facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ruch Chorzów ukarano ujemnymi 5 punktami za zaległości finansowe.

Stomil Olsztyn ukarano ujemnym 1 punktem za zaległości finansowe.

BARAŻE O NICE I LIGĘ:
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 1:1
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1:2
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.07.2017

Stal Mielec
1:0
Ruch Chorzów
28.07.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
Chojniczanka Chojnice
29.07.2017
17:00
Raków Częstochowa
0:0
Miedź Legnica
29.07.2017
18:00
GKS Katowice
1:2
Pogoń Siedlce
29.07.2017
19:00
Odra Opole
3:0
Górnik Łęczna
29.07.2017
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Olimpia Grudziądz
29.07.2017
15:30
Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.07.2017
19:00
Bytovia Bytów
3:1
Stomil Olsztyn
29.07.2017
19:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Tychy
30.07.2017
19:47

2. kolejka 05.08.2017

Ruch Chorzów
0:1
Chrobry Głogów
04.08.2017
20:45
Pogoń Siedlce
1:2
Odra Opole
05.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Zagłębie Sosnowiec
05.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Stal Mielec
05.08.2017
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Bytovia Bytów
05.08.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
Stomil Olsztyn
05.08.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Wigry Suwałki
05.08.2017
18:00
Miedź Legnica
1:1
GKS Katowice
05.08.2017
20:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Raków Częstochowa
06.08.2017
17:00
pauzują.

3. kolejka 12.08.2017

GKS Katowice
Puszcza Niepołomice
11.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
3:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.08.2017
19:00
Odra Opole
2:4
Miedź Legnica
12.08.2017
12:30
Raków Częstochowa
0:1
Chojniczanka Chojnice
12.08.2017
17:30
Bytovia Bytów
2:1
Ruch Chorzów
12.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
1:0
GKS Tychy
13.08.2017
17:00
Stal Mielec
1:0
Olimpia Grudziądz
13.08.2017
19:00
Wigry Suwałki
0:0
Górnik Łęczna
13.08.2017
19:47
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Pogoń Siedlce
13.08.2017
20:00

4. kolejka 18.08.2017

Chojniczanka Chojnice
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
4:1
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Górnik Łęczna
3:4
Stal Mielec
18.08.2017
20:00
Ruch Chorzów
3:1
Stomil Olsztyn
18.08.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
1:1
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
1:3
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45

5. kolejka 23.08.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
1:0
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
0:2
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
1:0
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
2:0
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
2:3
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
0:1
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

6. kolejka 26.08.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
3:3
GKS Tychy
25.08.2017
 
Puszcza Niepołomice
2:1
Wigry Suwałki
26.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
2:2
Zagłębie Sosnowiec
26.08.2017
17:00
GKS Katowice
1:1
Odra Opole
27.08.2017
14:45
Olimpia Grudziądz
1:1
Stomil Olsztyn
27.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Bytovia Bytów
27.08.2017
17:00
Chojniczanka Chojnice
4:3
Ruch Chorzów
27.08.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Stal Mielec
27.08.2017
20:00
Pogoń Siedlce
1:1
Chrobry Głogów
28.08.2017
19:00

7. kolejka 02.09.2017

Odra Opole
2:1
Chojniczanka Chojnice
02.09.2017
15:00
Bytovia Bytów
4:1
Pogoń Siedlce
02.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:1
Górnik Łęczna
02.09.2017
19:00
Chrobry Głogów
1:2
Miedź Legnica
03.09.2017
12:30
Zagłębie Sosnowiec
3:0
GKS Katowice
13.09.2017
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:0
Olimpia Grudziądz
13.09.2017
19:00
Stal Mielec
1:1
Puszcza Niepołomice
13.09.2017
19:00
Ruch Chorzów
2:2
GKS Tychy
14.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:3
Raków Częstochowa
27.09.2017
18:00

8. kolejka 09.09.2017

Miedź Legnica
2:1
Bytovia Bytów
08.09.2017
20:45
Olimpia Grudziądz
1:0
Ruch Chorzów
08.09.2017
19:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Chrobry Głogów
08.09.2017
16:30
Górnik Łęczna
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.09.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:0
Stomil Olsztyn
09.09.2017
18:00
Raków Częstochowa
1:2
Stal Mielec
09.09.2017
16:00
Odra Opole
1:0
Zagłębie Sosnowiec
09.09.2017
16:00
GKS Katowice
0:1
Wigry Suwałki
09.09.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
GKS Tychy
10.09.2017
17:00

