Futsal Nowiny
06.11.2016
17:00
Orzeł Jelcz-Laskowice pauzuje.

8. kolejka 19.11.2016

Lex Kancelaria Słomniki
5:1
Malwee Łódź
19.11.2016
17:00
Remedium Pyskowice
6:1
Futsal Nowiny
20.11.2016
18:00
KS AZS UMCS Lublin
9:3
Heiro Rzeszów
20.11.2016
17:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
4:2
GKS Tychy
20.11.2016
14:00
Futsal Team Brzeg
3:8
Gwiazda Ruda Śląska
20.11.2016
18:30
Berland OSiR Komprachcice pauzuje.

9. kolejka 26.11.2016

GKS Tychy
6:6
Berland OSiR Komprachcice
26.11.2016
 
Futsal Nowiny
1:3
KS AZS UMCS Lublin
26.11.2016
19:00
Malwee Łódź
1:5
Orzeł Jelcz-Laskowice
26.11.2016
 
Futsal Team Brzeg
1:1
Remedium Pyskowice
27.11.2016
18:00
Heiro Rzeszów
5:6
Lex Kancelaria Słomniki
27.11.2016
17:00
Gwiazda Ruda Śląska pauzuje.

10. kolejka 03.12.2016

Lex Kancelaria Słomniki
6:2
Futsal Nowiny
03.12.2016
17:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
8:3
Heiro Rzeszów
03.12.2016
20:00
Berland OSiR Komprachcice
6:0
Malwee Łódź
03.12.2016
19:00
Remedium Pyskowice
5:4
KS AZS UMCS Lublin
04.12.2016
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
8:3
GKS Tychy
06.12.2016
19:00
Futsal Team Brzeg pauzuje.

11. kolejka 10.12.2016

Futsal Nowiny
5:1
Orzeł Jelcz-Laskowice
10.12.2016
16:00
GKS Tychy
6:6
Futsal Team Brzeg
11.12.2016
18:00
Heiro Rzeszów
2:8
Berland OSiR Komprachcice
11.12.2016
17:00
Malwee Łódź
2:6
Gwiazda Ruda Śląska
11.12.2016
12:00
Lex Kancelaria Słomniki
8:2
KS AZS UMCS Lublin
14.12.2016
20:00
Remedium Pyskowice pauzuje.

12. kolejka 07.01.2017

Malwee Łódź
3:5
Futsal Team Brzeg
07.01.2017
19:00
KS AZS UMCS Lublin
2:1
Orzeł Jelcz-Laskowice
08.01.2017
17:00
Heiro Rzeszów
5:5
Gwiazda Ruda Śląska
08.01.2017
17:00
Remedium Pyskowice
4:1
Lex Kancelaria Słomniki
08.01.2017
18:00
Futsal Nowiny
3:10
Berland OSiR Komprachcice
25.02.2017
17:00

13. kolejka 14.01.2017

Orzeł Jelcz-Laskowice
6:8
Lex Kancelaria Słomniki
14.01.2017
20:00
Berland OSiR Komprachcice
3:0
KS AZS UMCS Lublin
14.01.2017
19:30
Gwiazda Ruda Śląska
5:1
Futsal Nowiny
15.01.2017
17:00
GKS Tychy
5:2
Remedium Pyskowice
15.01.2017
18:00
Futsal Team Brzeg
6:6
Heiro Rzeszów
15.01.2017
18:00
Malwee Łódź pauzuje.

14. kolejka 04.02.2017

Lex Kancelaria Słomniki
2:2
Berland OSiR Komprachcice
04.02.2017
19:00
Malwee Łódź
7:2
GKS Tychy
04.02.2017
19:00
Remedium Pyskowice
6:6
Orzeł Jelcz-Laskowice
05.02.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
5:9
Gwiazda Ruda Śląska
05.02.2017
13:30
Futsal Nowiny
4:5
Futsal Team Brzeg
05.02.2017
18:00
Heiro Rzeszów pauzuje.

15. kolejka 18.02.2017

Malwee Łódź
2:2
Remedium Pyskowice
18.02.2017
19:00
Futsal Team Brzeg
4:6
KS AZS UMCS Lublin
19.02.2017
15:30
Gwiazda Ruda Śląska
2:3
Lex Kancelaria Słomniki
19.02.2017
17:00
GKS Tychy
6:3
Heiro Rzeszów
19.02.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
3:4
Orzeł Jelcz-Laskowice
19.02.2017
17:00
Futsal Nowiny pauzuje.

16. kolejka 04.03.2017

Orzeł Jelcz-Laskowice
2:1
Gwiazda Ruda Śląska
04.03.2017
20:30
Lex Kancelaria Słomniki
Futsal Team Brzeg
04.03.2017
20:00
Futsal Nowiny
4:2
GKS Tychy
04.03.2017
18:00
Remedium Pyskowice
3:5
Berland OSiR Komprachcice
05.03.2017
18:00
Heiro Rzeszów
5:3
Malwee Łódź
05.03.2017
17:00
KS AZS UMCS Lublin pauzuje.

