facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.09.2016

Puszcza Niepołomice
4:0
MKS Trzebinia
03.09.2016
00:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Krakus Nowa Huta
24.09.2016
00:00
Soła Oświęcim
1:0
SMS Kraków
10.04.2017
16:00
Zatorzanka Zator
1:4
Dunajec Zakliczyn
01.05.2017
13:00
Sokół Słopnice
2:1
Proszowianka Proszowice
13.05.2017
10:00

2. kolejka 24.08.2016

Zatorzanka Zator
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
24.08.2016
00:00
SMS Kraków
2:3
Sokół Słopnice
03.09.2016
00:00
Krakus Nowa Huta
1:1
Soła Oświęcim
01.10.2016
00:00
Dunajec Zakliczyn
4:0
MKS Trzebinia
01.10.2016
00:00
Proszowianka Proszowice
2:5
Puszcza Niepołomice
24.05.2017
18:00

3. kolejka 28.08.2016

Soła Oświęcim
3:0
Zatorzanka Zator
28.08.2016
00:00
Puszcza Niepołomice
1:0
SMS Kraków
05.11.2016
00:00
MKS Trzebinia
6:1
Proszowianka Proszowice
13.04.2017
11:00
Krakus Nowa Huta
7:0
Sokół Słopnice
03.06.2017
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Dunajec Zakliczyn
07.06.2017
18:30
pauzuje.

4. kolejka 03.09.2016

Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Soła Oświęcim
03.09.2016
00:00
SMS Kraków
3:1
MKS Trzebinia
16.11.2016
00:00
Zatorzanka Zator
2:4
Sokół Słopnice
13.04.2017
10:00
Dunajec Zakliczyn
0:1
Proszowianka Proszowice
22.04.2017
11:00
Krakus Nowa Huta
0:4
Puszcza Niepołomice
27.05.2017
13:00

5. kolejka 09.04.2017

Puszcza Niepołomice
3:0
Zatorzanka Zator
09.04.2017
10:00
Soła Oświęcim
0:2
Dunajec Zakliczyn
13.04.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
1:5
SMS Kraków
06.05.2017
10:00
Sokół Słopnice
6:2
Wolania Wola Rzędzińska
06.05.2017
17:00
MKS Trzebinia
0:1
Krakus Nowa Huta
14.05.2017
11:00

6. kolejka 05.10.2016

Dunajec Zakliczyn
1:0
SMS Kraków
05.10.2016
00:00
Krakus Nowa Huta
2:0
Proszowianka Proszowice
15.10.2016
00:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Puszcza Niepołomice
13.04.2017
13:30
Soła Oświęcim
4:3
Sokół Słopnice
27.05.2017
11:00
Zatorzanka Zator
4:0
MKS Trzebinia
11.06.2017
12:00

7. kolejka 07.09.2016

Proszowianka Proszowice
1:2
Zatorzanka Zator
07.09.2016
00:00
Sokół Słopnice
2:2
Dunajec Zakliczyn
18.03.2017
00:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Soła Oświęcim
07.05.2017
10:00
SMS Kraków
1:0
Krakus Nowa Huta
22.05.2017
16:00
MKS Trzebinia
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
28.05.2017
10:00

8. kolejka 10.09.2016

Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Proszowianka Proszowice
10.09.2016
00:00
Sokół Słopnice
1:3
Puszcza Niepołomice
15.10.2016
00:00
Dunajec Zakliczyn
3:4
Krakus Nowa Huta
06.05.2017
11:00
Soła Oświęcim
3:1
MKS Trzebinia
17.05.2017
18:00
Zatorzanka Zator
3:5
SMS Kraków
27.05.2017
10:00

9. kolejka 28.08.2016

MKS Trzebinia
1:1
Sokół Słopnice
28.08.2016
00:00
Krakus Nowa Huta
4:2
Zatorzanka Zator
17.09.2016
00:00
Proszowianka Proszowice
3:0
Soła Oświęcim
17.09.2016
00:00
Puszcza Niepołomice
4:1
Dunajec Zakliczyn
24.09.2016
00:00
SMS Kraków
4:2
Wolania Wola Rzędzińska
30.04.2017
11:00

10. kolejka 30.10.2016

MKS Trzebinia
2:0
Puszcza Niepołomice
30.10.2016
 
Krakus Nowa Huta
3:0
Wolania Wola Rzędzińska
25.03.2017
 
Proszowianka Proszowice
2:3
Sokół Słopnice
08.04.2017
13:00
SMS Kraków
0:3
Soła Oświęcim
15.05.2017
16:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Zatorzanka Zator
03.06.2017
 

11. kolejka 15.10.2016

Wolania Wola Rzędzińska
1:4
Zatorzanka Zator
15.10.2016
00:00
Sokół Słopnice
3:3
SMS Kraków
28.10.2016
00:00
Soła Oświęcim
3:1
Krakus Nowa Huta
01.04.2017
00:00
MKS Trzebinia
0:0
Dunajec Zakliczyn
02.04.2017
00:00
Puszcza Niepołomice
3:1
Proszowianka Proszowice
04.06.2017
16:00

12. kolejka 07.09.2016

SMS Kraków
1:1
Puszcza Niepołomice
07.09.2016
00:00
Zatorzanka Zator
0:6
Soła Oświęcim
18.10.2016
00:00
Dunajec Zakliczyn
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
08.04.2017
11:00
Sokół Słopnice
3:0
Krakus Nowa Huta
29.04.2017
10:00
Proszowianka Proszowice
4:1
MKS Trzebinia
20.05.2017
10:00

13. kolejka 11.09.2016

MKS Trzebinia
4:2
SMS Kraków
11.09.2016
00:00
Soła Oświęcim
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
30.10.2016
00:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Krakus Nowa Huta
23.04.2017
10:00
Sokół Słopnice
4:1
Zatorzanka Zator
21.05.2017
10:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Dunajec Zakliczyn
27.05.2017
13:00

14. kolejka 09.04.2017

Krakus Nowa Huta
3:2
MKS Trzebinia
09.04.2017
12:00
Zatorzanka Zator
1:2
Puszcza Niepołomice
13.05.2017
10:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Soła Oświęcim
20.05.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Sokół Słopnice
11.06.2017
12:00
SMS Kraków
7:1
Proszowianka Proszowice
11.06.2017
12:00

15. kolejka 24.08.2016

Proszowianka Proszowice
5:2
Krakus Nowa Huta
24.08.2016
00:00
SMS Kraków
0:3
Dunajec Zakliczyn
19.11.2016
00:00
Sokół Słopnice
8:1
Soła Oświęcim
22.04.2017
11:00
MKS Trzebinia
3:1
Zatorzanka Zator
07.05.2017
11:00
Puszcza Niepołomice
7:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.05.2017
14:00

16. kolejka 17.09.2016

Dunajec Zakliczyn
1:1
Sokół Słopnice
17.09.2016
00:00
Zatorzanka Zator
3:4
Proszowianka Proszowice
06.11.2016
00:00
Krakus Nowa Huta
0:2
SMS Kraków
13.04.2017
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:3
MKS Trzebinia
22.04.2017
10:00
Soła Oświęcim
2:1
Puszcza Niepołomice
11.06.2017
12:00

17. kolejka 31.08.2016

Puszcza Niepołomice
0:3
Sokół Słopnice
31.08.2016
00:00
Proszowianka Proszowice
4:0
Wolania Wola Rzędzińska
12.11.2016
00:00
SMS Kraków
4:0
Zatorzanka Zator
23.04.2017
09:00
MKS Trzebinia
0:3
Soła Oświęcim
04.06.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
10:1
Dunajec Zakliczyn
11.06.2017
12:00

18. kolejka 22.10.2016

Sokół Słopnice
4:1
MKS Trzebinia
22.10.2016
00:00
Zatorzanka Zator
3:1
Krakus Nowa Huta
18.03.2017
00:00
Soła Oświęcim
5:0
Proszowianka Proszowice
19.03.2017
00:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Puszcza Niepołomice
27.03.2017
00:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
SMS Kraków
03.06.2017
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 22.10.2016

22.10.2016
00:00
Sokół Słopnice
4:1
MKS Trzebinia
18.03.2017
00:00
Zatorzanka Zator
3:1
Krakus Nowa Huta
19.03.2017
00:00
Soła Oświęcim
5:0
Proszowianka Proszowice
27.03.2017
00:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Puszcza Niepołomice
03.06.2017
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
SMS Kraków

