facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Górnik Wieliczka
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.03.2017

Prądniczanka Kraków
0:4
Górnik Wieliczka
25.03.2017
09:00
Kmita Zabierzów
3:1
UKS Sygneczów
26.03.2017
10:30
Borek Kraków
4:0
Gościbia Sułkowice
26.04.2017
18:00
Prokocim Kraków
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
17.05.2017
18:00
pauzują.

2. kolejka 02.04.2017

Borek Kraków
5:1
UKS Sygneczów
02.04.2017
10:00
Gościbia Sułkowice
0:3
Gdovia Gdów
02.04.2017
11:00
Kmita Zabierzów
1:2
Prądniczanka Kraków
25.04.2017
18:00
Górnik Wieliczka
Prokocim Kraków
25.04.2017
18:00
pauzują.

3. kolejka 08.04.2017

Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
08.04.2017
10:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Borek Kraków
08.04.2017
10:00
Gościbia Sułkowice
1:0
UKS Sygneczów
08.04.2017
11:00
Prokocim Kraków
Kmita Zabierzów
09.04.2017
11:00
pauzują.

4. kolejka 18.04.2017

UKS Sygneczów
1:3
Prądniczanka Kraków
07.05.2017
10:00
Kmita Zabierzów
1:1
Gdovia Gdów
08.05.2017
17:00
Borek Kraków
0:4
Prokocim Kraków
10.05.2017
18:00
Gościbia Sułkowice
Górnik Wieliczka
16.05.2017
18:00
pauzują.

5. kolejka 22.04.2017

Gdovia Gdów
2:0
Borek Kraków
22.04.2017
16:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Gościbia Sułkowice
22.04.2017
09:00
Górnik Wieliczka
Kmita Zabierzów
23.04.2017
10:00
Prokocim Kraków
6:0
UKS Sygneczów
23.04.2017
11:00
pauzują.

6. kolejka 29.04.2017

Borek Kraków
Górnik Wieliczka
30.04.2017
17:30
UKS Sygneczów
0:6
Gdovia Gdów
30.04.2017
16:00
Gościbia Sułkowice
0:3
Kmita Zabierzów
31.05.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
1:2
Prokocim Kraków
08.06.2017
18:00
pauzują.

7. kolejka 03.05.2017

Kmita Zabierzów
1:2
Borek Kraków
03.05.2017
11:00
Górnik Wieliczka
UKS Sygneczów
03.05.2017
17:00
Prokocim Kraków
5:0
Gościbia Sułkowice
03.05.2017
11:00
Gdovia Gdów
4:6
Prądniczanka Kraków
04.05.2017
17:30
pauzują.

8. kolejka 06.05.2017

Gdovia Gdów
1:3
Prokocim Kraków
06.05.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
0:3
Borek Kraków
07.05.2017
11:00
Górnik Wieliczka
Prądniczanka Kraków
10.05.2017
17:30
UKS Sygneczów
2:1
Kmita Zabierzów
10.05.2017
18:00
pauzują.

9. kolejka 13.05.2017

Prądniczanka Kraków
0:9
Kmita Zabierzów
13.05.2017
09:00
Gdovia Gdów
0:4
Gościbia Sułkowice
13.05.2017
11:00
UKS Sygneczów
1:1
Borek Kraków
13.05.2017
13:00
Prokocim Kraków
Górnik Wieliczka
14.05.2017
10:30
pauzują.

10. kolejka 20.05.2017

Gościbia Sułkowice
3:0
UKS Sygneczów
20.05.2017
15:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
21.05.2017
10:00
Borek Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
10:00
Kmita Zabierzów
0:3
Prokocim Kraków
24.05.2017
18:00
pauzują.

11. kolejka 27.05.2017

Prokocim Kraków
4:0
Borek Kraków
27.05.2017
11:00
Gdovia Gdów
5:0
Kmita Zabierzów
27.05.2017
11:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gościbia Sułkowice
28.05.2017
10:00
Prądniczanka Kraków
1:3
UKS Sygneczów
29.05.2017
17:30
pauzują.

12. kolejka 03.06.2017

Gościbia Sułkowice
3:0 v.o.
Prądniczanka Kraków
04.06.2017
11:00
Borek Kraków
0:5
Gdovia Gdów
04.06.2017
10:00
UKS Sygneczów
0:8
Prokocim Kraków
04.06.2017
13:30
Kmita Zabierzów
Górnik Wieliczka
07.06.2017
18:00
pauzują.

13. kolejka 10.06.2017

Górnik Wieliczka
Borek Kraków
11.06.2017
10:00
Gdovia Gdów
2:2
UKS Sygneczów
11.06.2017
16:00
Prokocim Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
12.06.2017
18:00
Kmita Zabierzów
0:0
Gościbia Sułkowice
14.06.2017
18:00
pauzują.

14. kolejka 17.06.2017

Prądniczanka Kraków
1:6
Gdovia Gdów
17.06.2017
10:00
Gościbia Sułkowice
1:4
Prokocim Kraków
18.06.2017
11:00
Borek Kraków
4:3
Kmita Zabierzów
18.06.2017
10:00
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
18.06.2017
16:00
pauzują.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
10:00
Prądniczanka Kraków
1:6
Gdovia Gdów
18.06.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
1:4
Prokocim Kraków
18.06.2017
10:00
Borek Kraków
4:3
Kmita Zabierzów
18.06.2017
16:00
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
pauzują.

14. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
10:00
Prądniczanka Kraków
1:6
Gdovia Gdów
18.06.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
1:4
Prokocim Kraków
18.06.2017
10:00
Borek Kraków
4:3
Kmita Zabierzów
18.06.2017
16:00
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
pauzują.

Wiadomości ligowe


Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
30.06.2017
17:30

Klasa B (Myślenice II)

Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
30.06.2017
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny