facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga (gr. IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Wiślanie Jaśkowice
1:2
Stal Rzeszów
11.08.2017
17:30
Wisła Sandomierz
0:1
Soła Oświęcim
12.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
2:0
MKS Trzebinia
12.08.2017
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Spartakus Daleszyce
12.08.2017
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
5:0
JKS Jarosław
12.08.2017
17:00
Avia Świdnik
1:1
Unia Tarnów
12.08.2017
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Karpaty Krosno
12.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Motor Lublin
12.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
4:0
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2017
17:00

2. kolejka 15.08.2017

MKS Trzebinia
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
15.08.2017
13:00
Unia Tarnów
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2017
17:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Wisła Sandomierz
15.08.2017
17:00
Soła Oświęcim
0:4
Chełmianka Chełm
15.08.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
15.08.2017
17:00
JKS Jarosław
3:0
Avia Świdnik
15.08.2017
17:00
Karpaty Krosno
0:5
Podhale Nowy Targ
15.08.2017
17:00
Stal Rzeszów
0:0
Resovia Rzeszów
15.08.2017
17:00
Motor Lublin
2:1
Podlasie Biała Podlaska
16.08.2017
19:00

3. kolejka 19.08.2017

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
MKS Trzebinia
19.08.2017
11:00
Avia Świdnik
1:1
Spartakus Daleszyce
19.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim
19.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Unia Tarnów
19.08.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Karpaty Krosno
19.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:1
JKS Jarosław
19.08.2017
17:00
Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice
20.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Stal Rzeszów
20.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
2:1
Motor Lublin
20.08.2017
17:00

4. kolejka 26.08.2017

JKS Jarosław
1:1
Podhale Nowy Targ
25.08.2017
17:00
Soła Oświęcim
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
26.08.2017
11:00
MKS Trzebinia
1:1
Avia Świdnik
26.08.2017
11:00
Stal Rzeszów
1:1
Motor Lublin
26.08.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
Podlasie Biała Podlaska
26.08.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
Wólczanka Wólka Pełkińska
26.08.2017
17:00
Wisła Sandomierz
0:1
Chełmianka Chełm
26.08.2017
17:00
Karpaty Krosno
0:2
Resovia Rzeszów
26.08.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
27.08.2017
17:00

5. kolejka 30.08.2017

Chełmianka Chełm
1:2
Stal Rzeszów
30.08.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
3:3
Spartakus Daleszyce
30.08.2017
17:00
Resovia Rzeszów
Unia Tarnów
30.08.2017
17:00
Podlasie Biała Podlaska
3:1
JKS Jarosław
30.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
MKS Trzebinia
30.08.2017
17:00
Avia Świdnik
1:2
Soła Oświęcim
30.08.2017
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wiślanie Jaśkowice
30.08.2017
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Wisła Sandomierz
30.08.2017
17:00
Motor Lublin
5:0
Karpaty Krosno
30.08.2017
19:00

6. kolejka 02.09.2017

Wiślanie Jaśkowice
Avia Świdnik
02.09.2017
13:00
Stal Rzeszów
5:1
Karpaty Krosno
02.09.2017
16:00
JKS Jarosław
1:4
Resovia Rzeszów
02.09.2017
16:00
Soła Oświęcim
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
02.09.2017
17:00
Unia Tarnów
0:4
Motor Lublin
02.09.2017
17:00
MKS Trzebinia
4:1
Podhale Nowy Targ
03.09.2017
16:00
Spartakus Daleszyce
2:0
Podlasie Biała Podlaska
03.09.2017
16:00
Chełmianka Chełm
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
03.09.2017
16:00
Wisła Sandomierz
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
03.09.2017
17:00

7. kolejka 09.09.2017

Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Stal Rzeszów
08.09.2017
17:00
Podhale Nowy Targ
0:3
Soła Oświęcim
09.09.2017
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Chełmianka Chełm
09.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
Wiślanie Jaśkowice
09.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
MKS Trzebinia
09.09.2017
13:00
Resovia Rzeszów
2:1
Spartakus Daleszyce
09.09.2017
16:00
Avia Świdnik
4:4
Wisła Sandomierz
09.09.2017
16:00
Karpaty Krosno
4:1
Unia Tarnów
09.09.2017
17:00
Motor Lublin
4:1
JKS Jarosław
13.09.2017
19:00

