facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.07.2017

Radomiak Radom
1:0
Garbarnia Kraków
28.07.2017
18:30
Błękitni Stargard
2:1
GKS Bełchatów
29.07.2017
17:00
Wisła Puławy
0:1
Siarka Tarnobrzeg
29.07.2017
18:00
Warta Poznań
3:1
Rozwój Katowice
29.07.2017
17:00
ŁKS Łódź
0:0
ROW Rybnik
29.07.2017
18:00
Znicz Pruszków
1:2
Gwardia Koszalin
29.07.2017
17:00
GKS Jastrzębie
5:1
MKS Kluczbork
29.07.2017
18:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Gryf Wejherowo
30.07.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:1
Legionovia Legionowo
30.07.2017
17:00
pauzują.

2. kolejka 04.08.2017

Rozwój Katowice
2:0
Wisła Puławy
04.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:3
Radomiak Radom
04.08.2017
18:00
ROW Rybnik
3:1
Olimpia Elbląg
04.08.2017
19:00
Gryf Wejherowo
0:2
GKS Jastrzębie
05.08.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:0
Gwardia Koszalin
05.08.2017
17:00
Błękitni Stargard
0:0
Stal Stalowa Wola
05.08.2017
17:00
Legionovia Legionowo
2:3
Warta Poznań
05.08.2017
17:00
GKS Bełchatów
3:1
Garbarnia Kraków
05.08.2017
19:00
MKS Kluczbork
1:0
Znicz Pruszków
05.08.2017
19:00

3. kolejka 11.08.2017

ŁKS Łódź
1:0
MKS Kluczbork
11.08.2017
17:00
Radomiak Radom
4:1
Rozwój Katowice
11.08.2017
18:30
Warta Poznań
2:0
ROW Rybnik
11.08.2017
17:45
GKS Jastrzębie
0:0
Błękitni Stargard
12.08.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg
12.08.2017
17:30
Znicz Pruszków
3:2
Gryf Wejherowo
12.08.2017
17:00
Wisła Puławy
2:1
Legionovia Legionowo
12.08.2017
18:00
Stal Stalowa Wola
1:4
GKS Bełchatów
13.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:0
Gwardia Koszalin
13.08.2017
17:00

4. kolejka 18.08.2017

MKS Kluczbork
1:1
Olimpia Elbląg
18.08.2017
19:30
Gwardia Koszalin
0:3
Warta Poznań
18.08.2017
17:30
Błękitni Stargard
1:1
Znicz Pruszków
19.08.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:1
ŁKS Łódź
19.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Radomiak Radom
19.08.2017
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
GKS Jastrzębie
19.08.2017
17:00
Rozwój Katowice
Garbarnia Kraków
19.08.2017
17:00
ROW Rybnik
4:2
Wisła Puławy
19.08.2017
19:00
GKS Bełchatów
5:2
Siarka Tarnobrzeg
19.08.2017
19:00

5. kolejka 23.08.2017

Warta Poznań
3:0
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:30
Olimpia Elbląg
1:3
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
2:1
Błękitni Stargard
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
2:0
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
3:0
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
1:0
ROW Rybnik
23.08.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
18:00

6. kolejka 26.08.2017

Gryf Wejherowo
0:1
Warta Poznań
26.08.2017
16:00
Legionovia Legionowo
2:0
Siarka Tarnobrzeg
26.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
2:1
Znicz Pruszków
26.08.2017
17:00
GKS Bełchatów
2:0
Rozwój Katowice
26.08.2017
18:00
MKS Kluczbork
1:1
Wisła Puławy
26.08.2017
19:00
ROW Rybnik
1:4
Garbarnia Kraków
26.08.2017
19:00
Błękitni Stargard
0:0
Olimpia Elbląg
27.08.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
1:1
ŁKS Łódź
27.08.2017
16:00
Gwardia Koszalin
1:4
Radomiak Radom
28.08.2017
19:00

7. kolejka 02.09.2017

Radomiak Radom
1:1
MKS Kluczbork
01.09.2017
18:30
ŁKS Łódź
1:1
GKS Jastrzębie
02.09.2017
16:00
Wisła Puławy
1:1
Gryf Wejherowo
02.09.2017
17:00
Garbarnia Kraków
Gwardia Koszalin
02.09.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
ROW Rybnik
02.09.2017
17:00
Warta Poznań
1:2
Błękitni Stargard
02.09.2017
17:00
Znicz Pruszków
2:1
GKS Bełchatów
02.09.2017
17:00
Olimpia Elbląg
2:2
Stal Stalowa Wola
03.09.2017
17:00
Rozwój Katowice
0:2
Legionovia Legionowo
20.09.2017
16:00

8. kolejka 08.09.2017

ROW Rybnik
2:2
Rozwój Katowice
08.09.2017
19:00
Znicz Pruszków
1:2
ŁKS Łódź
08.09.2017
19:00
Błękitni Stargard
0:0
Wisła Puławy
09.09.2017
15:00
GKS Jastrzębie
2:1
Olimpia Elbląg
09.09.2017
16:00
Gryf Wejherowo
1:1
Radomiak Radom
09.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:1
Legionovia Legionowo
09.09.2017
18:00
MKS Kluczbork
1:1
Garbarnia Kraków
09.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Warta Poznań
09.09.2017
 
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Gwardia Koszalin
09.09.2017
 

9. kolejka 16.09.2017

Radomiak Radom
1:0
Błękitni Stargard
15.09.2017
18:30
Rozwój Katowice
0:0
Gwardia Koszalin
16.09.2017
15:00
Legionovia Legionowo
3:1
ROW Rybnik
16.09.2017
16:00
Wisła Puławy
1:1
Stal Stalowa Wola
16.09.2017
16:00
Warta Poznań
1:0
GKS Jastrzębie
16.09.2017
16:00
Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo
16.09.2017
16:00
Siarka Tarnobrzeg
4:0
MKS Kluczbork
16.09.2017
16:00
Olimpia Elbląg
0:1
Znicz Pruszków
16.09.2017
17:00
ŁKS Łódź
1:1
GKS Bełchatów
17.09.2017
16:30

10. kolejka 23.09.2017

Znicz Pruszków
0:3
Warta Poznań
22.09.2017
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
23.09.2017
15:00
Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków
23.09.2017
15:00
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
23.09.2017
16:00
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
23.09.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:2
ROW Rybnik
23.09.2017
17:00
MKS Kluczbork
1:1
Rozwój Katowice
23.09.2017
19:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
23.09.2017
15:00
Gwardia Koszalin
1:1
Legionovia Legionowo
24.09.2017
16:00

11. kolejka 29.09.2017

ROW Rybnik
0:0
Gwardia Koszalin
29.09.2017
19:00
Rozwój Katowice
0:3
Gryf Wejherowo
30.09.2017
15:00
Legionovia Legionowo
0:1
MKS Kluczbork
30.09.2017
16:00
Wisła Puławy
1:1
Znicz Pruszków
30.09.2017
16:00
Garbarnia Kraków
1:0
Stal Stalowa Wola
30.09.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Błękitni Stargard
30.09.2017
16:00
Warta Poznań
0:0
ŁKS Łódź
30.09.2017
16:00
Olimpia Elbląg
1:0
GKS Bełchatów
30.09.2017
16:00
Radomiak Radom
1:1
GKS Jastrzębie
01.10.2017
17:00

12. kolejka 07.10.2017

ŁKS Łódź
1:0
Wisła Puławy
07.10.2017
15:00
GKS Jastrzębie
1:2
Garbarnia Kraków
07.10.2017
15:00
Błękitni Stargard
1:2
Rozwój Katowice
07.10.2017
15:00
MKS Kluczbork
2:2
ROW Rybnik
07.10.2017
18:00
Stal Stalowa Wola
1:2
Siarka Tarnobrzeg
07.10.2017
13:00
Znicz Pruszków
3:1
Radomiak Radom
07.10.2017
19:00
Olimpia Elbląg
1:0
Warta Poznań
08.10.2017
16:00
Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

13. kolejka 14.10.2017

Rozwój Katowice
2:1
Stal Stalowa Wola
14.10.2017
15:00
Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków
14.10.2017
15:00
Legionovia Legionowo
2:1
Błękitni Stargard
14.10.2017
15:00
Warta Poznań
0:0
GKS Bełchatów
14.10.2017
15:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
GKS Jastrzębie
14.10.2017
15:00
Wisła Puławy
0:0
Olimpia Elbląg
14.10.2017
16:00
ROW Rybnik
3:0
Gryf Wejherowo
14.10.2017
17:00
Radomiak Radom
1:1
ŁKS Łódź
14.10.2017
15:30
MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00

14. kolejka 21.10.2017

Błękitni Stargard
2:2
ROW Rybnik
21.10.2017
13:00
GKS Jastrzębie
3:1
Rozwój Katowice
21.10.2017
14:00
Warta Poznań
3:1
Wisła Puławy
21.10.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:2
Gwardia Koszalin
21.10.2017
15:00
ŁKS Łódź
1:0
Garbarnia Kraków
21.10.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Legionovia Legionowo
21.10.2017
14:00
Olimpia Elbląg
1:2
Radomiak Radom
21.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
1:0
MKS Kluczbork
22.10.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Siarka Tarnobrzeg
22.10.2017
12:00

15. kolejka 28.10.2017

Legionovia Legionowo
0:2
GKS Jastrzębie
28.10.2017
13:00
Rozwój Katowice
0:1
Znicz Pruszków
28.10.2017
15:00
Garbarnia Kraków
1:1
Olimpia Elbląg
28.10.2017
14:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
ŁKS Łódź
28.10.2017
14:00
Wisła Puławy
5:2
GKS Bełchatów
28.10.2017
16:00
MKS Kluczbork
2:2
Gryf Wejherowo
28.10.2017
18:00
Gwardia Koszalin
2:0
Błękitni Stargard
28.10.2017
15:00
ROW Rybnik
1:0
Stal Stalowa Wola
28.10.2017
17:00
Radomiak Radom
0:0
Warta Poznań
29.10.2017
14:00

16. kolejka 04.11.2017

GKS Jastrzębie
2:1
ROW Rybnik
04.11.2017
13:00
Błękitni Stargard
1:0
MKS Kluczbork
04.11.2017
13:00
Warta Poznań
1:0
Garbarnia Kraków
04.11.2017
14:00
ŁKS Łódź
1:0
Rozwój Katowice
04.11.2017
14:00
Wisła Puławy
1:0
Radomiak Radom
04.11.2017
16:00
GKS Bełchatów
1:0
Gryf Wejherowo
04.11.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:0
Legionovia Legionowo
05.11.2017
12:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Gwardia Koszalin
05.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
2:1
Siarka Tarnobrzeg
05.11.2017
13:00

17. kolejka 11.11.2017

Siarka Tarnobrzeg
2:0
Warta Poznań
11.11.2017
13:00
Rozwój Katowice
1:2
Olimpia Elbląg
11.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
Wisła Puławy
11.11.2017
13:00
ROW Rybnik
1:1
Znicz Pruszków
11.11.2017
17:00
Gwardia Koszalin
0:2
GKS Jastrzębie
11.11.2017
13:00
MKS Kluczbork
0:0
Stal Stalowa Wola
12.11.2017
16:00
Radomiak Radom
2:1
GKS Bełchatów
12.11.2017
13:00
Legionovia Legionowo
0:2
ŁKS Łódź
12.11.2017
12:00
Gryf Wejherowo
0:3
Błękitni Stargard
12.11.2017
13:00

18. kolejka 18.11.2017

MKS Kluczbork
0:1
GKS Jastrzębie
18.11.2017
16:00
Gwardia Koszalin
2:2
Znicz Pruszków
18.11.2017
13:00
ROW Rybnik
2:2
ŁKS Łódź
18.11.2017
17:00
Rozwój Katowice
2:0
Warta Poznań
18.11.2017
13:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Wisła Puławy
18.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
1:1
Radomiak Radom
18.11.2017
13:00
GKS Bełchatów
3:2
Błękitni Stargard
19.11.2017
17:00
Gryf Wejherowo
0:1
Stal Stalowa Wola
19.11.2017
13:00
Legionovia Legionowo
0:3
Olimpia Elbląg
19.11.2017
12:00
pauzują.

19. kolejka 25.11.2017

Wisła Puławy
1:0
Rozwój Katowice
25.11.2017
15:00
GKS Jastrzębie
3:0
Gryf Wejherowo
25.11.2017
13:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Błękitni Stargard
25.11.2017
13:00
Warta Poznań
2:0
Legionovia Legionowo
25.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
25.11.2017
13:00
Radomiak Radom
1:2
Siarka Tarnobrzeg
26.11.2017
13:00
Olimpia Elbląg
6:3
ROW Rybnik
26.11.2017
13:00
Gwardia Koszalin
0:1
ŁKS Łódź
26.11.2017
13:00
Znicz Pruszków
1:1
MKS Kluczbork
26.11.2017
12:00

20. kolejka

MKS Kluczbork
:
ŁKS Łódź
 
 
Rozwój Katowice
:
Radomiak Radom
 
 
ROW Rybnik
:
Warta Poznań
 
 
Błękitni Stargard
:
GKS Jastrzębie
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Garbarnia Kraków
 
 
Gryf Wejherowo
:
Znicz Pruszków
 
 
Legionovia Legionowo
:
Wisła Puławy
 
 
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Gwardia Koszalin
:
Olimpia Elbląg
 
 

21. kolejka

Olimpia Elbląg
:
MKS Kluczbork
 
 
Warta Poznań
:
Gwardia Koszalin
 
 
Znicz Pruszków
:
Błękitni Stargard
 
 
ŁKS Łódź
:
Gryf Wejherowo
 
 
Radomiak Radom
:
Legionovia Legionowo
 
 
GKS Jastrzębie
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Garbarnia Kraków
:
Rozwój Katowice
 
 
Wisła Puławy
:
ROW Rybnik
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
 
 

22. kolejka

MKS Kluczbork
:
Warta Poznań
 
 
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Elbląg
 
 
Rozwój Katowice
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Błękitni Stargard
:
ŁKS Łódź
 
 
GKS Bełchatów
:
GKS Jastrzębie
 
 
Legionovia Legionowo
:
Garbarnia Kraków
 
 
Gwardia Koszalin
:
Wisła Puławy
 
 
ROW Rybnik
:
Radomiak Radom
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
 
 

23. kolejka

Warta Poznań
:
Gryf Wejherowo
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Legionovia Legionowo
 
 
Znicz Pruszków
:
GKS Jastrzębie
 
 
Rozwój Katowice
:
GKS Bełchatów
 
 
Wisła Puławy
:
MKS Kluczbork
 
 
Garbarnia Kraków
:
ROW Rybnik
 
 
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
 
 
ŁKS Łódź
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Radomiak Radom
:
Gwardia Koszalin
 
 

24. kolejka

MKS Kluczbork
:
Radomiak Radom
 
 
GKS Jastrzębie
:
ŁKS Łódź
 
 
Gryf Wejherowo
:
Wisła Puławy
 
 
Gwardia Koszalin
:
Garbarnia Kraków
 
 
ROW Rybnik
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Błękitni Stargard
:
Warta Poznań
 
 
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
 
 
Legionovia Legionowo
:
Rozwój Katowice
 
 

25. kolejka

Rozwój Katowice
:
ROW Rybnik
 
 
ŁKS Łódź
:
Znicz Pruszków
 
 
Wisła Puławy
:
Błękitni Stargard
 
 
Olimpia Elbląg
:
GKS Jastrzębie
 
 
Radomiak Radom
:
Gryf Wejherowo
 
 
Legionovia Legionowo
:
GKS Bełchatów
 
 
Garbarnia Kraków
:
MKS Kluczbork
 
 
Warta Poznań
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Gwardia Koszalin
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 

26. kolejka

Błękitni Stargard
:
Radomiak Radom
 
 
Gwardia Koszalin
:
Rozwój Katowice
 
 
ROW Rybnik
:
Legionovia Legionowo
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
 
 
GKS Jastrzębie
:
Warta Poznań
 
 
Gryf Wejherowo
:
Garbarnia Kraków
 
 
MKS Kluczbork
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
 
 
GKS Bełchatów
:
ŁKS Łódź
 
 

27. kolejka

Warta Poznań
:
Znicz Pruszków
 
 
Wisła Puławy
:
GKS Jastrzębie
 
 
Garbarnia Kraków
:
Błękitni Stargard
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Gryf Wejherowo
 
 
Olimpia Elbląg
:
ŁKS Łódź
 
 
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
 
 
Rozwój Katowice
:
MKS Kluczbork
 
 
Radomiak Radom
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Legionovia Legionowo
:
Gwardia Koszalin
 
 

28. kolejka

Gwardia Koszalin
:
ROW Rybnik
 
 
Gryf Wejherowo
:
Rozwój Katowice
 
 
MKS Kluczbork
:
Legionovia Legionowo
 
 
Znicz Pruszków
:
Wisła Puławy
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Garbarnia Kraków
 