18. kolejka 22.10.2016

22.10.2016
00:00
Sokół Słopnice
4:1
MKS Trzebinia
18.03.2017
00:00
Zatorzanka Zator
3:1
Krakus Nowa Huta
19.03.2017
00:00
Soła Oświęcim
5:0
Proszowianka Proszowice
27.03.2017
00:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Puszcza Niepołomice
03.06.2017
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
SMS Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
17.11.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.11.2017
18:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
18.11.2017
20:30
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
18.11.2017
15:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Lech Poznań
18.11.2017
18:00
Legia Warszawa
:
Górnik Zabrze
19.11.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
19.11.2017
15:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
20.11.2017
18:00

I liga polska

Ruch Chorzów
1:2
Stal Mielec
17.11.2017
20:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Chrobry Głogów
17.11.2017
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Bytovia Bytów
17.11.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:1
GKS Katowice
18.11.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017
16:00
GKS Tychy
0:3
Wigry Suwałki
18.11.2017
17:00
Miedź Legnica
:
Raków Częstochowa
19.11.2017
17:45
Górnik Łęczna
:
Odra Opole
19.11.2017
12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
21.11.2017
18:00

III liga (gr. IV)

MKS Trzebinia-Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty K.
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
13:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm
18.11.2017
13:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
2:1
Iskra Klecza Dolna
18.11.2017
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:4
Tarnovia Tarnów
18.11.2017
17:00
BKS Bochnia
2:0
KS Tymbark
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Orzeł Myślenice
19.11.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
:
Pasternik Ochojno
19.11.2017
13:00
Wolni Kłaj
:
Targowianka Targowisko
19.11.2017
13:00
Czarni Staniątki
:
LKS Mogilany
19.11.2017
13:00
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
19.11.2017
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
:
Radziszowianka Radziszów
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
4:3
LKS Żarki
18.11.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
0:5
Olimpia Kąty
18.11.2017
13:00
Sokół Maszkienice
:
Okocimski Brzesko
19.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
3:0
Metal Tarnów
18.11.2017
13:00
GLKS Gromnik
3:1
Wisła Szczucin
18.11.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Szaflary
:
Gród Podegrodzie
18.11.2017
12:00
LKS Rupniów
:
LKS Szaflary
19.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
0:3
LKS Niedźwiedź
18.11.2017
13:30
Ekler Baranówka
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
18.11.2017
13:30
Maszycanka Maszyce
4:0
MKS Skała 2004
18.11.2017
13:00
Galicja Raciborowice
1:1
Szreniawa Koszyce
18.11.2017
13:00
Orzeł Bębło
:
Strażak Goszcza
19.11.2017
13:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
3:2
Górzanka Nawojowa Góra
18.11.2017
13:30
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Prądniczanka II Kraków
18.11.2017
13:30
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
19.11.2017
11:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
19.11.2017
11:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Wisła Czernichów
18.11.2017
14:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Cedronka Wola Radziszowska
18.11.2017
11:00
Iskra Krzęcin
5:3
Armatura Kraków
18.11.2017
13:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wiarusy Igołomia
19.11.2017
13:00
Piłkarz Podłęże
2:4
UKS Sygneczów
19.11.2017
13:00
Piast Łapanów
:
LKS Śledziejowice
19.11.2017
13:00
Zieloni Niegowić
:
Wilga Koźmice Wielkie
19.11.2017
13:00
Zryw Szarów
:
Wieliczanka Wieliczka
19.11.2017
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Strażak Kokotów
19.11.2017
13:00

Klasa A (Myślenice)

Wrzosy Osieczany
9:1
Górki Myślenice
18.11.2017
14:00
Beskid Tokarnia
:
LKS Trzebunia
19.11.2017
13:30
Gościbia II Sułkowice
:
Wróblowianka Wróblowice
19.11.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pogoń Miechów
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2017
13:00
Olimpia Łobzów
8:0
Unia Jaroszowiec
18.11.2017
13:00
Hetman Dłużec
1:3
Spartak Charsznica
18.11.2017
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Piliczanka Pilica
18.11.2017
13:00
Wielmożanka Wielmoża
9:3
Northstar Miechów
18.11.2017
13:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
19.11.2017
13:00
Prądnik Sułoszowa
:
Centuria Chechło
19.11.2017
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
Orzeł Balin
18.11.2017
13:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
:
Agricola Klimontów
19.11.2017
13:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
:
Fitball Szklary
19.11.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
:
Radziszowianka II
19.11.2017
13:00
Błękitni Czułówek
:
Pozowianka Pozowice
19.11.2017
13:30
Piast S.
:
Płomień Kostrze
19.11.2017
13:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gwiazda Brzegi
19.11.2017
13:00
Batory Wola Batorska
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.11.2017
13:00
Contra Sułków
:
Gryf Wiatowice
19.11.2017
13:00
Czarnochowice
:
Gdovia II Gdów
19.11.2017
11:00
Sokół Chorągwica
:
Naprzód Ochmanów
19.11.2017
13:00
Start Brzezie
:
Iskra Zakrzów
19.11.2017
13:00
Rożnowa
:
Promień Zakrzowiec
19.11.2017
13:00

Klasa B (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
18.11.2017
11:00
Dukla Bysina
0:5
Jawor Jawornik
18.11.2017
14:00
Tempo II Rzeszotary
6:0
Grodzisko Raciechowice
18.11.2017
12:00
Cisy Harbutowice
:
Cyrhla Krzczonów
19.11.2017
12:00
Raba II Dobczyce
:
Karpaty II Siepraw
19.11.2017
12:00

Klasa C (Kraków III)

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
18.11.2017
13:30
Nadwiślan II Rusocice
:
Tęcza II Piekary
19.11.2017
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wiarusy II
6:3
Tęcza Słomiróg
18.11.2017
13:00
Złomex II Branice
6:1
Start II Brzezie
18.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
7:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
18.11.2017
13:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
Wieliczanka II Wieliczka
18.11.2017
13:00
Czarnochowice II
:
Ledniczanka
19.11.2017
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:0
SMS Kraków
18.11.2017
12:00
Hutnik Kraków
4:0
Sokół Słopnice
18.11.2017
10:00
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Soła Oświęcim
18.11.2017
11:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Karpaty Krosno
3:6
AP 21 Kraków
18.11.2017
12:00
Stal Mielec
1:0
BKS Lublin
18.11.2017
12:00
Motor Lublin
0:2
Cracovia Kraków
18.11.2017
12:00
Korona Kielce
1:0
Juventa
18.11.2017
14:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Stal M.
6:0
KSZO
17.11.2017
12:00
Wisła Kraków
4:2
Motor Lublin
18.11.2017
14:00
KKP Korona
:
SMS Jarosław
18.11.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
18.11.2017
12:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
Beskid Tokarnia
18.11.2017
11:00
Gdovia Gdów
:
Pcimianka Pcim
19.11.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
:
UKS Sygneczów
19.11.2017
11:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
4:1
Mitech Żywiec
18.11.2017
11:00
AZS Wrocław
2:1
Czwórka Radom
18.11.2017
11:00
Górnik Łęczna
10:0
Olimpia Szczecin
18.11.2017
11:30
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Unifreeze Górzno
18.11.2017
10:30
SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
18.11.2017
13:00

Futsal Ekstraklasa

Pogoń 04 Szczecin
6:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.11.2017
17:00
AZS UŚ Katowice
2:2
Piast Gliwice
18.11.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
6:1
Red Dragons Pniewy
18.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
18.11.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:9
Rekord Bielsko Biała
18.11.2017
18:00
FC Toruń
:
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Prądniczanka Kraków
19.11.2017
17:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Prokocim Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
18.11.2017
08:00
Garbarnia Kraków
2:5
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
08:50
SMS Kraków
2:3
Krakus Nowa Huta
18.11.2017
09:40
Dalin Myślenice
3:2
Tramwaj Kraków
18.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

AP 21 Kraków
6:3
Krakus
18.11.2017
11:20
Garbarnia Kraków
1:6
Jadwiga Kraków
18.11.2017
12:10
Prokocim Kraków
1:3
Hutnik Kraków
18.11.2017
13:00
Wisła Kraków
5:3
Borek Kraków
18.11.2017
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
19.11.2017
08:00
Wisła Kraków
:
AP 21 Kraków
19.11.2017
08:50
Krakus Nowa Huta
:
Puszcza
19.11.2017
09:40
Krakus Nowa Huta
:
Bronowianka Kraków
19.11.2017
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AP 21 Kraków
:
Krakus Nowa Huta
19.11.2017
11:20
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:10
Piast S.
:
Bronowianka
19.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
:
Pcimianka
19.11.2017
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
11:3
Dąbski
17.11.2017
19:00
Wisła Kraków
11:2
Grębałowianka Kraków
17.11.2017
19:00
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
17.11.2017
20:00
Wanda Kraków
3:27
Hutnik Kraków
17.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
4:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.11.2017
21:00