8. kolejka 16.09.2017

MKS Trzebinia
1:1
Resovia Rzeszów
16.09.2017
13:00
Stal Rzeszów
1:0
Unia Tarnów
16.09.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Podhale Nowy Targ
16.09.2017
16:00
Chełmianka Chełm
1:0
Avia Świdnik
16.09.2017
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.09.2017
16:00
Soła Oświęcim
2:2
Podlasie Biała Podlaska
16.09.2017
11:00
JKS Jarosław
1:1
Karpaty Krosno
17.09.2017
16:00
Wisła Sandomierz
0:3
KSZO Ostrowiec Św.
17.09.2017
16:00
Spartakus Daleszyce
1:3
Motor Lublin
17.09.2017
16:00

9. kolejka 23.09.2017

Podhale Nowy Targ
1:2
Wisła Sandomierz
23.09.2017
15:00
Karpaty Krosno
3:0
Spartakus Daleszyce
23.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
1:2
Soła Oświęcim
23.09.2017
16:00
Unia Tarnów
3:2
JKS Jarosław
23.09.2017
16:00
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Wiślanie Jaśkowice
23.09.2017
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Stal Rzeszów
23.09.2017
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Chełmianka Chełm
23.09.2017
16:00
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2017
16:00
Motor Lublin
MKS Trzebinia
23.09.2017
18:00

10. kolejka 29.09.2017

MKS Trzebinia
0:0
Karpaty Krosno
29.09.2017
16:00
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Resovia Rzeszów
29.09.2017
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Avia Świdnik
30.09.2017
15:00
Chełmianka Chełm
0:2
Podhale Nowy Targ
30.09.2017
16:00
Stal Rzeszów
2:1
JKS Jarosław
30.09.2017
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:3
KSZO Ostrowiec Św.
30.09.2017
12:00
Soła Oświęcim
6:0
Motor Lublin
30.09.2017
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Podlasie Biała Podlaska
01.10.2017
15:00
Spartakus Daleszyce
3:1
Unia Tarnów
01.10.2017
15:00

11. kolejka 07.10.2017

JKS Jarosław
6:4
Spartakus Daleszyce
06.10.2017
15:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Chełmianka Chełm
07.10.2017
15:00
Karpaty Krosno
Soła Oświęcim
07.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Wisła Sandomierz
07.10.2017
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
07.10.2017
15:00
Podhale Nowy Targ
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.10.2017
15:00
Avia Świdnik
1:1
Stal Rzeszów
07.10.2017
15:00
Unia Tarnów
2:2
MKS Trzebinia
07.10.2017
16:00
Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice
07.10.2017
18:00

12. kolejka 14.10.2017

Wiślanie Jaśkowice
5:1
Karpaty Krosno
14.10.2017
14:30
Stal Rzeszów
2:0
Spartakus Daleszyce
14.10.2017
15:00
MKS Trzebinia
3:0
JKS Jarosław
14.10.2017
15:00
Avia Świdnik
2:3
KSZO Ostrowiec Św.
14.10.2017
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podhale Nowy Targ
14.10.2017
15:00
Soła Oświęcim
3:0
Unia Tarnów
14.10.2017
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
Podlasie Biała Podlaska
14.10.2017
14:00
Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
15.10.2017
15:00
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
15.10.2017
15:00

13. kolejka 21.10.2017

Podhale Nowy Targ
1:1
Avia Świdnik
21.10.2017
14:00
Karpaty Krosno
3:2
Wisła Sandomierz
21.10.2017
14:00
Unia Tarnów
2:0
Wiślanie Jaśkowice
21.10.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
21.10.2017
14:00
JKS Jarosław
0:1
Soła Oświęcim
21.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.10.2017
15:00
Motor Lublin
1:0
Chełmianka Chełm
21.10.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Stal Rzeszów
21.10.2017
18:00
Spartakus Daleszyce
1:0
MKS Trzebinia
22.10.2017
15:00