9. kolejka 16.09.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Pogoń Siedlce
16.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
2:1
Odra Opole
16.09.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:3
Raków Częstochowa
16.09.2017
14:45
Bytovia Bytów
1:0
Puszcza Niepołomice
16.09.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:3
Chojniczanka Chojnice
16.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:0
Miedź Legnica
16.09.2017
19:00
GKS Tychy
2:1
Olimpia Grudziądz
17.09.2017
15:00
Stal Mielec
3:2
GKS Katowice
17.09.2017
12:30
Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

10. kolejka 23.09.2017

GKS Katowice
2:2
Chrobry Głogów
22.09.2017
20:45
Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
1:3
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

11. kolejka 30.09.2017

Ruch Chorzów
1:0
Miedź Legnica
29.09.2017
20:45
Chrobry Głogów
2:0
Odra Opole
30.09.2017
17:45
GKS Tychy
2:3
Pogoń Siedlce
30.09.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Puszcza Niepołomice
30.09.2017
18:00
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
30.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
1:3
Raków Częstochowa
30.09.2017
17:00
Stal Mielec
1:1
Zagłębie Sosnowiec
30.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:2
Chojniczanka Chojnice
01.10.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Górnik Łęczna
01.10.2017
19:00

12. kolejka 06.10.2017

Miedź Legnica
2:1
GKS Tychy
06.10.2017
19:00
Odra Opole
1:0
Bytovia Bytów
07.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:0
Górnik Łęczna
07.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:0
Stal Mielec
07.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
1:1
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
3:1
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

13. kolejka 14.10.2017

Stal Mielec
1:2
Chojniczanka Chojnice
13.10.2017
20:45
Ruch Chorzów
1:0
Raków Częstochowa
13.10.2017
18:00
Górnik Łęczna
1:1
Pogoń Siedlce
14.10.2017
14:00
Chrobry Głogów
3:3
Wigry Suwałki
14.10.2017
17:00
GKS Tychy
1:1
Puszcza Niepołomice
14.10.2017
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
GKS Katowice
14.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
2:2
Zagłębie Sosnowiec
14.10.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:0
Odra Opole
14.10.2017
17:15
Olimpia Grudziądz
0:1
Miedź Legnica
14.10.2017
18:00

14. kolejka 21.10.2017

Odra Opole
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
2:2
GKS Tychy
21.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:2
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:2
Bytovia Bytów
21.10.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
Stal Mielec
3:0
Chrobry Głogów
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
1:2
Ruch Chorzów
22.10.2017
17:45
Zagłębie Sosnowiec
5:1
Stomil Olsztyn
22.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Olimpia Grudziądz
22.10.2017
15:00

15. kolejka 28.10.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Zagłębie Sosnowiec
27.10.2017
20:45
Górnik Łęczna
Puszcza Niepołomice
28.10.2017
13:00
Pogoń Siedlce
2:3
Miedź Legnica
28.10.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
GKS Katowice
28.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
0:0
Stal Mielec
28.10.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Raków Częstochowa
28.10.2017
18:00
Chrobry Głogów
0:0
Chojniczanka Chojnice
29.10.2017
17:00
Ruch Chorzów
3:1
Odra Opole
29.10.2017
18:00
Stomil Olsztyn
1:2
Wigry Suwałki
04.04.2018
18:00

16. kolejka 04.11.2017

Zagłębie Sosnowiec
3:0 v.o.
Ruch Chorzów
03.11.2017
20:45
występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Ruchu, na boisku 2:1
Stal Mielec
1:3
Stomil Olsztyn
03.11.2017
18:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Pogoń Siedlce
04.11.2017
13:00
Odra Opole
1:0
GKS Tychy
04.11.2017
12:30
Raków Częstochowa
3:1
Górnik Łęczna
04.11.2017
14:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Miedź Legnica
04.11.2017
16:00
Wigry Suwałki
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
04.11.2017
16:00
GKS Katowice
2:0
Olimpia Grudziądz
04.11.2017
18:00
Chrobry Głogów
0:0
Bytovia Bytów
05.11.2017
16:00

