facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Krakowska Liga Futsalu (gr. spadkowa)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Patronat Medialny Futbol-Małopolska (futmal.pl/patronat): Lex Kancelaria Słomniki
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 27.03.2017

Luk Term
5:3
Fortuna&Friends
27.03.2017
18:30
Walkover
1:3
Vamos
27.03.2017
19:15
Maximus
10:2
Dream Team Słomniki
27.03.2017
22:15

2. kolejka 03.04.2017

Vamos
4:4
Maximus
03.04.2017
18:30
Dream Team Słomniki
0:5
Luk Term
03.04.2017
19:15
Fortuna&Friends
2:4
Walkover
03.04.2017
22:15

3. kolejka 10.04.2017

Maximus
5:2
Luk Term
10.04.2017
18:30
Vamos
7:2
Fortuna&Friends
10.04.2017
19:15
Walkover
5:0
Dream Team Słomniki
10.04.2017
22:15

4. kolejka 24.04.2017

Fortuna&Friends
5:8
Maximus
24.04.2017
18:30
Luk Term
3:3
Walkover
24.04.2017
19:15
Dream Team Słomniki
0:5
Vamos
24.04.2017
21:30

5. kolejka 08.05.2017

Maximus
7:3
Walkover
08.05.2017
19:15
Fortuna&Friends
5:0
Dream Team Słomniki
08.05.2017
21:30
Vamos
3:4
Luk Term
08.05.2017
18:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

5. kolejka 08.05.2017

08.05.2017
19:15
Maximus
7:3
Walkover
08.05.2017
21:30
Fortuna&Friends
5:0
Dream Team Słomniki
08.05.2017
18:30
Vamos
3:4
Luk Term

5. kolejka 08.05.2017

08.05.2017
19:15
Maximus
7:3
Walkover
08.05.2017
21:30
Fortuna&Friends
5:0
Dream Team Słomniki
08.05.2017
18:30
Vamos
3:4
Luk Term

Wiadomości ligowe


Klasa A (Wieliczka)

Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
30.06.2017
17:30

Klasa B (Myślenice II)

Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
30.06.2017
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
6:4
Hutnik Kraków
26.06.2017
18:00
Prokocim Kraków
2:3
Cracovia Kraków
26.06.2017
18:00
Clepardia Kraków
3:0
Borek Kraków
26.06.2017
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
26.06.2017
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
26.06.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Opatkowianka Opatkowice
26.06.2017
18:00
Tyniec Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2017
18:00
Victoria Kobierzyn
2:0
Armatura Kraków
26.06.2017
18:00
Strzelcy
2:6
Wieczysta Kraków
26.06.2017
18:00
Wanda Kraków
1:6
Dąbski
26.06.2017
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny