facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ruch Chorzów ukarano ujemnymi 5 punktami za zaległości finansowe.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.07.2017

Stal Mielec
1:0
Ruch Chorzów
28.07.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
Chojniczanka Chojnice
29.07.2017
17:00
Raków Częstochowa
0:0
Miedź Legnica
29.07.2017
18:00
GKS Katowice
1:2
Pogoń Siedlce
29.07.2017
19:00
Odra Opole
3:0
Górnik Łęczna
29.07.2017
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Olimpia Grudziądz
29.07.2017
15:30
Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.07.2017
19:00
Bytovia Bytów
3:1
Stomil Olsztyn
29.07.2017
19:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Tychy
30.07.2017
19:47

2. kolejka 05.08.2017

Ruch Chorzów
0:1
Chrobry Głogów
04.08.2017
20:45
Pogoń Siedlce
1:2
Odra Opole
05.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Zagłębie Sosnowiec
05.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Stal Mielec
05.08.2017
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Bytovia Bytów
05.08.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
Stomil Olsztyn
05.08.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Wigry Suwałki
05.08.2017
18:00
Miedź Legnica
1:1
GKS Katowice
05.08.2017
20:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Raków Częstochowa
06.08.2017
17:00
pauzują.

3. kolejka 12.08.2017

GKS Katowice
Puszcza Niepołomice
11.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
3:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.08.2017
19:00
Odra Opole
2:4
Miedź Legnica
12.08.2017
12:30
Raków Częstochowa
0:1
Chojniczanka Chojnice
12.08.2017
17:30
Bytovia Bytów
2:1
Ruch Chorzów
12.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
1:0
GKS Tychy
13.08.2017
17:00
Stal Mielec
1:0
Olimpia Grudziądz
13.08.2017
19:00
Wigry Suwałki
0:0
Górnik Łęczna
13.08.2017
19:47
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Pogoń Siedlce
13.08.2017
20:00

4. kolejka 18.08.2017

Chojniczanka Chojnice
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
4:1
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Górnik Łęczna
3:4
Stal Mielec
18.08.2017
20:00
Ruch Chorzów
3:1
Stomil Olsztyn
18.08.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
1:1
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
1:3
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45

5. kolejka 23.08.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
1:0
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
0:2
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
1:0
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
2:0
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
2:3
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
0:1
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

6. kolejka 26.08.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
3:3
GKS Tychy
25.08.2017
 
Puszcza Niepołomice
2:1
Wigry Suwałki
26.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
2:2
Zagłębie Sosnowiec
26.08.2017
17:00
GKS Katowice
1:1
Odra Opole
27.08.2017
14:45
Olimpia Grudziądz
1:1
Stomil Olsztyn
27.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Bytovia Bytów
27.08.2017
17:00
Chojniczanka Chojnice
4:3
Ruch Chorzów
27.08.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Stal Mielec
27.08.2017
20:00
Pogoń Siedlce
1:1
Chrobry Głogów
28.08.2017
19:00

7. kolejka 02.09.2017

Odra Opole
2:1
Chojniczanka Chojnice
02.09.2017
15:00
Bytovia Bytów
4:1
Pogoń Siedlce
02.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:1
Górnik Łęczna
02.09.2017
19:00
Chrobry Głogów
1:2
Miedź Legnica
03.09.2017
12:30
Zagłębie Sosnowiec
3:0
GKS Katowice
13.09.2017
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:0
Olimpia Grudziądz
13.09.2017
19:00
Stal Mielec
1:1
Puszcza Niepołomice
13.09.2017
19:00
Ruch Chorzów
2:2
GKS Tychy
14.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:3
Raków Częstochowa
27.09.2017
18:00

8. kolejka 09.09.2017

Miedź Legnica
2:1
Bytovia Bytów
08.09.2017
20:45
Olimpia Grudziądz
1:0
Ruch Chorzów
08.09.2017
19:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Chrobry Głogów
08.09.2017
16:30
Górnik Łęczna
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.09.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:0
Stomil Olsztyn
09.09.2017
18:00
Raków Częstochowa
1:2
Stal Mielec
09.09.2017
16:00
Odra Opole
1:0
Zagłębie Sosnowiec
09.09.2017
16:00
GKS Katowice
0:1
Wigry Suwałki
09.09.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
GKS Tychy
10.09.2017
17:00

9. kolejka 16.09.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Pogoń Siedlce
16.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
2:1
Odra Opole
16.09.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:3
Raków Częstochowa
16.09.2017
14:45
Bytovia Bytów
1:0
Puszcza Niepołomice
16.09.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:3
Chojniczanka Chojnice
16.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:0
Miedź Legnica
16.09.2017
19:00
GKS Tychy
2:1
Olimpia Grudziądz
17.09.2017
15:00
Stal Mielec
3:2
GKS Katowice
17.09.2017
12:30
Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

10. kolejka 23.09.2017

GKS Katowice
2:2
Chrobry Głogów
22.09.2017
20:45
Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
1:3
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

11. kolejka 30.09.2017

Ruch Chorzów
1:0
Miedź Legnica
29.09.2017
20:45
Chrobry Głogów
2:0
Odra Opole
30.09.2017
17:45
GKS Tychy
2:3
Pogoń Siedlce
30.09.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Puszcza Niepołomice
30.09.2017
18:00
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
30.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
1:3
Raków Częstochowa
30.09.2017
17:00
Stal Mielec
1:1
Zagłębie Sosnowiec
30.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:2
Chojniczanka Chojnice
01.10.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Górnik Łęczna
01.10.2017
19:00

12. kolejka 06.10.2017

Miedź Legnica
2:1
GKS Tychy
06.10.2017
19:00
Odra Opole
1:0
Bytovia Bytów
07.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:0
Górnik Łęczna
07.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:0
Stal Mielec
07.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
1:1
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
3:1
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

13. kolejka 14.10.2017

Stal Mielec
1:2
Chojniczanka Chojnice
13.10.2017
20:45
Ruch Chorzów
1:0
Raków Częstochowa
13.10.2017
18:00
Górnik Łęczna
1:1
Pogoń Siedlce
14.10.2017
14:00
Chrobry Głogów
3:3
Wigry Suwałki
14.10.2017
17:00
GKS Tychy
1:1
Puszcza Niepołomice
14.10.2017
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
GKS Katowice
14.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
2:2
Zagłębie Sosnowiec
14.10.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:0
Odra Opole
14.10.2017
17:15
Olimpia Grudziądz
0:1
Miedź Legnica
14.10.2017
18:00

14. kolejka 21.10.2017

Odra Opole
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
2:2
GKS Tychy
21.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:2
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:2
Bytovia Bytów
21.10.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
Stal Mielec
3:0
Chrobry Głogów
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
1:2
Ruch Chorzów
22.10.2017
17:45
Zagłębie Sosnowiec
5:1
Stomil Olsztyn
22.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Olimpia Grudziądz
22.10.2017
15:00

15. kolejka 28.10.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Zagłębie Sosnowiec
27.10.2017
20:45
Górnik Łęczna
Puszcza Niepołomice
28.10.2017
13:00
Pogoń Siedlce
2:3
Miedź Legnica
28.10.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
GKS Katowice
28.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
0:0
Stal Mielec
28.10.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Raków Częstochowa
28.10.2017
18:00
Chrobry Głogów
0:0
Chojniczanka Chojnice
29.10.2017
17:00
Ruch Chorzów
3:1
Odra Opole
29.10.2017
18:00
Stomil Olsztyn
:
Wigry Suwałki
30.11.2017
18:00

16. kolejka 04.11.2017

Zagłębie Sosnowiec
3:0 v.o.
Ruch Chorzów
03.11.2017
20:45
występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Ruchu, na boisku 2:1
Stal Mielec
1:3
Stomil Olsztyn
03.11.2017
18:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Pogoń Siedlce
04.11.2017
13:00
Odra Opole
1:0
GKS Tychy
04.11.2017
12:30
Raków Częstochowa
3:1
Górnik Łęczna
04.11.2017
14:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Miedź Legnica
04.11.2017
16:00
Wigry Suwałki
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
04.11.2017
16:00
GKS Katowice
2:0
Olimpia Grudziądz
04.11.2017
18:00
Chrobry Głogów
0:0
Bytovia Bytów
05.11.2017
16:00

17. kolejka 10.11.2017

Olimpia Grudziądz
0:2
Odra Opole
11.11.2017
16:00
Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice
12.11.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:3
Raków Częstochowa
12.11.2017
16:00
GKS Tychy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
12.11.2017
12:45
Bytovia Bytów
0:3
Chojniczanka Chojnice
12.11.2017
16:00
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
12.11.2017
15:00
Górnik Łęczna
1:3
GKS Katowice
12.11.2017
12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