14. kolejka 28.10.2017

Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce
28.10.2017
14:00
Stal Rzeszów
1:1
MKS Trzebinia
28.10.2017
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:2
JKS Jarosław
28.10.2017
14:00
Avia Świdnik
2:1
Podlasie Biała Podlaska
28.10.2017
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Resovia Rzeszów
28.10.2017
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Podhale Nowy Targ
28.10.2017
14:00
Chełmianka Chełm
1:0
Karpaty Krosno
28.10.2017
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Motor Lublin
28.10.2017
14:00
Wisła Sandomierz
1:0
Unia Tarnów
29.10.2017
14:00

15. kolejka 04.11.2017

Podlasie Biała Podlaska
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
04.11.2017
13:00
JKS Jarosław
0:2
Wisła Sandomierz
04.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
Avia Świdnik
04.11.2017
13:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Stal Rzeszów
04.11.2017
13:00
MKS Trzebinia
2:0
Soła Oświęcim
04.11.2017
13:00
Karpaty Krosno
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
04.11.2017
14:00
Unia Tarnów
1:3
Chełmianka Chełm
04.11.2017
14:00
Motor Lublin
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
04.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
1:4
Wiślanie Jaśkowice
05.11.2017
14:00

16. kolejka 11.11.2017

Podhale Nowy Targ
3:0
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2017
13:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
MKS Trzebinia
11.11.2017
13:00
Wisła Sandomierz
2:0
Spartakus Daleszyce
11.11.2017
13:00
Avia Świdnik
0:4
Motor Lublin
11.11.2017
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Karpaty Krosno
11.11.2017
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Unia Tarnów
11.11.2017
13:00
Stal Rzeszów
3:0
Soła Oświęcim
12.11.2017
13:00
Chełmianka Chełm
3:0
JKS Jarosław
12.11.2017
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Resovia Rzeszów
12.11.2017
13:00

17. kolejka 18.11.2017

MKS Trzebinia
2:0
Wisła Sandomierz
18.11.2017
13:00
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.11.2017
13:00
Karpaty Krosno
1:1
Avia Świdnik
18.11.2017
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Podhale Nowy Targ
18.11.2017
13:00
Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski
18.11.2017
13:00
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
18.11.2017
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
18.11.2017
13:00
Motor Lublin
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
17:00
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm
18.11.2017
13:30

18. kolejka 10.03.2018

Motor Lublin
2:0
Podhale Nowy Targ
10.03.2018
17:30
MKS Trzebinia
1:2
Chełmianka Chełm
11.04.2018
16:00
Stal Rzeszów
4:0
Wiślanie Jaśkowice
18.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz
18.04.2018
16:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.04.2018
16:00
JKS Jarosław
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2018
16:00
Unia Tarnów
0:0
Avia Świdnik
18.04.2018
16:00
Karpaty Krosno
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
18.04.2018
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Resovia Rzeszów
18.04.2018
16:00

19. kolejka 17.03.2018

Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Trzebinia
17.03.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
Karpaty Krosno
17.03.2018
13:00
Chełmianka Chełm
3:0
Soła Oświęcim
09.05.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:1
Unia Tarnów
16.05.2018
17:00
Wisła Sandomierz
Wiślanie Jaśkowice
16.05.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Spartakus Daleszyce
16.05.2018
17:00
Avia Świdnik
3:0
JKS Jarosław
16.05.2018
17:00
Resovia Rzeszów
2:1
Stal Rzeszów
16.05.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Motor Lublin
16.05.2018
17:00

20. kolejka 24.03.2018

MKS Trzebinia
Orlęta Radzyń Podlaski
24.03.2018
11:00
Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska
24.03.2018
15:30
Unia Tarnów
Podhale Nowy Targ
24.03.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
24.03.2018
15:00
Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
24.03.2018
17:30
Stal Rzeszów
2:1
Wisła Sandomierz
25.03.2018
15:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Avia Świdnik
06.06.2018
17:30
Karpaty Krosno
0:3
Podlasie Biała Podlaska
06.06.2018
17:30
JKS Jarosław
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2018
17:30

21. kolejka 31.03.2018

Podhale Nowy Targ
JKS Jarosław
31.03.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Soła Oświęcim
31.03.2018
13:00
Avia Świdnik
MKS Trzebinia
31.03.2018
11:00
Motor Lublin
1:0
Stal Rzeszów
31.03.2018
15:30
Podlasie Biała Podlaska
1:3
Unia Tarnów
31.03.2018
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:3
Wiślanie Jaśkowice
31.03.2018
13:00
Chełmianka Chełm
1:1
Wisła Sandomierz
31.03.2018
16:00
Resovia Rzeszów
1:1
Karpaty Krosno
31.03.2018
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Spartakus Daleszyce
31.03.2018
16:00

22. kolejka 07.04.2018

Stal Rzeszów
1:2
Chełmianka Chełm
07.04.2018
16:00
Unia Tarnów
2:5
Resovia Rzeszów
07.04.2018
12:00
JKS Jarosław
0:0
Podlasie Biała Podlaska
07.04.2018
16:00
MKS Trzebinia
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
07.04.2018
15:00
Soła Oświęcim
Avia Świdnik
07.04.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
07.04.2018
12:00
Karpaty Krosno
1:1
Motor Lublin
07.04.2018
16:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Podhale Nowy Targ
08.04.2018
15:00
Wisła Sandomierz
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.04.2018
15:00

23. kolejka 14.04.2018

Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice
14.04.2018
13:00
Karpaty Krosno
0:2
Stal Rzeszów
14.04.2018
17:00
Resovia Rzeszów
2:1
JKS Jarosław
14.04.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
Soła Oświęcim
14.04.2018
17:00
Motor Lublin
4:4
Unia Tarnów
14.04.2018
17:30
Podhale Nowy Targ
MKS Trzebinia
14.04.2018
16:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Spartakus Daleszyce
14.04.2018
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:2
Chełmianka Chełm
14.04.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Wisła Sandomierz
14.04.2018
15:00

24. kolejka 21.04.2018

Stal Rzeszów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ
21.04.2018
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
21.04.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
21.04.2018
13:00
MKS Trzebinia
Podlasie Biała Podlaska
21.04.2018
12:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Resovia Rzeszów
21.04.2018
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
21.04.2018
16:00
Unia Tarnów
3:0
Karpaty Krosno
21.04.2018
17:00
JKS Jarosław
0:1
Motor Lublin
21.04.2018
17:00

25. kolejka 25.04.2018

Resovia Rzeszów
4:1
MKS Trzebinia
25.04.2018
17:00
Unia Tarnów
0:5
Stal Rzeszów
25.04.2018
17:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Wiślanie Jaśkowice
25.04.2018
17:00
Avia Świdnik
2:1
Chełmianka Chełm
25.04.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.04.2018
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Soła Oświęcim
25.04.2018
16:00
Karpaty Krosno
0:1
JKS Jarosław
25.04.2018
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
25.04.2018
17:00
Motor Lublin
5:0
Spartakus Daleszyce
25.04.2018
19:00

26. kolejka 28.04.2018

Spartakus Daleszyce
0:1
Karpaty Krosno
28.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
Resovia Rzeszów
28.04.2018
14:30
JKS Jarosław
Unia Tarnów
28.04.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska
28.04.2018
12:00
Stal Rzeszów
2:3
Orlęta Radzyń Podlaski
28.04.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:2
Avia Świdnik
28.04.2018
16:00
MKS Trzebinia
Motor Lublin
28.04.2018
16:00
Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ
29.04.2018
13:00
Chełmianka Chełm
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
29.04.2018
14:00

27. kolejka 05.05.2018

Resovia Rzeszów
Wiślanie Jaśkowice
04.05.2018
17:00
Karpaty Krosno
MKS Trzebinia
05.05.2018
17:00
Avia Świdnik
5:0
Orlęta Radzyń Podlaski
05.05.2018
17:00
Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
05.05.2018
15:00
JKS Jarosław
2:1
Stal Rzeszów
05.05.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
05.05.2018
19:29
Motor Lublin
Soła Oświęcim
05.05.2018
19:00
Podlasie Biała Podlaska
2:0
Wisła Sandomierz
05.05.2018
16:00
Unia Tarnów
3:2
Spartakus Daleszyce
05.05.2018
17:00

