facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Start Kamień
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Maślachowice
20.08.2016
17:00
Orzeł Balin
8:1
Wisła Jankowice
20.08.2016
17:00
Start Kamień
0:7
Fablok Chrzanów
20.08.2016
17:00
Korona Lgota
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
21.08.2016
15:00
Unia Kwaczała
0:7
Wolanka Wola Filipowska
21.08.2016
17:00
Victoria Jaworzno
3:2
MKS Alwernia
21.08.2016
17:00
Promyk Bolęcin
0:4
Arka Babice
21.08.2016
17:00

2. kolejka 27.08.2016

Arka Babice
5:1
Orzeł Balin
27.08.2016
14:00
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Tęcza Tenczynek
27.08.2016
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Start Kamień
27.08.2016
17:00
Victoria Jaworzno
7:1
Korona Lgota
27.08.2016
17:00
MKS Alwernia
1:1
Błyskawica Maślachowice
27.08.2016
17:00
Fablok Chrzanów
3:3
Unia Kwaczała
27.08.2016
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:0
Promyk Bolęcin
28.08.2016
17:00

3. kolejka 03.09.2016

Korona Lgota
2:6
MKS Alwernia
03.09.2016
11:00
Start Kamień
1:4
Arka Babice
03.09.2016
17:00
Orzeł Balin
1:3
Ciężkowianka Jaworzno
03.09.2016
17:00
Błyskawica Maślachowice
1:2
Wolanka Wola Filipowska
03.09.2016
17:00
Unia Kwaczała
1:2
Wisła Jankowice
03.09.2016
17:00
Promyk Bolęcin
1:6
Victoria Jaworzno
04.09.2016
16:00
Tęcza Tenczynek
2:5
Fablok Chrzanów
04.09.2016
17:00

4. kolejka 10.09.2016

Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Start Kamień
10.09.2016
11:00
Korona Lgota
1:3
Promyk Bolęcin
10.09.2016
15:00
MKS Alwernia
2:2
Wolanka Wola Filipowska
10.09.2016
16:00
Fablok Chrzanów
1:4
Błyskawica Maślachowice
10.09.2016
16:00
Wisła Jankowice
4:3
Tęcza Tenczynek
10.09.2016
16:00
Arka Babice
8:3
Unia Kwaczała
11.09.2016
14:00
Victoria Jaworzno
5:1
Orzeł Balin
11.09.2016
16:00

5. kolejka 17.09.2016

Start Kamień
2:4
Victoria Jaworzno
17.09.2016
16:00
Tęcza Tenczynek
2:4
Arka Babice
17.09.2016
16:00
Wolanka Wola Filipowska
1:3
Fablok Chrzanów
17.09.2016
16:00
Błyskawica Maślachowice
0:0
Wisła Jankowice
17.09.2016
16:00
Unia Kwaczała
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
17.09.2016
16:00
Promyk Bolęcin
0:1
MKS Alwernia
18.09.2016
15:00
Orzeł Balin
6:2
Korona Lgota
18.09.2016
16:00

6. kolejka 24.09.2016

MKS Alwernia
2:2
Fablok Chrzanów
24.09.2016
11:00
Korona Lgota
6:0
Start Kamień
24.09.2016
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:0
Tęcza Tenczynek
24.09.2016
16:00
Wisła Jankowice
3:3
Wolanka Wola Filipowska
24.09.2016
16:00
Arka Babice
2:0
Błyskawica Maślachowice
25.09.2016
15:00
Promyk Bolęcin
1:2
Orzeł Balin
25.09.2016
15:00
Victoria Jaworzno
6:0
Unia Kwaczała
25.09.2016
16:00

7. kolejka 01.10.2016

Wolanka Wola Filipowska
4:6
Arka Babice
01.10.2016
11:00
Fablok Chrzanów
2:2
Wisła Jankowice
01.10.2016
15:00
Tęcza Tenczynek
1:7
Victoria Jaworzno
01.10.2016
15:30
Start Kamień
0:0
Promyk Bolęcin
01.10.2016
15:30
Unia Kwaczała
2:3
Korona Lgota
01.10.2016
15:30
Błyskawica Maślachowice
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
02.10.2016
15:30
Orzeł Balin
2:1
MKS Alwernia
02.10.2016
15:30

8. kolejka 08.10.2016

Arka Babice
1:0
Fablok Chrzanów
08.10.2016
13:00
Orzeł Balin
2:1
Start Kamień
08.10.2016
15:00
MKS Alwernia
7:1
Wisła Jankowice
08.10.2016
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:2
Wolanka Wola Filipowska
08.10.2016
15:00
Korona Lgota
0:6
Tęcza Tenczynek
09.10.2016
15:00
Promyk Bolęcin
0:2
Unia Kwaczała
09.10.2016
15:00
Victoria Jaworzno
3:0
Błyskawica Maślachowice
09.10.2016
15:00

9. kolejka 15.10.2016

Start Kamień
1:2
MKS Alwernia
15.10.2016
15:00
Błyskawica Maślachowice
6:0
Korona Lgota
15.10.2016
15:00
Tęcza Tenczynek
2:1
Promyk Bolęcin
15.10.2016
15:00
Wisła Jankowice
0:4
Arka Babice
15.10.2016
15:00
Unia Kwaczała
0:5
Orzeł Balin
15.10.2016
15:00
Wolanka Wola Filipowska
0:3
Victoria Jaworzno
15.10.2016
15:00
Fablok Chrzanów
2:0
Ciężkowianka Jaworzno
15.10.2016
15:00

10. kolejka 22.10.2016

Orzeł Balin
3:2
Tęcza Tenczynek
22.10.2016
14:30
Korona Lgota
4:1
Wolanka Wola Filipowska
22.10.2016
14:30
Start Kamień
4:0
Unia Kwaczała
22.10.2016
14:30
MKS Alwernia
2:2
Arka Babice
22.10.2016
14:30
Promyk Bolęcin
2:2
Błyskawica Maślachowice
23.10.2016
14:00
Victoria Jaworzno
6:1
Fablok Chrzanów
23.10.2016
14:30
Ciężkowianka Jaworzno
0:4
Wisła Jankowice
23.10.2016
15:00

11. kolejka 29.10.2016

Arka Babice
4:0
Ciężkowianka Jaworzno
29.10.2016
11:00
Unia Kwaczała
4:4
MKS Alwernia
29.10.2016
12:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Start Kamień
29.10.2016
14:00
Wisła Jankowice
0:2
Victoria Jaworzno
29.10.2016
14:00
Błyskawica Maślachowice
0:4
Orzeł Balin
29.10.2016
14:00
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Promyk Bolęcin
29.10.2016
14:00
Fablok Chrzanów
5:3
Korona Lgota
29.10.2016
14:00

12. kolejka 05.11.2016

MKS Alwernia
8:0
Ciężkowianka Jaworzno
05.11.2016
13:00
Korona Lgota
1:5
Wisła Jankowice
05.11.2016
13:00
Start Kamień
3:3
Błyskawica Maślachowice
05.11.2016
13:00
Orzeł Balin
3:1
Wolanka Wola Filipowska
05.11.2016
13:00
Unia Kwaczała
5:3
Tęcza Tenczynek
05.11.2016
13:00
Promyk Bolęcin
1:3
Fablok Chrzanów
06.11.2016
13:00
Victoria Jaworzno
2:3
Arka Babice
06.11.2016
13:00

13. kolejka 11.11.2016

Błyskawica Maślachowice
2:0
Unia Kwaczała
11.11.2016
11:00
Fablok Chrzanów
1:1
Orzeł Balin
11.11.2016
13:00
Tęcza Tenczynek
1:5
MKS Alwernia
11.11.2016
13:00
Wolanka Wola Filipowska
8:0
Start Kamień
11.11.2016
13:00
Wisła Jankowice
2:2
Promyk Bolęcin
12.11.2016
13:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:5
Victoria Jaworzno
12.11.2016
13:00
Arka Babice
6:2
Korona Lgota
13.11.2016
12:00

14. kolejka 25.03.2017

Arka Babice
5:1
Promyk Bolęcin
25.03.2017
15:00
Błyskawica Maślachowice
4:2
Tęcza Tenczynek
25.03.2017
15:00
Wisła Jankowice
0:1
Orzeł Balin
25.03.2017
15:00
MKS Alwernia
0:5
Victoria Jaworzno
25.03.2017
15:00
Fablok Chrzanów
3:2
Start Kamień
25.03.2017
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
0:1
Korona Lgota
25.03.2017
15:00
Wolanka Wola Filipowska
4:3
Unia Kwaczała
26.03.2017
12:00

15. kolejka 01.04.2017

Orzeł Balin
1:6
Arka Babice
01.04.2017
13:00
Start Kamień
Wisła Jankowice
01.04.2017
16:00
Błyskawica Maślachowice
0:1
MKS Alwernia
01.04.2017
16:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Wolanka Wola Filipowska
01.04.2017
16:00
Unia Kwaczała
0:6
Fablok Chrzanów
01.04.2017
16:00
Korona Lgota
1:7
Victoria Jaworzno
02.04.2017
14:30
Promyk Bolęcin
2:0
Ciężkowianka Jaworzno
02.04.2017
15:00

16. kolejka 08.04.2017

Wolanka Wola Filipowska
2:1
Błyskawica Maślachowice
08.04.2017
16:00
Wisła Jankowice
1:3
Unia Kwaczała
08.04.2017
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Orzeł Balin
08.04.2017
16:00
Fablok Chrzanów
2:1
Tęcza Tenczynek
08.04.2017
16:00
Victoria Jaworzno
6:0
Promyk Bolęcin
08.04.2017
16:30
Arka Babice
4:1
Start Kamień
09.04.2017
11:00
MKS Alwernia
5:2
Korona Lgota
09.04.2017
16:00

17. kolejka 15.04.2017

Błyskawica Maślachowice
1:0
Fablok Chrzanów
15.04.2017
13:00
Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno
15.04.2017
13:00
Unia Kwaczała
0:2
Arka Babice
15.04.2017
16:00
Orzeł Balin
1:3
Victoria Jaworzno
15.04.2017
16:00
Tęcza Tenczynek
3:4
Wisła Jankowice
15.04.2017
16:30
Wolanka Wola Filipowska
3:1
MKS Alwernia
15.04.2017
16:30
Promyk Bolęcin
3:4
Korona Lgota
15.04.2017
16:30

18. kolejka 22.04.2017

Korona Lgota
2:2
Orzeł Balin
22.04.2017
14:30
Fablok Chrzanów
2:0
Wolanka Wola Filipowska
22.04.2017
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Unia Kwaczała
22.04.2017
16:30
Wisła Jankowice
2:2
Błyskawica Maślachowice
22.04.2017
16:30
MKS Alwernia
5:2
Promyk Bolęcin
22.04.2017
16:00
Arka Babice
3:2
Tęcza Tenczynek
23.04.2017
11:00
Victoria Jaworzno
10:2
Start Kamień
23.04.2017
15:30

19. kolejka 29.04.2017

Unia Kwaczała
0:7
Victoria Jaworzno
29.04.2017
16:30
Start Kamień
Korona Lgota
29.04.2017
17:00
Tęcza Tenczynek
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
29.04.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:0
Wisła Jankowice
01.05.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
4:0
Arka Babice
10.05.2017
17:30
Fablok Chrzanów
0:0
MKS Alwernia
10.05.2017
18:00
Orzeł Balin
5:2
Promyk Bolęcin
10.05.2017
18:00

20. kolejka 06.05.2017

Arka Babice
5:0
Wolanka Wola Filipowska
06.05.2017
16:00
Korona Lgota
5:2
Unia Kwaczała
06.05.2017
17:00
Wisła Jankowice
2:5
Fablok Chrzanów
06.05.2017
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Błyskawica Maślachowice
06.05.2017
17:00
Victoria Jaworzno
12:0
Tęcza Tenczynek
07.05.2017
16:00
Promyk Bolęcin
4:1
Start Kamień
07.05.2017
16:30
MKS Alwernia
1:1
Orzeł Balin
07.05.2017
17:00

21. kolejka 13.05.2017

Wisła Jankowice
2:3
MKS Alwernia
13.05.2017
17:00
Fablok Chrzanów
1:3
Arka Babice
13.05.2017
17:00
Tęcza Tenczynek
2:2
Korona Lgota
13.05.2017
17:00
Start Kamień
3:0 v.o.
Orzeł Balin
13.05.2017
17:00
brak gości
Unia Kwaczała
2:4
Promyk Bolęcin
13.05.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Ciężkowianka Jaworzno
13.05.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
1:5
Victoria Jaworzno
13.05.2017
17:30

22. kolejka 20.05.2017

Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Fablok Chrzanów
20.05.2017
17:00
Korona Lgota
0:3
Błyskawica Maślachowice
20.05.2017
17:30
MKS Alwernia
4:1
Start Kamień
20.05.2017
15:00
Victoria Jaworzno
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.05.2017
16:00
Arka Babice
7:1
Wisła Jankowice
21.05.2017
16:30
Promyk Bolęcin
3:1
Tęcza Tenczynek
21.05.2017
17:00
Orzeł Balin
4:0
Unia Kwaczała
21.05.2017
17:00

23. kolejka 27.05.2017

Arka Babice
5:0
MKS Alwernia
27.05.2017
16:00
Tęcza Tenczynek
8:2
Orzeł Balin
27.05.2017
17:00
Wisła Jankowice
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
27.05.2017
17:00
Unia Kwaczała
4:1
Start Kamień
27.05.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
5:1
Korona Lgota
27.05.2017
17:00
Fablok Chrzanów
1:3
Victoria Jaworzno
27.05.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
5:2
Promyk Bolęcin
27.05.2017
17:30

24. kolejka 02.06.2017

Ciężkowianka Jaworzno
0:3
Arka Babice
02.06.2017
18:00
Korona Lgota
3:6
Fablok Chrzanów
03.06.2017
14:00
MKS Alwernia
1:2
Unia Kwaczała
03.06.2017
17:00
Orzeł Balin
1:5
Błyskawica Maślachowice
03.06.2017
17:00
Start Kamień
Tęcza Tenczynek
03.06.2017
17:00
Promyk Bolęcin
1:4
Wolanka Wola Filipowska
04.06.2017
17:00
Victoria Jaworzno
10:1
Wisła Jankowice
04.06.2017
17:00

25. kolejka 10.06.2017

Fablok Chrzanów
3:2
Promyk Bolęcin
10.06.2017
17:00
Tęcza Tenczynek
2:2
Unia Kwaczała
10.06.2017
17:00
Wisła Jankowice
3:3
Korona Lgota
10.06.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
9:0
Orzeł Balin
10.06.2017
15:30
Ciężkowianka Jaworzno
3:0
MKS Alwernia
10.06.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
2:0
Start Kamień
10.06.2017
17:30
Arka Babice
1:3
Victoria Jaworzno
10.06.2017
16:00

26. kolejka 17.06.2017

MKS Alwernia
5:3
Tęcza Tenczynek
17.06.2017
17:00
Korona Lgota
1:3
Arka Babice
17.06.2017
17:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
17.06.2017
17:00
Unia Kwaczała
1:1
Błyskawica Maślachowice
17.06.2017
17:00
Promyk Bolęcin
6:4
Wisła Jankowice
17.06.2017
17:00
Victoria Jaworzno
7:2
Ciężkowianka Jaworzno
17.06.2017
17:00
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
24.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
MKS Alwernia
5:3
Tęcza Tenczynek
17.06.2017
17:00
Korona Lgota
1:3
Arka Babice
17.06.2017
17:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
17.06.2017
17:00
Unia Kwaczała
1:1
Błyskawica Maślachowice
17.06.2017
17:00
Promyk Bolęcin
6:4
Wisła Jankowice
17.06.2017
17:00
Victoria Jaworzno
7:2
Ciężkowianka Jaworzno
24.06.2017
17:00
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
MKS Alwernia
5:3
Tęcza Tenczynek
17.06.2017
17:00
Korona Lgota
1:3
Arka Babice
17.06.2017
17:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
17.06.2017
17:00
Unia Kwaczała
1:1
Błyskawica Maślachowice
17.06.2017
17:00
Promyk Bolęcin
6:4
Wisła Jankowice
17.06.2017
17:00
Victoria Jaworzno
7:2
Ciężkowianka Jaworzno
24.06.2017
17:00
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
15.10.2017
18:00
Zagłębie Lubin
3:2
Górnik Zabrze
15.10.2017
15:30
Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00
Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

III liga (gr. IV)

Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
15.10.2017
15:00
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
15.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia II Kraków
7:1
Nadwiślan Kraków
15.10.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
15.10.2017
15:00
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
0:0
KS Chełmek
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Radłovia Radłów
15.10.2017
15:00
Sokół Maszkienice
2:3
Orzeł Dębno
15.10.2017
14:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Nowa Jastrząbka
4:1
LKS Wietrzychowice
15.10.2017
11:00
MLKS II Żabno
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
15.10.2017
11:00
Łukovia Łukowa
0:3
Wisła Szczucin
15.10.2017
12:00
GLKS Gromnik
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.10.2017
15:00
Olimpia Wojnicz
0:1
LUKS Skrzyszów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Bobowa
15.10.2017
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
LKS Rupniów
15.10.2017
15:00
Płomień Limanowa
0:5
Orkan Szczyrzyc
15.10.2017
15:00
Jarmuta
3:2
Huragan Waksmund
15.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Maszycanka Maszyce
15.10.2017
15:00
Strażak Goszcza
4:2
Juvenia Prandocin
15.10.2017
15:00
MKS Skała 2004
1:4
Hutnik II Kraków
15.10.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:1
Partyzant Dojazdów
15.10.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:3
Orzeł Bębło
15.10.2017
15:45

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:3
JKS Zelków
15.10.2017
11:00
Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa A (Kraków III)

Strażak Rączna
1:11
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Wiarusy Igołomia
4:1
Zieloni Niegowić
15.10.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
0:3
Piast Łapanów
15.10.2017
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wieliczanka Wieliczka
15.10.2017
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Błękitni Bodzanów
15.10.2017
15:00
UKS Sygneczów
4:1
Zryw Szarów
15.10.2017
15:30

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
15.10.2017
16:00
Rokita Kornatka
5:0
Górki Myślenice
15.10.2017
12:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Lubomir Wiśniowa
15.10.2017
15:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
1:4
Olimpia Łobzów
15.10.2017
14:00
Promień Przeginia
2:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
2:1
Start Kamień
15.10.2017
16:00
Arka Babice
4:1
Victoria Zalas
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
0:2
Polonia Wilczkowice
15.10.2017
11:00
Agricola Klimontów
5:2
Novi Narama
15.10.2017
12:00
Płomień Kościelec
0:1
Zawisza Sulechów
15.10.2017
15:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Sparta Skrzeszowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
15:30
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast S.
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:0
Batory Wola Batorska
15.10.2017
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Błyskawica Wyciąże
15.10.2017
15:30
Gryf Wiatowice
4:2
Sokół Chorągwica
15.10.2017
15:30
Iskra Zakrzów
6:0
Promień Zakrzowiec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
2:1
Dukla Bysina
15.10.2017
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Grodzisko Raciechowice
15.10.2017
14:00
Wicher Stróża
0:3
Hejnał Krzyszkowice
15.10.2017
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:6
Iskra Brzączowice
15.10.2017
15:00
Staw Polanka
1:3
Jawor Jawornik
15.10.2017
16:00
Raba II Dobczyce
1:7
Orzeł II Myślenice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
4:2
Pilica Wierbka
15.10.2017
15:00
Spójnia II Osiek
8:3
Hetman Dłużec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Trzy Buki Wierzchowisko
5:0
Błękitni Falniów
15.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
4:6
Sokół Gołaczewy
15.10.2017
15:00
Victoria Smroków
3:1
Czapla Czaple Male
15.10.2017
10:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Orzeł K.
15.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
15:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice
15.10.2017
14:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
:
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II
15.10.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II
15.10.2017
14:00
Czarnochowice II
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:30
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.10.2017
15:00
Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.10.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
2:1
SMS Kraków
15.10.2017
10:00
Unia Tarnów
2:3
Limanovia Limanowa
15.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
3:1
BKS Bochnia
15.10.2017
10:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
15.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Juventa
0:3
Karpaty Krosno
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.10.2017
10:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Stal M.
0:1
Wisła Kraków
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
1:0
Wolania
15.10.2017
13:15
Limanovia
3:3
Orzeł Myślenice
15.10.2017
15:00
AS Progres Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
15.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
15.10.2017
11:00
Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Clearex Chorzów
3:3
AZS UG Gdańsk
15.10.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
15.10.2017
15:00
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
15.10.2017
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.10.2017
12:00
Praga Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.10.2017
17:00