17. kolejka 10.11.2017

Olimpia Grudziądz
0:2
Odra Opole
11.11.2017
16:00
Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice
12.11.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:3
Raków Częstochowa
12.11.2017
16:00
GKS Tychy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
12.11.2017
12:45
Bytovia Bytów
0:3
Chojniczanka Chojnice
12.11.2017
16:00
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
12.11.2017
15:00
Górnik Łęczna
1:3
GKS Katowice
12.11.2017
12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

18. kolejka 18.11.2017

Ruch Chorzów
1:2
Stal Mielec
17.11.2017
20:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Chrobry Głogów
17.11.2017
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Bytovia Bytów
17.11.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:1
GKS Katowice
18.11.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017
16:00
GKS Tychy
0:3
Wigry Suwałki
18.11.2017
17:00
Miedź Legnica
1:1
Raków Częstochowa
19.11.2017
17:45
Górnik Łęczna
0:3
Odra Opole
19.11.2017
12:00

19. kolejka 25.11.2017

Zagłębie Sosnowiec
2:2
Górnik Łęczna
24.11.2017
20:45
Stomil Olsztyn
0:1
Chojniczanka Chojnice
24.11.2017
18:00
Odra Opole
1:1
Pogoń Siedlce
25.11.2017
13:00
Stal Mielec
3:0
GKS Tychy
25.11.2017
17:45
Bytovia Bytów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.11.2017
18:00
GKS Katowice
1:0
Miedź Legnica
25.11.2017
16:00
Chrobry Głogów
1:0
Ruch Chorzów
26.11.2017
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Olimpia Grudziądz
26.11.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Puszcza Niepołomice
26.11.2017
13:00

20. kolejka 03.03.2018

Miedź Legnica
3:1
Odra Opole
02.03.2018
20:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Stomil Olsztyn
03.03.2018
17:45
GKS Tychy
2:1
Chrobry Głogów
03.03.2018
17:00
Górnik Łęczna
0:1
Wigry Suwałki
03.03.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:1
Zagłębie Sosnowiec
03.03.2018
17:00
Ruch Chorzów
2:0
Bytovia Bytów
04.03.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
2:2
Stal Mielec
24.04.2018
19:00
Puszcza Niepołomice
GKS Katowice
25.04.2018
17:00
Chojniczanka Chojnice
0:1
Raków Częstochowa
25.04.2018
18:00

21. kolejka 10.03.2018

Zagłębie Sosnowiec
0:2
Miedź Legnica
09.03.2018
19:00
Stal Mielec
1:0
Górnik Łęczna
09.03.2018
20:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Chojniczanka Chojnice
10.03.2018
18:00
Odra Opole
0:0
Puszcza Niepołomice
10.03.2018
15:00
GKS Katowice
2:1
Raków Częstochowa
10.03.2018
17:45
Wigry Suwałki
2:0
Pogoń Siedlce
10.03.2018
16:00
Chrobry Głogów
3:2
Olimpia Grudziądz
10.03.2018
18:00
Stomil Olsztyn
2:2
Ruch Chorzów
24.04.2018
19:00
Bytovia Bytów
1:0
GKS Tychy
25.04.2018
18:00

22. kolejka 17.03.2018

Miedź Legnica
2:0
Wigry Suwałki
16.03.2018
20:45
Ruch Chorzów
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.03.2018
18:00
GKS Tychy
1:0
Stomil Olsztyn
17.03.2018
17:45
Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec
17.03.2018
14:00
Pogoń Siedlce
1:2
Stal Mielec
17.03.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
2:1
Bytovia Bytów
17.03.2018
18:00
Raków Częstochowa
0:0
Odra Opole
04.04.2018
19:21
Chojniczanka Chojnice
0:2
GKS Katowice
18.04.2018
19:45
Górnik Łęczna
2:1
Chrobry Głogów
24.04.2018
17:00

