facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Krakowska Liga Futsalu - Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Lex Kancelaria Słomniki
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.10.2016

Lex Kancelaria Słomniki
2:1
Walkover
10.10.2016
18:30
Vamos
1:5
Antrans Bis
10.10.2016
19:15
Luk Term
0:6
Probud
10.10.2016
20:00
CK Browar
4:3
Dream Team Słomniki
10.10.2016
20:45
Maximus
0:6
Metalodlew
10.10.2016
21:30
Fortuna&Friends
1:4
Unihut
10.10.2016
22:15

2. kolejka 17.10.2016

Antrans Bis
4:7
CK Browar
17.10.2016
18:30
Probud
6:1
Maximus
17.10.2016
19:15
Dream Team Słomniki
2:7
Fortuna&Friends
17.10.2016
20:00
Walkover
5:3
Luk Term
17.10.2016
20:45
Unihut
5:1
Lex Kancelaria Słomniki
17.10.2016
21:30
Metalodlew
4:0
Vamos
17.10.2016
22:15

3. kolejka 24.10.2016

Fortuna&Friends
3:0
Antrans Bis
24.10.2016
18:30
Vamos
3:3
CK Browar
24.10.2016
19:15
Metalodlew
1:5
Probud
24.10.2016
20:00
Luk Term
2:10
Unihut
24.10.2016
20:45
Lex Kancelaria Słomniki
3:2
Dream Team Słomniki
24.10.2016
21:30
Maximus
2:3
Walkover
24.10.2016
22:15

4. kolejka 30.10.2016

Probud
2:2
Vamos
31.10.2016
22:15
CK Browar
3:3
Fortuna&Friends
31.10.2016
21:30
Walkover
3:10
Metalodlew
31.10.2016
20:45
Antrans Bis
1:5
Lex Kancelaria Słomniki
31.10.2016
20:00
Unihut
10:5
Maximus
31.10.2016
19:15
Dream Team Słomniki
1:5
Luk Term
31.10.2016
18:30

5. kolejka 07.11.2016

Vamos
3:3
Fortuna&Friends
07.11.2016
19:15
Probud
8:4
Walkover
07.11.2016
22:15
Lex Kancelaria Słomniki
9:3
CK Browar
07.11.2016
20:45
Metalodlew
2:1
Unihut
07.11.2016
20:00
Luk Term
4:4
Antrans Bis
07.11.2016
18:30
Maximus
8:3
Dream Team Słomniki
07.11.2016
21:30

6. kolejka 12.11.2016

Walkover
5:0
Vamos
14.11.2016
19:15
Fortuna&Friends
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
14.11.2016
18:30
Unihut
6:5
Probud
14.11.2016
21:30
CK Browar
4:4
Luk Term
14.11.2016
20:00
Antrans Bis
4:1
Maximus
14.11.2016
22:15
Dream Team Słomniki
4:6
Metalodlew
15.03.2017
22:00

7. kolejka 21.11.2016

Vamos
1:2
Lex Kancelaria Słomniki
21.11.2016
21:30
Walkover
3:6
Unihut
21.11.2016
20:00
Luk Term
3:1
Fortuna&Friends
21.11.2016
18:30
Probud
4:2
Dream Team Słomniki
21.11.2016
19:15
Maximus
2:4
CK Browar
21.11.2016
20:45
Metalodlew
1:6
Antrans Bis
21.11.2016
22:15

8. kolejka 28.11.2016

Unihut
7:1
Vamos
28.11.2016
22:15
Lex Kancelaria Słomniki
2:1
Luk Term
28.11.2016
18:30
Dream Team Słomniki
3:4
Walkover
28.11.2016
21:30
Fortuna&Friends
3:3
Maximus
28.11.2016
20:00
Antrans Bis
1:3
Probud
28.11.2016
20:45
CK Browar
3:9
Metalodlew
28.11.2016
19:15

9. kolejka 05.12.2016

Vamos
8:2
Luk Term
05.12.2016
19:15
Unihut
1:4
Dream Team Słomniki
05.12.2016
20:45
Maximus
2:3
Lex Kancelaria Słomniki
05.12.2016
20:00
Walkover
3:4
Antrans Bis
05.12.2016
21:30
Metalodlew
4:7
Fortuna&Friends
05.12.2016
22:15
Probud
1:8
CK Browar
05.12.2016
18:30

10. kolejka 12.12.2016

Dream Team Słomniki
1:1
Vamos
12.12.2016
21:30
Luk Term
5:3
Maximus
12.12.2016
18:30
Antrans Bis
4:2
Unihut
12.12.2016
19:15
Lex Kancelaria Słomniki
4:4
Metalodlew
12.12.2016
20:00
CK Browar
6:1
Walkover
12.12.2016
20:45
Fortuna&Friends
2:2
Probud
12.12.2016
22:15

11. kolejka 19.12.2016

Vamos
5:4
Maximus
19.12.2016
22:15
Dream Team Słomniki
4:3
Antrans Bis
19.12.2016
20:45
Metalodlew
2:2
Luk Term
19.12.2016
19:15
Unihut
3:1
CK Browar
19.12.2016
20:00
Probud
6:4
Lex Kancelaria Słomniki
19.12.2016
21:30
Walkover
0:10
Fortuna&Friends
19.12.2016
18:30

12. kolejka 09.01.2017

Maximus
2:3
Vamos
09.01.2017
18:30
Luk Term
5:4
Metalodlew
09.01.2017
19:15
Lex Kancelaria Słomniki
2:0
Probud
09.01.2017
20:00
Antrans Bis
3:3
Dream Team Słomniki
09.01.2017
20:45
CK Browar
5:7
Unihut
09.01.2017
21:30
Fortuna&Friends
5:4
Walkover
09.01.2017
22:15