28. kolejka 12.05.2018

Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin
11.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
2:0
JKS Jarosław
12.05.2018
17:00
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
12.05.2018
16:00
Soła Oświęcim
Karpaty Krosno
12.05.2018
17:00
Wisła Sandomierz
0:3
Resovia Rzeszów
12.05.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ
12.05.2018
17:00
Stal Rzeszów
1:4
Avia Świdnik
12.05.2018
16:00
MKS Trzebinia
Unia Tarnów
12.05.2018
17:00

29. kolejka 19.05.2018

JKS Jarosław
MKS Trzebinia
19.05.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Avia Świdnik
19.05.2018
19:29
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
19.05.2018
13:00
Unia Tarnów
Soła Oświęcim
19.05.2018
15:00
Podlasie Biała Podlaska
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
19.05.2018
17:00
Motor Lublin
0:1
Wisła Sandomierz
19.05.2018
19:00
Resovia Rzeszów
0:0
Chełmianka Chełm
19.05.2018
17:00
Karpaty Krosno
Wiślanie Jaśkowice
20.05.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Stal Rzeszów
20.05.2018
17:00

30. kolejka 26.05.2018

Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ
26.05.2018
15:00
Wisła Sandomierz
3:0
Karpaty Krosno
26.05.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Unia Tarnów
26.05.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
26.05.2018
17:00
Soła Oświęcim
JKS Jarosław
26.05.2018
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Resovia Rzeszów
26.05.2018
17:00
Chełmianka Chełm
0:2
Motor Lublin
26.05.2018
17:00
Stal Rzeszów
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
26.05.2018
18:00
MKS Trzebinia
Spartakus Daleszyce
26.05.2018
17:00

31. kolejka 30.05.2018

Spartakus Daleszyce
Soła Oświęcim
30.05.2018
17:00
MKS Trzebinia
Stal Rzeszów
30.05.2018
17:00
JKS Jarosław
Wiślanie Jaśkowice
30.05.2018
18:00
Podlasie Biała Podlaska
4:3
Avia Świdnik
30.05.2018
17:00
Resovia Rzeszów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2018
17:00
Podhale Nowy Targ
KSZO Ostrowiec Św.
30.05.2018
17:00
Karpaty Krosno
0:0
Chełmianka Chełm
30.05.2018
17:00
Motor Lublin
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
30.05.2018
19:00
Unia Tarnów
Wisła Sandomierz
30.05.2018
16:00

32. kolejka 02.06.2018

KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Podlasie Biała Podlaska
02.06.2018
19:29
Avia Świdnik
0:3
Resovia Rzeszów
02.06.2018
13:00
Soła Oświęcim
4:1
MKS Trzebinia
02.06.2018
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Karpaty Krosno
02.06.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Motor Lublin
02.06.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Spartakus Daleszyce
02.06.2018
17:00
Wisła Sandomierz
0:1
JKS Jarosław
03.06.2018
17:00
Stal Rzeszów
Podhale Nowy Targ
03.06.2018
17:00
Chełmianka Chełm
5:1
Unia Tarnów
03.06.2018
16:00

33. kolejka 09.06.2018

Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ
09.06.2018
12:00
MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice
09.06.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
4:0
Wisła Sandomierz
09.06.2018
17:00
Motor Lublin
1:0
Avia Świdnik
09.06.2018
17:00
Karpaty Krosno
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
09.06.2018
17:00
Unia Tarnów
4:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
09.06.2018
17:00
Soła Oświęcim
Stal Rzeszów
09.06.2018
17:00
JKS Jarosław
2:1
Chełmianka Chełm
09.06.2018
17:00
Resovia Rzeszów
4:1
KSZO Ostrowiec Św.
09.06.2018
17:00

34. kolejka 16.06.2018

Wisła Sandomierz
MKS Trzebinia
16.06.2018
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
JKS Jarosław
16.06.2018
17:00
Avia Świdnik
1:1
Karpaty Krosno
16.06.2018
17:00
Podhale Nowy Targ
Resovia Rzeszów
16.06.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów
16.06.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim
16.06.2018
17:00
Stal Rzeszów
5:1
Podlasie Biała Podlaska
16.06.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Motor Lublin
16.06.2018
17:00
Chełmianka Chełm
3:2
Spartakus Daleszyce
16.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:00
Wisła Sandomierz
MKS Trzebinia
16.06.2018
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
JKS Jarosław
16.06.2018
17:00
Avia Świdnik
1:1
Karpaty Krosno
16.06.2018
17:00
Podhale Nowy Targ
Resovia Rzeszów
16.06.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów
16.06.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim
16.06.2018
17:00
Stal Rzeszów
5:1
Podlasie Biała Podlaska
16.06.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Motor Lublin
16.06.2018
17:00
Chełmianka Chełm
3:2
Spartakus Daleszyce

34. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:00
Wisła Sandomierz
MKS Trzebinia
16.06.2018
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
JKS Jarosław
16.06.2018
17:00
Avia Świdnik
1:1
Karpaty Krosno
16.06.2018
17:00
Podhale Nowy Targ
Resovia Rzeszów
16.06.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów
16.06.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim
16.06.2018
17:00
Stal Rzeszów
5:1
Podlasie Biała Podlaska
16.06.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Motor Lublin
16.06.2018
17:00
Chełmianka Chełm
3:2
Spartakus Daleszyce

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
:
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2018
20:30

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
Warta Poznań
:
Bytovia Bytów
18.08.2018
17:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
Raków Częstochowa
18.08.2018
19:00
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.08.2018
19:00
Garbarnia Kraków
:
ŁKS Łódź
18.08.2018
 

II liga

Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
:
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
:
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
GKS Bełchatów
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10
Skra Bełchatów
:
Olimpia Grudziądz
18.08.2018
 

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Chełmianka Chełm
15.08.2018
17:00
Wisła Sandomierz
3:3
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
17:00
Avia Świdnik
0:1
Motor Lublin
15.08.2018
17:00
Wisła Puławy
0:0
Czarni Połaniec
15.08.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Sokół Sieniawa
15.08.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:5
Stal Rzeszów
15.08.2018
17:00
Soła Oświęcim
3:0
Stal Kraśnik
15.08.2018
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Hutnik Kraków
15.08.2018
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
3:3
LKS Jawiszowice
15.08.2018
17:30
KS Olkusz
5:2
Kaszowianka Kaszów
15.08.2018
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Słomniczanka Słomniki
15.08.2018
11:00
Beskid Andrychów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
15.08.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
4:0
Dalin Myślenice
15.08.2018
11:00
Orzeł Ryczów
1:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
17:00
Wiślanka Grabie
1:1
Pcimianka Pcim
15.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
5:0
Górnik Wieliczka
15.08.2018
17:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
18.08.2018
 
Dalin Myślenice
:
Beskid Andrychów
18.08.2018
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
18.08.2018
 
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Dunajec Zakliczyn
14.08.2018
18:00
GKS Drwinia
2:0
Orkan Szczyrzyc
15.08.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Poprad Muszyna
15.08.2018
17:00
Unia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska
15.08.2018
18:00
Glinik Gorlice
1:3
Okocimski Brzesko
15.08.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Lubań Maniowy
15.08.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:1
BKS Bochnia
15.08.2018
18:00
BKS Bochnia
:
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
 
Barciczanka Barcice
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
18.08.2018
 
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2018
 
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
18.08.2018
 
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
18.08.2018
 
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądnik Sułoszowa
2:5
Przebój Wolbrom
15.08.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Spójnia Osiek
15.08.2018
11:00
Piliczanka Pilica
3:0
Bibiczanka Bibice
15.08.2018
17:00
LOT Balice
2:3
Prądniczanka Kraków
15.08.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:3
Proszowianka Proszowice
15.08.2018
13:00
Przemsza Klucze
1:0
Pogoń Miechów
15.08.2018
17:30
Przebój Wolbrom
:
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
:
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
:
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
0:3
Skawinka Skawina
15.08.2018
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:2
Borek Kraków
15.08.2018
11:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Świt Krzeszowice
15.08.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Iskra Radwanowice
15.08.2018
17:00
Hutnik II Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
15.08.2018
17:00
Błękitni Modlnica
1:1
Piast Wołowice
15.08.2018
17:30
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
:
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
:
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
:
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:1
LKS Śledziejowice
15.08.2018
17:00
Pasternik Ochojno
3:2
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2018
15:00
Raba Dobczyce
2:0
Karpaty Siepraw
15.08.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Gościbia Sułkowice
15.08.2018
11:00
Targowianka Targowisko
0:1
Gdovia Gdów
15.08.2018
18:00
Tempo Rzeszotary
3:5
Dziecanovia Dziekanowice
15.08.2018
17:00
Czarni Staniątki
4:1
Wiarusy Igołomia
15.08.2018
17:30
Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
18.08.2018
 