23. kolejka 24.03.2018

Odra Opole
1:2
GKS Katowice
25.03.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
GKS Tychy
11.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice
11.04.2018
17:00
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Raków Częstochowa
11.04.2018
19:00
Stomil Olsztyn
1:1
Olimpia Grudziądz
11.04.2018
19:00
Bytovia Bytów
2:1
Górnik Łęczna
11.04.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:1
Chojniczanka Chojnice
11.04.2018
18:00
Stal Mielec
1:1
Miedź Legnica
11.04.2018
19:00
Chrobry Głogów
3:1
Pogoń Siedlce
11.04.2018
18:30

24. kolejka 31.03.2018

Chojniczanka Chojnice
2:1
Odra Opole
31.03.2018
17:00
Pogoń Siedlce
1:1
Bytovia Bytów
31.03.2018
15:00
Górnik Łęczna
1:1
Stomil Olsztyn
31.03.2018
12:30
Miedź Legnica
1:1
Chrobry Głogów
31.03.2018
16:00
GKS Katowice
1:0
Zagłębie Sosnowiec
31.03.2018
20:15
Olimpia Grudziądz
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
31.03.2018
18:00
Puszcza Niepołomice
Stal Mielec
31.03.2018
15:00
GKS Tychy
2:0
Ruch Chorzów
31.03.2018
17:45
Raków Częstochowa
0:1
Wigry Suwałki
31.03.2018
12:00

25. kolejka 07.04.2018

Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Górnik Łęczna
06.04.2018
19:00
Bytovia Bytów
0:2
Miedź Legnica
07.04.2018
18:00
Ruch Chorzów
0:0
Olimpia Grudziądz
07.04.2018
18:00
Chrobry Głogów
3:1
Puszcza Niepołomice
07.04.2018
18:00
Stomil Olsztyn
0:2
Pogoń Siedlce
07.04.2018
17:00
Stal Mielec
2:3
Raków Częstochowa
07.04.2018
17:45
Wigry Suwałki
0:2
GKS Katowice
07.04.2018
18:00
GKS Tychy
2:2
Chojniczanka Chojnice
07.04.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Odra Opole
08.04.2018
17:45

26. kolejka 14.04.2018

Odra Opole
0:0
Wigry Suwałki
14.04.2018
19:45
Chojniczanka Chojnice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
14.04.2018
17:00
Miedź Legnica
1:0
Stomil Olsztyn
14.04.2018
20:00
Olimpia Grudziądz
0:1
GKS Tychy
14.04.2018
19:00
Pogoń Siedlce
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.04.2018
16:00
Raków Częstochowa
1:3
Chrobry Głogów
15.04.2018
17:45
Puszcza Niepołomice
Bytovia Bytów
15.04.2018
17:00
GKS Katowice
0:2
Stal Mielec
15.04.2018
17:45
Górnik Łęczna
0:0
Ruch Chorzów
15.04.2018
19:00

27. kolejka 21.04.2018

Stal Mielec
2:2
Odra Opole
20.04.2018
20:45
GKS Tychy
2:0
Górnik Łęczna
20.04.2018
19:00
Ruch Chorzów
0:6
Pogoń Siedlce
20.04.2018
18:00
Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
21.04.2018
17:45
Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice
21.04.2018
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Raków Częstochowa
21.04.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chojniczanka Chojnice
21.04.2018
13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Miedź Legnica
21.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
1:0
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30

28. kolejka 28.04.2018

Odra Opole
1:1
Chrobry Głogów
27.04.2018
20:45
Miedź Legnica
6:1
Ruch Chorzów
28.04.2018
15:00
Pogoń Siedlce
0:1
GKS Tychy
28.04.2018
17:00
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Stal Mielec
28.04.2018
15:30
Górnik Łęczna
2:0
Olimpia Grudziądz
28.04.2018
19:00
Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.04.2018
17:00
GKS Katowice
0:0
Bytovia Bytów
29.04.2018
18:00
Raków Częstochowa
2:1
Stomil Olsztyn
29.04.2018
13:15
Chojniczanka Chojnice
3:0
Wigry Suwałki
29.04.2018
19:00

29. kolejka 05.05.2018

GKS Tychy
1:0
Miedź Legnica
04.05.2018
20:45
Bytovia Bytów
1:0
Odra Opole
04.05.2018
18:00
Stal Mielec
3:0
Wigry Suwałki
04.05.2018
20:00
Górnik Łęczna
3:0
Chojniczanka Chojnice
05.05.2018
16:00
Ruch Chorzów
Puszcza Niepołomice
05.05.2018
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Raków Częstochowa
05.05.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
4:2
Pogoń Siedlce
05.05.2018
19:00
Chrobry Głogów
1:2
Zagłębie Sosnowiec
05.05.2018
15:00
Stomil Olsztyn
1:0
GKS Katowice
05.05.2018
19:00

30. kolejka 09.05.2018

Chojniczanka Chojnice
1:0
Stal Mielec
09.05.2018
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Ruch Chorzów
09.05.2018
18:00
Pogoń Siedlce
1:1
Górnik Łęczna
09.05.2018
19:00
Wigry Suwałki
1:1
Chrobry Głogów
09.05.2018
17:30
Puszcza Niepołomice
1:2
GKS Tychy
09.05.2018
17:00
GKS Katowice
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.05.2018
19:30
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Bytovia Bytów
09.05.2018
18:00
Odra Opole
2:4
Stomil Olsztyn
09.05.2018
19:45
Miedź Legnica
2:1
Olimpia Grudziądz
09.05.2018
20:00

31. kolejka 12.05.2018

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Odra Opole
12.05.2018
18:00
Bytovia Bytów
1:2
Wigry Suwałki
12.05.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:0
GKS Katowice
12.05.2018
17:45
Stomil Olsztyn
0:2
Zagłębie Sosnowiec
12.05.2018
19:00
Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice
12.05.2018
19:23
Pogoń Siedlce
3:2
Chojniczanka Chojnice
13.05.2018
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Miedź Legnica
13.05.2018
19:00
Chrobry Głogów
3:5
Stal Mielec
13.05.2018
17:45
GKS Tychy
0:3
Raków Częstochowa
14.05.2018
18:00

32. kolejka 19.05.2018

Odra Opole
0:3
Ruch Chorzów
18.05.2018
20:45
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
19.05.2018
18:00
Miedź Legnica
2:0
Pogoń Siedlce
19.05.2018
20:00
GKS Katowice
1:2
GKS Tychy
19.05.2018
15:00
Stal Mielec
2:2
Bytovia Bytów
19.05.2018
20:00
Raków Częstochowa
0:0
Olimpia Grudziądz
19.05.2018
19:21
Chojniczanka Chojnice
3:0
Chrobry Głogów
19.05.2018
18:00
Wigry Suwałki
1:2
Stomil Olsztyn
19.05.2018
16:00
Puszcza Niepołomice
Górnik Łęczna
20.05.2018
17:00

33. kolejka 27.05.2018

Ruch Chorzów
0:1
Zagłębie Sosnowiec
27.05.2018
12:45
Stomil Olsztyn
1:0
Stal Mielec
27.05.2018
12:45
Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice
27.05.2018
12:45
GKS Tychy
3:0
Odra Opole
27.05.2018
12:45
Górnik Łęczna
2:1
Raków Częstochowa
27.05.2018
12:45
Miedź Legnica
5:1
Chojniczanka Chojnice
27.05.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Wigry Suwałki
27.05.2018
12:45
Olimpia Grudziądz
1:1
GKS Katowice
27.05.2018
12:45
Bytovia Bytów
3:3
Chrobry Głogów
27.05.2018
12:45

34. kolejka 03.06.2018

Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica
03.06.2018
12:45
Raków Częstochowa
1:1
Pogoń Siedlce
03.06.2018
12:45
Zagłębie Sosnowiec
0:2
GKS Tychy
03.06.2018
12:45
Stal Mielec
0:4
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2018
12:45
Chojniczanka Chojnice
4:0
Bytovia Bytów
03.06.2018
12:45
Chrobry Głogów
0:1
Stomil Olsztyn
03.06.2018
12:45
Odra Opole
1:0
Olimpia Grudziądz
03.06.2018
12:45
Wigry Suwałki
6:0
Ruch Chorzów
03.06.2018
12:45
GKS Katowice
1:0
Górnik Łęczna
03.06.2018
12:45