17. kolejka 11.03.2017

Malwee Łódź
6:4
Futsal Nowiny
11.03.2017
19:00
GKS Tychy
5:4
KS AZS UMCS Lublin
12.03.2017
17:00
Futsal Team Brzeg
2:5
Orzeł Jelcz-Laskowice
12.03.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:0
Berland OSiR Komprachcice
12.03.2017
16:00
Heiro Rzeszów
6:3
Remedium Pyskowice
12.03.2017
17:20
Lex Kancelaria Słomniki pauzuje.

18. kolejka 18.03.2017

Berland OSiR Komprachcice
5:2
Futsal Team Brzeg
18.03.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
GKS Tychy
18.03.2017
19:00
Futsal Nowiny
3:4
Heiro Rzeszów
18.03.2017
16:00
KS AZS UMCS Lublin
3:2
Malwee Łódź
19.03.2017
17:00
Remedium Pyskowice
1:7
Gwiazda Ruda Śląska
19.03.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice pauzuje.

19. kolejka 25.03.2017

GKS Tychy
2:7
Orzeł Jelcz-Laskowice
22.03.2017
20:00
Malwee Łódź
Lex Kancelaria Słomniki
25.03.2017
19:00
Futsal Nowiny
4:3
Remedium Pyskowice
26.03.2017
17:00
Heiro Rzeszów
2:6
KS AZS UMCS Lublin
26.03.2017
17:20
Gwiazda Ruda Śląska
6:7
Futsal Team Brzeg
26.03.2017
17:00
Berland OSiR Komprachcice pauzuje.

20. kolejka 01.04.2017

KS AZS UMCS Lublin
7:1
Futsal Nowiny
15.03.2017
20:45
Lex Kancelaria Słomniki
Heiro Rzeszów
01.04.2017
19:00
Berland OSiR Komprachcice
7:4
GKS Tychy
02.04.2017
17:00
Remedium Pyskowice
2:2
Futsal Team Brzeg
02.04.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
8:4
Malwee Łódź
14.04.2017
20:30
Gwiazda Ruda Śląska pauzuje.

21. kolejka 08.04.2017

Futsal Nowiny
Lex Kancelaria Słomniki
08.04.2017
17:00
Heiro Rzeszów
1:5
Orzeł Jelcz-Laskowice
09.04.2017
17:20
Malwee Łódź
4:2
Berland OSiR Komprachcice
09.04.2017
17:00
KS AZS UMCS Lublin
3:2
Remedium Pyskowice
09.04.2017
17:00
GKS Tychy
2:2
Gwiazda Ruda Śląska
09.04.2017
17:00
Futsal Team Brzeg pauzuje.

22. kolejka 22.04.2017

Futsal Team Brzeg
6:6
GKS Tychy
29.01.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
7:2
Futsal Nowiny
22.04.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
7:3
Heiro Rzeszów
22.04.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Malwee Łódź
22.04.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2017
18:00
Remedium Pyskowice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 22.04.2017

29.01.2017
18:00
Futsal Team Brzeg
6:6
GKS Tychy
22.04.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
7:2
Futsal Nowiny
22.04.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
7:3
Heiro Rzeszów
22.04.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Malwee Łódź
22.04.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
Lex Kancelaria Słomniki
Remedium Pyskowice pauzuje.

22. kolejka 22.04.2017

29.01.2017
18:00
Futsal Team Brzeg
6:6
GKS Tychy
22.04.2017
18:00
Orzeł Jelcz-Laskowice
7:2
Futsal Nowiny
22.04.2017
18:00
Berland OSiR Komprachcice
7:3
Heiro Rzeszów
22.04.2017
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Malwee Łódź
22.04.2017
18:00
KS AZS UMCS Lublin
Lex Kancelaria Słomniki
Remedium Pyskowice pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.09.2017
17:00
Cracovia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.09.2017
18:30
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
25.09.2017
18:00
Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.09.2017
17:00
Borek Kraków
:
Prądniczanka Kraków
25.09.2017
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2017
17:00
Dąbski
:
Tyniec Kraków
25.09.2017
17:00
Krakus Swoszowice
:
Strzelcy
25.09.2017
17:00
Wanda Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.09.2017
17:00
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2017
17:00

Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Arka Gdynia
22.09.2017
18:00
Śląsk Wrocław
2:0
Lech Poznań
22.09.2017
20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Lechia Gdańsk
23.09.2017
15:30
Korona Kielce
2:1
Wisła Kraków
23.09.2017
20:30
Pogoń Szczecin
1:2
Górnik Zabrze
23.09.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
24.09.2017
18:00
Zagłębie Lubin
:
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2017
15:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
25.09.2017
18:00

I liga polska

GKS Katowice
2:2
Chrobry Głogów
22.09.2017
20:45
Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
1:0
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