13. kolejka 16.01.2017

Maximus
7:0
Luk Term
16.01.2017
18:30
Probud
5:4
Fortuna&Friends
16.01.2017
19:15
Vamos
4:6
Dream Team Słomniki
16.01.2017
20:45
Unihut
3:6
Antrans Bis
16.01.2017
22:15
Metalodlew
0:5
Lex Kancelaria Słomniki
31.01.2017
18:15
brak gospodarzy, walkower
Walkover
2:4
CK Browar
07.02.2017
20:00

14. kolejka 23.01.2017

Luk Term
0:5
Vamos
23.01.2017
18:30
Fortuna&Friends
2:6
Metalodlew
23.01.2017
19:15
Lex Kancelaria Słomniki
6:1
Maximus
23.01.2017
20:00
CK Browar
1:4
Probud
23.01.2017
20:45
Antrans Bis
3:3
Walkover
23.01.2017
21:30
Dream Team Słomniki
4:12
Unihut
23.01.2017
22:15

15. kolejka 30.01.2017

Maximus
1:1
Fortuna&Friends
30.01.2017
18:30
Luk Term
2:7
Lex Kancelaria Słomniki
30.01.2017
19:15
Vamos
1:4
Unihut
30.01.2017
20:00
Metalodlew
3:4
CK Browar
30.01.2017
20:45
Walkover
5:2
Dream Team Słomniki
30.01.2017
21:30
Probud
4:1
Antrans Bis
30.01.2017
22:15

16. kolejka 06.02.2017

Unihut
5:2
Walkover
06.02.2017
18:30
Fortuna&Friends
5:0
Luk Term
06.02.2017
19:15
Dream Team Słomniki
6:7
Probud
06.02.2017
20:00
Antrans Bis
4:1
Metalodlew
06.02.2017
20:45
Lex Kancelaria Słomniki
5:4
Vamos
06.02.2017
21:30
CK Browar
3:0
Maximus
06.02.2017
22:15

17. kolejka 13.02.2017

Vamos
7:3
Walkover
13.02.2017
20:45
Lex Kancelaria Słomniki
4:1
Fortuna&Friends
13.02.2017
18:30
Probud
2:4
Unihut
13.02.2017
21:30
Luk Term
5:5
CK Browar
13.02.2017
20:00
Metalodlew
2:0
Dream Team Słomniki
13.02.2017
22:15
Maximus
2:5
Antrans Bis
13.02.2017
19:15

18. kolejka 20.02.2017

Fortuna&Friends
2:3
Vamos
20.02.2017
18:30
Walkover
5:5
Probud
20.02.2017
21:30
CK Browar
Lex Kancelaria Słomniki
20.02.2017
20:45
Unihut
9:2
Metalodlew
20.02.2017
20:00
Antrans Bis
5:0
Luk Term
20.02.2017
19:15
Dream Team Słomniki
0:3
Maximus
20.02.2017
22:15

19. kolejka 27.02.2017

Vamos
3:4
Probud
27.02.2017
 
Fortuna&Friends
3:4
CK Browar
27.02.2017
 
Metalodlew
8:1
Walkover
27.02.2017
 
Lex Kancelaria Słomniki
Antrans Bis
27.02.2017
 
Maximus
3:5
Unihut
27.02.2017
 
Luk Term
5:4
Dream Team Słomniki
27.02.2017
 

20. kolejka 06.03.2017

CK Browar
3:3
Vamos
06.03.2017
22:15
Probud
2:2
Metalodlew
06.03.2017
20:45
Antrans Bis
7:0
Fortuna&Friends
06.03.2017
19:15
Walkover
4:3
Maximus
06.03.2017
20:00
Dream Team Słomniki
Lex Kancelaria Słomniki
06.03.2017
21:30
Unihut
3:1
Luk Term
06.03.2017
18:30

21. kolejka 13.03.2017

Vamos
2:3
Metalodlew
13.03.2017
19:15
CK Browar
6:3
Antrans Bis
13.03.2017
22:15
Maximus
0:3
Probud
13.03.2017
20:00
Fortuna&Friends
4:5
Dream Team Słomniki
13.03.2017
21:30
Luk Term
5:1
Walkover
13.03.2017
18:30
Lex Kancelaria Słomniki
Unihut
13.03.2017
20:45

22. kolejka 20.03.2017

Antrans Bis
6:3
Vamos
20.03.2017
19:15
Metalodlew
13:2
Maximus
20.03.2017
20:45
Dream Team Słomniki
3:13
CK Browar
20.03.2017
21:30
Probud
3:3
Luk Term
20.03.2017
20:00
Unihut
6:3
Fortuna&Friends
20.03.2017
18:30
Walkover
Lex Kancelaria Słomniki
20.03.2017
22:15

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 20.03.2017

20.03.2017
19:15
Antrans Bis
6:3
Vamos
20.03.2017
20:45
Metalodlew
13:2
Maximus
20.03.2017
21:30
Dream Team Słomniki
3:13
CK Browar
20.03.2017
20:00
Probud
3:3
Luk Term
20.03.2017
18:30
Unihut
6:3
Fortuna&Friends
20.03.2017
22:15
Walkover
Lex Kancelaria Słomniki

22. kolejka 20.03.2017

20.03.2017
19:15
Antrans Bis
6:3
Vamos
20.03.2017
20:45
Metalodlew
13:2
Maximus
20.03.2017
21:30
Dream Team Słomniki
3:13
CK Browar
20.03.2017
20:00
Probud
3:3
Luk Term
20.03.2017
18:30
Unihut
6:3
Fortuna&Friends
20.03.2017
22:15
Walkover
Lex Kancelaria Słomniki

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny