facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
BARAŻE O NICE I LIGĘ:
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 1:1
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1:2
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.07.2017

Radomiak Radom
1:0
Garbarnia Kraków
28.07.2017
18:30
Błękitni Stargard
2:1
GKS Bełchatów
29.07.2017
17:00
Wisła Puławy
0:1
Siarka Tarnobrzeg
29.07.2017
18:00
Warta Poznań
3:1
Rozwój Katowice
29.07.2017
17:00
ŁKS Łódź
0:0
ROW Rybnik
29.07.2017
18:00
Znicz Pruszków
1:2
Gwardia Koszalin
29.07.2017
17:00
GKS Jastrzębie
5:1
MKS Kluczbork
29.07.2017
18:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Gryf Wejherowo
30.07.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:1
Legionovia Legionowo
30.07.2017
17:00
pauzują.

2. kolejka 04.08.2017

Rozwój Katowice
2:0
Wisła Puławy
04.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:3
Radomiak Radom
04.08.2017
18:00
ROW Rybnik
3:1
Olimpia Elbląg
04.08.2017
19:00
Gryf Wejherowo
0:2
GKS Jastrzębie
05.08.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:0
Gwardia Koszalin
05.08.2017
17:00
Błękitni Stargard
0:0
Stal Stalowa Wola
05.08.2017
17:00
Legionovia Legionowo
2:3
Warta Poznań
05.08.2017
17:00
GKS Bełchatów
3:1
Garbarnia Kraków
05.08.2017
19:00
MKS Kluczbork
1:0
Znicz Pruszków
05.08.2017
19:00

3. kolejka 11.08.2017

ŁKS Łódź
1:0
MKS Kluczbork
11.08.2017
17:00
Radomiak Radom
4:1
Rozwój Katowice
11.08.2017
18:30
Warta Poznań
2:0
ROW Rybnik
11.08.2017
17:45
GKS Jastrzębie
0:0
Błękitni Stargard
12.08.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg
12.08.2017
17:30
Znicz Pruszków
3:2
Gryf Wejherowo
12.08.2017
17:00
Wisła Puławy
2:1
Legionovia Legionowo
12.08.2017
18:00
Stal Stalowa Wola
1:4
GKS Bełchatów
13.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:0
Gwardia Koszalin
13.08.2017
17:00

4. kolejka 18.08.2017

MKS Kluczbork
1:1
Olimpia Elbląg
18.08.2017
19:30
Gwardia Koszalin
0:3
Warta Poznań
18.08.2017
17:30
Błękitni Stargard
1:1
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:1
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
4:2
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
5:2
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00

5. kolejka 23.08.2017

Warta Poznań
3:0
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:30
Olimpia Elbląg
1:3
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
2:1
Błękitni Stargard
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
2:0
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
3:0
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
1:0
ROW Rybnik
23.08.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
18:00

6. kolejka 26.08.2017

Gryf Wejherowo
0:1
Warta Poznań
26.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
2:0
Siarka Tarnobrzeg
26.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
2:1
Znicz Pruszków
26.08.2017
17:00
GKS Bełchatów
2:0
Rozwój Katowice
26.08.2017
18:00
MKS Kluczbork
1:1
Wisła Puławy
26.08.2017
19:00
ROW Rybnik
1:4
Garbarnia Kraków
26.08.2017
19:00
Błękitni Stargard
0:0
Olimpia Elbląg
27.08.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
1:1
ŁKS Łódź
27.08.2017
16:00
Gwardia Koszalin
1:4
Radomiak Radom
28.08.2017
19:00

7. kolejka 02.09.2017

Radomiak Radom
1:1
MKS Kluczbork
01.09.2017
18:30
ŁKS Łódź
1:1
GKS Jastrzębie
02.09.2017
16:00
Wisła Puławy
1:1
Gryf Wejherowo
02.09.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Gwardia Koszalin
02.09.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
ROW Rybnik
02.09.2017
17:00
Warta Poznań
1:2
Błękitni Stargard
02.09.2017
17:00
Znicz Pruszków
2:1
GKS Bełchatów
02.09.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:2
Stal Stalowa Wola
03.09.2017
17:00
Rozwój Katowice
0:2
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

8. kolejka 08.09.2017

ROW Rybnik
2:2
Rozwój Katowice
08.09.2017
19:00
Znicz Pruszków
1:2
ŁKS Łódź
08.09.2017
19:00
Błękitni Stargard
0:0
Wisła Puławy
09.09.2017
15:00
GKS Jastrzębie
2:1
Olimpia Elbląg
09.09.2017
16:00
Gryf Wejherowo
1:1
Radomiak Radom
09.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:1
Legionovia Legionowo
09.09.2017
18:00
MKS Kluczbork
1:1
Garbarnia Kraków
09.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Warta Poznań
09.09.2017
 
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Gwardia Koszalin
09.09.2017
 

9. kolejka 16.09.2017

Radomiak Radom
1:0
Błękitni Stargard
15.09.2017
18:30
Rozwój Katowice
0:0
Gwardia Koszalin
16.09.2017
15:00
Legionovia Legionowo
3:1
ROW Rybnik
16.09.2017
16:00
Wisła Puławy
1:1
Stal Stalowa Wola
16.09.2017
16:00
Warta Poznań
1:0
GKS Jastrzębie
16.09.2017
16:00
Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo
16.09.2017
16:00
Siarka Tarnobrzeg
4:0
MKS Kluczbork
16.09.2017
16:00
Olimpia Elbląg
0:1
Znicz Pruszków
16.09.2017
17:00
ŁKS Łódź
1:1
GKS Bełchatów
17.09.2017
16:30

10. kolejka 23.09.2017

Znicz Pruszków
0:3
Warta Poznań
22.09.2017
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:2
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
1:1
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

11. kolejka 29.09.2017

ROW Rybnik
0:0
Gwardia Koszalin
29.09.2017
19:00
Rozwój Katowice
0:3
Gryf Wejherowo
30.09.2017
15:00
Legionovia Legionowo
0:1
MKS Kluczbork
30.09.2017
16:00
Wisła Puławy
1:1
Znicz Pruszków
30.09.2017
16:00
Garbarnia Kraków
1:0
Stal Stalowa Wola
30.09.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Błękitni Stargard
30.09.2017
16:00
Warta Poznań
0:0
ŁKS Łódź
30.09.2017
16:00
Olimpia Elbląg
1:0
GKS Bełchatów
30.09.2017
16:00
Radomiak Radom
1:1
GKS Jastrzębie
01.10.2017
17:00

12. kolejka 07.10.2017

ŁKS Łódź
1:0
Wisła Puławy
07.10.2017
15:00
GKS Jastrzębie
1:2
Garbarnia Kraków
07.10.2017
15:00
Błękitni Stargard
1:2
Rozwój Katowice
07.10.2017
15:00
MKS Kluczbork
2:2
ROW Rybnik
07.10.2017
18:00
Stal Stalowa Wola
1:2
Siarka Tarnobrzeg
07.10.2017
13:00
Znicz Pruszków
3:1
Radomiak Radom
07.10.2017
19:00
Olimpia Elbląg
1:0
Warta Poznań
08.10.2017
16:00
Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

13. kolejka 14.10.2017

Rozwój Katowice
2:1
Stal Stalowa Wola
14.10.2017
15:00
Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków
14.10.2017
15:00
Legionovia Legionowo
2:1
Błękitni Stargard
14.10.2017
15:00
Warta Poznań
0:0
GKS Bełchatów
14.10.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
GKS Jastrzębie
14.10.2017
15:00
Wisła Puławy
0:0
Olimpia Elbląg
14.10.2017
16:00
ROW Rybnik
3:0
Gryf Wejherowo
14.10.2017
17:00
Radomiak Radom
1:1
ŁKS Łódź
14.10.2017
15:30
MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00

14. kolejka 21.10.2017

Błękitni Stargard
2:2
ROW Rybnik
21.10.2017
13:00
GKS Jastrzębie
3:1
Rozwój Katowice
21.10.2017
14:00
Warta Poznań
3:1
Wisła Puławy
21.10.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:2
Gwardia Koszalin
21.10.2017
15:00
ŁKS Łódź
1:0
Garbarnia Kraków
21.10.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Legionovia Legionowo
21.10.2017
14:00
Olimpia Elbląg
1:2
Radomiak Radom
21.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
1:0
MKS Kluczbork
22.10.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Siarka Tarnobrzeg
22.10.2017
12:00

15. kolejka 28.10.2017

Legionovia Legionowo
0:2
GKS Jastrzębie
28.10.2017
13:00
Rozwój Katowice
0:1
Znicz Pruszków
28.10.2017
15:00
Garbarnia Kraków
1:1
Olimpia Elbląg
28.10.2017
14:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
ŁKS Łódź
28.10.2017
14:00
Wisła Puławy
5:2
GKS Bełchatów
28.10.2017
16:00
MKS Kluczbork
2:2
Gryf Wejherowo
28.10.2017
18:00
Gwardia Koszalin
2:0
Błękitni Stargard
28.10.2017
15:00
ROW Rybnik
1:0
Stal Stalowa Wola
28.10.2017
17:00
Radomiak Radom
0:0
Warta Poznań
29.10.2017
14:00

16. kolejka 04.11.2017

GKS Jastrzębie
2:1
ROW Rybnik
04.11.2017
13:00
Błękitni Stargard
1:0
MKS Kluczbork
04.11.2017
13:00
Warta Poznań
1:0
Garbarnia Kraków
04.11.2017
14:00
ŁKS Łódź
1:0
Rozwój Katowice
04.11.2017
14:00
Wisła Puławy
1:0
Radomiak Radom
04.11.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:0
Gryf Wejherowo
04.11.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:0
Legionovia Legionowo
05.11.2017
12:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Gwardia Koszalin
05.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
2:1
Siarka Tarnobrzeg
05.11.2017
13:00

17. kolejka 11.11.2017

Siarka Tarnobrzeg
2:0
Warta Poznań
11.11.2017
13:00
Rozwój Katowice
1:2
Olimpia Elbląg
11.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
Wisła Puławy
11.11.2017
13:00
ROW Rybnik
1:1
Znicz Pruszków
11.11.2017
17:00
Gwardia Koszalin
0:2
GKS Jastrzębie
11.11.2017
13:00
MKS Kluczbork
0:0
Stal Stalowa Wola
12.11.2017
16:00
Radomiak Radom
2:1
GKS Bełchatów
12.11.2017
13:00
Legionovia Legionowo
0:2
ŁKS Łódź
12.11.2017
12:00
Gryf Wejherowo
0:3
Błękitni Stargard
12.11.2017
13:00

18. kolejka 18.11.2017

MKS Kluczbork
0:1
GKS Jastrzębie
18.11.2017
16:00
Gwardia Koszalin
2:2
Znicz Pruszków
18.11.2017
13:00
ROW Rybnik
2:2
ŁKS Łódź
18.11.2017
17:00
Rozwój Katowice
2:0
Warta Poznań
18.11.2017
13:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Wisła Puławy
18.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
1:1
Radomiak Radom
18.11.2017
13:00
GKS Bełchatów
3:2
Błękitni Stargard
19.11.2017
17:00
Gryf Wejherowo
0:1
Stal Stalowa Wola
19.11.2017
13:00
Legionovia Legionowo
0:3
Olimpia Elbląg
19.11.2017
12:00
pauzują.

19. kolejka 25.11.2017

Wisła Puławy
1:0
Rozwój Katowice
25.11.2017
15:00
GKS Jastrzębie
3:0
Gryf Wejherowo
25.11.2017
13:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Błękitni Stargard
25.11.2017
13:00
Warta Poznań
2:0
Legionovia Legionowo
25.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
25.11.2017
13:00
Radomiak Radom
1:2
Siarka Tarnobrzeg
26.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
6:3
ROW Rybnik
26.11.2017
13:00
Gwardia Koszalin
0:1
ŁKS Łódź
26.11.2017
13:00
Znicz Pruszków
1:1
MKS Kluczbork
26.11.2017
12:00

20. kolejka 03.03.2018

Gwardia Koszalin
1:5
Olimpia Elbląg
24.03.2018
15:00
MKS Kluczbork
0:2
ŁKS Łódź
04.04.2018
19:00
Rozwój Katowice
1:0
Radomiak Radom
04.04.2018
16:00
ROW Rybnik
1:0
Warta Poznań
04.04.2018
17:00
Błękitni Stargard
1:0
GKS Jastrzębie
04.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Garbarnia Kraków
04.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
4:3
Znicz Pruszków
04.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
1:1
Wisła Puławy
04.04.2018
16:30
GKS Bełchatów
0:0
Stal Stalowa Wola
04.04.2018
18:00

21. kolejka 10.03.2018

ŁKS Łódź
0:0
Gryf Wejherowo
10.03.2018
13:30
GKS Jastrzębie
2:1
Stal Stalowa Wola
10.03.2018
14:00
Znicz Pruszków
1:1
Błękitni Stargard
11.03.2018
12:00
Radomiak Radom
4:2
Legionovia Legionowo
11.03.2018
14:00
Warta Poznań
3:3
Gwardia Koszalin
18.04.2018
16:00
Garbarnia Kraków
Rozwój Katowice
18.04.2018
17:30
Wisła Puławy
2:0
ROW Rybnik
18.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:4
GKS Bełchatów
18.04.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
MKS Kluczbork
16.05.2018
17:00

22. kolejka 17.03.2018

ROW Rybnik
1:2
Radomiak Radom
17.03.2018
15:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Znicz Pruszków
18.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
1:3
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
MKS Kluczbork
3:3
Warta Poznań
01.05.2018
16:00
Gwardia Koszalin
1:2
Wisła Puławy
01.05.2018
16:00
Rozwój Katowice
3:1
Siarka Tarnobrzeg
16.05.2018
17:00
Błękitni Stargard
1:2
ŁKS Łódź
16.05.2018
17:00
GKS Bełchatów
2:1
GKS Jastrzębie
16.05.2018
19:00
Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków
16.05.2018
17:30

23. kolejka 24.03.2018

Warta Poznań
0:1
Gryf Wejherowo
24.03.2018
14:00
Rozwój Katowice
1:0
GKS Bełchatów
24.03.2018
15:00
Wisła Puławy
1:2
MKS Kluczbork
24.03.2018
16:00
Garbarnia Kraków
ROW Rybnik
24.03.2018
13:00
Znicz Pruszków
0:3
GKS Jastrzębie
25.03.2018
12:00
Olimpia Elbląg
0:1
Błękitni Stargard
11.04.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Gwardia Koszalin
11.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00
ŁKS Łódź
1:2
Stal Stalowa Wola
01.05.2018
17:30

24. kolejka 31.03.2018

Legionovia Legionowo
1:2
Rozwój Katowice
29.03.2018
16:00
GKS Jastrzębie
1:0
ŁKS Łódź
30.03.2018
19:00
Gwardia Koszalin
Garbarnia Kraków
30.03.2018
16:00
MKS Kluczbork
3:1
Radomiak Radom
31.03.2018
17:00
Gryf Wejherowo
1:0
Wisła Puławy
31.03.2018
14:00
ROW Rybnik
2:3
Siarka Tarnobrzeg
31.03.2018
12:00
Błękitni Stargard
0:1
Warta Poznań
31.03.2018
13:00
GKS Bełchatów
2:1
Znicz Pruszków
31.03.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Olimpia Elbląg
31.03.2018
15:00

25. kolejka 07.04.2018

ŁKS Łódź
0:2
Znicz Pruszków
07.04.2018
16:00
Wisła Puławy
1:3
Błękitni Stargard
07.04.2018
16:00
Olimpia Elbląg
0:1
GKS Jastrzębie
07.04.2018
16:00
Radomiak Radom
0:1
Gryf Wejherowo
07.04.2018
16:00
Legionovia Legionowo
2:2
GKS Bełchatów
07.04.2018
16:00
Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork
07.04.2018
15:00
Gwardia Koszalin
2:1
Siarka Tarnobrzeg
07.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:0
ROW Rybnik
08.04.2018
16:00
Warta Poznań
1:0
Stal Stalowa Wola
08.04.2018
15:00

26. kolejka 14.04.2018

ROW Rybnik
2:1
Legionovia Legionowo
14.04.2018
16:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Wisła Puławy
14.04.2018
15:00
GKS Jastrzębie
0:2
Warta Poznań
14.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków
14.04.2018
16:00
MKS Kluczbork
1:0
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2018
17:00
Znicz Pruszków
0:0
Olimpia Elbląg
14.04.2018
12:00
GKS Bełchatów
2:2
ŁKS Łódź
14.04.2018
18:00
Gwardia Koszalin
0:0
Rozwój Katowice
15.04.2018
13:00
Błękitni Stargard
1:0
Radomiak Radom
16.04.2018
17:00

27. kolejka 21.04.2018

Warta Poznań
1:1
Znicz Pruszków
21.04.2018
16:00
Wisła Puławy
0:1
GKS Jastrzębie
21.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Gryf Wejherowo
21.04.2018
15:00
Olimpia Elbląg
0:5
ŁKS Łódź
21.04.2018
16:00
ROW Rybnik
1:0
GKS Bełchatów
21.04.2018
16:00
Radomiak Radom
2:2
Stal Stalowa Wola
21.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
4:1
Gwardia Koszalin
21.04.2018
17:00
Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:1
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00

28. kolejka 28.04.2018

Gwardia Koszalin
1:4
ROW Rybnik
27.04.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:0
Wisła Puławy
27.04.2018
19:00
Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków
27.04.2018
17:00
ŁKS Łódź
2:0
Warta Poznań
27.04.2018
17:30
MKS Kluczbork
2:0
Legionovia Legionowo
28.04.2018
17:00
Błękitni Stargard
1:2
Siarka Tarnobrzeg
28.04.2018
15:00
GKS Bełchatów
1:1
Olimpia Elbląg
28.04.2018
17:00
GKS Jastrzębie
1:2
Radomiak Radom
28.04.2018
17:00
Gryf Wejherowo
1:1
Rozwój Katowice
29.04.2018
14:00

29. kolejka 05.05.2018

ROW Rybnik
1:1
MKS Kluczbork
04.05.2018
19:00
Wisła Puławy
0:0
ŁKS Łódź
05.05.2018
17:00
Garbarnia Kraków
GKS Jastrzębie
05.05.2018
17:00
Rozwój Katowice
1:0
Błękitni Stargard
05.05.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Stal Stalowa Wola
05.05.2018
17:00
Radomiak Radom
2:1
Znicz Pruszków
05.05.2018
17:00
Warta Poznań
1:0
Olimpia Elbląg
05.05.2018
16:00
Legionovia Legionowo
1:2
Gryf Wejherowo
05.05.2018
17:00
Gwardia Koszalin
1:3
GKS Bełchatów
05.05.2018
16:00

30. kolejka 09.05.2018

Stal Stalowa Wola
4:1
Rozwój Katowice
09.05.2018
17:00
Znicz Pruszków
0:1
Garbarnia Kraków
09.05.2018
19:00
Błękitni Stargard
0:3
Legionovia Legionowo
09.05.2018
17:00
GKS Bełchatów
0:1
Warta Poznań
09.05.2018
19:00
Olimpia Elbląg
1:1
Wisła Puławy
09.05.2018
17:00
Gryf Wejherowo
0:1
ROW Rybnik
09.05.2018
17:00
ŁKS Łódź
3:0
Radomiak Radom
09.05.2018
17:30
Gwardia Koszalin
4:3
MKS Kluczbork
09.05.2018
17:00
GKS Jastrzębie
0:0
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

