facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Start Kamień
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.08.2016

Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Maślachowice
20.08.2016
17:00
Orzeł Balin
8:1
Wisła Jankowice
20.08.2016
17:00
Start Kamień
0:7
Fablok Chrzanów
20.08.2016
17:00
Korona Lgota
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
21.08.2016
15:00
Unia Kwaczała
0:7
Wolanka Wola Filipowska
21.08.2016
17:00
Victoria Jaworzno
3:2
MKS Alwernia
21.08.2016
17:00
Promyk Bolęcin
0:4
Arka Babice
21.08.2016
17:00

2. kolejka 27.08.2016

Arka Babice
5:1
Orzeł Balin
27.08.2016
14:00
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Tęcza Tenczynek
27.08.2016
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Start Kamień
27.08.2016
17:00
Victoria Jaworzno
7:1
Korona Lgota
27.08.2016
17:00
MKS Alwernia
1:1
Błyskawica Maślachowice
27.08.2016
17:00
Fablok Chrzanów
3:3
Unia Kwaczała
27.08.2016
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:0
Promyk Bolęcin
28.08.2016
17:00

3. kolejka 03.09.2016

Korona Lgota
2:6
MKS Alwernia
03.09.2016
11:00
Start Kamień
1:4
Arka Babice
03.09.2016
17:00
Orzeł Balin
1:3
Ciężkowianka Jaworzno
03.09.2016
17:00
Błyskawica Maślachowice
1:2
Wolanka Wola Filipowska
03.09.2016
17:00
Unia Kwaczała
1:2
Wisła Jankowice
03.09.2016
17:00
Promyk Bolęcin
1:6
Victoria Jaworzno
04.09.2016
16:00
Tęcza Tenczynek
2:5
Fablok Chrzanów
04.09.2016
17:00

4. kolejka 10.09.2016

Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Start Kamień
10.09.2016
11:00
Korona Lgota
1:3
Promyk Bolęcin
10.09.2016
15:00
MKS Alwernia
2:2
Wolanka Wola Filipowska
10.09.2016
16:00
Fablok Chrzanów
1:4
Błyskawica Maślachowice
10.09.2016
16:00
Wisła Jankowice
4:3
Tęcza Tenczynek
10.09.2016
16:00
Arka Babice
8:3
Unia Kwaczała
11.09.2016
14:00
Victoria Jaworzno
5:1
Orzeł Balin
11.09.2016
16:00

5. kolejka 17.09.2016

Start Kamień
2:4
Victoria Jaworzno
17.09.2016
16:00
Tęcza Tenczynek
2:4
Arka Babice
17.09.2016
16:00
Wolanka Wola Filipowska
1:3
Fablok Chrzanów
17.09.2016
16:00
Błyskawica Maślachowice
0:0
Wisła Jankowice
17.09.2016
16:00
Unia Kwaczała
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
17.09.2016
16:00
Promyk Bolęcin
0:1
MKS Alwernia
18.09.2016
15:00
Orzeł Balin
6:2
Korona Lgota
18.09.2016
16:00

6. kolejka 24.09.2016

MKS Alwernia
2:2
Fablok Chrzanów
24.09.2016
11:00
Korona Lgota
6:0
Start Kamień
24.09.2016
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:0
Tęcza Tenczynek
24.09.2016
16:00
Wisła Jankowice
3:3
Wolanka Wola Filipowska
24.09.2016
16:00
Arka Babice
2:0
Błyskawica Maślachowice
25.09.2016
15:00
Promyk Bolęcin
1:2
Orzeł Balin
25.09.2016
15:00
Victoria Jaworzno
6:0
Unia Kwaczała
25.09.2016
16:00

7. kolejka 01.10.2016

Wolanka Wola Filipowska
4:6
Arka Babice
01.10.2016
11:00
Fablok Chrzanów
2:2
Wisła Jankowice
01.10.2016
15:00
Tęcza Tenczynek
1:7
Victoria Jaworzno
01.10.2016
15:30
Start Kamień
0:0
Promyk Bolęcin
01.10.2016
15:30
Unia Kwaczała
2:3
Korona Lgota
01.10.2016
15:30
Błyskawica Maślachowice
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
02.10.2016
15:30
Orzeł Balin
2:1
MKS Alwernia
02.10.2016
15:30

8. kolejka 08.10.2016

Arka Babice
1:0
Fablok Chrzanów
08.10.2016
13:00
Orzeł Balin
2:1
Start Kamień
08.10.2016
15:00
MKS Alwernia
7:1
Wisła Jankowice
08.10.2016
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:2
Wolanka Wola Filipowska
08.10.2016
15:00
Korona Lgota
0:6
Tęcza Tenczynek
09.10.2016
15:00
Promyk Bolęcin
0:2
Unia Kwaczała
09.10.2016
15:00
Victoria Jaworzno
3:0
Błyskawica Maślachowice
09.10.2016
15:00

9. kolejka 15.10.2016

Start Kamień
1:2
MKS Alwernia
15.10.2016
15:00
Błyskawica Maślachowice
6:0
Korona Lgota
15.10.2016
15:00
Tęcza Tenczynek
2:1
Promyk Bolęcin
15.10.2016
15:00
Wisła Jankowice
0:4
Arka Babice
15.10.2016
15:00
Unia Kwaczała
0:5
Orzeł Balin
15.10.2016
15:00
Wolanka Wola Filipowska
0:3
Victoria Jaworzno
15.10.2016
15:00
Fablok Chrzanów
2:0
Ciężkowianka Jaworzno
15.10.2016
15:00

10. kolejka 22.10.2016

Orzeł Balin
3:2
Tęcza Tenczynek
22.10.2016
14:30
Korona Lgota
4:1
Wolanka Wola Filipowska
22.10.2016
14:30
Start Kamień
4:0
Unia Kwaczała
22.10.2016
14:30
MKS Alwernia
2:2
Arka Babice
22.10.2016
14:30
Promyk Bolęcin
2:2
Błyskawica Maślachowice
23.10.2016
14:00
Victoria Jaworzno
6:1
Fablok Chrzanów
23.10.2016
14:30
Ciężkowianka Jaworzno
0:4
Wisła Jankowice
23.10.2016
15:00

11. kolejka 29.10.2016

Arka Babice
4:0
Ciężkowianka Jaworzno
29.10.2016
11:00
Unia Kwaczała
4:4
MKS Alwernia
29.10.2016
12:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Start Kamień
29.10.2016
14:00
Wisła Jankowice
0:2
Victoria Jaworzno
29.10.2016
14:00
Błyskawica Maślachowice
0:4
Orzeł Balin
29.10.2016
14:00
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Promyk Bolęcin
29.10.2016
14:00
Fablok Chrzanów
5:3
Korona Lgota
29.10.2016
14:00

12. kolejka 05.11.2016

MKS Alwernia
8:0
Ciężkowianka Jaworzno
05.11.2016
13:00
Korona Lgota
1:5
Wisła Jankowice
05.11.2016
13:00
Start Kamień
3:3
Błyskawica Maślachowice
05.11.2016
13:00
Orzeł Balin
3:1
Wolanka Wola Filipowska
05.11.2016
13:00
Unia Kwaczała
5:3
Tęcza Tenczynek
05.11.2016
13:00
Promyk Bolęcin
1:3
Fablok Chrzanów
06.11.2016
13:00
Victoria Jaworzno
2:3
Arka Babice
06.11.2016
13:00

13. kolejka 11.11.2016

Błyskawica Maślachowice
2:0
Unia Kwaczała
11.11.2016
11:00
Fablok Chrzanów
1:1
Orzeł Balin
11.11.2016
13:00
Tęcza Tenczynek
1:5
MKS Alwernia
11.11.2016
13:00
Wolanka Wola Filipowska
8:0
Start Kamień
11.11.2016
13:00
Wisła Jankowice
2:2
Promyk Bolęcin
12.11.2016
13:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:5
Victoria Jaworzno
12.11.2016
13:00
Arka Babice
6:2
Korona Lgota
13.11.2016
12:00

14. kolejka 25.03.2017

Arka Babice
5:1
Promyk Bolęcin
25.03.2017
15:00
Błyskawica Maślachowice
4:2
Tęcza Tenczynek
25.03.2017
15:00
Wisła Jankowice
0:1
Orzeł Balin
25.03.2017
15:00
MKS Alwernia
0:5
Victoria Jaworzno
25.03.2017
15:00
Fablok Chrzanów
3:2
Start Kamień
25.03.2017
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
0:1
Korona Lgota
25.03.2017
15:00
Wolanka Wola Filipowska
4:3
Unia Kwaczała
26.03.2017
12:00