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 03.06.2018

03.06.2018
12:45
Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica
03.06.2018
12:45
Raków Częstochowa
1:1
Pogoń Siedlce
03.06.2018
12:45
Zagłębie Sosnowiec
0:2
GKS Tychy
03.06.2018
12:45
Stal Mielec
0:4
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2018
12:45
Chojniczanka Chojnice
4:0
Bytovia Bytów
03.06.2018
12:45
Chrobry Głogów
0:1
Stomil Olsztyn
03.06.2018
12:45
Odra Opole
1:0
Olimpia Grudziądz
03.06.2018
12:45
Wigry Suwałki
6:0
Ruch Chorzów
03.06.2018
12:45
GKS Katowice
1:0
Górnik Łęczna

34. kolejka 03.06.2018

03.06.2018
12:45
Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica
03.06.2018
12:45
Raków Częstochowa
1:1
Pogoń Siedlce
03.06.2018
12:45
Zagłębie Sosnowiec
0:2
GKS Tychy
03.06.2018
12:45
Stal Mielec
0:4
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2018
12:45
Chojniczanka Chojnice
4:0
Bytovia Bytów
03.06.2018
12:45
Chrobry Głogów
0:1
Stomil Olsztyn
03.06.2018
12:45
Odra Opole
1:0
Olimpia Grudziądz
03.06.2018
12:45
Wigry Suwałki
6:0
Ruch Chorzów
03.06.2018
12:45
GKS Katowice
1:0
Górnik Łęczna

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
:
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2018
20:30

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
Warta Poznań
:
Bytovia Bytów
18.08.2018
17:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
Raków Częstochowa
18.08.2018
19:00
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.08.2018
19:00
Garbarnia Kraków
:
ŁKS Łódź
18.08.2018
 

II liga

Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
:
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
:
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
GKS Bełchatów
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10
Skra Bełchatów
:
Olimpia Grudziądz
18.08.2018
 

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Chełmianka Chełm
15.08.2018
17:00
Wisła Sandomierz
3:3
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
17:00
Avia Świdnik
0:1
Motor Lublin
15.08.2018
17:00
Wisła Puławy
0:0
Czarni Połaniec
15.08.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Sokół Sieniawa
15.08.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:5
Stal Rzeszów
15.08.2018
17:00
Soła Oświęcim
3:0
Stal Kraśnik
15.08.2018
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Hutnik Kraków
15.08.2018
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
3:3
LKS Jawiszowice
15.08.2018
17:30
KS Olkusz
5:2
Kaszowianka Kaszów
15.08.2018
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Słomniczanka Słomniki
15.08.2018
11:00
Beskid Andrychów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
15.08.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
4:0
Dalin Myślenice
15.08.2018
11:00
Orzeł Ryczów
1:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
17:00
Wiślanka Grabie
1:1
Pcimianka Pcim
15.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
5:0
Górnik Wieliczka
15.08.2018
17:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
18.08.2018
 
Dalin Myślenice
:
Beskid Andrychów
18.08.2018
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
18.08.2018
 
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Dunajec Zakliczyn
14.08.2018
18:00
GKS Drwinia
2:0
Orkan Szczyrzyc
15.08.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Poprad Muszyna
15.08.2018
17:00
Unia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska
15.08.2018
18:00
Glinik Gorlice
1:3
Okocimski Brzesko
15.08.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Lubań Maniowy
15.08.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:1
BKS Bochnia
15.08.2018
18:00
BKS Bochnia
:
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
 
Barciczanka Barcice
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
18.08.2018
 