18. kolejka 18.11.2017

Ruch Chorzów
1:2
Stal Mielec
17.11.2017
20:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Chrobry Głogów
17.11.2017
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Bytovia Bytów
17.11.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:1
GKS Katowice
18.11.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017
16:00
GKS Tychy
0:3
Wigry Suwałki
18.11.2017
17:00
Miedź Legnica
1:1
Raków Częstochowa
19.11.2017
17:45
Górnik Łęczna
0:3
Odra Opole
19.11.2017
12:00

19. kolejka 25.11.2017

Zagłębie Sosnowiec
2:2
Górnik Łęczna
24.11.2017
20:45
Stomil Olsztyn
0:1
Chojniczanka Chojnice
24.11.2017
18:00
Odra Opole
1:1
Pogoń Siedlce
25.11.2017
13:00
Stal Mielec
3:0
GKS Tychy
25.11.2017
17:45
Bytovia Bytów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.11.2017
18:00
GKS Katowice
1:0
Miedź Legnica
25.11.2017
16:00
Chrobry Głogów
1:0
Ruch Chorzów
26.11.2017
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Olimpia Grudziądz
26.11.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Puszcza Niepołomice
26.11.2017
13:00

20. kolejka

Puszcza Niepołomice
:
GKS Katowice
 
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stomil Olsztyn
 
 
Miedź Legnica
:
Odra Opole
 
 
Chojniczanka Chojnice
:
Raków Częstochowa
 
 
Ruch Chorzów
:
Bytovia Bytów
 
 
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Stal Mielec
 
 
Górnik Łęczna
:
Wigry Suwałki
 
 
Pogoń Siedlce
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 

21. kolejka

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Miedź Legnica
 
 
Stal Mielec
:
Górnik Łęczna
 
 
Stomil Olsztyn
:
Ruch Chorzów
 
 
Odra Opole
:
Puszcza Niepołomice
 
 
GKS Katowice
:
Raków Częstochowa
 
 
Wigry Suwałki
:
Pogoń Siedlce
 
 
Chrobry Głogów
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Bytovia Bytów
:
GKS Tychy
 
 

22. kolejka

Ruch Chorzów
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
 
 
Raków Częstochowa
:
Odra Opole
 
 
Miedź Legnica
:
Wigry Suwałki
 
 
Chojniczanka Chojnice
:
GKS Katowice
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Górnik Łęczna
:
Chrobry Głogów
 
 
Pogoń Siedlce
:
Stal Mielec
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Bytovia Bytów
 
 

23. kolejka

GKS Tychy
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Wigry Suwałki
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Raków Częstochowa
 
 
Odra Opole
:
GKS Katowice
 
 
Stomil Olsztyn
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Bytovia Bytów
:
Górnik Łęczna
 
 
Ruch Chorzów
:
Chojniczanka Chojnice
 
 
Stal Mielec
:
Miedź Legnica
 
 
Chrobry Głogów
:
Pogoń Siedlce
 
 

24. kolejka

Chojniczanka Chojnice
:
Odra Opole
 
 
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
 
 
Górnik Łęczna
:
Stomil Olsztyn
 
 
Miedź Legnica
:
Chrobry Głogów
 
 
GKS Katowice
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Stal Mielec
 
 
GKS Tychy
:
Ruch Chorzów
 
 
Raków Częstochowa
:
Wigry Suwałki
 
 

25. kolejka

Bytovia Bytów
:
Miedź Legnica
 
 
Ruch Chorzów
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Górnik Łęczna
 
 
Stomil Olsztyn
:
Pogoń Siedlce
 
 
Stal Mielec
:
Raków Częstochowa
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Odra Opole
 
 
Wigry Suwałki
:
GKS Katowice
 
 
GKS Tychy
:
Chojniczanka Chojnice
 
 

26. kolejka

Pogoń Siedlce
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Odra Opole
:
Wigry Suwałki
 
 
Raków Częstochowa
:
Chrobry Głogów
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Bytovia Bytów
 
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
 
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Tychy
 
 
GKS Katowice
:
Stal Mielec
 
 
Górnik Łęczna
:
Ruch Chorzów
 
 