15. kolejka 01.04.2017

Orzeł Balin
1:6
Arka Babice
01.04.2017
13:00
Start Kamień
Wisła Jankowice
01.04.2017
16:00
Błyskawica Maślachowice
0:1
MKS Alwernia
01.04.2017
16:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Wolanka Wola Filipowska
01.04.2017
16:00
Unia Kwaczała
0:6
Fablok Chrzanów
01.04.2017
16:00
Korona Lgota
1:7
Victoria Jaworzno
02.04.2017
14:30
Promyk Bolęcin
2:0
Ciężkowianka Jaworzno
02.04.2017
15:00

16. kolejka 08.04.2017

Wolanka Wola Filipowska
2:1
Błyskawica Maślachowice
08.04.2017
16:00
Wisła Jankowice
1:3
Unia Kwaczała
08.04.2017
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Orzeł Balin
08.04.2017
16:00
Fablok Chrzanów
2:1
Tęcza Tenczynek
08.04.2017
16:00
Victoria Jaworzno
6:0
Promyk Bolęcin
08.04.2017
16:30
Arka Babice
4:1
Start Kamień
09.04.2017
11:00
MKS Alwernia
5:2
Korona Lgota
09.04.2017
16:00

17. kolejka 15.04.2017

Błyskawica Maślachowice
1:0
Fablok Chrzanów
15.04.2017
13:00
Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno
15.04.2017
13:00
Unia Kwaczała
0:2
Arka Babice
15.04.2017
16:00
Orzeł Balin
1:3
Victoria Jaworzno
15.04.2017
16:00
Tęcza Tenczynek
3:4
Wisła Jankowice
15.04.2017
16:30
Wolanka Wola Filipowska
3:1
MKS Alwernia
15.04.2017
16:30
Promyk Bolęcin
3:4
Korona Lgota
15.04.2017
16:30

18. kolejka 22.04.2017

Korona Lgota
2:2
Orzeł Balin
22.04.2017
14:30
Fablok Chrzanów
2:0
Wolanka Wola Filipowska
22.04.2017
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Unia Kwaczała
22.04.2017
16:30
Wisła Jankowice
2:2
Błyskawica Maślachowice
22.04.2017
16:30
MKS Alwernia
5:2
Promyk Bolęcin
22.04.2017
16:00
Arka Babice
3:2
Tęcza Tenczynek
23.04.2017
11:00
Victoria Jaworzno
10:2
Start Kamień
23.04.2017
15:30

19. kolejka 29.04.2017

Unia Kwaczała
0:7
Victoria Jaworzno
29.04.2017
16:30
Start Kamień
Korona Lgota
29.04.2017
17:00
Tęcza Tenczynek
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
29.04.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:0
Wisła Jankowice
01.05.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
4:0
Arka Babice
10.05.2017
17:30
Fablok Chrzanów
0:0
MKS Alwernia
10.05.2017
18:00
Orzeł Balin
5:2
Promyk Bolęcin
10.05.2017
18:00

20. kolejka 06.05.2017

Arka Babice
5:0
Wolanka Wola Filipowska
06.05.2017
16:00
Korona Lgota
5:2
Unia Kwaczała
06.05.2017
17:00
Wisła Jankowice
2:5
Fablok Chrzanów
06.05.2017
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Błyskawica Maślachowice
06.05.2017
17:00
Victoria Jaworzno
12:0
Tęcza Tenczynek
07.05.2017
16:00
Promyk Bolęcin
4:1
Start Kamień
07.05.2017
16:30
MKS Alwernia
1:1
Orzeł Balin
07.05.2017
17:00

21. kolejka 13.05.2017

Wisła Jankowice
2:3
MKS Alwernia
13.05.2017
17:00
Fablok Chrzanów
1:3
Arka Babice
13.05.2017
17:00
Tęcza Tenczynek
2:2
Korona Lgota
13.05.2017
17:00
Start Kamień
3:0 v.o.
Orzeł Balin
13.05.2017
17:00
brak gości
Unia Kwaczała
2:4
Promyk Bolęcin
13.05.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Ciężkowianka Jaworzno
13.05.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
1:5
Victoria Jaworzno
13.05.2017
17:30