Dziecanovia Dziekanowice
:
Targowianka Targowisko
18.08.2018
 
Gdovia Gdów
:
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
 
Gościbia Sułkowice
:
Raba Dobczyce
18.08.2018
 
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
18.08.2018
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
Czarni Staniątki
:
LKS Śledziejowice
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Iskra Klecza Dolna
15.08.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
LKS Żarki
15.08.2018
17:00
Tempo Białka
6:0
Arka Babice
15.08.2018
17:00
KS Chełmek
2:0
Relaks Wysoka
15.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
LKS Rajsko
15.08.2018
17:30
LKS Rajsko
:
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
17:00
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
18.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
:
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Rylovia Rylowa
0:3
Arkadia Olszyny
15.08.2018
18:00
Olimpia B.
:
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
:
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
:
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:4
LKS Ładna
15.08.2018
18:00
Metal Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
:
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
:
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.08.2018
16:00
Sokół Słopnice
1:0
LKS Rupniów
15.08.2018
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Jarmuta
15.08.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Zalesianka
15.08.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Sokół Stary Sącz
15.08.2018
18:00
KS Tymbark
1:4
LKS Łużna
15.08.2018
18:00
Orzeł Wojnarowa
2:2
Laskovia
15.08.2018
18:00
Zalesianka
:
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
:
KS Tymbark
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
:
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
:
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
:
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
:
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
18.08.2018
 
Złomex Branice
:
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
18.08.2018
 

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
3:0
LKS Rudnik
14.08.2018
18:30
LKS Trzebunia
2:6
Jordan Sum Zakliczyn
15.08.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
Iskra Głogoczów
15.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
15.08.2018
17:30
Rokita Kornatka
3:3
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2018
18:00
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Górki Myślenice
15.08.2018
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górne
15.08.2018
18:00
LKS Rudnik
:
Topór Tenczyn
18.08.2018
 
Clavia Świątniki Górne
:
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
 
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
18.08.2018
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
 
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
18.08.2018
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
18.08.2018
 
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.08.2018
 

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
Victoria Zalas
18.08.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
:
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
:
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
 
Naprzód Ochmanów
:
Iskra Zakrzów
18.08.2018
 
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.08.2018
 
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
18.08.2018
 
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
18.08.2018
 
Rożnowa
:
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
 

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
18.08.2018
 
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
18.08.2018
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Cobra Wężerów
18.08.2018
 
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
18.08.2018
 
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
18.08.2018
 
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
18.08.2018
 

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
18.08.2018
17:00
Korona Kielce
:
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Unia Tarnów
14.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
7:0
Zatorzanka Zator
14.08.2018
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
10:00
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
16.08.2018
10:00
Sokół Słopnice
:
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
15:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
 
Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Garbarnia Kraków
14.08.2018
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Dąb P.
15.08.2018
11:00
Hutnik Kraków
3:0
Limanovia Limanowa
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
Podgórze Kraków
18.08.2018
10:00
Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.08.2018
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Pcimianka
2:1
Unia Tarnów
15.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Victoria Jaworzno
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
11:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
5:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
19:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
15.08.2018
11:00
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Glinik
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
18.08.2018
 
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
1:2
MKS Trzebinia
15.08.2018
17:00
Unia II Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Hutnik Kraków
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
18.08.2018
 

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
:
Medyk Konin
18.08.2018
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
18.08.2018
12:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
18.08.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
 

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Rekord Bielsko Biała
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00