 
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
ŁKS Łódź
:
Warta Poznań
 
 
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
 
 
GKS Jastrzębie
:
Radomiak Radom
 
 

29. kolejka

Wisła Puławy
:
ŁKS Łódź
 
 
Garbarnia Kraków
:
GKS Jastrzębie
 
 
Rozwój Katowice
:
Błękitni Stargard
 
 
ROW Rybnik
:
MKS Kluczbork
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Radomiak Radom
:
Znicz Pruszków
 
 
Warta Poznań
:
Olimpia Elbląg
 
 
Legionovia Legionowo
:
Gryf Wejherowo
 
 
Gwardia Koszalin
:
GKS Bełchatów
 
 

30. kolejka

Stal Stalowa Wola
:
Rozwój Katowice
 
 
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
 
 
Błękitni Stargard
:
Legionovia Legionowo
 
 
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
 
 
GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Olimpia Elbląg
:
Wisła Puławy
 
 
Gryf Wejherowo
:
ROW Rybnik
 
 
ŁKS Łódź
:
Radomiak Radom
 
 
Gwardia Koszalin
:
MKS Kluczbork
 
 

31. kolejka

ROW Rybnik
:
Błękitni Stargard
 
 
Rozwój Katowice
:
GKS Jastrzębie
 
 
Wisła Puławy
:
Warta Poznań
 
 
Gwardia Koszalin
:
Gryf Wejherowo
 
 
Garbarnia Kraków
:
ŁKS Łódź
 
 
Legionovia Legionowo
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Radomiak Radom
:
Olimpia Elbląg
 
 
MKS Kluczbork
:
GKS Bełchatów
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Znicz Pruszków
 
 

32. kolejka

GKS Jastrzębie
:
Legionovia Legionowo
 
 
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
 
 
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
 
 
ŁKS Łódź
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
GKS Bełchatów
:
Wisła Puławy
 
 
Gryf Wejherowo
:
MKS Kluczbork
 
 
Błękitni Stargard
:
Gwardia Koszalin
 
 
Stal Stalowa Wola
:
ROW Rybnik
 
 
Warta Poznań
:
Radomiak Radom
 
 

33. kolejka

ROW Rybnik
:
GKS Jastrzębie
 
 
MKS Kluczbork
:
Błękitni Stargard
 
 
Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
 
 
Rozwój Katowice
:
ŁKS Łódź
 
 
Radomiak Radom
:
Wisła Puławy
 
 
Gryf Wejherowo
:
GKS Bełchatów
 
 
Legionovia Legionowo
:
Znicz Pruszków
 
 
Gwardia Koszalin
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Olimpia Elbląg
 
 

34. kolejka

Warta Poznań
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
 
 
Wisła Puławy
:
Garbarnia Kraków
 
 
Znicz Pruszków
:
ROW Rybnik
 
 
GKS Jastrzębie
:
Gwardia Koszalin
 
 
Stal Stalowa Wola
:
MKS Kluczbork
 
 
GKS Bełchatów
:
Radomiak Radom
 
 
ŁKS Łódź
:
Legionovia Legionowo
 
 
Błękitni Stargard
:
Gryf Wejherowo
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka

 
 
Warta Poznań
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
 
 
Wisła Puławy
:
Garbarnia Kraków
 
 
Znicz Pruszków
:
ROW Rybnik
 
 
GKS Jastrzębie
:
Gwardia Koszalin
 
 
Stal Stalowa Wola
:
MKS Kluczbork
 
 
GKS Bełchatów
:
Radomiak Radom
 
 
ŁKS Łódź
:
Legionovia Legionowo
 
 
Błękitni Stargard
:
Gryf Wejherowo

34. kolejka

 
 
Warta Poznań
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
 
 
Wisła Puławy
:
Garbarnia Kraków
 
 
Znicz Pruszków
:
ROW Rybnik
 
 
GKS Jastrzębie
:
Gwardia Koszalin
 
 
Stal Stalowa Wola
:
MKS Kluczbork
 
 
GKS Bełchatów
:
Radomiak Radom
 
 
ŁKS Łódź
:
Legionovia Legionowo
 
 
Błękitni Stargard
:
Gryf Wejherowo

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00