22. kolejka 20.05.2017

Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Fablok Chrzanów
20.05.2017
17:00
Korona Lgota
0:3
Błyskawica Maślachowice
20.05.2017
17:30
MKS Alwernia
4:1
Start Kamień
20.05.2017
15:00
Victoria Jaworzno
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.05.2017
16:00
Arka Babice
7:1
Wisła Jankowice
21.05.2017
16:30
Promyk Bolęcin
3:1
Tęcza Tenczynek
21.05.2017
17:00
Orzeł Balin
4:0
Unia Kwaczała
21.05.2017
17:00

23. kolejka 27.05.2017

Arka Babice
5:0
MKS Alwernia
27.05.2017
16:00
Tęcza Tenczynek
8:2
Orzeł Balin
27.05.2017
17:00
Wisła Jankowice
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
27.05.2017
17:00
Unia Kwaczała
4:1
Start Kamień
27.05.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
5:1
Korona Lgota
27.05.2017
17:00
Fablok Chrzanów
1:3
Victoria Jaworzno
27.05.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
5:2
Promyk Bolęcin
27.05.2017
17:30

24. kolejka 02.06.2017

Ciężkowianka Jaworzno
0:3
Arka Babice
02.06.2017
18:00
Korona Lgota
3:6
Fablok Chrzanów
03.06.2017
14:00
MKS Alwernia
1:2
Unia Kwaczała
03.06.2017
17:00
Orzeł Balin
1:5
Błyskawica Maślachowice
03.06.2017
17:00
Start Kamień
Tęcza Tenczynek
03.06.2017
17:00
Promyk Bolęcin
1:4
Wolanka Wola Filipowska
04.06.2017
17:00
Victoria Jaworzno
10:1
Wisła Jankowice
04.06.2017
17:00

25. kolejka 10.06.2017

Fablok Chrzanów
3:2
Promyk Bolęcin
10.06.2017
17:00
Tęcza Tenczynek
2:2
Unia Kwaczała
10.06.2017
17:00
Wisła Jankowice
3:3
Korona Lgota
10.06.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
9:0
Orzeł Balin
10.06.2017
15:30
Ciężkowianka Jaworzno
3:0
MKS Alwernia
10.06.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
2:0
Start Kamień
10.06.2017
17:30
Arka Babice
1:3
Victoria Jaworzno
10.06.2017
16:00

26. kolejka 17.06.2017

MKS Alwernia
5:3
Tęcza Tenczynek
17.06.2017
17:00
Korona Lgota
1:3
Arka Babice
17.06.2017
17:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
17.06.2017
17:00
Unia Kwaczała
1:1
Błyskawica Maślachowice
17.06.2017
17:00
Promyk Bolęcin
6:4
Wisła Jankowice
17.06.2017
17:00
Victoria Jaworzno
7:2
Ciężkowianka Jaworzno
17.06.2017
17:00
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów
24.06.2017
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
MKS Alwernia
5:3
Tęcza Tenczynek
17.06.2017
17:00
Korona Lgota
1:3
Arka Babice
17.06.2017
17:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
17.06.2017
17:00
Unia Kwaczała
1:1
Błyskawica Maślachowice
17.06.2017
17:00
Promyk Bolęcin
6:4
Wisła Jankowice
17.06.2017
17:00
Victoria Jaworzno
7:2
Ciężkowianka Jaworzno
24.06.2017
17:00
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów

26. kolejka 17.06.2017

17.06.2017
17:00
MKS Alwernia
5:3
Tęcza Tenczynek
17.06.2017
17:00
Korona Lgota
1:3
Arka Babice
17.06.2017
17:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
17.06.2017
17:00
Unia Kwaczała
1:1
Błyskawica Maślachowice
17.06.2017
17:00
Promyk Bolęcin
6:4
Wisła Jankowice
17.06.2017
17:00
Victoria Jaworzno
7:2
Ciężkowianka Jaworzno
24.06.2017
17:00
Orzeł Balin
:
Fablok Chrzanów

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
1:1
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
3:3
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
3:6
FC Toruń
15.12.2017
20:30

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
3:20
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
0:5
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
walkower
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00