31. kolejka 12.05.2018

Rozwój Katowice
3:1
GKS Jastrzębie
12.05.2018
15:00
Wisła Puławy
0:2
Warta Poznań
12.05.2018
18:00
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Znicz Pruszków
12.05.2018
16:00
ROW Rybnik
2:3
Błękitni Stargard
13.05.2018
17:00
Gwardia Koszalin
0:1
Gryf Wejherowo
13.05.2018
13:00
Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź
13.05.2018
17:00
Legionovia Legionowo
0:3
Stal Stalowa Wola
13.05.2018
17:00
Radomiak Radom
4:0
Olimpia Elbląg
13.05.2018
17:00
MKS Kluczbork
1:0
GKS Bełchatów
13.05.2018
17:00

32. kolejka 19.05.2018

GKS Jastrzębie
3:1
Legionovia Legionowo
19.05.2018
18:00
Znicz Pruszków
3:3
Rozwój Katowice
19.05.2018
19:00
ŁKS Łódź
4:2
Siarka Tarnobrzeg
19.05.2018
18:00
GKS Bełchatów
3:0
Wisła Puławy
19.05.2018
14:00
Stal Stalowa Wola
4:0
ROW Rybnik
19.05.2018
17:00
Warta Poznań
1:0
Radomiak Radom
19.05.2018
17:00
Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków
20.05.2018
16:00
Gryf Wejherowo
3:1
MKS Kluczbork
20.05.2018
16:00
Błękitni Stargard
0:0
Gwardia Koszalin
20.05.2018
17:00

33. kolejka 26.05.2018

ROW Rybnik
2:1
GKS Jastrzębie
26.05.2018
17:00
MKS Kluczbork
2:0
Błękitni Stargard
26.05.2018
17:00
Garbarnia Kraków
Warta Poznań
26.05.2018
17:00
Rozwój Katowice
0:2
ŁKS Łódź
26.05.2018
17:00
Radomiak Radom
2:2
Wisła Puławy
26.05.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:1
GKS Bełchatów
26.05.2018
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Znicz Pruszków
26.05.2018
17:00
Gwardia Koszalin
3:3
Stal Stalowa Wola
26.05.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Olimpia Elbląg
26.05.2018
17:00

34. kolejka 02.06.2018

ŁKS Łódź
2:0
Legionovia Legionowo
01.06.2018
18:00
Warta Poznań
0:0
Siarka Tarnobrzeg
02.06.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
Rozwój Katowice
02.06.2018
17:00
Wisła Puławy
Garbarnia Kraków
02.06.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:0
ROW Rybnik
02.06.2018
17:00
GKS Jastrzębie
4:2
Gwardia Koszalin
02.06.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
2:0
MKS Kluczbork
02.06.2018
17:00
GKS Bełchatów
0:0
Radomiak Radom
02.06.2018
17:00
Błękitni Stargard
2:3
Gryf Wejherowo
02.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 02.06.2018

01.06.2018
18:00
ŁKS Łódź
2:0
Legionovia Legionowo
02.06.2018
17:00
Warta Poznań
0:0
Siarka Tarnobrzeg
02.06.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
Rozwój Katowice
02.06.2018
17:00
Wisła Puławy
Garbarnia Kraków
02.06.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:0
ROW Rybnik
02.06.2018
17:00
GKS Jastrzębie
4:2
Gwardia Koszalin
02.06.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
2:0
MKS Kluczbork
02.06.2018
17:00
GKS Bełchatów
0:0
Radomiak Radom
02.06.2018
17:00
Błękitni Stargard
2:3
Gryf Wejherowo

34. kolejka 02.06.2018

01.06.2018
18:00
ŁKS Łódź
2:0
Legionovia Legionowo
02.06.2018
17:00
Warta Poznań
0:0
Siarka Tarnobrzeg
02.06.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
Rozwój Katowice
02.06.2018
17:00
Wisła Puławy
Garbarnia Kraków
02.06.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:0
ROW Rybnik
02.06.2018
17:00
GKS Jastrzębie
4:2
Gwardia Koszalin
02.06.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
2:0
MKS Kluczbork
02.06.2018
17:00
GKS Bełchatów
0:0
Radomiak Radom
02.06.2018
17:00
Błękitni Stargard
2:3
Gryf Wejherowo

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:4
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
1:2
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
:
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
:
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
16:30
Gwiazda Prószków
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
:
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
przełożony
Wanda Kraków
3:17
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30