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2018
 
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
18.08.2018
 
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
18.08.2018
 
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądnik Sułoszowa
2:5
Przebój Wolbrom
15.08.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Spójnia Osiek
15.08.2018
11:00
Piliczanka Pilica
3:0
Bibiczanka Bibice
15.08.2018
17:00
LOT Balice
2:3
Prądniczanka Kraków
15.08.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:3
Proszowianka Proszowice
15.08.2018
13:00
Przemsza Klucze
1:0
Pogoń Miechów
15.08.2018
17:30
Przebój Wolbrom
:
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
:
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
:
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
0:3
Skawinka Skawina
15.08.2018
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:2
Borek Kraków
15.08.2018
11:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Świt Krzeszowice
15.08.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Iskra Radwanowice
15.08.2018
17:00
Hutnik II Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
15.08.2018
17:00
Błękitni Modlnica
1:1
Piast Wołowice
15.08.2018
17:30
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
:
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
:
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
:
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:1
LKS Śledziejowice
15.08.2018
17:00
Pasternik Ochojno
3:2
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2018
15:00
Raba Dobczyce
2:0
Karpaty Siepraw
15.08.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Gościbia Sułkowice
15.08.2018
11:00
Targowianka Targowisko
0:1
Gdovia Gdów
15.08.2018
18:00
Tempo Rzeszotary
3:5
Dziecanovia Dziekanowice
15.08.2018
17:00
Czarni Staniątki
4:1
Wiarusy Igołomia
15.08.2018
17:30
Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
18.08.2018
 
Dziecanovia Dziekanowice
:
Targowianka Targowisko
18.08.2018
 
Gdovia Gdów
:
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
 
Gościbia Sułkowice
:
Raba Dobczyce
18.08.2018
 
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
18.08.2018
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
Czarni Staniątki
:
LKS Śledziejowice
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Iskra Klecza Dolna
15.08.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
LKS Żarki
15.08.2018
17:00
Tempo Białka
6:0
Arka Babice
15.08.2018
17:00
KS Chełmek
2:0
Relaks Wysoka
15.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
LKS Rajsko
15.08.2018
17:30
LKS Rajsko
:
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
17:00
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
18.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
:
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Rylovia Rylowa
0:3
Arkadia Olszyny
15.08.2018
18:00
Olimpia B.
:
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
:
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
:
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:4
LKS Ładna
15.08.2018
18:00
Metal Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
:
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
:
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.08.2018
16:00
Sokół Słopnice
1:0
LKS Rupniów
15.08.2018
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Jarmuta
15.08.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Zalesianka
15.08.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Sokół Stary Sącz
15.08.2018
18:00
KS Tymbark
1:4
LKS Łużna
15.08.2018
18:00
Orzeł Wojnarowa
2:2
Laskovia
15.08.2018
18:00
Zalesianka
:
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
:
KS Tymbark
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
:
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
:
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
:
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
:
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
18.08.2018
 
Złomex Branice
:
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
18.08.2018
 

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
3:0
LKS Rudnik
14.08.2018
18:30
LKS Trzebunia
2:6
Jordan Sum Zakliczyn
15.08.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
Iskra Głogoczów
15.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
15.08.2018
17:30
Rokita Kornatka
3:3
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2018
18:00
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Górki Myślenice
15.08.2018
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górne
15.08.2018
18:00
LKS Rudnik
:
Topór Tenczyn
18.08.2018
 
Clavia Świątniki Górne
:
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
 
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
18.08.2018
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
 
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
18.08.2018
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
18.08.2018
 
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.08.2018
 

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
Victoria Zalas
18.08.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
:
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
:
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
 
Naprzód Ochmanów
:
Iskra Zakrzów
18.08.2018
 
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.08.2018
 
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
18.08.2018
 
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
18.08.2018
 
Rożnowa
:
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
 

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
18.08.2018
 
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
18.08.2018
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Cobra Wężerów
18.08.2018
 
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
18.08.2018
 
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
18.08.2018
 
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
18.08.2018
 

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
18.08.2018
17:00
Korona Kielce
:
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Unia Tarnów
14.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
7:0
Zatorzanka Zator
14.08.2018
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
10:00
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
16.08.2018
10:00
Sokół Słopnice
:
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
15:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
 
Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Garbarnia Kraków
14.08.2018
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Dąb P.
15.08.2018
11:00
Hutnik Kraków
3:0
Limanovia Limanowa
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
Podgórze Kraków
18.08.2018
10:00
Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.08.2018
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Pcimianka
2:1
Unia Tarnów
15.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Victoria Jaworzno
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
11:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
5:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
19:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
15.08.2018
11:00
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Glinik
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
18.08.2018
 
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
1:2
MKS Trzebinia
15.08.2018
17:00
Unia II Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Hutnik Kraków
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
18.08.2018
 

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
:
Medyk Konin
18.08.2018
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
18.08.2018
12:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
18.08.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
 

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Rekord Bielsko Biała
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00