27. kolejka

Chrobry Głogów
:
GKS Katowice
 
 
Stal Mielec
:
Odra Opole
 
 
Stomil Olsztyn
:
Puszcza Niepołomice
 
 
GKS Tychy
:
Górnik Łęczna
 
 
Bytovia Bytów
:
Raków Częstochowa
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Chojniczanka Chojnice
 
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Miedź Legnica
 
 
Wigry Suwałki
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Ruch Chorzów
:
Pogoń Siedlce
 
 

28. kolejka

Miedź Legnica
:
Ruch Chorzów
 
 
Odra Opole
:
Chrobry Głogów
 
 
Pogoń Siedlce
:
GKS Tychy
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
GKS Katowice
:
Bytovia Bytów
 
 
Raków Częstochowa
:
Stomil Olsztyn
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Stal Mielec
 
 
Chojniczanka Chojnice
:
Wigry Suwałki
 
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Grudziądz
 
 

29. kolejka

GKS Tychy
:
Miedź Legnica
 
 
Bytovia Bytów
:
Odra Opole
 
 
Górnik Łęczna
:
Chojniczanka Chojnice
 
 
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
 
 
Ruch Chorzów
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Raków Częstochowa
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
 
 
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Stomil Olsztyn
:
GKS Katowice
 
 

30. kolejka

Chojniczanka Chojnice
:
Stal Mielec
 
 
Raków Częstochowa
:
Ruch Chorzów
 
 
Pogoń Siedlce
:
Górnik Łęczna
 
 
Wigry Suwałki
:
Chrobry Głogów
 
 
Puszcza Niepołomice
:
GKS Tychy
 
 
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Bytovia Bytów
 
 
Odra Opole
:
Stomil Olsztyn
 
 
Miedź Legnica
:
Olimpia Grudziądz
 
 

31. kolejka

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
 
 
GKS Tychy
:
Raków Częstochowa
 
 
Pogoń Siedlce
:
Chojniczanka Chojnice
 
 
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
 
 
Górnik Łęczna
:
Miedź Legnica
 
 
Chrobry Głogów
:
Stal Mielec
 
 
Ruch Chorzów
:
GKS Katowice
 
 
Stomil Olsztyn
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Puszcza Niepołomice
 
 

32. kolejka

Zagłębie Sosnowiec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
 
 
Miedź Legnica
:
Pogoń Siedlce
 
 
GKS Katowice
:
GKS Tychy
 
 
Stal Mielec
:
Bytovia Bytów
 
 
Raków Częstochowa
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Chojniczanka Chojnice
:
Chrobry Głogów
 
 
Odra Opole
:
Ruch Chorzów
 
 
Wigry Suwałki
:
Stomil Olsztyn
 
 

33. kolejka

Ruch Chorzów
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Stomil Olsztyn
:
Stal Mielec
 
 
Pogoń Siedlce
:
Puszcza Niepołomice
 
 
GKS Tychy
:
Odra Opole
 
 
Górnik Łęczna
:
Raków Częstochowa
 
 
Miedź Legnica
:
Chojniczanka Chojnice
 
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wigry Suwałki
 
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Katowice
 
 
Bytovia Bytów
:
Chrobry Głogów
 
 

34. kolejka

Puszcza Niepołomice
:
Miedź Legnica
 
 
Raków Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Tychy
 
 
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Chojniczanka Chojnice
:
Bytovia Bytów
 
 
Chrobry Głogów
:
Stomil Olsztyn
 
 
Odra Opole
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Wigry Suwałki
:
Ruch Chorzów
 
 
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka

 
 
Puszcza Niepołomice
:
Miedź Legnica
 
 
Raków Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Tychy
 
 
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Chojniczanka Chojnice
:
Bytovia Bytów
 
 
Chrobry Głogów
:
Stomil Olsztyn
 
 
Odra Opole
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Wigry Suwałki
:
Ruch Chorzów
 
 
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna

34. kolejka

 
 
Puszcza Niepołomice
:
Miedź Legnica
 
 
Raków Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Tychy
 
 
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Chojniczanka Chojnice
:
Bytovia Bytów
 
 
Chrobry Głogów
:
Stomil Olsztyn
 
 
Odra Opole
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Wigry Suwałki
:
Ruch Chorzów
 
 
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00