facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal Liga Typera (A)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

1.kolejka: brak kartek
2.kolejka: brak kartek
3.kolejka: brak kartek
4.kolejka: brak kartek
5.kolejka: brak kartek
6.kolejka: Eryk Chuchro (brak typów)
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.04.2017

Przemek Witkowski
4:1
Michał Bartyzel**
01.04.2017
 
Leszek Ochojna
0:2
Eryk Chuchro
01.04.2017
 

2. kolejka 08.04.2017

Michał Bartyzel**
6:4
Leszek Ochojna
08.04.2017
 
Przemek Witkowski
5:2
Eryk Chuchro
08.04.2017
 

3. kolejka 15.04.2017

Eryk Chuchro
2:3
Michał Bartyzel**
15.04.2017
 
Leszek Ochojna
2:4
Przemek Witkowski
15.04.2017
 

4. kolejka 22.04.2017

Przemek Witkowski
5:2
Leszek Ochojna
22.04.2017
 
Michał Bartyzel**
3:4
Eryk Chuchro
22.04.2017
 

5. kolejka 29.04.2017

Eryk Chuchro
2:2
Przemek Witkowski
29.04.2017
 
Leszek Ochojna
3:1
Michał Bartyzel**
29.04.2017
 

6. kolejka 06.05.2017

Eryk Chuchro
0:4
Leszek Ochojna
06.05.2017
 
Michał Bartyzel**
3:0
Przemek Witkowski
06.05.2017
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

6. kolejka 06.05.2017

06.05.2017
 
Eryk Chuchro
0:4
Leszek Ochojna
06.05.2017
 
Michał Bartyzel**
3:0
Przemek Witkowski

6. kolejka 06.05.2017

06.05.2017
 
Eryk Chuchro
0:4
Leszek Ochojna
06.05.2017
 
Michał Bartyzel**
3:0
Przemek Witkowski

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
2:1
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
1:2
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00