II liga polska

Znicz Pruszków
0:3
Warta Poznań
22.09.2017
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
2:0
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:2
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
:
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
1:2
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty K.
3:0
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:2
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
5:0
MKS Trzebinia-Siersza
23.09.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
24.09.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
23.09.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
24.09.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00
GKS Drwinia
:
Olimpia Pisarzowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Przebój Wolbrom
23.09.2017
16:00
Sokół Kocmyrzów
:
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Nadwiślan Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
24.09.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
4:1
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Naroże
:
Zagórzanka Zagórze
23.09.2017
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Libiąż
23.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Borzęcin Górny
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
23.09.2017
16:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
23.09.2017
17:00
Olimpia B.
:
Radłovia Radłów
23.09.2017
17:00
Okocimski Brzesko
:
Naprzód Sobolów
23.09.2017
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
23.09.2017
17:00
Rylovia Rylowa
:
Sokół Maszkienice
24.09.2017
17:00
Olimpia Kąty
:
Tarnavia
24.09.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
2:6
LUKS Skrzyszów
23.09.2017
16:00
Zorza Zaczarnie
:
Metal Tarnów
23.09.2017
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Olimpia Wojnicz
23.09.2017
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:1
LKS Nowa Jastrząbka
23.09.2017
16:00
LKS Wietrzychowice
1:3
MLKS II Żabno
23.09.2017
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
KS US Śmigno
24.09.2017
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
GLKS Gromnik
24.09.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Łukovia Łukowa
24.09.2017
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
2:1
Płomień Limanowa
23.09.2017
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
24.09.2017
16:00
AKS Ujanowice
:
Skalnik Kamionka Wielka
24.09.2017
16:00
Huragan Waksmund
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
24.09.2017
16:30

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2017
16:00
Pogoń Wronin
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2017
16:00
Ekler Baranówka
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.09.2017
16:30
Hutnik II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
23.09.2017
16:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2017
13:30
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
16:30
JKS Zelków
:
Bratniak Kraków
24.09.2017
16:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
24.09.2017
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Podgórze Kraków
24.09.2017
16:00
LOT Balice
:
Wawel Kraków
24.09.2017
16:00

Klasa A (Kraków III)

Lotnik Kryspinów
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.09.2017
11:00
LKS Libertów
:
Nadwiślan Rusocice
23.09.2017
16:30
Iskra Krzęcin
:
Armatura Kraków
23.09.2017
16:00
Gajowianka Gaj
:
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Sokół Rybna
24.09.2017
11:00
Tramwaj Kraków
:
Tęcza Piekary
24.09.2017
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Wilga Instalbud Golkowice
24.09.2017
16:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
4:0
Gościbia II Sułkowice
23.09.2017
17:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
0:1
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
6:0
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
:
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
:
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Pogoń Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Jutrzenka Ostrężnica
2:5
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
23.09.2017
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
23.09.2017
16:30
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
24.09.2017
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Orzeł II Iwanowice
24.09.2017
13:00
Kapitol Racławice
:
Agricola Klimontów
24.09.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Spartak Wielkanoc
24.09.2017
16:00
Novi Narama
:
Zawisza Sulechów
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Niegoszowianka
23.09.2017
16:30
Tyniec Kraków
:
Orlęta Rudawa
23.09.2017
16:30
Orzeł II Bębło
:
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
:
Pychowianka Kraków
23.09.2017
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Iskra Czułów
24.09.2017
11:00
Wisła II Jeziorzany
:
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Cisy Harbutowice
24.09.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Staw Polanka
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
:
Błysk Zederman
24.09.2017
16:00
Przemsza II Klucze
:
Przebój II Wolbrom
24.09.2017
16:00
Spójnia II Osiek
:
Stare Bukowno
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
:
Laskowianka Laski
24.09.2017
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł K.
:
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
:
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
:
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
:
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Rybitwy Kraków
24.09.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
23.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
:
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
Tęcza II Piekary
:
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
MOSP Białystok
1:3
SMS Łódź
23.09.2017
11:00
Stomil
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
Znicz Pruszków
:
Jagiellonia
24.09.2017
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Zakliczyn
:
Dalin Myślenice
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Unia Tarnów
23.09.2017
11:00
SMS Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.09.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:30
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
24.09.2017
10:30
AS Progres II
:
Profi Zielonki
24.09.2017
16:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Korona Kielce
1:0
AP 21 Kraków
23.09.2017
12:00
Motor Lublin
:
Juventa
23.09.2017
13:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
14:00
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
24.09.2017
14:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Karol Wadowice
23.09.2017
10:00
Unia Tarnów
0:2
Hutnik Kraków
23.09.2017
10:00
Garbarnia Kraków
2:9
Wisła Kraków
23.09.2017
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła II Kraków
23.09.2017
12:00
Dunajec Ostrowsko
:
Limanovia Limanowa
23.09.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
AS Progres Kraków
23.09.2017
10:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.09.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.09.2017
11:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
1:0
KSZO
23.09.2017
13:00
KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.09.2017
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
23.09.2017
17:00
Stal M.
:
SMS Jarosław
24.09.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
23.09.2017
10:00
AP 21 Kraków
6:0
MOSiR Bochnia
23.09.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
:
Beskid Tokarnia
23.09.2017
14:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
3:1
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
0:3
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Unifreeze Górzno
:
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00

I liga polska kobiet (Południe)

Praga Warszawa
5:0
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2017
16:00
Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
24.09.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia Rzeszów
24.09.2017
15:00